Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
10175 produktov

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Maximálny počet portov:24, 28; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch, Rozšíriteľnosť

od 382
Porovnať ceny

RackStation RS1221+?/?RS1221RP+ Výkonné rešení úložište pro firmy a nadšence do IT s funkcemi redundance a nepretržitého provozu Kompaktní a spolehlivé Zarízení RS1221+/RS1221RP+ s hloubkou pouhých 30 až 38 cm je urceno pro nasazení v místech s nedostatkem prostoru. Zarízení RS1221+/RS1221RP+ se muže pochlubit hodnotou IOPS pri náhodném ctení 4K pres 100 000 a rychlostí sekvencního ctení 2315 MB/s*1 a je tedy vybaveno pro zvládání nárocných pracovních záteží. Redundantní napájení zarízení RS1221RP+ predstavuje další úroven ochrany. Procesor Model CPU AMD Ryzen V1500B CPU architektura 64-bit Frekvence CPU 4-core 2.2 GHz Systém hardwarového šifrování (AES-NI) Pamet Systémová pamet 4 GB DDR4 ECC SODIMM Predinstalovaný pametový modul 4 GB (4 GB x 1) Celkový pocet pametových slotu 2 Maximální kapacita pameti 32 GB (16 GB x 2) Poznámky Aby bylo dosaženo optimální kompatibility a spolehlivosti, vybírejte pametové moduly Synology. Spolecnost Synology nebude poskytovat kompletní záruku na produkt nebo technickou podporu, pokud se k rozšírení pameti použijí jiné pametové moduly než moduly Synology. Spolecnost Synology si vyhrazuje právo nahradit pametové moduly jinými se stejnou nebo vyšší frekvencí podle stavu životního cyklu produktu dodavatele. Kompatibilita a stabilita byly dukladne overeny a výsledky testu potvrzují totožný výkon. Úložište Šachta(y) pevného disku 8 Maximální pocet šachet pevného disku s rozširující jednotkou 12 (RX418 x 1) Kompatibilní typ disku* (Zobrazit všechny podporované pevné disky) 3.5" SATA HDD 2.5" SATA HDD 2.5" SATA SSD Maximální velikost jednoho svazku* 108 TB Disky vymenitelné za provozu Poznámky Pri vytvárení fondu úložište a svazku je nutné, aby byly všechny použité disky uvedeny v seznamu kompatibilních zarízení pro daný model. Oznacení „Kompatibilní typ disku“ oznacuje disky, u kterých byla testováním prokázána kompatibilita s produkty Synology. Tento termín neoznacuje maximální rychlost pripojení jednotlivých prihrádek na disky. Každý interní svazek (muže se skládat z více disku) je rozširitelný až na 108 TB. Externí porty RJ-45 1GbE LAN port 4 (s podporou funkcí Link Aggregation / Failover) Port USB 3.2 Gen 1* 2 Port eSATA 1 Poznámky Organizace USB Implementers Forum (USB-IF) v roce 2019 prejmenovala standard USB 3.0 na USB 3.2 Gen 1. PCIe Rozšírení PCIe 1 x Gen3 x8 slot (x4 link) Systém souboru Interní zarízení Btrfs EXT4 Externí zarízení Btrfs EXT4 EXT3 FAT NTFS HFS+ exFAT* Poznámky Balícek ExFAT Access lze zakoupit samostatne v Centru balícku. Vzhled Rozmer (RU) 2U Velikost (výška x šírka x hloubka) RS1221+ : 88 mm x 482 mm x 306.6 mm RS1221RP+ : 88 mm x 482 mm x 407.5 mm Hmotnost RS1221+ : 6.9 kg RS1221RP+ : 11.7 kg Podpora instalace skríne* RS1221+ : 2sloupková 19" skrín (prímá montáž) 4sloupková 19" skrín (sada ližin Synology – RKM114/RKS1317) RS1221RP+ : 4sloupková 19" skrín (sada ližin Synology – RKS1317) Poznámky Sada ližin se prodává samostatne Ostatní Ventilátor systému 80 mm x 80 mm x 2 pcs Režim otácek ventilátoru Vysokorychlostní režim Chladný režim Tichý režim Zotavení po ztráte napájení Hladina hluku* RS1221+ : 25.2 dB(A) RS1221RP+ : 40 dB(A) Plánované zapnutí/vypnutí Probuzení pres LAN / WAN Jednotka/adaptér zdroje energie RS1221+ : 250 W RS1221RP+ : 350 W Náhradní zdroj energie Vstupní strídavé napetí 100 V na 240 V AC Frekvence napájení 50/60 Hz, Jednofázový Spotreba energie* RS1221+ : 49.89 W (za chodu) 22.64 W (hibernace pevného disku) RS1221RP+ : 61.94 W (za chodu) 29.98 W (hibernace pevného disku) British thermal unit RS1221+ : 170.23 BTU/hr (za chodu) 77.25 BTU/hr (hibernace pevného disku) RS1221RP+ : 211.35 BTU/hr (za chodu) 102.30 BTU/hr (hibernace pevného disku) Poznámky Spotreba energie se merí pri plném zatížení s jedním nebo více disky Western Digital 1 TB WD10EFRX. Testovací prostredí pro merení hladiny hluku: Pri plném zatížení s pevnými disky Seagate 2TB ST2000VN000 ve stavu necinnosti. Dva mikrofony G.R.A.S. typu 40AE, každý umístený 1 metr od prední a zadní cásti zarízení Synology NAS. Hluk na pozadí: 16,49–17,51 dB(A); teplota: 24,25–25,75 °C; Vlhkost: 58,2–61,8 % Teplota Provozní teplota 0°C na 35°C (32°F na 95°F) Teplota pro skladování -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) Relativní vlhkost 5% na 95% RH Certifikace FCC CE BSMI EAC CCC KC VCCI RCM Tríletá na hardware, rozšíritelná na petileté pokrytí - EW202 Poznámky Zárucní doba zacíná datem zakoupení uvedeným na úctence. (Zjistete více) Životní prostredí Splnuje omezení RoHS Obsah balícku RS1221+ : Hlavní jednotka X 1 Balícek doplnku X 1 Napájecí kabel strídavého napetí X 1 Napájecí kabel C13 až C14 x 1 Strucná instalacní prírucka X 1 RS1221RP+ : Hlavní jednotka X 1 Balícek doplnku X 1 Napájecí kabel strídavého napetí X 2 Strucná instalacní prírucka X 1 Volitelné príslušenství RS1221+ : DDR4 ECC SODIMM: D4ES01-4G/D4ES01-8G/D4ECSO-2666-16G Rozširovací jednotky: RX418 2.5" SATA SSD: SAT5200 Karta kombinovaného adaptéru M.2 SSD a 10GbE: E10M20-T1 Karta adaptéru M.2 SSD: M2D20 1

od 1984
Porovnať ceny

Bezdrátový router s rychlostí 300Mb/s a se standardem N MW305R Bezdrátová rychlost 300 Mb/s je ideální pro streamování v HD, hraní online her a stahování velkých souborů Tři 5dBi antény výrazně zvyšují sílu, velikost a stabilitu bezdrátového signálu Intuitivní webová stránka vás provede procesem nastavení během několika minut Dimensions (W X D X H) 169 x 116 x 35 mm External Power Supply 5VDC/0.6A Antenna Type 3 x 5dBi fixed omni directional antennas Signal Rate 11n: Up to 300Mbps (Dynamic) 11g: Up to 54Mbps (Dynamic) 11b: Up to 11Mbps (Dynamic) Button Reset/WPS button Wireless Standards IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Frequency 2.4 - 2.4835GHz Reception Sensitivity 270M: -70dBm@10% PER 130M: -74dBm@10% PER 108M: -74dBm@10% PER 54M: -77dBm@10% PER 11M: -87dBm@8% PER 6M: -90dBm@10% PER 1M: -98dBm@8% PER Interfaces 3 10/100Mbps LAN ports 1 10/100Mbps WAN port Certifications CE, ROHS Package Contents 300Mbps Wireless N Router MW305R Power adapter Quick installation guide Ethernet cable Environment Operating temperature: 0°C ~ 40°C (32°F ~ 104°F) Storage temperature: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F) Operating humidity: 10% ~ 90%, non-condensing Storage humidity: 5% ~ 90%, non-condensing Transmission Power

Alternativní označení produktu: „C1200-48P-4G“; „C1200-48P-4G-RF“ Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou přepínače Cisco Catalyst řady 1200 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, přepínače řady Catalyst 1200 představují ideální řešení za přijatelnou cenu. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů je ideální pro instalaci mimo elektroinstalační skříň, například v maloobchodních prodejnách, otevřených kancelářích a učebnách. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1200 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 77,38 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 104 Gb/s *Tabulka MAC: 8K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako je MS Windows, Linux nebo Mac OS X) Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 8 hardware queues, priorita přiřazení do front a Weighted Round-Robin (WRR) na základě DSCP a třídy služby (802.1p/CoS) atd. Přepínání vrstvy 2 - podpora standardu 802.1d Spanning Tree Protocol (STP), podpora protokolu IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP), podpora až 255 aktivních VLAN najednou, protokol VSDP (Voice Services Discovery Protocol) atd. Přepínání vrstvy 3 - IPv4, IPv6 static routing, rozhraní - na fyzickém portu, LAG, rozhraní VLAN nebo rozhraní zpětné smyčky, zabezpečení: ACLs (Access Control Lists) - podpora až pro 512 pravidel atd. Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at Celkem systémových portů: 52 x Gigabit Ethernet = 48x Gigabit Ethernet RJ-45 + 4x Gigabit SFP Napájení: interní, 100 - 240V, 50-60 Hz Počet portů podporujících PoE: 48 Napájení určené pro PoE: 375 W (PoE+) Typ kabeláže: nestíněná kroucená dvojlinka (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T Možnosti montáže: stolní (Desktop), nástěnný Paketová vyrovnávací paměť (dynamicky sdílená): 3 MB Ventilátor: 1 Spotřeba energie v systému: 110V=44,81W; 220V=43,93W Rozměry (Š x H x V): 445 x 350 x 44 mm Hmotnost: 5,43 kg Provozní teplota: -5 - 50°C Provozní vlhkost: 10% až 90% relativní, bez kondenzace MTBF (hodin): 856,329 Obsah balení: - Cisco Catalyst 1200 switch - napájecí kabel - montážní sada - instalační příručka Obrázek je ilustrativní. Držáky do racku nejsou součástí balení.

od 426
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps, Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:10; Management:Web, SNMP/RMON

od 191
Porovnať ceny

TL-SG1005P-PD New 5portový gigabitový stolný PoE+ switch s 1 vstupným portom PoE++ a 4 výstupnými portami PoE+ Porty: 5× 10/100/1000 Mb/s RJ45 1 gigabitový port PoE++ In a 4 porty PoE+ Out: Podporuje rozpočet výstupného PoE napájania až 66 W / 47 W / 21 W / 9 W PoE pri vstupnom PoE napájaní podľa štandardu 802.3bt Type 4, 802.3bt Type 3, 802.3at. v tomto poradí* Dlhý dosah PoE+: Prenos dát a PoE napájanie na vzdialenosť až 250m v Extend Mode**, ideálny pre nasadenie kamerového systému v rozľahlých oblastiach. Automatické obnovenie PoE: Zaručuje spoľahlivú prevádzku zariadenia PoE vďaka automatickému reštartovaniu vypadnutých alebo nereagujúcich napájaných zariadení. Kovové puzdro: Odolné kovové puzdro a konštrukcia navrhnutá pre umiestnenie na stôl alebo montáž na stenu sú vhodné na inštaláciu v rôznych prostrediach. Tichá prevádzka: Vyspelá konštrukcia bez ventilátorov zaisťuje tichú prevádzku, ideálnu pre každú domácnosť alebo firmu. Plug and Play: Nevyžaduje konfiguráciu. Rozšírený rozsah prevádzkových teplôt: -30 °C až +70 °C dovoľuje inštaláciu vo vonkajších inštalačných boxoch alebo rozvádzačoch. Napájanie: Produkt podporuje iba napájanie z PoE (PD, Powered Device), nepodporuje AC ani DC napájanie. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p Interface • 5× 10/100/1000Mbps RJ45 Ports • 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE In Ports (compliance with 802.3af/at/bt Type3/bt Type4) • 4× 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE Out Ports (compliance with 802.3af/at) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply Only Powered by PoE Device PoE Ports (RJ45) • PoE In Port: Port 5, Compliance with 802.3af/at/bt Type3/bt Type4 • PoE Out Ports: Ports 1-4, compliance with 802.3af/at • PoE Power Budget: -66 W when powered by 802.3bt Type 4 (90 W) -47 W when powered by 802.3bt Type 3 (60 W) -21 W when powered by 802.3at (30 W) -9 W when powered by 802.3af (15.4 W) Dimensions ( W x D x H ) 6.2 × 4.0 × 1.0 in (158 × 101 × 25 mm) Max Power Consumption • 2.68 W (90W PoE In, with no PD connected) • 68.59 W (90W PoE In, with 66 W PD connected) Max Heat Dissipation • 9.112 BTU/h (90W PoE In, with no PD connected) • 233.206 BTU/h (90W PoE In, with 66 W PD connected) PERFORMANCE Switching Capacity 10 Gbps Packet Forwarding Rate 7.44 Mpps MAC Address Table 2k SOFTWARE FEATURES Advanced Features • Extend Mode Button (Ports 1–2, Up to 250 m PoE power supply and data transmission) • PoE Auto Recovery (Ports 1-4) • Mac Address Auto-Learning and Auto-Aging • IEEE 802.3x Flow Control • 802.1p/DSCP QoS • IGMP Snooping Transfer Method Store-And-Forward OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents • TL-SG1005P-PD • Installation Guide Environment • Operating Temperature: -30–70 ? (-22–158 ?); • Storage Temperature: -40–70 ? (-40–158 ?) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing

Ubiquiti UniFi Switch Pro HD 24 UniFi Switch (USW-Pro-HD-24) je spolehlivý L3 switch s managementem v profesionálním provedení určený pro montáž do racku 1U. Klíčové vlastnosti *vysoce výkonný, multigigabitový switch *disponuje 1,3" dotykovým LCM displejem pro usnadnění ovládání *RPS DC vstup, který poskytuje redundantní napájení, pro případ výpadku primárního *Porty s podsvícením Etherlighting, které indikují umístění portu, rychlost/linku a nativní VLAN/síť *22× 2,5GbE port RJ-45 *2× 10GbE port RJ-45 *4× 10G slot SFP+ *Správa pomocí UniFi Network (verze 8.6.9 a novější) ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Porty: 2x 10/5/2,5/1 GbE, 100 MbE RJ45; 22x 2,5/1 GbE, 100/10 MbE RJ45; 4x 10/1G SFP+ porty Kapacita switche: 230 Gb/s (115 Gb/s neblokující) Podpora PoE: ne Typ napájení: Univerzální vstup, 100–240 V AC, 50/60 Hz; DC vstup USP-RPS Napájení: AC/DC, interní, 60W Rozměry: 442,4 x 285 x 44 mm Hmotnost: 4,2 kg (bez montážních držáků) Max. spotřeba energie: 50W Tlačítko obnovení továrního nastavení: ano

od 612
Porovnať ceny

UniFi Pro Max 16 16portový Layer 3 Etherlighting™ switch s 2,5GbE * Etherlighting™ - porty s podsvícením, které indikují umístění portu, rychlost/linku a nativní VLAN/síť * tichý chladicí systém bez ventilátoru Technické parametry Síťové rozhraní: * 4x 1/2,5GbE RJ45 * 12x GbE RJ45 * 2x 10G SFP+ Rozhraní pro správu: Ethernet In-Band Kapacita switche: 84Gb/s Celková neblokující propustnost: 42Gb/s Max. spotřeba energie: 25W Provozní teplota: -5 až 40°C LCM displej: 1,3" dotykový Napájení: USB-C 5V, 25W Rozměry: 325,1x160x43,7mm Hmotnost: 1,95kg

ZyXEL GS1100-16 je ideálny pre kancelárske prostredie, keď je potreba tichý a ekologický switch, od ktorého sa neočakávajú riadiace funkcie. Postará sa o jednoduché sprevádzkovanie vysokorýchlostného pripojenia spôsobom "plug-and-play". GS1100-16 je switch s 16 porty 10/100/1000, ktorý predstavuje priamu cestu k gigabitovým rýchlostiam pri zachovaní investícií do súčasnej siete. • Kompatibilné štandardy (Ethernet 16 X 10/100/1000 Mb) • Rozmery: 215 (š) x 133 (h) x 42 (v) mm • Hmotnosť: 1 kg • Napätie: 100-240 V AC, 50/60 Hz • Maximálny príkon: 6.4 W

Procesor Model CPU AMD Ryzen V1780B Pocet CPU 1 CPU architektura 64-bit Frekvence CPU 4-core 3.35 (základní) / 3.6 (turbo) GHz Systém hardwarového šifrování (AES-NI) Pamet Systémová pamet 8 GB DDR4 ECC UDIMM Predinstalovaný pametový modul 8 GB (8 GB x 1) Celkový pocet pametových slotu 2 Maximální kapacita pameti 32 GB (16 GB x 2) Poznámky Spolecnost Synology si vyhrazuje právo nahradit pametové moduly jinými se stejnou nebo vyšší frekvencí podle stavu životního cyklu produktu dodavatele. Kompatibilita a stabilita byly dukladne overeny a výsledky testu potvrzují totožný výkon. Aby bylo dosaženo optimální kompatibility a spolehlivosti, vybírejte pametové moduly Synology. Spolecnost Synology nebude poskytovat kompletní záruku na produkt nebo technickou podporu, pokud se k rozšírení pameti použijí jiné pametové moduly než moduly Synology. Další informace o doporucených konfiguracích pameti jsou uvedeny v instalacní prírucce hardwaru pro váš produkt Synology. Úložište Šachta(y) pevného disku 12 Maximální pocet šachet pevného disku s rozširující jednotkou 24 (RX1223RP x 1) Kompatibilní typ disku* (Zobrazit všechny podporované pevné disky) 3.5" SATA HDD 2.5" SATA SSD Disky vymenitelné za provozu* Poznámky Spolecnost Synology rucí za plnou funkcnost, spolehlivost a výkon pouze disku Synology uvedených v seznamu kompatibilních zarízení. Používání neoverených komponent muže omezit nekteré funkce a zpusobit ztrátu dat a nestabilitu systému. Oznacení „Kompatibilní typ disku“ oznacuje disky, u kterých byla testováním prokázána kompatibilita s produkty Synology. Tento termín neoznacuje maximální rychlost pripojení jednotlivých prihrádek na disky. Externí porty RJ-45 1GbE LAN Port* 2 (s podporou funkcí Link Aggregation / Failover) RJ-45 10GbE LAN port 1 Port USB 3.2 Gen 1* 2 Rozširovací port 1 Poznámky Porty LAN 1GbE tohoto zarízení používají maximální prenosovou jednotku (MTU) o velikosti 1500 bajtu. Organizace USB Implementers Forum (USB-IF) v roce 2019 prejmenovala standard USB 3.0 na USB 3.2 Gen 1. PCIe Rozšírení PCIe 1 x Gen3 x8 slot (x4 link) Systém souboru Interní zarízení Btrfs EXT4 Externí zarízení Btrfs EXT4 EXT3 FAT NTFS HFS+ exFAT Vzhled Rozmer (RU) 2U Velikost (výška x šírka x hloubka) RS2423+ : 88 mm x 482 mm x 552 mm RS2423RP+ : 88 mm x 482 mm x 578 mm Hmotnost RS2423+ : 11.5 kg RS2423RP+ : 11.9 kg Podpora instalace skríne* 4sloupková 19" skrín (sada ližin Synology – RKS-02) Poznámky Sada ližin se prodává samostatne Ostatní Ventilátor systému 60 mm x 60 mm x 3 pcs Režim otácek ventilátoru Vysokorychlostní režim Chladný režim Tichý režim Snadno vymenitelný systémový ventilátor Zotavení po ztráte napájení Hladina hluku* RS2423+ : 52.3 dB(A) RS2423RP+ : 56.2 dB(A) Plánované zapnutí/vypnutí Probuzení pres LAN / WAN Jednotka/adaptér zdroje energie RS2423+ : 500 W RS2423RP+ : 350 W Náhradní zdroj energie RS2423+ : - RS2423RP+ : Vstupní strídavé napetí 100 V to 240 V AC Frekvence napájení 50/60 Hz, Jednofázový Spotreba energie RS2423+ : 119.95 W (za chodu) 46.21 W (hibernace pevného disku) RS2423RP+ : 114.86 W (za chodu) 42.33 W (hibernace pevného disku) British thermal unit RS2423+ : 409.56 BTU/hr (za chodu) 157.78 BTU/hr (hibernace pevného disku) RS2423RP+ : 392.18 BTU/hr (za chodu) 144.53 BTU/hr (hibernace pevného disku) Poznámky Další informace o merení príkonu jsou uvedeny v tomto clánku. Testovací prostredí pro merení hladiny hluku: Zarízení Synology NAS osazené disky Synology 480GB SAT5200-480G SSD ve stavu necinnosti. Každý mikrofon typu G.R.A.S. 40AE je umísten ve vzdálenosti 1 metru od prední a zadní strany zarízení Synology NAS. Hluk na pozadí: 16,49–17,51 dB(A); teplota: 24,25–25,75 °C; vlhkost: 58,2–61,8 % Teplota Provozní teplota 0°C na 35°C (32°F na 95°F) Teplota pro skladování -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) Relativní vlhkost 5% na 95% RH Certifikace FCC CE BSMI VCCI RCM UKCA EAC CCC KC UL Tríletá na hardware, kterou lze pomocí prodloužené prodloužené Plus prodloužit až na pet let Poznámky Dostupnost v jednotlivých oblastech se liší. Pred zakoupením navštivte oficiální webové stránky prodloužené EW201/202 a prodloužené Plus, kde se nachází seznam príslušných oblastí. Zárucní doba zacíná datem zakoupení uvedeným na úctence. (Zjistete více) Životní prostredí Splnuje omezení RoHS Obsah balícku RS2423+ : Hlavní jednotka X 1 Balícek doplnku X 1 Napájecí kabel strídavého napetí X 1 Strucná instalacní prírucka X 1 RS2423RP+ : Hlavní jednotka X 1 Balícek doplnku X 1 Napájecí kabel strídavého napetí X 2 Strucná instalacní prírucka X 1 Volitelné príslušenství DDR4 ECC UDIMM: D4EU01-8G/D4EU01-16G Rozširovací jednotky: RX1223RP 3.5" SATA HDD: HAT5300 2.5" SATA SSD: SAT5210 Karta kombinovaného adaptéru M.2 SSD a 10GbE: E10M20-T1 Karta adaptéru M.2 SSD: M2D20 25GbE Karta sítového rozhraní: E25G21-F2 10GbE Karta sítového rozhraní: E10G21-F2/E10G18-T2/E10G18-T1 Sada posuvných ližin: RKS-02 VisualStation: VS360HD Balícek Surveillance Device License Pack Poznámky Nekteré položky u vás nem

od 2882
Porovnať ceny

MB112-4G 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router 4G network – Enjoy the 4G LTE download speeds up to 150 Mbps. Plug a SIM karta a play – bez ohľadu na to, čo je potrebné, kompatibility s SIM kartami sú určené pre testov 300 Mbps WiFi – Fast WiFi speeds up to 300 Mbps to share your network Simultaneous Connection– Share internet access with up to 32 Wi-Fi devices Wi-Fi router mode – Plug an Ethernet cable do LAN/WAN port pre flexibilný prístup if you can"t get a 4G connection 4G Network Type LTE Band of EU: • 4G LTE-FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28/B32 (2100/1800/850/2600/900/800/700/1450 MHz) • 4G LTE-TDD: B38/B40/B41 (2600/2300/2500 MHz) • 3G DC-HSDPA/HSPA+/HSDPA/HSUPA/WCDMA: B1/B3/B5/B8 (2100/1800/850/900 MHz) Carrier Aggregation of EU: B1+B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28/B38/B40/B41 B3+B3/B5/B7/B8/B20/B28/B38/B40/B41 B5+B5/B7/B38/B40/B41 B7+B7/B8/B20/B28/B32 B8+B32/B38/B40/B41 B20+B32/B38/B40 B28+B32/B38/B40/B41 B38+B38 B40+B40 B41+B41 LTE Band of US: • 4G LTE-FDD: B2/B4/B5/B7/B12/B13/B14/B25/B26/B29/B30/B66/B71 (1950/2100/850/2600/750/750/750/1950/850/700/2350/2150/650 MHz) • 4G LTE-TDD: B41/B48 (2500/3600 MHz) Carrier Aggregation of US: B2+B2/B4/B5/B7/B12/B13/B14/B29/B30/B48/B66/B71 B4+B4/B5/B7/B12/B13/B29/B30/B71 B5+B5/B7/B25/B30/B41/B66 B7+B7/B12/B66 B12+B12/B25/B30/B66 B13+B66 B14+B30/B66 B25+B25/B26/B41 B26+B41 B29+B30/B66 B30+B66 B41+B41 B48+B48 B66+B66/B71 SIM Type 1× Nano SIM Card Frequency • Downlink: 300 Mbps; • Uplink: 50 Mbps SECURITY Access Control Source/Destination IP Based Access Control Filtering • Web Group Filtering† • URL Filtering • Web Security† ARP Inspection • Sending GARP Packets • ARP Scanning† • IP-MAC Binding Attack Defense • TCP/UDP/ICMP Flood Defense • Block TCP Scan (Stealth FIN/Xmas/Null) • Block Ping from WAN HARDWARE FEATURES Interface • 1 Gigabit SFP WAN/LAN Port • 1 Gigabit WAN Port • 4 Gigabit LAN/WAN Ports Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (Max 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (Max 100 m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (Max 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (Max 100 m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 cable (Max 100 m) Button Reset Button Power Supply 12VDC / 2A Power Adapter Wi-Fi Frequency & Signal Rate • 2.4 GHz: 574 Mbps • 5 GHz: 2402 Mbps (HE160) Flash 128 MB NAND DRAM 512 MB DDR4 LED SYS, WLAN, SFP, LTE Signal, WAN (1000M Link/Act, 100/10M Link/Act), WAN/LAN (1000M Link/Act, 100/10M Link/Act) Dimensions ( W x D x H ) 8.9 × 5.2 × 1.4 in (226 × 131 × 35 mm) (Antenna dimensions are not included) Antenna • Wi-Fi: Three 5GHz 5.5dBi & 2.4GHz 4.5dBi dual-band detachable antennas • LTE: Two 4.0dBi omnidirectional detachable antennas Mounting Desktop/Wall-Mounting Max Power Consumption EU: 15.4W US: 17.3W PERFORMANCE GRE • Unencrypted: 545.3Mbps • Encrypted: 282.6Mbps WireGuard VPN 387.7Mbps Concurrent Session 150,000 New Sessions /Second 5,100 NAT (Static IP) 947.1Mbps / 940.1Mbps NAT(DHCP) 949.2Mbps / 941.1Mbps NAT(PPPoE) 942.6Mbps / 941.1Mbps NAT (L2TP) 875.4Mbps / 892.0Mbps NAT (PPTP) 881.2Mbps / 895.8Mbps IPsec VPN Throughput • ESP-SHA1-AES256: 652.2Mbps • ESP-SHA256-AES256: 654.4Mbps • ESP-SHA384-AES256: 646.5Mbps • ESP-SHA512-AES256: 670.5 Mbps OpenVPN 115.5Mbps L2TP VPN Throughput • Unencrypted: 990.0Mbps • Encrypted: 475.0Mbps PPTP VPN Throughput • Unencrypted: 1177.9Mbps • Encrypted: 177.4Mbps SSL VPN Throughput 122.5Mbps 66 Byte Packet forwarding rate 1,453,489 pps / 1,453,488 pps 1,518 Byte Packet forwarding rate 81274 pps / 91275 pps WIRELESS FEATURES Advanced Functions • Seamless Roaming • Mesh (with EAP that supports Mesh) • OFDMA • Beamforming • MU-MIMO • Rate Limit: Based on SSID/Client • Airtime Fairness • Wireless Encryption: WPA/WPA2/WPA3 Personal, WPA/WPA2/WPA3 Enterprise • Multiple SSIDs: 16 in total (8 per radio) Guest Network Support BASIC FUNCTIONS WAN Connection Type • Static IP • Dynamic IP • PPPoE (supports MRU Configuration) • PPTP • L2TP MAC Clone Modify WAN Address DHCP • DHCP Server • DHCPv6 PD Server (only in Standalone Mode) • DHCP Options Customization • DHCP Address Reservation • Multi-IP Interfaces • Multi-Net DHCP SMS Receive / Send SMS IPv6 StaticIP / SLAAC / DHCPv6 / PPPoE / 6to4Tunnel / PassThrough / Non-Address mode VLAN 802.1Q VLAN IPTV IGMP v2/v3 Proxy, Custom Mode, Bridge Mode ADVANCED FUNCTIONS ACL IP/Port/Protocol/Domain Name Filtering Advanced Routing • Static Routing • Policy Routing • RIP† • OSPF† Bandwidth Control IP-Based Bandwidth Control Load Balance • Intelligent Load Balance • Application Optimized Routing • Link Backup(Timing, Failover) • Online Detection NAT • One-to-One NAT • Multi-Net NAT • Virtual Server • Port Triggering† • NAT-DMZ • FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG • UPnP Session Limit IP-Based Session Limit VPN GRE Only in Standalone Mode SSL VPN 50 Tunnels IPsec VPN • 100 IPSec VPN Tunnels • LAN-to-LAN, Client-to-LAN • Main, Aggressive Negotiation Mode • DES, 3DES, AES128, AES192, AES256 Encryption Algorithm • IPsec Failover • IKE v1/v2 • MD5, SHA1, SHA2-384 and SHA2-512 Authentication Algorithm • NAT

TL-SG2218 16portový gigabitový inteligentný prepínač JetStream s 2 slotmi SFP Plne gigabitové porty: 16 × gigabitové porty RJ45 a 2 × gigabitové sloty SFP poskytujú vysokorýchlostné pripojenie. Integrované do Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP) *, centralizovaná správa cloudu a inteligentné monitorovanie. Centralizovaná správa: Cloudový prístup a aplikácia Omada pre mimoriadne pohodlie a ľahkú správu. Statické smerovanie: Pomáha smerovať internú prevádzku na efektívnejšie využitie sieťových zdrojov. Robustné bezpečnostné stratégie: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication a ďalšie. Optimalizujte hlasové a obrazové aplikácie: L2 / L3 / L4 QoS a IGMP snooping. Samostatná správa: Web, CLI (Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image prinášajú výkonné možnosti správy HARDWARE FEATURES Interface • 16× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports • 2× Gigabit SFP Slots Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240 V AC~50/60 Hz Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption 12.3 W (220 V/50 Hz) Max Heat Dissipation 41.97 BTU/hr PERFORMANCE Switching Capacity 36 Gbps Packet Forwarding Rate 26.8 Mpps MAC Address Table 8K Jumbo Frame 9 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • 8 priority queues • 802.1p CoS/DSCP priority • Queue scheduling - SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) - SP+WRR • Bandwidth Control - Port/Flow based Rating Limiting • Smoother Performance • Action for Flows - Mirror (to supported interface) - Redirect (to supported interface) - Rate Limit - QoS Remark L2 and L2+ Features • Link Aggregation - Static link aggregation - 802.3ad LACP - Up to 8 aggregation groups and up to 8 ports per group • Spanning Tree Protocol - 802.1d STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter, BPDU Protect, Root Protect, Loop Protect • Loopback Detection - Port-based - VLAN based • Flow Control - 802.3x Flow Control - HOL Blocking Prevention • Mirroring - Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Tx/Rx/Both L2 Multicast • Supports 511 (IPv4, IPv6) IGMP groups • IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave - IGMP Snooping Querier - IGMP Authentication • IGMP Authentication • MVR • MLD Snooping - MLD v1/v2 Snooping - Fast Leave - MLD Snooping Querier - Static Group Config - Limited IP Multicast • Multicast Filtering: 256 profiles and 16 entries per profile VLAN • VLAN Group - Max 4K VLAN Groups • 802.1q Tagged VLAN • MAC VLAN: 12 Entries • Protocol VLAN: Protocol Template 16, Protocol VLAN 16 • GVRP • VLAN VPN (QinQ) - Port-Based QinQ - Selective QinQ • Voice VLAN Access Control List • Time-based ACL • MAC ACL - Source MAC - Destination MAC - VLAN ID - User Priority - Ether Type • IP ACL - Source IP - Destination IP - Fragment - IP Protocol - TCP Flag - TCP/UDP Port - DSCP/IP TOS - User Priority • Combined ACL • Packet Content ACL • IPv6 ACL • Policy - Mirroring - Redirect - Rate Limit - QoS Remark • ACL apply to Port/VLAN Security • IP-MAC-Port Binding - DHCP Snooping - ARP Inspection - IPv4 Source Guard • IPv6-MAC-Port Binding - DHCPv6 Snooping - ND Detection - IPv6 Source Guard • DoS Defend • Static/Dynamic Port Security - Up to 64 MAC addresses per port • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control - kbps/ratio/pps control mode • IP/Port/MAC based access control • 802.1X - Port based authentication - Mac based authentication - VLAN Assignment - MAB - Guest VLAN - Support Radius authentication and accountability • AAA (including TACACS+) • Port Isolation • Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS 1.2 • Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2 IPv6 • IPv6 Dual IPv4/IPv6 • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping • IPv6 ACL • IPv6 Interface • Static IPv6 Routing • IPv6 neighbor discovery (ND) • Path maximum transmission unit (MTU) discovery • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 • TCPv6/UDPv6 • IPv6 applications - DHCPv6 Client - Ping6 - Tracert6 - Telnet (v6) - IPv6 SNMP - IPv6 SSH - IPv6 SSL - Http/Https - IPv6 TFTP L3 Features • 16 IPv4/IPv6 Interfaces • Static Routing - 48 static routes • Static ARP • 316 ARP Entries • Proxy ARP • Gratuitous ARP • DHCP Server • DHCP Relay • DHCP L2 Relay Management • Web-based GUI • Command Line Interface (CLI) through console port, telnet • SNMPv1/v2c/v3 - Trap/Inform - RMON (1, 2, 3, 9 groups) • SDM Template • DHCP/BOOTP Client • 802.1ab LLDP/LLDP-MED • DHCP AutoInstall • Dual Image, Dual Configuration • CPU Monitoring • Cable Diagnostics • EEE • Password Recovery • SNTP • System Log Advanced Features • Support Omada Hardware Controller (OC200/OC300), Software Controller, Cloud-Based Controller • Automatic Device Discovery • Batch Configuration • Batch Firmware Upgrading • Intelligent Network Monitoring • Abnormal Event Warnings • Unified Configuration • Reboot Schedule • ZTP (Zero-Touch Provisioning)* OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents • TL-

od 136
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:28; Management:Web

od 600
Porovnať ceny

USW-48 je plně managovatelný switch se 48x 1Gbps ethernet porty a 4x 1Gbps SFP porty. Switch má ve výbavě bohatou škálu L2 funkcí, navíc je zcela tichý - bez ventilátorů. Díky aplikaci UniFi Network application a mobilní aplikaci UniFi Network můžete switch konfigurovat a spravovat všechny funkce za pomoci intuitivního grafického rozhraní odkudkoliv. Vlastnosti a funkce * 48x 1Gbps ethernet * 4x 1Gbps SFP port * L2 funkce * Fanless * 1,3" dotykový displej, podpora UniFi Network AR Obsah balení * zařízení * (2) úchyty do 19" racku * napájecí kabel Technické parametry * Rychlost LAN: (48) 10/100/1000Mbps * Optické rozhraní: (4) 1000Mbps * Dotykový displej * Typ napájení: Ze sítě (230V) * Max. spotřeba energie [W]: 40 * Napájení přes konektor/svorkovnici: 230V AC * Provedení: Rackmount * Ventilátory: Bez ventilátoru * Šasi: Kovové * Tlačítka: Reset * Provozní teplota [°C]: -15 až 40 * Šířka [mm]: 442 * Výška [mm]: 44 * Hloubka [mm]: 285 * Rychlost přepínání [Gbps]: 52 * Rychlost předávání paketů [Mpps]: 77,4 * Management: UniFi Network application, CLI * Funkce: VLAN, QoS, DHCP snooping * Výchozí IP adresa: Dynamická z DHCP * Výchozí jméno a heslo: Ubiquiti/Ubiquiti

od 400
Porovnať ceny

Tenda TEG1008M je 8mi portový gigabitový desktop switch. Auto MDI/MDIX. Propustnost 16Gb/s. MAC address 4K. Kovové provedení. Desktop nebo montáž na zeď. Napájení AC/DC. Součástí balení je český a slovenský manuál. Technické parametry Standarty: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab Způsob ovládání: bez managementu Počet RJ45 10/100/1000 Mb/s portů: 8 Celková propustnost: 16 Gbps Velikost tabulky MAC adresace: 4K MAC address learning: Auto learning & auto aging Protokol: CDMA/CD Store-and-Forward: ano Montáž do rozvaděče: ne Montáž na zeď: ano Materiál obalu: kov Zdroj napájení: externí Parametry zdroje: 9V DC 600 mA, vstup zdroje: 100-240V AC, 50/60 Hz, 0.3A Spotřeba: max. 5 Watt Rozměry: 140,2 × 66,2 × 25,2 mm Provozní teplota: - 10° až 40 °C Chlazení: pasivní Popis produktu Gigabitový 8mi portový switch TEG1008M výrobce Tenda Technology, plně podporuje standardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab a je určený pro použití ve firmách i domácnostech. Tenda TEG1008M přepíná data v síti pomocí 8mi portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100/1000 Mb/s a automatickou detekcí rychlosti. Maximální propustnost je 16 Gb/s. Auto MDI/MDIX na každém z portů. Přepojování uzlů v režimu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x Switch je napájen externím zdrojem 9V DC, 600mA. Maximální spotřeba 5 Watt. Montáž na zeď, kovové provedení. Obsah balení 1x Tenda TEG1008M 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL) 1x Napájecí adaptér (9V DC, 600 mA)

MS106LP MS106LP 6-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE+PORT: 4× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 2× 10/100 Mbps Non-PoE PortsSPEC: Compatible with 802.3af/at PDs, 40 W PoE Power, Desktop Steel Case, Wall MountingFEATURE: Extend Mode for 250m PoE Transmitting, Priority Port1-2, Isolation Mode, PoE Auto Recovery, Plug and Play KLÍČOVÉ VLASTNOSTI 6 portů Dva kabely v jednom Vysoký výkon PoE+ 2× Uplink porty Dlouhý dosah až 250 m Režim izolace Kompatibilní s napájenými zařízeními Odolný kovový kryt Plug and Play Automatické PoE recovery SPECIFIKACE Rozměry 99,8*98*25 mm Porty PoE RJ45 Standard: Kompatibilní s 802.3 af/at napájenými zařízeními Porty PoE: Port 1- Port 4 PoE budget: 40 W Rozhraní 6× 10/100 Mb/s porty, automatické vyjednávání, automatické MDI/MDIX Externí napájení Externí napájecí adaptér (výstup: 53,5 V/0,81 A) Instalace stolní montáž na stěnu Obsah balení - 6portový stolní přepínač 10/100 Mb/s se 4 porty PoE+ (MS106LP) - Napájecí adaptér - Stručná instalační příručka

Toto zařízení umožňuje používat libovolný zdroj 48V PoE (včetně pasivního PoE, Telecom PoE, 802.3af a 802.3at) k napájení zařízení RouterBOARD.Jednoduše zapojte ethernetový kabel 48V PoE do jednoho portu a libovolné zařízení RouterBOARD s podporou 8-30V do druhého. Toto zařízení je schopné poskytnout vysoký výkon - až 24W (až 1A při 24V).Můžete jej napájet prakticky všemi 42-57V PoE řešeními dostupnými na trhu (Passive, Telecom, 802.3af a 802.3at PoE plus podporované)Přístroj má robustní kovový design s vysoce kvalitními komponenty a integrovaným designem chladiče. Pouzdro má také montážní otvory, takže je můžete připevnit ke stěně.Zapojení stínění se nacházejí uvnitř ethernetových konektorů, takže lze použít stíněný ethernet, uzemnění buď na samotném konvertoru, nebo na zařízeních na obou koncích. Podporuje ethernet 10 / 100 / 1000Mbps.Poznámka: Pokud se použije PSE kompatibilní se standardem 803.3af, celkový výstupní výkon by neměl překročit 12,95 W (omezený standardem 803,3af). Product specifications Details Product code RBGPOE-CON-HP 10/100/1000 Ethernet ports 2 Input Voltage 42-57V (Passive, Telecom, 802.3af and 802.3at PoE plus supported) Max out per port output (input < 30 V) 1 A Max total out (A) 1 A Operating Temperature -35C to +70C Output Voltage 24V 1A PoE in 802.3af/at PoE out Passive PoE

QSW-2104-2T-R2 4portový 2,5GbE a 2portový 10GbE Multi-Gig neřízený switch. Cenově dostupný upgrade na vysokorychlostní sítě. na web výrobce: Funkce QNAP QSW-2104-2T-R2 se čtyřmi 2,5GbE porty a dvěma 10GbE porty vám umožní upgradovat na stabilní vysokorychlostní sítě za dostupnou cenu. Bezproblémová integrace s Wi-Fi 6/6E/7 pro optimální výkon bezdrátové sítě, QSW-2104-2T-R2 je ideální pro kanceláře a multimediální místnosti, poskytuje vysokorychlostní přenos dat, sdílení velkých souborů a efektivní pracovní postupy pro spolupráci. QSW-2104-2T-R2 je vyroben na Tchaj-wanu (MIT) a poskytuje vysoce kvalitní a spolehlivé síťové řešení. *4x 2,5GBASE-T RJ45 porty podporující rychlosti: 2,5G, 1G a 100Mb. 2x 10GBASE-T RJ45 porty podporující pět rychlostí: 10G, 5G, 2,5G, 1G a 100Mb. Poskytuje přepínací kapacitu 60 Gbps. *Lehký, kompaktní a kompatibilní s energeticky úsporným EEE a EMC třídy B, ideální pro vnitřní prostředí. *Ultra tichý design bez ventilátoru s účinným odvodem tepla, který zajišťuje nehlučné pracovní prostředí. *Podporuje přenos 12K jumbo rámců, zlepšuje efektivitu přenosu velkých souborů a snižuje míru ztráty paketů. OBSAH BALENÍ *QSW-2104-2T-R2 *napájecí kabel *hmoždinky *konzolové šřouby *podložky/nožičky *instalační příručka SPECIFIKACE Typ správy *Unmanaged Počet portů *6 10GbE BASE-T (RJ45) *2 (10G/5G/2,5G/1G/100M) 2,5GbE (RJ45) *4 Popis napájecího zdroje *adaptér Max. spotřeba energie *18W Typ vstupního napájení *DC Rozsah vstupního napětí *12V/1,5A Tabulka adres MAC *4K Celková neblokující propustnost *30Gb/s Kapacita switche *60Gb/s Energeticky účinný Ethernet (stížnost IEEE 802.3az) *ano Ventilátor *ne Podporované normy *IEEE 802.3 Ethernet *IEEE 802.3u 100BASE-T *IEEE 802.3ab 1000BASE-T *IEEE 802.3bz 2.5G/5GBase-T *IEEE 802.3an 10GBASE-T *IEEE 802.3az EEE *IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control Form Factor *Desktop Indikátory LED *port: rychlost/link/aktivita *systém: napájení/stav/smyčka Rozměry (VxŠxH) *26x160x110mm Hmotnost (čistá) *450g Hmotnost (celková) *522g Provozní teplota *0-40°C Relativní vlhkost *5 až 95%, bez kondenzace Rámec Jumbo *12 tisíc Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 180
Porovnať ceny

UniFi Pro XG 8 PoE Profesionální 8-portový Layer 3 Etherlighting PoE++ switch s výstupy (8) porty 10 GbE a (2) porty 10G SFP+. Jedná se o kompaktní managovatelný L3 PoE Switch s kapacitou přepínání 200 Gbps, (8) 10-Gigabit LAN porty a dvěma SFP+ (10Gbps) porty. Tento switch nemá webový management, ale je spravován centrálně pomocí UniFi Network server s podporou mobilní aplikace UniFi a nabízí rozsáhlou sadu pokročilých přepínacích protokolů a funkcí L2, včetně provozního režimu (přepínání, zrcadlení nebo agregace) na port. UniFi Network server a mobilní aplikace umožňují správcům konfigurovat a sledovat prakticky všechny funkce přepínače v grafickém uživatelském rozhraní odkudkoli. * technologie Etherlighting - porty s podsvícením, které indikují umístění portu, identifikaci rychlosti/linky a nativního VLAN/sítě (pro optimální jas nutné použít UniFi Enterprise Patch Cable) TECHNICKÉ PARAMETRY Síťové rozhraní: * 8x multi-speed 10 GbE RJ45 (vše PoE++) (10G/5G/2,5G/1G/100M) * 2x 10G SFP+ (10G/1G) Rozhraní PoE: * 8 portů RJ-45 PoE++ (až 60W) Podpora standardů: 802.3af/at/bt Rozhraní pro správu: Ethernet Management: UniFi Network Kapacita switche: 200 Gb/s Celková neblokující propustnost: 100 Gb/s Velikost vyrovnávací paměti paketů: 2 MB Velikost tabulky MAC adres: 32k Funkce přepínání na vrstvě 3: ano Celková napájecí dostupnost PoE: 200–240 V AC: 155W Max. PoE výkon na port: * PoE (Power Protection Reader): 15,4W * PoE+: 30W * PoE++: 60W Max. spotřeba energie: 61 W (bez PoE výstupu), 220 W (včetně PoE výstupu) Metoda napájení: adaptér AC/DC (je součástí balení) Vstupní napájení: DC vstup (54 V DC) Zdroj napájení: AC/DC, externí, 210 W Form Factor: kompakt desktop, nástěnný Rozměry: 173,8 x 210,4 x 43,7 mm Hmotnost: 1600 g Obsah balení: * switch USW-Pro-XG-8-PoE * AC napájecí adaptér a kabel * kit pro uchycení na zeď 2

od 512
Porovnať ceny

Webový sprievodca pre jednoduchú správu a nastavenie Pre prepínače GS1200-5/GS1200-8 je k dispozícii webový sprievodca, ktorý vás rýchle a jednoducho prevedie nastavením, konfiguráciou a správou vrátane záloh konfigurácie a upgradu firmwaru. Vďaka sprievodcovi vás od sprevádzkovania siete delí len niekoľko málo kliknutí. Funkcia IGMP Snooping pre optimalizáciu prevádzky Na základe dotazov a reportov protokolu IGMP (Internet Group Management Protocol) prepínač prevádzku nesmeruje do všetkých portov, ale iba do tých, ktoré vyžadujú multicast prevádzku. Toto riešenie prispieva k optimalizácii výkonu multicastu a je obzvlášť výhodné v prípade IP multicast aplikácií náročných na šírku pásma, ako je napr. online streamovanie médií alebo hranie hier. Oddelenie VLAN pre lepšiu bezpečnosť siete VLAN (virtuálnu lokálnu sieť) je možné v rámci organizácie použiť k oddeleniu prevádzky, napr. k izolovaniu zdrojov medzi administrátormi siete. Vyšší QoS na báze portov pre lepšie riadenie prevádzky QoS (Quality of Service) je schopnosť prioritizovať rôzne aplikácie, užívateľov alebo video/hlasové/dátové toky alebo garantovať určitú úroveň dátového toku. Agregácia liniek prináša novú úroveň priepustnosti Pre rýchlejší prenos súborov a spoľahlivejšie pripojenie prepínača GS1200-5/8 kombináciou dvoch fyzických portov Tiché vyhotovenie bez ventilátoru Majte lepšiu kontrolu nad svojou sieťou, bez toho, aby niekoho rušil hluk zo zariadenia. Vďaka svojmu bezventilátorovému vyhotoveniu prepínače GS1200-5/8 garantujú celkom tichú prevádzku a tiež dlhšiu životnosť, pretože majú menej komponentov, ktoré by sa mohli pokaziť.vytvárajú dátovú cestu s veľkou šírkou pásma.

Prevedenie:Desktop; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:16

Top