Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

EZVIZ EB8 4G + solární panelVenkovní bezdrátová IP kamera s PIR čidlem nabízí snímač 1/2,8" CMOS s rozlišením 3 Mpx, který je schopný snímat video v rozlišení 2304 × 1296 p...

od 197
Porovnať ceny

AC1200 Mesh Wi-Fi Range Extender RE300 Extends dual-band Wi-Fi across your home to eliminate Wi-Fi dead zones.Creates a Mesh network by connecting to a OneMesh router for seamless whole-home coverage.Operates over both t...

8x Gigabit Ethernet 802.3at PoE+ portyCelkový PoE výkon 125WJednoduchá instalace bez konfiguraceBez ventilátoru, tichý provozPoložení na stůl nebo montáž do 19" rozvaděče8-portový Gigabit PoE+ neřízený přepínač DGS-1...

od 110
Porovnať ceny

Pro „Plug and Play“ switch TP-Link TL-SL1311P najdete využití v malých a středních podnicích, které vyžadují jednoduchou správu sítě. Má 8 portů RJ45 10/100 Mbit/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 1 gigabitový port SFP. Napájení z každého portu P...

Přístupové body Cisco® Catalyst® 9100 jsou novou generací podnikových přístupových bodů Wi-Fi 6 (802.11ax), které jsou odolné, bezpečné a inteligentní. Tyto přístupové body mají nový aerodynamický vzhled a hladký povrch, integrují RF. Dokon...

od 1127
Porovnať ceny

D-Link DWA-137 - N300 Wi-Fi adaptér s vysokým ziskem * Wireless N300 (Wi-Fi 4) * až 300Mb/s na 2,4GHz * odnímatelná anténa s vysokým ziskem 5dBi * integrovaná 2dBi anténa Specifikace Rozhraní: USB konektor Wi-Fi...

IP kamera Reolink P434 – pro ochranu vašeho domácího prostoru IP kamera...

od 119
Porovnať ceny

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Acces Pointy, Bridge; Komunikačné pásmo:5 GHz; Podporované štandardy:802.11ax

od 301
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „CBS220-24P-4G-EU“; „CBS220-24P-4G-EU-RF“ ; „CBS220-24P-4GEU-RF“ CBS220-24P-4G - Cisco Business 220 Ethernet Switch Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným použ...

od 322
Porovnať ceny

Netgear 5 Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch with 4-Port PoE+ - GS305Pv3 Gigabitové ethernetové neřízené přepínače NETGEAR řady 300 s PoE poskytují snadné, spolehlivé a cenově dostupné síťové připojení pro domácnost...

48portový gigabitový switchTL-SG104848 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIXOcelové pouzdro pro montáž do standardních racků 19''HARDWARE FEATURESStandards and Prot...

od 281
Porovnať ceny

ES205GP Omada 5portový gigabitový Easy Managed switch so 4 portami PoE+ 5× 10/100/1000Mb/s RJ45 portov (4× PoE+ s podporou štandardu 802.3at/af) Rozpočet PoE napájania 65W, až 30W pre každý PoE port* Jednoduché použitie: Podpora plug-and-play pre okamžité pripojenie a jednoduchú konfiguráciu ďalších funkcií Centrálna cloudová správa prostredníctvom webu alebo aplikácie Omada† Až 250 m PoE**, QoS?, automatické obnovenie PoE‡ a izolácia portov pre spoľahlivú sieťovú infraštruktúru pre dohľad Automatická prevencia slučiek, VLAN a IGMP Snooping Dizajn bez ventilátorov pre tichú prevádzku Odolné kovové puzdro a prevedenie na umiestnenie na stôl alebo montáž na stenu HARDWARE FEATURES Interface • 5× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Ports 1–4 Support 802.3at PoE+ and 802.3af PoE) • Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX Fan Quantity Fanless Installation • Desktop • Wall Mount Physical Security Lock ? Power Supply DC Power Adapter (Output: 53.5 VDC/ 1.31 A) PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3af PoE and 802.3at PoE+ compliant • PoE Ports: 4 ports • PoE Budget: 65 W available for all PoE+ ports, 30W max per port • PoE Auto Recovery‡ • Up to 250m PoE transmission distance** Dimensions ( W x D x H ) 3.9×3.9×1.0 in (100×98×25 mm) Surge Protection ±6kV PERFORMANCE Switching Capacity 10 Gbps Packet Forwarding Rate 7.4 Mpps MAC Address Table 8K Packet Buffer Memory 4 Mbit Jumbo Frame 15 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • Port-based/802.1p/DSCP QoS • 8 Priority Queues • Priority Schedule Mode - WRR (Weighted Round Robin) • Queue Weight Config • Bandwidth Control - Port-Based Rating Limit • Storm Control - Multiple Control Modes (kbps/pps) - Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control? L2 Features • Static Link Aggregation • Loop Prevention / Loopback Detection • Flow Control - 802.3x Flow Control • Mirroring - Port Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Ingress/Egress/Both • Port Statistics - Port Mirror Status - Traffic Statistics • 802.1ab LLDP L2 Multicast • IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave VLAN • MTU VLAN • Port-Based VLAN • 802.1Q Tag VLAN - Max 32 VLAN Groups - 4K VID Transmission Method Store-And-Forward Management Features Omada App Yes. Requires the use of Omada Hardware Controller, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller • Omada Software Controller Cloud Access Yes. Requires the use of Omada Hardware Controller, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Zero-Touch Provisioning Yes. Requires the use of Omada Cloud-Based Controller Management Features • Web-based GUI • DHCP Client • Cable Diagnostics • Automatic Device Discovery† • Batch Configuration† • Batch Firmware Upgrading† • Unified Configuration† OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Content • ES205GP • Power Adapter • Installation Guide • Rubber Feet Environment • Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) • Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

ZyXEL GS1100-16 je ideálny pre kancelárske prostredie, keď je potreba tichý a ekologický switch, od ktorého sa neočakávajú riadiace funkcie. Postará sa o jednoduché sprevádzkovanie vysokorýchlostného pripojenia spôsobom "plug-and-play". GS1100-16 je switch s 16 porty 10/100/1000, ktorý predstavuje priamu cestu k gigabitovým rýchlostiam pri zachovaní investícií do súčasnej siete. • Kompatibilné štandardy (Ethernet 16 X 10/100/1000 Mb) • Rozmery: 215 (š) x 133 (h) x 42 (v) mm • Hmotnosť: 1 kg • Napätie: 100-240 V AC, 50/60 Hz • Maximálny príkon: 6.4 W

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:10 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť

od 801
Porovnať ceny

Tenda TEG1120P-16-250W je 18ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at a 2x SFP sloty. 16 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 230 W) + 2x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 2x SFP 1000 Mb/s pro Uplink. Rackmount, velikost switche 19". Ochrana proti přepětí 6 kV. Přepínání VLAN, Extend, Priority, Standart. Kovový obal. Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Technické parametry Standarty&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at Porty PoE: 16x 10/100/1000 Mbps porty RJ45 auto-negace a s podporou PoE IEEE802.3 at/af PoE standart Porty Uplink: 2x 10/100/1000 Mbps porty RJ45 auto-negace, 2x 100/1000 Mbps SFP Celková propustnost: 40 Gbps Velikost tabulky MAC adresace: 8K Mód přepínání: Store-And-Forward LED Indikace: 20x Linka/Aktivita portu, 1x PoE-Max, 1x Napájení PoE napájení: Port 1 to Port 16 support standard IEEE802.3at/af power (maximum power for each port is 30W),PoE power type is (1 and 2 +, 3 and 6 - line pair), totally 230 Watt for PoE Level přepěťové ochrany: - pro porty: 6kV, - pro napájení: 6kV, ESD: vzduch: ±10kV, kontakt: ±8kV Buffer: 4M Packet forwarding rate: 41,7 Mpps Napájení: 100 až 240 V, AC 50/60 Hz Spotřeba: 15 W (bez PoE napájení), 250 W (s připojenými PoE zařízeními max. 230 W) Rozměry: 440mm x 178,8mm x 44mm(L*W*H) Celkem max. napájení PoE: 230 W Umístění: rackmount 19", na stěnu, desktop MTBF: 50 000 hodin+ Pracovní teplota: 0oC ~ 45oC Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující) Certifikace: FCC/CE/RoHS Popis produktu Tenda TEG1120P-16-250W přepíná data pomocí 18ti portů RJ45 a 2x SFP sloty, 16 portů 10/100/1000 Mb/s podporuje PoE802.3af/at. Switch má ochranu proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure. Tenda TEG1120P-16-250W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do větších domácností. Přepínač Standart / Priority / Extend / VLAN mode Tenda TEG1120P-16-250W obsahuje přepínač pro výběr ze čtyř režimů: CCTV / Standart / VLAN / Extend mode. - Standart mode: V tomto módu pracuje jako klasický switch, veškeré porty mají auto-negaci, všechny porty spolu komunikují, Port1 až Port18 rychlost 10/100/1000 Mb/s, SFP port rychlost 1000 Mb/s. - Priority mode: Port1 až Port8 mají nastavenou velmi vysokou QoS prioritu. - Extend mode: PoE porty Port9 až Port16 mají navýšen dosah ke koncovému zařízení až na 250m (záleží také na koncovém zařízení, kabeláži, apod.). Všechny porty switche spolu navzájem komunikují. - VLAN mode: V tomto módu jsou Port1 až Port16 izolovány samy od sebe, každý port Port1 až Port16 může komunikovat jen s uplink porty Port17, Port18, SFP1 (19), SFP2 (20). Tento mód zabraňuje velkému šíření broadcastů a DHCP spoofingu. Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 230 Wattů na 16 PoE portů, využití pro venkovní i vnitřní IP kamery, Access Pointy/Routery, IP telefony, apod. Vždy celkem max. 230 W Obsah balení 1x Tenda TEG1120P-16-250W 1x Sada "L" držáků do racku 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN) 1x Napájecí kabel 230V

od 196
Porovnať ceny

TL-SX3016F 16portový 10GE SFP+ L2+ riadený switch JetStream 16 slotov 10GE SFP+: Bleskurýchle sloty SFP+ s plnou rýchlosťou 10 Gbit/s ponúka možnosť agregácie širokopásmových pripojení a prepínaciu kapacitu 320 Gbit/s bez blokovania. Podpora 10G SFP+ a 1G SFP modulov. Veľké množstvo L2 a L2+ funkcií: Podporuje celý rad L2 a L2+ funkcií vrátane statického smerovania, QoS na podnikovej úrovni, IGMP Snooping a ďalšie. Robustná stratégia zabezpečenia: Pomáha chrániť investície do miestnej siete pomocou integrovanej funkcie viazania na IP-MAC-Port, ACL, zabezpečením portov, overovaním 802.1X a ďalšími funkciami. HARDWARE FEATURES Interface • 16× 10GE SFP+ Slots • 1× RJ45 Console Port • 1× Micro-USB Console Port Fan Quantity 1 Power Supply 100-240 V AC~50/60 Hz Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 8.7 × 1.7 in (440 × 220 × 44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption 32.74 W (220 V / 50 Hz) Max Heat Dissipation 111.71 BTU/hr (220 V / 50 Hz) PERFORMANCE Switching Capacity 320 Gbps Packet Forwarding Rate 238.08 Mpps MAC Address Table 32 K Packet Buffer Memory 24 Mbit Jumbo Frame 9 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • 8 priority queues • 802.1p CoS/DSCP priority • Queue scheduling - SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) - SP+WRR • Bandwidth Control - Port/Flow based Rating Limiting • Smoother Performance • Action for Flows - Mirror (to supported interface) - Redirect (to supported interface) - Rate Limit - QoS Remark L2 and L2+ Features • Link Aggregation - static link aggregation - 802.3ad LACP - Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group • Spanning Tree Protocol - 802.1d STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter, Root Protect • Loopback Detection - Port based - VLAN based • Flow Control - 802.3x Flow Control - HOL Blocking Prevention • Mirroring - Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Tx/Rx/Both L2 Multicast • IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave - IGMP Snooping Querier - IGMP Authentication • IGMP Authentication • MLD Snooping - MLD v1/v2 Snooping - Fast Leave - MLD Snooping Querier - Static Group Config - Limited IP Multicast • MVR • Multicast Filtering: 256 profiles and 16 entries per profile VLAN • VLAN Group - Max 4K VLAN Groups • 802.1Q Tagged VLAN • MAC VLAN: 30 Entries • Protocol VLAN: Protocol Template 16, Protocol VLAN 16 • Private VLAN • GVRP • VLAN VPN (QinQ) - Port-Based QinQ - Selective QinQ • Voice VLAN Access Control List • Time-based ACL • MAC ACL - Source MAC - Destination MAC - VLAN ID - User Priority - Ether Type • IP ACL -Source IP - Destination IP - Fragment - IP Protocol - TCP Flag - TCP/UDP Port - DSCP/IP TOS - User Priority • Combined ACL • Packet Content ACL • IPv6 ACL • Policy - Mirroring - Redirect - Rate Limit - QoS Remark • ACL apply to Port/VLAN Security • IP-MAC-Port Binding - 512 Entries - DHCP Snooping - ARP Inspection - IPv4 Source Guard: 100 Entries • IPv6-MAC-Port Binding - 512 Entries - DHCPv6 Snooping - ND Detection - IPv6 Source Guard: 100 Entries • DoS Defend • Static/Dynamic Port Security - Up to 64 MAC addresses per port • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control - kbps/ratio control mode • 802.1X - Port base authentication - Mac base authentication - VLAN Assignment - MAB - Guest VLAN - Support Radius authentication andaccountability • AAA (including TACACS+) • Port Isolation • Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS 1.2 • Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2 • IP/Port/MAC based access control IPv6 • IPv6 Dual IPv4/IPv6 • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping • IPv6 ACL • IPv6 Interface • Static IPv6 Routing • IPv6 neighbor discovery (ND) • Path maximum transmission unit (MTU) discovery • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 • TCPv6/UDPv6 • IPv6 applications - DHCPv6 Client - Ping6 - Tracert6 - Telnet (v6) - IPv6 SNMP - IPv6 SSH - IPv6 SSL - Http/Https - IPv6 TFTP L3 Features • 16 IPv4/IPv6 Interfaces • Static Routing - 48 static routes • Static ARP - 128 Static Entries • Proxy ARP • Gratuitous ARP • DHCP Server • DHCP Relay - DHCP Interface Relay - DHCP VLAN Relay • DHCP L2 Relay Advanced Features • Automatic Device Discovery • Batch Configuration • Batch Firmware Upgrading • Intelligent Network Monitoring • Abnormal Event Warnings • Unified Configuration • Reboot Schedule MIBs • MIB II (RFC1213) • Interface MIB (RFC2233) • Ethernet Interface MIB (RFC1643) • Bridge MIB (RFC1493) • P/Q-Bridge MIB (RFC2674) • RMON MIB (RFC2819) • RMON2 MIB (RFC2021) • Radius Accounting Client MIB (RFC2620) • Radius Authentication Client MIB (RFC2618) • Remote Ping, Traceroute MIB (RFC2925) • Support TP-Link private MIB MANAGEMENT Omada App Yes. Requiring the use of OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller Cloud Access Yes. Requiring the use of OC3

od 595
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

od 484
Porovnať ceny

GS1920-48HPv2 Product name 48-port GbE Smart Managed PoE Switch Switch class Smart Managed Port Density Total port count 50 100/1000 Mbps 44 Gigabit Combo (RJ-45/SFP) 4 Gigabit SFP 2 PoE PoE ports 48 Total PoE budget (Watts) 375 High power PoE 802.3at Yes Performance Switching capacity (Gbps) 100 Forwarding rate (Mpps) 74 Packet buffer (byte) 1.5 M MAC address table 16 K Flash/RAM 32 MB/256 MB Power Input 100 to 240 V AC, 50/60 Hz Max. power consumption (watt) 474.3 Physical Specifications Item Dimensions (WxDxH)(mm/in.) 441 x 270 x 44/ 17.36 x 10.63 x 1.73 Weight (kg/lb.) 4.1/9.04 Included accessories Green Feature Fanless - Environmental Specifications Operating Storage MTBF (hr) 502,509 Heat dissipation (BTU/hr) 1,617.36 Acoustic noise @ 25°C (dBA)

od 664
Porovnať ceny

16portový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1016DS 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Standardní 13"" ocelové pouzdro HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Interface 16 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Power Consumption Maximum: 2.23W (220V/50Hz) Dimensions ( W x D x H ) 11.6×7.1×1.7 in. (294×180×44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption 2.06W(220V/50Hz) Max Heat Dissipation 7.03BTU/h PERFORMANCE Switching Capacity 3.2Gbps Packet Forwarding Rate 2.38Mpps MAC Address Table 8K Buffer Memory 2Mb Green Technology Innovative energy-efficient technology saves power up to 75% Transfer Method Store-and-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents 16-Port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch Power Cord Installation Guide Rackmount Kit Rubber Feet Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

DS-PMA-C++ Modul SFP GPON třídy C++Umožňuje vícero gigabitové optické internetové připojení až do 2,488 Gb/s downstream a 1,244 Gb/s upstream.*Podporuje režimy 2.5G a 1G Ethernet UNI pro flexibilní přístup k internetu.Funkce...

BAZAR - Cisco Catalyst switch C1200-24T-4X - REFRESH - použito, otestováno CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řada Cisco Catalyst 1200 je další generací cenově dostupných chytrých přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost s kompletní sadou funkcí, které potřebujete pro malé a středně velké podnikové sítě. Přepínače fungují na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux a poskytují flexibilní možnosti správy, komplexní možnosti zabezpečení a funkce statického směrování na 3. vrstvě, které daleko přesahují možnosti neřízeného nebo levného přepínače a to za nižší cenu než u plně spravovaných přepínačů. Když potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, chytré přepínače Catalyst řady 1200 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Stránky produktu: C1200-24T-4X Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 95,23 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 128 Layer 2 switchingSpanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto Surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Enable automatically propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping Limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 routingIPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets SecuritySecure Sockets Layer (SSL) Encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch SSH Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices and a secure auto-configuration. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client Storm control Broadcast, multicast, and unkno

od 158
Porovnať ceny

Typ príslušenstva:Kryty pevných diskov

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:28; Management:Web, SNMP/RMON

od 195
Porovnať ceny

QSW-L3205-1C4T 10GbE vysokorychlostní switch v kombinaci s funkcemi lite managementu pro urychlení střihu videí, zálohování a dozorování pro plynulý výkon bez zpoždění na web výrobce: Seznam kompatibility pro tento model: Funkce Nemusíte provádět složité upgrady – stačí zvolit Lite řízený switch a okamžitě získáte praktické pokročilé funkce jako LACP, VLAN, QoS a monitoring provozu. Vyřešte úzká místa v šířce pásma a urychlete řešení problémů díky plné kontrole nad každým klíčovým připojením. Řada QSW-3000 QSW-L3205-1C4T nabízí 5 plnohodnotných portů 10GbE Multi-Gig a optických portů navržených pro potřeby vysoké šířky pásma. Ať už jde o střih videa, zálohování dat nebo streamování dozorování, zajišťuje plynulý výkon bez zpoždění. Ideální pro tvůrce, produkční týmy a malé studia, snadné nasazení bez IT odbornosti – síťové upgrady nikdy nebyly jednodušší. *Podporuje 10G Multi-Gig - čtyři porty 10GbE RJ45 (10G/5G/2,5G/1G/100M) a jeden kombinovaný port 10GbE SFP+ (10G/1G)/RJ45 (10G/5G/2,5G/1G/100M) poskytují univerzální a flexibilní síťové řešení. *Upgrade šířky pásma - podporuje agregaci linek LACP s celkovou šířkou pásma až 20 Gb/s, zvládne vysokorychlostní provoz od střihařských týmů a více NAS zařízení. *Podporuje ACL, přihlášení Qfinder Pro a správu SNMP pro zajištění bezpečnosti připojení k síti a zařízení pomocí centralizované správy a údržby síťových zařízení. *Prioritizace provozu - inteligentní plánování QoS/CoS/DSCP zajišťuje nepřerušovaný VoIP, streamování a zálohování. Segmentace VLAN zvyšuje efektivitu oddělení v síti. *Plynulé streamování - podporuje IGMP Snooping a 12K jumbo rámců, navrženo pro prostředí s více streamy IPTV a NVR, zajišťuje plynulé přehrávání a bezproblémový výkon NAS. *Online aktualizace firmwaru - systém QSS (QNAP Switch System) a Qfinder Pro umožňují kontrolu a aplikaci aktualizací firmwaru jedním kliknutím, čímž udržují systém bezpečný a aktuální. *Energetická úspornost -podpora IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) pro dynamické snížení spotřeby energie podle síťového provozu – vyvážení výkonu a úspory energie. OBSAH BALENÍ *QSW-L3205-1C4T *napájecí kabel *napájecí adaptér *šroubky konzole a hmoždinky *sada pro instalaci do racku (Rackmount kit) *podložky pod nožičky *instalační příručka SPECIFIKACE Typ správy *Lite Managed Počet portů *5 Kombinované porty 10GbE SFP+/RJ45 *1 (porty 10GbE SFP+ jsou zpětně kompatibilní s 1GbE SFP-kombinovaný port RJ45 (měď) podporuje až 5 rychlostí (10G/5G/2,5G/1G/100M)) 10GbE BASE-T (RJ45) *4 (10G/5G/2,5G/1G/100M) Podpora energeticky úsporného Ethernetu (EEE) *ano (standard IEEE 802.3az) Popis napájecí jednotky *napájecí adaptér Max. spotřeba energie *36 W Typ vstupního výkonu *DC Rozsah vstupního napětí *12V/3A Tabulka adres MAC *16K Celková neblokující propustnost *50Gb/s Kapacita přepínání *100Gb/s Rozhraní pro správu *web Zadní panel-konzole *RJ45 Ventilátor *bez ventilátoru Podporované normy *IEEE 802.3 Ethernet *IEEE 802.3u 100BASE-T *IEEE 802.3ab 1000BASE-T *IEEE 802.3bz 2.5G/5GBase-T *IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX *IEEE 802.3an 10GBASE-T *IEEE 802.3ae 10G Fiber *IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control *IEEE 802.1Q VLAN Tagging *IEEE 802.3ad LACP *IEEE 802.1AB LLDP *IEEE 802.1p Class of Service *IEEE 802.3az EEE Form Factor *stolní (desktop) Indikátory LED *portů: rychlost/spojení/aktivita *systému: napájení/smyčka/ventilátor Tlačítka *tlačítko nastavení Rozměry (VxŠxH) *44x210x160mm Hmotnost (čistá) *1,17kg Hmotnost (celková) *2,49kg Provozní teplota *0°C až 40°C Relativní vlhkost *0 až 90%, bez kondenzace Elektromagnetická kompatibilita *CLASS A Rámec Jumbo *12K Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 364
Porovnať ceny

technické formácie k produktom priebežne dopĺňame.Prosím, aktuálny popis produktu zatím hľadejte na stránkach výrobcu

Top