Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

TP-Link OMADA switch ES210X-M2 Omada 8portový Easy Managed Switch 2.5G BASE-T se 2 sloty 10GE SFP+ 8× 2,5Gb/s RJ45 portů 2× 10Gb/s sloty SFP+ Snadné použití: Podpora plug-and-play pro okamžité připojení a jednoduchá konfigurace dalších funkcí Centralizovaná cloudová správa prostřednictvím webu nebo aplikace Omada† Automatická prevence smyček, VLAN a IGMP Snooping Bezventilátorový design pro tichý provoz Odolné kovové šasi a možnost umístění na stůl nebo montáže na zeď Stránky produktu: Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface • 8× 2.5 Gbps RJ45 Ports • 2× 10 Gbps SFP+ Slots • Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX Fan Quantity Fanless Installation • Desktop • Wall Mount Physical Security Lock ? Power Supply DC Power Adapter (Output: 12 VDC / 1.5 A) Dimensions ( W x D x H ) 8.2 × 5.0 × 1.0 in (209 × 126 × 26 mm) Surge Protection ±6 kV PERFORMANCE Packet Buffer Memory 640 KB Jumbo Frame 10 KB Switching Capacity 80 Gbps Packet Forwarding Rate 59.52 Mpps MAC Address Table 16K SOFTWARE FEATURES Quality of Service • Port-based/802.1p/DSCP QoS • 8 Priority Queues • Priority Schedule Mode - WRR (Weighted Round Robin) • Queue Weight Config • Bandwidth Control - Port-Based Rating Limit • Storm Control - Multiple Control Modes (kbps/pps) - Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control? L2 Features • Static Link Aggregation • Loop Prevention / Loopback Detection • Flow Control - 802.3x Flow Control • Mirroring - Port Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Ingress/Egress/Both • Port Statistics - Port Mirror Status - Traffic Statistics • 802.1ab LLDP L2 Multicast • IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave VLAN • MTU VLAN • Port-Based VLAN • 802.1Q Tag VLAN - Max 32 VLAN Groups - 4K VID Transmission Method Store-And-Forward Management Features Omada App Yes. Requires the use of Omada Hardware Controller, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller • Omada Software Controller Cloud Access Yes. Requires the use of Omada Hardware Controller, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Zero-Touch Provisioning Yes. Requires the use of Omada Cloud-Based Controller Management Features • Web-based GUI • DHCP Client • Cable Diagnostics • Automatic Device Discovery† • Batch Configuration† • Batch Firmware Upgrading† • Unified Configuration† OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Content • ES210X-M2 • Power Adapter • Rubber Feet • Installation Guide Environment • Operating Temperature: -5?~40? (23?~104?) • Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

od 113
Porovnať ceny

TP-Link Archer C24 dvoupásmový router Wi-Fi AC750. Dvoupásmová síť WiFi vám umožní připojit vaše náročná zařízení k rychlejšímu a jasnějšímu pásmu 5 GHz, zatímco tradiční pásmo 2,4 GHz poskytuje dalekosáhlé a stabilní připojení ke zbytku vašich zařízení. Klíčové vlastnosti *Vysokorychlostní Wi-Fi - dvoupásmový AC750 je ideální pro streamování HD videa a vysokorychlostní *stahování *Dalekosáhlé pokrytí - 4 × antény poskytují dalekosáhlé Wi-Fi a spolehlivé připojení *Multi-Mode 3 v 1 - podporuje router, přístupový bod a prodlužovač dosahu pro zvýšení flexibility *Rodičovská kontrola - spravuje, kdy a jak mohou připojená zařízení přistupovat k internetu *Síť pro hosty - poskytuje hostům samostatný přístup při zabezpečení hostitelské sítě *Plynulé streamování HD - podporuje IGMP Proxy / Snooping, Bridge a Tag VLAN pro optimalizaci streamování IPTV Technické parametry *Standardy: IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz *Rychlost WiFi: AC750, 5 GHz: 433 Mb / s (802.11ac), 2,4 GHz: 300 Mb / s (802.11n) *Antény: 4 × pevné antény *Pracovní režimy: Režim směrovače, Režim přístupového bodu, Režim rozšíření *Procesor: Jednojádrový procesor *Ethernetové porty: 1 × 10/100 Mb/s WAN port, 4 × 10/100 Mb/s LAN porty *Tlačítka: Tlačítko WPS / Reset *Šifrování WiFi: WEP, WPA, WPA2, WPA / WPA2-Enterprise (802.1x) *Rozměry: 115 × 106,7 × 24,3 mm Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/archer-c24/

ATEN 8 port HDMI rozbočovač po Cat 5e kabelu, RS-232 Rozbočovač Aten VS-1808T je nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem jak dostat HDMI multimediální obsah a HDCP informace ze vstupu signálu (počítač, přehrávač....) až na 8 zobrazovacích HDMI zařízení (monitor, projektor...) současně. Signál audio/video a multimediální obsah je přenášen v nezměněné kvalitě v reálném čase na velkou vzdálenost pomocí Cat 5e kabelu. Je možno dosáhnout až 60m (1080i signál) vzdálenost mezi zdrojem signálu a zobrazovací jednotkou pro přenos signálu. Řešení je vhodné pro použití: * v obchodech pro distribuci signálů a obrazu do poutačů, reklam a orientačních tabulí * pro vysílání zpráv a obsahu na veřejných místech (např. na letišti, nádraží apod.) * pro sportovní přenosy * v kinech a divadlech * pro školy a školní třídy a jiná školení Vlastnosti zařízení Jeden HDMI vstup se distribuuje pomocí Cat5e kabelů až na 8 HDMI výstupů Prodloužení signálu až na 60m Podpora HDMI (3D, Deep color) Nabízí navíc i 1 lokální HDMI výstup HDCP 1.2 kompatibilní Consumer Electronics Control (CEC) standart umožňuje HDMI zařízením komunikaci a ovládání pomocí jednoho dálkového ovládání Kaskádovatelný až do tří úrovní Výborná kvalita zobrazení - HDTV rozlišení 480p, 720p, 1080i a 1080p (1920 x 1080) Podpora výběru módu EDID Montovatelný do racku Napájení z napájecího adaptéru (v balení) Vestavěný port RS-232 pro komunikaci Kovové šasi produktu * Zařízení se propojují Cat5e nebo Cat6 kabely (nejsou součástí balení), který musí být zapojen napřímo, nesmí jít přes žádný aktivní prvek, switch apod. * Pro připojení každé zobrazovací jednotky se používá zařízení Aten VE-800R (není součástí balení) V balení: HDMI 8 portový rozbočovač Napájecí zdroj Montážní sada do racku Návod

od 568
Porovnať ceny

Dvoupásmový přístupový bod (WiFi 802.11ac), podporuje technologie MU-MIMO, WPA2, 802.1X; RADIUS Authentication, Authorization a Accounting (AAA), až 16 x VLAN, 802.11r a 802.11i. Rozhraní: 1x gigabitový ethernetový uplink (10/100/1000BASE-T autosensing), PoE, 3 x gigabitový ethernetový port (10/100/1000BASE-T) včetně 1 x PoE out. Výkonný rozšiřovač (opakovač) bezdrátového WiFi signálu dlouholetého výrobce vysoce kvalitních komponent Cisco. Zařízení vyniká rychlou a snadnou instalcí, která vám pomůže zvýšit dosah bezdrátové sítě v řádu minut i díky pokročilé aplikaci Cisco Business Mobile. V posledních letech malé podniky stále více preferují bezdrátový přístup jako hlavní formu síťového připojení. Spolu s tímto posunem se očekává, že bezdrátové připojení by mělo umožnit vysoce výkonný zážitek. Model poskytuje špičkový výkon pro vysoce zabezpečené a spolehlivé bezdrátové připojení pro optimální zážitek koncového uživatele. Frekvenční rozsah (GHz): 2.4, 5 Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 867 + 300 Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Rozhraní: RJ-45, WiFi Počet portů RJ-45: 4 Access Point: Ano Typ routeru: Access point, MU-MIMO WLAN (Wifi) standardy: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n Frekvenční rozsah (GHz): 2.4, 5 Management: Ano Montáž na zeď: Ano Typ antény: Vestavěná Síla anténního signálu: 2 dBi, 3 dBi Podpora Mesh: Ano Počet jednotek: 1 Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 867 + 300 RAM [MB]: 1 024 Počet jader procesoru: 4 Frekvence procesoru [MHz]: 710

od 128
Porovnať ceny

TS-h1290FX-7302P-256G Výkonné 12pozicové zařízení U.2 NVMe/SATA all-flash NAS s úložištěm na bázi ZFS a připojením 25GbE, ideální pro kancelářské prostředí, kolaborativní editaci videí 4K/8K a sdílení souborů (Podporuje systém QuTS hero nebo QTS) Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-h1290fx Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=614&category=ssd&filter[type]=29 Funkce Zařízení TS-h1290FX podporuje úložiště U.2 NVMe PCIe Gen 4/SATA SSD a je cenově výhodným a výkonným zařízením NAS typu all-flash. Díky elegantnímu provedení a tichému chlazení se zařízení TS-h1290FX bez problémů začlení do útulného prostředí studia/kanceláře. Zařízení TS-h1290FX je vybaveno procesorem AMD EPYC™ s 16 jádry 7302P/8 jádry 7232P a integrovanou konektivitou 25GbE, takže zvládne i tu největší zátěž a umožňuje plynulý přenos souborů, zobrazení a editaci médií 4K/8K v reálném čase. Zařízení TS-h1290FX je také vybaveno operačním systémem na bázi ZFS, který zajišťuje integritu dat a zároveň podporuje inline deduplikaci a kompresi dat pro optimální využití úložiště. Cenově konkurenceschopné, vysoce výkonné a snadno škálovatelné zařízení TS-h1290FX je tu, aby zefektivnilo vaše pracovní postupy zálohování, spolupráce a editace/ukládání videí. Od verze 5.2.2 již je možné do NAS nainstalovat také QuTS hero na bázi ZFS. * zrychlete přístup k souborům a jejich sdílení pomocí dvou integrovaných portů 25GbE SFP28 a dvou portů 2,5GbE RJ45 * čtyři sloty PCIe Gen 4 * samoregenerace systému QuTS hero zajišťuje integritu dat a spolehlivost; podporován je také WORM (Write Once, Read Many) * podporuje grafické karty NVIDIA® pro zpracovávání videí nebo přesměrování GPU výkonu do VM OBSAH BALENÍ * TS-h1290FX * 1x ethernetový kabel * 1x napájecí kabel * 48x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * 2x klíč k přihrádce pevného disku * průvodce instalací (QIG) SPECIFIKACE CPU * AMD EPYC™ 7302P se 16 jádry/32 vlákny, až 3,3GHz Architektura CPU * x86 64 bitů Šifrovací modul * ano (AES-NI) Systémová paměť * 256GB RDIMM DDR4 ECC (8x 32GB) Maximální paměť * 1TB (8x 128GB) Paměťový slot * 8x RDIMM DDR4 Paměť Flash * 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 12x 2,5" Kompatibilita diskových jednotek * 2,5" SATA SSD * 2,5" U.2 NVMe PCIe Gen4 x4 SSD Vyměnitelné za provozu * ano Podpora akcelerace mezipaměti SSD * ano 2,5 gigabitový ethernetový port * 2x (2,5G/1G/100M) 25 gigabitový ethernetový port * 2x 25GbE SFP28 SmartNIC Probuzení po síti LAN (WOL) * ano (pouze port 2,5GbE) Rámec Jumbo * ano Slot PCIe * slot 1: PCIe Gen 4 x16 * slot 2: PCIe Gen 4 x16 * slot 3: PCIe Gen 4 x8 * slot 4: PCIe Gen 4 x16 Port USB 3.2 Gen 1 * 3x Form Factor * desktop Indikátory LED * napájení/stav, LAN, USB, SSD1–12 Tlačítka * napájení * reset * automatické kopírování na USB Rozměry (VxŠxH) * 157,2×368×362mm Hmotnost (čistá) * 10,4kg Hmotnost (celková) * 11,3kg Provozní teplota * 0-40°C Napájecí jednotka * 750W, 100–240V Ventilátor * 2x 92mm, 12V DC Bezpečnostní slot Kensington * ano Spotřeba energie * 134,41W (typický provozní režim) Max. počet souběžných připojení (CIFS) – s max. pamětí * 10000 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 18465
Porovnať ceny

ASUS Zenwifi BD4 outdoor Network standard IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 WiFi Data Rate WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): up to 688 Mbps WiFi 7 (802.11be) (5GHz): up to 2882 Mbps Anténa Internal antennas x 2 Transmit/Receive 2.4GHz 2x2 5GHz 2x2 Procesor 1.5GHz quad-core processor Paměť RAM 512MB , Flash 128MB I/O 2.5G x 2 (WAN/LAN auto detecting) Power Supply AC Input : 100V~240V(50~60Hz), 2A Odkaz na oficiální web: https://www.asus.com/networking-iot-servers/whole-home-mesh-wifi-system/zenwifi-wifi-systems/asus-zenwifi-bd4-outdoor/

od 153
Porovnať ceny

Archer AX72 Pro - Multigigabitový WiFi 6 router AX5400 *Gigabit WiFi pro 8K streamování – 5400 Mb/s WiFi pro rychlejší procházení, streamování a stahování, to vše současně. *Plně vybavená Wi-Fi 6 – Je vybavena špičkovou strukturou 4T4R a HE160 v pásmu 5 GHz, která umožňuje ultrarychlé připojení 4,8 Gb/s. *Připojí 100+ zařízení – Podporuje MU-MIMO a OFDMA pro snížení přetížení a zčtyřnásobení průměrné propustnosti. *Široké pokrytí – 6x antény a Beamforming zajišťují široké pokrytí. *HomeShield – prémiové bezpečnostní služby TP-Link udržují vaši domácí síť v bezpečí díky špičkovým funkcím pro ochranu sítě a internetu věcí. *Více větracích otvorů, méně tepla – Vylepšená oblast větracích otvorů umožňuje ještlepší výkon. *USB Sharing – 1x port USB 3.0 umožňuje snadné sdílení médií a budování privátního cloudu. *Snadné nastavení – Nastavte router během několika minut pomocí aplikace Tether. Standard: Wi-Fi 6 | IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz | IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz Rychlosti: AX5400 | 5 GHz: 4804 Mbps (802.11ax, HE160) | 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) Procesor: 1 GHz Dual-Core CPU Porty: *1x 2.5 Gigabit WAN/LAN Port *4x Gigabit LAN Ports *1x USB 3.0 Port Tlačítka: *Wi-Fi On/Off Button *Power On/Off Button *LED On/Off Button *WPS Button *Reset Button Rozměry: 272.5 × 147.2 × 49.2 mm Obsah balení: *Wi-Fi Router Archer AX72 *Power Adapter *RJ45 Ethernet Cable *Quick Installation Guide

od 141
Porovnať ceny

RB912UAG-5HPnD OVERVIEW The RB912UAG-5HPnD is very versatile device. It's small wireless router with an integrated high power wireless card and an additional miniPCIe slot for 802.11 wireless, or 3G card. The Gigabit port helps to utilize the full potential of 802.11n wireless speeds. The integrated wireless card is capable of up to 1000mW output power. It has built in 16kV ESD protection on both the Ethernet and the MMCX ports. SPECIFICATIONS Product code • RB912UAG-5HPnD CPU speed • 600MHz CPU cores • 1 RAM • 64 LAN ports • 1 Gigabit • Yes MiniPCI • 0 miniPCI-e • 1 Integrated Wireless • Yes Wireless standards • 802.11an USB • 1 Memory Cards • No Power Jack • Yes 802.3af support • No PoE • 8-30V DC Voltage Monitor • Yes CPU temperature monitor • No PCB temperature monitor • Yes Dimensions • 105x105mm Operating System • RouterOS RouterOS License • L4 Current Monitor • No TX power • 30dBm Max Power consumption • 14W at 24v

EAP230-Wall - Bezdrátový gigabitový nástěnný přístupový bod Omada AC1200 MU-MIMO. Soukromé připojení pro každý pokoj. EAP230-Wall je navržen tak, aby splňoval všechny potřeby sítě v prostředích s mnoha oddělenými místnostmi, jako jsou hotely, kanceláře a koleje. Zařízení v každé místnosti zajišťuje každému uživateli exkluzivní vysokorychlostní připojení Wi-Fi. Technologie 802.11ac wave 2 umožňuje více uživatelům přístup k internetu současně. Rychlosti až 1200 Mb/s a bezdrátová pásma 2,4 GHz a 5 GHz zajišťují současný vysokorychlostní přístup k internetu různým zařízením. Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U Klíčové vlastnosti *Rychlá dvoupásmová Wi-Fi: Současná rychlost 300 Mb/s na 2,4 GHz a 867 Mb/s na 5 GHz dosahuje s MU-MIMO rychlostí 1167 Mb/s *Gigabitové porty: 2 gigabitové ethernetové porty (1 × uplink + 1 × downlink). *Integrováno do Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), Centralizovaná správa cloudu a inteligentní monitorování. *Centralizovaná správa: Cloudový přístup a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a snadnou správu. *Soukromé připojení pro každou místnost: Navrženo tak, aby splňovalo všechny potřeby sítě v prostředích s mnoha oddělenými místnostmi, jako jsou hotely, kanceláře a koleje. *Elegantní vzhled: Bezprecedentní tenký design s pouhými 11 mm, stejné velikosti a tvaru jako vypínač nebo čelní panel zásuvky, aby se perfektně hodil do jakékoli místnosti. *Snadná instalace a podpora PoE: Konstrukce se snadnou montáží, kompatibilní se spojovací skříní standardu 86 mm a EU a podporou 802.3af / at PoE. *Zabezpečená síť pro hosty: Spolu s několika možnostmi ověřování (SMS / Facebook Wi-Fi / Voucher atd.) a bohatými bezdrátovými bezpečnostními technologiemi. Technické parametry Rozhraní: Uplink: 1 × 10/100/1000 Mbps Ethernet Port, Downlink: 1 × 10/100/1000 Mbps Ethernet Port Fyzický bezpečnostní zámek: Ne Zdroj napájení: 802.3af / 802.3at PoE Spotřeba energie: 7 W Rozměry: 86,8 × 86,8 × 30,2 mm Anténa: 2 dvoupásmové antény, 2,4 GHz: 2 × 4 dBi, 5 GHz: 2 × 3,6 dBi Montáž: Montáž na nástěnnou desku Bezdrátové standardy: IEEE 802.11n/g/b/ac Frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz Rychlost signálu: 5 GHz: až 867 Mb/s, 2,4 GHz: až 300 Mb/s

Bundle sestávající ze spínače Aruba 8320 32-port 40G QSFP + s 5 ventilátory a 2 napájecími zdroji specifikace: Porty (40) porty 40 GbE QSFP + Paměť a procesor Procesor 2GHz, 16GB RAM, 64GB SSD a 8GB flash Směrovací / spínací kapacita 2,5 Tbs Vstupní napětí 100-127 a 200-240 VAC s 50 nebo 60 Hz Spotřeba energie 310W Rozměry výrobku (V x Š x H) 1,71 x 17,26 x 20,28 in Hmotnost 21,27 libry odkaz na stránky výrobce: https://www.hpe.com/us/en/product-catalog/networking/networking-switches/pip.specifications.aruba-8320-switch-series.1010698400.html

od 25649
Porovnať ceny

Model: NETGEAR AX1600 Síťové standardy: *802.11a *802.11b *802.11g *Wi-Fi 4 (802.11n) *Wi-Fi 5 (802.11ac) *Wi-Fi 6 (802.11ax) Bezdrátový datový přenos: 1200 Mbit/s Porty: 1x RJ-45 Zabezpečení: 128-bit AES,WPA-PSK Rozměry: 68x149x52 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 490g

EAP211-Bridge KIT Omada Wireless Bridge 5 GHz 867 Mbps Indoor/Outdoor Access Point Funkce *802.11ac pro rychlost až 867 Mb/s při bezdrátové přenosové rychlosti 5 GHz. *Ideální pro bezdrátový přenos na velkou vzdálenost až 1 km. *Automatické párování a agilní LED pro efektivní nasazení. *3× Gigabit Ethernet porty pro více vysokorychlostních připojení IP kamer. *Podporuje Omada SDN pro vzdálenou a centralizovanou správu. *Kryt odolný vůči povětrnostním vlivům IP65 a ochrana před bleskem 6kV zajišťují vhodnost za každého počasí. *Podporuje pasivní PoE pro flexibilní nasazení (adaptér je součástí dodávky). Parametry Hardware Rozhraní * 3 x porty Gigabit Ethernet Tlačítko *Reset Zdroj napájení *12V DC / 24V pasivní PoE (pasivní PoE adaptér součástí dodávky.) Rozměry (Š x H x V) *224 × 79 × 60 mm Typ antény *Interní 2×2 duálně polarizované směrové MIMO antény *5 GHz: 7,0 dBi *Horizontální: 70°, Vertikální: 70° Kryt odolný proti povětrnostním vlivům *IP65 Montáž * Montáž na tyč (včetně příslušenství) Wireless Dosah *1000 m (3280 stop)5 Bezdrátové standardy *IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Frekvence *5 GHz Rychlost signálu *5 GHz: až 867 Mbps Bezdrátové funkce *Mesh *MU-MIMO: 5G 2x2 MU-MIMO DL *Vyvážení zatížení, Beamforming, Spravedlivost vysílacího času, Více SSID: 8, Statistika bezdrátového připojení, Plán bezdrátového připojení, Plán restartu, RADIUS Accounting, MAC autentizace, statická IP/Dynamická IP Bezdrátové zabezpečení *VLAN, Access Control, Rogue AP Detection, Captive Portal Authentication *Maximální počet MAC filtrů: 4 000 *WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise Přenosový výkon *CE: *

od 143
Porovnať ceny

HPE FlexNetwork 5140 24G SFP w/8G Combo 4SFP+ EI switch. Řada přepínačů HPE FlexNetwork 5140 EI obsahuje gigabitové ethernetové přepínače, které podporují statické směrování, směrování OSPF a RIP Layer 3, praktické pevné uplinkové porty 10 GbE, PoE+, ACL, IPv6 a přináší úspory energie díky energeticky účinnému ethernetu. Unikátní technologie Intelligent Resilient Fabric (IRF) vytváří virtuální strukturu tím, že spravuje několik přepínačů jako jedno logické zařízení, které zvyšuje odolnost, výkon a dostupnost sítě a zároveň snižuje provozní složitost. Technické parametry *Spotřeba energie: 57 W (maximum) *Vstupní napětí: 100 - 240 VAC, rated -48 to -60 VDC *Porty: 16x SFP 100/1000 Mbps porty, 8x SFP dual-personality porty - 10/100/1000BASE-T RJ-45 nebo 100/1000BASE-X Combo Ports, 4x SFP+ 1000/10000 SFP+ porty *Směrovací/přepínací kapacita: 128 Gbps *Stacking capabilities: IRF 9 switches *Propustnost: až 96 Mpps *Funkce správy: IMC - Intelligent Management Center; SmartMC; Rozhraní příkazového řádku; Webový prohlížeč; Správce SNMP *Hmotnost: 6 kg *Rozměry: 4,36 x 44 x 36 cm

od 2964
Porovnať ceny

52-Port Gigabit PoE+ Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G Combo Ports, 370W (With 1 Year License) *48 x PoE+ 10/100/1000Mbps *4 x Combo 1000BaseT/SFP ports *PoE Budget 370W *D-Link Nuclias Cloud Management *Zero-touch deployment *Over-the-air firmware updates through the cloud *Voice VLAN *Port 1-48 802.3at, IEEE 802.3af *Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX *EEE 802.3x Flow Control *2 x Fans *802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP) *802.3ad Link Aggregation *IGMP Snooping *Configurable VLAN groups 256 *Jumbo frame *Switching capacity 104 Gbps *MAC Address table size 16k *Time-based PoE *MAC/IP-based ACL max 768 entries *IEEE 802.3az EEE

od 1111
Porovnať ceny

Aruba 5412R 92GT PoE+/4SFP+ v3 zl2 Swch Přehled Řada přepínačů Aruba 5400R zl2 je na vedoucí pozici jako řešení pro přístup k mobilním kampusům s multimediálními porty HPE Smart Rate pro vysokorychlostní připojení a šířku pásma pro zařízení 802.11ac. Přináší pružnost a inovační flexibilitu podnikové třídy a rozšiřitelnost pro především mobilní sítě. Aruba 5400R přináší robustní virtualizaci s řešeními společnosti AllianceOne, bezchybné převzetí služeb při selhání, vylepšenou kvalitu QoS a zabezpečení s pokročilými funkcemi vrstvy 3 bez nutnosti licencování dodatečného softwaru. Na základě 6. generace ProVision ASIC má Aruba 5400R zl2 Switch Series vysokorychlostní, vysokokapacitní architekturu s přepínačem 2 Tbps s nízkou latencí 2,1 m, bezprecedentní programovatelností a špičkovými aplikacemi SDN. Tato řada nabízí flexibilní možnosti připojení s kompaktním šestistupňovým nebo 12stupňovým kompozitním šasi, linkou 40 GbE, až 10 porty až 96 linek a až 288 porty PoE +. Aruba 5400R je podporou SDN s podporou OpenFlow a poskytuje konzistentní kabelový / bezdrátový uživatelsky přístup s ClearPass Policy Manager a Airwave Network Management. - Management: Fully managed - Layer 2 to Layer 4 - Intelligent Edge - Modular Switch - 92x PoE 100/1000 RJ45 portů + 4x 10GbE SFP+ transceiver sloty + 8x open module slot - Redundantní zdroje (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – J9828A, J9829A nebo J9830A ) - podpora Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba Airwave - Montáž do 19“ racku. Úchytky jsou součástí balení. - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

od 23020
Porovnať ceny

D-Link DIS-H60-24 průmyslový zdroj 24V, 60W D-Link DIS-H60-24 je 60W 24VDC průmyslový pulzní napájecí zdroj s montáží na DIN lištu, s jističovým profilem. *Ultra tenké provedení 52,5mm (3SU) *Druh zdroje: AC/DC *Vstup: 85-264VAC *Výstup: 21,6 ~ 29V DC, 0 ~ 2,5A *Bez zátěže spotřeba menší než 0,3W *Ochrany proti zkratu, přetížení, přepětí *Izolace třídy II *Splňuje LPS (Limited power source) *Pasivní chlazení konvenčním prouděním okolního vzduchu *Provozní teploty -30°C až +70°C *Montáž na DIN lištu TS-35/7,5 nebo TS-35/15 *LED indikace zapnutí *Rozměry: 52,5 x 90 x 54,5 mm (šířka x výška x hloubka) *Hmotnost: 190g *Kompatibilní s průmyslovými přepínači D-Link řady DIS-100E, DIS-100G, DIS-200G, DIS-300G bez PoE napájení *Záruka 3 roky

Venkovní odolná Ultra HD 4K (8MPx) kamera iGET HOMEGUARD HGNVK936CAM s obousměrným přenosem zvuku, barevným nočním viděním, sirénou, PoE napájením a SMART detekcí pohybu pomocí vestavěného PIR detektoru, je příslušenství ke kamerovému setu iGET HOMEGUARD HGNVK84904. Rozlišení 4K (3840 x 2160) pro video ve velmi vysoké kvalitě, denní i noční provoz, noční přisvětlení až 40 m, odolnost proti prachu a stříkající vodě IP66. Úhel záběru 104°. Úhel záběru PIR detektoru 120° na vzdálenost 7m. LED světla pro výstrahu/svícení. Podpora ONVIF (Ver. 2.6, Profile S, Profile G). Způsob připojení kamery a PoE napájení Kamera je pomocí Ethernet kabelu připojena přímo k hlavnímu NVR rekordéru. Pomocí tohoto 8mi žilového datového kabelu je přenášeno napájení kamery i data. Napájení kamery tak plně obstarává NVR rekordér. Kamera zase posílá do NVR rekordéru data - pořízená videa. Je možné použít 18m dlouhý kabel z balení s konektory, v balení je pro každou kameru. Nebo je možné celý systém připojit na stávající rozvody. Výhodou stávajích rozvodů je to, že délka kabelu ke každé kameře od NVR rekordéru může být až 100m. Rozvody musí být z Ethernetového kabelu, kategorie Cat.5e, Cat.6 nebo vyšší. Inovativní SMART detekce pohybu pomocí vestavěného PIR detektoru Hlavní výhodou této kamery je speciální zcela inovativní režim detekce pohybu. Díky vestavěnému PIR detektoru s úhlem záběru 120° a dosahem 7m dokáže rozeznat o jaký objekt se týká. Tato kamera rozezná důležité pohyby - jako pohyb člověka, automobilu, velkého zvířete apod. Oproti tomu klasické kamery rozeznávají totiž pohyb jen na základě optiky, která nedokáže přesně objekt rozeznat. Při klasické technologii tak kamera detekuje pohyb i při padajícím listí, dešti, západu slunce, pavučinách, pohybu hmyzu apod. Aby tato speciální SMART detekce fungovala, je nutné tuto kameru připojit k setu iGET HOMEGUARD HGNVK84904. PIR detektor je na kameře umístěn pod optikou. Snadné uvedení do provozu Kameru iGET HOMEGUARD HGNVK936CAM stačí připojit pomocí dodaného ethernetového kabelu nebo vlastního ethernetového kabelu k NVR rekordéru iGET HOMEGUARD HGNVK84904. Vysoká kvalita obrazu Kamera disponuje velmi kvalitním snímačem 1/2,3" 8.0 MPx s rozlišením Ultra HD 3840 x 2160 (4K), díky kterému se můžete těšit na jasný a ostrý obraz. Úhel záběru je 104°. Videozáznamy pořizuje s využitím komprese H.265. Kamera má digitální redukci šumu 3D DNR, duální stream, a Bit rate 256kbps - 8Mbps. Noční vidění a obosuměrný přenos zvuku Díky zabudovanému barevnému IR LED nočnímu přísvitu v kameře je možné ji využívat nepřetržitě ve dne i v noci, kamera obsahuje přisvětlovací IR LED diody s dosahem 40 m a navíc LED světla pro výstrahu. Tyto diody jsou pro lepší design ukryté pod tmavým krytem na kameře. Navíc také přenos zvuku, obsahuje mikrofon i reproduktor. Díky těmto parametrům je možné použití kamer ve všech prostorách i s nulovou nebo sníženou viditelností. Univerzální díky podpoře ONVIF Kamera podporuje ONVIF protokol pro univerzální připojení k jiným systémům. Je tak možné ji připojit k jakémukoliv NVR rekordéru, úložišti, NAS serveru který podporuje univerzální a velmi rozšířený ONVIF protokol. Kamera disponuje verzí ONVIF (Ver. 2.6, Profile S, Profile G). Rozměry a hmotnost Kamera má rozměry a hmotnost 138 x 69 x 71 mm, 330 g. Hlavní parametry - velmi vysoké rozlišení Ultra HD 4K (3840 x 2160) - určena pro modely iGET HOMEGUARD HGNVK84904, HGNVK164908 - napájení kamery: podporuje PoE napájení po Ethernet kabelu, také obsahuje Jack konektor pro připojení dalšího napájení 12V DC - speciální SMART detekce pohybu pomocí vestavěného PIR detektoru, klasické kamery detekují pouze na základě optiky - parametry PIR detektoru: úhel záběru 120°, dosah 7m - odolnost proti prachu a vodě IP66 - barevné noční vidění až do vzdálenosti 40 m (obsahuje IR LED diody a LED světla) - úhel záběru: 104° - senzor 1/2.3" 8.0MPx, 0.1 Lux @ F1.2 (AGC ON), 0 Lux with IR - kompatibilita kamery: ONVIF (Ver. 2.6, Profile S, Profile G) - automatické přepnutí denního/nočního režimu - digitální redukce šumu: 3D DNR - stream/video bit rate: Dual/ 256 kbps - 8 Mbps - životnost infračervených LED: 10 000 h - materiál těla kamery: litina/plast - provozní teplota -30°C až +55°C - konektory: RJ45, napájecí Jack pro přídavné napájení - délka kabelu od kamery po konektory: 35 cm - připojení pomocí dodaného ethernetového kabelu 18 m, je možné připojit na stávající kabeláž Ethernet Cat.5e a vyšší až do délky 100m - rozměry a hmotnost kamery: 138 x 69 x 71 mm, 350 g. Obsah balení - kamera iGET HOMEGUARD HGNVK936CAM - rychlý návod k obsluze CZ, SK, PL - 18 m Ethernetový kabel - dr

od 139
Porovnať ceny

28-Port Gigabit PoE+ Nuclias Smart Managed Switch including 4x 1G Combo Ports, 370W (With 1 Year License) *24 x PoE+ 10/100/1000Mbps *4 x Combo 1000BaseT/SFP ports *PoE Budget 370W *D-Link Nuclias Cloud Management *Zero-touch deployment *Over-the-air firmware updates through the cloud *Voice VLAN *Port 1-24 802.3at, IEEE 802.3af *Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX *EEE 802.3x Flow Control *2 x Fans *802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP) *802.3ad Link Aggregation *IGMP Snooping *Configurable VLAN groups 256 *Jumbo frame *Switching capacity 56 Gbps *MAC Address table size 8k *Time-based PoE *MAC/IP-based ACL max 768 entries *IEEE 802.3az EEE

od 730
Porovnať ceny

Nástěnná jednotka TL-WA860RE slouží k pohodlnému rozšíření pokrytí a zvýšení síly signálu vaší bezdrátové sítě. S rychlostí 300 Mbit/s standardu Wireless N jednotka TL-WA860RE signálově oživí vaše "mrtvé zóny" a pomůže vám spolehlivě připojit mobilní zařízení, přehrávače médií a počítače k bezdrátové síti. Klíčové vlastnosti *Režim extenderu zesiluje bezdrátový signál a prodlužuje jeho dosah na dříve nedostupná místa *Přidaná zásuvka zajišťuje napájení jiných elektrických zařízení. *Miniaturní velikost a nástěnná konstrukce umožňuje snadnou instalaci a flexibilní pohyb *2 pevné externí antény poskytují vynikající bezdrátové pokrytí a spolehlivost *Snadné rozšíření pokrytí bezdrátovým signálem po stisknutí tlačítka Range Extender Technické parametry *Normy a protokoly: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b *Rozhraní: Ethernetový port 10/100 Mbps (RJ45) *Spotřeba energie: Asi 3W *Rozměry: 110,0 x 65,8 x 75,2 mm *Anténa: 2 x externí *Frekvence: 2,4 ~ 2,4835 GHz *Vysílací síla:

Mikrotik RB941-2nD,32MB RAM,4xLAN,wireless AP PŘEHLED Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. hAP je ápéčko pro domácí použití disponující kompletním servisem RouterOS funkcí, umožňující napájení z USB portu (zdroj 5V součástí dodávky). Osazeno 650MHz CPU, 32MB RAM, disponuje čtyřmi Fast Ethernet porty, integrovaný Dual-Chain 2.4GHz bezdrátový modul a RouterOS L4 licence. Podporuje "button triggered WPS" pro snažší autentifikaci, tlačítkový shift do cAP módu s CAPsMAN centrálním managementem. Samozřejmostí jsou pokročilé funkce typu bandwidth shaping, firewall, user access control atp. SPECIFIKACE Product code * RB941-2nD CPU nominal frequency * 650 MHz CPU core count * 1 Size of RAM * 32 MB 10/100 Ethernet ports * 4 Wireless chip model * QCA9531-BL3A-R Wireless standards * 802.11b/g/n Power Jack * 1 Supported input voltage * 5 V PoE in * No PoE out * No Voltage Monitor * No PCB temperature monitor * No CPU temperature monitor * No ROS license level * 4 Antenna gain dBi * 1.5 Current Monitor * No CPU * QCA9531-BL3A-R Max Power consumption * 3W Number of chains * 2 WIRELESS SPECIFICATIONS (2.4 GHz) * 1MBit/s 22 -96 (TX RX) * 11MBit/s 22 -89 (TX RX) * 6MBit/s 20 -93 (TX RX) * 54MBit/s 18 -74 (TX RX) * MCS0 20 -93 (TX RX) * MCS7 16 -71 (TX RX) ! UPOZORNĚNÍ ! * Výrobce Mikrotik neposkytuje záruku na zařízení poškozená přepětím. * Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. * Pro venkovní instalace používat výhradně stíněnou kabeláž (FTP/SFTP) a jednotky korektně uzemnit (prostřednictvím integrovaného zemnícího členu či použitím ethernetové přepěťové ochrany).

NETGEAR GS728TX-300EUS 24-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with 4x 10G SFP+ Ports Vlastnosti *Počet portů: 24 Gigabit Ethernet portů + 4 10G SFP+ porty *Podpora VLAN: Ano (512 VLAN) *Směrování VLAN: Ano *Dynamické přiřazení VLAN: Ano *Podpora statického routingu: Ano *DoS ochrana: Ano *Energeticky úsporný Ethernet (EEE): Ano *MLD snooping: Ano *Napájení: Interní zdroj *Hlučnost: 29 dBA *Ventilátor: 1 ks Technické specifikace *Rychlost portů: 10/100/1000 Mb/s *SFP+ porty: 4 × 10G *PoE porty: Ne *Maximální spotřeba bez PoE: 26 W *Velikost MAC tabulky: 16 K *Velikost bufferu: 1.5 MB *Počet VLAN: 512 *Host ARP tabulka: 512 *MTBF: 382 249 hodin (? 43,6 let) *Pracovní teplota: 0 °C až 50 °C Management *Systém správy: NETGEAR Insight Remote Cloud Management Fyzické parametry *Rozměry (Š × H × V): 440 × 257 × 43 mm *Hmotnost: 3.08 kg (6.79 lb) Obsah balení *Switch s Insight Cloud Management *DC napájecí kabel *Rackmount kit *Instalační příručka Záruka *Omezená doživotní záruka na hardware *Výměna následující pracovní den (Next Business Day Hardware Replacement) Web výrobce: https://www.netgear.com/uk/business/wired/switches/smart-cloud/gs728txv3/

od 311
Porovnať ceny

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in Popis Spravovatelné přepínače řady D-Link DGS-1210 jsou nejnovější generací switchů, které poskytují vyšší výkon přes Ethernet (PoE), více typů fyzických rozhraní, více rozhraní pro správu a pokročilé funkce L2. Se všemi těmito funkcemi kombinuje řada DGS-1210 cenově výhodné a flexibilní řešení pro rozšíření jakékoli sítě. Technická specifikace Model *DGS-1210-52MP Rozhraní (porty) *48 x 10/100/1000BASE-T PoE *4 x 100/1000Mbps combo Standardy portů *IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (kroucená měděná dvojlinka) *IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (kroucená měděná dvojlinka) *IEEE 802.3u 100BASE-FX 100 Mbps po optickém vlákně *IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (kroucená měděná dvojlinka) *IEEE 802.3z 1000BASE-X 1 Gbps po optickém vlákně *IEEE 802.3az Energeticky efektivní Ethernet (EEE) *IEEE 802.3x kontrola toku *IEEE 802.3af/at shoda (pro PoE porty) Síťové kabely *UTP Cat. 5, Cat. 5e (100 m max.) Duplex mód *Plný/poloviční duplex pro 10/100 Mb/s *Plný duplex pro rychlost 1000 Mb/s Rozhraní pro přenos dat (Media Interface Exchange) *Automatické nastavení MDI/MDIX pro všechny porty s kroucenou dvojlinkou Přepínací kapacita *104 Gb/s Způsob přenosu *Ulož a předej Tabulka adres MAC *8K záznamů Statické adresy MAC *256 záznamů Maximální rychlost předávání 64 bajtových paketů *77,4 Mpps Vyrovnávací paměť paketů *12 Mbits Paměť procesoru *DDR3 128 MB Paměť Flash *32 MB Porty podporující PoE *Porty 1 až 48 Rozpočet na napájení *370 W LED diody Napájení (na zařízení) *Ano Spojení / aktivita / rychlost (na port) *Ano PWR Max *Ano Chyba ventilátoru *Ano Vstupní napájení *100 až 240 V AC 50/60 Hz interní univerzální napájecí zdroj Maximální spotřeba energie *454,1 W (PoE zapnuto) *54,4 W (PoE vypnuto) Spotřeba energie v pohotovostním režimu *31,6 W Akustika *Vysoká rychlost: 52,4 dB(A) *Nízká rychlost: 47,6 dB(A) Odvádění tepla *1549,29 BTU/hod Ventilátory *3 Provozní teplota *-5 až 50 °C Skladovací teplota *20 až 70°C Provozní vlhkost *0% až 95% relativní vlhkost Skladovací vlhkost *0% až 95% relativní vlhkost Rozměry (D x Š x V) *440 x 430 x 44 mm Hmotnost *6,26 kg Certifikace *EMI: CE třída A, VCCI třída A, FCC třída A, BSMI, CCC *Bezpečnostní: CB, UL, BSMI, CCC MTBF *236 406 hodin Pro více informací si můžete v sekci „ Ke stažení“ stáhnout datasheet.

od 659
Porovnať ceny

AC1200 Celý domácí síť Wi-Fi Deco E4 (3 balení) *Deco používá systém jednotek k dosažení plynulého pokrytí Wi-Fi v celé domácnosti - eliminujte slabé oblasti signálu jednou provždy! *Díky pokročilé technologii Deco Mesh jednotky spolupracují na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem sítě. Zařízení se automaticky přepínají mezi dekodéry, když se pohybujete svým domovem pro co nejrychlejší možnou rychlost. *Balíček Deco E4 poskytuje Wi-Fi na ploše až 4 000 čtverečních stop (verze EU). A pokud to nestačí, jednoduše do sítě přidejte více dekodérů, abyste zvýšili pokrytí. *Deco E4 poskytuje rychlé a stabilní připojení s rychlostí až 1167 Mbps a spolupracuje s hlavním poskytovatelem internetových služeb (ISP) a modemem. *Deco dokáže zvládnout provoz i z těch nejrušnějších sítí a poskytuje připojení bez zpoždění až pro 100 zařízení. *Rodičovská kontrola omezuje online čas a blokuje nevhodné weby podle jedinečných profilů vytvořených pro každého člena rodiny. *Nastavení je jednodušší než kdy jindy díky aplikaci Deco, která vás provede každým krokem. Technická specifikace: NAPÁJENÍ *Vstupní napajení AC adaptéru: 100-240V~ 50/60Hz 0.3A *Výstupní napájení AC adaptéru: 12V ~ 1A FUNKCE HARDWARU *Porty: 2x 10/100Mbps WAN/LAN Porty, 1x Napájecí port *Tlačítka: 1x Resetovací tlačítko na spodní straně *Flash paměť: 16 MB *SDRAM: 128 MB *Rozměry (Š x H x V): 190.5 × 90.7 × 90.7 mm *Typ antény: 2x interní dvoupásmová anténa na jednotku Deco BEZDRÁTOVÉ FUNKCE *Bezdrátové standardy: IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz *Frekvence: 2.4 GHz a 5 GHz *Rychlost signálu: 867 Mbps při 5 GHz, 300 Mbps při 2.4 GHz *Vysílací výkon: FCC:

od 103
Porovnať ceny

Festa F61 Přístupový bod AX1800 Wi-Fi 6 pro montáž na strop KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Až 1,8 Gb/s rychlosti WiFi 6: 574 Mb/s na 2,4 GHz a 1201 Mb/s na 5 GHz Bezplatné cloudové centrální řízení pomocí aplikace Festa nebo webu Snadné nastavení a používání, není potřeba profesionální technik. Technologie sítě, které se sama organizuje a Zero-Touch Provisioning to usnadňují. Mesh a bezproblémový roaming umožňují plynulé bezdrátové připojení. 1× Gigabit PoE port pro vysokorychlostní přenosy. Podpora jak 802.3af PoE, tak DC napájení (napájecí adaptér součástí) pro snadnou instalaci. SPECIFIKACE Rozhraní 1x gigabitový ethernetový port Tlačítko Reset Napájení - 802.3af PoE - 48V pasivní PoE - 12V/1A DC (napájecí adaptér je součástí dodávky) Spotřeba energie 10,6 W (pro PoE); 9,6 W (pro DC) Hmotnost 398,5 g Rozměry(Š x H x V) 6,3 × 6,3 × 1,5 palce (160 × 160 × 38,5 mm) Více informací na webu výrobce:https://www.tp-link.com/cz/business-networking/soho-festa-access-point/festa-f61/

Netgear M4500-32C 32x100G/50G/40G QSFP28 Managed Switch. Tyto přepínače kombinují konfigurovatelnost maticového přepínače s výkonem a škálovatelností Ethernetu a podporují stovky koncových bodů AV over IP. Přepínače M4300 a M4500 nabízejí IGMP Plus a výrazně zjednodušují architekturu systému za dramaticky nižší cenu. Zcela nová řada přepínačů vyvinutá a zkonstruovaná pro rostoucí trh AV přes IP. *Zahrnuje IP Multinetting / CIDR, Static, PBR, VRRPv2, OSPFv3, PIM-SM, VxLAN, BGP4, VRF-Lite *Možnost povolit nebo zakázat porty na základě stavu propojení různých portů pro úplnou závislost odkazu *Implementace vzdáleného zrcadlení průmyslového standardu SNMP, RMON, MIB, LLDP, AAA, sFlow a RSPAN *Servisní port pro out-of-band 1 Gigabit Ethernet management (OOB) pouze s průmyslovým standardem rozhraní příkazového řádku (CLI) *Standardní přímý RJ45 RS232 pro správu Technické parametry *Porty: 32 x QSFP28 (výchozí režim 1x100G, ostatní režimy mohou být 1x50G, 1x40G) *Zdroj: 2 modulární napájecí jednotky *Porty pro správu: 1G ethernetový servisní port pro správu mimo pásmo (OOB, RJ45), RS232 přímý sériový RJ45 pro místní konzolu pro správu *6.4 Tbps Switching Fabric *Procesor: x86 Intel Atom® Processor C3558 *RAM: 8GB DDR3L 1600 ECC RAM *Flash: 128GB M.2 SSD *Spotřeba: 426 W *Rozměry: 440 x 43,2 x 508 mm *Hmotnost: 9,78 kg Odkaz na web výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/fully-managed/m4500-32c/

od 25983
Porovnať ceny

Aruba Instant On usnadňuje udržení spokojenosti uživatelů sítě, připojení mobilních zařízení, zařízení IoT a zabezpečení vaší sítě. Přepínače Aruba Instant On 1930 jsou pokročilé, inteligentně spravované gigabitové přepínače s pevnou konfigurací navrženy pro malé podniky, které lze snadno nasadit a jsou dostupné. Jsou vyrobeny tak, aby zvládly dnešní aplikace s velkou šířkou pásma, jako jsou hlasové a video konference, které umožňují konzistentní připojení a zvyšují výkon. Klíčové vlastnosti *Řada ethernetových přepínačů řady 2+ s inteligentní správou připravená k nasazení v 8, 24 a 48 portech pro modely bez PoE a s PoE třídy 4 *PoE pro napájení AP a IoT zařízení, jako jsou IP telefony, sledovací kamery a dveřní zámky *Dva vyhrazené 1G SFP optické porty na 8-portových modelech a čtyři vyhrazené 1G/10G SFP+ optické porty na 24- / 48-portových modelech, aby se odstranily překážky provozu v síti *Ovládací prvky zabezpečení vám umožňují definovat přístup v každé oblasti vaší sítě, aby byla vaše obchodní data v bezpečí *Pohodlná mobilní aplikace a webové rozhraní pro nastavení, správu a odstraňování problémů Technické parametry Porty a sloty *48 RJ-45 autosensing 10/100/1000ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3abType 1000BASE-T); Duplex: 10BASET/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only *4 SFP+ 1/10GbE ports Procesor a paměť *ARM Cortex-A9 @ 800 MHz,512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5 MB Rozměry *44.25 x 28.24 x 4.39 cm Hmotnost *3.13 kg Odkaz na web výrobce: https://www.arubainstanton.com/files/DS_AIO_1930SwitchSeries.pdf

od 437
Porovnať ceny

Allied Telesis AT-AR021S-00 Kompatibilita: *AR410 *AR410S *AR415S *AR440S *AR441S *AR442S *AR720 *AR725 *AR740 *AR745 *AR750S *AR750S-DP *AR770S Záruka: 2 roky

od 131
Porovnať ceny

Univerzální PoE kamera 4MP s podporovu OnViF protokolu. Venkovní voděodolná kamera s IP67, podporou zvuku a nočním viděním 30 m, komprese H.265 a H.264. Vestavěný mikrofon s detekcí zvuku 5 m, detekce pohybu, detekce člověka, rozlišení 4MP (2560 x 1440). Připojení k NVR nebo do sítě, ovládání pomocí PC nebo telefonu s aplikací. Popis produktu S univerzálními kamerami Tenda jednoduchým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Připojení kamery do sítě pomocí Ethernetového kabelu je možné ji napájet pomocí PoE nebo pomocí DC napájení. Díky OnViF protokolu je možné kameru připojit k jakémukoliv rekordéru , NAS úložišti atd. které podporují OnViF. Navíc je možné samostatné použití kamery, stačí ji připojit pomocí kabelu do sítě a připojit napájení, poté oskenovat kód na kameře do aplikace. Snadná a efektivní správa pomocí aplikace Tenda TDSEE a webového prohlížeče Mějte svůj kamerový systém stále pod kontrolou. Díky přihlášení přes webové rozhraní na defaultní adrese 192.168.1.203 (zároveň je aktivní DHCP) je možné provést veškeré nastavení. Navíc díky aplikaci TDSEE která je kompletně v češtině bude pro vás jednoduchá nejen instalace ale také používání kamer. Aplikace obsahuje celý seznam přidaných kamer, prohlížení online videí, uložených videí jak na disku HDD tak na Cloudovém úložišti, odposlech z kamer, zakoupení Cloudového úložiště přímo v nastavení aplikace, automatické aktualizace firmware a další. Design, umístění a odolnost Kamera má čistý a jednoduchý design, který je zároveň velmi efektivní. Disponuje stupněm krytí IP67 - určena do venkovního prostředí, odolná vůči prachu i vodě. Montáž je možné provést na stěnu nebo strop. Vysoká kvalita obrazu a zvuku Kamera vyniká rozlišením 4MP (2560 x 1440 px), počet snímků 25 fps, dále optika f= 4 mm a F= 2.2, IR-CUT, DWDR (Digital Wide Dynamic Range), kompenzace zadního světla. Kamera podporuje také nahrávání zvuku (obsahuje mikrofon), díky kterému je možný odposlech. AI detekce člověka a detekce pohybu Kamera disponuje nejen detekcí pohybu ale dokáže rozeznat detekci člověka oproti dalším detekcím. Perfektní video ve dne i v noci Kamera obsahuje čtyři infračervené IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Je možné ponechat režim nočního svícení zapnutý, vypnutý nebo jej kamera aktivuje a deaktivuje automaticky. Dosah až 30 m. PoE - Power Over Ethernet napájení nebo DC Kamera podporuje PoE napájení pomocí Ethernet portu RJ45, a to dle standartu PoE IEEE 802.3af. Kameru stačí pouze připojit k portu PoE rekordéru nebo PoE switch/injektoru. Také je možné napájení pomocí DC konektoru. Podpora veškerých rekordérů pomocí OnViF protokolu Kamera podporuje OnViF protokol díky kterému je možné ji připojit k Network Video Rekordéru libovolné značky, nastavovat ji a ovládat. Stačí jen zkontrolovat zdali NVR má v podporovaných protokolech právě OnViF. Moderní kodek pro pořizování videozáznamů - H.265 Kamera podporuje jeden z nejnovějších kodeků pro pořizování videozáznamů - H.265. Oproti staršímu kodeku H.264 je možné uložit až o 50% více videozáznamů na datové úložiště a také přenos dat v síti je poloviční, síť tak není zbytečně přetěžovaná. Technické parametry Senzor: 1/3 CMOS Rozlišení: 4MP (2560 x 1440 px) Dosah nočního LED/IR LED přísvitu: 30 m Ethernet: 1x LAN PoE RJ45 port 10/100 Mb/s Zvuk: ano, obsahuje mikrofon, G.711A, G.711U, 8 kHz Optika: 4 mm, F = 2.2 Třída krytí/odolnosti: IP67 Úhel záběru: Horizontal FOV: 74.9°, Vertical FOV: 41.3°, Diagonal FOV: 88.2° Kódování: H.265 Další funkce: IR-CUT, 3D redukce šumu, DWDR, kompenzace světla Smart alarm: Detekce pohybu, detekce člověka, video tampering Provedení: outdoor, venkovní Provozní teplota: -30° až +60 °C Rozměry a hmotnost (v x š x h): 85 x 85 x 166 mm, 204g Certifikace: CE, FCC, RoHS, UKCA Obsah balení 1x PoE kamera 1x Sada pro upevnění 1x Stručná instalační příručka Více informací na www.tenda.cz

XS3900 Série 48portový switch 10GbE ToR (Top-of-Rack) s uplinkem 40GbE ZyXEL XS3900-48F 48 Port 10G Top of the rack switch, 48x 10G SFP+ slots, 2x 40G QSFP slots, redundant PSU, Front to Rear airflow OVERVIEW ZyXEL XS3900-48F je switch s vysokou hustotou typu ToR (Top-of-Rack) určený pro rychlejší a modularizovanou realizaci nových aplikací v datových centrech příští generace. Switch podporuje protokoly DCBX, 802.1Qaz (ETS) a 802.1Qbb (PFC), nabízí připojení rychlostí 10GbE a 40GbE s velmi nízkou latencí; díky tomu se hodí pro konvergované sítě a virtualizované aplikace. Redundantní a za provozu měnitelné ventilátorové a napájecí moduly umožňují nepřetržitý provoz s vysokou spolehlivostí. SPECIFICATIONS Model • XS3900-48F Switch class • Layer 2 Port Density • Total port count: 52 • 10-Gigabit SFP+: 48 • 40-Gigabit QSFP+: 4 Performance • Switching capacity (Gbps): 1280 • Forwarding rate (Mpps): 952.4 • Packet buffer (byte): 9 M • MAC address table: 128 K Power • Input: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz • Max. power consumption (watt): 232 • Removable power module: Yes Physical Specifications • Dimensions (WxDxH) (mm/in.): 440 x 455 x 43 • Weight (kg): 10.2 • Removable power & fan modules: Yes Environmental Specifications • Operating Temperature: 0°C to 50°C/32°F to 122°F • Operating Humidity: 10% to 95% (non-condensing) • Storage Temperature: -47°C to 70°C • Storage Humidity: 10% to 90% (non-condensing) • MTBF (hr): 156,472 • Heat dissipation (BTU/hr): 1024.32

od 11220
Porovnať ceny
Top