Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:10 Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika, 10 Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť

od 1303
Porovnať ceny

24portový gigabitový riadený switch JetStream s L2 + disponujúci 4 sloty 10GE SFP + Bleskurýchle odchádzajúce pripojenie 10G: 4 sloty SFP + s rýchlosťou 10 Gbit / s umožňujú vysoko priepustné širokopásmové pripojenie a prepínací kapacitu bez blokovania. Gigabitové rýchlosti: 24 gigabitových portov RJ45 ponúka vysokorýchlostné a spoľahlivé spojenie s ďalšími switchu a zariadeniami. Integrované do platformy Omada SDN: Funkcia ZŤP (Zero-Touch Provisioning) *, centralizovaná cloudové správa a inteligentné monitorovanie. Centralizovaná správa: typu Cloud prístup a aplikácie Omada pre maximálne pohodlie a jednoduchú správu. Statické smerovanie: Pomáha smerovať tok dát po lokálnej sieti, čím zaisťuje efektívne využívanie sieťových prostriedkov. Robustné stratégie zabezpečenia: Funkcia viazanie na adresu IP-MAC, ACL, zabezpečenie portov, ochrana proti útokom DoS, funkcia Storm Control, funkcia DHCP Snooping, overovanie protokolom 802.1X a Radius a ďalšie funkcie. Optimalizovaný prenos hlasu a videa v aplikáciách: L2 / L3 / L4 QoS a funkcie IGMP Snooping. Samostatná správa: Webové rozhranie, CLI (konzolový port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a funkcie Dual Image prináša pokročilé možnosti správy. HARDWARE FEATURES Interface • 24× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports • 4× 10G SFP+ Slots • 1× RJ45 Console Port • 1× Micro-USB Console Port Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240 V AC~50/60 Hz Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption 23.6 W (110V/60Hz) Max Heat Dissipation 80.353 BTU/h (110 V/60 Hz) PERFORMANCE Switching Capacity 128 Gbps Packet Forwarding Rate 95.23 Mpps MAC Address Table 16 K Jumbo Frame 9 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • 8 priority queues • 802.1p CoS/DSCP priority • Queue scheduling - SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) - SP+WRR • Bandwidth Control - Port/Flow based Rating Limiting • Smoother Performance • Action for Flows - Mirror (to supported interface) - Redirect (to supported interface) - Rate Limit - QoS Remark L2 and L2+ Features • Link Aggregation - static link aggregation - 802.3ad LACP - Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group • Spanning Tree Protocol - 802.1d STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter, Root Protect • Loopback Detection - Port based - VLAN based • Flow Control - 802.3x Flow Control - HOL Blocking Prevention • Mirroring - Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Tx/Rx/Both L2 Multicast • IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave - IGMP Snooping Querier - IGMP Authentication • IGMP Authentication • MLD Snooping - MLD v1/v2 Snooping - Fast Leave - MLD Snooping Querier - Static Group Config - Limited IP Multicast • MVR • Multicast Filtering: 256 profiles and 16 entries per profile VLAN • VLAN Group - Max 4K VLAN Groups • 802.1Q Tagged VLAN • MAC VLAN: 7 Entries • Protocol VLAN: Protocol Template 16, Protocol VLAN 16 • Private VLAN • GVRP • VLAN VPN (QinQ) - Port-Based QinQ - Selective QinQ • Voice VLAN Access Control List • Time-based ACL • MAC ACL - Source MAC - Destination MAC - VLAN ID - User Priority - Ether Type • IP ACL -Source IP - Destination IP - Fragment - IP Protocol - TCP Flag - TCP/UDP Port - DSCP/IP TOS - User Priority • Combined ACL • Packet Content ACL • IPv6 ACL • Policy - Mirroring - Redirect - Rate Limit - QoS Remark • ACL apply to Port/VLAN Security • IP-MAC-Port Binding - 512 Entries - DHCP Snooping - ARP Inspection - IPv4 Source Guard: 100 Entries • IPv6-MAC-Port Binding - 512 Entries - DHCPv6 Snooping - ND Detection - IPv6 Source Guard: 100 Entries • DoS Defend • Static/Dynamic Port Security - Up to 64 MAC addresses per port • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control - kbps/ratio control mode • 802.1X - Port base authentication - Mac base authentication - VLAN Assignment - MAB - Guest VLAN - Support Radius authentication andaccountability • AAA (including TACACS+) • Port Isolation • Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS 1.2 • Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2 • IP/Port/MAC based access control IPv6 • IPv6 Dual IPv4/IPv6 • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping • IPv6 ACL • IPv6 Interface • Static IPv6 Routing • IPv6 neighbor discovery (ND) • Path maximum transmission unit (MTU) discovery • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 • TCPv6/UDPv6 • IPv6 applications - DHCPv6 Client - Ping6 - Tracert6 - Telnet (v6) - IPv6 SNMP - IPv6 SSH - IPv6 SSL - Http/Https - IPv6 TFTP L3 Features • 16 IPv4/IPv6 Interfaces • Static Routing - 48 static routes • Static ARP - 128 Static Entries • Proxy ARP • Gratuitous ARP • DHCP Server • DHCP Relay - DHCP Interface Relay - DHCP VLAN Relay • DHCP L2 Relay Management • Web-based GUI • Command Line Interface (CLI) through the console port, telnet • SNMP v1/v2c/v3 - Trap/Inform - RMON (1,2,3,9 groups) • SDM Template • DHCP/BOOTP Client • 802.1ab LLDP/LLDP-MED • DHCP AutoInstall • Dual Image, Dual Configuration • CPU

od 269
Porovnať ceny

Ubiquiti UACC-Cable-PT-0.5M, UISP Power TransPort Cable 0,5m Specifikace Délka a hmotnost: 0,5 m (1,64 stopy), 91 g (0,2 lb) Barva:bílá Konektor: Power TransPort Třída plamene: VW-1 Rozměr vodiče: 12 AWG Typ vodiče: Cínové lanko měděné Materiál pláště: Termoplastický elastomer Průměr pláště: 11 x 6,5 mm Provozní teplota: -40 až 80 °C (-40 až 176 °F)

Ohnisková vzdialenosť objektívu v mm:3,3

Ohnisková vzdialenosť objektívu v mm:4

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:24

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Maximálny počet portov:28; Management:Web, SNMP/RMON

od 430
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON

od 185
Porovnať ceny

Industrial 4+2-Port Gigabit Ethernet PoE Switch 4 Port GE PoE RJ45, 2 GE SFP Port 4 x PoE 10/100/1000 BASE-TX RJ45 + 2x 1000Base-Fx ports. The IP40 enclosure with redundant power supply is ideal for monitoring, control management and wireless services at -40C to 80C. Number of network connections: 4 GE ports, 2 SFP GE ports Transmission speed of the RJ45 network ports: 4 x 10/100/1000 Mbit (RJ45, PoE 802.3af/at) Transmission speed of the uplink ports: 2 x 10/100/1000 Mbit (SFP) Redundant power supply 48-57 V (DC) Metal housing to IP40 standard Simple mounting on a top-hat rail Operating temperature from - 40° up to 80° C Simple plug & play installation ESD & EFT protection up to 6 kV (DC) Ideal for connecting camera systems The DN-651149 is a robust 4+2 port Industrial Gigabit Ethernet PoE switch for harsh environments. With non-blocking wire-speed performance, it offers 4x 10/100/1000 BASE-TX RJ45 (up to 30 W PoE each) + 2x 1000 Base-Fx ports. The IP40 housing with redundant power supply is ideal for monitoring, control management and wireless services at -40C to 80C. Technical details Supports IEEE802.3x flow control, and backpressure Supports store-and-forward technology for optimized data transmission Automatic speed and half/full duplex detection/adjustment 4 port PoE with up to 30 W Bandwidth: 14 Gbps Packet buffer: 1.2 Mbit Packet forwarding size: 10.5 Mbps Size of the MAC address table: 2K Jumbo frame rate: 9000 byte ESD protection: 6 kV (DC) EFT protection: 6 kV (DC) Metal housing, IP40 4 kV lightning protection and surge protection Suitable for mounting on DIN rail (top-hat rail) Redundant power supply with reverse polarity protection function Power supply: 48 to 57 V Power consumption:

od 211
Porovnať ceny

LS1005G - 5-Port 10/100/1000Mbps Stolný Switch, Zelená technológia Ethernet šetrí energiu

Dvoupásmový zosilňovač mobilného signálu pre pásma GSM+EGSM+LTE (4G) 900MHz + 800MHz. Ide o profesionálny zosilňovač s radom funkcií; digitálna konfigurácia, kvalitný OLED displej

od 824
Porovnať ceny

SM6220-1M Kábel Omada 1 meter 25G SFP28 s priamym pripojením 25G SFP28 konektor na oboch stranách Podporuje 25-gigabitový Ethernet (vzdialenosť 1 m) GENERAL Product Dimensions • Plug: 2.26*0.53*0.34 in (57.5*13.55*8.55 mm); • Overall length: 39.37 in (1,000 mm) SFP28 Cable Environment • Operating Temperature: 0–70 ? (32–158 ?) • Storage Temperature: -40–85 ? (-40–185 ?) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing Supported Data Rate 25 Gbps / 10 Gbps / 1 Gbps Conductor Silver Plated Copper Wire Gauge 30AWG Minimum Bend Radius 22.5mm Cable Length 1 m

Mikrotik RB260GS (CSS106-5G-1S) OVERVIEW The RB260GS is a small SOHO switch. It has five Gigabit Ethernet ports and one SFP cage powered by an Atheros Switch Chip. It is powered by an operating system designed specifically for MikroTik Switch products - SwOS. SwOS is configurable from your web browser. It gives you all the basic functionality for a managed switch, plus more: Allows to manage port-to-port forwarding, apply MAC filter, configure VLANs, mirror traffic, apply bandwidth limitation and even adjust some MAC and IP header fields. SPECIFICATIONS Architecture • RISC LAN ports • 5 Gigabit • Yes Power Jack • 9-28V DC PoE • Yes Dimensions • 113x89x28mm Operating System • MikroTik SwOS Temperature range • -25 °C to +65 °C Max Power consumption • 6W SFP ports • 1

Zyxel USG FLEX500 H Series, User-definable ports with 2*2.5G, 2*2.5G( PoE+) & 8*1G, 1*USB with 1 YR Security bundle Funkcia USG FLEX 500H USG FLEX 700H Priepustnosť firewallu SPI 10Gbps Priepustnosť VPN 2 Gb/s Priepustnosť UTM (AV a IPS) 2,5 Gbps Max.Súbežné relácie TCP 1,000,000 Maximálny počet súbežných relácií IPSec VPN 300 Súbežní používatelia SSL VPN 150 Maximálny počet rozhraní VLAN 64 Max.súbežné prihlásenia zariadení 300

od 1264
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8, 10; Management:Web; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť

od 133
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:48, 52; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch, Rozšíriteľnosť

od 662
Porovnať ceny

Reolink D340BPredstavte si, že máte dokonalý prehľad o tom, čo sa deje pred vašimi dverami – kedykoľvek a za akýchkoľvek podmienok. S Reolink D340B batériovým videohovorom získate široký 150°x150°x180° pohľad v úžasnom 2K super HD rozlíšení. Vďaka unikátnemu pomeru strán 1:1 uvidíte všetko od rohožky až po oblohu – žiadny detail vám neunikne.ŠpecifikácieŠpecifikácieSnímací senzor1/3.11“ CMOS senzorRozlíšenie2048 x 2048 (4MP, 2K Super HD) pri 15 fpsVideo FormátH.264/H.265Objektívf=1.2 mm, F=1.8, pevnýZorné poleHorizontálne: 150°Vertikálne: 150°Diagonal: 180°.AudioObojsmerné audioÚložisko1x microSD karta, až 256GBNapájanieBatéria7000 mAhNapájací kábla8-24V AC, 24V DC, port USB-CPripojeniePripojenie cezWi-Fi: 2,4 GHz/5 GHz.Bezdrôtový štandardIEEE 802.11 a/b/g/nBezdrôtové zabezpečenieWPA/WPA2Rozmery a váhaRozmery160 x 48 x 30 mmVáha231 g Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.

od 107
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8; Management:Web

od 932
Porovnať ceny

Tapo C520WS Vonkajšia bezpečnostná Wi-Fi kamera s vertikálnou/horizontálnou rotáciou Živé zobrazenie 2K QHD - Tapo C520WS ponúka rozlíšenie 2 560 × 1 440 pixelov, takže používa 1,7 × viac pixelov a sníma ostrejší obraz v porovnaní s rozlíšením 1080p. Farebné nočné videnie so snímačom Starlight - Kamera Tapo C520WS s objektívom s vysokou svetelnosťou F1,6 a snímačom Starlight zachytáva viac svetla a má vyššiu svetelnú citlivosť, takže za slabšieho osvetlenia vykresľuje jasnejšie farby ako farebné kamery s nočným videním osadené objektívom so svetelnosťou F2,2. 360 ° vizuálne pokrytie - Kamera sníma obraz v rozsahu 360 ° vodorovne a 130 ° zvisle, aby zachytila všetky dôležité udalosti a eliminovala neviditeľné miesta. Detekcia osôb, domácich zvieratiek a vozidiel - Technológie využívajúce umelú inteligenciu vedia rozpoznať osoby, zvieratká a vozidlá, av prípade potreby upozorniť používateľov. Nastaviteľný zvukový a svetelný alarm - Nahrajte si vlastný zvuk ako alarm a využite ďalšiu funkciu kamery na zvýšenie ochrany. Na odradenie nežiaducich návštevníkov môžete použiť aj mimoriadne jasné a nastaviteľné svetlo. Bezpečné miestne a cloudové úložisko - Ukladajte zaznamenané videá na microSD kartu† alebo do cloudového úložiska Tapo Care**. Odolnosť proti vode a prachu IP66 - Vynikajúca odolnosť proti vniknutiu vody a prachu pri vonkajšom umiestnení. Káblová alebo bezdrôtová sieť - Svoju kameru môžete pripojiť k sieti cez rozhranie Ethernet alebo Wi-Fi, aby jej inštalácia bola ešte jednoduchšia. CAMERA Image Sensor 1/3‘’ CMOS Lens F/NO: 1.61±10%; Focal Length: 3.18mm±5% Motion Range Pan Mechanical Range: 340° (360° Pan Coverage) Tilt Mechanical Range: 60° (130° Tilt Coverage) Night Vision 850 nm IR LED (up to 98 ft), Starlight Color Night Vision Lighting 2× Built-in Spotlights Interface & Button 1× Ethernet Port 1× RESET Button 1× MicroSD Card Slot (Up to 512GB) Weatherproof Rating IP66 View Range 360° horizontal and 130° vertical Resolution 2K QHD 4MP (2560 × 1440 px) VIDEO & AUDIO Maximum Resolution 2K QHD 4MP (2560 × 1440 px) Frame Rate 15/20/25/30 fps (Default 15 fps) Digital Zoom 12x Video Compression H.264 Live View Yes Image Enhancement 3D DNR BLC Audio Input & Output Built-in Microphone and Speaker Audio Communication Two-Way Audio with Noise Cancellation Siren Volume 93 dB (Level measured at 4-inch/10-cm distance) STORAGE Local Storage MicroSD Card Slot on Camera (Up to 512 GB) General Information about using MicroSD Cards > Cloud Storage Tapo Care Cloud Storage Services (Subscription required) VIDEO Frame Rate Up to 25/30fps Video Streaming 2K QHD Video Compression H.264 DETECTION and NOTIFICATIONS AI Detection Motion Detection Person Detection Pet Detection Vehicle Detection Line-Crossing Detection Tamper Detection Activity Zones Yes Output Notification System Notification System Notification with Snapshot (Tapo Care Services) AUDIO Audio Communication Two-Way Audio Input & Output: Built-in Microphone and Speaker NETWORK Network Connectivity Connect via Wi-Fi or Ethernet Wireless Connectivity IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi Protocol TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP Ethernet Port 1× 10/100 Mbps RJ45 Port on Camera Wireless Security WPA/WPA2-PSK RTSP Yes ONVIF Yes Standards and Protocols IEEE 802.11b/g/n Security 128 bit AES encryption with SSL/TLS Frequency 2.4GHz SECURITY Security On-Device Machine Learning 128-bit AES Encryption with SSL/TLS WPA/WPA2-PSK POWER Power Source 9V DC Power Adapter Input Voltage 100-240 V, 50/60 Hz Output Voltage 9 V, 0.85 A (DC Power) ACTIVITY NOTIFICATIONS Input Trigger Motion detection, Person detection, Pet detection, Vehicle detection, Line-Crossing detection Output Notification Snapshot(Tapo care), Clips(Tapo care) HARDWARE Button RESET Button Indicator LED System LED Adapter Input 100-240V, 50/60Hz Adapter Output 9V, 0.85A (DC Power) Product Dimensions (W x D x H) 4.9 x 4.8 x 3.5 in. (123.8 x 123 x 90 mm) GENERAL Smart Integration Google Assistant, Amazon Alexa Weather Resistance IP66 System Requirements Tapo App: iOS 9.0 or higher, Andriod 4.4 or higher Mounting Options Ceiling-Mounted Wall-Mounted Pole-Mounted (Pole-Mounting loops required but not included) Operating Temperature -30?~60? Storage Temperature -40?~60? Operating Humidity 10%~90% RH, Non-condensing Storage Humidity 0~90% RH, Non-condensing Dimensions ( W x D x H ) 4.9 × 4.8 × 3.5 in (123.8 × 123 × 90 mm) Package Content Tapo C520WS Camera ×1 Power Adapter ×1 Mounting Anchors ×4 Mounting Screws ×4 Bracket Screws ×2 Mounting Template ×1 Mounting Bracket ×1 Waterproof Seal ×1 Waterproof Cable Attachments ×1 Quick Start Guide Certifications CE, FCC, RoHS, RCM ENVIRONMENT Operating Temperature -30 ? ~ 60 ? (-22 °F ~ 140 °F) Storage Temperature -40 ? ~ 60 ? (-40 °F ~ 140 °F) Operating Humidity 10%~90%RH, Non-condensing Storage Humidity 0~90%RH, Non-condensing OTHERS Certification CE, FCC, RoHS, RCM Package Content Tapo C520WS Camera Power Adapter (3.0m) Mounting Anchors Mounting Screws Bracke

24portový gigabitový stolní/rackový switch TL-SG1024D 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s Inovativní technologie úspory energie ušetří až 20 % spotřeby Podporuje automatické učení adres MAC, Auto MDI/MDIX a automatické vyjednávání Provedení typu Plug and Play HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Power Consumption Maximum: 13.1W (220V/50Hz) Dimensions ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption 13.08W(220V/50Hz) Max Heat Dissipation 44.63BTU/h PERFORMANCE Switching Capacity 48Gbps Packet Forwarding Rate 35.7Mpps MAC Address Table 8K Jumbo Frame 10KB Green Technology Yes Transfer Method Store-and-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch Power Cord Installation Guide Rackmount Kits Rubber Feet Operating Humidity: 10%~90% non-condensing; Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

24 portový gigabitový switch TL-SG1024 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Ocelové pouzdro pro montáž do standardních racků 19'' K čemu slouží tento produkt 24portový gigabitový rackový switch TL-SG1024 představuje snadný způsob přechodu na síť standardu Gigabit Ethernet. Všech 24 portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX, díky které se nemusíte starat o příslušný typ kabelu – stačí zapojit a používat. Navíc s inovativní technologií úspory energie dokáže zařízení TL-SG1024 snížit spotřebu energie až o 40 %*, což z něj činí ekologické řešení pro vaši podnikovou síť. Ekologická technologie ethernet Nyní máte možnost vybrat ekologické řešení při upgradování na gigabitovou síť. Nový switch TL-SG1024 je vybaven nejnovějšími technologiemi pro úsporu energie, které výrazně rozšiřují kapacitu vaší sítě při mnohem nižší spotřebě energie. Automaticky upravuje spotřebu energie podle stavu připojení a délky kabelu a zmenšuje tak karbonovou stopu vaší sítě. Odpojení napájení nečinných portů Když je počítač nebo síť vypnutá, příslušný port konvenčního switche stále odebírá nezanedbatelné množství energie TL-SG1024 umí automaticky detekovat stav připojení u každého portu a snížit spotřebu energie u nečinných portů. Účet za energii podle délky kabelu V ideálním případě mají kratší kabely nižší spotřebu energie, protože v kratším vedení dochází k menším ztrátám energie. To ale pro většinu zařízení neplatí, protože spotřebovávají stejné množství energie bez ohledu na délku kabelu. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Power Consumption Maximum: 13.1W (220V/50Hz) Dimensions ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm) PERFORMANCE Switching Capacity 48Gbps Packet Forwarding Rate 35.7Mpps MAC Address Table 8K Jumbo Frame 10KB QoS 802.1p/DSCP QoS* *Only for V11 and later version Green Technology Yes Transfer Method Store-and-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents 24-Port Gigabit Rackmount Switch Power Cord Installation Guide Rackmount Kits Rubber Feet Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?); Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?); Operating Humidity: 10%~90% non-condensing; Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:28; Management:Web, SNMP/RMON

od 309
Porovnať ceny

Grandstream GWN7832 je agregační plně spravovatelný switch na 3. vrstvě, který podnikům umožňuje budovat škálovatelnou, bezpečnou, vysoce výkonnou a chytrou podnikovou síť. Podporuje pokročilé VLAN pro flexibilní a sofistikovanou segmentaci provozu, pokročilé QoS pro upřednostňování síťového provozu, IGMP/MLD Snooping pro optimalizaci výkonu sítě, komplexní možnosti zabezpečení proti potenciálním útokům. Switch GWN7830 může být spravovány mnoha způsoby, včetně webového uživatelského rozhraní a CLI rozhraní příkazového řádku. A také podporuje GWN.Cloud a GWN Manager, cloudovou a on-premise platformou pro správu sítě od společnosti Grandstream. S kompletní kvalitou služeb a flexibilním nastavením zabezpečení jsou switche řady GWN783X nejvýhodnější agregační řízené switche podnikové úrovně. Hlavní parametry: 12 x 10Gigabit SFP+ porty Podpora nasazení v sítích IPv6 a IPv4 ARP Inspection, IP Source Guard, DoS protection, port security & DHCP snooping Vestavěný kontroler pro správu switche; GWN.Cloud a GWN Manager, cloudová a on-premise platforma pro správu sítě od společnosti Grandstream Vestavěná QoS umožňuje prioritizaci síťového provozu

od 189
Porovnať ceny
Top