9257 produktov
Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8
od 28 €
Porovnať ceny
od 71 €
Porovnať ceny
UniFi Switch Lite 16 PoE The UniFi Switch Lite 16 PoE is a fully managed Layer 2 switch with sixteen Gigabit Ethernet ports for your RJ45 Ethernet devices. Eight ports also offer auto-sensing 802.3at PoE+ that provide up to a total PoE wattage of 45W for UniFi Access Points or other PoE devices. Managed and configured by the UniFi Network Controller with UniFi mobile app support, the UniFi Switch Lite 16 PoE offers Layer 2 switching protocols and features. The UniFi Network Controller and mobile app allow admins to configure and monitor virtually all of the switch features in a graphical user interface from anywhere. Features: (16) Gigabit RJ45 ports including (8) 802.3at PoE+ Managed by UniFi Controller 45W power supply Wall-mountable (Kit included) Managed by UniFi Network Controller version: 5.13.5 or higher
od 215 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:16
od 78 €
Porovnať ceny
od 63 €
Porovnať ceny
Adaptér, který dokáže napájet zařízení Unifi Poe ++ a snížit závislost na přepínači PoE a poskytnout 10 Gigabitové připojení LAN. Poskytuje až 60 W Poe ++ výstup: 54V DC / 1,12A LAN port : 10Gbps LED indikátor pro monitorování stavu
od 42 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:16; Management:Web; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť
od 164 €
Porovnať ceny
Certification EMC certification Safety certification Manufacturing certification Chassis material Metal Static power consumption [W] 11.14 Number of card slots 0 Dimensions without packaging (H x W x D) [mm(in.)] Basic dimensions (excluding the parts protruding from the body): 43.6 mm x 442 mm x 160 mm (1.72 in. x 17.40 in. x 6.30 in.) Maximum dimensions (the depth is the distance from ports on the front panel to the parts protruding from the rear panel): 43.6 mm x 442 mm x 167 mm (1.72 in. x 17.40 in. x 6.57 in.) Dimensions with packaging (H x W x D) [mm(in.)] 90.0 mm x 550.0 mm x 260.0 mm (3.54 in. x 21.65 in. x 10.24 in.) Chassis height [U] 1 Installation type Rack mounting,Desk mounting,Wall mounting Weight without packaging [kg(lb)] 1.97 (4.34) Weight with packaging [kg(lb)] 2.76 kg (6.08 lb) Typical power consumption [W] 21.32 Typical heat dissipation [BTU/hour] 72.75 Maximum power consumption [W] 21.9 Maximum heat dissipation [BTU/hour] 74.72 MTBF [years] 59.31 MTTR [hours] 2 Availability > 0.99999 Maximum number of physical ports on the entire device 28 Maximum number of 2.5GE ports 2 Maximum number of GE ports 28 Maximum number of FE ports 28 Long-term operating temperature [°C(°F)] –5°C to +40°C (41°F to 104°F) at an altitude of 0-1800 m (0-5905.44 ft.) Restriction on the operating temperature variation rate [°C(°F)] When the altitude is 1800-5000 m (5906-16404 ft.), the highest operating temperature reduces by 1°C (1.8°F) every time the altitude increases by 220 m (722 ft.). Devices cannot start when the temperature is lower than 0°C (32°F). Storage temperature [°C(°F)] –40°C to +70°C (–40°F to +158°F) Long-term operating relative humidity [RH] 5% RH to 95% RH (non-condensing) Long-term operating altitude [m(ft.)] 0–5000 m (0–16404 ft.) Storage altitude [m(ft.)] 0-5000 m (0-16404 ft.) Power supply mode AC built-in Rated input voltage [V] AC input: 100–240 V AC; 50/60 Hz Input voltage range [V] AC input: 90 V AC to 264 V AC; 45 Hz to 65 Hz Maximum input current [A] 0.8 A Flash memory NAND flash: 256 MB Power supply surge protection [kV] ±4 kV in differential mode and ±4 kV in common mode Ingress protection level (dustproof/waterproof) IP20 Types of fans None Heat dissipation mode Natural heat dissipation 100% power consumption [W] 21.43 Maximum number of 10GE ports 2
od 93 €
Porovnať ceny
5-Portový stolní switch 10/100Mb/s MS105V2 Pět 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s podporou MDI/MDIX Snadné připojení k síti Kompaktní design pro flexibilní uspořádání Nastavení Plug and play, bez nutnosti konfigurace Dimensions (W X D X H) 82 x 49 x 21 mm External Power Supply External power adapter (Output: 5.0VDC/0.6A) Interfaces 5 10/100Mbps ports, auto-negotiation, auto-MDI/MDIX Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD Fan Quantity Fanless Data Rates 10/100Mbps at half duplex 20/200Mbps at full duplex Buffer Capacity 768Kb Jumbo Frame 2KB Switching Capacity 1Gbps LED Ethernet (1, 2, 3, 4, 5), Power Transfer Method Store and forward Certifications CE, RoHS Package Contents 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch MS105 Power adapter Quick installation guide Environment Operating temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating humidity: 10% ~ 90% non-condensing Storage humidity: 5%~90% non-condensing
od 8 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps, 10 Gigabit optika, Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika, Gigabit optika; Maximálny počet portov:52; Management:SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch
od 2169 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Maximálny počet portov:24; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť
od 1228 €
Porovnať ceny
UniFi Pro Max 24 PoE 24-portový Layer 3 Etherlighting™ switch s výstupy 2,5GbE a PoE++ * Etherlighting™ - porty s podsvícením, které indikují umístění portu, rychlost/linku a nativní VLAN/síť * podpora záložního napájení Technické parametry Síťové rozhraní: * 16x GbE RJ45 * 8x 1/2,5 GbE RJ45 * 2x 10G SFP+ Rozhraní PoE: * 8x PoE/PoE+ (piny 1, 2+; 3, 6-) * 16x 60W PoE++ (pár A 1, 2+; 3, 6-) (pár B 4, 5+; 7, 8-) Rozhraní pro správu: Ethernet In-Band Kapacita switche: 112Gb/s Celková neblokující propustnost: 56Gb/s Celková napájecí PoE: 400W Max. PoE výkon na port * PoE: 15,4W * PoE+: 30W * PoE++: 60W Rozsah napětí režim PoE * PoE: 44-57V * PoE+: 50-57V Max. spotřeba energie: 50W (bez PoE výstupu) LCM displej: 1,3" dotykový Rozměry: 442,4x325x43,7mm Hmotnost: * 5,1kg bez úchytů * 5,2kg s úchyty
od 821 €
Porovnať ceny
od 139 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť
od 727 €
Porovnať ceny
16 portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG1016DE 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Jednoduché nastavení sítě a připojení plug-and-play Centralizovaná správa všech Easy Smart switchů s Easy Smart Configuration Utility K čemu slouží tento produkt 16portový gigabitový switch TL-SG1016DE Easy Smart je ideální upgrade od neřízeného switche. Je určený pro sítě malých a středních podniků, které vyžadují jednoduchou správu sítě. Správci sítě mohou účinně kontrolovat provoz prostřednictvím funkcí zrcadlení portů, prevence smyček a diagnostiky kabelů. Chcete-li optimalizovat provoz na firemní síti, switch TL-SG1016DE nabízí řízení datových toků QoS podle portů a tagů a umožňuje tak udržet provoz citlivý na zpoždění plynulý a bez kolísání. Navíc VLAN podle portu a podle tagu a MTU VLAN může zvýšit zabezpečení a splnit další požadavky na segmentaci sítě. Navíc s inovativní technologií úspory energie dokáže zařízení TL-SG1016DE snížit spotřebu energie až o 40%*, což z něj činí ekologické řešení pro vaši podnikovou síť. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Interface 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Power Consumption Maximum: 11.73W (220V/50Hz) Dimensions ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) PERFORMANCE Switching Capacity 32Gbps Packet Forwarding Rate 23.8Mpps MAC Address Table 8K Packet Buffer Memory 512KB Jumbo Frame 9KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service Support Port-based/802.1p/DSCP priority Support 4 priority queues Rate Limit Storm Control L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3 Link Aggregation Port Mirroring Cable Diagnostics Loop Prevention VLAN Supports up to 128 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) MTU/Port/Tag VLAN Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents TL-SG1016DE Power Cord Installation Guide Resource CD Rackmount Kit Rubber Feet System Requirements Microsoft® Windows® for running Utility Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
od 111 €
Porovnať ceny
Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:2,5 Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika, Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch, Rozšíriteľnosť
od 1399 €
Porovnať ceny
8 portový gigabitový Easy Smart switch se 4 PoE porty TL-SG108PE 8 portů RJ45 o rychlosti 10/100/1000Mbit/s Se 4mi porty PoE mohou být data i napájení přenášeny pouze pomocí jednoho kabelu Poskytuje monitorování sítě, nastavení priorit přenosu dat a funkce VLAN Kromě připojitelnosti plug-and-play také nabízí jednoduché nastavení sítě Webové uživatelské rozhraní a nástroj Easy Smart Configuration zjednodušují konfiguraciTL-SG108PE je 8mi-portový gigabitový Easy smart switch se 4mi porty PoE a představuje výrazné vylepšení neřízených switchů. Je navržen speciálně pro malé podniky, které vyžadují jednoduchou správu sítě a funkci PoE. TL-SG108PE je schopný připojit a napájet až čtyři zařízení PoE, jako jsou třeba bezdrátové access pointy (AP), IP kamery a IP telefony. Pomocí webového uživatelského rozhraní a nástroje pro řízení nabízí TL-SG108PE škálu užitečných funkcí zahrnující monitorování sítě, nastavení priorit provozu a rozšířenou QoS. Navíc podle portu, tagu a MTU VLAN může TL-SG108PE zlepšit zabezpečení a splnit požadavky segmentace sítě. Napájení přes Ethernet kabel 4 z 8 automaticky nastavitelných portů RJ45 (port 1 až 4) switche podporují funkci napájení přes ethernet kabel (PoE). Tyto porty PoE jsou schopny automaticky detekovat a napájet zařízení vyhovující IEEE 802.3af. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A) Power Consumption Maximum (PoE on): 65.2W (220V/50Hz) Maximum (PoE off): 5.2W (220V/50Hz) PoE+ Ports(RJ45) PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3 af compliant PoE Ports: Port 1- Port 4 PoE Power Budget: 55W PERFORMANCE Switching Capacity 16Gbps Packet Forwarding Rate 11.9Mpps MAC Address Table 4K Packet Buffer Memory 1.5Mb Jumbo Frame 15KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service Support Port-Based/802.1p/DSCP priority Support 4 priority queues Rate Limit Storm Control L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3 Link Aggregation Port Mirroring Cable Diagnostics Loop Prevention VLAN Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) MTU/Port/Tag VLAN Management Web-based GUI Easy Smart Configuration Utility Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents TL-SG108PE Power Adapter Installation Guide Resource CD Rubber Feet System Requirements Microsoft® Windows® for running Utility Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing Storage Humidity: 5%~95%RH non-condensing
od 64 €
Porovnať ceny
Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu pre pásmo GSM, vysielací výkon 13 dBm, zisk 65 dB, opakovač je vybavený LCD displejom, procesorom a pokročilými funkciami
od 217 €
Porovnať ceny
Dvoupásmový zosilňovač mobilného signálu pre pásma GSM+EGSM+LTE (4G) 900MHz + 800MHz. Ide o profesionálny zosilňovač s radom funkcií; digitálna konfigurácia, kvalitný OLED displej
od 755 €
Porovnať ceny
Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu pre pásmo 4G/LTE (1800 Mhz), vysielací výkon 13 dBm, zisk 65 dB, opakovač je vybavený LCD displejom, procesorom a pokročilými funkciami
od 273 €
Porovnať ceny
TL-SM321B-2 Jednovláknový SPF modul 1000Base-BX WDM Jednovláknový WDM Bi-Di SFP modul Vzdialenosť prenosu až 2 km pomocou kábla 9/125 µm SMF (jednovidový optický kábel) Vlnová dĺžka TX 1310 nm a RX 1550 nm Podporuje funkciu digitálnej diagnostiky (DDM) Vymeniteľný za prevádzky Pre použitie v SFP slotoch prepínačov TP-Link a v konvertoroch médií MC220L PACKAGE CONTENTS Package Contents • SFP Module TL-SM321B-2 • Installation Guide HARDWARE FEATURES DDM Yes SFP-MSA Yes Hot Swappable Yes MEDIA CONVERTER & MODULE Standards and Protocols IEEE 802.3z, TCP/IP Wave Length Tx: 1310 nm Rx: 1550 nm Dimensions (W*D*H) 2.2*0.6*0.5 in (55.4*14.6*12.9 mm) Power Supply 3.3V Safety & Emission FCC, CE Cable Single-Mode Fiber Fiber Type 9/125 µm Single-Mode Max. Cable Length 2 KM Data Rate 1.25 Gbps Port Type LC Simplex Environment Operating Temperature: 0–70 °C (32–158 °F) Storage Temperature: -40–85 °C ( -40–185 °F) Operating Humidity: 10–90% RH, Non-Condensing Storage Humidity: 5–90% RH, Non-Condensing
od 16 €
Porovnať ceny
TL-SM5220-3M 3m 10G SFP+ kábel pre priame prepojenie Pasívny twinax kábel DAC (Direct Attach Cable) Konektor 10G SFP+ na oboch stranách Podporuje 10G ethernet (na vzdialenosť 3 m) SFP+ CABLE Cable Length 3 m Data Rate 10 Gbps Environment Operating Temperature: 0–70 ? (32–158 ?) Storage Temperature: -40–80 ? (-40–176 ?) Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
od 35 €
Porovnať ceny
outdoorové provedení podložka s předvrtanými otvory pro různé modely kamer. V hodné k překrytí instalačních krabic nebo větších otvorů po předchozí instalaci kamery. určeno k montáži na rovný povrch kompatibilní s kamerami: UVC-AI-Dome UVC-AI-Turret UVC-AI-Pro UVC-AI-DSLR UVC-AI-LPR UVC-G6-Bullet UVC-G6-Turret UVC-G6-PTZ UVC-G5-Dome-Ultra UVC-G5-PTZ UVC-G5-Turret-Ultra UVC-G5-Pro UVC-G5-Bullet UVC-G4-Pro UVC-G4-Bullet
od 42 €
Porovnať ceny
Řada GWN7800 Pro jsou spravované síťové přepínače vrstvy 2++, které umožňují malým a středním podnikům budovat škálovatelné, bezpečné a vysoce výkonné podnikové sítě, které jsou plně spravovatelné. Tato řada nabízí vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+ a gigabitové ethernetové porty u všech modelů pro podporu náročných podnikových sítí a nabízí přepínací schopnosti až 216 Gb/s. Řada GWN7800 Pro zahrnuje pokročilou VLAN pro flexibilní a sofistikovanou segmentaci síťového provozu, pokročilé QoS pro prioritizaci síťového provozu, IGMP/MLD Snooping pro optimalizaci výkonu sítě a komplexní bezpečnostní funkce proti potenciálním útokům. Modely s podporou PoE poskytují inteligentní dynamický PoE výstup pro napájení IP telefonů, IP kamer, Wi-Fi přístupových bodů a dalších koncových bodů PoE. Řada GWN7800 Pro podporuje řadu bezplatných a flexibilních možností správy, včetně cloudové správy s GDMS Networking, správy softwaru na místě s GWN Managerem, integrovaného řadiče ve webovém uživatelském rozhraní, routerů řady GWN a rozhraní příkazového řádku (CLI). Díky vysokorychlostním portům SFP a SFP+, pokročilému řízení a segmentaci síťového provozu, výkonné bezpečnostní ochraně a flexibilním možnostem správy je řada GWN7800 Pro ideální pro malé a střední podniky. Klíčové vlastnosti: - Všechny modely zahrnují vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+ - 8, 16, 24 nebo 48 gigabitových ethernetových portů - Nabízí dvojnásobnou paměť RAM a CPU oproti řadě GWN7800 - Inteligentní řízení napájení pro podporu dynamického PoE/PoE+/PoE++ (u vybraných modelů) a alokaci napájení na port u modelů s podporou PoE - ARP Inspection, IP Source Guard, ochrana DoS, zabezpečení portů a DHCP snooping - Flexibilní možnosti správy zahrnují řadič zabudovaný do webového uživatelského rozhraní, GDMS Networking (cloud), GWN Manager (software), routery řady GWN a CLI Technické parametry: Ethernetové porty: 48 × RJ45 1Gbps Funkce: L2++ Management: Ano Maximální celkový PoE výstupní výkon: 400 W Maximální výstupní výkon na PoE port: 30 W Počet PoE portů: 48 POE-out: 802.3af/at/bt Přepínací kapacita: 216 Gbps SFP+: 6 Stohování (Stacking): Ano RAM (MB): 512 Montáž: Desktop, Rack
od 576 €
Porovnať ceny
SG2452LP Omada 52portový gigabitový inteligentní switch s 32 porty PoE+ Funkce *32× gigabitových portů 802.3af/at PoE+ *16× gigabitových RJ45 portů bez PoE a 4× gigabitové SFP sloty *Celkový rozpočet PoE 230 W s výkonem až 30 W na port *Centralizovaná cloudová správa přes web nebo aplikaci Omada *Samostatná správa přes web, CLI, SNMP a RMON *Statický routing pomáhá směrovat interní provoz pro vyšší efektivitu *VLAN, ACL, QoS a IGMP Snooping *Design bez ventilátoru pro tichý provoz *Odolné kovové pouzdro a možnost montáže do racku Specifikace Hardware Rozhraní *32× 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) *16× 10/100/1000 Mbps non-PoE RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) *4× Gigabit SFP Slots Počet ventilátorů: Fanless Fyzický bezpečnostní zámek: Ano Napájení *1+1 redundantní napájecí zdroj (interní pevný) *100-240 V AC~50/60 Hz Rozměry (Š x H x V): 440×330×44 mm Montáž: Možnost montáže do racku Max. spotřeba energie: 304.5W (110 V/60 Hz) (with 230 W PD connected) Max Heat Dissipation: 1035.4 BTU/hr (110 V/60 Hz) (with 230 W PD connected) Výkon Přepínací kapacita: 104 Gbps Rychlost přesměrování paketů: 77.37 Mpps Tabulka MAC adres: 16 kB Paketová vyrovnávací paměť: 12 Mbit Jumbo Frame: 9 kB Software Kvalita služeb *8 prioritních front *Priorita 802.1p CoS/DSCP *Plánování fronty: SP (přísná priorita), WRR (vážený Round Robin), SP+WRR *Ovládání šířky pásma: Omezení hodnocení podle portu/toku * Hladší výkon *Akce pro Flows: QoS poznámka (802.1P poznámka, DSCP poznámka) Funkce L2 a L2+ *128 IP rozhraní: Podpora rozhraní IPv4/IPv6 *Statické směrování: 48 statických směrování IPv4/IPv6 *Statické ARP: 128 statických záznamů *510 záznamů ARP *Proxy ARP *Bezplatný ARP *DHCP server *DHCP Relay: DHCP Interface Relay, DHCP VLAN Relay *DHCP L2 relé *Agregace odkazů *Protokol Spanning Tree * Detekce zpětné smyčky *802,3x řízení toku *Zrcadlení L2 Multicast *Podporuje 4000 (IPv4, IPv6) skupin IGMP * IGMP Snooping *Ověření IGMP *Multicast VLAN registrace (MVR) *MLD Snooping *Filtrování vícesměrového vysílání: 256 profilů a 16 záznamů na profil Pokročilé funkce *Automatické zjišťování zařízení *Dávková konfigurace *Dávková aktualizace firmwaru * Inteligentní monitorování sítě * Jednotná konfigurace * Plán restartu * Vlastnosti ISP: *L2PT (Layer 2 Protocol Tunneling) *Protokol DLDP (Device Link Detect Protocol) *Vložení ID PPPoE *ERPS *802,3ah Ethernet Link OAM *DDM *sFlow VLAN *VLAN Group (802.1q VLAN): Max 4K VLAN Groups *802.1Q označené VLAN *MAC VLAN: 30 záznamů *Protokol VLAN *GVRP *VLAN VPN (QinQ): VLAN Mapping, VLAN Replace *Hlasová VLAN Seznam řízení přístupu *ACL na základě času *MAC ACL: Source MAC, Destination MAC, VLAN ID, User Priority, Ether Type *IP ACL: Source IP, Destination IP, Fragment, IP Protocol, TCP Flag, TCP/UDP Port, DSCP/IP TOS *Kombinovaný ACL *ACL obsahu paketu *IPv6 ACL *Zásady: Zrcadlení, přesměrování, omezení rychlosti, QoS poznámka *ACL platí pro port/VLAN Zabezpečení *Vazba IP-MAC-Port *- 512 záznamů *- DHCP Snooping *- Inspekce ARP *- Ochrana zdroje IPv4 *Vazba IPv6-MAC-Port *- 512 záznamů *- DHCPv6 Snooping *- Detekce ND *- ND Snooping *- Ochrana zdroje IPv6 *DoS Defend * Zabezpečení statického/dynamického portu: Až 64 MAC adres na port *Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control: režim ovládání kbps/poměr *802,1X *- Ověření základny portů *- Autentizace založená na MAC *- Přiřazení VLAN *- MAB *- Hostující VLAN *- Radius autentizace a podpora odpovědnosti *AAA (včetně TACACS+) * Izolace přístavu *Zabezpečená správa webu přes HTTPS s SSLv3/TLS 1.2 *Zabezpečená správa rozhraní příkazového řádku (CLI) pomocí SSHv1/SSHv2 *Řízení přístupu na základě IP/Port/MAC IPv6 *IPv6 Duální IPv4/IPv6 *Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping *IPv6 ACL *Rozhraní IPv6 *Statické směrování IPv6 *Zjišťování sousedů IPv6 (ND) *Zjištění maximální přenosové jednotky (MTU). *Internet Control Message Protocol (ICMP) verze 6 *TCPv6/UDPv6 *Aplikace IPv6: Klient DHCPv6, Ping6, Tra
od 576 €
Porovnať ceny
ADDERLink X-DVI PRO je druhou generací extenderů značky Adder pro přenos digitálního videa a USB signálů přes jediný CATx kabel. ADDERLink X-DVI PRO umožňuje uživatelům distribuovat správu libovolného počítače využívajícího digitální video a USB až do vzdálenosti 50 metrů. Vlastnosti *perfektní video bez komprimace, přenos každého pixelu bez ztrát *Plug&Play instalace *přenáší signály 1x (2x) DVI-D/HDMI, klávesnice (USB), myš (USB), periférie (USB 2.0 low/full speed), audio analogové/HDMI *propojení 1x (2x) CATx kabel, doporučen dvojitě stíněný kabel CAT7/CAT6a *rozlišení až 1920x1200@60Hz na vzdálenost až 50 metrů (v závislosti na kvalitě kabelu a počtu spojů) *podpora DDC EDID pro grafické karty s vysokým rozlišením *podpora všech operačních systémů *kompaktní robustní kovová konstrukce *přizpůsobení vysílače i přijímače pro zástavbu do 19“ šasi výšky 2U *vysílač je napájen přímo z PC přes USB kabel (volitelně ze zdroje), přijímač z napájecího adaptéru *dodávka obsahuje vysílač a přijímač, napájecí zdroj a kabely potřebné pro propojení počítačem Modely .K-X-DVIPRO - 1x DVI-D/HDMI, USB, audio, propojení 1 kabelem CATx .K-X-DVIPRO-MS2 - 2x DVI-D/HDMI, USB, audio, propojení 2 kabely CATx
od 893 €
Porovnať ceny
Switch: Ano Kapacita směrování: 336 Gbps Konektory: *48 x 10/100/1000Base-T *4 x combo SFP+ Ports Napájení: 1742 W (dual AC) PoE: Ano, 1440W Rozměry: 440x43x460 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 5.8 kg
od 5284 €
Porovnať ceny
Model: Aruba 6000 Switch: Ano Typ Switche: Managed Podporované standardy: *IEEE 802.1D *IEEE 802.1Q *IEEE 802.1p *IEEE 802.1s *IEEE 802.1w *IEEE 802.3 *IEEE 802.3ab Kapacita propustnosti: 23.8 Mpps Optika: Ano Konektory: *12x ports 10/100/1000BASE-T Ports *2x 1G SFP ports *2x 1GbE ports PoE: Ano Rozměry: 254 x 44 x 255 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 2.8 kg
od 533 €
Porovnať ceny
Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Swch Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a spravovat pomocí pokročilých nástrojů pro správu zabezpečení a správu sítě, jako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba AirWave. Výkonný Aruba ProVision ASIC přináší výkon a podporu nejnovějších aplikací SDN s budoucí programovatelností pro aplikace zítřka. 2930F podporuje 10GbE uplink, PoE +, robustní QoS, RIP Routing, Access OSPF a IPV6 bez nutnosti licencování softwaru. Řada přepínačů Aruba 2930F nabízí pohodlné a cenově výhodné řešení pro přepínání přístupu, které lze rychle nastavit pomocí funkce Zero Touch Provisioning a vestavěných 10GbE uplinků. Robustní základní sada funkcí vrstvy 3 zahrnuje omezenou záruku na dobu životnosti. - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 8x PoE 10/100/1000 RJ45 portů + 2x SFP+ 1/10GbE porty - Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave - Doživotní záruka! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku
od 659 €
Porovnať ceny
ZyXEL E-icard 32 AP License Upgrade NXC2500 E-icard 32 AP License Upgrade NXC2500
od 1696 €
Porovnať ceny
Switche