Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Tapo C120 Domácí bezpečnostní Wi-Fi vnitřní/venkovní Tapo kamera Funkce Monitorování uvnitř i venku 24/7 *Umístěte jej do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, na dvorek nebo před vchodové dveře, abyste měli nepřetržitý dohled, a to díky konstrukci odolné proti povětrnostním vlivům IP66: ve dne, v noci, za deště i za slunečného počasí. Barevné noční vidění 2K *Díky integrovanému snímači hvězdného světla zachycuje kamera C120 při slabém osvětlení obraz v neuvěřitelně vysokém rozlišení a barevných detailech až do vzdálenosti 98 stop - uvidíte víc, než je pouhým okem vidět! Zřetelnost 2K během dne *Když jde o ochranu vašeho domova, záleží na detailech! Zřetelnost 2K QHD přesahuje tradiční rozlišení FullHD 1080p, takže žádný detail nezůstane nezaznamenán nebo rozmazán. Vestavěné duální reflektory *S duálními reflektory Tapo C120 proniknete tmou a slabým osvětlením a získáte lepší zážitek ze sledování v noci, přičemž se stále zobrazuje v plných barvách. Velmi snadná a bezproblémová instalace *Instalace a montáž jsou díky silné a nastavitelné magnetické základně modelu C120 hračkou, zatímco jeho 9,8 ft napájecí kabel vám poskytuje flexibilitu při umístění prakticky kdekoli. Volitelná neviditelná infračervená světla *Pokud červené infračervené diody odvádějí pozornost vás, vašich dětí nebo domácích zvířat, můžete přepnout do neviditelného infračerveného režimu a pokračovat v monitorování po celou noc, ale bez červeného infračerveného indikátoru. BEZPLATNÁ chytrá AI detekce *Inteligentní technologie AI detekuje a identifikuje osoby, domácí zvířata a vozidla a posílá vám pouze relevantní oznámení, přičemž se účinně vyhýbá zbytečným upozorněním. Přizpůsobitelný zvukový a světelný alarm *Nahrajte si vlastní zvuk, který použijete jako alarm, a nastavte si jas reflektoru podle svých preferencí, abyste získali zcela přizpůsobený poplašný systém, který odradí vetřelce. Plně duplexní obousměrný zvuk *Poslouchejte a mluvte s hosty, řidiči dodávek a domácími mazlíčky na druhé straně kamery s lepší čistotou díky špičkovému mikrofonu a reproduktorům kamery Tapo C120. Zabezpečené lokální a cloudové úložiště *Mějte až 512 GB záznamu nepřetržitě uloženého na kartě microSD (prodává se samostatně) nebo si vyberte naši předplacenou službu Tapo Care Cloud, která nejen ukládá 30denní historii videozáznamů, ale poskytuje také další výhody, jako jsou oznámení o činnosti se snímky. Kompatibilita s Amazon Alexa a Google Home *Převezměte velení díky možnosti hlasového ovládání prostřednictvím oblíbených zařízení třetích stran, jako jsou Amazon Alexa a Google Home, což vám umožní snadno spravovat zařízení Tapo C120 a užívat si skutečné hands-free ovládání. Detekce překročení hranic *Ručně nastavte zóny zákazu vstupu prostřednictvím bezplatné aplikace Tapo Care a poté buďte okamžitě upozorněni, pokud je v této omezené oblasti nebo v jejím okolí detekován pohyb. Specifikace Kamera Obrazový snímač *1/2,9” Progressive Scan CMOS Starlight Sensor Objektiv *Ohnisková vzdálenost: 3,17 mm *Clona: 1,65 *Zorné pole: 120° (úhlopříčně), 103° (horizontálně), 55° (vertikálně) Noční vidění *850 nm IR LED (30 stop / 9 m) *940 nm IR LED (30 stop / 9 m) *Plnobarevné noční vidění Rozhraní a tlačítko *1× tlačítko RESET *1× Slot pro kartu MicroSD (až 512 GB) Video & Audio Maximální rozlišení *2K QHD 4MP (2560 × 1440 px) Snímková frekvence *20 fps (samoadaptivní podle jasu) Digitální zoom *12x Komprese videa *H.264 Živý náhled *Ano Vylepšení obrazu *3D DNR *WDR Audio vstup a výstup *Vestavěný mikrofon a reproduktor Audio komunikace *Obousměrný zvuk s potlačením šumu Hlasitost sirény *96 dB (hladina měřená ve vzdálenosti 4 palce/10 cm) Úložiště Místní úložiště *Slot pro kartu MicroSD na fotoaparátu (až 512 GB) Cloudové úložiště *Služby cloudového úložiště Tapo Care (vyžaduje se předplatné) Detekce a notifikace Detekce AI *Detekce pohybu *Detekce osob *Detekce překračování čar *Detekce dětského pláče *Detekce vozidel *Detekce domácích mazlíčků *Detekce mňaučení *Detekce štěknutí *Detekce rozbití skla Zóny aktivity *Ano Výstupní oznámení *Oznámení systému *Oznámení systému pomocí snímku (Tapo Care Services) Síť Připojení k síti *Připojení prostřednictvím Wi-Fi Bezdrátové připojení *IEEE 802.11b/g/n, 2,4 GHz Wi-Fi Zabezpečení Zabezpečení *Machine Learning na

Product name Description 802.11ax (WiFi 6) Dual-Radio Outdoor PoE Access Point Wireless Standard IEEE802.11 ax/ac/n/g/b/a MIMO MU-MIMO Wireless speed 2.4GHz: 575 Mbps 5GHz: 1200 Mbps Frequency band 2.4 GHz • USA (FCC): 2.412 to 2.462 GHz • Europe (ETSI): 2.412 to 2.472 GHz 5 GHz • USA (FCC): 5.15 to 5.35 GHz; 5.470 to 5.850 GHz • European (ETSI): 5.15 to 5.35 GHz; 5.470 to 5.725 GHz Bandwidth 20-, 40- and 80-MHz Conducted typical transmit output power US (2.4GHz/5GHz): 23/26 dBm EU (2.4GHz/5GHz): 20/25 dBm RF Design Antenna type 2x2 External Antenna Antenna gain 2.4GHz: 4 dBi 5GHz: 5 dBi Minimum Receive sensitivity Min. Rx sensitivity up to -99 dBm WLAN feature Band Steering Yes WDS/Mesh Yes Fast roaming Yes DCS Yes Load balancing No Security Encryption • WPA Personal • WPA2 Personal • WPA3 Personal Authentication No Access management • MAC filtering • Rogue AP detection Networking IPv6 Yes VLANs Yes WMM Yes U-APSD Yes Management Operating mode • Cloud managed • Standalone ZON Utility • Discovery of Zyxel switches, APs and gateways • Centralized and batch configurations o IP configuration o IP renew o Device factory reset o Device reboot o Device locating o Web GUI access o Firmware upgrade o Password configuration Zyxel Wireless Optimizer WiFi AP planning Web UI/CLI Yes SNMP NO Physical Specifications Item Dimensions (WxDxH)(mm/in.) 308 x 136.4 x 49.6 /12.13 x 5.37 x 1.95 Weight (g/lb.) 580/1.28 Packing Dimensions (WxDxH)(mm/in.) 221 x 188 x 59 / 8.70 x 7.40 x 2.32 Weight (g/lb.) 887/1.96 Included accessories • PoE injector • Mounting screws MTBF (hr) 1,091,186 Physical Interfaces Ethernet port 1x 10/100/1000M LAN Power PoE (802.3at): power draw 16 W Environmental Specifications Operating Temperature -20°C to 60°C/ -4°F to 140°F Humidity 10% to 90% (non-condensing) Storage Temperature -40°C to 70°C/-40°F to 158°F Humidity 10% to 90% (non-condensing) Certifications Radio • FCC Part 15C • FCC Part 15E • ETSI EN 300 328 • EN 301 893 • LP0002 • EN 60601-1-2 EMC • FCC Part 15B • EN 301 489-1 • EN 301 489-17 • EN55022 • EN55024 • EN61000-3-2/-3 • BSMI CNS13438 Safety • EN 60950-1 • IEC 60950-1 • BSMI • CNS14336-1

od 127
Porovnať ceny

Aruba Instant On usnadňuje udržení spokojenosti uživatelů sítě, připojení mobilních zařízení, zařízení IoT a zabezpečení vaší sítě. Přepínače Aruba Instant On 1930 jsou pokročilé, inteligentně spravované gigabitové přepínače s pevnou konfigurací navrženy pro malé podniky, které lze snadno nasadit a jsou dostupné. Jsou vyrobeny tak, aby zvládly dnešní aplikace s velkou šířkou pásma, jako jsou hlasové a video konference, které umožňují konzistentní připojení a zvyšují výkon. Klíčové vlastnosti *Řada ethernetových přepínačů řady 2+ s inteligentní správou připravená k nasazení v 8, 24 a 48 portech pro modely bez PoE a s PoE třídy 4 *PoE pro napájení AP a IoT zařízení, jako jsou IP telefony, sledovací kamery a dveřní zámky *Dva vyhrazené 1G SFP optické porty na 8-portových modelech a čtyři vyhrazené 1G/10G SFP+ optické porty na 24- / 48-portových modelech, aby se odstranily překážky provozu v síti *Ovládací prvky zabezpečení vám umožňují definovat přístup v každé oblasti vaší sítě, aby byla vaše obchodní data v bezpečí *Pohodlná mobilní aplikace a webové rozhraní pro nastavení, správu a odstraňování problémů Technické parametry Porty a sloty *8 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASETX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only *2 SFP 1GbE ports Procesor a paměť *ARM Cortex-A9 @ 800 MHz,512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5 MB Rozměry *25.4 x 25.4 x 4.39 cm Hmotnost *1.16 kg Odkaz na web výrobce: https://www.arubainstanton.com/files/DS_AIO_1930SwitchSeries.pdf

od 298
Porovnať ceny

Archer VR400: Bezdrátový VDSL/ADSL modem a router AC1200 Modem a router Archer VR400 zpřístupňuje plný potenciál vašeho připojení k internetu díky tomu, že nabízí kombinovanou rychlost Wi-Fi připojení ve dvou pásmech až 1,2 Gb/s, kterou tvoří 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz – při práci s internetem tak budete mít rychlejší odezvu i načítání obsahu. Dvě samostatné Wi-Fi sítě umožní obsloužit více zařízení a snižují rušení bezdrátových sítí, takže vaše připojení bude stabilnější. *Rychlá WiFi – Zažijte vynikající bezdrátové dvoupásmové připojení WiFi 867 Mb/s (5 GHz) + 300 M/s (2,4 GHz) *Lepší dosah – Dvě pevné všesměrové antény s technologií Beamforming poskytují stabilní bezdrátové připojení a optimální pokrytí *Všestranná konektivita – Plně kompatibilní se standardy VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL a také s 3G/4G internetovými službami po optickém kabelu a standardním kabelu *Pokrytí celé domácnosti pomocí OneMeshTM – Spolupracuje s produkty TP-Link OneMeshTM pro vytvoření flexibilní Mesh sítě *Technologie MU-MIMO – Současně přenáší data do více zařízení, zkracuje čas čekání *Plné gigabitové porty - Využijte všech výhod širokopásmových rychlostí až do 1 Gb/s. *Tether aplikace – TP-Link Tether poskytuje nejjednodušší způsob přístupu a správy routeru na zařízeních iOS a Android HARDWAROVÉ PARAMETRY Porty *3 × 10/100 / 1000Mbps RJ45 LAN porty, *Port WAN / LAN 1 × 10/100/1000 Mbps RJ45, *1 × port RJ11, *1 × port USB 2.0 Tlačítka *Tlačítko WPS, tlačítko zapnutí / vypnutí Wi-Fi, tlačítko reset Externí zdroj napájení *12V/1A IEEE Standardy *IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3ab VDSL2 Standardy *ITU G.993.2, Profil až 17a (POTS) *ITU-T G.993.5 (G.vector) *ITU-T G.998.4 (G.INP) ADSL Standardy *Plná sazba ANSI T1.413, vydání 2, *ITU-T G.992.1 (G.DMT), *ITU-T G.992.2 (G.Lite), *ITU-T G.994.1 (G.hs), ADSL2 Standardy *ITU-T G.992.3 (G.DMT.bis) ADSL2+ Standardy *ITU-T G.992.5 Rozměry (Š x H x V) *8.5 × 4.9 × 1.2 in (215.6 × 124.6 × 31.6 mm) Typ antény *2 × pevné Omini-směrové antény BEZDRÁTOVÉ PARAMETRY Bezdrátové standardy *IEEE 802.11ac/n/a 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz Frekvence *2.4 GHz a 5 GHz Rychlost signálu *867Mbps při 5 GHz, 300Mbps při 2.4 GHz Bezdrátové funkce *Povolit / zakázat bezdrátové rádio, WMM, bezdrátovou statistiku Bezdrátové zabezpečení *64 / 128bitové šifrování WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK Přenosový výkon *

Třípásmový 4x4 bezdrátový mesh systém NETGEAR Orbi Pro WiFi 6 (SXK80) s dvanácti streamy nabízí malým a středně velkým firmám moderní, spolehlivé a bezpečné Wi-Fi připojení o maximální kombinované rychlosti 6 Gb/s. Špičkové pokrytí signálem v rozsahu až 557 m2 zajišťuje osm interních antén s výkonnými zesilovači. Toto pokrytí lze dále flexibilně navyšovat pomocí doplňkových satelitů do vzdálenosti až 1 700 m2. O vysoké zabezpečení se stará kombinace protokolů WPA/WPA2/WPA3 a čtyř oddělených bezdrátových SSID sítí. Součástí zařízení je také jeden 1G/2,5G ethernetový LAN/WAN port a čtyři 1G ethernetové LAN porty, z nichž dva lze vzájemně agregovat. Jak nastavit Wi-Fi mesh systém Orbi pomocí aplikace Orbi: https://www.youtube.com/watch?v=PVUScjxh6Ok Obsah balení (SXK80): *1x router Orbi Pro WiFi 6 (SXR80) *1x satelit Orbi Pro WiFi 6 (SXS80) *2x montážní systém pro nástěnné uchycení se šroubky *2x montážní systém pro stropní uchycení se šroubky *1x dvoumetrový ethernetový kabel *2x 12V/3,5A nabíječka *1x instalační manuál Technické vlastnosti: *Bezdrátová technologie: AX6000 (2 400 + 2 400 + 1 200 Mb/s) *Frekvenční pásma: IEEE 802.11b/g/n/ax 2,4 GHz - 256QAM podpora; IEEE 802.11a/n/ac/ax 5 GHz - 1024QAM podpora; IEEE 802.11a/n/ac/ax 5 GHz - 1024QAM podpora *Anténa: 8x výkonná interní anténa se zesilovači *Technologie: OFDMA, MU-MIMO, implicitní/explicitní beamforming pro 2,4 a 5GHz pásma a TWT pro delší životnost baterie mobilních zařízení *LAN porty: 1x 1G/2,5G ethernetový LAN/WAN port, 4x 1G ethernetový LAN port s možností vzájemné agregace dvou z nich. *Správa: mobilní aplikace či cloudový portál NETGEAR Insight, lokální administrátorské uživatelské rozhraní Zabezpečení: *Podpora bezpečnostních protokolů WPA/WPA2/WPA3. *Čtyři oddělené bezdrátové SSID sítě s možností konfigurace VLAN pro každou z nich Rozměry a hmotnost: *Rozměry: 173 x 84 x 247 mm každý *Hmotnost: 935 g každý Záruka a technická podpora: *Limitovaná hardwarová záruka *90denní bezplatná technická podpora Pozn.: Zařízení Orbi Pro WiFi 6 není kompatibilní s bezdrátovými mesh systémy Orbi a Orbi Pro se standardem Wi-Fi 5.

od 1006
Porovnať ceny

Venkovní HD 3K (5MPx) PoE IP kamera s obousměrným přenosem zvuku, barevným nočním viděním, detekcí pohybu, LED světlem, krytí IP66. Kompatibilní se setem iGET HOME N85P4. Venkovní odolná HD 3K (5MPx) kamera iGET HOME C5PT s obousměrným přenosem zvuku, barevným nočním viděním, PoE napájením a detekcí pohybu, je příslušenství ke kamerovému setu iGET HOME N85P4. Rozlišení 3K (2880x1600px) pro video ve vysoké kvalitě, denní i noční provoz, noční přisvětlení až 40 m, odolnost proti prachu a stříkající vodě IP66. Úhel záběru 104°. LED světla pro výstrahu/svícení. Způsob připojení kamery a PoE napájení Kamera je pomocí Ethernet kabelu připojena přímo k hlavnímu NVR rekordéru. Pomocí tohoto 8mi žilového datového kabelu je přenášeno napájení kamery i data. Napájení kamery tak plně obstarává NVR rekordér. Kamera zase posílá do NVR rekordéru data - pořízená videa. Je možné použít 18m dlouhý kabel z balení s konektory, v balení je pro každou kameru. Nebo je možné celý systém připojit na stávající rozvody. Výhodou stávajích rozvodů je to, že délka kabelu ke každé kameře od NVR rekordéru může být až 100m. Rozvody musí být z Ethernetového kabelu, kategorie Cat.5e, Cat.6 nebo vyšší. Noční vidění a obousměrný přenos zvuku Díky zabudovanému barevnému IR LED nočnímu přísvitu v kameře je možné ji využívat nepřetržitě ve dne i v noci, kamera obsahuje přisvětlovací IR LED diody s dosahem 20 m a navíc LED světla pro výstrahu. Tyto diody jsou pro lepší design ukryté pod tmavým krytem na kameře. Navíc také přenos zvuku, obsahuje mikrofon i reproduktor. Díky těmto parametrům je možné použití kamer ve všech prostorách i s nulovou nebo sníženou viditelností. Rozměry a hmotnost Kamera má rozměry a hmotnost 110 x 110 x 97 mm, 309 g. Hlavní parametry - vysoké rozlišení HD 3K (2880 x 1600px) - určena pro model iGET HOME N85P4 - napájení kamery: podporuje PoE napájení po Ethernet kabelu, také obsahuje Jack konektor pro připojení dalšího napájení 12V DC - odolnost proti prachu a vodě IP66 - barevné noční vidění až do vzdálenosti 20 m (obsahuje IR LED diody a LED světla) - úhel záběru: 110° - senzor 1/2.7" 5.0MPx, f = 4 mm, F1.6, 25fps - automatické přepnutí denního/nočního režimu- digitální redukce šumu: 3D DNR- stream/video bit rate: Dual/ 256 kbps - 8 Mbps - životnost infračervených LED: 10 000 h - provozní teplota -30°C až +55°C - konektory: RJ45, napájecí Jack pro přídavné napájení - délka kabelu od kamery po konektory: 60 cm - připojení pomocí dodaného ethernetového kabelu 18 m, je možné připojit na stávající kabeláž Ethernet Cat.5e a vyšší až do délky 250m - rozměry a hmotnost kamery: 110 x 110 x 97 mm, 309 g. Obsah balení - kamera iGET HOME C5PT - rychlý návod k obsluze CZ, SK, PL - 18 m Ethernetový kabel

Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Výkonný Cloud Core Switch s 24x Gbit PoE LAN porty a 4x SFP+ porty. Switch podporuje na výstupu PoE ve standardu 802.3af/at a nebo pasivní PoE. Lze tak nápájet další zařízení jako jsou AP, IP telefony, kamery a pod. Samotný PoE výstup lze řídit na jednotlivých portech. Switch lze spravovat i přes sériový port, který je vyveden na konektoru RJ45. RouterBoard má dual boot, lze si tedy vybrat mezi systémy MikroTik RouterOS v6 a nebo SwOS. Získáváte tak aktivní prvek se základními funkcemi řiditelného switche s dalšími přidanými funkcemi, např. • port-to-port forwarding management • MAC filter • VLANs configuration • mirror traffic • bandwidth limitation • MAC and IP header fields adjustment SwOS je konfiguratelné z webového prohlížeče, vedle bežných funkcí řiditelných switchů umožňuje například • port-to-port forwarding management • apply MAC filter • configure VLANs • mirror traffic • apply bandwidth limitation • adjust some MAC and IP header fields SFP šachty podporují jak 1.25 Gb SFP moduly tak 10 Gb SFP+ moduly. Technické specifikace: Product code: CRS328-24P-4S+RM CPU: Dual-Core ARM v7 800 MHz RAM: 512 MB Storage type: Flash Storage size: 16 MB Switch chip model: 98DX3236A1 10/100/1000 Ethernet ports: 24 SFP+ cages: 4 Operating system: SwOS / RouterOS (Dual boot) Supported input voltage: 100 - 240 V Dimensions: 443 x 305 x 44 mm Operating temperature: -20°C .. +60°C tested Max power consumption: 44 W Serial port: RJ45 License level: 5 Upozornění: Výrobce MIKROTIK nevztahuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba na vstupech adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. Při venkovních instalacích je třeba používat stíněnou kabeláž (FTP/SFTP), příslušné přepěťové ochrany (pokud nejsou integrovány) a provést korektní a efektivní uzemnění.

od 437
Porovnať ceny

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in Popis Spravovatelné přepínače řady D-Link DGS-1210 jsou nejnovější generací switchů, které poskytují vyšší výkon přes Ethernet (PoE), více typů fyzických rozhraní, více rozhraní pro správu a pokročilé funkce L2. Se všemi těmito funkcemi kombinuje řada DGS-1210 cenově výhodné a flexibilní řešení pro rozšíření jakékoli sítě. Technická specifikace Model Number *DGS-1210-20 Interfaces (ports) *16 x 10/100/1000BASE-T *4 x 100/1000Mbps combo Port Standards *IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper) *IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper) *IEEE 802.3u 100BASE-FX 100 Mbps over fiber optic *IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted- pair copper) *IEEE 802.3z 1000BASE-X 1 Gbps over fiber optic *IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) *IEEE 802.3x Flow Control Network Cables *UTP Cat. 5, Cat. 5e (100 m max.) Duplex Mode *Full/Half-duplex for 10/100 Mbps *Full-duplex for 1000 Mbps Media Interface Exchange *Auto MDI/MDIX adjustment for all twisted-pair ports Switching Capacity *40 Gbps Transmission Method *Store-and-forward MAC Address Table *8K entries Static MAC Addresses *256 entries Maximum 64 Byte Packet Forwarding Rate *29,8 Mpps Packet Buffer Memory *4.1 Mbits CPU Memory *DDR3 128 MB Flash Memory *32 MB Power LED (per device) *Yes Link/Active/Speed LEDs (per port) *Yes Power Input *100 to 240 V AC 50/60 Hz internal universal power supply Maximum Power Consumption *13,02 W Standby Power Consumption *5,56 W Acoustics *0 dB(A) Heat Dissipation *44,41 BTU/hr Operating Temperature *-5 to 50°C Storage Temperature *-20 to 70°C Operating Humidity *0% to 95% relative humidity Storage Humidity *0% to 95% relative humidity Dimensions (L x W x H) *280 x 180 x 44 mm Weight *1,75 kg Certifications *EMI: CE Class A, VCCI Class A, FCC Class A, BSMI, CCC *Safety: CB, UL, BSMI, CCC MTBF *1,087,100 hours Pro více informací si můžete v sekci „Download“ stáhnout datasheet.

od 167
Porovnať ceny

Tapo C222 New Funkce Vysoce kvalitní videozáznam * Zachyťte každý detail v čistém 2K 4MP QHD rozlišení Široký rozsah pohybu * Otáčení 360° horizontálně a náklon 110° vertikálně pro širší pokrytí prostoru Vylepšené noční vidění * Jasný obraz i při slabém osvětlení s viditelností až 12 metrů Chytrá AI detekce a notifikace * Inteligentní technologie detekuje relevantní události a posílá okamžitá upozornění Zvukový a světelný alarm * Odpuzování nežádoucích návštěvníků pomocí alarmu se zvukovými a světelnými efekty Obousměrná komunikace * Komunikace přes vestavěný mikrofon a reproduktor Bezpečné ukládání * Ukládání záznamu na microSD kartu až do 512 GB (microSD karta není součástí) Ovládání bez použití rukou * Kompatibilita s Google Assistant a Amazon Alexa pro ovládání hlasem Specifikace KAMERA Snímač: 1/3” CMOS s progresivním skenováním, bez Starlight Objektiv: * Ohnisková vzdálenost: 4 mm * Clona: F2,2 Zorné pole: 90° (úhlopříčka), 76,2° (horizontálně), 41,8° (vertikálně) Rozsah pohybu: * Otáčení: 340° mechanicky (360° pokrytí) * Náklon: 69° mechanicky (110° pokrytí) Noční vidění: 850 nm IR LED (12 m) Osvětlení: Není Rozhraní a tlačítka: * 1× Ethernet port * 1× Reset tlačítko * 1× Slot na microSD kartu (až 512 GB) Kompatibilita s hubem: Není HUB Kompatibilita zařízení: Není Kapacita připojení: Není Rozhraní a tlačítka: Není VIDEO A AUDIO Maximální rozlišení: 2560 × 1440 px Snímková frekvence: 15/20/25/30 fps (výchozí 15 fps) Kompresní formát: H.264 Živý přenos: Ano Vylepšení obrazu: * 3D DNR * BLC Audio vstup/výstup: Vestavěný mikrofon a reproduktor Obousměrná komunikace: Ano, s potlačením šumu Hlasitost sirény: 99 dB (měřeno ve vzdálenosti 10 cm) ÚLOŽIŠTĚ Lokální úložiště: microSD karta až 512 GB Cloudové úložiště: Tapo Care (vyžaduje předplatné) DETEKCE A OZNÁMENÍ Senzory: Neuvádí se AI detekce: * Detekce pohybu * Detekce osob * Detekce překročení čáry * Detekce manipulace s kamerou * Detekce pláče dítěte * Detekce vozidel * Detekce domácích mazlíčků (mňoukání, štěkání) * Detekce rozbití skla Zóny aktivity: Ano Oznámení: * Systémová notifikace * Notifikace s náhledem (Tapo Care) SÍŤ Připojení: Wi-Fi nebo Ethernet Bezdrátový standard: IEEE 802.11b/g/n/ax (2,4 GHz) Ethernet port: 1× 10/100 Mbps RJ45 na kameře RTSP: Ano ONVIF: Ano ZABEZPEČENÍ Bezpečnost: * On-Device Machine Learning * 128bit AES šifrování s SSL/TLS * WPA/WPA2-PSK NAPÁJENÍ Zdroj napájení: 9V DC adaptér Vstupní napětí: 100–240 V, 50/60 Hz Výstupní napětí: 9 V, 0,6 A (DC)

VIGI NVR4016H 16kanálový síťový videorekordér VIGI s podporou 4K HDMI výstupu, pokročilými dekódovacími schopnostmi a funkcemi pro vzdálený dohled a správu. Vlastnosti *16kanálové živé zobrazení a 4K HDMI výstup: Ostrý přenos obrazu ve vysokém rozlišení *Výkonné dekódování: Až 10 kanálů při 3MP (25fps) / 16 kanálů při 1080P (25fps) *Synchronní přehrávání: Až 16 kanálů současně *Kapacita přenosu: 320 Mbps příchozí i odchozí šířka pásma *Úložiště: 4× SATA rozhraní s podporou až 16 TB pro každý disk *Komprese: Technologie H.265+ pro efektivní správu úložiště *Výstupní rozhraní: 2× HDMI a 1× VGA s nezávislým výstupem *Vzdálené sledování: Možnost vzdáleného přístupu a správy Specifikace *Video vstup: 16 kanálů *Příchozí šířka pásma: 320 Mbps *Odchozí šířka pásma: 320 Mbps *Rozlišení HDMI výstupu: HDMI1: 3840×2160/30Hz, HDMI2: 1920×1080/60Hz *Rozlišení VGA výstupu: 1920×1080/60Hz *Režim výstupu videa: HDMI1/VGA a HDMI1/HDMI2 nezávislé výstupy *Zobrazení více kanálů: 1,4,6,8,9,16 *Video komprese: H.265+/H.265/H.264+/H.264 *Zvuková komprese: G.711A / G.711U / G.726 *Rozlišení záznamu: až 8MP *Dekódovací schopnosti: 25fps: 10ch@3MP, 16ch@1080P | 30fps: 4ch@8MP, 6ch@5MP, 8ch@4MP *Rozhraní sítě: 2× RJ-45 10/100/1000 Mbps *USB porty: 2× USB 2.0 (přední), 1× USB 3.0 (zadní) *Audio vstup/výstup: 1× RCA vstup / 1× RCA výstup *Alarm vstup/výstup: 16 / 4 *Sériové rozhraní: 1× RS232 *Tlačítko reset: Ano *eSATA: 1× *Počet HDMI: 2 *Počet VGA: 1 Web výrobce: https://www.tp-link.com/my/business-networking/vigi-network-video-recorder/vigi-nvr4016h/

od 525
Porovnať ceny

DXS-3600PWRAC: 300W Napájecí modul AC s prouděním vzduchu zepředu dozadu pro přepínače řady DXS-3600 Možný upgrade licence a expanzní moduly *DXS-PWR300AC - 300 W AC modulární napájecí modul s prouděním vzduchu zepředu dozadu

od 779
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Maximálny počet portov:48; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

od 1153
Porovnať ceny

TP-Link TL-SG2008P JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+. TL-SG2008P je plně kompatibilní s PoE zařízeními, jako jsou IP kamery, přístupové body a IP telefony. Funguje také s kabelovými zařízeními nepodporujícími PoE, jako jsou počítače, tiskárny a IPTV, a poskytuje gigabitová připojení. Switch je vybaven čtyřmi porty PoE+ vyhovujícími standardu 802.3af/at, podporuje celkový rozpočet napájení PoE až 62 W. Je navržen tak, aby používal jediný ethernetový kabel pro přenos dat i napájení, nabízí flexibilní nasazení pro zařízení podporující PoE, jako je bezdrátový přístup body, IP kamery a IP telefony, což snižuje náklady na infrastrukturu pro malé podniky. Klíčové vlastnosti *62 W PoE Budget: 4 × 802.3at/af kompatibilní PoE+ porty s celkovým napájením 62 W *Plně gigabitové porty: 4 × gigabitové porty PoE+ a 4 × gigabitové porty bez PoE poskytují vysokorychlostní připojení *Integrováno do Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), centralizovaná správa cloudu a inteligentní monitorování *Centralizovaná správa: Cloudový přístup a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a snadnou správu *Robustní bezpečnostní strategie: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication a další *Optimalizujte hlasové a video aplikace: L2 / L3 / L4 QoS a IGMP snooping Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U Technické parametry *Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1 X *Rozhraní: Porty RJ45 8 × 10/100/1000 Mb/s (porty 1–4 podporující 802.3at/af PoE+), Automatické vyjednávání / Auto MDI/MDIX *Síťová média: 10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (maximálně 100 m), 100BASE-TX / 1000Base-T: kabel UTP kategorie 5, 5e nebo vyšší (maximálně 100 m) *Množství ventilátorů: Bez ventilátoru *Zdroj napájení: Externí napájecí adaptér (výstup: 53,5 VDC / 1,31 A) *Spotřeba energie: 7,9 W (220 V / 50 Hz) (bez připojení PD), 79,2 W (220 V / 50 Hz) (s připojením 62 W PD) *Napájení PoE: 62 W *Rozměry (Š x H x V): 209 x 126 x 26 mm *Šířka pásma / propojovací rozhraní: 16 Gb/s *Tabulka MAC adres: 8k *Paketová vyrovnávací paměť: 4.1 Mbit *Jumbo rám: 9 kB Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/smart-switch/tl-sg2008p/

od 107
Porovnať ceny

Ubiquiti UTR – UniFi Travel Router Ultratenký cestovní router, který umožňuje okamžitě rozšířit vaši UniFi síť kdekoliv na cestách. Nabízí bezpečné a známé připojení i na vzdálených místech, podporuje provoz bez UniFi účtu a funguje i jako samostatné zařízení. Nechybí podpora VPN včetně WireGuard. Přehled *Rozměry: 95,95 × 65 × 12,5 mm *Uplink: 2× GbE RJ45 port *Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac) Mechanické provedení *Hmotnost: 89 g *Materiál krytu: Polykarbonát Funkce *WAN připojení přes Wi-Fi: Ano *WAN připojení přes Ethernet: Ano *VPN klient – OpenVPN: Ano *VPN klient – WireGuard: Ano *Přesměrování portů: Ano *Firewall: Ano Síťové vlastnosti *Podporované rychlosti (802.11ac / Wi-Fi 5): 6,5 Mb/s až 866,7 Mb/s *Podporované rychlosti (802.11n): 6,5 Mb/s až 300 Mb/s *Podporované rychlosti (802.11g): 6–54 Mb/s *Podporované rychlosti (802.11b): 1–11 Mb/s Hardware *Správa: Ethernet, Bluetooth *Antény: 2× vestavěná Wi-Fi anténa *Wi-Fi MIMO: 2×2 *Max. vysílací výkon: 2,4 GHz – 13 dBm, 5 GHz – 13 dBm *Max. spotřeba: 5 W *Napájení: USB-C *Napájecí adaptér: USB-C 5 V / 2 A (není součástí balení) *Displej: 1,14" stavový displej *Tlačítka: Tovární reset *Provozní teplota: -10 až 40 °C *Provozní vlhkost: 5–95 % (nekondenzující) *Certifikace: CE, FCC, IC NDAA compliant: Ano Web výrobce: https://techspecs.ui.com/unifi/wifi/utr?subcategory=all-wifi#datasheet

TL-SG2218 - JetStream 16-Portový Gigabit Smart Switch se dvěma SFP sloty FUNKCE - Plně gigabitové porty: 16× gigabitové porty RJ45 a 2× gigabitové SFP sloty poskytují vysokorychlostní připojení - Centralizovaná správa: Cloudový přístup a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a snadnou správu - Statické směrování: Pomáhá směrovat vnitřní provoz pro efektivnější využití síťových prostředků - Optimalizujte hlasové a video aplikace: L2 / L3 / L4 QoS a IGMP snooping - Samostatná správa: Web, CLI (port konzoly, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image přinášejí výkonné možnosti správy TECHNICKÉ VLASTNOSTI Rozhraní: 16x 10/100/1000Mbps RJ45 Porty, 2x Gigabit SFP Sloty Konzole: 1x RJ45 Console Port, 1x Micro-USB Console Port Flash: 32 MB DRAM: 256 MB Switching kapacita: 36 Gbps Rychlost předávání paketů: 26,78 Mpps Tabulka MAC adres: 8K Paketová vyrovnávací paměť: 4.1 Mbit Počet IP rozhraní: 16 Jumbo frame: 9 KB Zdroj napětí: 100-240 V AC 50/60 Hz Max. spotřeba energie: 12,3W Rozměry: 440 × 180 × 44 mm Počet ventilátorů: žádný Instalace: Možnost montáže do stojanu Certifikace: CE, RoHS, FCC Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U

od 156
Porovnať ceny

TP-Link TL-SG1048 48-Port Gigabit Switch Features: ·100% Data filtering rate eliminates all error packets ·Supports IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode ·Non-blocking switching architecture forwards and filters packets at full wire-speed for maximum throughput ·96Gbps Switching Capacity ·Auto MDI/MDIX eliminates the need for crossover cables ·Supports MAC address auto-learning and auto-aging ·Support the port N-Way Auto-Negotiation, Store and Forward. ·Compact size design for desktops, Rackmountable ·Plug and Play design simplifies installation What This Product Does The 48-Port Gigabit Switch TL-SG1048 is designed to meet the needs of the most demanding workgroup and departmental connectivity requirements. A reliable, easy-to-use switch without the complexity of management, the TL-SG1048 provides 48 10/100/1000Mbps ports. The TL-SG1048 combines ease of use with unsurpassed performance resulting in an exceptional value for any cost-conscious network administrator who wants the best possible solution at the best possible price. Ease of Use The auto features of this gigabit switch make installation plug and play and hassle-free. No configuring is required. Auto MDI/MDI-X crossover on all ports eliminate the need for crossover cables or uplink ports. Auto-negotiation on each port senses the link speed of a network device (either 10, 100, or 1000 Mbps) and intelligently adjusts for compatibility and optimal performance. Compact size shell make it ideal for desktops with limited space while it is also Rackmountable, convenient and safe. Dynamic LED lights provide real-time work status display and basic fault diagnosis. Superior Performance The TL-SG1048 features non-blocking wire-speed architecture with a 96Gbps switching capacity for maximum data throughput. An 8K MAC address table provides scalability for even the largest networks. It also supports 802.3x Flow Control for full-duplex mode, and back pressure flow control for half-duplex mode alleviates traffic congestion and ensures reliable data transmission.

od 282
Porovnať ceny

UISP Switch Pro 24portový L2 PoE switch určený pro sítě ISP * 1,3" LCM barevný dotykový displej * snadné nastavení Bluetooth pomocí mobilní aplikace UISP Celková propustnost: 64Gb/s Rychlost přepínání: 128Gb/s Rychlost předávání paketů: 95,23Mp/s Síťové rozhraní: * 24x GbE RJ45 LAN port * 4x 1/10G SFP+ port Rozhraní pro správu: * Ethernet In-band * Bluetooth Napájení: * 1x univerzální AC vstup, 100-240V AC, 4,4A Max., 50/60Hz * 1x Power TransPort DC vstup 27V DC, 9,3A Maximální spotřeba energie: 30W (bez PoE výstupu) PoE rozhraní: 16x 27V pasivní PoE: 2-párové (piny 4, 5+/7, 8-) nebo 4-párové (piny 1, 2, 4, 5+/3, 6, 7, 8-); porty 1 až 16 Celkový počet dostupných PoE: 220W Maximální pasivní PoE výkon na port: 30W/27V DC Pasivní rozsah napětí PoE: 27V DC Rozměry: 442,4x267,5x43,7mm Hmotnost: 4kg Záruka: 2 roky

od 391
Porovnať ceny

QGD-1602-C3758-16G Chytrý edge switch s 2,5GbE a 10GbE porty Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/qgd-1602 Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/ Funkce Zařízení QGD-1602 společnosti QNAP je na světě vůbec první řadou řízených switchů, které podporují virtuální počítače (VM). Díky portům 2,5GbE a 10GbE SFP+ umožňuje QGD-1602 vybudovat vysokorychlostní síťovou infrastrukturu. V provedení s dvěma procesory využívá zařízení QGD-1602 vícejádrové 2,2GHz procesory Intel® Atom® se dvěma diskovými pozicemi SATA pro podporu VM a aplikací QTS. Zařízení QGD-1602 nabízí nejen IP dozorování, zabezpečení sítě a rozšíření úložiště, ale také integruje QuWAN pro vytvoření architektury SD-WAN s dalšími zařízeními QNAP na více pracovištích, což umožňuje vybudovat odolnou a bezpečnou IT infrastrukturu. Díky kapacitě interní šířky pásma 20GbE a technologii Intel® QuickAssist Technology (Intel® QAT) dosahuje QGD-1602 vysoce výkonného přenosu potřebného pro virtualizaci edge computing a IPsec VPN a nabízí malým a středním podnikům nákladově optimalizované a centrálně spravované řešení pro zavádění sítí LAN. *Dva sloty PCIe Gen3 x4 umožňují uživatelům instalaci síťových karet 10GbE, karet QM2 M.2 SSD/10GbE se dvěma porty, karet USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) nebo bezdrátových adaptérů. *Dva 10GbE SFP+ porty zajišťují počítačům, přepínačům LAN a NAS vyšší přenosovou šířku pro zrychlení aplikací jako je virtualizace, editace videí 4K a sdílení souborů. *Poskytuje komplexní funkce řízení vrstvy 2 (například VLAN, LACP, QoS IGMP Snooping a Wake-on-LAN) s uživatelsky přívětivým softwarem pro správu sítě. Pracovníci IT mohou efektivně řídit šířku pásma sítě a zvyšovat zabezpečení pomocí webového rozhraní pro správu. *Chcete-li zvýšit efektivitu přístupu k souborům, zřiďte SSD cache nebo skupiny úložišť. *Hostování kontejnerových aplikací a virtuálních počítačů s různými operačními systémy. Flexibilně nainstalujte virtuální směrovač, bránu firewall nebo software pro správu bezdrátové sítě LAN pro různé aplikace správy sítě. Nainstalujte na switch software ADRA NDR pro kybernetické zabezpečení: cenově nejvýhodnější podnikové řešení zabezpečení sítě LAN pro všechna vaše zařízení edge. OBSAH BALENÍ *QGD-1602 *ethernetový kabel *napájecí kabel *sada pro instalaci do racku *šrouby s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) *gumové nožičky *instalační příručka SPECIFIKACE Typ správy *webová správa Počet portů *18 10GbE SFP+ *2 (10G/1G) 2,5GbE (RJ45) *8 1GbE (RJ45) *8 Slot PCIe *slot 1: PCIe Gen3 (slot x4, rychlost x2) *slot 2: PCIe Gen3 (slot x4, rychlost x2) Port USB 3.2 Gen 1 *2 Port správy *2x 5GbE, 2x 1GbE Port USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) *volitelné přes adaptér PCIe Popis napájecí jednotky *interní napájecí jednotka Max. spotřeba energie *100W Typ vstupního výkonu *AC Rozsah vstupního napětí *100-240V AC, 50/60Hz Tabulka adres MAC *32K Celková neblokující propustnost *48Gb/s Kapacita přepínání *96Gb/s Rozhraní pro správu *Web Ventilátor *systém: 3x 40mm (12V DC) Podporované normy *IEEE 802.3u 100Tx Fast Ethernet *IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet *IEEE 802.3bz 2,5G/5G BASE-T Multi-Gig Ethernet *IEEE 802.3an 10GBASE-T 10G Ethernet *IEEE 802.3ae 10GBASE-SR *IEEE 802.3ae 10GBASE-LR *IEEE 802.3z 1000Base-X *IEEE 802.3x Full-duplex flow control *IEEE 802.1q Virtual LANs (VLAN) *IEEE 802.1p QoS Protocol for Traffic Prioritization Form Factor *do racku Indikátory LED *na port: spojení/činnost/rychlost *na systém: varování/ventilátor Správa LCD *ano Tlačítka *tlačítko napájení PSU zařízení *hostitelské tlačítko napájení *hostitelské tlačítko resetování (výchozí zatížení) *tlačítko resetování přepínače Rozměry (VxŠxH) *44,2×435,2×327,7mm Hmotnost (čistá) *4,37kg Hmotnost (celková) *5,52kg Provozní teplota *0-40°C Relativní vlhkost *5 až 95%, bez kondenzace Rámec Jumbo *ano Vestavěný QTS *ano CPU *osmijádrový procesor

od 1784
Porovnať ceny

Popis produktu AirCube AC je domácí WiFi access point/router s moderním designem a velice výkonným a diskrétním anténním systémem ukrytým pod plastovým šasím. Tělo routeru v černé matné barvě je doplněno elegantně působící bíle podsvícenou podstavou. Router disponuje 3x 10/100/1000Mbps LAN (první LAN port podporuje PoE In), 1x 10/100/1000Mbps LAN/WAN s podporou PoE Out, napájecím konektorem a 2,4GHz WiFi rádiovou částí s modulační rychlostí 300Mb/s a 5GHz s rychlostí 866Mb/s. Napájení Napájení routeru je možné řešit jak přes 24V napájecí adaptér, který je součástí balení, tak i pomocí 24V pasivního injektoru zapojeného do portu LAN, čímž bude možné napájet i venkovní jednotku jako např.: Loco, PowerBeam, NanoBeam a jiné klientské jednotky. Management UniFi OS Console - standardní nastavení přes webový prohlížeč UNMS - pokročilý centrální management všech typů jednotek s managementem od Ubiquiti Obsah balení * zařízení * napájecí adaptér - 24V/0,83A Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 2,4 + 5GHz (dual band) Přenosová rychlost WiFi - 2,4GHz [Mb/s]: 300 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 866 WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a, 802.11b/g Vysílací výkon 2,4GHz [dBm]: 22 Vysílací výkon 5GHz [dBm]: 22 Šifrování: WPA2 AES 2,4GHz MIMO: 2x2 5GHz MIMO: 2x2 Typ antény: Vestavěná Počet vestavěných antén: 1 Zisk antény [dBi]: 4, 5 Fyzické charakteristiky Použití: Vnitřní Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: -10 až 50 Hmotnost [g]: 280 Hloubka [mm]: 90 Šířka [mm]: 90 Výška [mm]: 88 Konektory a rozhraní Rychlosti WAN: (1) 10/100/1000Mbps Rychlosti LAN: (3) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN: Ano Napájení Max. spotřeba energie [W]: 8,5 Napájení přes PoE: 24V DC Typy PoE: Vstupní a výstupní Napájení přes konektor/svorkovnici: 24V DC Software Operační mód: AP Router, Access Point Výchozí IP adresa: 192.168.1.1, Dynamická z DHCP Výchozí jméno a heslo: Ubiquiti/(přednastavené heslo, viz spodní strana routeru)

ZYXEL WAX610D, 5 Pack. Přístupový bod WAX610D přináší výhody nového standardu WiFi 6 všem uživatelům. Díky jeho šesti prostorovým streamům (4x4:4 v pásmu 5 GHz, 2x2:2 v pásmu 2,4 GHz) a kompatibilitě s technologiemi OFDMA a MU-MIMO bude vaše bezdrátová síť fungovat jako nikdy předtím. Technické parametry *Standard: IEEE802.11 ax / ac / n / g / b / a *MIMO: MU-MIMO *Rychlost bezdrátového připojení: 2,4 GHz: 575 Mb/s, 5 GHz: 2400 Mb/s *Frekvenční pásmo: 2.4 GHz a 5 GHz *Typ antény: Duální optimalizovaná anténa *Zisk antény: 2,4 GHz: Peak Gain 5dBi, 5GHz: Peak Gain 6dBi *Minimální citlivost příjmu: Rx až -101 dBm *Ethernetový port: 1 x LAN 10/100/1000/2500M, 1 x 10/100/1000M LAN *Napájení: PoE (802.3) při: příkon 19 W, DC vstup: 12 VDC 2A *Rozměry (Š x H x V ): 180 x 180 x 39 mm *Hmotnost: 545 g

od 1904
Porovnať ceny

Přístupové body Aruba 550 Series s technologií IEEE 802.11ax jsou navrženy tak, aby poskytovaly extrémní výkon pro mobilní a IoT zařízení v prostředích, kde je hustota zařízení velmi vysoká. Aruba 550 Series využívá funkce 802.11ax pro efektivní a simultánní obsluhu více klientů a typů provozu v hustém prostředí, což zvyšuje rychlost přenosu dat jak pro jednotlivá zařízení, tak pro celkový systém. Řada 550 podporuje maximální přenosové rychlosti 4,8 Gbps v pásmu 5GHz a 1 150 Mb/s v pásmu 2,4 GHz (pro agregovanou špičkovou rychlost dat 5,95 Gbps). Každý přístupový bod podporuje až 1024 přidružených klientských zařízení na rádio, což činí špičkové modely 802.11ax 550 Series ideálním řešením pro prostředí s extrémní hustotou, jako jsou velká veřejná zařízení, vyšší vzdělávání, hotely a podnikové kanceláře. Přehled *Porty: (2) Port HPR SmartRate RJ-45 (maximální rychlost 5 Gbps) *Montáž: Montážní držák byl předinstalován na zadní straně AP. Tento držák se používá k zajištění AP k některému z Aruba montážních sad (prodává se samostatně). *Vstupní napětí: IEEE 802.3bt (třída 5) nebo 802.3at PoE nebo přímý stejnosměrný proud (přes volitelné napájení) *Wi-Fi anténa: Kombinace integrovaných došlých horizontálních a vertikálně polarizovaných anténních prvků. *Rádiové pokrytí: Dual-rádio (8x8 a 4x4 MIMO) IEEE 802.11ax AP s up-a downlink OFDMA a Multi-User MIMO (MU-MIMO). Volitelný režim tri radio s dvěma 5GHz a jedním 2,4GHz rádiem (vše 4x4 MIMO). Maximální rychlost přenosu dat 4,8 Gb/s v pásmu 5GHz a 1 150 Mb/s v pásmu 2,4 GHz *Rozměry (VxŠxH): 58 x 260 x 260 mm *Hmotnost: 1,57 kg

od 2273
Porovnať ceny

HARDWARE FEATURES Interface: • 48× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports • 4× 10G SFP+ Slots • 1× RJ45 Console Port • 1× Micro-USB Console Port Fan Quantity: Fanless Power Supply:100-240 V AC~50/60 Hz Dimensions ( W x D x H ): 17.3 × 8.7 × 1.7 in (440 × 220 × 44 mm) Mounting: Rack Mountable Max Power Consumption: 32.72 W (110V/60Hz) Max Heat Dissipation: 111.65 BTU/h (110 V/60 Hz) PERFORMANCE Switching Capacity: 176 Gbps Packet Forwarding Rate: 130.9 Mpps MAC Address Table: 16 K Jumbo Frame: 9 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service: • 8 priority queues • 802.1p CoS/DSCP priority • Queue scheduling - SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) - SP+WRR • Bandwidth Control - Port/Flow based Rating Limiting • Smoother Performance • Action for Flows - Mirror (to supported interface) - Redirect (to supported interface) - Rate Limit - QoS Remark L2 and L2+ Features: • Link Aggregation - static link aggregation - 802.3ad LACP - Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group • Spanning Tree Protocol - 802.1d STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter, Root Protect • Loopback Detection - Port based - VLAN based • Flow Control - 802.3x Flow Control - HOL Blocking Prevention • Mirroring - Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Tx/Rx/Both L2 Multicast: • IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave - IGMP Snooping Querier - IGMP Authentication • IGMP Authentication • MLD Snooping - MLD v1/v2 Snooping - Fast Leave - MLD Snooping Querier - Static Group Config - Limited IP Multicast • MVR • Multicast Filtering: 256 profiles and 16 entries per profile VLAN: • VLAN Group - Max 4K VLAN Groups • 802.1Q Tagged VLAN • MAC VLAN: 30 Entries • Protocol VLAN: Protocol Template 16, Protocol VLAN 16 • Private VLAN • GVRP • VLAN VPN (QinQ) - Port-Based QinQ - Selective QinQ • Voice VLAN Access Control List: • Time-based ACL • MAC ACL - Source MAC - Destination MAC - VLAN ID - User Priority - Ether Type • IP ACL -Source IP - Destination IP - Fragment - IP Protocol - TCP Flag - TCP/UDP Port - DSCP/IP TOS - User Priority • Combined ACL • Packet Content ACL • IPv6 ACL • Policy - Mirroring - Redirect - Rate Limit - QoS Remark • ACL apply to Port/VLAN Security: • IP-MAC-Port Binding - 512 Entries - DHCP Snooping - ARP Inspection - IPv4 Source Guard: 100 Entries • IPv6-MAC-Port Binding - 512 Entries - DHCPv6 Snooping - ND Detection - IPv6 Source Guard: 100 Entries • DoS Defend • Static/Dynamic Port Security - Up to 64 MAC addresses per port • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control - kbps/ratio control mode • 802.1X - Port base authentication - Mac base authentication - VLAN Assignment - MAB - Guest VLAN - Support Radius authentication andaccountability • AAA (including TACACS+) • Port Isolation • Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS 1.2 • Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2 • IP/Port/MAC based access control IPv6: • IPv6 Dual IPv4/IPv6 • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping • IPv6 ACL • IPv6 Interface • Static IPv6 Routing • IPv6 neighbor discovery (ND) • Path maximum transmission unit (MTU) discovery • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 • TCPv6/UDPv6 • IPv6 applications - DHCPv6 Client - Ping6 - Tracert6 - Telnet (v6) - IPv6 SNMP - IPv6 SSH - IPv6 SSL - Http/Https - IPv6 TFTP L3 Features: • 16 IPv4/IPv6 Interfaces • Static Routing - 48 static routes • Static ARP - 128 Static Entries • Proxy ARP • Gratuitous ARP • DHCP Server • DHCP Relay - DHCP Interface Relay - DHCP VLAN Relay • DHCP L2 Relay Management: • Web-based GUI • Command Line Interface (CLI) through the console port, telnet • SNMP v1/v2c/v3 - Trap/Inform - RMON (1,2,3,9 groups) • SDM Template • DHCP/BOOTP Client • 802

od 470
Porovnať ceny

MW301R: 300Mbps bezdrátový N Router, 1x10/100Mbit WAN + 2 10/100M LAN, 2 fixní antény *Bezdrátová přenosová rychlost 300 Mb/s je ideální pro základní práci. *Dvě 5dBi antény poskytují široké bezdrátové pokrytí. *Intuitivní webová stránka vás provede procesem nastavení během několika minut. TECHNICKÁ SPECIFIKACE Rozměry (š x h x v) *135.77 x 93.31 x 25.85mm Rozhraní *2 10/100Mbps LAN port *1 10/100Mbps WAN port Tlačítko *Resetovací tlačítko Externí napájení *5VDC/0.6A Typ antény *2 x 5dBi fixní všesměrová anténa Bezdrátový standard *IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Frekvence *2.4 - 2.4835GHz Rychlost signálu *11n: Up to 300Mbps (Dynamic) *11g: Up to 54Mbps (Dynamic) *11b: Up to 11Mbps (Dynamic) Citlivost příjmu *270M: -70dBm@10% PER *130M: -74dBm@10% PER *108M: -77dBm@10% PER *54M: -76dBm@10% PER *11M: -90dBm@8% PER *6M: -92dBm@10% PER *1M: -97dBm@8% PER Certifikace *CE, ROHS OBSAH BALENÍ *300Mbps Wireless N Router *MW301R *Power adapter *Quick Installation Guide *Ethernet cable Přírodní prostředí *Operating temperature: 0°C ~ 40°C (32°F ~ 104°F) *Storage temperature: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F) *Operating humidity: 10% ~ 90%, non-condensing *Storage humidity: 5% ~ 90%, non-condensing Přenosový výkon *

Aruba 2930M 24G 1-slot Switch Přehled Řada přepínačů Aruba 2930M je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným a bezdrátovým přístupem. Tyto přístupové přepínače vrstvy 3 se snadno instalují a spravují pomocí pokročilých nástrojů pro správu zabezpečení a správu sítě, jako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba AirWave. S podporou cloud-based Aruba Central můžete rychle nastavit vzdálené kanceláře s malou nebo žádnou IT podporou. Výkonný Aruba ProVision ASIC přináší výkon a hodnotu s podporou nejnovějších aplikací SDN s budoucí programovatelností pro aplikace zítřka. Modem 2930M podporuje uplink na 10GbE a 40GbE, Dual Modular Power Supplies, až 1440 Wattů PoE +, HPE Smart Rate, vícegigabitový Ethernet, robustní QoS, RIP, Access OSPF směrování, tunelový uzel, PIM, VRRP a IPv6 bez licencování softwaru. Řada přepínačů Aruba 2930M poskytuje pohodlné a cenově výhodné řešení pro přepínání přístupu, které lze rychle nastavit pomocí funkce Zero Touch Deployment. Přepínače zahrnují omezenou záruku na celou dobu životnosti. JL320A - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 20x 10/100/1000 PoE+ RJ45 portů + 4x Combo 10/100/1000BASE-T PoE+ nebo 100/1000Mbps SFP Ports - 1x Uplink module slot + 1x Stacking Module Slot - Redundantní zdroje (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – JL086A) - Jednoduchá správa s Zero Touch Provisioning - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

od 1794
Porovnať ceny

Venkovní přístupové body řady Aruba 570 s technologií Wi-Fi 6 (802.11ax) poskytují nejvyšší výkon ve venkovních a drsných povětrnostních podmínkách, jako jsou parkoviště, stadiony a další veřejné prostory. Řada 570 je navržena tak, aby vydržela extrémně vysoké a nízké teploty, přetrvávající vlhkost a srážky, a jsou plně utěsněny, aby se zabránilo znečištění vzduchu. Technické parametry *Typ AP: Venkovní tvrzené, Wi-Fi 6 duální rádio, 5 GHz 4x4 MIMO a 2,4 GHz 2x2 MIMO *5 GHz: MIMO pro čtyři uživatele s prostorovým tokem (SU) pro bezdrátový přenos dat až 4,8 Gb / s pro individuální klientské zařízení 4SS HE160 Wi-Fi 6 (max.) *2,4 GHz: Dva MIMO s prostorovým tokem pro jednoho uživatele (SU) pro bezdrátovou přenosovou rychlost až 575 Mb / s pro jednotlivé klientské zařízení 2SS HE40 Wi-Fi 6 (max.) *Porty: E0: Port HPE SmartRate (RJ-45), E1: 10/100/1 000 BASE-T (RJ-45) *Spotřeba energie: napájení PoE (duální porty): 32,0 W, napájení PoE (jeden port, plná funkce): 26,1 W *Rozměry: 240 mm x 240 x 270 mm *Hmotnost: 2,5 kg *Voda a prach: IP66 / 67

od 1660
Porovnať ceny

Deco X50-PoE - AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 System with PoE *AX3000 dvoupásmová WiFi – 2402 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2,4 GHz). *Více možností instalace – Umístěte jej na desku stolu nebo jej nainstalujte na strop nebo stěnu s adaptivním příslušenstvím. *Podpora PoE – Power over Ethernet pro zjednodušené síťové nasazení. *Kabelová síť Multi-Gig 2,5 Gbps – 1× port 2,5 Gbps + 1× Gigabit Port. *Bezproblémová síť řízená umělou inteligencí – Poskytuje ideální WiFi pro váš domov. *TP-Link HomeShield – Poskytuje komplexní ochranu sítě, robustní rodičovskou kontrolu a zabezpečení IoT v reálném čase. *Univerzální kompatibilita – Zpětně kompatibilní se všemi generacemi WiFi a funguje s jakýmkoli poskytovatelem internetových služeb (ISP) a modemem. *Nastavení je snazší než kdy dříve – Aplikace Deco vás provede nastavením krok za krokem. Standard: Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz + IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz) Přenosová rychlost: AX3000 [5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) + 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax)] Porty: 1× 2.5 Gbps port + 1× Gigabit port Rozměry: 154 x 154 x 68,6 mm https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-x50-poe/v1%20(2-pack)/

od 219
Porovnať ceny

TP-Link Deco X50-5G 5G AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 Gateway * ultra rychlé širokopásmové připojení: podporuje technologii 5G 6GHz, zvyšuje rychlost stahování až na 3,4Gb/s * ultra nízká latence: 5G přináší citlivá síťová připojení s latencí pouze 1ms * AX3000 duální pásmo Wi-Fi 6 rychlost: 2402Mb/s (5GHz) + 574Mb/s (2,4GHz) * technologie Deco mesh: zajišťuje silný Wi-Fi signál všude po domě * flexibilní přístup k síti: 4G, 5G, pevný přístup k internetu * zjednodušené nastavení: snadné nastavení a správa sítě pomocí aplikace TP-Link Deco * TP-Link HomeShield: poskytuje komplexní ochranu sítě, rodičovskou kontrolu a zabezpečení LoT v reálném čase * QoS Specifikace Standardy: Wi-Fi 6 * IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz * IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz Rychlost WiFi * 5GHz: 2402Mb/s (802.11ax) * 2,4GHz: 574Mb/s (802.11ax) Pracovní režimy: 5G/4G router, router, přístupový bod Kapacita WiFi: Vysoká * dvoupásmové * MU-MIMO * OFDMA * 4 streamy Porty a připojení: * 2x 5G externí anténa * 1× 2,5 Gigabit WAN/LAN * 2× 1 Gigabit (WAN/LAN auto-sensing) WiFi šifrování: WPA, WPA2, WPA3 Zabezpečení sítě: * SPI Firewall * řízení přístupu Protokoly: IPv4, IPv6 WAN: dynamická IP, Statická IP, PPPoE, PPTP, L2TP NAT Forwarding: Port Forwarding, UPnP IPTV: IGMP proxy, IGMP Snooping, Bridge, Tag VLAN Rozměry (Š×H×V): 210,5×130×123mm Obsah balení: * 1x jednotka Deco X50-5G * 1x ethernetový kabel RJ45 * 1x napájecí adaptér * průvodce rychlou instalací Odkaz na stránku výrobce: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-x50-5g/

od 335
Porovnať ceny

TL-SX3008F - JetStream 8-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch FUNKCE - Bleskurychlá připojení 10 G: Porty 8× 10 Gb/s SFP + umožňují připojení s velkou šířkou pásma a neblokující spínací kapacitu 160 Gb/s - Integrováno do Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), centralizovaná správa cloudu a inteligentní monitorování - Statické směrování: Směřujte interní provoz pro efektivní využití síťových prostředků - Robustní bezpečnostní strategie: Uchovávejte svá data v bezpečí se systémy, jako jsou IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X a Radius Authentication TECHNICKÉ VLASTNOSTI Rozhraní: 8x 10GE SFP+ Flash: 32 MB DRAM: 256 MB Spínací kapacita: 160 Gbps Tabulka MAC adres: 32K Paketová vyrovnávací paměť: 16 Mbit Rámec Jumbo: 16 Mbit Rychlost předávání paketů: 119.04 Mpps Zdroj napájení: 100-240 V AC 50/60 Hz Max. spotřeba energie: 15.46 W (220 V/50 Hz) Rozměry: 440 × 180 × 44 mm Počet ventilátorů: 0 Operační teplota: 0 °C to 45 °C Certifikace: CE, FCC, RoHS

od 262
Porovnať ceny
Top