Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Alternativní označení produktu: „C1300-16XTS“; „C1300-16X-RFTS-RF“ ; „C1300-16XTS-RF“ Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou tyto řízené přepínače Cisco Catalyst řady 1300 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Přepínače řady 1300 jako spravované síťové řešení poskytují výkon a pokročilou inteligenci pro zpracování provozu, které potřebujete k poskytování veškeré komunikace a dat v rámci jedné sítě. Portfolio přepínačů, které lze spravovat prostřednictvím panelu Cisco Business Dashboard a mobilní aplikace Cisco Business, poskytuje jednoduché a spolehlivé prostředí. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Ať už potřebujete základní vysoce výkonnou síť pro připojení počítačů zaměstnanců, nebo řešení pro poskytování datových, hlasových a video služeb, přepínače Cisco Catalyst řady 1300 nabízejí řešení, které splní vaše potřeby. Pokud vaše firma požaduje pokročilé síťové funkce a zabezpečení pro digitální transformaci, a přitom je pro ni stále nejdůležitější hodnota, jsou pro vás přepínače Cisco Catalyst řady 1300 připraveny. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Napájení přes Ethernet Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 jsou k dispozici s až 48 porty napájení přes Ethernet (PoE). Tato funkce zjednodušuje nasazení pokročilých technologií, jako je IP telefonie, bezdrátové připojení a IP dohled, protože umožňuje připojit a napájet koncové body sítě přes jediný ethernetový kabel. Díky tomu, že není nutné instalovat samostatné zdroje napájení pro IP telefony nebo bezdrátové přístupové body, můžete využívat pokročilé komunikační technologie rychleji a s nižšími náklady. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů Cisco Catalyst řady 1300 poskytuje další flexibilitu při nasazení, včetně instalace mimo elektroinstalační skříň v místech, jako jsou maloobchodní prodejny, otevřené kanceláře a učebny, aniž by bylo narušeno prostředí. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1300 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Konstrukce bez ventilátoru u většiny modelů, která snižuje spotřebu energie, zvyšuje spolehlivost a zajišťuje tišší provoz a ekologické síťové řešení bez snížení výkonu. Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 357,14 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 480 Gb/s *Stohování: až 8 jednotek *Tabulka MAC: 16K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano (port RJ-45 a port USB-C) *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků a port pro konzoli Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako

od 1925
Porovnať ceny

DVI/HDMI extender s rozlišením 1920x1200 až na 50 metrů při použití stíněného kabelu CAT7/CAT6a v provedení dualhead. Transparentní USB a analogové nebo HDMI audio. *perfektní video bez komprimace, přenos každého pixelu bez ztrát *Plug&Play instalace *přenáší signály 2x DVI-D/HDMI, klávesnice (USB), myš (USB), periférie (USB 2.0 low/full speed), audio analogové/HDMI *propojení 1x (2x) CATx kabel, doporučen dvojitě stíněný kabel CAT7/CAT6a *rozlišení až 1920x1200@60Hz na vzdálenost až 50 metrů (v závislosti na kvalitě kabelu a počtu spojů) *podpora DDC EDID pro grafické karty s vysokým rozlišením *podpora všech operačních systémů *kompaktní robustní kovová konstrukce *přizpůsobení vysílače i přijímače pro zástavbu do 19“ šasi výšky 2U *vysílač je napájen přímo z PC přes USB kabel (volitelně ze zdroje), přijímač z napájecího adaptéru *dodávka obsahuje vysílač a přijímač, napájecí zdroj a kabely potřebné pro propojení počítačem

od 1551
Porovnať ceny

Model: Hewlett Packard Enterprise Aruba 8360-32Y4C v2. Switch: Ano Typ switche: Do racku Síťové standardy: *IEEE 802.1AE *IEEE 802.1AX *IEEE 802.1Q *IEEE 802.1ab *IEEE 802.1ak *IEEE 802.1p *IEEE 802.1s Kapacita přepínání: 1200 Gbit/s Konektory: *16x 25G SFP/SFP+/SFP28 *2x 100G QSFP+/28 PoE: Ne Rozměry: 442 x 44 x 406 mm (Š x V x H) Hmotnost: 7,71 Kg Záruka: Doživotní

od 29108
Porovnať ceny

BE3600 dvoupásmové Wi-Fi: 2880 Mb/s (5 GHz, EHT160) + 688 Mb/s (2,4 GHz, EHT40)Multi-Gig připojení k internetu: 1× 2,5GE WAN port, 1× 2,5GE LAN port a 3× GE LAN porty zajišťují ultrarychlé přenosy a flexibilní přístup k síti.Technol...

Cisco Meraki MR36 Cloud Managed AP. Cloudem řízené Wi-Fi 6 s Bluetooth a zabezpečovacím rádiem. Rádia *Rádio pro přístup k 2,4 GHz 802.11b/g/n/sek *5 GHz 802.11a/n/ac/ax přístupové rádio pro klienty *2,4 GHz a 5 GHz dvoupásmové WIDS/WIPS, spektrální analýza a rádiové analýzy polohy *2,4 GHz Bluetooth Low Energy (BLE) rádio *Současný provoz všech čtyř rádií *Maximální agregovaná snímková frekvence: 1,7 Gbps Anténa *Integrovaná všesměrová anténa (zisk 5,4 dBi při 2,4 GHz, zisk 6 dBi při 5 GHz) *Jednotlivé anténní prvky pro každé rádio Napájení *Napájení přes Ethernet: 37-47 V (kompatibilní s 802.af) *Alternativní 12V DC vstup *Spotřeba energie: max. 15 W (802,3af) *PoE injektor a DC adaptér se prodávají samostatně Rozhraní *1 x 10/100/1000 BASE-T Ethernet *1 × DC napájecí konektor (5,5 mm × 2,5 mm, střed kladný) Montáž *Včetně veškerého standardního montážního hardwaru *Stolní, stropní a nástěnné Fyzická bezpečnost *Včetně dvou bezpečnostních šroubů *Pevný bod zámku Kensington *Podomítková montážní deska s ochranou proti neoprávněné manipulaci Bezpečnostní *Integrovaný firewall vrstvy 7 se správou zásad mobilních zařízení *Flexibilní přístup pro hosty s izolací zařízení *Značení VLAN (802.1Q) a tunelování pomocí IPSec VPN *Hlášení o shodě s PCI *WEP, WPA, WPA2-PSK, WPA2-Enterprise s 802.1X, WPA3 - Personal, WPA3 - Enterprise, WPA3 - Enhanced Open (OWE) *EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-MSCHAPv2, EAP-SIM *Šifrování TKIP a AES *Integrace správy podnikové mobility (EMM) a správy mobilních zařízení (MDM) *Integrace Cisco ISE pro přístup hosta a BYOD

od 585
Porovnať ceny

TP-Link DS111P TP-Link DS111P je kompaktní desktopový switch s 11 porty, z toho 8 podporuje PoE+. Kombinuje 10/100 Mbps i gigabitové připojení včetně SFP slotu, nabízí tichý provoz bez ventilátoru, režim izolace a PoE Auto Recovery pro maximální stabilitu sítě. Vlastnosti * 8× 10/100 Mbps PoE+ RJ45 portů * 2× Gigabit RJ45 porty * 1× Gigabit SFP port * Výkon až 30 W na každý PoE port, celkový PoE budget 65 W * Kompatibilní se standardy IEEE 802.3af/at * Režim Extend pro přenos až 250 m * Režim izolace pro bezpečné oddělení provozu * Funkce PoE Auto Recovery pro automatický restart zařízení * Plug and Play bez nutnosti konfigurace * Tichý provoz díky fanless designu Technické specifikace *Model: DS111P *Standardy: IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3x, 802.3af, 802.3at, 802.3z *Počet portů: 8× 10/100 Mbps PoE+ RJ45, 2× 1Gbps RJ45, 1× 1Gbps SFP *PoE standard: IEEE 802.3af/at *PoE porty: Porty 1–8, max. 30 W na port *Celkový PoE budget: 65 W *Přepínací kapacita: 7.6 Gbps *Tabulka MAC adres: 2K *Pokročilé funkce: Extend Mode, Isolation Mode, PoE Auto Recovery, Flow Control *Max. spotřeba: 77.32 W *Odvod tepla: 263.7 BTU/h *Ventilátory: Bezventilátorový provoz *Rozměry (Š × H × V): 209 × 126 × 26 mm *Provozní teplota: 0–40 °C *Skladovací teplota: -40–70 °C *Vlhkost (provoz/skladování): 10–90 % / 5–90 % (nekondenzující) *Certifikace: CE, FCC Odkaz na web výrobce: https://www.omadanetworks.com/us/business-networking/omada-switch-unmanaged/ds111p/#highlights

Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Nová vylepšená verze populární produktové řady OmniTik. OmniTik 5 ac disponuje 5x Gigabit Ethernet porty a podporuje rychlý standard 802.11ac, je osazen výkonným 720MHz procesorem a 128MB RAM. Nabízí vysoký výkon (1300mW) a integrovaný 802.11a/n/ac Dual Chain wireless modul podporující 802.11ac standard i zpětnou kompatibilitu s 802.11a/n zařízeními. Nové provedení vodotěsného outdoor krytu s integrovanými dvěma 5GHz 7.5dBi všesměrovými anténami. Zařízení podporuje PoE napájení jak pasivní, tak i standardem 802.3at/af (v rozsahu 12v-57v) na eth portech 2 až 5. Ethernet porty 2-5 mohou napájet připojené aktivní prvky stejným napětím, kterým je připojen OmniTik. V případě použití 48V zdroje lze díky podpoře 802.3af/at napájet např. IP kamery. Součástí dodávky napájecí zdroj, PoE injektor a montážní příslušenství. Technické specifikace CPU: QCA9557 720 MHz Memory: 128 MB Storage type: Flash Storage size: 16 MB Ethernet: Five 10/100/1000 Mbit/s Fast Ethernet port with Auto-MDI/X Wireless: QCA9892, wireless built-in 5 GHz 802.11ac, dual chain Frequency range: 5150 MHz-5875 MHz Power options: PoE input, passive 12-57 V PoE out support: Eth2 - Eth5 Max output per port: 1 A (if input < 30 V), 0.5 A (if input > 30 V) Consumption: 18 W Antenna gain: 7.5 dBi Antenna beam width: 360° USB: 1x USB type A Dimensions: 416 x 129 x 58 mm Operating temperature: -40°C .. +70°C tested LEDs: 10x LEDs License level: 4 Operating system: RouterOS Upozornění Výrobce MIKROTIK nevztahuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba na vstupech adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. Při venkovních instalacích je třeba používat stíněnou kabeláž (FTP/SFTP), příslušné přepěťové ochrany (pokud nejsou integrovány) a provést korektní a efektivní uzemnění.

od 122
Porovnať ceny

Nový model RB5009UG+S+IN deklaruje výrobce jako feedback na požadavky uživatelů z Mikrotik User Meetingů po výkonném a robustním domácím routeru. Aktivní prvek disponuje devíti metalickými porty a USB 3.0 portem. Sedm portů je gigabit ethernet, jeden 2.5 gigabit ethernet a posledním je 10G SFP+ šachta. Všechny porty jsou připojeny k výkonnému switch-chipu z rodiny Marvell Amethyst a 10Gbps full-duplex linkou k Marvell Armada Quad-core ARMv8 1.4 GHz procesoru. CPU i switch-chip jsou umístěny na dně boardu, tudíž celý robustní kovový case funguje jako masivní pasivní chladič. RouterBoard vedle napájení prostřednictvím adaptéru či svorkovnice podporuje i aktivní PoE+ napájení dle 802.3af/at standardu. Použitím Rackmount kitu K-79 lze snadno vytvořit 1U set čtyř routerů k montáži do racku. MikroTik YouTube video: https://www.youtube.com/watch?v=c5kBvwGqGws&t=1s Aktivní prvek integruje následující funkce a vlastnosti: • 7x Gigabit Ethernet porty • 1x 2.5 Gigabit Ethernet port • 10G SFP+ šachta • USB 3.0 vstup • Odolný kovový kryt • Výkonný čtyřjádrový procesor • 1 GB DDR4 RAM paměť • 1 GB NAND paměť • predesignováno pro operační systém RouterOS v7 • třícestné napájení - PoE, DC vstup, svorkovnice Technické specifikace: Product code: RB5009UG+S+IN CPU: 88F7040 1.4 GHz CPU architecture: ARM 64bit CPU core count: 4 Size of RAM: 1 GB RAM type: DDR4 Storage: 1 GB, NAND Number of 1G Ethernet ports: 7 Number of 2.5G Ethernet ports: 1 Number of 10G SFP+ ports: 1 USB port: 1 (3.0 type A) Operating system: RouterOS (License level 5) Switch chip model: 88E6393 Dimensions: 220 x 125 x 22 mm Operating temperature: -40°C to +60°C PoE-in: 802.3af/at Number of DC inputs: 3 Supported input voltage: 24-57 V (PoE in) 24-57 V (DC jack) 24-57 (2-pin terminal) Power adapter nominal voltage: 24 V Power adapter nominal current: 1.5 A Max power consumption (without attachments): 14 W Max power consumption: 20 W Upozornění: SFP+ port funkční pouze s aktivními DAC (Direct Attach Cables). Např. MikroTik S+DA0001/S+DA0003 pasivní DAC podporovány nejsou. Upozornění: Výrobce MIKROTIK nevztahuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba na vstupech adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. Při venkovních instalacích je třeba používat stíněnou kabeláž (FTP/SFTP), příslušné přepěťové ochrany (pokud nejsou integrovány) a provést korektní a efektivní uzemnění. Zařízení vždy provozujte s poslední výrobcem publikovanou verzí (výrobcem označenou "Stable") operačního systému RouterOS. Taková verze garantuje nejoptimálnější funčknost, obsahuje opravené chyby z verzí předchozích a výkonová vylepšení. Stránky o produktu: https://mikrotik.com/product/rb5009ug_s_in

od 184
Porovnať ceny

Rozšiřující modul do Smart Interface Modul Slots (SIC) routerů HPE MSR3000 Series.

od 774
Porovnať ceny

Cisco Catalyst C9130AXE-E Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/wireless/catalyst-9100ax-access-points/nb-06-cat-9130-ser-ap-ds-cte-en.html?oid=powen019338

od 2556
Porovnať ceny

ATEN 16-port Cat.5 KVM PS/2+USB, OSD, dual rail rack, 19" LCD, ovládání over IP Špičkový KVM přepínač pro ovládání až 16 počítačů s PS/2 nebo USB rozhraním s možností ovládání přes Internet/LAN over IP. Ergonomické 19" LCD, klávesnice a touchpad pro pohodlné ovládání PC s možností připojení další externí konzole. * integrovaná KVM konzole: LCD 19" monitor, klávesnice a touchpad * dual rail instalace do racku (monitor se posunuje nezávisle na klávesnici a touchpadu) * Náklon LCD monitoru až 120 stupňů * nativní rozlišení lokálního monitoru 1280x1024@75Hz * 16 portů pro ovládání připojených počítačů (při kaskádování přepínačů možnost připojení až 256 PC) * vzdálený přístup pro ovládání přes internet/LAN * propojení pomocí Cat 5/6 modulů pro úsporu místa (není součástí balení) * podpora PS/2 a USB pro připojené počítače (řeší se výběrem vhodného modulu pro připojení PC) * konzolový port pro možnost připojení další externí konzole * multiplatformní podpora: PC, Mac, Sun a Serial * podpora externí USB myši * zámek konzole pro zajištění při nepoužívání konzole * tlačítko pro vypnutí LCD monitoru * přepínání tlačítkem, hotkey klávesou, OSD a přes webový prohlížeč * panel array mod pro zobrazení více oken s obrazem najednou * vysílání klávesnice na všechny připojené stroje najednou * message board Managemet a bezpečnost * až 64 uživatelských učtů * administrátor může ukončit jakoukoliv běžící session * adapter ID, umožní zapamatovat nastavené údaje pro připojený počítač při přendání do jiného portu * sdílení portu více uživateli * logování událostí * podpora authentizace RADIUS, LDAP, LDAPS, a MS Active Directory * podpora SSL 128-bit enkrypce a RSA 1024-bit certifikátu * flexibilní nastavení 56-bit DES, 168-bit 3DES 256-bit AES, 128-bit RC4 * IP/MAC Filter podpora * konfigurovatelné skupiny uživatelů a jejich práv Kompatibilní KVM přepínače pro kaskádu: KH1508A/KH1516A, KH0116, ACS1208A/ACS1216A, CS1708A/CS1716A, KH1508/KH1516

od 3146
Porovnať ceny

HPE FlexNetwork 5140 48G 4SFP+ EI switch. Řada přepínačů HPE FlexNetwork 5140 EI obsahuje gigabitové ethernetové přepínače, které podporují statické směrování, směrování OSPF a RIP Layer 3, praktické pevné uplinkové porty 10 GbE, PoE+, ACL, IPv6 a přináší úspory energie díky energeticky účinnému ethernetu. Unikátní technologie Intelligent Resilient Fabric (IRF) vytváří virtuální strukturu tím, že spravuje několik přepínačů jako jedno logické zařízení, které zvyšuje odolnost, výkon a dostupnost sítě a zároveň snižuje provozní složitost. Technické parametry *Spotřeba energie: 44 W (maximum) *Vstupní napětí: 100 - 240 VAC *Porty: 48x RJ-45 autosensing 10/100/1000 porty, 4x 1000/10000 SFP+ porty *Směrovací/přepínací kapacita: 176 Gbps *Stacking capabilities: IRF 9 switches *Propustnost: až 132 Mpps *Funkce správy: IMC - Intelligent Management Center; SmartMC; Rozhraní příkazového řádku; Webový prohlížeč; Správce SNMP *Hmotnost: 3,5 kg *Rozměry: 4,36 x 44 x 23 cm

od 6687
Porovnať ceny

Gigabitový ethernetový přístupový přepínač se statickým směrováním na 3. vrstvě, RIP, vysokou hustotou 10GbE uplinků a modely POE+ pro hlas, video a bezdrátové připojení. Podporuje technologii IRF, která umožňuje agregaci zařízení plug-and-play a agregaci linek mezi více zařízeními, čímž zvyšuje redundanci sítě a využití zdrojů. Obsahuje vestavěné funkce pro správu sítě pomocí Smart Management Center (SmartMC). Zahrnuje energeticky úsporné ekologické konstrukční funkce, jako je automatické přepínání nečinných portů do energeticky úsporného režimu a vypínání nepoužívaných portů. Klíčové vlastnosti *Škálovatelnost a vysoká dostupnost *Komplexní řízení zabezpečení *Zjednodušená správa *Zvýšená kvalita služeb Technické parametry Porty a sloty *(8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports *(2) SFP fixed 1000/10000 SFP ports *(2) RJ-45 1/10GBASE-T ports Spotřeba *15 W (maximum) Rozměry *4.36 x 10.47 x 16 cm Hmotnost *1.5 kg Odkaz na stránku výrobce: https://buy.hpe.com/fi/en/networking/switches/fixed-port-l3-managed-ethernet-switches/5100-switch-products/hpe-flexnetwork-5140-ei-switch-series/hpe-flexnetwork-5140-8g-2sfp-2gt-combo-ei-switch/p/R8J42A

od 1440
Porovnať ceny

RAXE500 - Nighthawk Tri-Band WiFi 6E Router Díky nové technologii WiFi 6E si můžete užívat ultra vysoké rychlosti, plynulé streamování a nižší latenci pro streamování 4K/8K, hraní AR/VR a videokonference. Získejte kombinované rychlosti až 10,8 Gb/s a výkonný čtyřjádrový procesor 1,8 GHz, který poskytuje rychlé a spolehlivé připojení až pro 60 zařízení na ploše 2 500 čtverečních stop. TECHNICKÉ VLASTNOSTI WiFi Technologie: WiFi 6E (IEEE® 802.11ax) Tri-Band WiFi (AXE11000) WiFi rychlost: AXE11000 (1.2+4.8+4.8Gbps) WiFi pásmo: Třípásmo 6 GHz + 5 GHz + 2,5 GHz Beamforming: Zlepšete dosah a výkon pro zařízení 2,4 GHz, 5 GHz a 6 GHz Rozhraní: 5x 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernetové porty (1 WAN & 4 LAN) + 1x 2.5G/1Gbps Multi-Gigový port (konfigurovatelný) Procesor: Quad-core 1.8GHz procesor USB porty: 2x USB 3.0 porty Zabezpečení: Netgear Armor, WPA3, AES šifrování, podpora VPN Rozměry: 298 x 78 x 211 mm Hmotnost: 1.45 kg OBSAH BALENÍ - Nighthawk® AXE11000 Tri-Band WiFi 6E Router (RAXE500) - 1x Ethernet kabel - 1x Napájecí adaptér - Instalační příručka

od 694
Porovnať ceny

Řada přepínačů Aruba CX 4100i je moderní řada odolných ethernetových přepínačů, které jsou ideální pro připojení IoT, přístupových bodů a uživatelských zařízení v náročných podmínkách. Přepínače Aruba CX 4100i, vytvořené pro vysoký výkon, spolehlivost a přístup se zvýšeným zabezpečením, poskytují všestranné možnosti nasazení pro podnikové sítě, které přesahují kobercové plochy i do náročných venkovních a průmyslových prostor. Klíčové vlastnosti *Odolnost přepínačů Aruba CX *Výkonnost a síla *Zjednodušená konfigurace a správa *Inteligentní segmentace Technické parametry Porty a sloty *4x ports 100M/1G BaseT Class 6 PoE ports supporting up to 60W per port *8x ports 100M/1G BaseT Class 4 PoE ports supporting up to 30W per port *2x 1G/10G SFP ports *1x USB-C Console Port *1x RJ45 Console *1x USB Type A Host port *1x Alarm socket Procesor a paměť *4 GB DDR3 32 GB eMMC Dual Core ARM Cortex A9 @ 1016 Mhz Rozměry *V:160 mm x Š:113 mm x D:162.9 mm Hmotnost *3.71 kg Odkaz na web výrobce: https://buy.hpe.com/emea_europe/en/networking/switches/modular-ethernet-switches/aruba-4100-switch-products/aruba-cx-4100i-switch-series/aruba-4100i-12-port-1gbe-8-port-class-4-poe-4-port-class-6-poe-2-port-sfp-din-mount-switch/p/JL817A

od 6228
Porovnať ceny

GWN7660ELR je podnikový přístupový bod Wi-Fi 6 s dlouhým dosahem, který podnikům umožňuje budovat sítě Wi-Fi nové generace pro prostředí s vysokou hustotou. Byl navržen speciálně tak, aby odolal povětrnostním vlivům a je vybaven tepelně odolnou technologii, dvoupásmový 2×2:2 MU-MIMO s technologií XTRA Range a propracovaný design antény pro maximální propustnost sítě, která podporuje 256 klientů a rozšířený dosah 300 metrů. Poskytuje také odolnost proti povětrnostním vlivům a prachu IP67 a také provozní teplotu -30 až 60 °C, což zajišťuje, že přístupový bod Wi-Fi 6 může správně fungovat v obtížných povětrnostních podmínkách. Pro zajištění snadné instalace a správy GWN7660ELR obsahuje vestavěný controller zabudovaný do webového uživatelského rozhraní produktu. Podporují jej také GWN.Cloud a GWN Manager, bezplatná cloudová a místní platforma pro správu Wi-Fi společnosti Grandstream. GWN7660ELR je ideální Wi-Fi AP pro nasazení Voice-over-Wi-Fi a nabízí bezproblémové spojení s Wi-Fi hlasovými a video IP telefony Grandstream. S podporou pokročilé QoS, aplikací v reálném čase s nízkou latencí, mesh sítí, kaptivními portály, Bluetooth® Low Energy (BLE) 5.2, gigabitovým ethernetovým portem s PoE/PoE+ a 2,5gigabitovým SFP portem s PoE/PoE+. GWN7660ELR je ideální venkovní Wi-Fi přístupový bod pro podniky, vícepodlažní kanceláře, sklady, nemocnice, školy a další. Vlastnosti: - agregovaná bezdrátová propustnost 3 Gb/s, porty pro pevné připojení 1 Gb/s RJ45 a 2,5 Gb/s SFP - dual-band 2x2:2 MIMO with OFDMA technologie - automatická detekce napájení PoE a PoE+ - podpora 256 souběžných klientských zařízení Wi-Fi - dosah pokrytí až 300 metrů - pokročilá QoS pro zajištění výkonu aplikací s nízkou latencí v reálném čase - zabezpečené spouštění proti hackerům a uzamčení kritických dat/kontrol pomocí digitálních podpisů, jedinečný bezpečnostní certifikát/náhodné výchozí heslo na zařízení - flexibilita 5 vnitřních antén - vestavěný controller spravuje až 50 místních přístupových bodů GWN; GWN.Cloud nabízí neomezenou správu AP a GWN Manager nabízí on-premise softwarovou správu AP

od 129
Porovnať ceny

Wireless AC1200 Dual-Band Unified Access Point DWL-6610AP Popis DWL-6610AP je cenově dostupný dvoupásmový Wi-Fi AC1200 unifikovaný přístupový bod, který umožňuje podnikům všech velikostí vytvářet rychlou a spolehlivou bezdrátovou síť. Díky elegantnímu a stylovému designu lze DWL-6610AP diskrétně nasadit kdekoli. Klíčové funkce *Wi-Fi AC1200 *Podporuje až 32 SSID, 16 pro každé pásmo, včetně izolace klientů. *Podporuje obě pásma 2,4GHz a 5GHz současně. *Přístupové body lze spravovat z unifikovaných Wi-Fi kontrolérů řady DWC. DWL-6610APE lze snadno namontovat na jakoukoli zeď nebo strop. DWL-6610APE, uzavřený v krytém pouzdře s certifikací UL2043 (Plenum Rated), dodržuje přísné požární předpisy pro umístění do prostorů se vzduchotechnikou. Integrovaná podpora 802.3af Power over Ethernet (PoE) napájení** umožňuje pohodlnější nasazení pomocí jediného Ethernet kabelu. DWL-6610AP s funkcí Band Steering (řízení pásma) detekuje, zda je bezdrátový klient schopen dvoupásmového připojení, a pokud ano, automaticky jej připojuje k méně přetíženému pásmu 5 GHz. Děje se tak aktivním blokováním pokusů klienta o připojení k síti 2,4 GHz. Unifikovaný Wi-Fi přístupový bod DWL-6610AP lze spravovat samostatně z webového rozhraní, pomocí SNMP a CLI příkazů (konzole, Telnet), ve skupině až 16 přístupových bodů pomocí vestavěné funkce "Cluster" nebo centrálně z jednoduchého grafického rozhraní D-Link Wi-Fi kontroléru řady DWC. DWL-6610AP je vybaven funkcí časového plánu, která vypíná bezdrátové vysílání, když není potřeba (např. v noci nebo mimo pracovní dobu). To šetří energii a zvyšuje zabezpečení sítě. Technické specifikace produktu Type *Hardware-managed AP Wireless standard *Wireless AC Frequency band mode *Dual-band simultaneous Wireless speed *300 Mbps 2.4 GHz *867 Mbps 5 GHz Antenna type *Embedded omni-directional antennas Antenna gain *3.5 dBi for 2.4 GHz *5 dBi for 5 GHz Power-over-Ethernet *Yes Wired interface *1 x Gigabit Ethernet LAN Console port *Ano Indoor/outdoor *Indoor Type of housing *Plastic Plenum rated (UL-2043) *Ano Wireless modes *Access Point (AP) *WDS bridge Advanced features *MIMO Maximum number of SSIDs *16 per radio Auto channel selection *Ano WMM-PS/802.11e (U-APSD) *Ano Wi-Fi scheduler *Ano AP traffic load balance *Ano L2 roaming *Ano WPA/WPA2-Personal/Enterprise *Ano TKIP/AES encryption *Ano WLAN partition *Ano SSID broadcast disable *Ano Rogue AP detection *Ano Station isolation *Ano MAC address filtering *Ano 802.1X authentication *Ano Controller managed features *AP load balance *Auto-channel, auto-RF management *Captive portal *L2/L3 fast roaming *Rogue AP mitigation *View neighbour AP information *WIDS/WIPS Supported D-Link Wireless Controllers/Unified Switches *DWC-1000 *DWC-2000 *DWS-4026 Management platform *Hardware controller: DWC/DWS Series WEB *Ano SNMP (v1, v2c, v3) *Ano Telnet *Ano SSH *Ano Configuration group sync through AP Array (up to 8 APs) *Ano OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.

od 129
Porovnať ceny

TL-SF1009P 9portový desktop switch 10/100 Mb/s s 8portovým PoE+. Soulad se standardem 802.3af/at PoE+ podporuje až 30W na každém portu PoE. Celkový rozpočet na výkon 65W PoE pro 8 × porty PoE+ otevírá širokou škálu aplikací, jako je dohled pro kanceláře, koleje a malé firmy. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami a dalšími. Klíčové vlastnosti *9 × 10/100 Mb/s RJ45 porty *8 × porty PoE+ přenášejí data a energii na jednotlivých kabelech *Funguje s IEEE 802.3af na kompatibilních PD *Podporuje napájení PoE až 30 W pro každý port PoE *Podporuje napájení PoE až 65 W pro 8 portů PoE *Dosah přenosu dat a výkonu až 250m v režimu Extend *Režim priority zajišťuje vysokou prioritu portů 1–2 a zaručuje tak kvalitu citlivé aplikace *Režim izolace umožňuje oddělení klientského provozu jedním kliknutím pro vyšší zabezpečení a výkon *Plug and play bez nutnosti konfigurace Technické parametry *Rozhraní: Porty RJ45 9 × 10/100 Mb/s (8 × 10/100 Mb/s 802.3af / na portech PoE+), AUTOMATICKÉ VYJEDNÁVÁNÍ, AUTOMATICKÉ MDI / MDIX *10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (maximálně 100 m) *EIA / TIA-568 100 STP (maximálně 100 m) *100BASE-TX: kabel UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m) *EIA / TIA-568 100 STP (maximálně 100m) *Ventilátor: Bez ventilátoru *Fyzický bezpečnostní zámek: Ano *Externí napájecí zdroj: Externí napájecí adaptér (výstup: 53,5 V ss. / 1,31 A) *Rychlost předávání paketů: 1,3392 Mpps *Tabulka adres Mac: 2K *Jumbo rám: 2 kB *Spínací kapacita: 1,8 Gb/s *Rozměry (Š x H x V): 171 × 98 × 27 mm Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sf1009p/

Recenze QNAP QuTS hero 5, profi systém pro NAS: https://www.svethardware.cz/recenze-qnap-quts-hero-5-0-0-profi-system-pro-nasy/58189TS-h3087XU-RP Výkonné hybridní úložiště připravené na 10GbE s možností rozšiření PCIe Gen 4 s podporou operačního systému QuTS hero nebo QTS Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-h3087xu-rp Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=732&category=1&filter[type]=1 Funkce Vysokokapacitní TS-h3087XU-RP je poháněn procesorem Intel® Xeon® řady E nové generace, podporuje až 128GB paměti DDR4 ECC a poskytuje architekturu hybridního úložiště HDD/SSD, která vyvažuje výkon a náklady. TS-h3087XU-RP s operačním systémem QuTS Hero založeným na ZFS klade důraz na integritu dat, SnapSync v reálném čase a QSAL (QNAP SSD Antiwear Leveling) – poskytuje ideální řešení úložiště, které splňuje dnešní obchodní požadavky na souborové servery, virtualizační servery, VDI a zálohování/obnovu. Od verze 5.2.2 již je možné do NAS nainstalovat také QuTS hero na bázi ZFS. OBSAH BALENÍ * TS-H3087XU-RP * 1x ethernetový kabel * 2x napájecí kabel * 96x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD) * 120x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * průvodce instalací SPECIFIKACE CPU * Intel® Xeon® E-2378 8C 16T 2,6GHz, až 4,8GHz Architektura CPU * x86 64 bitů Šifrovací modul * Ano (AES-NI) Systémová paměť * 64GB ECC DDR4 (4x 16GB) Maximální paměť * 128GB (4x 32GB) Paměťový slot * 4x Long-DIMM DDR4 Paměť Flash * 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 30x (24x 3,5" SATA + 6x 2,5" SATA) Kompatibilita diskových jednotek * 3,5" pozice: 3,5" jednotka pevného disku SATA; 2,5" jednotka pevného disku SATA; 2,5" jednotka SSD SATA * 2,5" pozice: 2,5" jednotka SSD SATA Podpora akcelerace mezipaměti SSD * Ano 2,5 gigabitový ethernetový port * 2x (2,5G/1G/100M) 10 gigabitový ethernetový port * 2x 10GBASE-T (10G/5G/2,5G/1G/100M) Slot PCIe * 3x (2x Gen4 x4 + 1x Gen 4 x8) Port USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) * 4x Type-A USB 3.2 Gen 2 5V/1A 10Gbps Form Factor * 4U montáž do racku Indikátory LED * stav (zelená/červená); LAN (zelená); USB (modrá); stav HDD (zelená/červená) Tlačítka * napájení * reset Rozměry (VxŠxH) * 178×483×630mm Hmotnost (čistá) * 21,78kg Hmotnost (celková) * 29,63kg Provozní teplota * 0-40°C Skladovací teplota * -20-70°C Relativní vlhkost * 5~95% RH nekondenzující Napájecí jednotka * 2x 800W CRPS PSU Ventilátor * 4x 80mm, 12V DC Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 17234
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „CBS110-24PP-EU“; „CBS110-24PP-EU-RF“ Tento prvek nahrazuje SG110-24HP-EU Nyní můžete mít vysoce výkonnou síť podnikové třídy s Cisco Business 110 Series Unamnaged Switches. Tyto cenově dostupné přepínače typu plug-and-play jsou ideální pro malé kanceláře, pracovní skupiny, oddělení a rostoucí kanceláře s omezeným IT know-how a podporou. Poskytují robustní síťové připojení, které splňují vaše obchodní požadavky, a také přidanou spolehlivost s pokročilými funkcemi, jako je Quality of Service (QoS), detekce smyčky a diagnostika kabelů, to vše v přepínači, který si můžete nastavit sami během několika minut. Přepínače řady Cisco Business 110 přinášejí vaší malé firmě osvědčenou spolehlivost a ochranu investic síťových řešení Cisco. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 35,7 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 48 Gb/s *Tabulka MAC: 8K *Jumbo frame: 9216 bytes *Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 4 hardware queues, priority queuing and Weighted Round-Robin (WRR) *Detekce smyčky: Pomáhá objevovat smyčky v síti, aby nedocházelo k vysílacím bouřím *Diagnostika kabelů: Rychle identifikujte a odstraňujte poruchy nebo zkraty síťových kabelů *Rozhraní závislé na médiu: Automatic Media Dependent Interface (MDI) a MDI crossover (MDI-X) *Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, 802.1p priority, Energy Efficient Ethernet, 802.3af, Power over Ethernet *Porty: 24 x Gigabit Ethernet, 2 x SFP (combo s Gigabit Ethernet) *Napájení určené pro PoE: 100 W *Počet portů podporujících PoE: 12 *Typ kabeláže: Kategorie 5e nebo vyšší *Možnosti montáže: Stolní, nástěnný nebo stojanový *Fyzický bezpečnostní zámek: Slot pro zámek Kensington *Flash: 8 MB *CPU: 400 MHz ARM *CPU memory: 64 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 2 Mbit *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 440 x 203 x 44 mm *Hmotnost: 2,85 kg *Provozní teplota: 0 - 50°C Obsah balení: - Cisco Business 110 switch - napájecí kabel nebo adaptér - montážní sada - instalační příručka Držáky do racku jsou součástí balení.

od 217
Porovnať ceny

WiFi systém pro celý dům - Tenda MW6 (3-pack) 802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, Dualband (2.4GHz na 300Mbps + 5 GHz na 867Mbps ), MU-MIMO Wave2.0 a Beamforming technologie, 6x Gigabitový WAN/LAN port, SMART aplikace, každá jednotka 2x vnitřní anténa 3dBi, VPN client, QoS, Cloud, připojení až 90ti zařízení, pokrytí až 600m2 Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Popis funkce produktu WiFi Mesh systém pro pokrytí celého domu - Tenda MW6. Maximálně systém podporuje celkem 9ks satelitů. Všechny části systému (uzly, satelity, moduly) spolu navzájem komunikují a každá vytváří další pokrytí vašeho domu bezdrátovou sítí. Všechny satelity spolu komunikují souběžně v pásmu 2,4GHz (300 Mb/s) a 5GHz (867 Mb/s), celková rychlost WiFi až 1200 Mb/s. Díky kruhové komunikaci ja zajištěno mnohem vyšší pokrytí a stabilní rychlost než např. u řešení WiFi routeru s extendery. WiFi síť se navíc tváří pouze jako jediná (jednotné SSID), již se nemusíte přepojovat mezi několika sítěmi. Jednotlivé satelity si automaticky a to zcela bez výpadku nebo vašeho postřehnutí přepojují vaše koncové zařízení dle toho, kde se nacházíte. Např. při telefonování přes Internet můžete volně přecházet mezi patry svého domu, po zahradě, a jednotlivé satelity si váš mobilní telefon mezi sebou přepojují tak rychle, že nedochází k jedinému výpadku nebo přerušení. Navíc je možné dokoupit další satelity a zvýšit tak pokrytí sítě až na 1200m2. Maximum je celkem 9 satelitů. Klíčové vlastnosti WiFi systém Tenda MW6 pro kompletní a stabilní pokrytí celého domu. Všechny satelity v tomto systému jsou navzájem propojeny a vytváří jedinou síť. Pro vyšší rychlost i stabilitu poskytují všechny satelity bezdrátovou dvoupásmovou komunikaci na 2,4 a 5 GHz, nebute tak problém připojit veškerá WiFi zařízení (tablety, mobilní telefony, TV, atd.). Každý satelit obsahuje dvě interní antény (každá 3 dBi) a také Gigabitové LAN porty pro připojení dalších zařízení drátově (NAS server, tiskárna, PC). Zcela nepřerušený signál jednotné WiFi sítě s obrovským pokrytím plochy až 600m2 při 3ks satelitů. Pokrytí 1200m2 při 9ks satelitů. Všechny satelity spolu komunikují zcela automaticky, stačí jen připojit hlavní satelit pomocí kabelu k Internetu, další satelity jen připojit k napájení. Díky indikaci síly signálu od dalších satelitů přesně poznáte, které umístění dalšího satelitu je nejlepší. Maximální pokrytí Tenda MW6 je nový Mesh systém pro kvalitní pokrytí WiFi sítí. Disponuje rychlostí WiFi AC 1200 Mb/s, a je určena pro pokrytí až 1200 m2 domů/bytů. Díky podpoře roamingových protokolů dle normy IEEE 802.11v a IEEE 802.11r podporuje MW6 automatickou optimalizaci sítě a automatický výběr směrování, což vám umožní vychutnat si stabilnější a flexibilnější bezdrátovou síť. Podpora 2,4GHz a současně 5GHz Výhod využití obou pásem je hned několik. Ideální způsob rozdělení: - 2,4GHz: prohlížení webových stránek, stahování souborů, emaily apod. - 5GHz: hraní Online her, HD streamování videa, zvláště aplikace kde je důležitá latence. Pásmo 2,4GHz také bývá ve větších zástavbách nebo panelových domech velmi zarušené, a dochází tak k degradaci výkonu na nižší úroveň, tak se WiFi routery z okolí ruší navzájem. Při použití 5GHz vám tato starost zcela odpadá. Pokrytí signálem je zajištěno pomocí antén - každý satelit 2x 3 dBi). I třípodlažní dům může mít kvalitní a spolehlivé pokrytí WiFi sítí Díky technologiím Mesh a Beamforming dochází ke vzájemné komunikaci všech satelitů sítě a k velkému a kvalitnímu pokrytí. Stačí rozmístit jednotlivé prvky do pater. Pokud by pokrytí nebylo dostatečné je možné připojit k MW6 ještě další satelity. Celkem je tedy možné provozovat 9 satelitů jednotné Mesh sítě. Bezproblémové hraní a streamování 4K HD videí současně S technologií MU-MIMO Wave2.0 podporuje MW6 současnou komunikaci více zařízení v bezdrátové síti. Smart QoS inteligentně přiděluje šířku pásma, aby zajistila hladké streamování až 4K videí, online hry, stahování a nepřetržitý videochat současně. Nepřetržitý videohovor při pohybu v domácnosti Díky Mesh technologii bude vaše bezdrátová WiFi síť obsahovat pouze jeden název a jedno heslo. Žádné další jako v případě např. extenderů a dalších AP v síti. MW6 provádí automaticky předání klientského zařízení (telefon, tablet atd.) od jednoho satelitu k dalšímu bez přerušení služeb. Klientské zařízení je tak vždy připojeno k silnějšímu satelitu a to bez výpadku. Jednoduché a rychlé nastavení Z výroby jsou již satelity obsažené ve větším balení společně spárovány. Stačí k hlavní sadě satelitů připárovat navíc tento další satelit a pokrytí je navýšeno.Nastavení sítě dle vašich představ je již otázkou několika vteřin. SMART Aplikace "Tenda WiFi" v českém jazyce Aplikace pro Smart mobilní telefon

od 113
Porovnať ceny

Model: Aruba AP-585 Podporované frekvence: *2.4 GHz *5 GHz Bezdrátový datový přenos: 2,402 Mbps Drátový datový přenos: 10 Gbps Podporované standardy: *802.11b *802.11a/g *802.11n *802.11ac *802.11ax Optika: Ano Porty: 1x SFP+ port Šifrování: WPA3, WPA2-MPSK Typ antény: Všesměrová Podpora externí antény: Ano PoE: Ano Rozměry: 324 x 320 x 313 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 5.24 kg

od 3620
Porovnať ceny

TP-Link TL-SF1024 24-Port 10/100Mbps Rackmount Switch Green PŘEHLED/OVERVIEW * Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby * 100% filtrování dat eliminuje všechny chybové pakety * Podporuje řízení toku IEEE 802.3x pro plně duplexní režim a Backpressure pro poloduplexní režim * Neblokovaná přepínací architektura předává a filtruje pakety plnou kabelovou rychlostí pro zajištění maximální propustnosti. * Přepínací kapacita 4,8 Gbit/s * Funkce Auto MDI/MDIX eliminuje potřebu křížených kabelů * Podporuje automatické učení adres MAC a Auto-aging * Podporuje automatické vyjednávání N-Way, ukládání a předávání * Kompaktní velikost určená pro stolní počítače, montáž do racku * Provedení typu Plug and Play usnadňuje instalaci SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS HARDWAROVé FUNKCE Standardy a protokoly * IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Rozhraní * 24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 * Automatické vyjednávání/AUTO MDI/MDIX Síťová media * 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) * 100BASE-TX: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) Externí napájení * Vstup: 100–240 VAC, 50/60 Hz Výstup: 3 VDC/1,2 A Fan Quantity * Fanless Napájení * 100-240VAC, 50/60Hz Rozměry (š*h*v) * 440*180*44 mm Spotřeba * Maximum: 3.53W (220V/50Hz) * VÝKON Switching Capacity * 4.8Gbps Tabulka MAC adres * 8K Buffer Memory * 2Mb Rychlost předávání paketů * 3.57Mpps Green Technology * Innovative energy-efficient technology saves power up to 75% Transfer Method * Store-and-Forward SOFTWAROVé FUNKCE Metoda přenosu * Uložení a předání Tabulka adres MAC * 8 000 Pokročilé funkce * Řízení toku 802.3X, Backpressure * Automatické odchozí připojení každého portu JINÉ Certifikace * FCC, CE, RoHS Obsah balení * TL-SF1024 * Napájecí šňůra * Uživatelská příručka Systémové požadavky * Microsoft® Windows® 8, 7,Vista™, XP or MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Provozní prostředí * Provozní teplota: 0–40 °C; * Neprovozní teplota: -40–70 °C; * Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující; * Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Deco XE75(1-pack) WIRELESS Standards: Wi-Fi 6E *IEEE 802.11ax 6 GHz | IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz | IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz Speeds: AXE5400 *6 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) *5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) *2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) Range: *1-3 Bedroom Houses Capacity: *Tri-Band *2x2 MU-MIMO *OFDMA *6 Streams Working modes: *Router Mode *Access Point Mode HARDWARE *3x Gigabit Ports *Reset Button SECURITY WiFi Encryption: *WPA-Personal *WPA2-Personal *WPA3-Personal Network Security: *SPI Firewall *Access Control *HomeShield Security Guest Network: *1x 6 GHz/1x 5 GHz/ 1x 2.4 GHz Guest Networks VPN Server: *Open VPN Server *PPTP VPN Server *L2TP/IPSec Server VPN Client: *Open VPN Client *PPTP VPN Client *L2TP/IPSec Client SOFTWARE Protocols: *IPv4 *IPv6 Parental Controls: *HomeShield Parental Controls WAN Types: *Dynamic IP *Static IP *PPPoE *PPTP *L2TP Quality of Service: *HomeShield QoS Cloud Service: *OTA Firmware Upgrade *TP-Link ID *DDNS NAT Forwarding: *Port Forwarding *UPnP IPTV: *IGMP Proxy *IGMP Snooping *Bridge *Tag VLAN DHCP: *Address Reservation *DHCP Client List *Server POWER WiFi Transmission Power: *CE -

od 162
Porovnať ceny

Jedná se o ISP produkt, který není určen pro prodej koncovým zákazníkům, ale pro ISP partnery, kteří zajišťují správu a instalaci zařízení. DS-LGPA-08 Šasi DeltaStream Optical Line Terminal 8 GPON Service Board Funkce 8× port GPON *Poskytuje vysokorychlostní přenosovou rychlost až 2 488 Gb/s downstream a 1 244 Gb/s upstream (na portu). Vysoká škálovatelnost *Podporuje poměr rozdělení 1:128 pro GPON služby (na port). L2 a pokročilé funkce L3 *Uspokojují řadu komerčních potřeb. Centralizovaná správa *Podporuje správu přes DeltaStream PON Management System (DPMS), SNMP, CLI a Web UI. Specifikace Hardware Rozhraní *8× GPON porty Napájení *Napájení: přes modul DS-PSUA *DC: -38,4V~-57,6V Spotřeba energie: Max. 30 W Rozměry (Š x V x V): 390,8 mm × 257,5 mm × 22,5 mm Software Zabezpečení *ACL *802.1x ověřování DHCP *DHCP server *DHCP relé Standardní OMCI: Podpora správy OMCI ONU Authentication: ONU Auto Authentication ONU Security Rouge: Detekce a izolace ONU Multi-service: Multiservice traffic identifikace a rychlostní limit QoS * IEEE 802.1p/DSCP QoS *Hlasová VLAN *Automatické VoIP Směrování: Statické směrování Multicast * IGMP Snooping *MLD Snooping Centralizovaná správa *Správa zařízení ve velkém měřítku *OLT dávková konfigurace, upgrade, restart * Správa více stránek * Inteligentní monitorování sítě * Přehled sítě v reálném čase Atribut kombinovaného portu PON Max. Dělicí poměr: 1:128 pro GPON Přenosová vzdálenost: 20 km Datová rychlost *GPON *Downstream: 2,5 Gbps, Upstream: 1,25 Gbps Vlnová délka *Tx: 1490 nm *Rx: 1310 nm

od 2970
Porovnať ceny

Gigabitový bezdrátový access point AC1200 MU-MIMO pro venkovní/vnitřní použití EAP225-Outdoor Popis Access point EAP225-Outdoor podporuje souběžnou rychlost přenosu v obou pásmech až 1200 Mb/s. A protože je vybaven nejnovější technologií 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, dokáže access point EAP225-Outdoor komunikovat s více klienty současně a je tak ideálně vhodný pro prostředí s velmi hustým provozem. Díky speciálně vyvinuté konstrukci antén, vzhledu, možnostem napájení a instalace je model EAP225-Outdoor dokonale vhodný pro nejrůznější scénáře použití ve vnitřních i venkovních prostorech. Díky vysokému přenosovému výkonu a všesměrovým anténám s vysokým ziskem poskytuje access point EAP225-Outdoor stabilní pokrytí bezdrátovým signálem s dosahem ve venkovních podmínkách přes 200 metrů* v pásmu 2,4 GHz a více než 300 metrů v pásmu 5 GHz. *Bytelný kryt odolný vůči klimatickým podmínkám pro tvorbu Wi-Fi sítí ve venkovních podmínkách *Rychlost přenosu dat až 1200 Mb/s s technologií 2×2 MIMO *Vysoký přenosový výkon a antény s vysokým ziskem poskytují pokrytí pro velké plochy *Bezplatný software Omada pro řízení ovladače umožňuje administrátorům snadno spravovat stovky EAP *Kaptivní portál poskytuje praktický způsob autentizace hostů sítě Wi-Fi *Autentizace hostů Wi-Fi sítě díky podpoře přihlášení přes Facebook a SMS pomáhá rozšířit vaše obchodní aktivity *Díky kompatibilitě se standardem 802.3af/Passive PoE (adaptér pro PoE je součástí balení) a jednoduché konstrukci umožňuje flexibilní nasazení a praktickou instalaci Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U Technická specifikace HARDWARE FEATURES Interface *Gigabit Ethernet (RJ-45)Port*1(Support 802.3af PoE and Passive PoE) Button *Reset Power Supply *802.3af/A PoE *24V Passive PoE (+4,5pins; -7,8pins. PoE Adapter Included) Power Consumption *10.5W Dimensions ( W x D x H ) *8.5 × 1.8 × 1.1in. (215 × 46 × 27 mm) Antenna *2.4GHz: 2 * 3dBi, 5GHz: 2 * 4dBi Weatherproof Enclosure *IP65 Mounting *Pole/Wall Mounting (Kits included) Hardware Watch Dog *Yes WIRELESS FEATURES Wireless Standards *IEEE 802.11a/b/g/n/ac Frequency *2.4GHz, 5GHz Signal Rate *802.11ac: 5G:6.5 Mbps to 867Mbps(MCS0-MCS9,NSS = 1 to 2 VHT20/40/80) 2.4G:78Mbps to 300Mbps (MCS8-MCS9 VHT20/40, NSS=1 to 3) *802.11n: 6.5 Mbps to 300 Mbps (MCS0-MCS15, VHT 20/40) *802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps *802.11b: 1, 5.5, 11Mbps *802.11a: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mbps Wireless Functions *Multiple SSIDs(Up to 16 SSIDs, 8 for each band) *Enable/Disable Wireless Radio *Automatic Channel Assignment *Transmit Power Control (Adjust Transmit Power on dBm) *QoS(WMM) *MU-MIMO *Airtime Fairness *Beamforming *Band Steering *Load Balance *Rate Limit *Reboot Schedule *Wireless Schedule *Wireless Statistics based on SSID/AP/Client Wireless Security *Captive Portal Authentication *Access Control *Wireless Mac Address Filtering *Wireless Isolation Between Clients *SSID to VLAN Mapping *Rogue AP Detection *802.1X Support Transmission Power *CE:

TS-h3077AFU-R5-32G Vysoce spolehlivý all-flash NAS založený na ZFS s procesorem AMD Ryzen™ řady 7000 – podpora všestranného podnikání s úložištěm o velikosti petabajtů a potenciálem 100GbE Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/ts-h3077afu Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=769&category=ssd&filter[type]=3 Funkce Získejte konkurenční výhodu nasazením plně flashového úložiště SATA SSD s podporou AMD Ryzen™ řady 7000 s 30 pozicemi pro jednotky. TS-h3077AFU je ideální pro mediální produkční společnosti, podniky a vědecké výzkumné instituce, které vyžadují vysoce výkonné velkokapacitní úložiště pro ukládání nahrávek, obchodních aktiv, velkých dat a virtuálních strojů. Od verze 5.2.2 již je možné do NAS nainstalovat také QuTS hero na bázi ZFS. OBSAH BALENÍ * TS-h3077AFU * 1x ethernetový kabel 10Gbase-T * 2x napájecí kabel * 144x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * průvodce instalací SPECIFIKACE CPU * AMD Ryzen™ 5 7000, 6 jader/12 vláken, až 5,1GHz Architektura CPU * x86 64 bitů Šifrovací modul * Ano (AES-NI) Systémová paměť * 32GB UDIMM DDR5 (1x 32GB) Maximální paměť * 192GB (4x 48GB) Paměťový slot * 4x UDIMM DDR5 Paměť Flash * 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 30x 2,5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s Kompatibilita diskových jednotek * 2,5" SATA disky SSD Vyměnitelné za provozu * Ano Podpora akcelerace mezipaměti SSD * Ano 2,5 gigabitový ethernetový port * 2x (2,5G/1G/100M) 10 gigabitový ethernetový port * 2x 10GBASE-T (10G/5G/2,5G/1G/100M) Slot PCIe * 3x (slot 1: Gen 4x4, slot 2: Gen 4x8 nebo Gen 4x4, slot 3: Gen 4x4) Port USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) * 2x typ-A USB 3.2 Gen 2 10Gb/s Form Factor * 2U montáž do racku Indikátory LED * napájení, SSD 1-30, Status, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště Tlačítka * napájení * reset Rozměry (VxŠxH) * 88,3×482×549,7mm Hmotnost (čistá) * 12,73kg Hmotnost (celková) * 18,69kg Provozní teplota * 0-40°C Skladovací teplota * -20-70°C Relativní vlhkost * 5~95% RH nekondenzující Napájecí jednotka * 2x 550W Ventilátor * 3x 60mm, 12V DC Max. počet souběžných připojení (CIFS) * 5000 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 7387
Porovnať ceny

Switch: Ano Drátový datový přenos: 10/100 Base-T Podporované standardy: *IEEE 802.3 10Base-T *IEEE 802.3 Auto-Negotiation *IEEE 802.3u 100Base-TX/FX *IEEE 802.3x Flow Control Konektory: 5x LAN Barva: Černá Rozměry: 109 x 22 x 73 mm Hmotnost: 190 g Záruka: 3 roky

od 119
Porovnať ceny

E7 AudienceProdukt spadá do "Unifi Enterprise Partner Program" - veškeré prodeje jsou podmíněny registrací projektu s vyplněním formuláře.Funkce Výkonný Wi-Fi 7 přístupový bod * Poskytuje 12 prostorových proudů, pokrytí až 465 m2 a podporu pro více než 1500 klientů současně. Duální pásma a vysoké rychlosti * 6 GHz Low/Full Band až 11,5 Gbps, 5 GHz až 8,6 Gbps s MU-MIMO a směrovými interními anténami. Pokročilé bezdrátové funkce * Podpora Wi-Fi standardů 802.11be (Wi-Fi 7), 802.11ax (Wi-Fi 6), 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11n. * Max. BSSIDs: 8 per radio. * Šířka kanálu: VHT 20/40/80/160, HE 20/40/80/160, EHT 20/40/80/160/240/320 MHz. Správa a bezpečnost * Ethernet management, RADIUS over TLS (RadSec), dynamické RADIUS VLAN, PPSK, izolace klientských zařízení, Wi-Fi limity a plánování sítě. Pokročilé funkce hotspotu * Passpoint (Hotspot 2.0), Captive Portal s vlastním brandingem, voucher a platební autentizace, externí portal server support, heslová autentizace, guest network isolation. Optimalizace sítě a roaming * Wireless Meshing, Band Steering, 802.11v/k/r, Advanced Radio Management, Real-Time Spectral Analysis. Specifikace OVERVIEW Rozměry zařízení: 474,1 × 239,4 × 42,2 mm Rozměry držáku: 150,4 × 113,6 × 125 mm Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 Spatial Streams: 12 Pokrytí: 465 m2 Max. počet klientů: 1500+ Uplink: 10 GbE, 1 GbE Montáž: Na zeď, na tyč (součástí montáž), VESA (volitelné) Napájení: PoE++ PERFORMANCE MIMO: * 6 GHz Low Band: 4x4 DL/UL MU-MIMO * 6 GHz Full Band: 4x4 DL/UL MU-MIMO * 5 GHz: 4x4 DL/UL MU-MIMO Max. datová rychlost: * 6 GHz Low Band: 11,5 Gbps (BW320) * 6 GHz Full Band: 11,5 Gbps (BW320) * 5 GHz: 8,6 Gbps (BW240) Zisk antény: * 6 GHz: 15 dBi, 50°x50°; 11 dBi, 90°x90° * 5 GHz: 15 dBi, 50°x50°; 11 dBi, 90°x90° Max. TX výkon: * 6 GHz: 30 dBm * 5 GHz: 30 dBm Podporované datové rychlosti: * 802.11be: 7,3 Mbps – 11,5 Gbps * 802.11ax: 7,3 Mbps – 4,8 Gbps * 802.11ac: 6,5 Mbps – 3,4 Gbps * 802.11n: 6,5 Mbps – 600 Mbps HARDWARE Max. spotřeba energie: 51 W Napájení: 42,5–57 V DC Síťové rozhraní: 1× 10 GbE RJ45, 1× 1 GbE RJ45 PRISM RF Filtering: Ano Hmotnost: Zařízení: 3,2 kg, s montáží: 4,2 kg Odolnost proti větru: 164,75 N při 200 km/h Průměr montáže na tyč: 1–3" (25–76 mm) Antény: 1× interní směrová Materiál krytu: Polykarbonát UV-stabilizovaný, hliníková slitina Materiál montáže: Hliníková slitina LED indikátory: Systém R/G/B FREKVENCE Světově: 5150–5725 MHz, 5925–7125 MHz Teplotní rozsah provozu: -40 až 60 °C Provozní vlhkost: 5–95 % nekondenzační NDAA Compliant: Ano Certifikace: CE, Anatel 06412-25-08356 SOFTWARE Požadavky: * UniFi Network verze 9.2.87 a novější * Mobilní aplikace: iOS 10.24.1+ / Android 10.25.2+

od 2023
Porovnať ceny
Top