Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Cisco Catalyst WS-C3850-48T-E. Typ prepínača: Riadený. Počet RJ-45 Ethernet portov: 48. Tabuľka MAC adries: 32000 položky, Limit prepínania: 176 Gbit/s. Sieťový štandard: IEEE 802.11ac,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE...

od 5126
Porovnať ceny

Cisco WS-C2960X-48TS-LL (WS-C2960X-48TS-LL) Cisco Catalyst WS-C2960X-48TS-LL, Řízený, L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Plně duplexní režim, Instalace do rackuÚvodní popisCisco Catalyst WS-C2960X-48TS-LL. Typ přepínače: Řízený, Přepínačvrstev: L2/L3. Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet(10/100/1000), Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 48, Početportů USB 2.0: 2, Konzolový port: RJ-45. Plně duplexní režim. Kapacitapřepínání: 100 Gbit/s. Síťové standardy: IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1×,IEEE… Instalace do rackuPopisCisco® Catalyst® 2960-X Series Switches are fixed-configuration, stackableGigabit Ethernet switches that provide enterprise-class access for campus and branch applications (Figure 1). Designed for operational simplicity to lower total cost of ownership, they enable scalable, secure and energy-efficient business operations with intelligent services and a range of advanced CiscoIOS® Software features.Product HighlightsCisco Catalyst 2960-X switches feature:24 or 48 Gigabit Ethernet ports with line-rate forwarding performanceGigabit Small Form-Factor Pluggable (SFP) or 10G SFP+ uplinksFlexStack Plus for stacking of up to 8 switches with 80 Gbps of stackthroughput (optional)Power over Ethernet Plus (PoE+) support with up to 740W of PoE budget24-port PoE fanless switch for deployment outside the wiring closetReduced power consumption and advanced energy management featuresUSB and Ethernet management interfaces for simplified operationsApplication visibility and capacity planning with integrated NetFlow-LiteLAN Base or LAN Lite Cisco IOS® software featuresEnhanced limited lifetime warranty (E-LLW) offering next-business-day hardwarereplacementCisco Catalyst 2960-XR models also offer:Power resiliency with optional dual field-replaceable power suppliesIP Lite Cisco IOS® software with dynamic routing and Layer 3 featuresSwitch Models and ConfigurationsCatalyst 2960-X switches include a single fixed power supply and are available with either the Cisco IOS LAN Base or LAN Lite feature set. Catalyst 2960-XR switch models include a field-replaceable modular power supply and can accommodate a second power supply. Catalyst 2960-XR is available only with theCisco IOS IP Lite feature set.Catalyst 2960-X series Software FeaturesAll Catalyst 2960-X Series Switches use a single Universal Cisco IOS SoftwareImage for all SKUs. Depending on the switch model, the Cisco IOS image automatically configures the LAN Lite, LAN Base, or IP Lite feature set.LAN Lite models have reduced functionality and scalability for small deployments with basic requirements. Cisco Catalyst 2960-X Family of Switches are available with the LAN Base and LAN Lite feature sets and Catalyst 2960-XR Family of switches are available IP Lite feature sets.Note that each switch model is tied to a specific feature level; LAN Lite cannot be upgraded to LAN Base and LAN Base cannot be upgraded to IP Lite.Cisco Catalyst 2960-XR IP-Lite High-Performance RoutingThe Cisco hardware routing architecture delivers extremely high-performance IP routing in the Cisco Catalyst 2960-XR IP-Lite Switches: - IP unicast routing protocols (Static, Routing Information Protocol Version 1 [RIPv1], RIPv2, RIPng, and EIGRP-Stub) are supported for network routing applications. - Advanced IP unicast routing protocols (OSPF for Routed Access) are supported for load balancing and constructing scalable LANs. IPv6 routing (OSPFv3) is supported in hardware for maximum performance. - EIGRPv3-Stub and PIMv6-Stub are supported as a part of the IPv6 routing suite. - Equal-cost routing facilitates Layer 3 load balancing and redundancy across the stack. - Policy-based routing (PBR) allows superior control by facilitating flow redirection regardless of the routing protocol configured (for both IPv4 andIPv6). - Hot Standby Routing Protocol (HSRP) and Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP) provides dynamic load balancing and failover for routed links. - Protocol Independent Multicast (PIM) for IP multicast is supported, includingPIM sparse mode (PIM-SM), PIM dense mode (PIM-DM), PIM sparse-dense mode andSource Specific Multicast (SSM).Network SecurityThe Cisco Catalyst 2960-X Series Switches provide a range of security features to limit access to the network and mitigate threats, including: - MAC-based VLAN assignment enables different users to authenticate on differentVLANs. This feature enables each user to have a different data VLAN on the same interface. - Cisco TrustSec uses SXP to simplify security and policy enforcement throughout the network. For more information about Cisco TrustSec security solutions, visit cisco.com/go/Trus­tSec. - Comprehensive 802.1X Features to control access to the network, includingFlexible Authentication, 802.1× Monitor Mode, and RADIUS Change ofAuthorization. - IPv6 First-Hop Security enhances Layer-2 and Layer-3 network access from proliferating IPv6 devices especially BYOD devices. It protects against rogue router advertisements, address spoofing, fake DHCP replies and other risks introduced by IPv6 technology. - Device Sensor and Device Classifier enable seamless versatile device profiles including BYOD devices. They also enable Cisco Identity Services Engine (ISE) to provision identity based security policies. This feature is available on both the 2960-X and the 2960-XR product families. - Cisco Trust Anchor Technology enables easy distribution of a single universal image for all models of Catalyst 2960-X by verifying the authenticity of IOS images. This technology allows the switch to perform IOS integrity checks at boot-up by verifying the signature, verifying the Trusted Asset under Management and authenticating the license. - Cisco Threat Defense features including Port Security, Dynamic ARP Inspection, and IP Source Guard. - Private VLANs restrict traffic between hosts in a common segment by segregating traffic at Layer 2, turning a broadcast segment into a nonbroadcast multi access like segment. This feature is available in IP-Lite feature set only. - Private VLAN Edge provides security and isolation between switch ports, which helps ensure that users cannot snoop on other users’ traffic. - Unicast Reverse Path Forwarding (uRPF) feature helps mitigate problems caused by the introduction of malformed or forged (spoofed) IP source address into a network by discarding IP packets that lack a verifiable IP source address. This feature is available in IP-Lite feature set only. - Multidomain Authentication allows an IP phone and a PC to authenticate on the same switch port while placing them on appropriate voice and data VLAN.Access Control Lists (ACLs) for IPv6 and IPv4 for security and QoS ACEs.VLAN ACLs on all VLANs prevent unauthorized data flows from being bridgedwithin VLANs. - Router ACLs define security policies on routed interfaces for control-plane and data-plane traffic. IPv6 ACLs can be applied to filter IPv6 traffic. - Port-based ACLs for Layer 2 interfaces allow security policies to be applied on individual switch ports. - Secure Shell (SSH) Protocol, Kerberos, and Simple Network Management ProtocolVersion 3 (SNMPv3) provide network security by encrypting administrator traffic during Telnet and SNMP sessions. SSH Protocol, Kerberos, and the cryptographic version of SNMPv3 require a special cryptographic software image because of U.S. export restrictions. - Switched Port Analyzer (SPAN), with bidirectional data support, allows CiscoIntrusion Detection System (IDS) to take action when an intruder is detected. - TACACS+ and RADIUS authentication facilitates centralized control of the switch and restricts unauthorized users from altering the configuration. - MAC Address Notification allows administrators to be notified of users added to or removed from the network. - Multilevel security on console access prevents unauthorized users from altering the switch configuration. - Bridge protocol data unit (BPDU) Guard shuts down Spanning Tree PortFast-enabled interfaces when BPDUs are received to avoid accidental topology loops. - Spanning Tree Root Guard (STRG) prevents edge devices not in the network administrator’s con­trol from becoming Spanning Tree Protocol root nodes. - IGMP filtering provides multicast authentication by filtering out nonsubscribers and limits the number of concurrent multicast streams available per port. - Dynamic VLAN assignment is supported through implementation of VLAN MembershipPolicy Server client capability to provide flexibility in assigning ports toVLANs. Dynamic VLAN facilitates the fast assignment of IP addresses.Redundancy and ResiliencyCisco Catalyst 2960-X Series Switches offer a number of redundancy and resiliency features to prevent outages and help ensure that the network remains available: - Cross-stack EtherChannel provides the ability to configure Cisco EtherChannel technology across different members of the stack for high resiliency. - Flexlink provides link redundancy with convergence time less than 100 milliseconds. - IEEE 802.1s/w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) and Multiple Spanning TreeProtocol (MSTP) provide rapid spanning-tree convergence independent of spanning-tree timers and also offer the benefit of Layer 2 load balancing and distributed processing. Stacked units behave as a single spanning-tree node. - Per-VLAN Rapid Spanning Tree (PVRST+) allows rapid spanning-tree reconvergence on a per-VLAN spanning-tree basis, without requiring the implementation of spanning-tree instances. - Cisco Hot Standby Router Protocol (HSRP) is supported to create redundant, fail safe routing topologies in 2960-XR IP-Lite SKUs. - Switch-port auto-recovery (Error Disable) automatically attempts to reactivate a link that is disabled because of a network error. - Power redundancy with an optional second power supply on 2960-XR models, or with an external RPS on 2960-X models.Enhanced Quality of ServiceThe Cisco Catalyst 2960-X Series Switches offers intelligent traffic management that keeps everything flowing smoothly. Flexible mechanisms for marking, classification, and scheduling deliver superior performance for data, voice, and video traffic, all at wire speed. Primary QoS features include: - Up to eight egress queues per port and strict priority queuing so that the highest priority packets are serviced ahead of all other traffic. - Shaped Round Robin (SRR) scheduling and Weighted Tail Drop (WTD) congestion avoidance. - Flow-based rate limiting and up to 256 aggregate or individual policers per port. - 802.1p class of service (CoS) and Differentiated Services Code Point (DSCP) classification, with marking and reclassification on a per-packet basis by source and destination IP address, MAC address, or Layer 4 TCP/UDP port number. - Cross-stack QoS to allow QoS to be configured across a stack of 2960-X series switches. - The Cisco committed information rate (CIR) function provides bandwidth in increments as low as 8 Kbps. - Rate limiting is provided based on source and destination IP address, source and destination MAC address, Layer 4 TCP/UDP information, or any combination of these fields, using QoS ACLs (IP ACLs or MAC ACLs), class maps, and policy maps.

od 2366
Porovnať ceny

Cisco WS-C2960XR-24PD-ISPECIFIKACEFUNKCE MANAGEMENTUPřepínač vrstev • L2Typ přepínače • řízenýQoS • AnoPodpora pro multicast • AnoManagement prostřednictvím webového rozhraní • AnoMOŽNOSTI PŘIPOJENÍBasic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 24Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000)SFP+ ports quantity • 2Konzolový port • RJ-45Počet portů USB 2.0 • 2POČÍTAČOVÁ SÍŤSíťový standard • IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3zPlně duplexní režim • AnoAgregace spojení • AnoBroadcast storm control • AnoMezní poměr • AnoDHCP server • AnoIGMP pozorování • AnoAuto MDI/MDI-X • AnoProtokol větvícího se stromu (STP) • AnoPodpora 10G • AnoPodpora VLAN • AnoPŘENOS DATKapacita přepínání • 216 Gbit/sPočet VLANs • 1023Podpora pro Jumbo Frames • AnoBEZPEČNOSTAccess Control List (ACL) • AnoSSH/SSL podpora • AnoHMOTNOST A ROZMĚRYŠířka • 445 mmHloubka • 408 mmVýška • 44.5 mmHmotnost • 6.2 kgNAPÁJENÍVstupní střídavé napětí • 100-240 VFrekvence vstupního střídavého napětí • 50/60 HzSpotřeba elektrické energie • 43 WPodpora redundantního napájení (RPS) • volitenýVýstupní výkon • 640 WPočet napájecích článků • 1Podpora napájení po Ethernetu (PoE) • AnoPočet portů Power over Ethernet (PoE) • 24Total Power over Ethernet (PoE) budget • 370 WTECHNICKÉ DETAILYInstalace do racku • AnoStohovatelné • AnoZabudovaný procesor • APM86392Frekvence procesoru • 600 MHzBarva • černáHlučnost • 48 dBOSVĚDČENÍBezpečnost • UL 60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950-1PAMĚŤVnitřní paměť • 512 MBTyp paměti • DRAMPaměť Flash • 128 MBPROVOZNÍ PROSTŘEDÍProvozní rozsah teplot (T-T) • 5 - 40 °CRozsah teplot při skladování (T-T) • -25 - 70 °CDoporučená provozní relativní vlhkost • 10 - 95 %Rozsah relativní vlhkosti při skladování • 10 - 95 %Provozní nadmořská výška • 0 - 3000 mNeprovozní nadmořská výška • 0 - 4000 mOSVĚTLENÍ / ALARMYLED indikátory • AnoLED kontrolka napájení • AnoĎalšie dostupné informácieWeb produktu (eng)PDFDatasheetParametry dodávkyPočet kusov (ks): 1Typ balenia: ???

od 3939
Porovnať ceny

Planet IGS-624HPTPriemyselný prepínač a konvertor s PoE, 4 porty 1000Base-T, 4x PoE injektory s celkovým výkonom 120W, 2x SFP sloty pre mini-GBIC moduly 100 / 1000Base-X. Možnosť redundantného napájania 48V DC, krytie IP30, hliníková skriňa, pracovná teplota -40 až + 75 ° C. prepäťová ochrana LAN aj napájacích portov do 6kV. Montáž na DIN lištu alebo priamo na stenu.Prepínače pre priemyselný Ethernet sú určené do náročných prevádzkových podmienok s veľkým rozsahom pracovných teplôt, neistým napájaním a častými otrasy. Verzia prepínačov radu s rozšíreným teplotným rozsahom. Prepínače radu IGS sa ľahko inštalujú na štandardnú DIN lištu alebo priamo na stenu a umožňujú nasadenie dobre známe Ethernetové technológie aj v priemyselnom prostredí. Rovnako tak sú vhodné pre inštalácie do vonkajších umiestnených skríň s veľkým kolísaním pracovných teplôt (typicky bezdrôtové a MAN ISP aplikácie). Ako PoE prepínač umožňuje priamo napájať až 4 koncové zariadenia podľa normy IEEE 802.3at, je tak ideálnym prvkom pre aplikácie so zníženou možnosťou napájania.ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA fyzické vlastnosti:Porty: 4 x RJ-45 10/100 / 1000BASE-T, 2 x SFP 1000BASE-SX / LX Pamäť: 1k MAC adries Priepustnosť: zbernice 12 Gbps, prevádzkovo 8,93 Mpps Podpora prenosu: 9216 b Prevedenie: DIN lišta, na stenu Napájanie : zdroj 48V DC, alebo 24V DC, 10 A, redundantné, pripojenie možné z dvoch rôznych zdrojov (nie sú súčasťou balenia), celkový príkon do 135W Ochrana: ESD do 6kV, EFT do 6kV Prevádzková teplota: -40 ° C - 75 ° C, vlhkosť do 95% Rozmery: 152 x 107 x 72 mm Hmotnosť : 1539 gPOE funkcie:celkový napájací výkon: 120 W, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at Počet injektorov: 4 x až 30 W < strong> Typ napájania: End-spanPriemyselné vlastnosti: zariadenie je odolné proti pádu ( IEC-60068-2-32) z výšky 75 cm na všetky dopadové časti zariadenie je odolné proti vibráciám (IEC-60068-2-6) zariadenie je odolné proti preťaženiu krátkodobému zrýchlenie 50g, dlhodobému 4g, (IEC-60068-2-27) elektrická bezpečnosť podľa CE EN-60950EMC Elektronická kompatibilita (EMI): STN EN 55032: 2015 + AC 2016 - Elektromagnetická kompatibilita multimediálnych zariadeníEMC požiadavky na odolnosť ( EMS): STN EN 55024 A1: 2015 - Zariadenia informačnej techniky   STN EN 55035: 2017 - Elektromagnetická kompatibilita multimediálnych zariadení STN EN 61000-4-2: 2008 - Elektrostatický výboj ESD STN EN 61000-4-3 A2: 2010 - Vyžarované vysokofrekvenčné elektromagnetické pole STN EN 61000-4-4: 2012 - Rýchle elektrické prechodné javy / skupiny impulzov EFT STN EN 61000-4-5: 2014 - Rázový impulz a prepätia STN EN 61000-4-6: 2013 - Odolnosť proti rušeniam šíreným vedením, indukovaným vysokofrekvenčnými poľami STN EN 61000-4-8: 2009 - Magnetické polia sieťovej frekvencie < br> STN EN 61000-4-11: 2004 - Krátkodobé poklesy napätia, krátke prerušenia a pomalé zmeny napätia     Montáž na DIN lištu:   < br />Montáž na stenu pomocou dodaného rámu:

Cisco Catalyst WS-C3650-48TQ-E. Typ prepínača: Riadený, Prepínač vrstiev: L3. Typy RJ-45 Ethernet portov: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet RJ-45 Ethernet portov: 48. Plne duplexný režim. Tabuľka MAC adries: 32000 položky, Limit prepínania: 176 Gbit/s. Sieťový štandard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Inštalácia do Racku, Formát: 1U

od 7484
Porovnať ceny

Ak sú počítače a elektronika vašou vášňou a máte radi aktualizácie z oblasti technológie, a neuniknú vám ani najmenšie detajly, zakúpte Cabinet Switch D-Link DGS-1510-20 20 Puertos RJ45 76 Gbit/s SFP za neporaziteľnú cenu.20 x 10/100/1G, 2 x 10G SFP+, 2xSFP SmartPro Stackable SwitchTyp prepínača: Managed network switchPrepínač vrstiev: L3Quality of Service (QoS): ÁnoPodpora pre Multicast: ÁnoSpráva cez webové rozhranie: ÁnoPočet RJ-45 Ethernet portov: 16Typy RJ-45 Ethernet portov: Gigabit Ethernet (10/100/1000)Počet slotov pre SFP moduly: 2Počet slotov pre SFP+ moduly: 2DC-in konektor: ÁnoSieťový štandard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u,IEEE 802.3xPodpora 10G: ÁnoPlne duplexný režim: ÁnoHOL blokácia: ÁnoPodpora kontroly toku: ÁnoZrkadlenie portov: ÁnoAgregácia spojenia: ÁnoBroadcast storm control: ÁnoDHCP klient: ÁnoDHCP server: ÁnoIGMP snooping: ÁnoAuto MDI/MDI-X: ÁnoPodpora VLAN: ÁnoTabuľka MAC adries: 16000 položkyLimit prepínania: 76 Gbit/sPriepustnosť: 56,54 miliónov paketov za sekunduStore-and-forward: ÁnoPočet statických ciest: 512Filtrovanie MAC adries: ÁnoOchrana statického portu: ÁnoAccess Control List (ACL): ÁnoSSH/SSL podpora: ÁnoFarba: čiernaLED indikátory: Aktivita, Odkaz, VýkonVentilátor: 1Bezpečnosť: cUL, CBCertifikácia: CE, FCC, C-Tick, VCCI, BSMI, CCCStohovateľné: ÁnoÚroveň hluku: 43,8 decibelVyrovnávacia pamäť pre packety: 1,5 MBSpotreba elektrickej energie: 20,3 wattVstupné striedavé napätie: 100-240 voltFrekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 HzPodpora napájania cez Ethernet (PoE): NiePrevádzkový rozsah teplôt (T-T): -5 - 50 °CRozsah teplôt pri skladovaní (T-T): -20 - 70 °COdporúčaná prevádzková vlhkosť: 0 - 95%Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: 0 - 90%Tepelné vyžarovanie: 41,602 BThU/hŠírka: 280 mmHĺbka: 180 mmVýška: 44 mmHmotnosť: 1,24 kg

od 281
Porovnať ceny

Sieťový prepínač je aktívny sieťový komponent, ktorý prepája koncové zariadenia alebo iné sieťové prvky. Slúži na vedenie sieťovej prevádzky. Zyxel GS1900-48-EU0102F je navrhnutý na umiestnenie do racku. Tento typ vás zaujme prepínacou kapacitou 102,4 Gb/s a paketovou kapacitou 74 ks. Switch disponuje 24 ks RJ-45 portov, ktoré sú určené na prepojenie so sieťovými prvkami. Celkom 20 ks konektorov typu SFP využijete na prenos dát cez optické vlákna. Technológia 10/100/1000Base-T dokáže šíriť dáta až pri rýchlosti 1000 Mbit/s. Má k dispozícii Dual Personality porty, ktorých mimoriadnosť spočíva v tom, že obsahujú konektor RJ-45 a SFP, v určitej chvíli možno však použiť len jeden z nich. Rozmery switcha boli stanovené na 509 × 200 × 44 mm. Vďaka technológii QoS alias Quality of Service je zamedzené preťaženie switcha, navyše možno nastaviť prioritu koncových zariadení. Tento switch navyše poskytuje schopnosť efektívnej správy a nastavenia. Integrované LAN porty podporujú prenosovú rýchlosť až do 1 Gbit. Switch...

od 250
Porovnať ceny

Výrobca: HPTrieda produktu: SWITCH - administrovateľnyArchitektúra siete LAN: GigabitEthernet, 10GigabitEthernetSmartSwitch (WEB Managed): ÁnoPočet portov COMBO GEth (RJ45)/MiniGBIC (SFP): 8 ksPočet slotov SFP+: 4 ksPočet slotov MiniGBIC (SFP): 16 ksKomunikačné porty: RJ45 serial console portManažment, monitoring a konfigurácia: CLI - príkazový riadok, Administrácia cez webové rozhranie, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, SNMPv3 - Simple Network Management Protocol ver. 3, RMON - Remote Monitoring (vzdialené monitorovanie), SSH - Secure ShellPodporované štandardy a protokoly: half/full duplex, TACACS+, IEEE 802.1ad Q-in-Q, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1s - Multiple Spanning Tree, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, IEEE 802.1x - Network Login, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.3ae - 10-GigabitEthernet, IEEE 802.3i - 10BaseT (cez krútenú dvojlinku), IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX, UDP - User Datagram Protocol, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol, ICMP - Internet Control Message Protocol, ARP - Address Resolution Protocol, Telnet, BOOTP - Bootstrap Protocol, NTP - Network Time Protocol, IPv4 - Internet Protocol version 4, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, IGMP Snooping, IPv6 - Internet Protocol version 6, RADIUS - Remote Authentication Dial-in User Service, MIBs, IEEE 802.1AB - Link Layer Discovery Protocol, SSL - Secure Sockets Layer, IEEE 802.1r - GARP Proprietary Attribute Registration (GPRP), CIDRVeľkosť tabuľky adries MAC: 16384Prepínací algoritmus: store-and-forwardRýchlosť zbernice: 128 GB/sKapacita (priepustnosť): 96 MppsPamäťový buffer: 1.5 MBVrstva (Layer) prepínania: 2Možnosť stohovania: ÁnoMaximálny počet zariadení v stohu: 9Typ počítačovej skrine: 1U RackMaximálna spotreba energie: 60 WattDoplňujúce informácie: 1 GB SDRAM, 128 MB flashŠírka: 440 mmVýška: 43.6 mmHĺbka: 360 mmČistá hmotnosť: 8 kgTechnická špecifikácia: Specifikace

od 1475
Porovnať ceny

Cisco WS-X6816-10G-2TXL 10 Gigabit 10 100 1000 10000 megabit za sekundu

od 8655
Porovnať ceny

Výrobca: HPTrieda produktu: SWITCH - administrovateľnyArchitektúra siete LAN: GigabitEthernet, 10GigabitEthernetSmartSwitch (WEB Managed): ÁnoPočet portov 1000BaseT (RJ45): 24 ksPočet slotov SFP+: 4 ksKomunikačné porty: RJ45 serial console portManažment, monitoring a konfigurácia: CLI - príkazový riadok, Administrácia cez webové rozhranie, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, SNMPv3 - Simple Network Management Protocol ver. 3, RMON - Remote Monitoring (vzdialené monitorovanie), SSH - Secure ShellPodporované štandardy a protokoly: half/full duplex, TACACS+, IEEE 802.1ad Q-in-Q, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1s - Multiple Spanning Tree, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, IEEE 802.1x - Network Login, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.3ae - 10-GigabitEthernet, IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEEE 802.3i - 10BaseT (cez krútenú dvojlinku), IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX, UDP - User Datagram Protocol, TFTP - Trivial File Transfer Protocol, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol, ICMP - Internet Control Message Protocol, ARP - Address Resolution Protocol, Telnet, BOOTP - Bootstrap Protocol, NTP - Network Time Protocol, IPv4 - Internet Protocol version 4, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, IGMP Snooping, IPv6 - Internet Protocol version 6, RADIUS - Remote Authentication Dial-in User Service, MIBs, IEEE 802.1AB - Link Layer Discovery Protocol, SSL - Secure Sockets Layer, IEEE 802.1r - GARP Proprietary Attribute Registration (GPRP), CIDRVeľkosť tabuľky adries MAC: 16384Prepínací algoritmus: store-and-forwardRýchlosť zbernice: 128 GB/sKapacita (priepustnosť): 96 MppsPamäťový buffer: 1.5 MBVrstva (Layer) prepínania: 2Možnosť stohovania: ÁnoMaximálny počet zariadení v stohu: 9Typ počítačovej skrine: 1U RackMaximálna spotreba energie: 460 WattDoplňujúce informácie: 1 GB SDRAM, 128 MB flash, PoE Power: 370WŠírka: 440 mmVýška: 43.6 mmHĺbka: 300 mmČistá hmotnosť: 8 kgTechnická špecifikácia: Specifikace

od 1571
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet + možnosť 10 GbE portov; Maximálny počet portov:48; Management:SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

od 1213
Porovnať ceny

Záruka na dobu životnosti (99 rokov) + NBD po celú dobu životnosti Rozsiahla sieť servisných stredísk HP v ČR a na slovenské HPE 1420 16G Switch popis Rad prepínačov HPE OfficeConnect 1420 sa skladá z neriadených prepínačov Gigabit Ethernet podnikovej triedy pre malé firmy a ďalšie, ktoré hľadajú základné pripojenie typu Layer 2 plug-and-play pre svoju sieť. Rad prepínačov 1420 obsahuje deväť gigabitových prepínačov: 16-portový 10/100/1000, 24-portový 10/100/1000 s dvoma SFP gigabitovými portami, 24-portový 10/100/1000, z ktorých 12 je napájané cez Ethernet (PoE + ) s celkovým výkonom Power PoE 124 W a 24-portový 10/100/1000 s dvoma SFP + 10GbE porty. Rad prepínačov 1420 tiež obsahuje 5-portový 10/100/1000, 5-portový 10/100/1000, kde 4 z 5 portov sú porty PoE +, 8-portový 10/100/1000, 8-portový 10/100/1000 s 8 porty PoE + a jednoduchým prepínačom a 24-portový 10/100/1000. Sú bez ventilátora pre tichú prevádzku. Dodávajú sa s obmedzenou zárukou na celú dobu životnosti, rovnako ako s telefónny podporou 24/7. Záruka tiež zahŕňa dodatočnú dodaciu lehotu nasledujúceho pracovného dňa. Prehľad - Management: Unmanged - Layer 2: L2 switching - 16x 10/100/1000 RJ45 portov - Bezventilátorové prevedenie pre tichý chod - Montáž do 19 "racku alebo možnosť montáže na stenu, pod stôl. Úchytky sú súčasťou balenia.

Switch T1500-28PCT ponúka 24x 10/100Mbit/s portov , ktoré podporujú PoE v súlade so štandardom 802.3at/af s celkovým napájaním o výkone 180 W .Switch je tiež vybavený 4x 10/100/1000Mbit/s porty RJ45 a 2x combo SFP slotmi , ktoré rozširujú flexibilitu siete.Inteligentné zariadenia ponúka vysoký výkon, riadenie sieťovej prevádzky QoS na podnikovej úrovni, užitočné stratégie zabezpečenia a bohaté funkcie správy na 2. vrstve.TP-LINK T1500-28PCT je cenovo dostupné riešenie pre malé a stredné podniky.Napájanie cez ethernet (PoE) v súlade so štandardom IEEE 802.3at/afSwitch T1500-28PCT je vybavený 24 porty, ktoré podporujú PoE v súlade so štandardom 802.3at/af s celkovým výkonom 180W na napájanie zariadení v súlade so štandardom 802.3at alebo 802.3af.Je efektívne a cenovo dostupnú voľbou pre prácu s bezdrôtovými prístupovými bodmi, bezpečnostnými kamerami, IP telefóny a ďalšími zariadeniami podporujúce technológiu PoE, pričom sa zároveň zbavíte káblov a elektrického vedenie.Kompaktný a flexibilný switch T1500-28PCT je vhodný pre flexibilné použitie technológie PoE pre zapojenie bezdrôtových prístupových bodov alebo bezpečnostných kamier s vlastnými IP adresami v sieti alebo pre malé podnikové siete.Pokročilé funkcie QoSK integrácii hlasových, dátových a video služieb v jednej sieti používa zásady technológia riadenia sieťovej prevádzky QoS.Správca môže určiť prioritu prevádzky pomocou niekoľkých prostriedkov, napr. priorita portov, priorita 802.1p a DSCP, aby vždy zabezpečil čistý, plynulý a nekolísavý chod hlasových a video aplikácií.V spojení s podporou hlasovej sieteVLAN budú hlasové aplikácie fungovať oveľa plynulejšie.Široká paleta funkcií na 2. sieťovej vrstvePre lepšie využitie switchov 2. vrstvy switch T1500-28PCT podporuje kompletný rad funkcií na 2. vrstve, vrátane 802.1Q Tag VLAN, izolácie portov, zrkadlenie portov, STP/RSTP/MSTP, riadenie agregácie liniek a riadenie toku 802.3x.Ďalej je vybavený pokročilými funkciami pre správu siete, napr. detekcia slučiek, diagnostika káblov a IGMP Snooping.Funkcia IGMPSnooping zabezpečuje, aby switch inteligentne odovzdával dátový prúd vysielania multicast iba príslušným odberateľom, zatiaľ čo funkcia IGMPŠkrtenia & amp;Filtering obmedzuje každého odberateľa na úroveň porte, aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu k dátovému prúdu multicast.Funkcie správy na podnikovej úrovniJednoduchá obsluha a správa switche T1500-28PCT.Podporuje rôzne užívateľsky prívetivé štandardné funkcie správy napr. intuitívne webové grafické užívateľské rozhranie (GUI).Vďaka podpore SNMP (v1/2/3) a RMON môže switch odosielať cenné údaje o zásobách a odosielať depeše pri abnormálnych udalostiach.Parametre:Štandardy a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1pRozhranie: 24x 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 4x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) 2x Combo Gigabit SFP SlotsPoE + Ports (RJ45): Standard: 802.3at/af compliant, PoE + Ports: 24 PortsZdroj napájania: 180 WVetrák: 2xRozmery (Š x H & nbsp; x V): 440 x 220 x 44 mmNapájanie: 100 ~ 240 V AC, 50/60 HzSpotreba: maimum (PoE on): 222,15 W (220 V/50 Hz)Výkon:Šírka pásma/Základná doska: 12,8 GbpsTabuľka MAC adries: 8kRýchlosť prenosu paketov: 9,5 MppsJumbo rámec: 9216 BytesKvalita služieb:Support 802.1p CoS/DSCP prioritySupport 4 priority queuesQueue Scheduling: SP, WRR, SP + WRRPort/Flow-based Rate LimitingVoice VLANFunkcia L2:IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,Containing 4 ports per group)Spanning Tree STP/RSTP/MSTPBPDU Filtering/GuardTC/Root ProtectLoop back detection 802.3x Flow ControlVLAN: Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)Zoznam prístupových: L2 ~ L4 package filtering based on source anddestination MAC address, IP address, TCP/UDP portsZabezpečenie:SSH v1/v2SSL v2/v3/TLSv1Port SecurityBroadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm ControlSpráva:Web-based GUI and CLI managementSNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBsRMON (1, 2, 3, 9 groups)CPU MonitoringPort MirroringTime Setting: SNTPFirmware Upgrade: TFTP & amp;WebSystem Diagnose: VCTSyslog & amp;Public MIBSCertifikácia: CE, FCC, RoHSSystémové požiadavky: Microsoft® Windows® XP, Vista ™ alebo Windows 7,Windows 8, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or LinuxPrevádzková teplota: 0 ° až 40 °Obsah balenia:T1500-28PCTNapájací kábelInštalačná príručkaCDRackmount KitGumové nohy

od 288
Porovnať ceny

Firma TP-Link prichádza s vylepšením radu JetStream, novo okrem klasickej stand-alone inštalácie aj s podporou centrálnej správy cez Omada controller. Tento Gigabitový model TL-SG3452 s webovým manažmentom v kovovom šasi s inštaláciou do 19" racku ponúka tichý chod bez ventilátorov, 48 portov 10/100/1000Mbps ak tomu 4 SFP portmi s 1Gbps rýchlosťou. Tento switch predstavuje cenovo dostupné sieťové riešenie pre malé a stredne veľké firmy.Omada ControllerPlatforma Omada Software Defined Networking (SDN) integruje sieťové zariadenia, vrátane prístupových bodov, Switchov, Gateway routerov a poskytuje 100 % centralizovanú správu v cloude. Omada vytvára vysoko škálovateľnú sieť vrátane ovládania z jediného rozhrania. Poskytuje bezproblémové bezdrôtové a káblové pripojenie, ideálne pre použitie v pohostinstve, vzdelávanie, maloobchode, kanceláriách a ďalších.Obsah baleniaZariadenieNapájací kábelUši do 19" racku

od 349
Porovnať ceny

TL-SG108PE je 8 portový gigabitový Easy smart switch sa 4x porty PoE .Predstavuje výrazné vylepšenie neriadených switchov.Je navrhnutý špeciálne pre malé podniky, ktoré vyžadujú jednoduchú správu siete a funkciu PoE.TL-SG108PE je schopný pripojiť a napájať až štyri zariadenia PoE , ako sú napríklad bezdrôtové prístupové body (AP), IP kamery a IP telefóny.Pomocou webového používateľského rozhrania a nástroje pre riadenie ponúka TL-SG108PE škálu užitočných funkcií zahŕňajúce monitorovanie siete, nastavenie priorít prevádzky a rozšírenú QoS.Navyše podľa portu, tagu a MTU VLAN môžeTL-SG108PE zlepšiť zabezpečenie a splniť požiadavky segmentácia siete.Napájanie cez Ethernet kábel 4 z 8 automaticky nastaviteľných portov RJ45 (port 1 až 4) switche podporujú funkciu napájanie cez ethernet kábel (PoE).Tieto porty PoE sú schopné automaticky detekovať a napájať zariadenie vyhovujúce IEEE 802.3af.Efektívne riadenieTL-SG108PE ponúka užívateľom monitorovanie siete, aby mohli sledovať jej prevádzka.Pomocou webového rozhrania a nástroje riadenia TL-SG108PE ponúka škálu užitočných funkcií zahŕňajúce monitorovanie siete, nastavenie priorít prevádzky a rozšírenú QoS.S funkciami zrkadlenie portov, prevencia slučiek a diagnostiky kábla môže TL-SG108PE identifikovať a dokonca lokalizovať problém vo vašej podnikovej sieti.Okrem toho administrátori môžu navrhnúť pririoty prevádzky na základe priority porte, priority 802.1p a priorityDSCP, aby tým zlepšili zabezpečenie siete a jej výkon.TL-SG108PE je vylepšením neriadených plug-and-play switchov, ktoré prináša veľkú hodnotu pri posilňovaní vašej siete a podobne veľkú hodnotu prináša aj pre koncového užívateľa.Jednoduché použitieTL-SG108PE sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a správou.Funkcia AutoMDI/MDI-X na všetkých portoch eliminuje potrebu krížených káblov alebo portov odchádzajúceho pripojenia.Funkcia automatického vyjednávania na každom portu sníma rýchlosť pripojenia sieťového zariadenia (buď 10, 100 alebo 1 000 Mbit/s) a inteligentne ju prispôsobuje podľa kompatibility a pre optimálny výkon.Kompaktná veľkosť púzdra je ideálny pre stolové počítače s obmedzeným priestorom.Dynamické LED kontrolky zobrazujú stav v reálnom čase a zaisťujú základnú diagnostiku chýb.Parametre:Rozhranie: 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIXSieťová médiá: 10BASE-T: UTP categoy 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100, STP (Maximum 100 m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100,STP (maximum 100 m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)EIA/TIA-568 100, STP (maximum 100 m)Porty PoE (RJ45):Štandard: 802.3 af compliantPoE Ports: Port 1-Port 4PoE Power Budget: 55 WZdroj: externý adaptér (výstup: 48 V DC/1,25 A)Spotreba energie: maximum (PoE on): 65,2 W (220 V/50 Hz), maximum(PoE off): 5,2 W (220 V/50 Hz)Vetrák: nieQuality of Service:Support Port-Based/802.1p/DSCP prioritySupport 4 priority queuesRate LimitStorm ControlL2 funkcie:IGMP SnoopingLink AggregationPort MirroringCable DiagnosticsLoop PreventionWeb-based GUI: Easy Smart Configuration UtilityVLAN: Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs),MTU/Port/Tag VLANTransmission Method: Store-And-ForwardCertifikácia: FCC, CE, & nbsp;RoHSSystémové požiadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™Windows 7 alebo Windows 8, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or LinuxObsah balenia:TL-SG1008PENapájací kábelInštalačná príručka

Stohovateľný riadený prepínač; 8 x 10GBASE-T porty; 8 x SFP + (1G / 10G)

od 2372
Porovnať ceny

Aruba 2930F 8G PoE + 2SFP + Swch Prehľad Rad prepínačov Aruba 2930F je určená pre zákazníkov, ktorí vytvárajú digitálne pracovisko optimalizovaná pre mobilných užívateľov s integrovaným a bezdrôtovým prístupom. Tieto základné prístupové prepínače 3. vrstvy možno ľahko nasadiť a spravovať pomocou pokročilých nástrojov pre správu zabezpečenia a správu siete, ako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba Airwave. Výkonný Aruba ProVision ASIC prináša výkon a podporu najnovších aplikácií SDN s budúcou programovateľnosťou pre aplikácie zajtrajška. 2930F podporuje 10GbE uplink, PoE +, robustné QoS, RIP Routing, Access OSPF a IPV6 bez nutnosti licencovania softvéru. Rad prepínačov Aruba 2930F ponúka pohodlné a cenovo výhodné riešenie pre prepínanie prístupu, ktoré možno rýchlo nastaviť pomocou funkcie Zero Touch Provisioning a vstavaných 10GbE uplinkov. Robustný základná sada funkcií vrstvy 3 zahŕňa obmedzenú záruku na dobu životnosti. - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 8x PoE 10/100/1000 RJ45 portov + 2x SFP + 1 / 10GbE porty - Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave - Doživotná záruka! - Oprava výmenou nasledujúci pracovný deň! - Rozsiahla sieť servisných stredísk HP v ČR a na slovenské

od 663
Porovnať ceny

Cisco Catalyst 3850-48XS-S. Typ prepínača: Riadený. Typy RJ-45 Ethernet portov: None. Tabuľka MAC adries: 32000 položky. Sieťový štandard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1s,IEEE 802.1v,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad. Inštalácia do Racku

od 14222
Porovnať ceny

16portový gigabitový PoE+ prepínač TRENDnet, model TPE-TG160g, ponúka 16 gigabitových portov PoE+, prepínaciu kapacitu 32 Gb/s a celkový výkon PoE 246 W. Súčasťou tohto robustného kovového prepínača je príslušenstvo na montáž do stojana. Flexibilita kamier PoE Prepínač rozpozná kamery bez PoE, PoE (15,4 W) a PoE+ (30 W) (alebo iné zariadenia PoE) a automaticky dodá požadované množstvo energie. Plný výkon PoE Výkonný 246 W celkový výkon PoE dodáva plný výkon PoE každému portu, čím maximalizuje počet možných pripojených zariadení PoE. Gigabitová sieť Gigabitové porty (exkluzívne) vytvárajú prepínaciu kapacitu 32 Gb/s a podporujú rámce jumbo do 10 KB. PoE+ Dodáva až 30 W výkonu na port s celkovým výkonom 246 W PoE Porty 16 gigabitových portov PoE+ Prepínacia kapacita prepínacia kapacita 32 Gb/s Jumbo rámce Odosiela jumbo rámce (až 10 KB) pre lepší výkon Úspora energie Zabudovaná technológia GREENnet spotrebu energie Možnosť montáže do stojana Kovová skriňa s možnosťou montáže do stojana s príslušenstvom na montáž do stojana LED svetlá Kontrolky LED indikujú stav portuTrendnet TPE-TG160G. Typ prepínača: Nespravovaný, úroveň prepínača: L2. Typ základných prepínacích portov RJ-45 Ethernet: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet základných prepínacích portov RJ-45 Ethernet: 16. Plný duplex. Tabuľka MAC adries: 8000 záznamov, Smerovacia/prepínacia kapacita: 32 Gbit/s. Sieťový štandard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Napájanie cez Ethernet (PoE). Montáž do stojana, tvarový faktor: 1U TRENDnet TPE TG160G - Switch - 16 x 10/100/1000 (PoE+) - an Rack montierbar - PoE+ (246 W) Rozsah dodávky: TPE-TG160g, rýchla inštalačná príručka, príslušenstvo pre ra... porty 10 Gigabit Ethernet Optické vlákna: 0 Max. Výstupný výkon PoE (spolu): 246 W Typ produktu: Gigabitový ethernetový prepínač Porty Fast Ethernet RJ-45: 0 Porty Gigabit Ethernet RJ-45: 16 Voľné sloty pre SFP: 0 Napájanie cez Ethernet (PoE): PoE+ Skupina produktov: Sieťové prepínače Celkový počet portov: 16 Počet portov PoE: 16 Sieťové pripojenie: pripojenie IEC Výška balenia: 100 mm Šírka balenia: 310 mm Hĺbka balenia: 570 mm Hmotnosť balenia: 3,883 kg Hrubá hmotnosť: 3 883 Aktuálne vydanie katalógu: 23.1 Aktuálna stránka katalógu: 1.16 Výška: 44 mm Šírka: 440 mm Rozmery: 210 mm Hmotnosť: 3 kg Výrobca: TRENDNET Farba: čierna

Switch - HIKVISION DS-3E0105P-E:Kvalitný a moderný switch HIKVISION DS-3E0105P-E je ideálny pre domáce, ale aj firemné využitieVýrazné zjednodušenie zapojenie IP kamier s podporou PoEKameru možno umiestniť až 100 m od switcheMožnosť napájať až 4 IP kamery súčasne, do celkového výkonu 58WPodpora PoE (15.4W) a PoE Plus (30W) 1x 100Mbit port uplink portOchrana proti prepätiu do 4kV pre PoE portyExtend switch: Možnosť rozšírenia pracovnej vzdialenosti až na 250m (10M, Cat5e)Červeno označený prioritné port: prioritizácia pri preťažení napr. Pre dôležité kameryVäčšia buffer: minimalizácia straty snímke, špeciálne navrhnuté pre video systémyPočet portov: 5PoE porty: 4x 10 / 100Mbps, 802.3af, 802.3at (PoE Plus)Uplink port: 1x 100M Ethernet portMaximálny výkon PoE na jeden port: 30WCelkový výkon na PoE: 58 W (napájanie až štyroch kamier súčasne)Napájanie: 51VDC, 1.25A, napájací adaptér súčasťou baleniaSpotreba do 63WPracovná teplota: 0 ° C až 40 ° CRozmery / Hmotnosť: 132 x 93.3 x 27.6 mmm / 0.299 kg

Cisco SF550X-24MP / Gigabit Switch / 24x RJ-45 / 2x SFP+ / 2x Combo 10 Gbit SFP+ / PoE / QoS / VLAN

od 1215
Porovnať ceny

Typ manažovateľnýCelkový počet portov: 10Počet portov LANPočet portov GLAN 2Počet PoE  portov 8Počet HiPoE  portovPočet SFP portov 2Celkový výkon PoE (W) 170Extend modeNapájanieAC110-240VRozmery (mm) 340x250x44

od 430
Porovnať ceny

Sieťový prepínač je funkčný sieťový komponent, ktorý prepája koncové zariadenia a ďalšie prvky siete. Funguje na vedenie sieťovej prevádzky. Netgear GS110EMX je navrhnutý na inštaláciu na stolnú dosku alebo zavesenie na stenu. Switch je vybavený 10 ks RJ-45 portov, ktoré sú určené na prepojenie so sieťovými prvkami. Rozmery switcha sú 236 × 102 × 27 mm. Vďaka technológii QoS alebo Quality of Service je vylúčené vyťaženie switcha, navyše možno nastaviť prioritu koncových zariadení. Integrované LAN porty podporujú prenosovú rýchlosť až do 10 Gbit. Switch váži 750 g. Dôležité vlastnosti switcha Netgear GS110EMX Sieťový prepínač na prepojenie koncových zariadení a ďalších uzlov Prepínacia kapacita 56 Gb/s Bol osadený 10 ks RJ-45 portov Switch NETGEAR je určený na pracovnú plochu alebo na stenu Prenosová rýchlosť až 10 Gbit Možnosť pracovať s funkciou QoS (Quality of Service)

od 269
Porovnať ceny

D-Link DGS-3630-52PC / SI L3 sw 48Gb PoE, 4x10G SFP +D-Link DGS-3630-52PC / SI je výkonný 52-portový L3 stohovateľný riadený Gigabit PoE switch s 10G uplinky. Je osadený 20 Gigabit porty RJ-45 s PoE 802.3at, 4 Gigabit Combo RJ-45 / SFP portami a 4x 10G SFP + porty pre uplink alebo HW stacking. Ponúka celkový PoE výkon 370W s možnosťou rozšírenia na 740W použitím externého zdroja DPS-700. Okrem L2 funkcií podporuje statický a RIP routing, pomocou licencií je možné rozšíriť o OSPF, BGP, PIM a MPLS. Switch je ideálnym riešením ako agregačné / chrbticovej switch pre podnikové siete typu SMB / Enterprise, kamerové systémy a ISP poskytovateľa internetu.44x 10/100/100 / 1000M RJ-45 PoE + 802.3at4x Gigabit Combo RJ-45 PoE + / SFP4x 10G SFP +, dvojrýchlostné sloty s podporou 10G SFP + a 1G SFP transceiverovMetalické porty RJ-45 s 6kV prepäťovou ochranouSFP / SFP + porty s digitálnou diagnostikou (DDM)PoE výkon 370W, možno rozšíriť na 740W pomocou externého redundantného zdroja DPS-700HW stacking až 9 jednotiek cez 2 alebo 4 porty 10G SFP + (tj. Priepustnosť stohu až 80 Gb / s)Alarm port (I / O)Správa: web, SNMP, CLI príkazy Telnet / konzola (RJ-45 a mini-USB), NMP platforma D-View7USB 2.0 port pre ukladanie FW a konfiguráciíPokročilá sada L2 funkcií (VLAN, QoS, ACL, 802.1AX agregácie liniek, IGMP / MLD Snooping, mirroring, AAA, Autentizácia cez web, MAC alebo 802.1x atď.)L3 statický a RIP routing (IPv4 a IPv6)Pomocou Enhanced Image licencie je možné rozšíriť o OSPF, BGP, PIM, VRF-LitePomocou Metro Image licencie je možné rozšíriť o MPLS, IS-IS, OSPF, BGP, PIM, VRF-LiteFunkcia pre ISP (Multicast VLAN, Q-in-Q, Erps, L2PT, 802.3ah Ethernet Link OAM, 802.1ag CFM, Y.1731 OAM, DHCP Auto-Configuration, DHCP Relay options, Dying Gasp atď.)Montáž do 19 "rozvádzača, držiaky súčasťou zárukyVoliteľné služby D-Link Assist Service (DAS) pre garanciu SLA, 3 úrovne pre výmenu nasledujúci pracovný deň (Gold), do 4h v pracovnej dobe (Silver) alebo do 4h v režime 24x7 (Bronze)Obmedzená doživotná záruka (End Of Life plus 5 rokov), technická podpora v slovenčine / češtine zadarmo v pracovné dni od 9h do 17h po celú dobu zárukyInformácie k záruke:Na produkt je poskytovaná obmedzená doživotná záruka, to znamená, že záručná lehota vyprší až päť rokov potom, čo spoločnosť D-Link (alebo jej nástupca) ukončí predaj daného produktu v Európe. Pre nárok na obmedzenú doživotnú záruku treba produkt zaregistrovať u D-Link Europe do tridsiatich (30) dní od dátumu zakúpenia. Ak používateľ produkt nezaregistruje, potom je záruka 5 rokov od zakúpenia. Registráciu je možné vykonať cez samoobslužný portál:

od 5493
Porovnať ceny

Cisco Catalyst C2960L-24PQ. Typ prepínača: riadený, Prepínač vrstiev: L2. Typy RJ-45 Ethernet portov: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Počet RJ-45 Ethernet portov: 24, Inštalovaný SFP + počet modulov: 4, Konzolový port: RJ-45. Tabuľka MAC adries: 8000 položky, Limit prepínania: 56 Gbit/s. Sieťový štandard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1ad,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE.... Podpora napájania cez Ethernet (PoE). Inštalácia do Racku, Formát: 1U

od 2366
Porovnať ceny

Routery s integrovanými službami Cisco ® 1000 Series (ISR) so softvérom Cisco IOS ® XE spájajú prístup na internet, komplexné zabezpečenie a bezdrôtové služby (bezdrôtová sieť LTE Advanced 3.0 WAN a bezdrôtová sieť LAN 802.11ac) v jednom vysokovýkonnom zariadení. Smerovače sa dajú ľahko nasadiť a spravovať so samostatnými funkciami pre údaje a riadiacu rovinu. ISR radu Cisco 1000 sú vhodné na nasadenie ako zariadenie zákazníckych priestorov (CPE) v podnikových pobočkách, v prostrediach spravovaných poskytovateľom služieb, ako aj v menších prípadoch použitia a prípadoch použitia M2M. Hlavné vlastnosti a výhody Ľahké, kompaktné rozmery s nízkou spotrebou energie * Môžu byť nasadené v mnohých rôznych prostrediach, kde sú kritickými faktormi priestor, odvod tepla a nízka spotreba energie (vrátane technológie Cisco Pluggable s menším tvarovým faktorom). Vysoký výkon na prevádzkovanie súbežných služieb * Vysoký výkon umožňuje zákazníkom využívať výhody rýchlosti širokopásmovej siete pri prevádzke zabezpečených, súbežných dátových, hlasových, video a bezdrôtových služieb. Modely C1160 budú mať lepší celkový výkon. Vysoká dostupnosť a kontinuita podnikania * Redundantné pripojenia WAN na ochranu pred zlyhaním a vyváženie záťaže. * Dynamické záložné protokoly, ako napríklad Virtual Router Redundancy Protocol (VRRP; RFC 2338), Hot Standby Router Protocol (HSRP) a Multigroup HSRP (MHSRP). Konzistentné, vysoké úrovne výkonu aplikácií * Router môže prevádzkovať viacero služieb súčasne s minimálnym znížením výkonu. Zmiernenie rizika pomocou viacúrovňového zabezpečenia * Zabezpečenie perimetra siete s integrovaným firewallom na kontrolu aplikácií. * Ochrana osobných údajov prostredníctvom vysokorýchlostného šifrovania IP Security (IPsec) Triple Data Encryption Standard (3DES) a Advanced Encryption Standard (AES). * Vysokovýkonné siete VPN: DMVPN, FlexVPN, GETVPN. * Encrypted Traffic Analytics (ETA) na identifikáciu malvérovej komunikácie v šifrovanej prevádzke pomocou pasívneho monitorovania, extrakcie relevantných dátových prvkov a kontrolovaného strojového učenia s globálnou viditeľnosťou v cloude. * Cisco Umbrella ™ je cloudová bezpečnostná platforma, ktorá poskytuje prvú líniu obrany pred hrozbami na internete, nech sú používatelia kdekoľvek. * Hardvérová akcelerácia zabezpečenia. * Dôveryhodné systémy s Field-Programmable Gate Array (FPGA) a hardvérovou kotvou. Zjednotené ovládanie káblových a bezdrôtových sietí z bežnej konzoly na zefektívnenie prevádzky * Zjednodušuje a centralizuje konfiguráciu a správu bezdrôtových a káblových zariadení. Podporuje služby WLAN bez potreby ovládača bezdrôtovej siete LAN. * Podporuje Mobility Express pre smerovače s podporou WLAN. Vzdialená konfigurácia a správa, aby boli miestni zamestnanci IT štíhli * Podporuje samostatné konzoly a porty USB. Možno nakonfigurovať tak, aby fungoval s voliteľným tokenom USB. * Podporuje TR-069. Výkon * Priepustnosť * Spoľahlivosť služby * ISR 1000 môže poskytovať šifrovaný prenosový výkon vyšší ako 350 Mbps. * Distribuovaná viacjadrová architektúra s vyhradenou riadiacou rovinou a servisnou rovinou. * Vzdialená inštalácia služieb podporujúcich aplikáciu, ktoré fungujú rovnako ako ich náprotivky v špecializovaných zariadeniach (plán budúcnosti). Nižšie výdavky na sieť WAN * Softvérová WAN (SD-WAN) definovaná softvérom Cisco pre optimalizované pripojenie WAN. * Menší formát a technológia Cisco Pluggable poskytujú dodatočnú ochranu a flexibilitu. Plaťte za rast: model inovácie výkonu IPsec * Kapacitu smerovača IPsec je možné zvýšiť aktualizáciou licencie na diaľku na požiadanie (bez aktualizácie hardvéru), aby sa dosiahli mimoriadne úspory a správa rozpočtu CapEx. Konsolidácia IT, úspora miesta a vylepšené celkové náklady na vlastníctvo (TCO) * Platforma s jednou konvergovanou pobočkou integruje možnosti smerovania, prepínania, zabezpečenia a správy výkonu. Kontinuita podnikania a zvýšená odolnosť * Celá séria 1000 podporuje napájanie koncových bodov Power over Ethernet (PoE) a PoE+ (nie je k dispozícii pre menšie formáty radu C1101 a C1109). ISR 1100 4 PORTY DUAL GE WAN CTLR

od 592
Porovnať ceny

PLANET GSD-504 5portový Gigabitový desktopový prepínač. Autodetekcia rýchlosti a typu kábla. Plastová skriňa, bez ventilátorov. Energeticky efektívne ethernet zariadení podľa 802.3az a EuP. Gigabitové prepínače v miniatúrnom prevedení pre stolové použitie. Majú plnú priepustnosť, sú neblokujúca, vybavené architektúrou Store and Forward. GSD-504 je 5portový Gigabitový desktopový prepínač. ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE Fyzické vlastnosti: Porty: 5 x RJ-45 10/100 / 1000BASE-T Pamäť: 2k MAC adries Priepustnosť: zbernice 10 Gbps, prevádzkovo 7,44 Mpps Podpora prenosu: JumboFrame 9KB Prevedenie: desktop Napájanie: externý zdroj DC 5V, príkon do 3,3W Ochrana: bez ochrany Prevádzková teplota: 0 až 50 ° C Rozmery: 168 x 100 x 29 mm Hmotnosť: 138 g

Inteligentný prepínač Edimax Pro GS-5424G je vybavený webovým používateľským rozhraním, 24 gigabitovými portami a 4 slotmi SFP na optické pripojenie pomocou viacrežimových alebo jednovidových modulov SFP na vysokorýchlostný gigabitový a diaľkový prenos dát. Vďaka mnohým inteligentným funkciám, ako sú SNMP v3, Dual Firmware, Voice VLAN, DHCP Snooping, QoS, CoS, STP, 802.1Q VLAN, IPv4 / IPv6, Port Trunking, IGMP v1 / v2 / v3 Snooping a Mirror, ponúka nákladovo efektívne a škálovateľné riešenie, ako aj bezpečné prepínacie riešenie pre siete SMB. Špecifický režim Edimax Long-Range umožňuje prenos dát na vzdialenosť až 200 metrov rýchlosťou 10 Mb/s do najvzdialenejších sieťových zariadení. Edimax GS-5424G je ideálnym riešením na zvýšenie vzdialenosti/rýchlosti vašich sieťových serverov a chrbticových pripojení. Edimax GS-5424G. Typ prepínača: Spravovaný. Typ základného prepínacieho portu RJ-45 Ethernet: Gigabit Ethernet (10/100/1000), počet základných prepínacích portov RJ-45 Ethernet: 24, tabuľka adries MAC: 8000 záznamov, kapacita smerovania/prepínania: 56 Gbit/s. Sieťový štandard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE.... Napájacia zástrčka: Svorkovnica (3-pinová). Montáž do stojana, Form factor: 1U .

od 238
Porovnať ceny

D-Link DIS-100G-5SW priemyselný gigabitový nespravovaný prepínač so zásuvkou SFPDIS-100G-5SWD-Link DIS-100G-5SW Industrial Gigabit Unmanaged Switch with SFP slotPriemyselný 5-portový Gigabit Ethernet switch bez manažmentu, osadený 4 porty 10/100 / 1000M RJ-45 a jedným SFP slotom pre optický uplink. SFP slot je dvojrýchlostné, podporuje Gigabit SFP a 100M SFP transceivery. Switch je v robustnom kovovom prevedení bez ventilátora a so stupňom krytia IP30, s rozšíreným rozsahom prevádzkových teplôt -40 ° C do + 75 ° C. Prepínač je vhodný pre inštaláciu do klimaticky náročných prostredí, ako sú priemyselné aplikácie, automatizácie, dopravné aplikácie, kamerové systémy, internet vecí (Internet of Things, IoT), múdra mesta (Smart Cities) apod.Špecifikácia:Porty 4x 10/100 / 1000Base-T RJ-45100/1000 SFP slotFlow Control IEEE 802.3x (Full Duplex), Back-Pressure (Half Duplex)MDI / MDI-X Auto-CrossoverStupeň krytia IP30Bez vetrákovPrevádzkové teploty -40 ° C do + 75 ° C, relatívna vlhkosť 5-95% (nekondenzujúca)Napájanie 12-58V DCDve svorkovnice pre redundantné napájanie, ochrana proti prepólovaniu, ochrana proti preťaženiuReleový výstup pre alarmInštalácia na DIN lištu alebo na stenuMAC tabuľka 2K záznamovJumbo rámce 9KBQoS IEEE 802.1p, 4 fronty per portMulticast / Broadcast / Flooding Storm Control, zapnutie / vypnutie per switchRozmery: 112,2 x 29,1 x 89,4 mmHmotnosť: 0,295 kgCertifikácia: otrasy IEC 60068-2-27, voľný pád IEC 60068-2-32, vibrácie IEC 60068-2-6EMC EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, EN 61000-4-2 / ​​-3 / -4 / -5 / -6 (Level 3)CE, WEE, ROHSZáruka: 5 rokovVoliteľné príslušenstvo:zdroj DIS-H30-24 (24V DC, 30W)zdroj DIS-H60-24 (24V DC, 60W)zdroj DIS-N240-48 (48V DC, 24OW)zdroj DIS-N480-48 (48V DC, 480W)SFP transceiver DIS-S301SX (Gbit, MM 550m)SFP transceiver DIS-S302SX (Gbit, MM 2km)SFP transceiver DIS-S310LX (Gbit, SM 10km)

od 308
Porovnať ceny

PLANET IGS-5225-4P2SPriemyselný spravovateľný L2 + PoE prepínač 4x 1000Base-T, 4x SFP 100 / 1000Base-X (diagnostika SFP-DDM), 1x DI / dO, napájací výkon až 144W. Web / SNMPv3 management, 255 VLAN 802.1Q sietí, Spanning Tree (Erps), agregácie liniek 802.3ad LACP, port shaper, QoS, DHCP Snooping. Redundantné napájanie 2x DC 48 ~ 56V (vyššie napätie pre vyšší PoE výkon), ESD prepäťové ochrany, krytie IP40, DIN inštalácia, prevádzková teplota -40 ~ 75 ° C. Gigabitový spravovateľný prepínač pracujúci na 2. až 4. vrstve modelu OSI. Disponuje PoE injektory podľa IEEE 802.3at, je vybavený rozšírenými funkciami pre použitie v rozhlehlých sieťach a na chrbticových spojoch. Statické routovanie, výkonné nástroje pre QoS riadenie prevádzky a zabezpečenie dovoľujú poskytovateľom ISP a správcom sietí kontrolovať a efektívne spravovať dáta sietí, ktorých súčasťou bude prepínač vybavený napríklad v úlohe centrálneho prvku. inteligentné prepínače pre priemyselný Ethernet sú určené do náročných prevádzkových podmienok s veľkým rozsahom pracovných teplôt, neistým napájaním a častými otrasy. Zároveň poskytujú vynikajúce možnosti viacnásobných prepojenia pre dosiahnutie robustnosti prepojenie systémov s veľmi nízkou dobou zotavenie. Je vybavený pre redundanciu metódou s využitím protokolu Spanning Tree (ktorej doba zotavenie je v poriadku sekúnd a ich zlomkov). Je podporované L3 routovanie pre až 32 pravidiel a 8 VLAN rozhrania.Prepínače radu IGS umožňujú nasadenie dobre známe Ethernetové technológie aj v priemyselnom prostredí. Rovnako tak sú vhodné pre inštalácie do vonkajších umiestnených skríň s veľkým kolísaním pracovných teplôt (typicky bezdrôtové a MAN ISP aplikácie).  Ich veľkou prednosťou je predĺžená stredná doba medzi výskytom porúch (MTBF)!ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIEFyzické vlastnosti:Porty: 4 x RJ-45 10/100 / 1000BASE-T, 2 x SFP 1000BASE-SX / LX / BX, 1 x RJ-45 (RS232) sériový port konzoly, 1 x DI / DO Pamäť: 8k MAC adries, buffer 4 Mb Priepustnosť: zbernice 12 Gbps, prevádzkovo 8,928 Mpps (64B packety) Podpora prenosu: JumboFrame 9K Verzia IP protokolu: IPv4, IPv6 Prevedenie: DIN lišta, na stenu Napájanie: 2x DC 48-56V, redundantné, pripojenie možné z dvoch rôznych zdrojov, celkový príkon do 151,8W (zdroj nie je súčasťou balenia) Ochrana: < / strong> ESD do 6kV, spínacie poplachové relé pri výpadku primárneho napájania Prevádzková teplota: -40 ° C - 75 ° C Rozmery: 135 x 87,8 x 50 mm Hmotnosť: 610 gFunkcie administrácie:Správa: konzoly, Telnet, Web, SNMP SSH / SSL, SNMP v1, v2c, v3 Riadenie prístupu: Denník ACL založený na IP a MAC, 123 pravidiel L3 statický routing: 32 pravidiel, 8 VLAN rozhrania ACL filter a bonding:IP ACL, filtrácia prevádzok podľa IP adresy, protokolu, portu, TCP príznakovMAC ACL, filtrácia prevádzok podľa MAC adresy, podľa VLAN ID a kombinácií príznakov priorít Prioritizácia prevádzky QoS: 8 úrovní, priorizácia prevádzky podľa portu, DSCP / ToS v IP paketu, 802.1p alebo 802.1Q značky Port shaper 500kb - 1000Mbps Podpora VLAN:IEEE 802.1Qaž 255 VLAN skupín, až 4094 VLAN IDQ-in-Q TunnelingPrivate VLAN Edge (PVE)MAC-based VL ANProtocol-based VLANVoice VLANMulticast VLAN Registration Spanning Tree Protocol: < br>protokol STP, protokol IEEE 802.1D Spanning Treeprotokol RSTP, protokol IEEE 802.1w Rapid Spanning Treeprotokol MSTP, protokol IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Port mirroring: RX, TX, RX + TX, one-to-one Agregácia liniek: IEEE 802.3ad LACP, 4 porty v 6 skupinách Multicast IGMP: IGMP v1 / v2 / v3, až 255 skupín, podpora režimu IGMP querier mode < b> Autentizácia pripojených zariadení:IEEE 802.1x, RADIUS DHCP Snooping: áno (blokácia cudzích DHCP serverov) LLDP : áno (automatická detekcia typu pripojených zariadení)  Diagnostika kabeláže: ánoPOE funkcie:  Celkový napájací výkon: 144 W, IEEE 802.3at Počet injektorov: 4 x až 36 W Typ napájania: End-span Pokro čulej funkcie:integrovaný scheduler pre plánované vypnutie napájaných koncových prvkovdetekcie aktivity napájaných zariadení pomocou ICMP, pokiaľ nie je odozva, možno reštartovať odpojením napájaniainterná tepelná ochrana Priemyselné vlastnosti: zariadenie je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75 cm na všetky dopadové časti zariadenie je odolné proti vibráciám (IEC-60068-2-6) zariadenie je odolné proti preťaženiu krátkodobému zrýchlenie 50g, dlhodobému 4g, (IEC -60068-2-27) elektrická bezpečnosť podľa CE EN-60950EMC Elektronická kompatibilita (EMI): STN EN 55032: 2015 + AC 2016 - Elektromagnetická kompatibilita multimediálnych zariadeníEMC požiadavky na odolnosť (EMS): < br> STN EN 55024 A1: 2015 - zariadenia informačnej techniky STN EN 55035: 2017 - Elektromagnetická kompatibilita multimediálnych zariadení STN EN 61000-4-2: 2008 - elektrostatický výboj ESD STN EN 61000-4-3 A2: 2010 - Vyžarované vysokofrekvenčné elektromagnetické pole STN EN 61000-4-4: 2012 - Rýchle elektrické prechodné javy / skupiny impulzov EFT STN EN 61000-4-5: 2014 - Rázový impulz a prepätiu STN EN 61000-4-6: 2013 - Odolnosť proti rušeniam šíreným vedením, indukovaným vysokofrekvenčnými poľami STN EN 61000-4-8: 2009 - Magnetické polia sieťovej frekvencie STN EN 61000-4-11: 2004 - Krátkodobé poklesy napätia, krátke prerušenia a pomalé zmeny napätia Nový dvojradový systém uchytenia:    Príklady použitia:                   < img src = "https://download.asm.cz/inshop/prod/Planet/IGS-5225-4P2S/10.png" />  Ostatné download

od 421
Porovnať ceny
Top