Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

DAP-X2850 - AX3600 Wi-Fi Access Point DAP-X2850 je připraven poskytnout nepřekonatelné rychlosti, výrazně zvýšit kapacitu a bezporuchové pokrytí v podnicích ve spojení se snadnou správou Connect. Zařízení je připraveno na Wi-Fi 6, tudíž přináší vyšší účinnost sítě a nižší latenci s téměř čtyřnásobnou kapacitou oproti předchozím standardům Wi-Fi. Zůstaňte v bezpečí díky nejnovějšímu bezdrátovému šifrování WPA3 i s podporou PoE 802.3at, což znamená méně kabelů pro lepší a snadnější nasazení. Specifikace Rozhraní: 1x RJ45, 1x 2,5 Gbps Ethernet LAN (PoE), 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet LAN Rychlost bezdrátového připojení: až 3600 Mbps (2,4 GHz + 5 GHz) Typ antény: 4x interní antény MU-MIMO: Ano LED: Status, Power Bezpečnostní protokol: WPA/WPA2/WPA3, WEP, SSID, kontrola MAC adres, interní RADIUS server Síťový management: Telnet, SSH, Web, Secure Socket Layer, Traffic control, Nuclias Connect Zdroj napájení: 12V/2,5A Maximální spotřeba energie: 19,44W Operační teplota: 0°C - 40°C Váha: 763,8g Rozměry: 212,4 x 212,4 x 46,7 mm Certifikace: CE, FCCOMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.

od 364
Porovnať ceny

UniFi Mission Critical rackový POE switch s integrovanou 368Wh lithium-iontovou baterií, schopný poskytovat nepřerušitelné napájení pro 8 zařízení Switch má celkem 9 ethernetových portů 1Gb/s, z nichž 4 porty podporují standard 802.3at (PoE+) a 4 porty popdorují standard 802.3bt (PoE++). * redundantní napájení * 1,3" dotykový displej * slot pro nano SIM kartu * montáž do racku Technické parametry Rozhraní pro správu: Ethernet In-Band Síťové rozhraní: * 9x port GbE RJ45 PoE rozhraní: * 4x PoE/PoE+ (piny 1, 2+; 3, 6-) * 4x 60W PoE++ (pair A 1, 2+; 3, 6-) (pair B 4, 5+; 7, 8-) Rychlost přepínání: 18Gb/s Rychlost předávání paketů: 26,78Mp/s Způsob napájení: * 1x univerzální AC vstup, 100—240V AC, 4,4A Max, 50/60Hz * 1x externí baterie DC vstup 48V DC, 6A * 1x interní lithium-iontová baterie, 368Wh Zdroj napájení: * AC vstup: AC/DC, interní, 240W * port externí baterie: DC, externí, 240W Max. spotřeba energie: 240W (50W bez PoE výstupu) PoE budget: 120W Rozměry: 442x480x44mm Hmotnost * bez držáku: 9kg * s držákem: 9,2kg

od 947
Porovnať ceny

Popis produktu PowerBeam 5ac druhé generace přichází s vylepšeným držákem antény, parabolou se ziskem 25dBi a vylepšenou ESD ochranou. Využití najde v instalacích, kde je kladen důraz na vysoký výkon, stabilitu a propustnost bezdrátového spoje. Díky směrovým parabolám je možné PoweBeam použít i na delší vzdálenosti. AirMAX AC Díky technologii AirMAX ac má PowerBeam vysokou odolnost vůči okolnímu šumu. Výkonný procesor MIPS 74KC, který je doplněný 64MB pamětí, zaručuje vysokou propustnost sahající až ke 450Mbps+ v závislosti na zvolené šířce kanálu a lokálních podmínkách. V módu P2P je možné volit šířku kanálu 10/20/30/40/50/60/80MHz, v módu P2MP pak 10/20/30/40MHz. Zařízení je vybaveno jedním 10/100/1000Mbps ethernetovým portem, skrze který se napájí přiloženým Gbit POE adaptérem 24V/0,5A. U mobile aplikace Technici jistě ocení nově obsažené 2,4GHz WiFi rozhraní, které slouží k administraci skrze mobilní zařízení. K dispozici je aplikace UMOBILE pro Android i iOS. AirOS 8 Novinkou u všech Gen2 produktů s airMAX ac protokolem je i nový operační systém airOS 8. Tento systém např. vykresluje v reálném čase konstelační diagram a hodnotu SNR. Obsah balení * zářič * parabola * klemy * držák * šroubky * plastový housing * napájecí kabel * napájecí Gigabitový PoE adaptér 24V/0,5A Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Citlivost [dBm]: -96 Frekvenční rozsah [MHz]: 5150-5875 Bezdrátové frekvence: 5GHz WiFi standardy: airMAX ac Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]: 866 Vysílací výkon 5GHz [dBm]: 25 Šifrování: WPA2 AES 5GHz MIMO: 2x2 Typ antény: Vestavěná Počet vestavěných antén: 2 Zisk antény [dBi]:25 Konektory a rozhraní Rychlost LAN: (1) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN: Ano Ostatní: WiFi management radio Napájení Napájení přes PoE: 20 .. 26V DC Typy PoE: PoE-In (pouze) Max. spotřeba energie [W]: 8,5 Fyzické charakteristiky Použití: Venkovní Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: -40 až 70 Hmotnost [g]: 2220 Šířka [mm]: 420 Výška [mm]: 420 Hloubka [mm]: 230 Hardware CPU: MIPS 74KC RAM [MB]: 64 Software Operační mód: Klient, Repeater, AP Router, AccessPoint, Klient Router (wisp) Podpora IPv6: Transparentní (režim bridge) Výchozí IP adresa: 192.168.1.20 Výchozí jméno a heslo: Ubiquiti/Ubiquiti

od 118
Porovnať ceny

NIGHTHAWK AX5400 6-STREAM WIFI 6 ROUTER S NETGEAR ARMOR™ (RAX50). Více toků WiFi znamená větší dostupnou šířku pásma a menší přetížení pro všechna zařízení v síti WiFi. Nighthawk poskytuje konzistentní sílu signálu pro více zařízení současně, takže si můžete vychutnat plynulé hraní her, streamování videa v rozlišení 4000 UHD a rychlejší přenos souborů a zálohování. Nejnovější technologie WiFi 6 pomáhá poskytovat maximální rychlosti na všechna vaše připojená zařízení s čtyřnásobnou kapacitou a je 100% zpětně kompatibilní. Tříjádrový procesor 1,5 GHz poskytuje nejlepší výkon pro plynulé streamování, prohlížení, hraní her a další. Technické parametry *Dvoupásmové WiFi 802.11ax (AX5400) *Současné duální pásmo 2,4 a 5 GHz *6-streamové WiFi s rychlostí až 5,4 Gbps *1024 QAM poskytuje o 25% vyšší efektivitu dat než 256 QAM *Tříjádrový procesor 1,5 GHz *Pět 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet portů - 1 WAN a 4 LAN *Jeden port USB 3.0 *Rozměry: 295,8 x 206 x 57,2 mm Obsah balení *6-Stream AX5400 WiFi 6 Router (RAX50) *ethernetový kabel *4 externí antény *Rychlý návod *Napájecí adaptér

od 233
Porovnať ceny

TS-AI642-8G AI NAS s úsporným procesorem ARM SoC a NPU pro rozpoznávání videa a obrazu pomocí umělé inteligence Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-ai642 Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/ Odkaz na recenzi produktu: https://www.czc.cz/geek/qnap-ts-ai642-vsestranne-nas-stvoreny-pro-zivot-s-ai/clanek Funkce AI NAS TS-AI642 příští generace je speciálně navržen pro rozpoznávání videa a obrazu s využitím umělé inteligence. Díky 64bitovému osmijádrovému procesoru ARM Cortex-A76/A55 SoC s NPU (Neural network Processing Unit) s až 6TO/s zvládá TS-AI642 nejen úlohy zpracování a analýzy obrazu, ale také snižuje zatížení CPU při spouštění aplikací využívajících AI, čímž zmenšuje spotřebu energie při provozu systému. Díky vysokému výpočetnímu výkonu, velkokapacitnímu úložnému prostoru a flexibilní rozšiřitelnosti I/O umožňuje TS-AI642 podnikům snadno nasadit řešení AI NAS pro aplikace video dozorování, rozpoznávání obrazu a rozpoznávání obličejů. *Díky integrovanému procesoru NPU (Neural network Processing Unit) zvyšuje zařízení TS-AI642 výkon pro vysokorychlostní rozpoznávání obličejů a předmětů. *2,5GbE poskytuje vyšší přenosové rychlosti se stávajícími kabely Cat 5e, což umožňuje plynulejší zálohování/obnovu souborů a konverzi médií. *Zvyšte aplikační potenciál instalací adaptéru 2,5/5/10GbE, karty QM2 nebo karty USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s). *QVR Elite umožňuje zavést až 64 kanálů (2 kanály jsou zahrnuty zdarma). *Možnost připojení dvou obrazovek pro dozorování nebo přehrávání videa ve vysokém rozlišení 4K. *Podporuje technologii ARM NEON, která urychluje zpracování videa pro lepší multimediální zážitek. OBSAH BALENÍ *TS-AI642 *ethernetový kabel *napájecí kabel *AC adaptér *18x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD) *18x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) *instalační průvodce SPECIFIKACE CPU *8-core ARM Cortex 64-bit Processor (4-core Cortex-A76 2,2GHz + 4-core Cortex-A55 1,8GHz) Architektura CPU *ARM 64 bitů Grafický procesor *ARM Mali-G610 MC4 Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou *ano Šifrovací modul *ano Hardwarově akcelerované překódování *ano Systémová paměť *8GB na desce (bez možnosti rozšíření) Maximální paměť *8GB Paměť Flash *4GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky *6x 3,5" SATA 6Gb/s (systém se dodává bez HDD) Kompatibilita diskových jednotek *3,5" SATA jednotky pevných disků *2,5" SATA jednotky pevných disků *2,5" SATA SSD Vyměnitelné za provozu *ano Slot M.2 *2x M.2 2280 PCIe Gen 3 x1 Podpora akcelerace SSD cache *ano Gigabitový Ethernet port (RJ45) *2x 2,5 Gigabitový Ethernet port *1x (2,5G/1G/100M/10M) Rmec Jumbo *ano Slot PCIe *Slot 1: PCIe Gen 3 x2 USB port *2x USB 2.0 *2x USB 3.2 HDMI *2x HDMI 1.4b Snímač IR *ano (volitelné dálkové ovládání QNAP RM-IR004) Form Factor *Desktop Indikátory LED *napájení/stav, LAN, USB, HDD1-6 Tlačítka *napájení, kopírování na USB, reset Rozměry (VxŠxH) *171×235×226mm Hmotnost (čistá) *2,92kg Hmotnost (celková) *4,51kg Provozní teplota *0-40°C Relativní vlhkost *5 až -95%, bez kondenzace Napájecí jednotka *adaptér 120W, 100–240V Spotřeba energie: režim spánku HDD *14,005W Spotřeba energie: provozní režim, typický (s plně obsazenými jednotkami) *33,33W Ventilátor *2x 90mm, 12V DC Systémové varování *bzučák Bezpečnostní slot Kensington *ano Max. počet souběžných připojení (CIFS) *1500 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 949
Porovnať ceny

CATx extendery AdderLink X100 umožňují pracovat z počítačem nebo KVM přepínačem na vzdálenost 100 metrů po běžném UTP kabelu. Extender přenáší klávesnici, monitor, myš a audio. Můžete tak přemístit počítač do technologické místnosti nebo spravovat vzdáleně servery z pohodlí kanceláře. Vysílač v podobě malého kabelového adaptéru je napájen přímo z PC. Parametry *přenos klávesnice (PS2), videa (VGA), myši (PS2) a audia po UTP kabeláži *maximální vzdálenost 100 m s rozlišením 1600x1200, 50 m s rozlišením 1900x1440 *podpora DDC pro grafické karty s vysokým rozlišením *manuální korekce jasu a ostrosti z příkazy z klávesnice *přizpůsoben pro zástavbu do 19“ šasi výšky 2U *objednací kód zahrnuje vysílač i přijímač

od 468
Porovnať ceny

D-Link DAP-3711 5km Long Range Wireless AC Bridge. 5 km bezdrátový most DAP-3711 s dlouhým dosahem 802.11ac. Pružné řešení, které překonává výzvy venkovských oblastí a obtížného terénu a zajišťuje stabilní vysokorychlostní připojení na velké vzdálenosti. Klíčové vlastnosti *Obsahuje směrovou anténu s vysokým ziskem 15 dBi, která poskytuje vysokorychlostní a stabilní pokrytí až do vzdálenosti 5 km *Integrovaná technologie TDMA omezuje rušení a zajišťuje vysokorychlostní a konzistentní pokrytí *Vynikající propustnost s jednopásmovými přenosovými rychlostmi až 867 Mb/s *Promyšlený design bez námahy zapadne do jakéhokoli prostředí *Podporuje WPA2 - zabezpečení Wi-Fi pro větší ochranu *Podpora Power over Ethernet znamená méně kabelů, pro čistší a snadnější nasazení *Má stupeň krytí IP66 a pyšní se vodotěsnými a prachotěsnými pouzdry Technické parametry *Prostředí: Venkovní *Bezdrátový standard: 802.11a / n / ac *Rádiová frekvence: 5 GHz, až 867 Mb/s *Rozměry: 288 x 88 x 45 mm *Rozhraní: 2 x 100/1000 Mbps Ethernet port *Maximální výstupní výkon: 27 dBm *Ochrana: 8 kV ESD ochrana *Zisk antény: 15 dBi OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.

od 202
Porovnať ceny

SXS30-100EUS - Orbi Pro WiFi 6 Mini AX1800 Satelit Jak nastavit Wi-Fi mesh systém Orbi pomocí aplikace Orbi: https://www.youtube.com/watch?v=PVUScjxh6Ok FUNKCE - Připojte se ke svému stávajícímu kabelovému modemu a proveďte nastavení a přizpůsobení během několika minut prostřednictvím místního uživatelského rozhraní - Vysoce výkonný dvoupásmový WiFi router AX1800 pro malé firmy - Monitorujte a spravujte svá zařízení odkudkoli a získejte důkladné analytické údaje o využití sítě s ročním předplatným Insight Premium či předplatným Pro- Kompatibilní pouze se satelity Orbi Pro WiFi 6. Není kompatibilní s předchozími generacemi Orbi Pro nebo domácími produkty Orbi. TECHNICKÉ VLASTNOSTI Zařízení: Orbi Pro WiFi 6 Mini Satelit (1,200 + 600) Mbps Anténa: 2 vysoce výkonné antény Ethenertové porty: 1x Gigabit Ethernet WAN port, 3x Gigabit Ethernet LAN porty Rozměry: 148 x 68 x 189 mm Hmotnost: 0,48 kg Zabezpečení: Čtyři bezdrátové sítě SSID (administrativní zařízení, zařízení zaměstnanců, hostující zařízení, zařízení IoT) OBSAH BALENÍ - 1x Orbi Pro WiFi 6 Mini Router- 1x Držáky na zeď se šrouby - 1x Ethernetový kabel (2m) - 1x 12V/3,5A napájecí adaptéry - Instalační příručka

od 171
Porovnať ceny

Model: Aruba 6200M Typ produktu: Switche Spínací kapacita: 128 Gbps Konektory: *24x ports 10/100/1000BASE-T Ports *4x 1G/10G SFP+ ports *1x RJ-45 Console Port *1x USB-C Console Port *1x OOBM *1x USB Type-A Host port PoE: Ne Rozměry: 442 x 43 x 383 mm Hmotnost: 6.01 kg

od 3662
Porovnať ceny

PREZENTAČNÍ VIDEO: https://www.youtube.com/embed/Rr0RLwsax7M hAP lite PŘEHLED * hAP lite * Domácí Access Point lite (hAP lite) je ideální malé zařízení pro váš byt, dům nebo kancelář. * Podporuje tlačítkem spouštěné WPS, pro pohodlí, kdy nemusíte zadávat složité heslo, když chce mít někdo bezdrátový přístup k internetu, a lze mu také říct, aby přešel do režimu cAP a připojil se k centrálně spravované síti CAPsMAN stisknutím tlačítka. * Na zařízení samozřejmě běží RouterOS se všemi funkcemi, tvarováním šířky pásma, firewallem, řízením přístupu uživatelů a mnoha dalšími. * HAP lite je vybaven výkonným 650MHz CPU, 32MB RAM, duálním 2,4GHz integrovaným bezdrátovým připojením, čtyřmi Fast Ethernet porty a licencí RouterOS L4. USB napájecí zdroj je součástí dodávky. SPECIFIKACE Podrobnosti Kód produktu * RB941-2nD-TC Nominální frekvence CPU * 650 MHz Počet jader CPU * 1 Velikost paměti RAM * 32 MB 10/100 ethernetových portů * 4 10/100/1000 ethernetových portů * Žádný MiniPCI sloty *0 MiniPCI-e sloty *0 Model bezdrátového čipu * QCA9533-BL3A Bezdrátové standardy * 802,11b/g/n Počet portů USB *0 Napájecí konektor *0 Vstup PoE * Ne Podporované vstupní napětí * 5 V - 5 V PoE výstup * Ne Monitor napětí * Ne Monitor teploty PCB * Ne Monitor teploty procesoru * Ne Úroveň licence *0 Zisk antény DBI * 1.5 Aktuální monitor * Ne CPU * QCA9533-BL3A Max spotřeba energie * 3W SFP porty *0 SFP+ porty *0 Počet řetězů * 2 Sériový port * Žádný

HPE FlexNetwork 7500 24-port SFP/4-port SFP+ SE Module Technical Specifications Differentiator 24-port SFP and 4-port SFP+ SE Module for the HPE 7500 Switch Product dimensions (H x W x D) 14.84 x 13.98 x 1.57 in Weight 6.64 lb

od 10591
Porovnať ceny

Ubiquiti U-LTE-Backup Pro, LTE Pro, záloha WAN Bezproblémové převzetí služeb při selhání internetu pro brány UniFi. Přineste si vlastní SIM pro data LTE. Funkce *Vyžaduje UniFi Cloud Gateway nebo UniFi Gateway *Přineste si vlastní nano-SIM pro data LTE * Flexibilní montáž *(1) GbE PoE port * Napájeno pomocí PoE *Konektor RP-SMA pro volitelnou externí anténu *1,54" stavový displej Specifikace Fyzické Rozměry *66 x 202 x 32 mm Hmotnost *Bez držáku: 223 g * S držákem: 336 g Materiál pouzdra * Polykarbonát Montážní materiál * Stojan: hliník * Montáž na stěnu: polykarbonát Hardware Procesor * 74 Kč procesor MIPS na 775 MHz Paměť *128 MB DDR2 Rozhraní pro správu *Ethernet Síťové rozhraní *(2) GbE RJ45 porty * Rádio LTE kategorie 4 SIM *nano-SIM LTE pásma * Pásma 1, 3, 7, 8, 20, 28 Metoda napájení *PoE+ *Pasivní PoE, 48V Zdroj napájení *UniFi PoE přepínač *48V, 0,5A PoE adaptér Podporovaný rozsah napětí *44-57V DC Max. spotřeba energie *8,5W Max. TX napájení *19 dBm MIMO *2 x 2 LTE kategorie 4 Propustné rychlosti *Stahování 150 Mbps / nahrávání 50 Mbps LCM displej * Displej 1,54". Knoflík * Obnovení továrního nastavení Montáž * Držák na stěnu nebo stojan na nohy (součástí balení) Okolní provozní teplota *-10 až 60 °C Okolní provozní vlhkost * 5 až 95 % nekondenzující Certifikace *CE Software Aplikace pro správu *UniFi Network: Verze 6.5.55 a novější

od 271
Porovnať ceny

InSight S445ZI VIGI 4MPx IR motorizovaná síťová kamera s proměnlivým ohniskem Funkce *5x optický zoom pro snadnou instalaci a monitorování *4MPx super vysoké rozlišení a IR dosah až 60 m *Rozlišení lidí a vozidel *Chytrá detekce *Technologie chytrého vylepšení videa *Dostupné audio a alarm rozhraní *Odolnost proti povětrnostním vlivům IP67 a IK10 ochrana proti vandalům *Komprese H.265+ technologie Specifikace Kamera Obrazový snímač: 1/2,9” CMOS s progresivním skenováním Rychlost závěrky: 1/3 až 1/10 000 s Pomalá závěrka: Ano Minimální osvětlení: 0,005 Lux; 0 Lux s IR/bílým světlem Mechanismus Den/Noc: Infračervený filtr Přepínání dne/noci: Sjednocené/Naplánované/Automatické Rozsah nastavení úhlu: Posouvání: 0° až 360°, Naklonění: 0° až 77°, Rotace: 0° až 360° Čočka Typ: Motorizovaný varifokální objektiv Ohnisková vzdálenost: 2,7-13,5 mm Světelnost: F1,6 FOV: Horizontalní FOV: 29.6°-102.0°, Vertikální FOV: 16.8°-53.8°, Diagonální FOV: 34.1°-122.8° Vzdálenost DORI 2.7-13.5 mm *Detekce: 66-207 m (278 stop) *Pozor: 28-86 m (116 stop) *Rozpoznat: 13-41 m (56 stop) *Identifikace: 7-21 m (28 stop) Osvětlení IR LED *Množství: 4 *Dosah: 60m *Vlnová délka: 850nm Ovládání zapnutí/vypnutí iluminátoru: Automaticky/Naplánováno/Vždy zapnuto/Vždy vypnuto Video Max. Rozlišení: 2688 x 1520 Hlavní stream Snímková frekvence *50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps *60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozlišení *2688x1520, 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080 Dílčí proud Snímková frekvence *50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps *60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozlišení *1280x720, 848x480, 704x576, 640x480, 640x360, 352x288, 320x240 Řízení bitové rychlosti: CBR, VBR Komprese videa *Hlavní proud: H.265+/H.265/H.264+/H.264 *Dílčí tok: H.265/H.264 Typ H.264: Vysoký profil H.264+: Hlavní stream podporován Typ H.265: Hlavní profil H.265+: Hlavní stream podporován Přenosová rychlost videa *Hlavní tok: 256 Kbps až 6 Mbps *Sub-stream: 64 Kbps až 1024 Kbps Obraz Nastavení obrázku *Zrcadlo *Jas *Kontrast *Nasycení *Ostrost *Vystavení *WDR *Vyvážení bílé *Zabraňte nadměrnému vystavení infračervenému světlu *HLC Nastavitelné klientským softwarem Vylepšení obrazu: BLC/3D DNR/HLC/SmartIR Široký dynamický rozsah: 120 dB SNR: >= 52 dB Přepínač parametrů obrázku: Ano Maska soukromí: Až 4 masky ROI: 1 region Nastavení OSD: Ano Zvuk Zvuková komunikace: Obousměrný zvuk Zvukový vstup: Ano Zvukový výstup: Ano Komprese zvuku: Ano Vzorkovací frekvence zvuku: 8 kHz Filtrování okolního hluku: Ano Přenosová rychlost zvuku: 64 kb/s (alaw G.711) Síť Protokol: TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS ONVIF: Ano API: Otevřené síťové rozhraní videa (profil S/T/G) Simultánní živé zobrazení: 3 hlavní streamy a 3 vedlejší streamy Klient: Aplikace VIGI, správce zabezpečení VIGI, webové uživatelské rozhraní, VIGI VMS Webový prohlížeč *Google Chrome 57 a vyšší *Firefox 52 a vyšší *Safari 11 a vyšší *Microsoft Edge 91 a vyšší Cloud: Ano Zabezpečení: Ochrana heslem, šifrování HTTPS, filtr IP adres, ověřování Digest Alarm Chytrá událost *Klasifikace člověka a vozidla * Detekce narušení *Detekce překračování čar *Detekce vstupu do regionu *Detekce opuštění regionu *Detekce opuštěného objektu *Detekce odstranění objektu * Detekce flákání *Inteligentní rám * Detekce lidí * Detekce vozidel Základní událost * Detekce pohybu *Detekce manipulace s videem *Výjimka (neoprávněné přihlášení) *Detekce změny scény Propojení alarmu * Záznam videa na paměťovou kartu * Zpráva Push * Zvukové varování * Blikající bílé světlo Metoda propojení: N/A Oznámení o výstupu: Odeslat zprávu

od 254
Porovnať ceny

TP-Link VIGI C440 kopulová síťová kamera VIGI 4MPx s plnobarevným nočním viděním * 4MPx s rozlišením UHD: Kamera VIGI C440 má rozlišení 4MPx – více než dost pixelů na to, aby zachytila některé diskrétnější detaily. * Nepřetržité barevné snímání: Spolehněte se na 24hodinové snímání barevných detailů i v černočerné tmě díky vysoce citlivému snímači a LED bodovým světlům. * Chytrá detekce (detekce pohybu, narušení prostoru, překročení linie, neoprávněná manipulace s kamerou): Přijímejte oznámení a kontrolujte videokanály, když někdo překročí hranici, vstoupí do nastavené oblasti nebo překáží kameře. * Chytré kódování H.265+: Kamery přenášejí komprimovaný křišťálově čistý obraz, aniž by využívaly další šířku pásma, a šetří tak místo na disku, snižují zatížení sítě a náklady na monitorování – to vše bez snížení kvality obrazu. * PoE/12V DC: Dva způsoby napájení vám nejen poskytnou více pohodlí, ale také výrazně usnadní kabeláž. * Vzdálené sledování: Spravujte své zabezpečení přímo z dlaně pomocí aplikace VIGI. Obrazový snímač: 1/3” CMOS s progresivním skenováním Objektiv: pevná ohnisková vzdálenost 2,8mm Světelnost: F1,6 Držák objektivu: M12 Pozorovací úhly: horizontální FOV: 102°, vertikální FOV: 55°, diagonální FOV: 122° Délka osvětlení: 30m (LED) Rozsah otáčení/naklánění: náklon: 0° až 85°, otáčení: 0° až 360° Digitální redukce šumu: 3D DNR Komprese videa: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Maximální snímková frekvence/rozlišení: 30fps/2560x1440 Síťové rozhraní: 1x RJ45 10/100M Self-Adaptive Ethernet Port Zvukový vstup: zabudovaný mikrofon Audio výstup: vestavěný reproduktor Slot: microSD karta Rozměry (VXŠXH): 123×123×84mm Obsah balení: * síťová kamera IVIGI * návod * šrouby a kotvy * montážní šablona

Alternativní označení produktu: „CBS350-8MP-2X-EU“; „CBS350-8MP-2X-EU-RF“ ; „CBS350-8MP-2XEU-RF“ Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a technologie s velkou šířkou pásma. Tyto přepínače mohou zlepšit dostupnost vašich kritických aplikací, chránit vaše obchodní informace a optimalizovat šířku pásma sítě, aby efektivněji poskytovaly informace a podporovaly aplikace. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 46,13 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 62 Gb/s *Tabulka MAC: 16K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 3 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), advanced threat protection, IPv6 first-hop security, quality of service (QoS), sFlow, IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 6 x 10/100/1000 PoE+porty, 2 x 2.5G PoE+ porty *Combo porty (RJ-45 + SFP): 2 x Multigigabit/SFP+ combo *Napájení vyhrazeno pro PoE: 124 W *Počet portů, které podporují PoE: 8 *Port konzoly: Cisco standard RJ45 console port *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: 0 *Rozměry (Š x H x V): 344 x 252 x 44 mm *Hmotnost: 2,5 kg *Provozní teplota: 0 - 45°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A Držáky do racku nejsou součástí balení.

od 573
Porovnať ceny

300Mbit/s bezdrátový nástěnný N access point EAP115-Wall 300Mbps Wireless N Wall-Plate Access Point, Qualcomm, 300Mbps at 2.4GHz, 802.11b/g/n, 2 10/100Mbps LAN, 802.3af PoE Supported, Compatible with 86mm & EU Standard Junction Box, Centralized Management, Load Balance, Rate Limit, Captive Portal, 2 Internal Antennas, In Wall Mounting PŘEHLED *Konstrukce upravená pro snadnou montáž umožňuje instalaci do jakékoli elektroinstalační krabice *Kompaktní, nízkoprofilový, diskrétní design se hodí k jakémukoli interiérovému stylu *Volně dostupný Auranet Controller Software umožňuje administrátorům snadno spravovat stovky EAP *Podpora napájení přes ethernet (PoE; 802.3af) pro pohodlnou a cenově dostupnou instalaci *Podniková třída zabezpečení Wi-Fi pomáhá snížit bezpečnostní hrozby sítě *Captive portál poskytuje jednu pohodlnou metodu ověření pro hosty Wi-Fi sítě *Podpora správy VLAN pro rozšířený síťový management Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U TECHNICKÁ SPECIFIKACE HARDWARE FEATURES Interface *10/100Mbps Ethernet (RJ-45) Port *2 Button *LED/Wi-Fi Button?RESET Power Supply: *PoE(IEEE 802.3af) Power Consumption *2.8 W Dimensions ( W x D x H ) *3.4×3.4×1.2 in. (86.8*86.8*30.2 mm) Antenna Type *Internal 2*1.8dBi Omni Mounting *Wall Plate Mounting Physical Security Lock *- Watch Dog *Yes WIRELESS FEATURES Wireless Standards *IEEE 802.11n/g/b Frequency *2.4GHz Signal Rate *11n: Up to 300Mbps(dynamic) *11g: Up to 54Mbps(dynamic) *11b: Up to 11Mbps(dynamic) Transmit Power *CE:

MS108EUP-100EUS - 8-port Multi-Gigabit (2.5G) Ultra60 PoE++ Ethernet Plus Switch Přepínače NETGEAR Plus s PoE splňují rostoucí potřeby obchodních sítí poskytováním funkcí, jako jsou zjednodušené VLAN, QoS nastavení a IGMP Snooping, které vám pomohou optimalizovat výkon podnikání sítí. Tyto přepínače jsou perfektní upgrade z plug-and-play neřízeného přepínače, poskytující zásadní síťové funkce za velmi dostupnou cenu cena. Nový model MS108EUP podporuje konektivitu rychlostí 2,5 Gigabit s Power-Over-Ethernet (PoE) a může poskytnout až 60W / port. FUNKCE - Každý z 8 portů poskytuje až 2,5 Gbps vyhrazené neblokující šířky pásma. - 4 porty Ultra60 PoE ++ a 4 porty PoE + poskytují celkový výkon 230 W, takže svá zařízení můžete napájet a propojit pomocí jediného kabelu. - Díky tichému provozu je tento spínač ideální pro prostředí citlivá na hluk. - Linková rychlost 40 Gbps (10/100/1000 Mbps) zajišťuje připojení k vašim zařízením bez přetížení. TECHNICKÉ VLASTNOSTI 1G/2.5G Ethernet RJ-45 porty: 8x Typ konektoru: Kov PoE porty: 8x Celkový budget PoE: 230W Šířka pásma: 40Gbps Maximální počet položek MAC: 16K Vyrovnávací paměť: 1,5MB Prioritní řazení do fronty: WRR Rámec Jumbo: 12 000 bytů VLAN: 64 LED: Rychlost, Link, Aktivita, PoE Rozměry: 210 x 140 x 40 mm Hmotnost: 0,9 kg OBSAH BALENÍ - MS108EUP - Napájecí adaptér- Sada pro instalaci na zeď- Gumové nohy- Instalační příručka

od 368
Porovnať ceny

ZyXEL GS1900-24 26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount OVERVIEW The ZyXEL GS1900 Series of 8/16/24/48-port GbE Smart Managed Switch with Gigabit speed and essential managing functions bring your business network more fexibility and connectivity. The 1900 Series consists of eight (8) models—the GS1900-8, GS1900-8HP, GS1900-16, GS1900-24E, GS1900-24, GS1900-24HP, GS1900-48 and GS1900-48HP. Providing GbE switches with powersaving functions, fanless design and full IPv6 support ensure your network to be ready for future expansions. In addition, the PoE models GS1900-8HP/24HP/48HP Gigabit switch complies with the IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE) Plus standard. The complete GS1900 Series has been designed with useful features and advanced performances that empower your networks with speed and security as well as silent operation in your environments. • 10/100/1000 Mbps GbE ports • Easy browser-based switch management • Quick and easy set up wizard • Advanced network error prevention features (loop protection, dual images, storm control, DoS and SSL) • Fanless design • Green Ethernet IEEE 802.3az support and intelligent ZyXEL green features SPECIFICATIONS PORT DENSITY 10/100/1000BASE-T, fixed • 24 10/100/1000BASE-T, PoE, fixed • - SFP 100/1000 Mbps • 2 PERFORMANCE Switching capacity (Gbps) • 52 Switch forwarding rate (Mpps) • 39 Packet buffer (byte) • 525 K MAC address • 8 K Jumbo frame (byte) • 9K POWER Input voltage of AC • 100 - 240 V AC, 50/60 Hz Max. power consumption (watt) • 16 PoE power budget (watt) • - PHYSICAL SPECIFICATIONS Item dimensions (WxDxH) (mm) • 440 x 131 x 44 Item weight (kg) • 2.09 Packing dimension (WxDxH) (mm) • 561 x 217 x 82 Packing weight (kg) • 2.85 ENVIRONMENTAL SPECIFICATIONS Operating temperature • 0°C to 50°C Storage temperature • -40°C to 70°C Operating humidity • 10% to 95% (non-condensing) MTBF (hr) • 432,673 Heat dissipation (BTU/hr) • 55

od 136
Porovnať ceny

Řada DGS-1520, nová generace stohovatelných inteligentních řízených přepínačů Lite Layer 3, obsahuje čtyři 10 GB porty pro uplink nebo stohování až osmi přepínačů s celkovou šířkou pásma 80 Gigabit. Řada DGS-1520, navržená pro snadné síťové nasazení na více místech pomocí Zero Touch Provisioning, je také dostatečně výkonná pro serverové a úložné aplikace. Pro neomezené možnosti zařízení Wi-Fi 6 edge nabízejí modely PoE čtyři porty 2,5 GB Base-T pro vícegigabitové připojení. Pro malé a střední podniky s rozšiřujícími se sítěmi a významným růstem šířky pásma přidává DGS-1520 bez námahy vysoce nákladově efektivní 10 GB připojení, které zajišťuje bezproblémovou agregaci mezi přístupovými a jádrovými vrstvami. Klíčové vlastnosti *Skládejte až osm přepínačů pro gigabitovou agregaci s vysokou hustotou *Snadné nasazení na více sítích *Vícegigabitové porty *Flexibilní stohování nebo uplink *Přepínací kapacita až 188 Gb/s na přepínač *Redundance napájení *Pokročilá správa Technické parametry Rozhraní *24 x 10/100/1000 Base-T porty *2 x 10G Base-T porty *2 x 10G SFP+ porty Spínací kapacita *128 Gb/s Rozpočet napájení PoE *Není Maximum Forwarding Rate *95.24 Mbps Standardy *IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper) *IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper) *IEEE 802.3u 100BASE-FX 100 Mbps over fiber optic *IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted-pair copper) *IEEE 802.3z 1000BASE-X 1 Gbps over fiber optic *IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE) *IEEE 802.3x Flow Control *IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet *IEEE 802.3af/at Rozměry *441 x 207.4 x 44 mm Hmotnost *2.33 kg OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.

od 673
Porovnať ceny

Cisco Meraki MR36H Cloud Managed AP. Cloudem řízené Wi-Fi 6 s Bluetooth a zabezpečovacím rádiem. Rádia - 2.4 GHz 802.11b/g/n/ax přístupové rádio pro klienty- 5 GHz 802.11a/n/ac/ax přístupové rádio pro klienty- 2.4 GHz & 5 GHz dvoupásmové WIDS/WIPS, spektrální analýza a rádiové analýzy polohy- 2.4 GHz Bluetooth Low Energy (BLE) radio s podporou Beacon a BLE skenování Anténa- Interní anténa (5,4 dBi při 2,4GHz, 6 dBi při 5 GHz) Funkce- DL-OFDMA**, UL-OFDMA**, TWT podpora**, BSS Coloring**- 2 x 2 multiple vstup, multiple výstup (MIMO) se dvěma prostorovými streamy- SU-MIMO, UL MU-MIMO** a DL MU-MIMO podpora- Kombinace maximálního poměru (MRC) a beamforming- Až 1024-QAM v obou pásmech 2,4 GHz a 5 GHz- Agregace paketů Napájení- PoE 37 - 57 V- Spotřeba energie: 30 W max- PoE injektor je prodáván separátně Rozhraní- 1x 10/100/1000 BASE-T Ethernet (RJ45) - 1x 10/100/1000 BASE-T Ethernet (RJ45) s 802.3af Power over Ethernet výstupem- 2x 10/100/1000 BASE-T Ethernet (RJ45) výstupy- 1x Passthrough port (neřízený) Montáž- Montážní hardware zahrnut v balení- Možnost montáže na stůl, strop a stěnu Fyzické zabezpečení- Dvě možnosti bezpečnostních šroubů (součástí balení), (10 mm dlouhý a 2,5 mm průměr a 4,7 mm hlava) - Pevný zámek Kensington Prostředí- Operační teplota: 0 - 40°C- Vlhkost: 5 až 95%- Provozní výška: až 40 000 stop Fyzické rozměry- 25 x 12 x 3,6 cm, nezahrnuje nožky pro montáž na stůl nebo montážní desku- Hmotnost: 492 g Zabezpečení- Layer 7 firewall- Real-Time WIDS/WIPS- Guest Access- VLAN, tunelování s IPsec VPN- WEP, WPA, WPA2-PSK, WPA3- Šifrování TKIP a AES

od 694
Porovnať ceny

Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Switch Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a spravovat pomocí pokročilých nástrojů pro správu zabezpečení a správu sítě, jako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba AirWave. Výkonný Aruba ProVision ASIC přináší výkon a podporu nejnovějších aplikací SDN s budoucí programovatelností pro aplikace zítřka. 2930F podporuje 10GbE uplink, PoE +, robustní QoS, RIP Routing, Access OSPF a IPV6 bez nutnosti licencování softwaru. Řada přepínačů Aruba 2930F nabízí pohodlné a cenově výhodné řešení pro přepínání přístupu, které lze rychle nastavit pomocí funkce Zero Touch Provisioning a vestavěných 10GbE uplinků. Robustní základní sada funkcí vrstvy 3 zahrnuje omezenou záruku na dobu životnosti. - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 24x PoE 10/100/1000 RJ45 portů + 4x SFP porty - Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave - Doživotní záruka! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

od 1076
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „C1200-24T-4X“; „C1200-24T-4X-RF“ Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou přepínače Cisco Catalyst řady 1200 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, přepínače řady Catalyst 1200 představují ideální řešení za přijatelnou cenu. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů je ideální pro instalaci mimo elektroinstalační skříň, například v maloobchodních prodejnách, otevřených kancelářích a učebnách. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1200 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 95,23 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 128 Gb/s *Tabulka MAC: 8K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako je MS Windows, Linux nebo Mac OS X) Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 8 hardware queues, priorita přiřazení do front a Weighted Round-Robin (WRR) na základě DSCP a třídy služby (802.1p/CoS) atd. Přepínání vrstvy 2 - podpora standardu 802.1d Spanning Tree Protocol (STP), podpora protokolu IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP), podpora až 255 aktivních VLAN najednou, protokol VSDP (Voice Services Discovery Protocol) atd. Přepínání vrstvy 3 - IPv4, IPv6 static routing, rozhraní - na fyzickém portu, LAG, rozhraní VLAN nebo rozhraní zpětné smyčky, zabezpečení: ACLs (Access Control Lists) - podpora až pro 512 pravidel atd. Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, Celkem systémových portů: 28 x Gigabit Ethernet = 24x Gigabit Ethernet RJ-45 + 4x 10 Gigabit SFP+ Napájení: interní, 100 - 240V, 50-60 Hz Počet portů podporujících PoE: 0 (pouze data) Typ kabeláže: nestíněná kroucená dvojlinka (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T Možnosti montáže: stolní (Desktop), nástěnný Paketová vyrovnávací paměť (dyna

od 428
Porovnať ceny

Model: Hewlett Packard Enterprise Aruba 6300M 48SR5 Switch: Ano Typ switche: Rack Datový přenos: *Ethernet 100M/1G/2.5G/5G/10G *SFP 10G/25G/50G PoE: Ano Konektory: *48x ports SmartRate 100M/1G/2.5G/5G BaseT Class 8 PoE *2x 10G/25G/50G SFP port *2x 10G/25G SFP ports *1x USB-C Console Port *1x USB Type A Host port Rozměry: 442 x 44 x 385 mm (Š x V x H) Hmotnost: 5.48 Kg Záruka: Doživotní

od 20920
Porovnať ceny

JH390A Přehled - Management: Fully Managed - 48x SFP+ portů + 6x QSFP28 portů - Redundantní zdroje (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – JC680A, nebo JH336A ) - předozadní (JG552A nebo JG683A) nebo za-dopřední (JG553A nebo JC682A) ventilátory - VXLAN L2/L3 a EVPN podpora pro virtualizovaná prostředí - OpenFlow - sjednocená správa pro virtuální a fyzické sítě s VEPA a IMC - podpora SPB, ISSU, DCB, FC / FCoE, IRF a TRILL - montáž do racku - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

od 29679
Porovnať ceny

16 kanálové K Series PoE AcuSense 4K NVR 16 IP PoE kanálov Maximálny vstupný/výstupný dátový tok 160Mb/160Mb HDMI(4K), VGA, CVBS výstup Rozlíšenie pre záznam 12MP/8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080p/720p Synchrónne prehrávanie 16 kanálov Motion Detection 2.0 na všetkých kanáloch Pokročilá klasifikácia osôb a vozidiel na 2 kanáloch Rozoznávanie tváre na 1 kanáli z videa alebo na 4 kanáloch z obrázkov Inteligentné vyhľadávanie v zázname 2x SATA HDD do 16TB Podpora VCA 1x RJ45 2x USB 2.0 Audio výstup (obojsmerná komunikácia) Alarm 4/1

od 520
Porovnať ceny

odkaz na stránky výrobce: https://meraki.cisco.com/products/switches/ms210-24

od 2311
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „C1300-24P-4X“; „C1300-24P-4X-RF“ Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou tyto řízené přepínače Cisco Catalyst řady 1300 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Přepínače řady 1300 jako spravované síťové řešení poskytují výkon a pokročilou inteligenci pro zpracování provozu, které potřebujete k poskytování veškeré komunikace a dat v rámci jedné sítě. Portfolio přepínačů, které lze spravovat prostřednictvím panelu Cisco Business Dashboard a mobilní aplikace Cisco Business, poskytuje jednoduché a spolehlivé prostředí. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Ať už potřebujete základní vysoce výkonnou síť pro připojení počítačů zaměstnanců, nebo řešení pro poskytování datových, hlasových a video služeb, přepínače Cisco Catalyst řady 1300 nabízejí řešení, které splní vaše potřeby. Pokud vaše firma požaduje pokročilé síťové funkce a zabezpečení pro digitální transformaci, a přitom je pro ni stále nejdůležitější hodnota, jsou pro vás přepínače Cisco Catalyst řady 1300 připraveny. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Napájení přes Ethernet Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 jsou k dispozici s až 48 porty napájení přes Ethernet (PoE). Tato funkce zjednodušuje nasazení pokročilých technologií, jako je IP telefonie, bezdrátové připojení a IP dohled, protože umožňuje připojit a napájet koncové body sítě přes jediný ethernetový kabel. Díky tomu, že není nutné instalovat samostatné zdroje napájení pro IP telefony nebo bezdrátové přístupové body, můžete využívat pokročilé komunikační technologie rychleji a s nižšími náklady. Modely podporují standardy 802.3af PoE a 802.3at PoE+. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů Cisco Catalyst řady 1300 poskytuje další flexibilitu při nasazení, včetně instalace mimo elektroinstalační skříň v místech, jako jsou maloobchodní prodejny, otevřené kanceláře a učebny, aniž by bylo narušeno prostředí. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1300 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Konstrukce bez ventilátoru u většiny modelů, která snižuje spotřebu energie, zvyšuje spolehlivost a zajišťuje tišší provoz a ekologické síťové řešení bez snížení výkonu. Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 95,23 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 128 Gb/s *Stohování: až 8 jednotek *Tabulka MAC: 16K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano (port RJ-45 a port USB-C) *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků a port pro konzoli Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP,

od 810
Porovnať ceny

Router QHora-301W Wi-Fi 6 SD-WAN router se dvěma porty 10GbE příští generace Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/qhora-301w Odkaz na krátké (CZ) video o routeru QHora-301W: https://www.youtube.com/watch?v=nixl0oG8XPQ Odkaz na recenzi (CZ) o routeru QHora-301W: https://pctuning.tyden.cz/hardware/site-a-internet/61655-router-qnap-qhora-301w-zaujme-10-gbe-wifi-6-a-sd-wan?start=6 Průvodce prvním nastavením „Wi-Fi 6 & 10GbE & SD-WAN“ routeru QHora-301W (EN video): https://www.youtube.com/watch?v=zycw9qlb3tg Funkce Pokud podniky chtějí akceptovat novou normu práce na dálku, musí zavést jak vzdálenou síť VPN, která je rychle přístupná uživatelům na více místech, tak vysokorychlostní lokální řešení pokrývající kabelové a bezdrátové připojení. Zařízení QHora-301W podporuje vysokorychlostní připojení Wi-Fi 6 a 10GbE a zároveň poskytuje SD-WAN VPN podnikové třídy umožňující zavedení VPN na více pracovištích prostřednictvím cloudu. V kombinaci s příznivou cenou je zařízení QHora-301W solidním základem pro vybudování sítě nové generace. OBSAH BALENÍ *QHora-301W *Ethernet cable *Power Cord *AC Adapter *Quick Installation Guide (QIG) SPECIFIKACE Počet ethernetových portů *6 Procesor *Qualcomm IPQ8072A Hawkeye 2 čtyřjádrový 64bitový procesor 2,2 GHz 10GbE BASE-T (RJ45) *2 1GbE (RJ45) *4 Paměť *1 GB Flash *4 GB eMMC Anténa *8 interních antén Port USB 3.2 Gen 1 *2 Tlačítka *Napájení, WPS, reset Napájení *12V DC Spotřeba energie *24 W Rozměry *250×180×48 mm Hmotnost *1,9 kg Certifikace *JATE / CE / FCC / BSMI / NCC / IC / SRRC / CCC / VCCI / RCM Bezdrátový standard *802.11a / b / g / n / ac / ax Bezdrátové hodnocení rychlosti *AX3600 Rychlost bezdrátového připojení 2,4 GHz *1182 Mb/s, 4x4 (40 MHz) Rychlost bezdrátového připojení 5 GHz *2475Mbps, 4x4 (80MHz), 2x2 (160MHz) Bezdrátová šířka pásma *20/40/80/160 MHz Typ antény *8 interních antén 5dBi Zisk antény 2,4 GHz *4,5 dBi Zisk antény 5 GHz *5,2 dBi Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 346
Porovnať ceny

48 x 10/100/1000BASE-TX PoE+ ports, 2x SFP+ ports, 2 x SFP+/Stack ports, 1x Expansion module and dual hotswap PSU bays Requires one or two power supply units. 1 year NCP support (Start date is shipment date from ATI - Grace period 90days)

od 7840
Porovnať ceny

Aruba 2930F 48G 4SFP Switch Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a spravovat pomocí pokročilých nástrojů pro správu zabezpečení a správu sítě, jako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba AirWave. Výkonný Aruba ProVision ASIC přináší výkon a podporu nejnovějších aplikací SDN s budoucí programovatelností pro aplikace zítřka. 2930F podporuje 10GbE uplink, PoE +, robustní QoS, RIP Routing, Access OSPF a IPV6 bez nutnosti licencování softwaru. Řada přepínačů Aruba 2930F nabízí pohodlné a cenově výhodné řešení pro přepínání přístupu, které lze rychle nastavit pomocí funkce Zero Touch Provisioning a vestavěných 10GbE uplinků. Robustní základní sada funkcí vrstvy 3 zahrnuje omezenou záruku na dobu životnosti. - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 48x 10/100/1000 RJ45 portů + 4x SFP porty - Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave - Doživotní záruka! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

od 1484
Porovnať ceny
Top