Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Differentiator 2-slot horizontal chassis, 2U, with 1 MPU slot and 1 I/O slot Ports specifikace: Supports a maximum of 48 100GbE, 40GbE or 10GbE ports or a combination Memory and processor Quad Core MIPS64 @ 1.2GHz, 1 GB flash, 16 GB DDR3 SDRAM Throughput up to 5.8 Bpps Switching capacity 9.6 Tbps Stacking capabilities IRF 2 switches Management features IMC - Intelligent Management Center Command-line interface Out-of-band management (serial RS-232C) SNMP manager Telnet Terminal interface (serial RS-232C) Modem interface IEEE 802.3 Ethernet MIB Ethernet interface MIB Input voltage odkaz na stránky výrobce: https://www.hpe.com/us/en/product-catalog/networking/networking-switches/pip.specifications.hpe-flexfabric-12901e-switch-chassis.1010419979.html 100 - 240 VAC, rated -48 to -60 VDC, rated (depending on power supply chosen) Product dimensions (H x W x D) 3.4 x 17.32 x 33.7 in Weight 77.2. lb

od 50571
Porovnať ceny

Switch Aruba 8325 slouží jako přepínač pro kampusy nebo datová centra. Toto řešení nabízí inovativní přístup k řešení síťových požadavků. Aruba 8325 je založen na ArubaOS-CX, moderním softwarovém systému, který automatizuje a zjednodušuje kritické a složité síťové úlohy a poskytuje zvýšenou odolnost proti chybám. Klíčovými inovacemi v ArubaOS-CX jsou jeho modulární architektura ve stylu mikroslužeb, rozhraní REST API, funkce skriptování v Pythonu a Aruba Network Analytics Engine. Řada přepínačů Aruba 8325 poskytuje řádkovou rychlost 1GbE, 10GbE, 25GbE a 40GbE v kompaktním provedení 1U. Technické parametry *Produkt: 48-portový SFP28 a 8-portový QSFP28 switch s šesti back-to-front ventilátory a dvěmi back-to-front napájecími zdroji *Vstupní napětí: 100-240VAC *Externí I/O porty: (48) 25G SFP28 porty a (8) 100G QSFP28 porty *Směrovací / přepínací kapacita: maximálně 6,4 Tbps *Switch Fabric Speed: 6.4 Tbps *Propustnost: maximálně 1905 Mpps *Funkce správy: Průmyslové standardní rozhraní CLI s hierarchickou strukturou, SNMP v2c/v3, sFlow (RFC 3176), vzdálený monitoring (RMON) *AC napětí: 100-240 V *Maximální proud: 6A - 3A *Frekvenční rozsah: 50-60 Hz *Hmotnost: 10,0 kg *Rozměry: 43,2 x 438,4 x 535,9 mm

od 45326
Porovnať ceny

Popis RB750UPr2 má 4 PoE porty (porty 2-5). Lze tak napájet např. další AP nebo routery. Díky USB portu lze zařízení rozšířit např. o externí disk. RouterBoard je dodáván s licencí L4. RouterBoard je možné napájet nejen pomocí klasického konektoru jack, ale také přes PoE. Velkou předností je možnost napájení dalších zařízení po PoE. Maximální výstup na jeden port je 1 A, dohromady pak max. 2,2 A (RouterOS MikroTik v. 5.20). Součástí balení je také kvalitní napájecí adaptér. Technická specifikace Product code *RB750UPr2 CPU nominal frequency *650 MHz CPU core count *1 Size of RAM *64 MB 10/100 Ethernet ports *5 10/100/1000 Ethernet ports *None MiniPCI slots *0 MiniPCI-e slots *0 Number of USB ports *1 Power Jack *1 Supported input voltage *6 V - 30 V PoE in *Yes PoE out *Yes Voltage Monitor *Yes CPU temperature monitor *No PCB temperature monitor *Yes Dimensions *113x89x28mm Operating System *RouterOS Operating temperature range *-30 + 70 C License level *4 Current Monitor *Yes CPU *QCA9531 Max Power consumption *3W SFP ports *0 SFP+ ports *0 USB slot type *USB type A Serial port *None

Model: AX3000 Bezdrátový datový přenos: *2.4 GHz - 600 Mbit/s *5 GHz - 2400 Mbit/s Podporované standardy: *IEEE 802.11a *IEEE 802.11ac *IEEE 802.11ax *IEEE 802.11b *IEEE 802.11g *IEEE 802.11n *IEEE 802.3af *IEEE 802.3at Šifrování: *EAP-TLS *PEAP *SSL/TLS *TTLS *WPA *WPA2 *WPA3 Typ antény: Vnitřní Konektory: 1x RJ-45 Rozměry: 241 x 241 x 40,2 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 727g

od 150
Porovnať ceny

Catalyst 9300 24-port 1G copper with modular uplinks, data only, Meraki Advanced or Enterprise

od 4701
Porovnať ceny

• Mějte dítě na očích odkudkoli • Dohled i v naprosté tmě • Teplé světlo pro klidné usínání • Okamžité upozornění na pláč či pohyb • Plná kontrola přes váš telefon • Jednoduché upevnění na postýlku Vaše oči i hlas v dětském pokoji Představte si, že vaše miminko spinká v postýlce a vy si v klidu sníte oběd v jídelně nebo relaxujete u televize. Díky chytré 360° kameře EVOLVEO Baby Monitor LUX ho můžete mít stále na očích – a to v dokonalé kvalitě. Kamera se automaticky otočí za pohybem, v noci zapne noční vidění a jakmile zaznamená pláč nebo neobvyklý zvuk, okamžitě vás upozorní na telefonu. Můžete s ním i mluvit – stačí jedním kliknutím v aplikaci aktivovat obousměrnou komunikaci a miminko uklidnit vaším hlasem, aniž byste opustili místnost. Flexibilní držák na postýlku bez vrtání Flexibilní držák, který je součástí balení EVOLVEO Baby Monitor LUX, je navržen speciálně pro uchycení na /b>dětskou postýlku. Stačí ho jednoduše omotat kolem pelesti nebo rámu postýlky – bez nutnosti vrtání, šroubování či jiného zásahu do nábytku. Jeho výhodou je snadná manipulace a možnost rychlého přemístění, takže kameru můžete během dne snadno přesunout tam, kde ji právě potřebujete. Noční režim podle vašich potřeb EVOLVEO Baby Monitor LUX nabízí hned několik možností nočního režimu, aby co nejlépe vyhovoval situaci i citlivosti vašeho dítěte. V tichém režimu kamera používá neviditelné infračervené přísvity, které zajistí dokonalý přehled i v naprosté tmě, aniž by rušily spánek miminka. Pokud ale chcete v pokoji vytvořit jemné, uklidňující světlo, můžete aktivovat teplé LED přisvícení – a to buď manuálně v aplikaci jako noční lampičku, nebo automaticky na základě detekce pohybu či pláče. Dítě se tak nikdy neocitne ve tmě a vy máte jistotu, že kamera zaznamená každý důležitý okamžik i bez rušivého světla. Nejen pro miminka – univerzální hlídací řešení EVOLVEO Baby Monitor LUX se sice jmenuje "baby monitor", ale jeho využití sahá mnohem dál. Díky funkci PTZ (otáčení, náklon, přiblížení), detekci pohybu, zvuku a možnosti vzdáleného přístupu přes aplikaci Tuya nebo SmartLife se skvěle hodí také jako domácí bezpečnostní kamera. Můžete ji využít ke sledování mazlíčků, garáže, vstupních dveří nebo třeba seniorského pokoje. Barevné noční vidění a možnost záznamu do cloudu nebo na SD kartu z ní dělají spolehlivého hlídače 24/7 – ať už jste doma, v práci nebo na dovolené. Stačí mobil a máte přehled o všem, co se děje. Když potřebujete soukromí – stačí jeden klik EVOLVEO Baby Monitor LUX myslí i na chvíle, kdy si přejete úplné soukromí. Kamera je vybavena speciálním „privátním režimem“ , který nejen fyzicky zasune objektiv, ale zároveň odpojí zařízení od Wi-Fi a zastaví veškerý záznam. Představte si, že máte kamerku umístěnou v ložnici a návštěva nebo partner se necítí příjemně s pocitem, že je stále „pod dohledem“. Právě v takové situaci oceníte možnost kameru rychle a jednoduše deaktivovat – aniž byste ji museli přemisťovat nebo odpojovat. Je to diskrétní funkce, která respektuje váš osobní prostor, kdykoli je potřeba. Chytrý dohled, který myslí za vás Ať už pracujete v jiné místnosti, nebo odpočíváte, aplikace Tuya nebo SmartLife vám umožní mít své dítě vždy pod dohledem. Kamera je neustále připojena k Wi-Fi a posílá notifikace při detekci pohybu, pláče, ale třeba i při změně teploty nebo vlhkosti v pokoji. Když nastane čas krmení, aplikace vám to sama připomene. A když dítě usíná, můžete mu na dálku pustit jednu ze sedmi ukolébavek pro jeho zklidnění a rychlejší usnutí. EVOLVEO Baby Monitor LUX je jako chůva, která nespí – vždy připravená pomoci. SPECIFIKACE: • Rozlišení: Full HD (1920 x 1080 px). • Senzor: 1/2,7 palcový CMOS. • Noční vidění: 6 IR diod a 16 LED pro plnobarevné vidění, dosah 8–10 m. • Objektiv: Pevné ohnisko 4 mm, úhel záběru 108°. • Komprese videa: H.265/H.264. • Detekce: Pohyb, pláč, teplota, vlhkost. • Obousměrná komunikace: Mikrofon a reproduktor. • Kompatibilita: Tuya/SmartLife, Android a iOS. • Připojení: Wi-Fi 2,4 GHz, dosah až 40 m bez překážek. • Zabezpečení: AES128. • Napájení: USB-C (5V/1A). • Úložiště: Podpora SD karet do 256 GB, cloudové služby. • Provozní teplota: -10 °C až 50 °C. • Rozměry: 78 x 119 mm. OBSAH BALENÍ: • 1x EVOLVEO BabyMonitor LUX kamera. • 1x Napájecí adaptér 230V/5V. • 1x USB kabel. • 1x Adaptér se závitem. • 1x Držák pro uchycení na zeď. •

Venkovní IP kamera, rozlišení 2688×1620 (5Mpix), až 25 sn/s, H.265, obj. 2,8-12 mm (96,4°-32,7°), PoE, 12Vdc, Mic., Smart IR 40m, WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo, Pixelové analýzy: Překročení čáry, Vstup do zóny na základě Human Body Detection I, Micro SDXC slot až 512 GB, venkovní (IP67), přepěťová ochrana 6kV Klíčové vlastnosti: *Venkovní trojosá IP kamera typu dome *5Mpix senzor pro videa s rozlišením 2880×1620 při 25 sn/s *Motorzoom objektiv 2,8-12 mm (96,4°-32,7°) *Technologie True WDR 120dB zajistí ideální kontrast ve složitých světelných podmínkách *Funkce 2D/3D DNR efektivně redukuje šum *Formáty komprese Ultra 265 a H.265 ušetří místo v úložišti *Smart IR přísvit s dosahem 40 m k ochraně majetku po celou noc *Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo/jednostopé vozidlo *Videoanalytické funkce překročení čáry a vstup do zóny na základě Human Body Detection I *Integrovaný mikrofon *Kryt s vysokou odolností proti vodě a prachu (IP67) *Podpora napájení přes Ethernet kabel (PoE) *Slot pro až 512GB kartu microSD *Integrace s produkty jiných výrobců díky standardu ONVIF Profesionální IP kamera Uniview IPC3535LB-ADZK-H je venkovní trojosá dome kamera navržená pro spolehlivý dohled i v náročných světelných podmínkách. Profesionální snímač se postará o kvalitní obraz v noční scéně, a díky 5Mpix senzoru (2880×1620 @ 25 sn/s) zachytíte detailní záznam kdykoli během dne i noci. Motorzoom objektiv 2,8-12 mm nabízí široký zorný úhel 96,4°-32,7°, který zajistí pokrytí velkého prostoru bez nutnosti doplňkových kamer. Výkonná redukce šumu a vysoký dynamický rozsah Pro ostré video i v zhoršených světelných podmínkách jako jsou stíny, či osoba ve dveřích je kamera vybavena True WDR 120 dB a funkcemi 2D/3D DNR, které minimalizují šum a vyrovnávají kontrast v náročných scénách se silným protisvětlem. Smart IR přísvit dosahující až 40 metrů zaručuje bezpečí po celou noc, zatímco integrovaný mikrofon umožňuje zachycovat i zvuk pro komplexnější přehled o situaci. Inteligentní videoanalýza s Ultra Motion Detection Díky Ultra Motion Detection ( UMD) kamera spolehlivě rozlišuje člověka, vozidlo a jednostopé vozidlo, což efektivně snižuje počet falešných poplachů. Zároveň disponuje pokročilými analytickými funkcemi, jako je vstup do zóny či překročení čáry obě na bázi Human Body Detection I, které ještě zvyšují úroveň ochrany. Formáty komprese Ultra 265 a H.265 zajišťují úsporu místa v úložišti a spolu se slotem pro microSD kartu (až 512 GB) rozšiřují možnosti pro dlouhodobé ukládání záznamů. Spolehlivá konstrukce pro profesionální nasazení Masivní krytí IP67 odolá vodě i prachu, takže se kamera hodí do jakéhokoli prostředí. Podpora PoE navíc usnadňuje instalaci, protože k napájení i přenosu dat postačí jediný ethernetový kabel, nicméně stále můžete využívat napájení po dvoulince přes 12Vdc. Díky standardu ONVIF je kamera kompatibilní s širokou škálou bezpečnostních systémů a produktů jiných výrobců, což umožňuje snadnou integraci do stávajících řešení. Uniview IPC3535LB-ADZK-H je tak ideální volbou pro všestranný a profesionální dohled nad vaším majetkem.

od 154
Porovnať ceny

JetStream 16-portový Gigabit Easy Smart PoE + Switch se 2 sloty SFP *16 portů RJ45 PoE + 10/100/1 000 Mb / s se 2 sloty SFP *Rozpočet napájení PoE je až 192 W, takže je ideální pro systémy dohledu malých a středních podniků *Port Priority je schopen zaručit kvalitu citlivých aplikací, jako je video monitor *Inteligentní správa napájení může chránit přepínač před přetížením *QoS je pro plynulé surfování po internetu a IGMP Snooping je schopen optimalizovat provoz pro IPTV Technické parametry *Standards and Protocols: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE *802.1q, IEEE 802.1p *Interface: 16 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 2 Gigabit SFP Ports *Fan Quantity: 2 Fans *Physical Security Lock: Yes *Power Supply: 100-240V AC, 50/60 Hz *PoE+ Ports(RJ45): Standard: 802.3at/802.3af compliant, PoE+ Ports: 16 Ports, Power Supply: 192W *Dimensions: 440 × 180 × 44 mm *Mounting: Rack Mountable

od 202
Porovnať ceny

Model: Mikrotik CME22-2n-BG77 Síťové standardy: *802.11b *802.11g *802.11n Rychlost bezdrátového přenosu: 150 Mbit/s Rychlost drátového přenosu: 10/100 Mbit/s SIM: Modem (Nano SIM) Konektory: *2x RJ-45 PoE: Ano Napájení: 31 W Záruka: 2 roky

Allied Telesis AT-x230-18GP-50 Allied Telesis x230-18GP obsahuje porty PoE + 16x 10/100/1000T s 2 SFP Gigabitovými uplinkovými porty. Kompletní sada Power over Ethernet Plus (PoE+) je ideální pro podporu růstu bezdrátových systémů. Odkaz na web výrobce:¨ https://www.alliedtelesis.com/products/switches/x230-18gp

od 1121
Porovnať ceny

VIGI C250 VIGI 5 Mpx venkovní dome síťová kamera s plnobarevným nočním viděním Funkce Super vysoké rozlišení 5 Mpx *Kamera má rozlišení 5 Mpx – to je více než dostatečný počet pixelů pro zachycení některých diskrétnějších detailů. 24h Full-Color *Díky objektivu s velkou clonou, velmi citlivému snímači a připojeným doplňkovým světlům získáte po 24 hodin barevné detaily i v černočerných podmínkách. Rozlišení osob a vozidel *Rozlišuje osoby a vozidla od ostatních objektů, takže dostáváte přesnější oznámení o událostech. Inteligentní detekce *Aktivně detekuje neobvyklé události, jako je narušení vytyčené oblasti a překročení hranice, a ihned vám zašle oznámení. Analýza osob a vozidel *Rychle a efektivně vyhledávejte požadované osoby nebo vozidla na základě mnoha různých vlastností§. Aktivní obrana *Okamžitě odraďte možné vetřelce pomocí sirény a světel v případě neobvyklých situací. Vestavěný mikrofon *Je vybavena vestavěným mikrofonem pro záznam všeho, co se děje v okruhu 5 metrů od kamery. Odolnost proti vandalismu IK10 a vodotěsnost IP67 *Tato kopulovitá kamera VIGI s robustním krytem odolným proti vandalismu a vodotěsným provedením je konstruována tak, aby odolala vandalismu a drsnému prostředí s deštěm a prachem pro neustálé zabezpečení kdekoli a kdykoli. H.265+ *Kamery přenášejí komprimovaný křišťálově čistý obraz, aniž by využívaly další šířku pásma, a šetří tak místo na disku, snižují zatížení sítě a náklady na monitorování – to vše bez snížení kvality obrazu. Chytré vylepšení videa *Profesionální technologie VIGI zpracovávají videa a výrazně zlepšují jejich kvalitu, která je pro vaše sledování zásadní, včetně Smart IR, True WDR, 3D DNR a nočního vidění. PoE/12V DC *Dva typy napájecích zdrojů vám poskytnou nejen větší pohodlí, ale také pozoruhodně usnadní zapojení. Flexibilní správa a úložiště *Převezměte plnou kontrolu nad svým zabezpečením prostřednictvím čtyř způsobů správy: webového uživatelského rozhraní, uživatelského rozhraní NVR, aplikace VIGI a nástroje VIGI Security Manager. Místní úložiště je dostupné pro každou z metod, stejně jako integrované úložiště se slotem na SD kartu (až 512 GB). Specifikace Kamera Image Sensor *1/2.7” Progressive Scan CMOS Shutter Speed *1/3 to 1/10000 s Slow Shutter *Yes Minimum Illumination *0.005 Lux; 0 Lux with IR/white light Day/Night Mechanism *IR Cut Filter Day/Night Switch *Unified/ Scheduled/ Auto Objektiv Type *Fixed Focal Lens Focal Length *2.8/4 mm Aperture *2.8 mm: F1.6 *4 mm: F1.6 FOV *2.8mm: *Horizontal FOV: 109°, Vertical FOV: 57°, Diagonal FOV: 128° *4mm: *Horizontal FOV: 90°, Vertical FOV: 48°, Diagonal FOV: 107° Lens Mount *M12*P 0.5 DORI Distance 2.8 mm *Detect: 64 m (209 ft) *Observe: 27 m (87 ft) *Recognize: 13 m (42 ft) *Identify: 6 m (21 ft) DORI Distance 4 mm *Detect: 80 m (262 ft) *Observe: 33 m (109 ft) *Recognize: 16 m (52 ft) *Identify: 8 m (26 ft) Změna úhlu Range *Pan: 0° to 360°, Tilt: 0° to 85° Osvětlovač IR LED *Quantity: 1 *Range: 30m *Wavelength: 850nm White LED *Quantity: 1 *Range: 30m Illuminator On/Off Control *Auto/Scheduled/Always on/Always off Video Max. Resolution *2880 X 1620 Main Stream *Frame Rate: *50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps *60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps *Resolution: *2880x1620,2688x1520, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080,1280x720 Sub-Stream *Frame Rate: *50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps *60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps *Resolution: *704x576,640x480, 352x288, 320x240 Bit Rate Control *CBR, VBR Video Compression *Main Stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 *Sub-Stream: H.265/H.264 H.264 Type *Main Profile/High Profile H.264+ *Main Stream Supported H.265 Type *Main Profile H.265+ *Main Stream Supported Video Bit Rate *Main Stream: 256 Kbps to 6 Mbps *Sub-Stream: 64 Kbps to 512 Kbps Obraz Image Settings *Mirror, Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness, Exposure, WDR, White Balance, Prevent Overexposure to Infrared Light, HLC Adjustable by Client Software Image Enhancement *BLC/3D DNR/HLC/SmartIR Wide Dynamic Range *120 dB SNR *? 52 dB Image Parameters Switch *Yes Privac

HPE FlexNetwork MSR 8-port 100BASE-FX/1000BASE-X/4-port 1000BASE-T (Combo) L2/L3 HMIM Module Differentiator 8-port 100BASE-FX/1000BASE-X / 4-port 1000BASE-T (Combo) L2/L3 HMIM Module for HPE MSR routers Product dimensions (H x W x D) 12.8 x 16.34 x 3.58 in Weight 1.54 lb

od 886
Porovnať ceny

2portové přepínače rychlého Ethernetu/převodníku médií Prodlužte vzdálenost své sítě převodem dat Fast Ethernet mezi kroucenou dvojlinkou a jednovidovou optickou kabeláží. Přehled *Prodlužte vzdálenost své sítě převodem dat Fast Ethernet mezi kroucenou dvojlinkou a jednovidovou optickou kabeláží *Vyznačuje se optickým portem 100FX a portem kroucené dvoulinky 10/100TX *Port optických vláken má konektor SC a provozní vzdálenost 2–40 kilometrů *Port kroucené dvoulinky má konektor RJ-45 s maximální provozní vzdáleností 100 metrů Vlastnosti * Rychlost převodu i typ média *Režim přepínání Store-and-forward *Automatické MDI/MDI-X *Podporuje rámec 1532 bajtů *2K tabulky MAC adres *Transparentní pro pakety IEEE 802.1Q * Samostatně nebo do racku *DIP přepínače pro konfiguraci portu

od 965
Porovnať ceny

Přístupový bod Nuclias Connect AC2300 Wave 2. DAP-2682 poskytuje čtyřnásobnou rychlost oproti standardu Wireless N díky podpoře současného výkonu v duálním pásmu, zatímco přidaný port Gigabit LAN umožňuje vysokokapacitní připojení k pevné síti. Aby se dosáhlo optimálního výkonu sítě, má DAP-2682 několik provozních režimů přizpůsobených tak, aby co nejlépe vyhovovaly individuálním potřebám vaší sítě. Přístupový bod, bezdrátový klient, WDS (bezdrátový distribuční systém) a WDS s režimy přístupového bodu umožňují flexibilní a přizpůsobitelné nasazení bez ohledu na vaše požadavky. *Přístupový bod - Přidejte bezdrátový přístup ke své stávající kabelové síti. *Bezdrátový klient - Přidejte bezdrátové funkce zařízení, které nemá adaptér Wi-Fi. *WDS - Bezdrátově propojte dvě samostatné sítě. *WDS s AP - Bezdrátově propojte dvě samostatné sítě a současně poskytněte bezdrátový přístup k oběma sítím. Technické parametry *Bezdrátový standard: 11ac Wave 2 *Rádiová frekvence 2,4 GHz: Až 600 Mb/s *Rádiová frekvence 5 GHz: Až 1700 Mb/s *Podpora PoE: 802.3at *Porty: 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet, 1 x 10/100/1000 Gigabit PoE Ethernet *Antény: 4 x internal dual-band *Rozměry: 190 x 190 x 43.7 mm *Hmotnost: 5516 g OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.

od 252
Porovnať ceny

D-Link DGS-3630-52PC/SI je výkonný 52-portový L3 stohovatelný řízený Gigabit PoE switch s 10G uplinky. Je osazen 20 Gigabit porty RJ-45 s PoE 802.3at, 4 Gigabit Combo RJ-45/SFP porty a 4x 10G SFP+ porty pro uplink nebo HW stacking. Nabízí celkový PoE výkon 370W s možností rozšíření na 740W použitím externího zdroje DPS-700. Kromě L2 funkcí podporuje statický a RIP routing, pomocí licencí lze rozšířit o OSPF, BGP, PIM a MPLS. Switch je ideálním řešením jako agregační / páteřní switch pro podnikové sítě typu SMB / Enterprise, kamerové systémy a ISP poskytovatele internetu. - 44x 10/100/100/1000M RJ-45 PoE+ 802.3at - 4x Gigabit Combo RJ-45 PoE+ / SFP - 4x 10G SFP+, dvourychlostní sloty s podporou 10G SFP+ a 1G SFP transceiverů - Metalické porty RJ-45 s 6kV přepěťovou ochranou - SFP/SFP+ porty s digitální diagnostikou (DDM) - PoE výkon 370W, lze rozšířit na 740W pomocí externího redundantního zdroje DPS-700 - HW stacking až 9 jednotek přes 2 nebo 4 porty 10G SFP+ (tj. propustnost stohu až 80 Gb/s) - Alarm port (I/O) - Správa: web, SNMP, CLI příkazy Telnet / konzole (RJ-45 a mini-USB), NMP platforma D-View7 - USB 2.0 port pro ukládání FW a konfigurací - Pokročilá sada L2 funkcí (VLAN, QoS, ACL, 802.1AX agregace linek, IGMP/MLD Snooping, mirroring, AAA, authentizace přes web, MAC nebo 802.1x atd.) - L3 statický a RIP routing (IPv4 a IPv6) - Pomocí Enhanced Image licence lze rozšířit o OSPF, BGP, PIM, VRF-Lite - Pomocí Metro Image licence lze rozšířit o MPLS, IS-IS, OSPF, BGP, PIM, VRF-Lite - Funkce pro ISP (Multicast VLAN, Q-in-Q, ERPS, L2PT, 802.3ah Ethernet Link OAM, 802.1ag CFM, Y.1731 OAM, DHCP Auto-Configuration, DHCP Relay options, Dying Gasp atd.) - Montáž do 19“ rozvaděče, držáky součástí záruky - Volitelné služby D-Link Assist Service (DAS) pro garanci SLA, 3 úrovně pro výměnu následující pracovní den (Gold), do 4h v pracovní době (Silver) nebo do 4h v režimu 24x7 (Bronze) - Omezená doživotní záruka (End Of Life plus 5 let), technická podpora v češtině / slovenštině zdarma v pracovní dny od 9h do 17h po celou dobu záruky Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Pokud uživatel produkt nezaregistruje, pak je záruka 5 let od zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál:

od 5493
Porovnať ceny

CBS220-48T-4X - Cisco Business 220 Ethernet Switch Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným použitím, zabezpečením a spolehlivostí pro sítě podnikové třídy. Díky intuitivnímu palubnímu panelu, možnostem napájení přes Ethernet (u vybraných modelů) a přizpůsobitelným funkcím poskytují tyto přepínače spolehlivou obchodní síť v rámci vašich rozpočtových parametrů. Pokud potřebujete síť na špičkové úrovni a cena je nejvyšší prioritou, nabízí řada Cisco Business 220 vynikající řešení. Spolehlivost a výkon - Přepínače byly testovány, aby poskytovaly vysokou dostupnost a výkon, který uživatelé očekávají. Přepínače zrychlují časy přenosu souborů, udržují důležité obchodní aplikace k dispozici a pomáhají vašim zaměstnancům rychleji reagovat na zákazníky i na sebe navzájem. Zabezpečení sítě - Rozsáhlé Acces Control Lists (ACL) mohou omezit citlivé části sítě před neoprávněnými uživateli a chránit před síťovými útoky. Prevence útoků typu Denial-of-Service (DOS) pomáhá prodloužit dobu provozu v případě síťového útoku. Optimální energetická účinnost - Přepínače jsou navrženy s podporou Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) a Energy Detect u všech modelů, stejně jako u vybraných modelů bez ventilátorů. Tyto návrhy vám pomohou ušetřit provozní náklady a snížit vaši ekologickou stopu. Snadná konfigurace a nasazení - Jednoduchá a intuitivní webová rozhraní umožňují uživatelům bez rozsáhlých odborných znalostí IT konfigurovat, spravovat a odstraňovat problémy s přepínači během několika minut. Průvodci konfigurací zjednodušují nejběžnější konfigurační úlohy a poskytují nástroj pro nastavení a správu sítě komukoli. PARAMETRY Přepínací kapacita: 176 Gbps Porty: 48x Gigabit ethernet RJ-45, 4x 10 G SFP+ Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres Seskupení portů: až 8 portů na skupinu VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně Rámec Jumbo: až 9 216 PoE: Ne Tlačítko: Reset Typ kabelu: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5 nebo lepší pro 10BASE-T / 100BASE-TX LED: System, Akce, Rychlost Flash: 64 MB CPU memory: 256 MB Vyrovnávací paměť paketů: 16 Mb Rozměry: 440 x 257 x 44 mm Hmotnost: 3.54 kg Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick Operační teplota: 0 - 50°C Skladovací teplota: -20°C až +70°C Provozní vlhkost: 10% až 90% Spotřeba energie: 110V=41,0W; 220V=41.2W Počet ventilátorů: 1 MTBF (hodin): 420,827 Obsah balení: - Cisco Business 220 switch - Napájecí kabel nebo adaptér - Montážní sada - Instalační příručka Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/business-220-series-smart-switches/datasheet-c78-744915.html

od 549
Porovnať ceny

PŘEHLED Ubiquiti UniFi AC Pro je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 3x3 MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 1300+450Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a díky voděodolnému provedení i venkovní prostory (např. pod střechu, není určeno do otevřeného prostoru). Anténní systém obsahuje tři dualband 3dBi antény s dosahem do vzdálenosti až 122 metrů. Plně podporuje také roaming při předávání asociovaných klientů mezi jednotlivými AP. Obsahuje 2x Gigabit LAN s 48V (44až 57V) napájením přes PoE (pasivní i aktivní 802.3af/802.3at). Obsah balení *zařízení *PoE napájecí zdroj *napájecí kabel *kit k přichycení na strop *sada šroubků TECHNICKÁ SPECIFIKACE Frekvence [GHz]: 2,4 + 5 Gigabit LAN: Ano LAN: (2) 10/100/1000Mbps Max. spotřeba energie [W]: 9 Napájení přes PoE: 802.3at Napájení přes PoE: 44 .. 57V DC Operační mód: Access Point Počet LAN portů: 2 Bluetooth: Ano Počet vestavěných antén: 3 Podpora IPv6: Transparentní (režim bridge) PoE: VstupníProvozní teplota [°C]: -10 až 70 Přenosová rychlost WiFi - 2,4GHz [Mb/s]: 450 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 1300 Výstupní výkon 2,4GHz [dBm]: 22 Výstupní výkon 5GHz [dBm]: 22 Roaming: Ano Šifrování: WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2,TKIP/AES) Tlačítka: Reset Typ antény: Vestavěná Výchozí IP adresa: Dynamická z DHCP Výchozí jméno a heslo: Ubiquiti/Ubiquiti WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g Zisk antény [dBi]: 3 Šířka [mm]: 197 Výška [mm]: 35 Hloubka [mm]: 197 Hmotnost [g]: 350

od 147
Porovnať ceny

EAP235-Wall - Omada AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Wall Plate AP FUNKCE - Rychlá dvoupásmová Wi-Fi: Současná rychlost 300 Mb/s na 2,4 GHz a 867 Mb/s na 5 GHz dosahuje s MU-MIMO 1167 Mb/s - Čtyři gigabitové porty: 4 gigabitové ethernetové porty (1 × uplink + 3 × downlink), s jedním downlink portem podporujícím předávání PoE pro napájení kabelového zařízení - Elegantní vzhled: Ultra tenký a nápadný design se hodí do hotelových pokojů, nemocnic, kanceláří, kolejí a jakéhokoli jiného prostředí - Snadná instalace a podpora PoE: Konstrukce se snadnou montáží, kompatibilní s 86 mm EU a USA spojovacím boxem a podporou 802.3af/at PoE - Zabezpečená síť pro hosty: Spolu s několika možnostmi ověřování (SMS / Facebook Wi-Fi / Voucher atd.) a bohatými bezdrátovými bezpečnostními technologiemi - Advanced Wireless Tech: Optimalizujte výkon sítě pomocí technologií MU-MIMO, Band Steering a Beamforming HARDWARE Rozhraní: Uplink: 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port, Downlink: 3× 10/100/1000 Mbps Ethernet Porty Frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz Standard Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac Fyzický bezpečnostní zámek: Ano Tlačítko: Reset Spotřeba energie: 9.8W/24.4W Rozměry: 143 × 86 × 20 mm Anténa: 2,4 GHz: 2x 4 dBi; 5 GHz: 2x 4 dBi Rozměry: 143 × 86 × 20 mm MANAGEMENT Omada Aplikace: Ano Cloudový přístup: Ano Emailová upozornění: Ano Management MAC: Ano SSH: Ano L3, VLAN management: Ano Certifikace: CE, FCC, RoHS OBSAH BALENÍ - Omada AC1200 Wireless - EAP235-Wall- Montážní šroub - Instalační příručka Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U

Model: Hewlett Packard Enterprise Aruba 6300M 24p HPE Smart Rate Switch: Ano Typ switche: Desktop Datový přenos: *Ethernet 100M/1G/2.5G/5G/10G *SFP 10G/25G/50G PoE: Ano Konektory: *24x ports SmartRate 100M/1G/2.5G/5G/10G BaseT Class 6 PoE *2x 10G/25G/50G SFP port *2x 10G/25G SFP ports Rozměry: 442 x 44 x 385 mm (Š x V x H) Hmotnost: 5.26 Kg Záruka: Doživotní

od 18365
Porovnať ceny

XSM4348FS-100NES - Stohovatelný Managed Switch se 48x SFP+ 10Gb porty FUNKCE - 48portový 10GBASE-X (SFP +) a 2portový 10GBASE-T (RJ45) (sdílený) - Porty Mini-USB a RJ45 RS232 a úložný port USB- Neblokující struktura 960 Gb/s napříč 48 porty - L3 funkce a stohování non-stop forwarding (NSF) - Nízká akustika (42,4 dB při 25 °C / 77 °F) TECHNICKÉ VLASTNOSTI Form factor: 1U rack Přepínací kapacita: 960 Gbps PSU: Modulární dvou pozicový; včetně 1 napájecího zdroje: APS250W Ventilátory: Pevné; 42,04dB Management: Ethernet: Out-of-band 1G port; Console: RJ45 RS232, Mini-USB; Úložiště: USB MAC / ARP - NDP: 128K MAC; 8K ARP / NDP Propustnost: 714 Mpps Paketová vyrovnávací paměť: 56 Mb CPU: 800 Mhz, 1 GB RAM, 256 MB Flash VLAN: 4K VLAN 10G porty: 48 MTBF: 75 let při 25 °C okolní teploty PTPv2: Ne Hmotnost: 5,86 kg Spotřeba energie: 152,4 W OBSAH BALENÍ - 1x switch M4300-48XF - 1x napájecí zdroj APS250W - 2x krátké držáky a šrouby pro montáž do racku

od 5695
Porovnať ceny

MIKROTIK RB922UAGS-5HPacD 802.11ac RouterBOARD Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Platforma s integrovaným miniPCI na novém standardu 802.11ac umožňující dosáhnout výrazně vyšších rychlostí (až 866Mbit datarate a 20/40/80MHz kanály). Jsou osazeny vykonným 720Mhz CPU s vynikajícím poměrem cena/výkon a umožňující nasazení jako router, firewall, bandwidth manager, CPE a další. Jednotka osazena širokou škálou rozhraní: 1x SFP cage 1x miniPCIe slot se SIM pro 3G/4G modem 1x USB port 1x Gigabit Ethernet port 2x MMCX connectors for the built in 802.11ac radio. Na bezdrátové části integrovaná elektrostatická ochrana efektivní do hodnoty generovaného napětí 16kV. Order code: RB922UAGS-5HPacD CPU: QCA9557 720MHz network processor Memory: 128MB DDR2 onboard memory Ethernet: One Gigabit port with Auto-MDI/X Wireless: QCA9882 5GHz 802.11ac, 2x MMCXconnectors, Dual chain SFP: 1x SFP cage available Extras: Beeper, signal and status LEDs, voltage and temperature sensors Expansion: USB 2.0 port, 1x MiniPCIe slot, SIM slot (requires 3g miniPCIe card) Power options: PoE-in: 8-30V DC on Ether1 (Non 802.3af). Consumption: 17W Dimensions: 105x105mm OS: MikroTik RouterOS, Level4 license ! UPOZORNĚNÍ ! Výrobce Mikrotik neposkytuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. Pro venkovní instalace používat výhradně stíněnou kabeláž (FTP/SFTP) a jednotky korektně uzemnit (prostřednictvím integrovaného zemnícího členu či použitím ethernetové přepěťové ochrany).

Model: Zyxel GS1915-24EP Switch: Ano Datový přenos: 100,1000 Mbit/s Podporované standardy: *IEEE 802.3 *IEEE 802.3ab *IEEE 802.3af *IEEE 802.1p *IEEE 802.3u *IEEE 802.3x *IEEE 802.3at *IEEE 802.3az PoE: Ano Konektory: 24 x RJ-45 Napájení: 100 - 240 V Spotřeba: 166,1 W Rozměry: 330 x 44 x 230 mm (Š x V x H ) Hmotnost: 2,48 kg Záruka: Doživotní

od 259
Porovnať ceny

Model: Aruba Instant On 1960 Switch: Ano Typ Switche: Managed Podporované standardy: *IEEE 802.1AX *IEEE 802.1D *IEEE 802.1Q *IEEE 802.1ab *IEEE 802.1p *IEEE 802.1s *IEEE 802.1w Kapacita propustnosti: 238 Mpps Optika: Ano Konektory: *12x 10/100/1000/10000 RJ-45 *4x SFP+ PoE: Ne Rozměry: 442 x 43,95 x 350 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 4.3 kg

od 827
Porovnať ceny

AdderLink iPeps je malé KVM over IP řešení umožnující přístup k připojenému zařízení z libovolného místa podnikové sítě (LAN, WAN) nebo internetu pomocí brovseru nebo Real VNC klienta, součástí je i možnost přístupu přes lokální konzoli. Díky využití Adventiq Inside® onchip KVM-over-IP technologie poskytuje iPeps nekompromisní výkon vhodný i pro enterprise řešení. iPeps je možno použít jako IP front-end pro stávající KVM bez IP přístupu, pro správu rozptýlených zařízení, v datových centrech pro přístup k hostovaným technologiím apod. iPeps lze ntegrovat i do ADDER.NET Enterprise Management Software pro centralizovanou správu a bezpečné řízení přístupu. Vlastnosti *Plná kontrola připojeného zařízení včetně zobrazení chybových stavů, přístupu do BIOS nebo instalace OS *Možnost přístupu přes web browser nebo přes REAL VNC klienta který poskytuje vyšší obrazový výkon *Lokální konzole pro možnost správy zařízení on-site *Vysoká úroveň zabezpečení komunikace (AES 128bit šifrování, RSA 2048 bit veřejný klíč) *Správa uživatelů umožňuje vytvořit až 16 různých profilů s s definovanými přístupovými právy *Virtual media support umožňuje přenos souborů ze vzdálené konzole Parametry *Podporovaná rozlišení: standardní rozlišení PC, SUN, MAC *Max. rozlišení: 1600 x 1200 bodů *Kompatibilita: PC, RS/6000, Alpha, SGI, SUN, MAC, systémy s USB a PS/2, nezávislé na OS *Konektory: VGA HDD15, PS/2 pro klávesnici a myš, RJ45 10/100, *Lokální konzole:VGA HDD15, 2x PS/2 *Rozměry: 120 x 75 x 27 mm, kovové provedení *Možnost montáže 8 nebo 16 zařízení do 2U pozice v racku *Napájení:100-240VAC, 47 - 63 Hz *Provozní teplota: 0-40°C

od 726
Porovnať ceny

D-Link DGS-1016S je 16-portový Gigabit Ethernet přepínač bez managementu, ideální pro domácnosti, kanceláře (SOHO) a pro malé a střední podniky (SMB), které hledají rychlý a snadný způsob, jak upgradovat nebo rozšířit svou síť. Jeho tenký, nízkoprofilový design s kovovým krytem umožňuje položení na stůl, na poličku nebo montáž na stěnu. Provedení bez ventilátoru zajišťuje tichý chod během provozu, přepínač tak lze použít i přímo v kanceláři. Jednoduché zprovoznění bez potřeby softwaru nebo konfigurace. Vestavěná funkce kvality služeb QoS 802.1p poskytuje rychlejší nahrávání a stahování, bez přerušování streamovaného videa nebo hlasových hovorů. Integrovaná technologie 802.3az EEE automaticky snižuje spotřebu energie a zajišťuje energeticky efektivní provoz s nízkými provozními náklady. Na switch poskytuje výrobce záruku v délce 5 let. Specifikace: - 16x 10/100/1000 Mb/s RJ-45 porty s Auto MDI/MDIX - Bez managementu, instalace bez konfigurace - Pro položení na stůl, na poličku nebo montáž na stěnu - Bez ventilátoru, tichý provoz - Rozměry: 280 x 110 x 25 mm - Hmotnost: 0,77kg - Napájení: 12 V / 1 A, napájecí adaptér součástí - Spotřeba: standby režim: 3,37 W, maximum: 8,89 W - Provozní teplota: 0 °C až 40 °C - Provozní vlhkost: 10% až 90%, nekondenzující - Switching Capacity: 32 Gb/s - MAC Address table: 8K entries - RAM buffer: 512 kB per device - Jumbo frame: 9 kB - 802.1p Quality of Service (8 queues, strict mode) - IEEE 802.3x Flow Control - 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE)

Nighthawk M3 Mobile Hotspot Router Mobilní hotspot router NETGEAR® Nighthawk M3 WiFi 6 poskytuje spolehlivé WiFi na služebních cestách, rodinných dovolených a každodenním dojíždění s rychlostí 5G až 2,5 Gb/s a WiFi 6 rychlostí až 3,6 Gb/s. Okamžitě připojte až 32 zařízení pro vaši firmu na cestách pro staveniště, živé přenosy a schůzky se zoomem – dokonce i v přeplněných oblastech. Podporuje globální konektivitu s mezinárodním roamingem ve více než 125 zemích. Funkce Rychlý 5G internet *Získejte vysokou rychlost 5G, ať pracujete kdekoli. Připojte se až 2,5 Gbps‡ pro rychlé streamování a stahování. Technologie WiFi 6 *WiFi 6 rychlostí až 3,6 Gb/s? pro až 32 zařízení najednou pro rychlé stahování, kvalitní hovory se zoomem a streamování 4K/8K. Zabezpečená Wi-Fi * Osvoboďte se od omezení riskantního, pomalého a nezabezpečeného veřejného WiFi. Zajistěte bezpečnost svých dat a zařízení pomocí bezpečného soukromého připojení. 2,4" obrazovka *Snadno monitorujte a spravujte WiFi pomocí navigace pomocí tlačítek na intuitivní 2,4" LCD obrazovce. Ultra-rychlé kabelové rychlosti *Používejte port USB-C jako ultrarychlé kabelové připojení s rychlostí až 5 Gb/s. Baterie s dlouhou výdrží * Získejte celodenní výkon s 13hodinovou výdrží baterie. Zvýšený příjem *Zvyšte příjem 5G buněk připojením externích 5G antén (prodávají se samostatně) k dostupným anténním portům. Vysoký výkon *Poháněno systémem Qualcomm Snapdragon SDX62 5G Modem-RF, který poskytuje vysoký výkon a rychlosti. Specifikace *4G LTE CAT19 (5CC) *5G Sub6(2CC)/120 MHz‡ – 5G SA a NR-CA *Baterie – Vyjímatelná Li-ion baterie 5185mAh *LCD navigace pomocí tlačítka napájení *Podpora hardwarového klíče USB-C na Ethernet WiFi 6 *Maximální propustnost AX3600 (PHY) *5 GHz: 2900 Mbps *2,4 GHz: 700 Mbps Externí porty *Jeden (1) USB Type-C *Dva (2) TS9 RF porty Fyzické *Rozměry: 105 x 105 x 21,5 mm *Hmotnost: 256 g s baterií

od 578
Porovnať ceny

ES1686dc-R2-2142IT-96G podnikový NAS s vysokou dostupností (HA) a dvěma aktivními řadiči Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/es1686dc%20r2 Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=798&category=1&filter[type]=1 Funkce Zajistěte si nepřetržitý provoz kritických podnikových operací využitím zařízení NAS ES1686dc R2 s vysokou dostupností. Redundantní řadiče a napájecí zdroje minimalizují prostoje a umožňují plynulou výměnu komponent bez přerušení, což zajišťuje spolehlivost a kontinuitu provozu. * Podporuje téměř neomezený počet snímků ZFS, SnapSync, blokovou deduplikaci a inline kompresi dat. * Čtyři porty 10GbE SFP+ na každý řadič zrychlují virtualizaci, sdílení velkých souborů a vysokorychlstní přenos dat. * Paměť NVRAM snižuje riziko ztráty dat mezipaměti (cache) pro zápis v případě neočekávaného výpadku napájení. * Podporuje VMware® vSphere®, Windows Server® a Citrix® XenServer®. OBSAH BALENÍ * 1x ES1686dc R2 * 2x ethernetový kabel (1GbE) * 2x napájecí kabel * 64x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD) * 64x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * RAIL-E02: sada lišt řady E02 (šasi), max. nosnost 57 kg * 1x konzolový kabel (RJ11 na RS-232) * 2x záložní baterie pro NVRAM * 1x průvodce instalací (QIG) SPECIFIKACE CPU * osmijádrový procesor Intel® Xeon® D-2142IT 1,90 GHz (navýšení až na 3,0 GHz) na jeden řadič Architektura CPU * x86 64 bitů Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou * ano Šifrovací modul * ano (AES-NI) Systémová paměť * 48GB RDIMM DDR4 ECC (4x 4GB + 4x 8GB) na jeden řadič Maximální paměť * 512GB (8x 64GB) Paměťový slot * 8x R-DIMM/LR-DIMM DDR4 Paměť Flash * 4GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 16x 3,5" Kompatibilita diskových jednotek * 3,5" SAS jednotky pevných disků * 2,5" SAS jednotky pevných disků * 2,5" SAS SSD Vyměnitelné za provozu * ano Cache pro kopírování do paměti Flash (C2F) 1x na každý řadič (64GB M.2 SSD) Podpora akcelerace mezipaměti SSD * ano (pouze pro čtení) Gigabitový Ethernet port (RJ45) * 3x pro každý ovladač (přiřaďte jeden pro vzdálenou správu) 10 gigabitový Ethernet port * 4x 10GbE SFP+ pro každý řadič Probuzení po síti LAN (WOL) * ano Rámec Jumbo * ano Slot PCIe * slot 1: PCIe Gen 3 x8 (CPU) * slot 2: PCIe Gen 3 x8 (CPU) Port USB 3.2 Gen 1 * 2x na každý řadič Form Factor * 3U s montáží do racku Tlačítka * napájení * reset Rozměry (VxŠxH) * 132x446,2x587,75mm Hmotnost (čistá) * 30,22kg Hmotnost (celková) * 34,92kg Provozní teplota * 0-40°C Napájecí jednotka * redundantní/rychlovýměnný napájecí zdroj 90–264 V AC; 700W Ventilátor * modul ventilátoru vyměnitelný za provozu (3x 60x60x38mm; 16000 ot./min/12 V/2,8 A) Spotřeba energie * 500,87W Max. počet souběžných připojení (CIFS) – s max. pamětí * 10000 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 23389
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „CBS220-48FP-4X-EU“; „CBS220-48FP-4X-EU-RF“ ; „CBS220-48FP4XEU-RF“ CBS220-48FP-4X - Cisco Business 220 Ethernet Switch Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným p...

od 501
Porovnať ceny
Top