9257 produktov
TP-Link Deco PX10 kombinuje Wi-Fi 6 AX1500 a Powerline AV1000 pro spolehlivou síť po celé domácnosti. Díky inteligentnímu AI Mesh, průchodu signálu zdmi a gigabitovým portům získáte vysokorychlostní, stabilní a bezpečnou konektivitu pro každé zařízení. Bezdrátová síť * Standard: Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax) * Tri-Band Wi-Fi AX1500: 5 GHz: až 1201 Mb/s, 2,4 GHz: až 300 Mb/s * Technologie Powerline: HomePlug AV2 1000 Mb/s – stabilní síť přes elektrické vedení * Pokrytí: 4–6+ pokojové domy (3-pack) * Mesh technologie: AI-Driven Mesh – inteligentní optimalizace sítě * Antény: 2× dvoupásmové antény * Technologie: MU-MIMO, OFDMA Porty a hardware * Ethernet: 3× Gigabit porty (WAN/LAN auto-sensing) * Tlačítka: Reset Režimy provozu * Router Mode * Access Point Mode Zabezpečení * Firewall: SPI Firewall * Šifrování Wi-Fi: WPA/WPA2/WPA3 * HomeShield: Ochrana IoT zařízení, rodičovská kontrola, blokování škodlivých stránek, prevence DDoS * Guest Network: 5 GHz a 2,4 GHz Software a správa * Protokoly: IPv4, IPv6 * Správa: Deco App (iOS/Android), web (HTTP/HTTPS) * Porty pro správu: 22, 20001, 30001 TCP; 20002 UDP * QoS: HomeShield QoS – prioritizace zařízení * Cloudové služby: OTA Firmware Upgrade, TP-Link ID, DDNS Provozní podmínky * Provozní teplota: 0 °C až 40 °C * Skladovací teplota: -40 °C až 60 °C * Provozní vlhkost: 10 % až 90 % RH * Skladovací vlhkost: 5 % až 90 % RH Fyzické parametry * Rozměry (Š × D × V): 105 × 105 × 169 mm Obsah balení * 3-pack: 3× Deco PX10 jednotky, 1× RJ45 kabel, 3× napájecí kabel, Quick Installation Guide Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-px10/
od 248 €
Porovnať ceny
MR90X MR90X AX6000 Dual-Band Wi-Fi 6 RouterSPEED: 1148 Mbps at 2.4 GHz + 4804 Mbps at 5 GHz SPEC: 8× Fixed External Antennas, 1× 2.5 Gbps Port (WAN/LAN auto-sensing), 1× Gigabit Port (WAN/LAN auto-sensing), 2× Gigabit LAN Ports, 1024-QAM, OFDMA, HE160FEATURE: MERCUSYS APP, Router/Access Point Mode, WPS/Reset Button, IPTV, IPv6, Smart Connect, Beamforming, MU-MIMO, Parental Controls, Guest Network, Qos, VPN Server, DFS, WPA3, BSS Color, TWT, TR-069, ISP Preset (Agile Config), Aginet ACS, Superadmin, EasyMesh KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Optimální rychlost WiFi 6 2,5 Gb/s Multi-Gig Port Více zařízení, více zábavy Pokročilejší Wi-Fi Všeobecná bezpečnostní ochrana Gigabitové datové připojení SPECIFIKACE Bezdrátové standardy Kompatibilní se standardy Wi-Fi 802.11ax/ac/a/b/g/n Správa Řízení přístupu Místní správa Vzdálená správa Rozměry (š x h x v) 209 × 172,2 × 42,4 mm Rozhraní 1× port WAN/LAN 2,5 Gb/s + 1× gigabitový port WAN/LAN + 2× gigabitové porty LAN Obsah balení - Směrovač AX6000 8-Stream Wi-Fi 6 MR90X - Napájecí adaptér - Stručná instalační příručka - Ethernetový kabel RJ45 Více informací na stránkách výrobce: https://www.mercusys.com/cz/product/details/mr90x/#overview
od 84 €
Porovnať ceny
Grandstream GWN7062 je bezpečný dual-band router s nejnovější Wi-Fi 6 technologií (802.11ax). Ideální pro malé a domácí kanceláře a vzdálené pracovníky, GWN7062 poskytuje dvoupásmové 2×2 MU-MIMO s technologií DL/UL OFDMA a podporuje bezdrátové sítě Mesh a kabelová připojení AP. Je vybaven výkonným 64bitovým 1,2 GHz čtyřjádrovým procesorem, který poskytuje Wi-Fi rychlost až 1,77 Gbps s až 256 bezdrátovými zařízeními, což umožňuje GWN7062 používat inteligentní kancelář a automatizaci domácnosti, plynulé 4K Ultra HD streamování, webové schůzky, videokonference, online hry a další. Podporuje VPN, umožňující vzdáleným zaměstnancům bezpečné připojení k podnikové síti z domova nebo z poboček. GWN7062 také poskytuje bezpečnostní funkce enterprise úrovně, které zajišťují bezpečný přístup k Wi-Fi a VPN, včetně jedinečných bezpečnostních certifikátů a náhodných výchozích hesel. Pro zajištění snadné instalace a správy obsahuje GWN7062 vestavěný controller zabudovaný do webového uživatelského rozhraní produktu. Podporuje také GWN.Cloud (již brzy), bezplatnou cloudovou platforma pro správu Wi-Fi od společnosti Grandstream. Díky kombinaci výším rychlostem Wi-Fi, mesh sítí a kabelovému připojení AP a s pokročilými funkcemi včetně VPN, technologie beamforming a inteligentnímu QoS je GWN7062 ideálním routerem pro rozšiřující se domácí sítě. Hlavní parametry: - Standard Wi-Fi 6 (802.11ax) s bezdrátovou propustností až 1,77 Gb/s - Dual-band 2x2:2 MU-MIMO s technologií DL/UL OFDMA - Vestavěná podpora VPN umožňuje remote zaměstnancům snadný přístup k podnikové sítí - Podporuje 256 souběžných Wi-Fi klientských zařízení - Podporuje sítě Mesh s přístupovými body Grandstream pro snadné rozšíření sítě - Výkonné bezpečnostní funkce - síť pro hosty, síťový blacklist, Antihacking secure boot & critical data/control lockdown přes digitální podpis a další - Bohaté firewall funkce včetně Anti-DoS, traffic rules, NAT a ALG - Zabezpečený cloud provisioning prostřednictvím GWN.Cloud (již brzy)
od 89 €
Porovnať ceny
MIKROTIK mAP 2nD 650 MHz, 64 MB RAM, 2x LAN, 2x2 MIMO, 802.11n, vč. L4 PŘEHLED Miniaturní AP od Mikrotiku, které se skvěle hodí jak do domácnosti, tak i do kanceláře. Mezi přednosti patří výkonná integrovaná Wi-Fi, podpora PoE ve standardu 802.3af a mikro USB port pro připojení externího paměťového media. Nová revize podporuje technologii 2x2 MIMO. RouterBoard je možné napájet pomocí klasického konektoru jack, přes PoE a nebo přes USB kabel. Další předností je PoE výstup na druhém portu. Díky tomu lze po PoE napájet např. IP kameru či jiná zařízení. Stejně jako ostatní modely je vybaven systémem RouterOS Mikrotik, který nabízí široké možnosti nastavení. V základní konfiguraci je již navíc router přednastaven. Součástí balení je také kvalitní napájecí adaptér. RouterOS Mikrotik plně podporuje sítě IPv6. TECHNICKÁ SPECIFIKACE Přenosová rychlost až (Mbps) *300 Chipset *Atheros AR9531 Zisk (dBi) *1,5 Procesor *650 MHz RAM (MB) *64 SDRAM OS *Mikrotik - RouterOS v6 Level 4 Podpora IPv6 *Plná Výška (mm) *19 Šířka (mm) *68 Hloubka (mm) *68 Napájení max (jack) (V) *24 Napájení min (PoE) (V) *10 Napájení max (PoE) (V) *57 Provozní teplota min (°C) *-10 Provozní teplota max (°C) *70
od 43 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „C1000-24P-4G-L“; „C1000-24P-4G-L-RF“ Cisco C1000-24P-4G-L Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-1000-series-switches/nb-06-cat1k-ser-switch-ds-cte-en.html?oid=otren019232
od 1194 €
Porovnať ceny
SXR80-100EUS - Orbi Pro WiFi 6 Router Jak nastavit Wi-Fi mesh systém Orbi pomocí aplikace Orbi: https://www.youtube.com/watch?v=PVUScjxh6Ok FUNKCE - Připojte až 4krát více zařízení než s WiFi 5 a zažijte vyšší účinnost a delší životnost baterie na těchto zařízeních. - Už žádné mrtvé zóny. Pokryjte celý svůj prostor nejlepší WiFi a zůstaňte připojeni, i když se budete pohybovat. - Zabezpečte zóny WiFi oddělením sítí a klientů pomocí připojení VLAN-SSID. - Užijte si 2,5 Gbps Ethernet pro vícegigové širokopásmové připojení a 4 Gigabit Ethernet porty pro kabelové připojení. TECHNICKÉ VLASTNOSTI Zařízení: Orbi Pro WiFi 6 Router (2400+ 2400+ 1200) Mbps Anténa: 8 vysoce výkonných antén Ethenertové porty: 1x Gigabit nebo 2,5 Gigabit Ethernet WAN nebo LAN port, 2x Gigabit Ethernet LAN porty, 2x Gigabit Ethernet LAN porty Rozměry: 172 x 83 x 246 mm Hmotnost: 0,93 kg Zabezpečení: Čtyři bezdrátové sítě SSID (administrativní zařízení, zařízení zaměstnanců, hostující zařízení, zařízení IoT) OBSAH BALENÍ - 1x Orbi Pro WiFi 6 Router- 1x Držáky na zeď se šrouby - 1x Ethernetový kabel (2m) - 1x 12V/3,5A napájecí adaptéry - Instalační příručka
od 578 €
Porovnať ceny
MP300P KITFunkce Vysoká přenosová rychlost 600 Mbps * Rychlé a stabilní přenosy dat s technologií HomePlug AV2 Snadná instalace Plug & Play * Není potřeba žádné vedení ani složitá konfigurace – stačí zapojit a používat Úspora energie * Adaptéry se automaticky přepínají do úsporného režimu, když nejsou aktivní, a šetří až 85 % energie Snadné rozšíření pokrytí * Jednoduše přidejte další Powerline adaptéry a rozšiřte síťové pokrytí Průchozí zásuvka * Umožňuje připojit další zařízení bez ztráty elektrické zásuvky Specifikace SOFTWARE Modulační technologie: OFDM (PLC) Zabezpečení Powerline: 128bit AES HARDWARE Rozměry (Š × H × V): 58 × 42 × 95 mm Tlačítko: Párovací tlačítko Standardy a protokoly:* HomePlug AV2* HomePlug AV* IEEE 802.3* IEEE 802.3u LED indikace: Napájení Spotřeba energie:* Maximum: 3.43 W (230 V/50 Hz)* Typická: 3.05 W (230 V/50 Hz)* Pohotovostní režim: 0.75 W (230 V/50 Hz) Dosah: 300 metrů přes elektrický okruh OSTATNÍ Certifikace:* CE* RoHS Obsah balení:* 2× MP300P* 2× Ethernetové kabely* Rychlý instalační průvodce Provozní podmínky:* Teplota: 0 °C – 40 °C* Vlhkost: 10 % – 90 % (bez kondenzace)* Skladovací vlhkost: 5 % – 90 % (bez kondenzace)
od 37 €
Porovnať ceny
Switch: Ano Velikost switche: 1U Podporovaný datový přenos: *LAN 100M / 10 G *SFP 10 G Podporující síťové standardy: *IEEE 802.1p *IEEE 802.3 *IEEE 802.3ab *IEEE 802.3ae *IEEE 802.3an *IEEE 802.3aq *IEEE 802.3az *IEEE 802.3bz *IEEE 802.3u *IEEE 802.3x *IEEE 802.3z VLAN: Ano PoE: Ne Konektory: *12x LAN 100M/1G/2.5G/5G/10G *2x Ports SFP+ 10G Výkon: 76.56 W Stránka výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/plus/xs512em/
od 1280 €
Porovnať ceny
Netgear M4250-26G4F-PoE++ (GSM4230UP) 24x1G PoE++ 1440W, 2x1G a 4xSFP Managed Switch. NETGEAR AV Line M4250 je řada přepínačů od základu podporujících 1Gb audio a video přes IP s přizpůsobeným hardwarem a softwarem. Model M4250 byl postaven od základu pro rostoucí trh AV přes IP a kombinuje roky síťových znalostí v oblasti AV s řadami M4300 a M4500 s osvědčenými postupy předních odborníků na profesionálním trhu. Předkonfigurováno pro použití ihned po vybalení NETGEAR IGMP Plus TM umožňuje okamžité funkce vícesměrového vysílání pro většinu instalací AV přes IP Vyhrazené webové webové grafické rozhraní AV Unikátní rozhraní určené pro profesionály AV s barevně odlišenými profily založenými na portech. Profily pro běžné zvukové protokoly Rychle přiřaďte profily portům pro zvukové konfigurace Dante, AES67 a AVB. AVB Vyžaduje samostatnou licenci. Integrované video profily Podle potřeby lze portům snadno přiřadit speciální profily pro video profily NVX, SVSI, Q-SYS a Dante. Unikátní automatická konfigurace Funkce Auto-trunk a auto-lag automaticky konfiguruje další přepínače M4250 pro použití v hvězdicové topologii. Technické parametry *Rozměry (ŠxHxV): 440 x 400 x 43,2 mm *Hmotnost: 6,75 kg *Rychlost primárního portu: 1 Gigabit *Počet portů: 30 (24x 1G PoE++, 2x 1G, 4x SFP) *PoE porty / rozpočet: 24 PoE ++ (90 W / port), 1440 W rozpočet *Podpora IGMP: Vylepšená (NETGEAR IGMP Plus™) *Podpora rámce Jumbo: Ano, až 12 kB *Podpora AVB: Ano, je vyžadována elektronická licence *Akustika: Bez ventilátoru nebo 60 dB při 25 °C *Single AC s PoE: 889 W / 3035,05 Btu / hod *Duální AC s PoE: 1734 W / 5919,88 Btu / hod *Bez PoE: 48,8 W / 166,6 Btu / hod Obsah balení *M4250-26G4F-PoE++ (GSM4230UP) *Napájecí kabel *Konzolový kabel USB-C a RJ45-DB9 *Standardní držáky pro montáž do racku *Delší držáky pro zapuštěnou montáž *Gumové podložky pro instalaci na stůl *Instalační příručka
od 3757 €
Porovnať ceny
Allied Telesis AT-SBx81XS6 K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis. The Allied Telesis SBx81XS6 line card provides 6 x 10 Gigabit SFP+ ports, enabling high-speed backbone connectivity from the core chassis to distribution devices. odkaz na stránky výrobce: https://www.alliedtelesis.com/products/switches/sbx81xs6
od 5853 €
Porovnať ceny
Tento prvek nahrazuje SG110-16-EU Nyní můžete mít vysoce výkonnou síť podnikové třídy s Cisco Business 110 Series Unamnaged Switches. Tyto cenově dostupné přepínače typu plug-and-play jsou ideální pro malé kanceláře, pracovní skupiny, oddělení a rostoucí kanceláře s omezeným IT know-how a podporou. Poskytují robustní síťové připojení, které splňují vaše obchodní požadavky, a také přidanou spolehlivost s pokročilými funkcemi, jako je Quality of Service (QoS), detekce smyčky a diagnostika kabelů, to vše v přepínači, který si můžete nastavit sami během několika minut. Přepínače řady Cisco Business 110 přinášejí vaší malé firmě osvědčenou spolehlivost a ochranu investic síťových řešení Cisco. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 23,8 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 32 Gb/s *Tabulka MAC: 8K *Jumbo frame: 9216 bytes *Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 4 hardware queues, priority queuing and Weighted Round-Robin (WRR) *Detekce smyčky: Pomáhá objevovat smyčky v síti, aby nedocházelo k vysílacím bouřím *Diagnostika kabelů: Rychle identifikujte a odstraňujte poruchy nebo zkraty síťových kabelů *Rozhraní závislé na médiu: Automatic Media Dependent Interface (MDI) a MDI crossover (MDI-X) *Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, 802.1p priority, Energy Efficient Ethernet, 802.3af, Power over Ethernet *Porty: 16 x Gigabit Ethernet *Typ kabeláže: Kategorie 5e nebo vyšší *Možnosti montáže: Stolní, nástěnný nebo stojanový *Fyzický bezpečnostní zámek: Slot pro zámek Kensington *Flash: 16 MB *CPU: 400 MHz ARM *CPU memory: 128 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 2 Mbit *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 279 x 170 x 44 mm *Hmotnost: 1,33 kg *Provozní teplota: 0 - 50°C Obsah balení: - Cisco Business 110 switch - napájecí kabel nebo adaptér - montážní sada - instalační příručka Držáky do racku jsou součástí balení.
od 121 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „CBS350-24T-4G-EU“; „CBS350-24T-4G-EU-RF“ ; „CBS350-24T-4GEU-RF“ Ukončení prodeje 29.10.2024, nástupcem je: C1300-24T-4G Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a technologie s velkou šířkou pásma. Tyto přepínače mohou zlepšit dostupnost vašich kritických aplikací, chránit vaše obchodní informace a optimalizovat šířku pásma sítě, aby efektivněji poskytovaly informace a podporovaly aplikace. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 41,66 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 56 Gb/s *Tabulka MAC: 16K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 3 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), advanced threat protection, IPv6 first-hop security, quality of service (QoS), sFlow, IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 24 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 4 x SFP *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 445 x 240 x 44 mm *Hmotnost: 2,63 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A
od 362 €
Porovnať ceny
Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Cloud Router Switch 106-1C-5S je desktop provedení malého switche vybaveného jedním Gigabit Ethernet / SFP combo portem a pěti 1.25Gbps SFP vstupy. Switch osazen 400MHz procesorem a 128MB RAM, obsahuje předinstalovanou RouterOS L5 licenci, napájení 11-30V power. Řešení pro připojení až šesti zařízení s SFP rozhraním. Dodává se v indoor desktop krytu. Technické specifikace Product code: CRS106-1C-5S CPU: QCA8511 400 MHz Size of RAM: 128 MB Storage type: Flash Storage size: 16 MB SFP: 5x 1.25G Ethernet SFP cage (Mini-GBIC; SFP module not included), DDMI support Combo port: 1 (Gigabit Ethernet / SFP) PoE in: Yes Dimensions 114 x 137 x 29mm License level: 5 Operating System: RouterOS Max Power consumption: 11 W LEDs: 9x LEDs (1x user LED) Serial port: RJ45 Upozornění Výrobce MIKROTIK nevztahuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba na vstupech adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. Při venkovních instalacích je třeba používat stíněnou kabeláž (FTP/SFTP), příslušné přepěťové ochrany (pokud nejsou integrovány) a provést korektní a efektivní uzemnění. Případným nerespektováním předepsaných instalačních postupů riskujete nevratná poškození aktivního prvku (vypálení ethernet chipu, poškození radiového miniPCI modulu).
od 48 €
Porovnať ceny
od 758 €
Porovnať ceny
NETGEAR WAC510 Dvoupásmový bezdrátový přístupový bod se vzdálenou správou Odkaz na web výrobce: http://netgear.com/business/products/wireless/insight-managed-wireless/WAC510.aspx Funkce Přístupový bod WAC510 jako první přístroj svého druhu podporuje ovládání prostřednictvím mobilní aplikace. Zdarma dostupná utilita NETGEAR Insight umožňuje WAC510 snadno a během několika minut nastavit, nakonfigurovat a dále spravovat. Uživatelé tak nemusejí vynakládat další finanční prostředky na koupi kontrolerů či podobných zařízení určených ke správě přístupových bodů. Díky aplikaci NETGEAR Insight navíc získávají nepřetržitý přehled o datových přenosech či počtu připojených zařízení - odkudkoli v dosahu mobilního signálu. Vysokorychlostní připojení pro 200 uživatelů Kombinace Wi-Fi standardu 802.11ac Wave 2 a technologie MU-MIMO nabízí uživatelům modelu WAC510 špičkový výkon, široké pokrytí a datové připojení o rychlosti až 1,2 Gb/s (300 Mb/s ve 2,4GHz pásmu a 867 Mb/s v 5GHz pásmu). Díky systému WDS je možné zařízení využívat buď jako router nebo samostatný přístupový bod, kdy lze k WAC510 připojit až 200 uživatelů současně. Pro potřeby kabelového připojení jsou dostupné dva gigabitové ethernetové porty (1× PoE) s funkcí Auto Uplink. Vysoká úroveň zabezpečení a doživotní záruka Přístupový bod WAC510 nabízí podnikovou třídu zabezpečení v podobě WPA a WPA2 šifrování, filtrování MAC adres či sledování a blokování nežádoucích zařízení v síti. Novinka rovněž nabízí výhodnou kombinací doživotní hardwarové záruky a NBD (Next Business Day, následující pracovní den) výměny, která prvním majitelům umožňuje vadné zařízení nejen kdykoli reklamovat, ale zároveň si bezplatně zažádat o jeho výměnu během následujícího pracovního dne. Tyto dva typy záruk navíc doplňuje i doživotní online technická podpora poskytovaná v nepřetržitém režimu 24/7. Vlastnosti *Instalace, konfigurace a správa prostřednictvím mobilní aplikace NETGEAR Insight. *Wi-Fi standard 802.11ac Wave 2. *Maximální teoretická propustnost o rychlosti až 1,2 Gb/s. *Technologie MU-MIMO zajišťující paralelní streamování dat do více zařízení. *Režim routeru či přístupového bodu. *Dva gigabitové ethernetové porty (1× PoE). OBSAH BALENÍ *1x bezdrátový přístupový bod NETGEAR WAC510 *1x příslušenství pro nástěnné či stropní uchycení zařízení *1x instalační manuál SPECIFIKACE Technické vlastnosti Standardy: *IEEE 802.11ac Wave 2 *WMM Wireless Multimedia Prioritization *WDS Wireless Distribution System *Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af *Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3at Správa zařízení: *Aplikace NETGEAR Insight pro snadnou instalaci, konfiguraci a správu přístupového bodu *SNMP v1, v2 Zabezpečení: *Chráněný přístup k Wi-Fi (WPA, WPA2) *Sledování a blokování nežádoucích zařízení v síti *Filtrování MAC adres Fyzické rozhraní a indikátory: *Dva (WAN/LAN) 10/100/1000BASE-T gigabitové ethernetové (RJ-45) porty s funkcí Auto Uplink (Auto MDI-X); podpora IEEE 802.3af či 802.3at PoE *Nabíječka (není součástí balení): 12V DC, 2,5A; přizpůsobena potřebám konkrétní země *Šest LED indikátorů: Power, Link/ACT, LAN 1, LAN 2, 2,4GHz, 5GHz Rozměry a hmotnost: *Rozměry: 197 x 197 x 37 mm *Hmotnost: 556 g Pro více informací navštivte web výrobce.
od 123 €
Porovnať ceny
TS-h765eU-8G kompaktní 1U NAS pro montáž do racku s krátkou hloubkou, se sloty E1.S/M.2 PCIe NVMe Odkaz na web výrobce: https://qnap.com/en/product/ts-h765eu Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/ Recenze: https://www.sumanet.cz/novinky/recenze-qnap-ts-h765eu-8g Testy: https://www.hwcooling.net/testy-qnap-ts-h765eu-vykonnejsi-nas-do-racku-1u/ Funkce 1U TS-h765eU pro montáž do racku s krátkou hloubkou je navržen pro prostorově omezená prostředí a nabízí efektivní a spolehlivé řešení úložiště pro různé potřeby. TS-h765eU využívá nejnovější procesor Intel® Atom x7000C Series a nabízí čtyři 3,5" pozice pro disky a tři sloty E1.S/M.2 PCIe NVMe pro výjimečnou rozšiřitelnost, což z něj dělá ideální NAS pro vysoký výkon a multitasking. TS-h765eU používá operační systém QuTS hero založený na ZFS, který zajišťuje integritu dat a ochranu proti WORM pro neměnnost dat. SPECIFIKACE CPU * 4jádrový Intel Atom x7405C, až 3,4 GHz Architektura CPU * x86 64 bitů Šifrovací modul * ano (AES-NI) Systémová paměť * 8GB SODIMM DDR5 (1x 8GB), povolený in-band ECC Maximální paměť * 16GB (1x 16GB) Paměťový slot * 1x SODIMM DDR5 Paměť Flash * 8GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 4x 3,5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s; 3x E1.S až 15mm (předinstalujte adaptér pro podporu M.2 2280 pro každý slot) Kompatibilita diskových jednotek * 3,5" jednotka pevného disku SATA * 2,5" disk SSD SATA * E1.S NVMe PCIe SSD * M.2 2280 NVMe PCIe SSD Vyměnitelné za provozu * ano Podpora akcelerace mezipaměti SSD * ano 2,5 gigabitový ethernetový port * 2x (2,5G/1G/100M/10M) 10 gigabitový ethernetový port * volitelně přes PCIe adaptér Wake on LAN (WOL) * ano rámec Jumbo * ano Port USB 3.2 Gen 1 * 1 Port USB 2.0 * 1 Form Factor * 1U montáž do racku Indikátory LED * napájení/stav, LAN, USB, HDD1-4, E1.S/PCIe SSD1-3 Tlačítka * napájení * reset Rozměry (VxŠxH) 43×430×292,1mm Hmotnost (čistá) * 4,51kg Provozní teplota * 0-40°C Relativní vlhkost * 5-95% RH nekondenzující Napájecí jednotka * 150W, 100-240V Ventilátor * 3x 40mm Systémové varování * bzučák Max. počet souběžných připojení (CIFS) * 1500 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.
od 1141 €
Porovnať ceny
Grandstream GWN7806P je stackable(pending) síťový switch na vrstvě 2+, který umožňuje malým a středním podnikům budovat škálovatelné, bezpečné, vysoce výkonné a chytré podnikové sítě, které jsou plně spravovatelné. Podporuje pokročilou VLAN pro flexibilní a sofistikovanou segmentaci provozu, pokročilé QoS pro upřednostňování síťového provozu, IGMP/MLD Snooping pro optimalizaci výkonu sítě a komplexní možnosti zabezpečení proti potenciálním útokům. GWN7806P poskytuje inteligentní dynamický PoE výstup pro napájení IP telefonů, IP kamer, Wi-Fi přístupových bodů a dalších PoE koncových bodů. GWN7806P se snadno nasazuje a spravuje, včetně správy pomocí místního webového uživatelského rozhraní switche a CLI rozhraní příkazového řádku. Switch také podporuje GWN.Cloud a GWN Manager, cloudová a on-premise platformu pro správu sítě od společnosti Grandstream. Switch GWN7806P je enterprise třídy je ideální spravovatelný síťový přepínač pro malé a střední podniky Hlavní parametry: 48 portů Gigabit Ethernet a 6 Gigabit SFP+ portů Inteligentní řízení napájení pro podporu dynamického přidělování napájení PoE/PoE+ na port pro 48 portů, 30W na port, celkový budget 400W Podporuje nasazení v sítích IPv6 a IPv4 Funkce spolehlivosti včetně fault detection, device protection, dual boot, dual system file redundancy, link aggregation, storm control, ARP Inspection, IP Source Guard, DoS protection, port security & DHCP snooping Lokální webové uživatelské rozhraní pro správu; GWN.Cloud a GWN Manager Vestavěná QoS umožňuje prioritizaci síťového provozu Podporuje stacking pro snadnou správu až 16 switchů v jednom rozhraní při vytváření redundantní zálohy mezi více zařízeními
od 625 €
Porovnať ceny
D-Link DWR-932 4G LTE WiFi Router with 4G Modem Přenosný kapesní LTE Wi-Fi modem. Vložte datovou SIM kartu (3G/4G/LTE) a sdílejte mobilní internetové připojení přes Wi-Fi s více zařízeními (notebook, tablet, chytrý telefon atd.) mezi členy rodiny, na cestách, na jednáních apod. Nebo připojte DWR-932 k vašemu počítači přes USB kabel a použijte jej jako 4G/LTE modem. Wi-Fi router 802.11b/g/n až 300Mb/s v pásmu 2,4GHz. Vestavěný NAT/firewall. Slot na microSD kartu pro sdílení dat, při připojení modemu k PC funguje jako USB flash disk. Li-ion baterie 2000 mAh s výdrží až 5 hodin na jedno nabití. Micro-USB port pro nabíjení nebo pro připojení k PC. Specifikace (revize HW E1): Podpora frekvence (platí pro verzi EU): - GSM/GPRS/EDGE: 900/1800 MHz - UMTS/HSDPA/HSUPA: 2100/900 MHz - FDD-LTE: Pásmo 1/3/7/8/20 (2100, 1800, 2600, 900, 800 MHz). Datová propustnost LTE: - LTE kategorie 4 (CAT4) - Downlink až 150 Mb/s - Uplink až 50 Mb/s - Datové rychlosti jsou teoretické. Rychlost přenosu dat závisí na kapacitě sítě a síle signálu. Rozhraní - Bezdrátová síť Wi-Fi N300 802.11n/g/b, max. 300 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz - Standardní rozhraní karty mini-SIM - Port micro-USB pro nabíjení nebo připojení k počítači - Slot pro kartu MicroSD - Dodávaný kabel USB (USB typu A na Micro USB typu B) - Napájecí adaptér není součástí dodávky (pro nabíjení použijte libovolný počítač nebo napájecí adaptér s USB 5V/1A) Bezdrátové šifrování - WPA/WPA2 PSK Auto (TKIP/AES) - Tlačítkové připojení WPS Pokročilé funkce - Zprávy SMS - Vestavěný firewall - Vestavěný NAT - UPnP - Filtr MAC - Přesměrování portů - Server DHCP - DMZ (demilitarizovaná zóna) - Propustnost VPN (PPTP, L2TP, IPsec) Anténa - Interní anténa LTE 1x2 MIMO (UL/DL) - Interní anténa Wi-Fi 2x2 MIMO LED - Typ sítě - Stav baterie - Stav Wi-Fi - Síla signálu Napájení - DC 5 V/1 A ± 5 % - dobíjecí baterie Li-ion 2000 mAh - Výdrž baterie až 5 hodin na jedno nabití Rozměry: 97 x 60 x 16,47 mm Hmotnost: 95 g Provozní teplota: 0 až 40 °C Teplota skladování: -20°C až 70°C Provozní vlhkost: 10% až 90% (nekondenzující) Certifikace: CE, RoHS
od 43 €
Porovnať ceny
VERTIV ACS8008 modely s 8, 16, 32 a 48 porty (modely 2, 4, 8 portů u jednodušší řady ACS 800), zástavbová výška 1U podpora přístupu in-band (Ethernet) a out-of-band (modem) duální Ethernet 1Gbps s funkcí failover dva SFP porty pro optické připojení 1Gbps komunikace s rozhraním RS-232 na všech portech, na 2 portech také RS-422/RS-485 8 portů USB 2.0 porty pro připojení čidel prostředí (teplota, vlhkost, zaplavení, kouř a další) slot pro SD kartu modely s vestavěným analogovým modemem, možnost připojení externího GSM modemu modely s jednoduchým a duální napájením AC nebo DC autentizace lokální, RADIUS, TACACS+, LDAP/AD, NIS, Kerberos, RSA SecureID autentizace pomocí One-Time Password automatické nastavení pinoutu Cyclades nebo Cisco na portech RJ45, není nutno používat kabelové redukce pro Cisco, Juniper atd. funkce Zero Touch Provisioning pro rychlou automatizovanou konfiguraci vícenásobné a přizpůsobitelné přístupové úrovně, přístup bez nutnosti Java vícenásobný přístup na port, simultánní Telnet a SSH, Direct Port Access integrace do software DSView pro centralizovaný přístup pracovní teplota -10°C až 60°C Modely (ceny jednotlivých modelů na dotaz) *ACS8008SAC - Avocent ACS8008, SAC, vzdálená správa 08x RS232, jednoduché napájení AC *ACS8008SDC - Avocent ACS8008, SDC, vzdálená správa 08x RS232, jednoduché napájení DC *ACS8008DAC - Avocent ACS8008, DAC, vzdálená správa 08x RS232, duální napájení AC *ACS8008MSDC - Avocent ACS8008, MSDC, vzdálená správa 08x RS232, modem, jednoduché napájení DC *ACS8008MDAC - Avocent ACS8008, MDAC, vzdálená správa 08x RS232, modem, duální napájení AC *ACS8016SAC - Avocent ACS8016, SAC, vzdálená správa 16x RS232, jednoduché napájení AC *ACS8016DAC - Avocent ACS8016, DAC, vzdálená správa 16x RS232, duální napájení AC *ACS8016MDAC - Avocent ACS8016, MDAC, vzdálená správa 16x RS232, modem, duální napájení AC *ACS8032SAC - Avocent ACS8032, SAC, vzdálená správa 32x RS232, jednoduché napájení AC *ACS8032DAC - Avocent ACS8032, DAC, vzdálená správa 32x RS232, duální napájení AC *ACS8032DDC - Avocent ACS8032, DAC, vzdálená správa 32x RS232, duální napájení DC *ACS8032MDAC - Avocent ACS8032, MDAC, vzdálená správa 32x RS232, modem, duální napájení AC *ACS8032MDDC - Avocent ACS8032, MDAC, vzdálená správa 32x RS232, modem, duální napájení DC *ACS8048SAC - Avocent ACS8048, SAC, vzdálená správa 48x RS248, jednoduché napájení AC *ACS8048DAC - Avocent ACS8048, DAC, vzdálená správa 48x RS248, duální napájení AC *ACS8048DDC - Avocent ACS8048, DDC, vzdálená správa 48x RS248, duální napájení DC *ACS8048MDAC - Avocent ACS8048, MDAC, vzdálená správa 48x RS248, modem, duální napájení AC *ACS8048MDDC - Avocent ACS8048, MDDC, vzdálená správa 48x RS248, modem, duální napájení DC *ACS802EAC - Avocent ACS802, EAC, vzdálená správa 2x RS232, externí napájení AC *ACS802MEAC - Avocent ACS802, MEAC, vzdálená správa 2x RS232, externí napájení AC, analogový modem *ACS804EAC - Avocent ACS804, EAC, vzdálená správa 4x RS232, externí napájení AC *ACS804MEAC - Avocent ACS804, MEAC, vzdálená správa 4x RS232, externí napájení AC, analogový modem *ACS808EAC - Avocent ACS808, EAC, vzdálená správa 8x RS232, externí napájení AC *ACS808MEAC - Avocent ACS808, MEAC, vzdálená správa 8x RS232, externí napájení AC, analogový modem
od 2811 €
Porovnať ceny
TL-SG116P Vyhovuje standardu 802.3af/at PoE+, který podporuje až 30 W na každém portu PoE. Celkový rozpočet napájení 120 W PoE* ze všech 16 portů PoE poskytuje široké možnosti využití, například pro dohledové systémy pro kanceláře, studentské koleje a malé firmy. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami a dalšími zařízeními. Vzdálenost přenosu napájení PoE dosahuje v rozšířeném režimu až 250 m*, což je perfektní pro rozmístění IP kamer v rozsáhlých oblastech. Switch automaticky detekuje a restartuje napájená zařízení, jako jsou kamery a přístupové body, pokud se přepnou do off-line režimu nebo nereagují, a zajišťuje tak stabilní provoz zařízení připojených k portům PoE bez nutnosti ručního monitorování a restartování. Když celková spotřeba napájení překročí 120 W, inteligentní řízení spotřeby odpojí napájení portu s nižší prioritou. Tímto způsobem je zajištěno napájení portu s vysokou prioritou a ochrana napájecího zařízení před přetížením. Současně je automaticky detekován a poskytován požadovaný napájecí výkon pro vaše zařízení PoE, přičemž vaše zařízení s PoE i bez PoE jsou chráněna před poškozením. Vnitřní komponenty switche TL-SG116P jsou chráněny velmi kvalitním kovovým pouzdrem, které je zárukou dlouhé životnosti. Switch TL-SG116P úspěšně splnil nároky těch nejpřísnějších testů, abyste se na něj mohli vždy spolehnout. Features *16× 10/100/1000 Mbps RJ45 ports *16 PoE+ ports *Compliance with IEEE 802.3af/at PoE+, PoE Power up to 30 W for each PoE port *Supports PoE Power up to 120 W for all PoE ports* *Up to 250 m data and power transmission range under Extend Mode** *Priority Mode ensures high priority of ports 1–4 to guarantee the QoS applications HARDWARE FEATURES Interface *16× 10/100/1000Mbps RJ45 Ports *AUTO Negotiation *AUTO MDI/MDIX Network Media *10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) *EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) *100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) *EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) *1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) *EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity *Fanless External Power Supply *External Power Adapter (Output: 53.5 VDC / 2.43 A) Packet Forwarding Rate *23.8 Mpps PoE Ports (RJ45) *Standard: 802.3 af/at compliant *PoE Ports: Ports 1–16 *Power Supply: 120 W Mac Address Table *8K, Auto-learning, Auto-aging Switching Capacity *32 Gbps Dimensions ( W x D x H ) *11.3 × 4.4 × 1.0 in (286 × 111.7 × 25.4 mm) Max Power Consumption *11.72 W (220 V / 50 Hz no PD connected) / 11.56 W (110 V / 60 Hz no PD connected) *142.51 W (220 V / 50 Hz with 120 W* PD connected) / 144.28 W (110 V / 60 Hz with 120 W* PD connected) Max Heat Dissipation *39.85 BTU/h (220 V / 50 Hz no PD connected) / 39.31 BTU/h (110 V / 60 Hz no PD connected) *484.53 BTU/h (220 V / 50 Hz with 120 W* PD connected) / 490.55 BTU/h (110 V / 60 Hz with 120 W* PD connected) SOFTWARE FEATURES Advanced Features *Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs *Extend Mode Button (Ports 1–4, Up to 250 m PoE power supply and data transmission) *Priority Mode Button (Ports 1–4) *Isolation Mode Button (Ports 1–7 / 8-14) *PoE Auto Recovery (Ports 1-16) *Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging *IEEE 802.3x Flow Control *802.1p/DSCP QoS *IGMP Snooping Transfer Method *Store-And-Forward OTHERS Certification *FCC, CE, RoHS Package Contents *TL-SG116P *Power Adapter *Installation Guide Environment *Operating Temperature: 0–40 °C (32–104 °F); *Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) *Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing *Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
od 115 €
Porovnať ceny
HPE 12904E Switch Chassis Device Type *Switch - L3 - managed Enclosure Type *Rack-mountable 6U Switching capacity *11.5 Tbps Throughput *7.2 Bpps Routing Protocol *OSPF, EGP, RIP, BGP-4, IS-IS, RIP-1, RIP-2, BGP, IGMPv2, IGMP, VRRP, OSPFv2, PIM-SM, PIM-DM, IGMPv3, GRE, OSPFv3, PIM-SSM, Bidirectional PIM, MSDP, static IPv4 routing, static IPv6 routing, ECMP, policy-based routing (PBR), RIPng, MLDv2, MLD, BGP-4+, MPLS, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), CIDR, BGP for IPv6, BGP+ Remote Management Protocol *SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON 3, RMON 9, RMON, Telnet, SNMP 3, HTTP, TFTP, SSH, SSH-2 Compliant Standards *IEEE 802.3, IEEE 802.3z, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ac, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3ba, IEEE 802.1Qbb, IEEE 802.1Qaz Power *AC 120/230 V (50/60 Hz) Dimensions (WxDxH) *17.3 in x 33.7 in x 10.4 in Weight *79.37 lbs
od 8097 €
Porovnať ceny
AC Dual-Band Wi-Fi router 802.11 ac/a/b/g/n, až 1200 Mb/s, SMART aplikace, 1x GWAN, 3x GLAN, 4x anténa 6 dBi. (2,4GHz 300Mbps + 5GHz 900Mbps), IPv6, WISP, Universal Repeater, AP, MU-MIMO Součástí balení je český, slovenský, a polský manuál. Popis produktu Dvoupásmový bezdrátový WiFi router pracující souběžně v pásmu 2,4GHz (300 Mb/s) a 5GHz (900Mb/s), celková rychlost WiFi až 1200 Mb/s, standardy WiFi 802.11ac/a/b/g/n, 1x GWAN, 3x GLAN, WPS, QoS, zabezpečení WPA/WPA2-PSK, 4x anténa 6 dBi. Podporuje ovládání pomocí SMART aplikace, také IPTV a nastavení VLAN. Rodičovská kontrola, WiFi pro návštěvy a mnoho dalších funkcí. Tento router je ideálním řešením pro hraní Online her a streamování FullHD videí. V kombinaci pásma 2,4GHz (rychlost 300 Mb/s) s pásmem 5GHz (900 Mb/s) se docílí celkové rychlosti na WiFi až 1200 Mb/s. V kombinaci s velkým výběrem zabezpečení je ideálním WiFi routerem pro vaši práci i zábavu. Maximální výkon a rychlost Díky podpoře veškerých dostupných standardů WiFi 802.11 ac/a/b/g/n je tento router univerzálním řešením vaší bezdrátové sítě. Chipset je nastaven v AC8 tím způsobem, aby 4 externí všesměrové 6 dBi antény tvořily co největší pokrytí bezdrátové sítě, zároveň při nejvyšší rychlosti dle dané normy. To vše s inteligentním řízením chipsetu, spotřeby, a kvality služeb tvoří opravdový ideál i pro náročnější uživatele. Podpora 2,4GHz a současně 5GHz Výhod využití obou pásem je hned několik. Ideální způsob rozdělení: - 2,4GHz: prohlížení webových stránek, stahování souborů, emaily apod. - 5GHz: hraní Online her, HD a FullHD streamování videa, zvláště aplikace kde je důležitá latence. Pásmo 2,4GHz také bývá ve větších zástavbách nebo panelových domech velmi zarušené, a dochází tak k degradaci výkonu na nižší úroveň, tak se WiFi routery z okolí ruší navzájem. Při použití 5GHz vám tato starost zcela odpadá. Pokrytí signálem je zajištěno pomocí čtyř 6 dBi antén. Je možné také využít režim zopakování signálu v režimu WISP nebo Universal Repeater. Součástí je nastavení síly signálu pro každou frekvenci zvlášť. IPv6 a QoS Router je plně kompatibilní s nejnovější verzí Internet protokolu IPv6. Díky tomuto je možné využívat další služby vašeho poskytovatele Internetu, a router je s IPv6 plně připraven na přenos dat a prohlížení webových stránek i v budoucnu. Samozřejmostí je také pokročilé QoS, díky kterému jsou upřednostněny v síti služby, které jsou náročné na zpoždění a latenci. IPTV a VLAN Služba, která prochází velkým vývojem a stává se čím dál oblíbenější v ČR i SR je právě IPTV. Jedná se o televizní vysílání a další služby šířené po Internetu. Tenda AC8 obsahuje nastavení kterým tuto službu povýšíte na vyšší úroveň a bude brána v domácí síti jako hlavní. Navíc umí nastavení více VLAN pro provoz dalších služeb. Gigabitový přepínač + Gigabitový WAN port Router obsahuje celkem 3 Gigabitové LAN porty. Tento zabudovaný přepínač vyniká hlavně svojí vysokou propustností až 6 Gb/s. V kombinaci s Gigabitovým WAN portem je ideální pro připojení vysokorychlostního Internetu a provoz objemných datových přenosů. SMART Aplikace "Tenda WiFi" Aplikace pro Smart mobilní telefony "Tenda WiFi", díky které můžete ovládat některé funkce routeru, provádět měření a povolit např. WiFi pro návštěvu. Také nastavení WiFi, test signálu, nastavení síly signálu, a přístupová pravidla pro různá zařízení. Aplikace je češtině a zdarma dostupná na Android i iOS. WiFi pro návštěvu (Guest Network) Router podporuje nastavení sítě pro návštěvu Guest Network a to pro WiFi 2,4 GHz a také pro 5 GHz.Toto nastavení je obsažené nejen ve webovém rozhraní ale hlavně v aplikaci Tenda WiFi. SMART Power & LED Také je možné nastavit LED diody na zařízení, buď nechat zapnuté nebo vypnuté nebo nastavit časovač. Zabezpečení a DDNS AC8 podporuje velké možnosti zabezpečení. Nejnovější WPA, WPA2, mixedWPA/WPA2 vždy s PSK a šifrováním TKIP nebo AES. Tato nabídka je navíc doplněna a WPS. Systém WPS umožňuje připojení pomocí stisknutí tlačítka na routeru a na klientské stanici, router tak automaticky nastaví spojení zabezpečené pomocí WPA2-PSK a není nutné znát heslo do WiFi sítě. Tento způsob je nejen rychlý a jednoduchý, ale také bezpečný. Router také má možnost nastavení DDNS a to pro no-ip.com, 3322.org, dyndns.org. Technické parametry Wi-Fi standardy: 802.11ac/a/b/g/n Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz Bezdrátové režimy: Wireless Router, Universal Repeater, WISP, Access Point Přenosová rychlost: 1200 Mb/s (2, 4GHz 300Mb/s + 5GHz 900Mb/s) Modulace: DSSS, OFDM Šířka kanálu: 20 MHz, 40 MHz, 80 MHz Výstupní výkon: < 20 dBm (EIRP) Regulace výstupního výkonu: ano Citlivost: 2, 4GHz: 11g 54M_-77dBm, 11n H
od 29 €
Porovnať ceny
TECHNICKÉ SPECIFIKACE CPU: Intel Xeon E3-1245v5 3.5GHz Quad Core Processor Paměť: 16 GB DDR4 s ECC Maximální kapacita: 144TB - až 720TB za použítí dvou EDA400 jako rozšíření Podporované disky: SATA/SSD 2,5" nebo 3,5" Porty *4x GB LAN *2x 10Gbps LAN Optical SFP+ 4312S *2x 10Gbps LAN Copper 10gBase-T 4312X *2x USB 3.0 Napájení: 550W; 100-240V AC, 50-60 Hz Větrák: 80mm Rozměry: 707x445x88mm Váha: 11,96kg
od 4381 €
Porovnať ceny
Přístupové body Cisco® Catalyst® 9100 jsou novou generací podnikových přístupových bodů Wi-Fi 6 (802.11ax), které jsou odolné, bezpečné a inteligentní. Tyto přístupové body mají nový aerodynamický vzhled a hladký povrch, integrují RF. Dokonalost a technologie nové generace a poskytují nejlepší bezdrátový zážitek ve své třídě bez kompromisů. Přístupové body Cisco Catalyst 9100 pracují s bezdrátovými řadiči Catalyst 9800 řady IOS-XE as bezdrátovými řadiči založenými na AireOS; CT3504, CT5520 a CT8540. Přístupové body Wi-Fi 6 řady C9120AX jsou napájeny z Cisco RF ASIC a jsou vybaveny špičkovou analytikou a zabezpečením pro kritická rozmístění. Řada Catalyst 9120 je pokračováním již dostupných přístupových bodů Wi-Fi 6 řady C9115AX a C9117AX. Catalyst 9120 je nová generace přístupových bodů wave-2 řady AP2800 řady 802.11ac. Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/wireless/catalyst-9120ax-series-access-points/datasheet-c78-742115.html
od 1162 €
Porovnať ceny
TL-SX1008 - 8-Portový 10G Desktop/Rackmount Switch FUNKCE - 8x 10 Gbps portů: 8× 10 gigabitové porty odemykají nejvyšší výkon šířky pásma 10G / Multi-Gig šířka pásma poskytuje přepínací kapacitu až 160 Gb/s - Bleskově rychlé připojení: Poskytuje bleskové připojení k 10G NAS, serveru, 10G PCIe adaptéru / NIC, hernímu počítači, 2,5G / 5G / 10G WiFi 6 AP, 8K videu a dalším - Ideální pro různé scénáře: Postaveno pro bleskurychlé připojení v obchodních a domácích kancelářích, pracovních stanicích, LAN večírcích a domácí zábavě. - Provoz s nízkou hlučností: Inteligentní nastavení rychlosti ventilátoru zajišťuje minimální hluk, který při používání neodvádí pozornost - Plug and Play: Umožňuje snadné nasazení bez potřeby technika TECHNICKÉ VLASTNOSTI Rozhraní: 8x 1000Mbps/1G/2,5G/5G/10G Auto Negotiation/Auto MDI/MDI-X Switching kapacita: 160 Gbps Rychlost předávání paketů: 119 Mpps Tabulka MAC adres: 32K Paketová vyrovnávací paměť: 16 Mbit Jumbo frame: 10 KB Zdroj napětí: 100-240V/0,8A Max. spotřeba energie: 28,4W Rozměry: 294 × 180 × 44 mm Počet ventilátorů: 1x Instalace: Desktop / Rackmount Certifikace: CE, RoHS, FCC
od 331 €
Porovnať ceny
DXS-PWR700AC je 770 W střídavý napájecí zdroj s ventilátorem (průtok vzduchu zepředu dozadu) pro switche DXS-3610. Technické parametry *Výstupní výkon: 770 W *Rozsah vstupního napětí: 100 ~ 240 V AC *Vstupní frekvence: 50 ~ 60 Hz *Max. vstupní proud: 10 A @ 100-127 V AC, 5 A při 200-240 V AC *Max. výstupní proud: 63,4 A při 12 V DC, 2 A @ 5 VSB DC *Rozměry (D x Š x V): 32,2 x 5,45 x 4,02 cm *Hmotnost: 1 kg
od 858 €
Porovnať ceny
AVOCENT 18.5" LCD šuplík do 19" racku, USB Avocent 1U vysoký šuplík zajišťuje přístup k zařízením v datových centrech a serverovnách. US klávesnice, touchpad, USB port na předním panelu. *18,5" display ve formátu 16:9, rozlišení 1366x768 WXGA, max. zobrazitelné 1600x1200 s down-samplingem *On-screen display intuitivní menu *2 pass trought USB 2.0 porty *103 kláves plné velikosti včetně kompletního numpadu *Touchpad se 2 tlačítky *Kompatibilní se všemi Avocent KVM *Kovové provedení s plastovým čelním panelem *Montáž do 19" racku, výška 1U, rozměr 72,2 x 58,4 x 21,6 cm
od 1703 €
Porovnať ceny
Aruba 5406R 16SFP+ v3 zl2 Swch Přehled Řada přepínačů Aruba 5400R zl2 je vedoucím řešením pro přístup k mobilním kampusům s multimediálními porty HPE Smart Rate pro vysokorychlostní připojení a šířku pásma 802.11ac. Přináší pružnost a inovační flexibilitu podnikové třídy a rozšiřitelnost pro mobilní sítě. Aruba 5400R přináší robustní virtualizaci s pomocí Alliance One řešení, žádnými výpadky při selhání, vylepšenou kvalitou QoS a zabezpečením s pokročilými funkcemi bez nutnosti licencování dodatečného softwaru. Na základě 6. generace ProVision ASIC má přepínač řady Aruba 5400R zl2 vysokorychlostní vysokokapacitní architekturu s přepínačem 2 Tbps s nízkou latencí 2,1 m, bezprecedentní programovatelností a špičkovými aplikacemi SDN. Tato řada nabízí flexibilní možnosti připojení s kompaktním šestistupňovým nebo 12 stupňovým kompaktním šasi, linkovou rychlostí 40 GbE, až 96 linkami 10 GbE a až 288 porty PoE+. Aruba 5400R je připravena pro SDN s podporou OpenFlow a poskytuje konzistentní kabelovou / bezdrátovou uživatelskou dostupnost s ClearPass Policy Manager a Airwave Network Management. - Management: Fully managed - Layer 2 to Layer 4 - Intelligent Edge - Modular Switch - 16x 10GbE SFP+ transceiver sloty + 4x open module slot - Redundantní zdroje (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – J9828A, J9829A nebo J9830A ) - Montáž do 19“ racku. Úchytky jsou součástí balení. - podpora Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba Airwave - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku
od 7983 €
Porovnať ceny
Model: Wave Professional Typ zařízení: Anténa Procesor: Quad-core ARM Cortex-A53 1.4 GHz Paměť: DDR3L 512 MB Síťové standardy: 802.11ax (WiFi 6) Celková propustnost: 5,4 Gb/s (2,7 Gb/s duplex) Rozsah: *PtP: Až 15 km *PtMP: Až 8 km (Wave AP), až 6 km (Wave AP Micro) Provozní frekvence: 57 až 71 GHz Šířka pásma: 2160, 1080 MHz Rychlost drátového přenosu: *RJ-45 - 2.5 GbE *SFP+ - 10G Optika: Ano GPS: Ano Konektory: *2x RJ-45 *1x SFP+ Služby: UISP, ping watchdog, NTP klient, SNMP Zabezpečení: WPA2-PSK (AES) PoE: Ano Napájení: 26 W Certifikace: FCC, IC, CE Provozní teplota: -40 to 60° C Rozměry: 424.4 x 424.4 x 166.2 mm Hmotnost: 4 kg Záruka: 2 roky
od 668 €
Porovnať ceny
PŘEHLED 300Mbit/s bezdrátový venkovní N Access point EAP110-Outdoor *Vytvořen pro venkovní realizace Wi-Fi *Až 300Mbit/s rychlost Wi-Fi s technologií 2x2 MIMO *Vysoký přenosový výkon a vysoký zisk antén poskytuje pokrytí s velkým rozsahem *Pouzdro odolné povětrnostním vlivům, aby odolal hezkému i špatnému počasí *Podpora pasivního PoE (Power over Ethernet) a snadno namontovatelné provedení umožňuje flexibilní rozmístění a pohodlnou instalaci *Volně dostupný Omada Software Controller umožňuje administrátorům snadné řízení stovek EAP *Captive portál poskytuje pohodlnou metodu ověřování hostů Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U TECHNICKÁ SPECIFIKACE *Interface Fast Ethernet (RJ-45) Port *1(Support Passive PoE) *Button Reset *Power Supply 24VDC / 0.6A Passive PoE Supply *Power Consumption 6.3 W *Dimensions ( W x D x H ) 209 × 95 × 42.6 mm *Antenna Type 2*5dBi External Omni waterproof *Mounting Pole / Wall Mounting (Kits included) *Watch Dog Yes Wireless Standards *IEEE 802.11n/g/b Frequency *2.4GHz Signal Rate *11n: Up to 300Mbps(dynamic) *11g: Up to 54Mbps(dynamic) *11b: Up to 11Mbps(dynamic) *Transmit Power
od 45 €
Porovnať ceny
Switche