9257 produktov
NETGEAR Gigabit Unmanaged Switch pomáhá vaší firmě efektivně rozšířit vaši síť na gigabitovou rychlost a vyšší počet portů. GS516PP se připojuje k řadě a nabízí 16 portů PoE+ pro napájení vysoce výkonných zařízení PoE. Při celkovém rozpočtu napájení PoE 260 W nasaďte více zařízení PoE+ na jeden přepínač, nikoli na více. GS516PP je energeticky efektivní, vyrobený tak, aby vydržel, a přísně testován, aby poskytoval spolehlivost, kterou vaše firma potřebuje. Prioritizace provozu 802.1p a podpora rámců jumbo umožňují bezproblémovou integraci do sofistikovanějších sítí. Specifikace *Jednoduché nastavení bez potřeby softwaru nebo konfigurace *16 portů PoE+ s celkovým rozpočtovým výkonem 260 W *Malý, robustní kovový obal a tichý provoz *LED diody pro aktivitu a rychlost portu *16x auto-sensing 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet porty s až 32 Gb neblokujícím přepínáním *PoE auto-balance - jedinečná technologie PoE automaticky vyvažuje výkon PoE na základě potřeb zařízení nezávisle na detekované třídě PoE. Přepínače poskytují energii, kterou zařízení potřebuje, na nejpodrobnější úrovni.
od 331 €
Porovnať ceny
250 Euro worth SMS credit
od 345 €
Porovnať ceny
Prodlužovač dosahu TP-Link TL-WA854RE 300Mb/s Wifi N PŘEHLED * Režim Range Extender bezchybně posiluje bezdrátový signál do dříve nedostupných nebo obtížně připojitelných oblastí. * Miniaturní rozměry a nástěnná konstrukce usnadňují nasazení a flexibilní přemisťování * Snadné rozšíření bezdrátového pokrytí stisknutím tlačítka Range Extender SPECIFIKACE HARDWAROVÉ VLASTNOSTI Typ zástrčky * EU, UK, US Tlačítko * Tlačítko RE (Range Extender), tlačítko resetování Bezdrátové standardy * IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Anténa * 2x interní Rozměry ( Š x H x V ) * 110,0 x 65,8 x 75,2 mm Spotřeba energie * Přibližně 3 W BEZDRÁTOVÉ FUNKCE Frekvence * 2,4 ~ 2,4835 GHz Rychlost signálu * 11n: Až 300 Mb/s (dynamická) * 11g: Až 54 Mb/s (dynamicky) * 11b: Až 11 Mb/s (dynamický) EIRP * < 20 dBm (EIRP) Citlivost příjmu * 270M: -68dBm@10% PER * 130M: -68dBm@10% PER * 108M: -68dBm@10% PER * 54M: -68dBm@10% PER * 11M: -85dBm@8% PER * 6M: -88dBm@10% PER * 1M: -90dBm@8% PER Bezdrátové režimy * Rozšiřovač dosahu Bezdrátové funkce * WMM (Wi-Fi Multimedia) * Filtrování bezdrátových adres MAC * Statistika bezdrátového připojení * Funkce přihlášení k doméně Bezdrátové zabezpečení * 64/128/152bitový WEP * WPA-PSK / WPA2-PSK OSTATNÍ Certifikace * CE, RoHS Obsah balení * Univerzální prodlužovač dosahu WiFi TL-WA854RE s rychlostí 300 Mb/s * CD se zdroji * Stručná instalační příručka Systémové požadavky * Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista nebo Windows 7, 8, Mac® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux. Prostředí * Provozní teplota: 0°C~40°C * Teplota skladování: -40°C~70°C * Provozní vlhkost: 10%~90% bez kondenzace * Skladovací vlhkost: 5%~90% bez kondenzace
od 16 €
Porovnať ceny
The HPE MSR3000 Router Series is a family of high-performance medium to large branch routers that deliver integrated routing, switching, security, and SIP in a single box. With its integrated infrastructure and modular design, the MSR3000 reduces complexity and simplifies your network while enabling faster time to service and enhanced performance. The MSR3000 increases flexibility and agility by delivering support for a wide range of virtualized applications on the Open Application Platform module. It offers lasting investment protection, and helps reduce capital and operating expenses. Supports ARP, DHCP, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IGMP, IGMP v2, IGMP v3, IPSec, NTP, OSPF, RIP, SSH, TCP/IP, UDP/IP, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w (RSTP) Networking Remote Management over CLI, HTTP, RMON, SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, Telnet 256MB Flash Memory
od 3018 €
Porovnať ceny
od 530 €
Porovnať ceny
TS-664-8G Čtyřjádrový dvouportový 2,5GbE NAS s Intel procesorem nabízí využití M.2 SSD cache a rozšiřitelnost PCIe pro vysokorychlostní přenos a virtualizační aplikace Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-664 Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=637&category=1 Malý NAS server, velký výkon (YT video): https://www.youtube.com/watch?v=AAj1dj-kjhA Článek: https://pctuning.cz/article/qnap-ts-464-rychly-nas-s-virtualizaci-a-hdmi-vystupem Funkce Zařízení TS-664 je vybaveno čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® N5095 (s navýšením až na 2,9GHz), dvěma porty RJ45 2,5GbE a funkcí Slučování portů pro kombinovanou šířku pásma až 5Gb/s. Díky slotům M.2 PCIe Gen3 a PCIe Gen 3 poskytuje zařízení TS-664 flexibilitu při rozšiřování funkcí NAS a umožňuje instalovat kartu QM2 pro M.2 SSD cache nebo Edge TPU pro rozpoznávání obrázků na bázi umělé inteligence a různé síťové karty 10GbE/5GbE. Zařízení TS-664 má 8GB RAM pro běh nenáročných virtuálních počítačů a kontejnerů, podporuje multicloudové zálohování, brány cloudového úložiště, výstup 4K HDMI a překódování v reálném čase, spolu s rozšiřitelnou kapacitou úložiště a aplikacemi bohatými na funkce, které fungují jako nákladově efektivní a spolehlivé zařízení 2,5GbE NAS. Od verze 5.2.2 již je možné do NAS nainstalovat také QuTS hero na bázi ZFS. *Přenosovou rychlost až 5Gb/s lze dosáhnout nastavením slučování portů s využitím dvou vestavěných portů 2,5GbE (2,5G/1G/100M). *Dva sloty M.2 PCIe Gen 3 SSD umožňují využití NVMe SSD cache nebo datových svazků SSD pro lepší výkon, nebo Edge TPU pro rozpoznávání obrázků na bázi AI. *Nainstalujte kartu PCIe Gen3 x2 a rozšiřte základní funkce zařízení TS-464, včetně síťové karty Multi-Gig 10GbE/5GbE/2,5GbE, karty QM2 nebo karty USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s). *Hostujte větší počet kontejnerových aplikací pro běh široké škály aplikací a služeb. *Technologie automatického stupňování Qtier a SSD cache umožňují konstantní optimalizaci úložiště. *Hardwarové dekódování 4K H.264 a překódování v reálném čase pro plynulý multimediální zážitek na velké obrazovce. OBSAH BALENÍ *TS-664 *ethernetový kabel *napájecí kabel *AC adaptér *18x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD) *18x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) *instalační průvodce SPECIFIKACE CPU *Intel® Celeron® N5095 4-core/4-thread processor, burst up to 2,9GHz Architektura CPU *x86 64 bitů Grafický procesor *Intel® UHD Graphics Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou *ano Šifrovací modul *ano (AES-NI) Systémová paměť *8GB SO-DIMM Maximální paměť *16 GB (2x 8 GB) Paměť Flash *4GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky *6x 3,5" SATA 6Gb/s (systém se dodává bez HDD) Kompatibilita diskových jednotek *3,5" SATA jednotky pevných disků *2,5" SATA jednotky pevných disků *2,5" SATA SSD Vyměnitelné za provozu *ano Slot M.2 *2x M.2 2280 PCIe Gen 3 x1 Podpora akcelerace SSD cache *ano Gigabitový Ethernet port (RJ45) *2x (2,5G/1G/100M/10M) Rámec Jumbo *ano Slot PCIe *Slot 1: PCIe Gen 3 x2 USB port *2x USB 2.0 *2x USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) HDMI *1x HDMI 2.1 Form Factor *Desktop Indikátory LED *napájení/stav, LAN, USB, HDD1-6 Tlačítka *napájení, kopírování na USB, reset Rozměry (VxŠxH) *168×235×226mm Hmotnost (čistá) *2,9kg Hmotnost (celková) *4,56kg Provozní teplota *0-40°C Relativní vlhkost *5 až -95%, bez kondenzace Napájecí jednotka *adaptér 120W, 100–240V Spotřeba energie: režim spánku HDD *23,22W Spotřeba energie: provozní režim, typický (s plně obsazenými jednotkami) *44,02W Ventilátor *2x 90mm, 12V DC Systémové varování *bzučák Bezpečnostní slot Kensington *ano Max. počet souběžných připojení (CIFS) *1500 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.
od 949 €
Porovnať ceny
Model: Instant On AP25 Podporované frekvence: *2.4 GHz *5 GHz Bezdrátový datový přenos: 4,8 Gbps Drátový datový přenos: 2,5 Gbps Podporované standardy: *802.11b *802.11a/g *802.11n *802.11ac *802.11ax Porty: 1x LAN port Šifrování: WPA3, WPA2-MPSK Typ antény: Všesměrová Podpora externí antény: Ne PoE: Ano Adaptér: Includes 12V Power Adapter with Localized Power Plug Rozměry: 200 x 200 x 45 mm Hmotnost: 775g
od 234 €
Porovnať ceny
Multiuživatelské 16portové KVM pro 4 adminy (1x local, až 4x vzdálený přes stanici Adder X100 nebo X200 - není součástí dodávky),
od 1792 €
Porovnať ceny
Kamerový systém iGET HOMEGUARD HGNVK84804 s rozlišením Super HD 2K (2560 x 1440), obousměrným přenosem zvuku, barevným nočním viděním, sirénami, PoE napájením a SMART detekcí pohybu. 8-kanálový 2K rekordér NVR s PoE napájením + 4x HGNHK937CAM 2K (4MPx) PoE barevná venkovní kamera s LED svícením a výstražnými LED, myš, kabeláž, pozice pro 1x HDD SATA až 10 TB, podpora ONVIF ver.2.6. Kamerový systém iGET HOMEGUARD HGNVK84804 s rozlišením Super HD 2K (2560 x 1440), SMART detekcí pohybu, obousměrným přenosem zvuku, sirénami, a PoE napájením (pro napojení kamer k rekordéru se využívá univerzální Ethernet kabel Cat.5e, Cat.6 nebo vyšší) Po tomto kabelu prochází data i napájení kamer. 8-kanálový 2K rekordér NVR s PoE + 4ks 2K (4MPx, 2560 x 1440) PoE barevných venkovních kamer iGET HOMEGUARD HGNHK937CAM. Voděodolné kamery s IP66 krytím obsahují IR LED noční přísvit (dosah až 35m), LED světla pro barevné noční vidění (dosah až 25m), výstražné policejní LED majáky, mikrofon, reproduktor a sirénu pro výstrahu. Moderní komprese videa H.265, Gigabitový port RJ45 pro připojení k Internetu, pozice pro 1x HDD SATA (max. 10 TB), konektory 9x LAN, 2x USB, VGA, HDMI, Audio CINCH. Mobilní aplikace (Android/iOS) a PC (Windows/MAC) pro vzdálené online sledování + připojení k TV/monitoru. USB myš, varovné nálepky, manuál v CZ/SK/PL/EN. Podporuje ONVIF ver.2.6. S kompletním setem iGET HOMEGUARD HGNVK84804 jednoduchým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Lze vzdáleně online sledovat veškeré prostory které jsou pokryty kamerami. Po jednoduchém zapojení a snadném nastavení je systém v plném provozu a online dostupný. Tento set obsahuje 4 ks kvalitních venkovních 2K kamer s přenosem zvuku iGET HOMEGUARD HGNHK937CAM. Rekordér podporuje připojení celkem 8mi ks těchto kamer. Další je možné zvlášť dokoupit. Hlavní parametry - Kompletní set: NVR Super HD 2K rekordér, 4x kamera HGNHK937CAM, 1x Ethernet kabel 1m pro připojení k routeru, napájecí adaptér, USB myš, sada pro uchycení kamer, uživatelský manuál, 4x varovná nálepka s informací že je objekt monitorován, - Rozlišení a PoE napájení kamer: rekordér podporuje připojení max. 8 kamer, rozlišení 2K (2560 x 1440), podporuje přímé PoE napájení kamer pomocí Ethernetového kabelu po kterém se přenáší i data, tento kabel může být až 200m dlouhý, - Max. velikost disku: do rekordéru je možné vložit disk pro ukládání záznamu HDD SATA s velikostí až 10 TB, - Komprese videa: nejmodernější komprese videozáznamu H.265 pro uložení více videozáznamů, - Zvuk: každá kamera obsahuje mikrofon a reproduktor, ukládá se i veškerý zvuk, na pachatele je tak možné i "přímo mluvit", - Sirény: každá kamera může při detekci pohybu také vyvolat zvuk sirény pro vystrašení narušitele, - Výstražné policejní LED: každá kamera obsahuje červeno-modré LED pro blikání pro výstrahu, je možné aktivovat v různých případech, - Noční vidění: infračervené noční vidění s dosahem až 35m které se automaticky aktivuje a deaktivuje, - Barevné noční vidění - LED svícení: kamery obsahují navíc klasické LED světla, aktivní při detekci pohybu nebo s alarmem při narušení, dosah až 25 m, - IP66 krytí: Voděodolné venkovní kamery odolají veškerému prachu, dešti, i proudu vody, - SMART detekce pohybu: speciální detekce pohybu je přesnější než samotná detekce optikou, - Aplikace: zdarma aplikace "Homeguardsafe" pro snadný přístup z vašeho smartphonu/tabletu s podporou Android a iOS z celého světa v češtině, - Nastavení připojení: snadné nastavení mobilního přístupu pomocí oskenování QR kódu do smartphonu/tabletu, propojení je hotové během několika vteřin, díky P2P protokolu není nutné jakékoliv nastavení vaší sítě, není nutná ani veřejná IP adresa ani povolování portů, - Sledování online a záznamů: ochrana za každého počasí ve dne i v noci, mnoho možností online sledování kamer i nahraných záznamů, až 5 uživatelů v jeden okamžik, - Alarmové režimy: při detekci pohybu pomocí SMART detekce nebo optiky, odpojení kamery, zatmění kamery, disk HDD a mnoho dalších, - Další funkce: upravení obrazu, zvolení zóny pro detekci pohybu a pro nahrávání, názvy kanálů, nastavení kvality pro každý kanál, délka přednahrávání i nahrávání po pohybu, nastavení svícení a různých výstrah pro každou kameru, a mnoho dalších funkcí, - Lokalizace: český, slovenský a anglický manuál, návody a nastavení plně v češtině na webu www.iget.eu, - Technická podpora: v českém a slovenském jazyce: https://helpdesk.intelek.cz Způsob připojení kamer a PoE napájení Každá kamera je pomocí Ethernet kabelu připojena přímo k hlavnímu NVR rekordéru. Pomocí tohoto datového kabelu je přenášeno napájení kamery i data. Napájení kamery tak plně obstarává NVR rekordér. Kamera zase posílá do NVR rekordéru data - pořízená videa. Nebo je možné celý systém připojit na stáv
od 421 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „C1000-16T-E-2G-L“; „C1000-16T-E-2G-L-RF“ ; „C1000-16T-E-2GL-RF“ Cisco C1000-16T-E-2G-L Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-1000-series-switches/nb-06-cat1k-ser-switch-ds-cte-en.html?oid=otren019232 Držáky do racku nejsou součástí balení.
od 606 €
Porovnať ceny
TP-Link DS110GMP TP-Link DS110GMP je 10portový gigabitový desktopový switch s 8 PoE+ porty a tichým bezventilátorovým provozem. Nabízí spolehlivý přenos dat a napájení v jednom kabelu, prodloužený dosah a pokročilé režimy pro zvýšení bezpečnosti a výkonu sítě. Vlastnosti * 9× Gigabit RJ45 portů a 1× Combo SFP/RJ45 port * 8× PoE+ portů s podporou až 30 W na port, celkový budget 123 W * Podpora IEEE 802.3af/at PoE standardů * Přenos dat a napájení až do 250 m v režimu Extend * Prioritní režim pro porty 1–2 pro citlivé aplikace * Izolační režim pro oddělení provozu mezi klienty * PoE Auto Recovery pro automatický restart zařízení * Plug and Play bez potřeby správy * Fanless design pro tichý provoz Technické specifikace *Model: DS110GMP *Standardy: IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3x, 802.3af, 802.3at, 802.3z *Počet portů: 9× RJ45 (10/100/1000 Mbps), 1× Combo Gigabit SFP/RJ45 *PoE standard: IEEE 802.3af/at *PoE porty: Porty 1–8, max. 30 W na port *Celkový PoE budget: 123 W *Přepínací kapacita: 20 Gbps *MAC adresa: 4K, auto-learning, auto-aging *Režimy: Extend (1–4), Priority (1–2), Isolation (1–4 / 5–8), PoE Auto Recovery (1–4) *Max. spotřeba: 141.4 W *Odvod tepla: 482.17 BTU/h *Ventilátory: Bezventilátorový provoz *LED indikátory: Power, Link/Act, PoE Status, PoE Max *Rozměry (Š × H × V): 209 × 126 × 26 mm *Certifikace: FCC, CE *Provozní teplota: 0–40 °C *Skladovací teplota: -40–70 °C *Vlhkost (provoz/skladování): 10–90 % / 5–90 % (nekondenzující) Odkaz na web výrobce: https://www.omadanetworks.com/us/business-networking/omada-switch-unmanaged/ds110gmp/#highlights
od 183 €
Porovnať ceny
SG6654XHP Omada 48portový gigabitový stohovatelný managovaný PoE+ switch L3 se 6 sloty 10G Funkce *48× gigabitových portů RJ45 PoE *6× 10 Gbps SFP+ slotů *Celkový rozpočet PoE až 1440 W *Fyzické stohování pro vestavěnou redundanci a výkon *Funkce L3: RIP, OSPF, ECMP, VRRP, PIM-DM, DHCP Server/Relay *Strategie zabezpečení: ACL, zabezpečení portů, DoS Defend, 802.1X *Vysoce dostupný díky dvěma napájecím zdrojům vyměnitelným za provozu, VRRP a ERPS *Centralizovaná správa cloudu prostřednictvím kontroler Omada SDN *Samostatná správa přes web, CLI, SNMP a RMON Specifikace Hardware Interface *48× 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 Ports *6× 10G SFP+ Slots *2× USB 2.0 Ports *1× RJ45 Console Port *1× USB Type-C Console Port *1× RJ45 Management Port Fan Quantity *Four Field-replaceable and Hot-swappable Fans Power Supply *Two Field-replaceable and Hot-swappable Power Supply Modules** (100–240 VAC, 50/60 Hz) PoE Ports (RJ45) *Standard: 802.3at/af compliant *PoE+ Ports: 48 Ports, up to 30 W per port *PoE Power Budget: up to 1440 W* Max. Power Consumption *67.24 W (110 V/60 Hz) (With no PD connected) *1767.7 W (110 V/60 Hz) (With 1440W PD connected and powered by 2× PSM900-AC) Dimensions ( W x D x H ) *440 × 420 × 44 mm Mounting *Rack Mountable Max Heat Dissipation *229.29 BTU/hr (110 V/60 Hz) (With no PD connected) *6,027.86 BTU/hr (110 V/60 Hz) (With 1440W PD connected and powered by 2× PSM900-AC) Výkon Switching Capacity *216 Gbps per Unit Stacking *Stacking Number: 8 *Stacking Port: 10G SFP+ Slot (all uplink ports can be used as stacking ports) *Stack Bandwidth: Up to 120 Gbps (6 stack ports) Packet Forwarding Rate *160.7 Mpps MAC Address Table *32 K Packet Buffer Memory *8 MB Jumbo Frame *9 KB Software Quality of Service -Class of Service *8 Queues of Priority *Port Priority *IEEE 802.1p Priority *DSCP Priority *Queue Min-Bandwidth *Schedule Mode (SP, WRR, SP+WRR) -Bandwidth Control *Rate Limit *Storm Control -Voice VLAN -User-Defined OUI -Smoother Performance -Action for Flows *QoS remark (802.1P Remark, DSCP Remark) L3 Features -IP Interfaces: *IPv4: Max 256, IPv6: Max 256 -Static Routing *Max 1,024, IPv6: Max 512 -Host Route Table: Max 6,100 entries -RIP: Version v1/v2, Max 8,190 -OSPF: Version v2/v3; v2: Max 8,190, v3: Max 4,097 -VRRP: Version v2/v3, Max 64 groups -ECMP: 256 entries, max 32 ECMP Nexthops per Destination -Static ARP: 512 static entries -Dynamic ARP: 7,680 dynamic entries -Proxy ARP -DHCP Server: *Max 8K IP Pools *Max 1,000 Manual Binding Entries -DHCP Relay: *Relayed Interface *Relayed VLAN L2 and L2+ Features -Link Aggregation -Spanning Tree Protocol -Port-based and VLAN-based Loopback Detection -802.3x Flow Control -Supports 2,048 IGMP groups -ERPS -Mirroring -RSPAN -MAC Address Table -PIM-DM (IPv4) -Multicast *IGMP Snooping *MLD Snooping *L2 Multicast Table *Fast Leave *Multicast VLAN Registration (MVR) *Static Multicast IP *Multicast Filtering Advanced Features -Automatic Device Discovery -Batch Configuration -Batch Firmware Upgrading -Intelligent Network Monitoring -Abnormal Event Warnings -Unified Configuration -Reboot Schedule ISP Features -802.3ah Ethernet Link OAM -L2PT (Layer 2 Protocol Tunneling) -Device Link Detect Protocol (DLDP) -DDM -sFlow -PPPoE ID Insertion VLAN -Max 4K VLAN Group (802.1q VLAN) -802.1Q Tagged VLAN -MAC VLAN Entries: 200 -Multicast VLAN -Management VLAN -VLAN VPN (QinQ): Max 256 entries -GVRP -Protocol VLAN: Protocol Template 16, Protocol VLAN 12 entries -VLAN VPN -Voice VLAN -Private VLAN Security -Port Isolation -CPU-Deffend -ARP Inspection (Dynamic ARP Inspection) -DoS Defend -IP-MAC-Port Binding *1,024 Entries *DHCP Snooping *ARP Inspection *IPv4 Source Guard -IPv6-MAC *Port Binding *1,024 Entries *DHCPv6 Snooping *ND Detection *ND Snooping *IPv6 Source Guard -DHCP Filter -Static/Dynamic Port Security *Up to 64 MAC addresses per port -Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control *kbps/ratio control mode -802.1X *Port
od 3545 €
Porovnať ceny
TS-432X-4G cenově výhodný 4pozicový 10GbE NAS navržený pro urychlení vašich pracovních úloh Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-432x Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=777&category=1&filter[type]=1 Funkce Využijte potenciál 4pozicového úložiště i toho, že TS-432X nabízí rychlost 10GbE. Toto univerzální úložné řešení nabízí bezpečné zálohování, rychlý přenos, podporu kontejnerových aplikací a mnoho dalšího. TS-432X je cenově výhodné a přitom výkonné zařízení, takže zefektivňuje pracovní postupy, aniž by překročilo váš rozpočet. * Jednoportové připojení 10GbE zvyšuje přenosovou rychlost pro intenzivní přenos dat a zkracuje dobu zálohování. * Využijte SMB Multichannel nebo Slučování portů s integrovanými dvěma porty 2,5GbE pro zvýšení šířky pásma a přístupové rychlosti. * Dva porty USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) s podporou One Touch Copy umožňují rychlejší zálohování do/z zařízení USB. * Snadno zálohujte různé typy dat a koncových bodů a pravidelně vytvářejte snímky, abyste předcházeli hrozbám ransomwaru. OBSAH BALENÍ *TS-432X *ethernetový kabel *napájecí kabel *AC adaptér *16x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD) *12x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) *instalační průvodce SPECIFIKACE CPU *AnnapurnaLabs, Alpine AL524, 4jádrový, 2GHz Architektura CPU *ARM 64 bitů Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou *ano Šifrovací modul *ano Systémová paměť *4GB SODIMM DDR4 (1x 4 GB) Maximální paměť *1x 16GB Paměťový slot *1x SODIMM DDR4 (podpora paměti ECC) Paměť Flash *512MB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky *4x 3,5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s Kompatibilita diskových jednotek *3,5" SATA pevné disky *2,5" SATA pevné disky *2,5" SATA SSD Podpora akcelerace mezipaměti SSD *ano Vyměnitelné za provozu *ano Gigabitový ethernettový port (RJ45) *2x (2,5G/1G/100M) 10 gigabitový ethernetový port *1x 10GbE SFP+ Rámec Jumbo *ano Slot PCIe *Slot 1: PCIe Gen 3 x4 USB porty *2x USB 3.2 Gen 1 Form Factor *Tower Indikátory LED *napájení/stav, LAN, USB, HDD1-4 Tlačítka *napájení, kopírování na USB, reset Rozměry (VxŠxH) *226,5×170×165mm Hmotnost (čistá) *1,99kg Hmotnost (celková) *4,8kg Provozní teplota *0-40°C Relativní vlhkost *5 až -95%, bez kondenzace Napájecí jednotka *adaptér 90W (12V DC), 100-240V AC Ventilátor *1x 120mm, 12V DC Bezpečnostní slot Kensington *ano Systémové varování *bzučák Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.
od 792 €
Porovnať ceny
Switch: Ano Kapacita směrování: 288 Gbps Konektory: *24 x 10/100/1000Base-T *4 x combo SFP+ Ports Napájení: 928 W (dual AC) PoE: Ano, 720 W Rozměry: 440x43x460 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 3,8 kg
od 3584 €
Porovnať ceny
Vysoká dostupnost a flexibilita * 20/44 10/100/1000BASE-T porty nebo 20 SFP portů * 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP porty * 4 10 GbE SFP+ uplink porty * management prostředků switche (SRM) pro flexibilní správu systémových prostředků * Přepěťová ochrana 6 kV na všech přístupových portech RJ-45 * IEEE 802.3af/at PoE (DGS-3630-28PC/52PC) Spolehlivost * Podpora redundantního zdroje napájení (RPS) * IEEE 802.1D/802.1w/802.1s Spanning Tree * detekce zpětných smyček (LBD) * Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) Zásobník s vysokou šířkou pásma * Fyzický zásobník až do devíti jednotek, 432 GbE porty * podporuje tvorbu vzdáleného zásobníku * 80 Gbps fyzická šířka pásma zásobníku na zařízení Operace, Administrace a Údržba * IEEE 802.3ah Ethernet Link OAM * IEEE 802.1ag/ITU-T Y.1731 Service OAM Jednoduchý management * RJ-45/mini-USB konzolový port * řídící a alarmové porty * USB port pro firmware a konfigurační složky * jednoduché webové grafické prostředí a průmyslový standard CLI Specifické parametry: datasheet OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 1865 €
Porovnať ceny
QSW-IM3216-8S8T průmyslový plně 10GbE 16portový switch s širokou podporou teploty a širokonapěťovým redundantním napájecím zdrojem Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/qsw-im3216-8s8t Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=787&category=26 Funkce Vysokorychlostní přepínač QSW-IM3216-8S8T, navržený pro těžká průmyslová prostředí, je vybaven bezventilátorovým krytem s krytím IP20 s redundantním DC 9-54V napájecím zdrojem. Poskytuje šestnáct 10GbE portů, praktické funkce pro správu L2 a lze jej namontovat do racku, umístit na stůl nebo připevnit na stěnu. Tato řada možností instalace z něj dělá ekonomické a efektivní vysokorychlostní síťové řešení pro automatizaci továren, AI inteligentní výrobu, chytrá města, automobilový průmysl, monitorování dopravy a další aplikace. QSW-IM3216-8S8T byl navržen a vyroben na Tchaj-wanu a nabízí vysoce kvalitní a spolehlivá síťová řešení. *Obsahuje 8 x 10GbE SFP+ optických portů (10G/1G) a 8 x 10GbE RJ45 síťových portů (10G/5G/2.5G/1G). Podporuje řadu síťových zařízení a agregaci odkazů pro šířku pásma sítě až 20 Gb/s. *Robustní, nárazuvzdorný, IP20 a bez ventilátoru. Schopný pracovat při teplotách od -30 °C do 65 °C (-22 °F až 149 °F). *Podporuje ACL, přihlášení Qfinder Pro a správu SNMP pro zajištění bezpečnosti připojení k síti a zařízení pomocí centralizované správy a údržby síťových zařízení. *Spravuje IGMP Snooping a IGMP Snooping řízené předávání provozu pro síťová připojení s nízkou latencí s více AV koncovými zařízeními. *Má dva širokonapěťové DC 9-54V napájecí vstupy a jistič zajišťující nepřetržitý provoz. Součástí je také DC napájecí adaptér. Poskytuje duální DC 9-54V napájecí vstupy s redundancí a jističem, přizpůsobí se různým průmyslovým zdrojům energie. Automatické vypnutí napájení zajišťuje elektrickou bezpečnost v případě odchylek napětí. *QSS (QNAP Switch System) zjednodušuje správu sítě pomocí přehledného řídicího panelu, správy portů a průvodců nastavením. OBSAH BALENÍ *QSW-IM3216-8S8T *napájecí kabel *napájecí adaptér *sada pro montáž na zeď *sada pro instalaci do racku (Rackmount kit) *gumové nožičky *instalační příručka SPECIFIKACE Typ správy *webová správa Počet portů *16 10GbE SFP+ *8 10GbE BASE-T (RJ45) *8 Port správy *1x 1GbE RJ45 Popis napájecí jednotky *napájecí adaptér Max. spotřeba energie *48,632W Typ vstupního výkonu *AC Rozsah vstupního napětí *100-240V AC, 50/60Hz Tabulka MAC adres *16K Celková neblokující propustnost *160Gb/s Kapacita přepínání *320Gb/s Rozhraní pro správu *web Zadní panel *RJ45 Ventilátor *bez ventilátoru Podporované standardy *IEEE 802.3 Ethernet *IEEE 802.3u 100BASE-T *IEEE 802.3ab 1000BASE-T *IEEE 802.3bz 2.5G/5GBase-T *IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX *IEEE 802.3an 10GBASE-T *IEEE 802.3ae 10G Fiber *IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control *IEEE 802.1Q VLAN Tagging *IEEE 802.1w RSTP *IEEE 802.3ad LACP *IEEE 802.1AB LLDP *IEEE 802.1p Class of Service Form Factor *do racku/na stůl/na zeď Indikátory LED *portů: Rychlost/Spojení/Činnost *systému: Stav/Výkon1/Výkon2/Výkon3/Locator Tlačítka *Reset Rozměry (VxŠxH) *43,5x285x231,5mm Hmotnost (čistá) *4,26kg Hmotnost (celková) *5,72kg Provozní teplota *provozní teplota -30°C až 65°C ve vzdušném prostředí (0,5~0,7m/s),-30°C až 45°C v uzavřeném prostoru Relativní vlhkost *5 až 95%, bez kondenzace Rámec Jumbo *9K Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.
od 1321 €
Porovnať ceny
Vysoká dostupnost a flexibilita * 20/44 10/100/1000BASE-T porty nebo 20 SFP portů * 4 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP porty * 4 10 GbE SFP+ uplink porty * management prostředků switche (SRM) pro flexibilní správu systémových prostředků * Přepěťová ochrana 6 kV na všech přístupových portech RJ-45 * IEEE 802.3af/at PoE (DGS-3630-28PC/52PC) Spolehlivost * Podpora redundantního zdroje napájení (RPS) * IEEE 802.1D/802.1w/802.1s Spanning Tree * detekce zpětných smyček (LBD) * Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) Zásobník s vysokou šířkou pásma * Fyzický zásobník až do devíti jednotek, 432 GbE porty * podporuje tvorbu vzdáleného zásobníku * 80 Gbps fyzická šířka pásma zásobníku na zařízení Operace, Administrace a Údržba * IEEE 802.3ah Ethernet Link OAM * IEEE 802.1ag/ITU-T Y.1731 Service OAM Jednoduchý management * RJ-45/mini-USB konzolový port * řídící a alarmové porty * USB port pro firmware a konfigurační složky * jednoduché webové grafické prostředí a průmyslový standard CLI Specifické parametry: datasheet OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 2923 €
Porovnať ceny
WIRELESS Standards: *Wi-Fi 6 *IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz *IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz WiFi Speeds: AX3000 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) WiFi Range: 4-6+ Bedroom Houses (3-pack) TP-Link Mesh Technology Optional Ethernet backhaul work together to link Deco units to provide seamless coverage AI-Driven Mesh Intelligently learns the network environment to provide ideal Wi-Fi unique to your home 2× Antennas (Internal) Multiple antennas form a signal-boosting array to cover more directions and large areas Beamforming Concentrates wireless signal strength towards clients to expand WiFi range WiFi Capacity: High Dual-Band Distribute devices to different bands for optimal performance 2×2 MU-MIMO Simultaneously communicates with multiple MU-MIMO clients OFDMA Simultaneously communicates with multiple WiFi 6 clients 4 Streams More than enough bandwidth for connected devices Working Modes: *Router Mode *Access Point Mode HARDWARE Processor:1 GHz Dual-Core CPU Button Reset Button Ethernet Ports *3× Gigabit Ports *Per Deco Unit *Supports WAN/LAN auto-sensing Power: 12V ?1.5A SECURITY WiFi Encryption: *WPA-Personal *WPA2-Personal *WPA3-Personal Network Security: SPI Firewall Access Control HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner Guest Network: 1× 5 GHz Guest Network 1× 2.4 GHz Guest Network SOFTWARE Protocols: IPv4 IPv6 Service Kits:HomeShield Parental Controls: HomeShield Parental Controls Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports WAN Types: Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP Quality of Service: HomeShield QoS QoS by Device Cloud Service: OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS NAT Forwarding: Port Forwarding UPnP IPTV: IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN DHCP: Address Reservation DHCP Client List Server DDNS: TP-Link Management: Deco App PHYSICAL Dimensions (W×D×H): 4.33 × 4.33 × 4.49 in (110 × 110 × 114 mm) Package Contents: Deco X50 (1-pack) 1 Deco X50 unit 1 RJ45 Ethernet cable 1 Power adapter 1 Quick Installation Guide Deco X50 (2-pack) 2 Deco X50 units 1 RJ45 Ethernet cable 2 Power adapters 1 Quick Installation Guide Deco X50 (3-pack) 3 Deco X50 units 1 RJ45 Ethernet cable 3 Power adapters 1 Quick Installation Guide OTHERS System Requirements: Android 4.4 or later, iOS 9.0 or later Certifications: CE, FCC, RoHS, RCM Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
od 97 €
Porovnať ceny
Baseus Security S1 – Spolehlivá 2K ochrana poháněná sluneční energií *Bezdrátová kamera s vysokým rozlišením 2K a širokým úhlem záběru 145° poskytuje dokonalý přehled o dění kolem domu. *Vestavěný světlomet o výkonu 400 lm a 26stupňové barevné noční vidění zajišťují detailní obraz i po setmění. *Baterie s kapacitou 10 400 mAh umožňuje až 180 dní provozu bez dobíjení. *Solární napájení a inteligentní systém optimalizace nabíjení zajišťují nepřetržitý chod. *8GB vnitřní paměti vystačí až na 1,5 měsíce záznamů bez nutnosti cloudového předplatného. *AI detekce pohybu a lidí eliminuje falešná upozornění. *Možnost nastavení 2 aktivních a 2 vyloučených zón sledování pro přesné notifikace. *Dvousměrná komunikace přes mikrofon a reproduktor – mluv s návštěvníky nebo odstraš vetřelce. *Odolnost IP67 – funkční i v dešti, sněhu nebo extrémních teplotách (-20 °C až 50 °C). *Podpora Google Home a Amazon Alexa pro snadné hlasové ovládání. *Kompatibilita s Baseus H1 HomeStation – rozšíření paměti a funkcí. *Snadná instalace bez kabeláže pomocí šroubového uchycení. Technické parametry: *Jméno: Security S1 Outdoor Camera 2K White *Rozlišení: 2K (2304 × 1296) *Noční režim: Barevný i černobílý *Kapacita baterie: 10 400 mAh *Životnost baterie: Až 180 dní *Napájení: 5V/2A, solární *Inteligentní detekce: Pohyb a lidé (AI) *Zvuk: Dvousměrná komunikace *Úhel pohledu: 145° *Světlomet: 400 lm *Vnitřní paměť: 8 GB (cca 1,5 měsíce záznamu) *Odolnost: IP67 (déšť, prach, -20 °C až 50 °C) *Hlasoví asistenti: Google Home, Amazon Alexa *Připojení: Wi-Fi 2,4 GHz *Doporučená výška montáže: 2–3 m *Instalace: Šroubové uchycení *Barva: Bílá *Rozměry: 164,77 × 71,33 × 77,34 mm *Hmotnost: 580 g *Obsah balení: Kamera S1, USB-A – USB-A kabel, montážní držák, sada šroubů
od 156 €
Porovnať ceny
Switch: Ano Podporovaný datový přenos: *LAN 100M / 1G *SFP 1G Podpora VLAN: Ano PoE: Ano Konektory: *8x Port LAN 10/100/1000 *2x Ports SFP 1G Výkon: 225 W Stránka výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/smart/gs510tpp/
od 378 €
Porovnať ceny
Řada GWN7800 Pro jsou spravované síťové přepínače vrstvy 2++, které umožňují malým a středním podnikům budovat škálovatelné, bezpečné a vysoce výkonné podnikové sítě, které jsou plně spravovatelné. Tato řada nabízí vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+ a gigabitové ethernetové porty u všech modelů pro podporu náročných podnikových sítí a nabízí přepínací schopnosti až 216 Gb/s. Řada GWN7800 Pro zahrnuje pokročilou VLAN pro flexibilní a sofistikovanou segmentaci síťového provozu, pokročilé QoS pro prioritizaci síťového provozu, IGMP/MLD Snooping pro optimalizaci výkonu sítě a komplexní bezpečnostní funkce proti potenciálním útokům. Modely s podporou PoE poskytují inteligentní dynamický PoE výstup pro napájení IP telefonů, IP kamer, Wi-Fi přístupových bodů a dalších koncových bodů PoE. Řada GWN7800 Pro podporuje řadu bezplatných a flexibilních možností správy, včetně cloudové správy s GDMS Networking, správy softwaru na místě s GWN Managerem, integrovaného řadiče ve webovém uživatelském rozhraní, routerů řady GWN a rozhraní příkazového řádku (CLI). Díky vysokorychlostním portům SFP a SFP+, pokročilému řízení a segmentaci síťového provozu, výkonné bezpečnostní ochraně a flexibilním možnostem správy je řada GWN7800 Pro ideální pro malé a střední podniky. Řada GWN7800 Pro zahrnuje modely: GWN7801P Pro, GWN7802P Pro, GWN7803PL Pro, GWN7803PH Pro, GWN7806PL Pro, GWN7806PH Pro Klíčové vlastnosti: - Všechny modely zahrnují vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+ - 8, 16, 24 nebo 48 gigabitových ethernetových portů - Nabízí dvojnásobnou paměť RAM a CPU oproti řadě GWN7800 - Inteligentní řízení napájení pro podporu dynamického PoE/PoE+/PoE++ (u vybraných modelů) a alokaci napájení na port u modelů s podporou PoE - ARP Inspection, IP Source Guard, ochrana DoS, zabezpečení portů a DHCP snooping - Flexibilní možnosti správy zahrnují řadič zabudovaný do webového uživatelského rozhraní, GDMS Networking (cloud), GWN Manager (software), routery řady GWN a CLI Technické parametry: Ethernetové porty: 16 × RJ45 1Gbps Funkce: L2++, QoS, CLI, DHCP Management: Ano PoE napájení: Ano Počet PoE portů: 16 Podpora PoE: 802.3af, 802.3at, 802.3bt Externí redundantní napájecí zdroj (RPS): Ne Maximální celkový PoE výstupní výkon: 250W Maximální výstupní výkon na PoE port: 60W Přepínací kapacita (Gb/s): 72 Routing: Statický routing SFP+: 2 Snooping: IGMP, MLD Stohování (Stacking): Ne Šasi: Kovové Větrák: Ano VLAN: Ano Montáž: Desktop, Na zeď, Rack
od 263 €
Porovnať ceny
od 1971 €
Porovnať ceny
Zyxel NWA50BE PRO – BE6500 4-Stream WiFi 7 Dual-Radio NebulaFlex Access Point Zyxel NWA50BE PRO je výkonný přístupový bod s podporou WiFi 7, který kombinuje vysokou rychlost, nízkou latenci a flexibilní možnosti správy. Díky technologii NebulaFlex lze zařízení snadno přepínat mezi standalone režimem a cloudovou správou. Vlastnosti *Rychlost WiFi: až 6,5 Gbps (2,4 GHz: 2x2:2, 5/6 GHz: 2x2:2) *Smart Mesh MLO: duální rádiový backhaul pro dynamické, bezkabelové nasazení s vyšším výkonem *BandFlex: volba mezi 5 GHz nebo 6 GHz pásmem dle konfigurace, kompatibilita s 5 GHz a připravenost na 6 GHz *2,5GbE port: výkon nad gigabit pro budoucí WiFi 7 standard *NebulaFlex: možnost přepínání mezi standalone a cloudovou správou Bezdrátové připojení *Standard: IEEE 802.11 be/ax/ac/n/g/b/a *MIMO: MU-MIMO *Rychlost 2,4 GHz: 688 Mbps *Rychlost 5 GHz: 4324 Mbps *Rychlost 6 GHz: 5764 Mbps *Pásmo 2,4 GHz: 2,412 – 2,472 GHz (USA/EU) *Pásmo 5 GHz: 5,150 – 5,850 GHz (USA/EU) *Pásmo 6 GHz: 5,925 – 7,125 GHz (USA), 5,925 – 6,425 GHz (EU) *Šířka kanálu: 20/40/80/160/240/320 MHz *Výstupní výkon (US): 26/25/22 dBm (2,4/5/6 GHz) *Výstupní výkon (EU): 20/25/22 dBm (2,4/5/6 GHz) RF design *Anténa: interní *Zisk antény 2,4 GHz: 2 dBi, 2x2:2SS *Zisk antény 5 GHz: 3 dBi, 2x2:2SS *Zisk antény 6 GHz: 3 dBi, 2x2:2SS *Citlivost přijímače: až -99 dBm Funkce WLAN *Band Steering: Ano *WDS/Mesh: Ano *Rychlý roaming: Ano (802.11r/k/v, PMK caching) *DCS: Ano *Load balancing: Ne *Advanced Cellular Coexistence: Ano Zabezpečení *Šifrování: WPA/WPA2/WPA3 personal *Správa přístupu: L2 izolace, MAC filtering, detekce rogue AP *Autentizace: Ne Síťové funkce *IPv6: Ano *VLAN: Ano *WMM: Ano *U-APSD: Ano Management *Provozní režim: standalone / cloud *ZON Utility: ano (IP konfigurace, obnova, reboot, upgrade FW, správa hesel, lokalizace zařízení) *Web UI/CLI: Ano *SNMP: Ne Fyzické parametry *Rozměry jednotky: 150 × 150 × 35 mm / 5,91 × 5,91 × 1,38 in *Hmotnost jednotky: 412 g / 0,91 lb *Rozměry balení: 244 × 168 × 60 mm / 9,61 × 6,61 × 2,36 in *Hmotnost balení: 785 g / 1,73 lb *MTBF: 870 551 h Obsah balení *Příslušenství: napájecí adaptér, montážní destička, šroubky Rozhraní *Ethernet: 1 × 2,5GbE LAN *Napájení: adaptér AC100–240 V, 50/60 Hz, výstup DC +12V 1,5A *PoE: IEEE 802.3at/802.3bt (spotřeba 16 W), IEEE 802.3af nepodporováno Web výrobce: https://www.zyxel.com/cz/cs/support/download?model=nwa50be-pro
od 111 €
Porovnať ceny
Extender TP-LINK TL-WA850RE PŘEHLED Hlavním úkolem novinky TL-WA850RE je eliminace tzv. mrtvých zón neboli prostor, do nichž nedoputuje Wi-Fi signál z původního zdroje v intenzitě dostatečné pro pohodlnou práci na síti. Díky konstrukčnímu návrhu umožňujícímu přímou instalaci zařízení do elektrické zásuvky může být rozšiřování dosahu signálu Wi-Fi záležitostí několika vteřin. Díky integrovanému ethernetovému portu lze Wi-Fi extender využít rovněž ve funkci bezdrátového adaptéru. Koncové síťové zařízení postrádající bezdrátovou konektivitu tak lze připojit krátkým UTP kabelem namísto vedení dlouhé kabeláže až ke zdrojovému směrovači. Podpora standardu 802.11n a s ním spojené teoretické přenosové rychlosti až 300 Mbit/s zajistí dostatečnou šířku pásma pro přehrávání streamovaného HD videa, hudby či hraní online her. Klíčové vlastnosti • Wi-Fi extender rozšiřuje dosah stávajícího Wi-Fi signálu a umožňuje pokrytí hůře dostupných prostor. • Miniaturní konstrukční zpracování a možnost přímého zapojení do zásuvky zajišťuje snadnou instalaci a flexibilní využití. • Rozšíření dosahu Wi-Fi signálu je dostupné po stisku jednoho tlačítka. • Inteligentní světelný indikátor intenzity přijímaného signálu usnadňuje vyhledání vhodné pozice pro instalaci. • Ethernetový port rozšiřuje funkci extenderu na bezdrátový adaptér pro připojení koncových zařízení. • Podpora přenosové rychlosti až 300 Mbit/s je vhodná pro streamování videa, hlasový chat i online hry. • Podpora přihlašování do domény pro pokročilou správu. • Kompatibilita s ostatními zařízeními podporujícími standardy 802.11b/g/n. • Zabezpečení 64/128/152-bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK chrání vaši síť před bezpečnostními hrozbami. • Mobilní aplikace Tether umožňuje snadný přístup a správu pomocí libovolného mobilního zařízení Technické specifikace Rozhraní • 1 x 10/100 Mbit/s ethernetový port (RJ45) Typ zástrčky • EU Tlačítka • RE (Range Extender) • Reset • WPS Spotřeba energie • okolo 3 W Bezdrátové standardy • IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Antény • 2 x interní Rozměry • 110,0 x 65,8 x 75,2 mm Frekvenční rozsah • 2.4 - 2.4835 GHz Přenosové rychlosti • 11n: až 300 Mbit/s • 11g: až 54 Mbit/s • 11b: až 11 Mbit/s Vysílací výkon • < 20 dBm (EIRP) Vysílací výkon • 270M: -68dBm@10% PER • 130M: -68dBm@10% PER • 108M: -68dBm@10% PER • 54M: -68dBm@10% PER • 11M: -85dBm@8% PER • 6M: -88dBm@10% PER • 1M: -90dBm@8% PER Bezdrátové režimy • Range extender Bezdrátová síť • WMM, filtrování MAC adres v bezdrátové síti (Wireless MAC Filtering), statistiky bezdrátové sítě, přihlašování do domény Zabezpečení bezdrátové sítě • Podpora 64/128/152bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK Certifikace • CE, RoHS Obsah balení • 300Mbit/s Universal Wireless N Range Extender TL-WA850RE • Příručka pro rychlou instalaci Systémové požadavky • Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ nebo Windows 7, 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux Nároky na prostředí • Provozní teplota: 0 ? - 40 ? • Teplota pro uskladnění: -40 ? - 70 ? • Provozní vlhkost: 10 % - 90 % nekondenzující • Vlhkost při uskladnění: 5 % - 90% nekondenzující
od 19 €
Porovnať ceny
Model: ZYXEL AP WAX630S Síťové standardy: *IEEE 802.11a *IEEE 802.11b *IEEE 802.11g *WiFi 4 (802.11n) *WiFi 5 (802.11ac) *IEEE 802.11 ax Rychlost přesunu dat: *2.4GHz: 575 Mbps *5GHz: 2400 Mbps Externí anténa: Ano Frekvence: 2.4G Hz, 5 GHz Zabezpečení: *WEP *WPA *WPA2-PSK *WPA3 Porty: *1 x 1/2.5Gbps LAN *1 x 1Gbps LAN Rozměry: 180 x 39 x 180 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 530 g
od 345 €
Porovnať ceny
Model: Allied Telesis IE340L-18GP Switch: Ano Kapacita propustnosti: 26.7 Mpps Konektory: *16x 10/100/1000T (RJ-45) COPPER PORTS *2x 1000X SFP PORTS PoE: Ano (16x) Rozměry: 91 x 139 x 153 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 2,34 kg Záruka: 2 roky
od 2202 €
Porovnať ceny
Zyxel GS1900-48 V2 - 48portový GbE Smart Managed Switch s GbE Uplink Snadné a intuitivní ovládání Funkce Smart Managed GS1900 Series switch s webovým rozhraním pro snadnou správu pokročilých funkcí, jako je VLAN, QoS, IGMP Snooping, Link Aggregation (LAG), IPv6 a prevence DoS. Uživatelsky přívětivý průvodce také pomáhá rychle projít nastavením, konfigurací a dokonce i pokročilými nastaveními. * tichý provoz * rychlý gigabitový výkon vytvořený pro malé a střední podniky Switch: Ano Typ switche: Smart Managed Tabulka MAC adres: 8000 Datový přenos: 100/1000Mb/s Porty: * 48x RJ-45 * 2x SFP PoE: Ne Max. spotřeba energie: 31,9W Akustický hluk (min/max): 23/41dBA Rozměry: 440x200x44mm Hmotnost: 2,9kg Záruka: Doživotní
od 265 €
Porovnať ceny
Archer C80 - AC1900 Wireless MU-MIMO Wi-Fi Router *Wi-Fi 802.11ac Wave2 - 1300 Mbps v pásmu 5 GHz a 600 Mbps v pásmu 2,4 GHz. *Technologie MIMO 3 × 3 - Přenos a příjem dat ve třech proudech pro bezproblémové spárování s vašimi klienty 3 × 3. *Zvýšené pokrytí Wi-Fi - technologie Beamforming poskytuje vysoce efektivní bezdrátové připojení. *MU-MIMO - Pomozte svým zařízením dosáhnout optimálního výkonu zefektivněním komunikace. *Personalizovaná správa - Pokročilé funkce, jako je rodičovská kontrola, síť hosta a kontrola přístupu, poskytují individualizované nástroje pro správu sítě. *Inteligentní připojení - Smart Connect nasměruje klienty do méně přetíženého pásma a Airtime Fairness optimalizuje využití času. HARDWAROVÉ SPECIFIKACE Rozhraní *4x 10/100 / 1000Mbps LAN porty *1x 10/100/1000Mbps WAN Port Tlačítka *Reset Tlačítko *Tlačítko WPS / Wi-Fi *Tlačítko zapnutí / vypnutí Externí zdroj *US verze 12V/1.5A *EU verze 12V / 1A Rozměry (Š x H x V) *8.5 × 4.6 × 1.26 in (215 × 117 × 32 mm) Anténa *4 Pevné všesměrové antény BEZDRÁTOVÉ FUNKCE Bezdrátové standardy *IEEE 802.11a / n / ac 5 GHz *IEEE 802.11b / g / n / ac 2,4 GHz Frekvence *2,4 GHz a 5 GHz Rychlost signálu *1300 Mbps on 5 GHz + 600 Mbps on 2.4 GHz Citlivost příjmu 5 GHz *11a 6Mbps:-98dBm, 11a 54Mbps:-78dBm *11ac VHT20_MCS0:-98dBm, 11ac VHT20_MCS8:-72dBm *11ac VHT40_MCS0:-92dBm, 11ac VHT40_MCS9:-68dBm *11ac VHT80_MCS0:-89dBm, 11ac VHT80_MCS9:-64dBm 2.4 GHz: *11g 6Mbps:-97dBm, 11a 54Mbps:-77dBm *11n VHT20_MCS0:-97dBm, 11n VHT20_MCS8:-72dBm *11n VHT40_MCS0:-92dBm, 11n VHT40_MCS9:-67dBm Vysílací výkon *CE:
od 43 €
Porovnať ceny
od 7623 €
Porovnať ceny
Tapo C530WS New Venkovní bezpečnostní otočná Wi-Fi kamera *3K 5MP živé zobrazení: Tapo C530WS s rozlišením 2880 × 1620 nabízí vylepšenou kvalitu videa pro zobrazení více detailů. *Barevné noční vidění se snímačem Starlight: Zvyšuje bezpečnost tím, že díky vestavěným reflektorům a senzoru hvězdného světla odhaluje jasnější, plnobarevný obraz a živé detaily i za špatných světelných podmínek. *360° ochrana celého prostoru: Vychutnejte si 360° horizontální a 130° vertikální výhled se sledováním pohybu, které eliminuje mrtvé úhly. Aktivujte režim hlídky a projíždějte mezi několika vlastními body. *Komplexní AI detekce: AI přesně identifikuje osoby, domácí zvířata a vozidla a zároveň je vybavena funkcí detekce narušení a překročení linie, což minimalizuje falešné výstrahy a zbytečná oznámení. *Flexibilní připojení a spolehlivá síť: Připojte kameru prostřednictvím Wi-Fi nebo Ethernetu pro flexibilní instalaci. Výkonné duální antény zajišťují připojení až do vzdálenosti 150 metrů ve volném prostranství. *Odolnost proti povětrnostním vlivům IP66: Nabízí vynikající vodotěsnost a prachotěsnost pro venkovní prostředí. Funguje dobře v dešti, prachu i horku. *Přizpůsobitelný zvukový a světelný alarm: Mimořádně jasné nastavitelné světlo odradí nežádoucí návštěvníky, zatímco vlastní zvukový alarm nabízí další využití. *Bezpečné lokální a cloudové úložiště: Uložte důležité okamžiky na kartu microSD (až 512 GB) nebo si po 30denní bezplatné zkušební době předplaťte cloudové úložiště Tapo Care, abyste nikdy nepřišli o důležité záběry. *Obousměrný zvuk: Umožňuje komunikaci prostřednictvím vestavěného mikrofonu a reproduktoru. Specifikace * Obrazový senzor: 1/3” Progressive Scan CMOS Starlight Sensor * Rozlišení: 3K 5MP (2880 × 1620 px) * Úhel záběru: 112° (diagonálně), 95° (horizontálně), 53° (vertikálně) * Noční vidění: Starlight Color Night Vision, 850 nm IR LED (až 29,9 m) * Audio: Dvoucestný zvuk s potlačením šumu, vestavěný mikrofon a reproduktor * Úložiště: MicroSD karta (až 512 GB), Cloudové úložiště Tapo Care (požaduje předplatné) * Detekce: AI detekce osob, domácích zvířat, vozidel, detekce narušení a překročení linie * Bezpečnost: 128-bit AES šifrování s SSL/TLS, WPA/WPA2-PSK Stránky výrobce: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/cloud-camera/tapo-c530ws
od 65 €
Porovnať ceny
Switche