Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

XGS1935-28HP, 28 Port Smart Managed PoE Switch, 24x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybrid mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE Zyxel XGS1935 je séria Lite-L3 Smart Managed switchov, ktorá pozostáva zo štyroch modelov vrátane 28- a 52-portových, PoE a non-PoE verzií. Všetky štyri modely majú 4 x 10Gb SFP+ optické uplink porty, ktoré uspokoja rastúcu potrebu vašej firmy po vysokých rýchlostiach siete. Táto séria je vybavená inteligentným ventilátorom navrhnutým tak, aby automaticky prispôsoboval rýchlosti na základe teploty zariadenia a znížil jeho hluk na čo najnižšiu úroveň. Keďže malé a stredné podniky generujú viac údajov z každodenných kancelárskych aplikácií, zvyšuje sa dôležitosť pripojenia 10Gb rýchlostí, ktoré zaisťujú efektívnosť siete pre nepretržitú podnikovú produktivitu. S gigabitovým pripojením a štyrmi uplinkmi 10Gb SFP+ je séria XGS1935 ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú základné funkcie, jednoduchšiu správu a rozumnejšiu cenu na upgrade svojich sietí. Ako Lite-L3 Smart Managed Switch, môžete použiť užívateľsky prívetivú lokálnu webovú správu pre rôzne konfiguračné úlohy ako je vylepšená QoS, Link Aggregation, IPv6 a IPv4/IPv6 Layer 3 static routing bez toho, aby ste sa museli učiť rozhranie príkazového riadka (CLI). Tento model s PoE XGS1935-28HP podporuje štandardy IEEE 802.3at PoE+ a ponúka 30W na port a celkový PoE budget až 375W, aby uspokojil potreby zariadení náročných na energiu. Predvolený režim spotreby umožňuje dodávať iba skutočne potrebný výkon pre zariadenia pripojené k prepínaču pre efektívnejšie šetrenie nákladov. Užívateľsky prívetivý indikátor spotreby PoE umiestnený na prednom paneli a webové GUI poskytujú prehľad o využití energie v reálnom čase. Séria XGS1935 podporuje technológiu NebulaFlex, ktorá používateľom poskytuje rozšírenú flexibilitu s našou bezlicenčnou platformou správy cloud Nebula. Cloud manažment Nebula poskytuje celú sadu funkcií a všetky možnosti konfigurácie nielen pre switche, ale aj ostatné zariadenia typu WiFi prístupové body, firewally a 5G zariadenia, ktoré vďaka nej môžete spravovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek. K dispozícii je aj manažemnt v režime standalone bez využitia cloudového manažmentu Nebula. Total port count – 28 24 x 100/1000 Mbps ports IEEE 802.3at (PoE+) 4 x 10G SFP+ port PoE Budget – 375W Switching capacity (Gbps) – 128 Forwarding rate (Mpps) – 95.2 Packet buffer (byte) – 1.5 M MAC address table - 16 K Input - 100 - 240 V AC, 50/60 Hz Max. power consumption (watt) – 452.6 Rozmery - (ŠxHxV – mm.) - 440 x 270 x 43 Váha (kg.) – 5.13

od 438
Porovnať ceny

XMG1915-10E - 8-port 2.5GbE Smart Managed Switch s 2 x SFP+ Uplink Séria Zyxel XMG1915 je všestranná rodina 2,5G Multi-Gig Smart Managed prepínačov, ktoré sú dostupné v troch modeloch s alebo bez pripojenia PoE. Každý ethernetový port na týchto modeloch podporuje rýchlosť 2,5G a sú vybavené dvoma 10G SFP+ portami, aby uspokojili rastúcu potrebu užívateľov a firiem po vysokých rýchlostiach siete. Séria XMG1915 je navrhnutá tak, aby podporovala NebulaFlex a ponúka najdostupnejšie riešenie hybridných prepínačov Multi-Gig pre trh SB/SMB. Prepínač série XMG1915-10E je ideálnou voľbou na inováciu rýchlosti a výkonu vašej siete SM/SMB a ponúka až 2,5-krát vyššiu rýchlosť ako dnešné gigabitové siete. S týmto prepínačom je ľahké zvýšiť rýchlosť vašej siete pomocou vašej existujúcej štandardnej gigabitovej infraštruktúry. Navyše každý port na novom multi-gigabitovom prepínači automaticky rozpozná požadovanú rýchlosť pripojeného zariadenia, čím sa zjednoduší proces nastavenia. XMG1915 sa odlišuje inovatívnym dizajnom, ktorý intuitívne indikuje rýchlosť pripojenia pre každý jednotlivý port prostredníctvom LED indikátorov na prednom paneli. XMG1915-10E podporuje manažment ako lokálny, tak aj cloud manažment NebulaFlex. Ten používateľom poskytuje rozšírenú flexibilitu na jednoduché prepínanie režimov správy siete medzi samostatnou a našou bezlicenčnou platformou správy cloudu Nebula. Total port count - 10 8 x 100/1000/2500 Mbps RJ45 ports 2 x 1G SFP/10G SFP+ port Switching capacity (Gbps) - 80 Forwarding rate (Mbps) - 59.5 Packet buffer (byte) - 1.5 M MAC address table - 16 K Input - 100 - 240 V AC, 50/60 Hz Max. power consumption (watt) - 13.13 Rozmery - (ŠxHxV - mm.) - 250 x 104 x 27 Váha (kg.) - 0.76

od 210
Porovnať ceny

Popis Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch bestsellerů z řady GS1920 a díky technologii Zyxel NebulaFlexTM umožňují správu prostřednictvím cloudu. Řada GS1920v2 na trh přichází se svěžím moderním designem, s intuitivnějším uživatelským rozhraním a s novým modelem 8HP. Řada GS1920v2 je kompatibilní s řešením Zyxel NebulaFlexTM, takže kdykoliv můžete pouhými několika kliknutími přepínat mezi autonomním režimem těchto zařízení a jejich bezlicenční správou prostřednictvím cloudu Nebula. Produkty řady GS1920v2 jsou ideálním řešením pro malé a střední organizace a jejich unikátní kombinace portů zaručuje bezproblémové budoucí rozšíření vaší sítě. Dokonale tichý provoz Přehledná signalizace pomocí diod Snadnější napájení většího počtu zařízení Zyxel ONE Network Zkonstruován s důrazem na dlouhou životnost Technická specifikace Product name 48-port GbE Smart Managed Switch Switch class Smart Managed Total port count 50 100/1000 Mbps 44 Gigabit Combo (RJ-45/SFP) 4 Gigabit SFP 2 PoE ports - Total PoE budget (Watts) - High power PoE 802.3at - Switching capacity (Gbps) 100 Forwarding rate (Mpps) 74 Packet buffer (byte) 1,5M MAC address table 16K Flash/RAM 32 MB/256 MB Input 100 to 240 V AC, 50/60 Hz Max. power consumption (watt) 36,9 Item Dimensions (WxDxH)(mm/in.): 440 x 200 x 44.5/ 17.32 x 7.87 x 1.75 Weight (kg/lb.): 2.8/6.17 Included accessories Power cord Rack mounting kit Fanless - Operating Temperature 0°C to 50°C/32°F to 122°F Humidity 10% to 90% (non-condensing) Storage Temperature -40°C to 70°C/-40°F to 158°F Humidity 10% to 90% (non-condensing) MTBF (hr) 672,235 Heat dissipation (BTU/hr) 125.83 Acoustic noise @ 25°C (dBA) 26,0

od 369
Porovnať ceny

GS1350-6HP, 6-portový CCTV PoE prepínač, dlhý dosah, 60 W, 802.3BT (s balíkom licencie NCC Pro Pack na 1 rok) Spoločnosť Zyxel predstavuje inteligentné spravované prepínače série GS1350, ktoré sa môžu pochváliť špecializovanými hardvérovými a softvérovými funkciami určenými na nasadenie a aplikácie sledovania. Séria má úplne nový titánovo šedý exteriér určený pre sektor dohľadu a obsahuje štyri modely s veľkým rozpočtom na napájanie až 375 W. Model GS1350-6HP navyše podporuje dva porty 802.3bt PoE ponúkajúce maximum 60 W na port pre splnenie požiadaviek na PD s vysokou spotrebou energie, ako sú napríklad speed dome alebo PTZ IP kamery. TECHNICKÁ SPECIFIKACE Hustota portu: Celkový počet portov: 6 100/1 000 Mb / s: 5 Gigabitový SFP: 1 Gigabitové kombo (RJ-45 / SFP) - Konfigurovateľné porty s rozšíreným dosahom: 5 PoE: PoE porty: 5 Celkový rozpočet PoE (watt): 60 Štandard PoE: 802.3af / at; 802.3bt (port 1-2) Výkon: Prepínacia kapacita (Gbps): 12 Rýchlosť preposielania (Mpps): 8,9 Paketová vyrovnávacia pamäť (bajt): 525 K. Tabuľka MAC adries: 8 K. Napájanie: Vstup: 52 V - 57 V DC Max. spotreba energie (watt): 72 Fyzické špecifikácie: Rozmery (ŠxHxV) (mm): 193 x 84 x 26 Hmotnosť (kg): 0,41 ESD / prepäťové ochrany: Prepäťová ochrana ethernetového portu: 4 KV Štandardná zhoda: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet Ethernet IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet IEEE 802.3ab 1000Base-T IEEE 802.3z 1000 Base-X Riadenie toku IEEE 802.3x IEEE 802.3af PoE IEEE 802.3at PoE plus IEEE 802.3bt (GS1350-6HP) Podpora IEEE 802.3az EEE / Green Ethernet Podpora IEEE 802.1p CoS Zabezpečenie: Filtrovanie MAC vrstiev 2 Statické presmerovanie MAC SSH v2 SSL Izolácia portu Ochrana CPU Certifikácia SHA2 HTTPS Prihlasovacie overenie pomocou protokolu RADIUS RADIUS účtovníctvo Autorizácia na RADIUS Viaceré servery RADIUS DHCP Snooping Správa protokolu IPv6: IPv6 cez Ethernet (RFC 2464) Architektúra adresovania IPv6 (RFC 4291) Duálny zásobník (RFC4213) ICMPv6 (RFC4884) Cesta MTU (RFC 1981) Minimálna veľkosť cesty MTU 1280 (RFC 5905) Zapuzdrenie pre maximálnu veľkosť PMTU 1 500 Neighbor Discovery (RFC4861) Certifikácie: EMC: CE, FCC, C-Tick, trieda A. BSMI CNS13438 Bezpečnosť: LVD EN62368-1 BSMI CNS14336-1 V súlade so smernicou RoHS Funkcie inštalácie: Ochrana portu Ethernet pred bleskom Ochrana pred bleskom Ochrana proti ESD (elektrostatickému výboju) Rozšírený dosah až 250 metrov * Pevná rýchlosť spojenia pri 10 Mbps Obmedzené na PD a fotoaparáty 802.af - * Rozšírený dosah vyniká inštaláciou na veľké vzdialenosti, ale skutočný výkon môže byť ovplyvnený kvalitou kabeláže alebo elektrickým dizajnom IP kamery. Používateľom odporúčame, aby pred fyzickým nasadením otestovali IOP. Požiadajte spoločnosť Zyxel o správu o interoperabilite IP kamier.

od 157
Porovnať ceny

HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x Interface • 24× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 4× Gigabit SFP Slots Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) • 1000BASE-X: MMF, SMF Fan Quantity 2 PoE+ Ports(RJ45) • Standard: 802.3at/af compliant • PoE+ Ports: 24 Ports • Power Supply: 250 W Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 8.7 × 1.73 in (440 × 220 × 44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption • 32.1 W (110 V/ 60 Hz with no PD connected) • 308.6 W (110 V/ 60 Hz with 250 W PD connected) Max Heat Dissipation • 109.53 BTU/h (with no PD connected) • 1052.94 BTU/h (with 250 W PD connected) PERFORMANCE Bandwidth/Backplane 56 Gbps Packet Forwarding Rate 41.7 Mpps MAC Address Table 8K Packet Buffer Memory 4.1 Mbit Jumbo Frame 9 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • 802.1p CoS/DSCP priority • 8 priority queues • Priority Schedule Mode - SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) • Queue Weight Config • Bandwidth Control - Port/Flow based Rating Limit • Smoother Performance • Storm Control - Multiple Control Modes(kbps/ratio) - Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control L2 and L2+ Features • 16 IP Interfaces - Support IPv4/IPv6 Interface • Static Routing - 32 IPv4/IPv6 Static Routes • DHCP Server • DHCP Relay - DHCP Interface Relay - DHCP VLAN Relay • DHCP L2 Relay • Static ARP • Proxy ARP • Gratuitous ARP • Link Aggregation - Static link aggregation - 802.3ad LACP - Up to 8 aggregation groups and up to 8 ports per group • Spanning Tree Protocol - 802.1D STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter/Protect, Root Protect • Loopback Detection • Flow Control - 802.3x Flow Control • Mirroring - Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Flow-Based - Ingress/Egress/Both • Device Link Detect Protocol (DLDP) • 802.1ab LLDP/ LLDP-MED VLAN • VLAN Group - Max. 4K VLAN Groups • 802.1Q tag VLAN • MAC VLAN • Protocol VLAN • GVRP • Voice VLAN Access Control List • Support up to 230 entries • Time-Range - Time Slice - Week Time-Range - Absolute Time-Range - Holiday • Time-based ACL • MAC ACL - Source MAC - Destination MAC - VLAN ID - User Priority - Ether Type • IP ACL - Source IP - Destination IP - IP Protocol - TCP Flag - TCP/UDP Source Port - TCP/UDP Destination Port - DSCP/IP TOS • IPv6 ACL • Combined ACL • Rule Operation - Permit/Deny • Policy Action - Mirror - Rate Limit - Redirect - QoS Remark • ACL Rules Binding - Port Binding - VLAN Binding • Actions for flows - Mirror (to supported interface) - Redirect (to supported interface) - Rate Limit - QoS Remark Security • AAA • 802.1X - Port based authentication - MAC (Host) based authentication - Authentication Method includes PAP/EAP-MD5 - MAB - Guest VLAN - Support Radius authentication and accountability • IP/IPv6-MAC Binding - 512 Binding Entries - DHCP Snooping - DHCPv6 Snooping - ARP Inspection - ND Detection • IP Source Guard - 253 Entries - Source IP+Source MAC • IPv6 Source Guard - 183 Entries - Source IPv6 Address+Source MAC • DoS Defend • Static/Dynamic/Permanent Port Security - Up to 64 MAC addresses per port • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control - kbps/ratio control mode • Port Isolation • Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS 1.2 • Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2 • IP/Port/MAC based access control IPv6 • IPv6 Static Routing and ACL • IPv6 Dual IPv4/IPv6 • IPv6 Interface • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping • IPv6 neighbor discovery (ND) • Path maximum transmission unit (MTU) discovery • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 • TCPv6/UDPv6 • IPv6 applications - DHCPv6 Client - Ping6 - Tracert6 - Telnet(v6) - IPv6 SNMP - IPv6 SSH - IPv6 SSL - Http/Https - IPv6 TFTP MANAGEMENT Omada App Yes Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller Cloud Access Yes (Through OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller) Management Features • Web-based GUI • Command Line Interface (CLI) through telnet • SNMPv1/v2c/v3 • SNMP Trap/Inform • RMON (1,2,3,9 groups) • SDM Template • DHCP/BOOTP Client • Dual Image, Dual Configuration • CPU Monitoring • Cable Diagnostics • EEE • SNTP • System Log OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents TL-SG2428P • Power Cord • Installation Guide • Rackmount Kit • Rubber Feet System Requirements Microsoft Windows XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, Windows 10, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux. Environment • Operating Temperature: 0–50 ? (32–122 ?); • Storage Temperature: -40–70 ? (-40–158 ?) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing

od 318
Porovnať ceny

24 portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG1024DE 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Jednoduché nastavení sítě a připojení plug-and-play Centralizovaná správa všech Easy Smart switchů s Easy Smart Configuration Utility K čemu slouží tento produkt 16portový gigabitový switch TL-SG1016DE Easy Smart je ideální upgrade od neřízeného switche. Je určený pro sítě malých a středních podniků, které vyžadují jednoduchou správu sítě. Správci sítě mohou účinně kontrolovat provoz prostřednictvím funkcí zrcadlení portů, prevence smyček a diagnostiky kabelů. Chcete-li optimalizovat provoz na firemní síti, switch TL-SG1016DE nabízí řízení datových toků QoS podle portů a tagů a umožňuje tak udržet provoz citlivý na zpoždění plynulý a bez kolísání. Navíc VLAN podle portu a podle tagu a MTU VLAN může zvýšit zabezpečení a splnit další požadavky na segmentaci sítě. Navíc s inovativní technologií úspory energie dokáže zařízení TL-SG1016DE snížit spotřebu energie až o 40%*, což z něj činí ekologické řešení pro vaši podnikovou síť. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Power Consumption Maximum: 14.86W (220V/50Hz) Dimensions ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) PERFORMANCE Switching Capacity 48Gbps Packet Forwarding Rate 35.7Mpps MAC Address Table 8K Packet Buffer Memory 512KB Jumbo Frame 9KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service Support Port-based/802.1p/DSCP priority Support 4 priority queues Rate Limit Storm Control L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3 Link Aggregation Port Mirroring Cable Diagnostics Loop Prevention VLAN Supports up to 128 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) MTU/Port/Tag VLAN Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents TL-SG1024DE, Power Cord, Installation Guide, Resource CD, Rackmount Kit, Rubber Feet System Requirements Microsoft® Windows® for running Utility Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

od 159
Porovnať ceny

Zařízení umožňuje na portu č. 5 napájet přes PoE další zařízení ... max. 24V/500mA Product code RB951Ui-2HnD CPU speed 600MHz CPU cores 1 RAM 128 LAN ports 5 Gigabit No MiniPCI 0 Integrated Wireless Yes Wireless standards 802.11b/g/n USB 1 Power Jack Yes 802.3af support No PoE 8-30V DC on Ether1 Voltage Monitor No PCB temperature monitor No CPU temperature monitor No Dimensions 113x138x29mm Operating System RouterOS Temperature range -20C +50C RouterOS License L4 Antenna gain 2.5dBi Current Monitor No TX power 30dBm Max Power consumption Up to 7W SFP ports 0

Prevedenie:Desktop; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:5

SM5110-SR Omada 10GBase-SR SFP+ LC transceiver 10G SFP+ transceiver pro vícevidová optická vlákna (multi-mode, MM) Duplexní LC konektor Připojitelný za provozu, umožňující maximální flexibilitu Podporuje funkci digitální diagnostiky (DDM) Kompatibilní se standardem 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA) Kompatibilní se switchi disponujícími porty 10G SFP+, např. SG3428X, SG3428XMP, SG3452X, SG3452XP, SG3210X-M2, SG3210XHP-M2, SG3218XP-M2, SG3428X-M2, SG3428XPP-M2, SX3206HPP, SX3008F, SX3016F a dalšími. PACKAGE CONTENTS Package Contents • SM5110-SR • Installation Guide HARDWARE FEATURES DDM Yes SFP-MSA Yes Hot Swappable Yes MEDIA CONVERTER & MODULE Dimensions (W*D*H) 2.4*0.6*0.5 in (61.3*14.5*12.2 mm) TRANSCEIVER Standards and Protocols IEEE 802.3ae, TCP/IP, SFF-8472 Wave Length 850nm Power Supply 3.3V Fiber Type 50/125um or 62.5/125um Multi-mode Max. Cable Length 300m (OM3) Data Rate 10Gbps Port Type LC/UPC Safety & Emission FCC, CE Environment • Operating Temperature: 0–70 ? (32–158 ?) • Storage Temperature: -40–80 ? (-40–176 ?) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing

Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:24; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

od 251
Porovnať ceny

jednoduchý strmeň určený pre uchytenie trubky na stožiar alebo trubku Strmeň STR21D je určený pre bežné - jednoduché - aplikácie kde sa vyžaduje spoľahlivé uchytenie trubky na stožiar . Je určený predovšetkým pre zvýšenie výšky stožiara.

DIGITUS Industrial 8+2-Port Gigabit Ethernet Switch 8 Port GE RJ 54, 2 GE SFP Port 8x 10/100/1000 BASE-TX RJ45 + 2x 1000Base-Fx ports. The IP40 enclosure with redundant power supply is ideal for monitoring, control management and wireless services at -40C to 80C. Number of network connections: 8 GE ports, 2 SFP GE ports Transmission speed of the RJ45 network ports: 8 x 10/100/1000 Mbit (RJ45) Transmission speed of the uplink ports: 2x 1000Base FX Redundant power supply 12-48 V (DC) Metal housing to IP40 standard Simple mounting on a top-hat rail Operating temperature from - 40° up to 80° C Simple plug & play installation ESD & EFT protection up to 6 kV (DC) Ideal for connecting camera systems The DN-651150 is a robust 8+2 port Industrial Gigabit Ethernet switch for harsh environments. With non-blocking wire-speed performance, it offers 8x 10/100/1000 BASE-TX RJ45 + 2x 1000Base-Fx ports. The IP40 enclosure with redundant power supply is ideal for monitoring, control management and wireless services at -40C to 80C. Technical details Supports IEEE802.3x flow control, and backpressure Supports store-and-forward technology for optimized data transmission Automatic speed and half/full duplex detection/adjustment Bandwidth: 20 Gbps Packet buffer: 2 Mbit Packet forwarding size: 15 Mbps Size of the MAC address table: 4K Jumbo frame rate: 9000 byte ESD protection: 6 kV (DC) EFT protection: 6 kV (DC) Metal housing, IP40 4 kV lightning protection and surge protection Redundant power supply with reverse polarity protection function Power supply: 12 to 48 V Power consumption: < 8 W Removable terminal connection Protection class: IP40 Dimensions: 142.5 x 107.1 x 53.5 mm Operating temperature: -40 to 80 ° C Storage temperature: -40 to 80 ° C Humidity: 5% to 95% (non-condensing) MTBF: 300,000 Number of ports: 8 Ethernet speed: Gigabit Industrial usage: yes Managed: no Number of ports (Uplink): 2 Outdoorsuitable: no PoE (Power over Ethernet): no Protection against vanadlism: no Uplink port connection: SFP VLAN: no Package content 1x Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x user manual

od 177
Porovnať ceny

NETGEAR GS108LP 8portový nespravovatelný ethernetový přepínač s možností flexibilního nastavení power budgetu PoE na web výrobce: Funkce Mnoho dnešních malých a středních firem a chytrých domácností je čím dál častěji vybaveno IoT zařízeními, jako jsou IP bezpečnostní kamery, senzory, osvětlení LED či chytré zámky. S jejich rostoucím počtem však rostou také ná na firemní či domácí síť, do níž jsou tato zařízení zapojena - zejména pak na power budget a jeho flexibilitu. Nový osmiportový ethernetový přepínač NETGEAR GS108LP je jako první na trhu vybaven zabudovaným intuitivním voličem výkonu, který společně s možností flexibilní výměny externího napájecího zdroje umožňuje stávající 60W power budget PoE kdykoli dle potřeby navýšit či naopak snížit v úrovních 60 W, 83 W a 123 W. *8 gigabitových ethernetových portů PoE/PoE+. *Flexibilní power budget PoE 60 W, 83 W a 123 W (výchozí 60 W). *LED ukazatelé informující o současné aktivitě každého z portu. *Bezvětrákové provedení a Energy Efficient Ethernet. *Flexibilní možnosti umístění na stůl, do racku či na zeď. *Doživotní hardwarová a NBD . OBSAH BALENÍ *NETGEAR Gigabit Ethernet PoE+ Unmanaged Switch *Power adapter (localized to the country of sale) *Wall installation kit & Rack-mount kit *Quick install guide SPECIFIKACE Technické vlastnosti Speed *10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Number of Ports *8 PoE ports *8 PoE+ ports, up to 30W per port Total PoE Budget *60W Loop Detection *n/a Short cable power saving *Yes Energy Efficient Ethernet Support (IEEE 802.3az) *Yes Jumbo Frame Support *Yes Queue WRR Ratio *1:3:5:7:8:10:12:15 MAC Table Size *4K Packet buffer size *192KB IEEE 802.1p QoS *Yes Dimensions (WxDxH) @mm *236 x 102 x 27 mm Weight (kg) *0.6 Max Power Consumption *67.5W Operating Temperature *0 to 40oC MTBF (hours) *2,752,476 hours FCC Class *A Pro více informací navštivte web výrobce.

od 102
Porovnať ceny

Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

od 112
Porovnať ceny

RackStation RS822RP+ Spolehlivá správa dat pro vzdálené kanceláře a pobočky Kompaktní, čtyřšachtové 1U zařízení Synology RackStation RS822RP+ s možností rozšíření úložiště a připojení k síti, používající výkonný operační systém Synology DiskStation Manager (DSM), je ideálním řešením úložiště typu Edge pro pobočky a malé a střední firmy. Stránky produktu: Seznam kompatibility Seznam kompatibility HDD/SSD Správa, synchronizace a sdílení souborů z více zařízení prostřednictvím centralizované platformy. Špičková řešení zabezpečení ochrání vaše zařízení Synology NAS i před těmi nejdůmyslnějšími hrozbami. Snadná správa stavu nasazení a centrální správa aktualizací. Výkonné adresářové služby umožňují spravovat uživatelské účty a zařízení v celé firmě. Pohodlná správa všech vašich zařízení Synology NAS z centralizované konzole. Plynulý přechod mezi clusterovými servery v případě poruchy serveru s minimalizací vlivu na aplikace. Technické specifikace: > Procesor Model CPU AMD Ryzen V1500B Počet CPU 1 CPU architektura 64-bit Frekvence CPU 4-core 2.2 GHz Systém hardwarového šifrování (AES-NI) ANO Paměť Systémová paměť 2 GB DDR4 ECC SODIMM Předinstalovaný paměťový modul 2 GB (2 GB x 1) Celkový počet paměťových slotů 2 Maximální kapacita paměti 32 GB (16 GB x 2) Poznámky Společnost Synology si vyhrazuje právo nahradit paměťové moduly jinými se stejnou nebo vyšší frekvencí podle stavu životního cyklu produktu dodavatele. Kompatibilita a stabilita byly důkladně ověřeny a výsledky testů potvrzují totožný výkon. Aby bylo dosaženo optimální kompatibility a spolehlivosti, vybírejte paměťové moduly Synology. Společnost Synology nebude poskytovat kompletní záruku na produkt nebo technickou podporu, pokud se k rozšíření paměti použijí jiné paměťové moduly než moduly Synology. Další informace o doporučených konfiguracích paměti jsou uvedeny v instalační příručce hardwaru pro váš produkt Synology. Úložiště Šachta(y) pevného disku 4 Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou 8 (RX418 x 1) Kompatibilní typ disku* (Zobrazit všechny podporované pevné disky) 3.5" SATA HDD 2.5" SATA SSD Disky vyměnitelné za provozu ANO Poznámky Označení „Kompatibilní typ disku“ označuje disky, u kterých byla testováním prokázána kompatibilita s produkty Synology. Tento termín neoznačuje maximální rychlost připojení jednotlivých přihrádek na disky. Maximální hrubá kapacita není omezená maximální velikostí jednoho svazku. Modely Synology NAS mohou využívat kapacitu přesahující maximální velikost jednoho svazku, pokud žádný z vytvořených svazků nepřesahuje limit. (Zjistěte více) Externí porty RJ-45 1GbE LAN Port* 4 (s podporou funkcí Link Aggregation / Failover) Port USB 3.2 Gen 1* 2 Port eSATA 1 Poznámky Porty LAN 1GbE tohoto zařízení používají maximální přenosovou jednotku (MTU) o velikosti 1500 bajtů. Organizace USB Implementers Forum (USB-IF) v roce 2019 přejmenovala standard USB 3.0 na USB 3.2 Gen 1. PCIe Rozšíření PCIe 1 x Gen3 x8 slot (x4 link) Systém souborů Interní zařízení Btrfs EXT4 Externí zařízení Btrfs EXT4 EXT3 FAT NTFS HFS+ exFAT Vzhled Rozměr (RU) 1U Velikost (výška x šířka x hloubka) RS822RP+ :44 mm x 480 mm x 518.6 mm Hmotnost RS822RP+ :8.0 kg Podpora instalace skříně* 4sloupková 19" skříň (sada ližin Synology – RKM114/RKS-02) Poznámky Sada ližin se prodává samostatně Ostatní Ventilátor systému RS822RP+ :40 mm x 40 mm x 2 pcs Režim otáček ventilátoru Vysokorychlostní režim Chladný režim Tichý režim Zotavení po ztrátě napájení ANO Hladina hluku* RS822RP+ :38.8 dB(A) Plánované zapnutí/vypnutí ANO Probuzení přes LAN / WAN ANO Jednotka/adaptér zdroje energie 150 W Náhradní zdroj energie -RS822RP+ : Vstupní střídavé napětí 100 V to 240 V AC Frekvence napájení 50/60 Hz, Jednofázový Spotřeba energie* 47.69 W (za chodu) 16.7 W (hibernace pevného disku) British thermal unit 162.83 BTU/hr (za chodu) 57.02 BTU/hr (hibernace pevného disku) Poznámky Další informace o měření příkonu jsou uvedeny v tomto článku. Testování hluku bylo provedeno s plně nainstalovaným systémem Synology používajícím disky Synology SATA HDD a ve stavu nečinnosti. Dva mikrofony G.R.A.S. Dva mikrofony 40AE jsou umístěny ve vzdálenosti 1 metru od přední a zadní strany zařízení. Hluk na pozadí: 16,49–17,51 dB(A); teplota: 24,25–25,75 °C; Vlhkost: 58,2–61,8 % Teplota Provozní teplota 0°C na 35°C (32°F na 95°F) Teplota pro skladování -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) Relativní vlhkost 5% na 95% RH Certifikace FCC CE BSMI VCCI RCM UKCA EAC CCC KC UL Tříletá na hardware, kterou lze pomocí prodloužené EW202 nebo prodloužené Plus prodloužit až na pět let. Poznámky Dostupnost v jednotlivých oblastech se liší. Před zakoupením navštivte oficiální webové stránky prodloužené EW201/202 a prodloužené Plus, kde se nachází seznam příslušných oblastí. Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence. (Zjistěte více) Životní prostředí Splňuje omezení RoHS Obsah balíčku RS822+ Hlavní jednotka X

od 1603
Porovnať ceny

Aruba Instant On usnadňuje udržení spokojenosti uživatelů sítě, připojení mobilních zařízení, zařízení IoT a zabezpečení vaší sítě. Přepínače Aruba Instant On 1930 jsou pokročilé, inteligentně spravované gigabitové přepínače s pevnou konfigurací navrženy pro malé podniky, které lze snadno nasadit a jsou dostupné. Jsou vyrobeny tak, aby zvládly dnešní aplikace s velkou šířkou pásma, jako jsou hlasové a video konference, které umožňují konzistentní připojení a zvyšují výkon. Klíčové vlastnosti *Řada ethernetových přepínačů řady 2+ s inteligentní správou připravená k nasazení v 8, 24 a 48 portech pro modely bez PoE a s PoE třídy 4 *PoE pro napájení AP a IoT zařízení, jako jsou IP telefony, sledovací kamery a dveřní zámky *Dva vyhrazené 1G SFP optické porty na 8-portových modelech a čtyři vyhrazené 1G/10G SFP+ optické porty na 24- / 48-portových modelech, aby se odstranily překážky provozu v síti *Ovládací prvky zabezpečení vám umožňují definovat přístup v každé oblasti vaší sítě, aby byla vaše obchodní data v bezpečí *Pohodlná mobilní aplikace a webové rozhraní pro nastavení, správu a odstraňování problémů Technické parametry Porty a sloty *24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASETX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only *4 SFP+ 1/10GbE ports Procesor a paměť *ARM Cortex-A9 @ 800 MHz,512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5 MB Rozměry *44.25 x 22.15 x 4.39 cm Hmotnost *2.41 kg na web výrobce:

od 255
Porovnať ceny

Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:16

Venkovní IP kamera, rozlišení 2880×1620 (5 Mpix) až 30 sn/s, H.265, zoom 4x (104.6-30.1°), Mic., Reproduktor, PoE, IR 50m, Alarmové bílé světlo 10m, WDR 120dB, Micro SDXC, venkovní (IP66), 4kV přepěťová ochrana Klíčové vlastnosti: *Venkovní IP kamera PTZ s technologií LightHunter *5MPx senzor pro videa s rozlišením 2880×1620 při 30 sn/s *Objektiv s motorizovaným zoomem 2,8–12 mm (104,6–30,1°) *Technologie True WDR 120dB zajistí ideální kontrast ve složitých světelných podmínkách *Funkce 2D/3D DNR efektivně redukuje šum *Formáty komprese Ultra 265 a H.265 ušetří místo v úložišti *Smart IR přísvit s dosahem 50 m k ochraně majetku po celou noc *Funkce smart videoanalýzy pro detekci osob či pohybu *Integrovaný mikrofon, reproduktor a alarmové světlo *Kryt s vysokou odolností proti vodě a prachu (IP66) *Podpora napájení přes Ethernet kabel (PoE) *Slot pro až 256GB kartu microSD *Integrace s produkty jiných výrobců díky standardu ONVIF IPC675LFW-AX4DUPKC-VG je venkovní IP kamera typu PTZ, kterou lze otáčet a naklánět podle potřeby. V kombinaci s variofokálním objektivem zajišťuje výborný přehled o okolí. Vzhledem ke svým vlastnostem se hodí především k instalaci na roh budovy. Technologie LightHunter zajistí zřetelné detaily, realistické barvy a vysoký jas dokonce i při velmi slabém osvětlení. Díky tomu na záběrech snáze identifikujete obličejové rysy, odstín oděvu nebo poznávací značku vozidla.IP kamera využívá objektiv s proměnlivou ohniskovou vzdáleností 2,8–12 mm (104,6–30,1°). Kromě 4násobného motorizovaného zoomu nabízí také automatické ostření. Za objektivem se nachází 5megapixelový CMOS snímač o velikosti 1/2.7’’, který umožňuje nahrávat videa v rozlišení až 2880×1620 pixelů při 30 snímcích za sekundu. Použití moderních kompresních formátů Ultra 265 a H.265 umožňuje znatelně snížit nároky na nižší šířku pásma a kapacitu úložiště, aniž by došlo k viditelné ztrátě kvality. Kompresi lze kombinovat ještě s funkcí ROI (Region of Interest) pro definici důležitých oblastí obrazu. Technologie True WDR 120 dB spojuje snímky s různou expozicí, aby odstranila problém s vysokým kontrastem – nejčastěji k tomu dochází kvůli protisvětlu. K dispozici je také digitální redukce šumu 2D/3D DNR a inteligentní IR přísvit, který nabízí nadstandardní dosah 50 metrů. Ochranu perimetru usnadňují inteligentní funkce pro videoanalýzu, které umožňují detekci překročení čáry, narušení nebo vstupu a opuštění oblasti. Díky klasifikací cílů se může kamera zaměřit na osoby a vozidla, naopak ubude falešných poplachů způsobených listím, ptáky, světly apod.IP kamera je vybavena mikrofonem, reproduktorem a bílým alarmovým světlem. K dispozici je také slot na až 256GB microSD kartu a možnost napájení přes Ethernet kabel – PoE (IEEE 802.3at). Při instalaci lze využít možnost propojení s produkty jiných značek v rámci standardu ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T). Kamera je odolná proti vodě i prachu dle stupně krytí IP66 a obsahuje přepěťovou ochranu až 4 kV.

od 475
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „CBS350-24XT-EU“; „CBS350-24XT-EU-RF“ Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a technologie s velkou šířkou pásma. Tyto přepínače mohou zlepšit dostupnost vašich kritických aplikací, chránit vaše obchodní informace a optimalizovat šířku pásma sítě, aby efektivněji poskytovaly informace a podporovaly aplikace. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 240 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 480 Gb/s *Tabulka MAC: 16K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 3 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), advanced threat protection, IPv6 first-hop security, quality of service (QoS), sFlow, IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 24x 10 Gigabit měděných portů, 1x GE management port *Combo porty (RJ-45 + SFP): 4x 10 Gigabit SFP+ *Port konzoly: Cisco standard RJ45 console port *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 3 MB *Ventilátor: 4 *Rozměry (Š x H x V): 440 x 350 x 44 mm *Hmotnost: 5,1 kg *Provozní teplota: 0 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A

od 2222
Porovnať ceny

FlashStation FS2500 Zařízení Synology FlashStation FS2500 nabízí 12 šachet pro disky 2,5" SATA SSD ve skříni 1U. Díky své kompaktní velikosti a vysokému výkonu představuje ideální řešení pro aplikace s vysokou intenzitou vstupu/výstupu a citlivé na latenci, jako jsou úložiště virtuálního počítače a e-mailové servery v malých a středních nasazeních. Zařízení FS2500, které využívá systém Synology DiskStation Manager (DSM), obsahuje spolehlivá a snadno nastavitelná řešení pro zajištění spolehlivosti provozu a ochrany dat. FUNKCE Vysoký výkon: Efektivní zpracování intenzivní zátěže vstupu/výstupu rychlostí přes 170 000 / 82 000 IOPS při náhodném čtení/zápisu 4K Flexibilní úložiště pro virtualizaci: Flexibilní úložiště pro virtualizaci VMware® vSphere™, Microsoft® Hyper-V®, Citrix® XenServer™ a OpenStack s ovladačem Kubernetes CSI Možnosti pohodlné práci v síti: Vestavěné duální porty10GbE a duální porty Gigabit Ethernet nabízejí snadnou integraci do stávajících prostředíOchrana dat a služeb: Vestavěné nástroje na ochranu dat a zajištění vysoké dostupnosti zálohují kritická data a snižují hodnotu RTO (doba do obnovení provozu) TECHNICKÉ VLASTNOSTI CPU: Čtyřjádrový (8 vláken) procesor AMD Ryzen™ V1780B, 3,35 GHz, max. zvýšení taktovací frekvence na 3,6 GHz Hardwarové šifrování: AES-NI Paměť: 8 GB DDR4 ECC UDIMM (rozšiřitelná až na 32 GB) Kompatibilní typy disků: 12 x 2,5" SATA SSD (disky nejsou součástí balení) Disky vyměnitelné za chodu: Ano Externí porty: 2 x porty USB 3.2 Gen 1 Rozměr: Rackový server 1U Rozměry (V x Š x H): 44 x 437,5 x 521,9 mm Hmotnost: 8,3 kg Porty místní sítě LAN: 2 x 1GbE RJ-45; 2 x 10GbE RJ-45 Probuzení přes LAN/WAN: Ano (pouze porty 1GbE) Rozšíření PCIe: Šířka slotů 1 x 8, pásma Gen 3.0 x4 Plánované zapnutí/vypnutí: Ano Systémové ventilátory: 4 x (40 x 40 x 28 mm) Vstupní střídavé napětí: 100 V až 240 V AC Frekvence napájení: 50/60 Hz, jednofázové Provozní teplota: 0°C až 35 °C (32 °F až 95 °F) Skladovací teplota: -20 °C až 60 °C (-5 °F až 140 °F) Maximální provozní nadmořská výška: 5 000 m (16 400 stop) OBSAH BALENÍ 1 x hlavní jednotka FS25001 x stručná instalační příručka1 x balíček s příslušenstvím2 x napájecí kabel

od 3687
Porovnať ceny

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitori...

InSight S445(4mm) 4MPx turret síťová kamera s plnobarevným nočním viděním Funkce *4Mpx super vysoké rozlišení a 24hodinové plné barvy *Analýza osob a vozidel *Rozlišení lidí a vozidel *Chytrá detekce *Technologie inteligentního vylepšení videa *Aktivní obrana a obousměrný zvuk *Vodotěsnost IP67 *Kompresní technologie H.265+ Specifikace Kamera Obrazový snímač: 1/2,7” CMOS s progresivním skenováním Rychlost závěrky: 1/3 až 1/10 000 s Pomalá závěrka: Ano Minimální osvětlení: 0,005 Lux; 0 Lux s IR/bílým světlem Mechanismus Den/Noc: Infračervený filtr Přepínání dne/noci: Sjednocené/Naplánované/Automatické Rozsah nastavení úhlu: Posouvání: 0° až 360°, Naklonění: 0° až 90°, Rotace: 0° až 360° Čočka Typ: Čočka s pevnou ohniskovou vzdáleností Ohnisková vzdálenost: 2,8/4 mm Světelnost: F1,6 FOV: Horizontální FOV: 80.4°, Vertikální FOV: 41.8°, Diagonální FOV: 98.7° Upevnění objektivu: M12*P 0,5 Vzdálenost DORI *Detekce: 80 m (278 stop) *Pozor: 33 m (116 stop) *Rozpoznat: 16 m (56 stop) *Identifikace: 8 m (28 stop) Osvětlení IR LED *Množství: 4 *Dosah: 30m *Vlnová délka: 850nm Bílá LED *Množství: 4 *Dosah: 30m Ovládání zapnutí/vypnutí iluminátoru: Automaticky/Naplánováno/Vždy zapnuto/Vždy vypnuto Video Max. Rozlišení: 2688 x 1520 Hlavní stream Snímková frekvence *50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps *60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozlišení *2688x1520, 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720 Dílčí proud Snímková frekvence *50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps *60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozlišení *848x480, 704x576, 640x480, 640x360, 352x288, 320x240 Řízení bitové rychlosti: CBR, VBR Komprese videa *Hlavní proud: H.265+/H.265/H.264+/H.264 *Dílčí tok: H.265/H.264 Typ H.264: Vysoký profil H.264+: Hlavní stream podporován Typ H.265: Hlavní profil H.265+: Hlavní stream podporován Přenosová rychlost videa *Hlavní tok: 256 Kbps až 6 Mbps *Sub-stream: 64 Kbps až 512 Kbps Obraz Nastavení obrázku *Zrcadlo *Jas *Kontrast *Nasycení *Ostrost *Vystavení *WDR *Vyvážení bílé *Zabraňte nadměrnému vystavení infračervenému světlu *HLC Nastavitelné klientským softwarem Vylepšení obrazu: BLC/3D DNR/HLC/SmartIR Široký dynamický rozsah: 120 dB SNR: >= 52 dB Přepínač parametrů obrázku: Ano Maska soukromí: Až 4 masky ROI: 1 region Nastavení OSD: Ano Zvuk Zvuková komunikace: Obousměrný zvuk Zvukový vstup: Ano Zvukový výstup: Ano Komprese zvuku: Ano Vzorkovací frekvence zvuku: 8 kHz Filtrování okolního hluku: Ano Přenosová rychlost zvuku: 64 kb/s (alaw G.711) Síť Protokol: TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS ONVIF: Ano API: Otevřené síťové rozhraní videa (profil S/T/G) Simultánní živé zobrazení: 3 hlavní streamy a 3 vedlejší streamy Klient: Aplikace VIGI, správce zabezpečení VIGI, webové uživatelské rozhraní, VIGI VMS Webový prohlížeč *Google Chrome 57 a vyšší *Firefox 52 a vyšší *Safari 11 a vyšší *Microsoft Edge 91 a vyšší Cloud: Ano Zabezpečení: Ochrana heslem, šifrování HTTPS, filtr IP adres, ověřování Digest Alarm Chytrá událost *Klasifikace člověka a vozidla * Detekce narušení *Detekce překračování čar *Detekce vstupu do regionu *Detekce opuštění regionu *Detekce opuštěného objektu *Detekce odstranění objektu * Detekce flákání *Inteligentní rám * Detekce lidí * Detekce vozidel Základní událost * Detekce pohybu *Detekce manipulace s videem *Výjimka (neoprávněné přihlášení) *Detekce změny scény Propojení alarmu * Záznam videa na paměťovou kartu * Zpráva Push * Zvukové varování * Blikající bílé světlo Metoda propojení: N/A Oznámení o výstupu: Odeslat zprávu Roz

od 141
Porovnať ceny

Switch Dell EMC PowerSwitch N3224T-ON nabízí 24 RJ-45 1 GbE portů, 4 porty SFP+ 10 GbE, 2 porty QSFP28 100 Gb/s, které umožňují stohování o celkovém počtu až 12 uživatelů. Fyzické vlastnosti: Šasi: Výška v racku: 1U Porty: 24x 1GbE RJ-45, 4x SFP+ 10GbE, 2x100 Gb/s QSFP28 Napájení: zdroj 550W Management: Ano Rozměry: 43,4 x 434,9 x 400,1 mm (V × Š × H) Hmotnost: 6.24 kg Provozní teplota: 0 - 45°C Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/work/shop/servers-storage-and-networking/dell-emc-powerswitch-n3224f-on/spd/networking-n3200-series/dn_n3224f_136226#features_section

od 5011
Porovnať ceny

Model: Aruba AP-587 Podporované frekvence: *2.4 GHz *5 GHz Bezdrátový datový přenos: 2,402 Mbps Drátový datový přenos: 1 Gbps Podporované standardy: *802.11b *802.11a/g *802.11n *802.11ac *802.11ax Porty: 1x LAN port Šifrování: WPA3, WPA2-MPSK Typ antény: Všesměrová Podpora externí antény: Ano PoE: Ano Rozměry: 302 x 174 x 300 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 4.51 kg

od 3620
Porovnať ceny

Asus RT-BE58U V2 * AiMesh * technologie AX * Beamforming * OFDMA * MU-MIMO * AiProtection * Wi-Fi zabezpečení: WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, podpora WPS * UTF-8 SSID * VPN * rodičovská kontrola * typ internetového připojení: PPPoE, PPTP, L2TP, Automatická IP, Statická IP * DHCP Server * IPTV * Wake on LAN (WOL) * provozní režimy: Wireless router, Access point, Media bridge Celková rychlost: 688+2882Mb/s Provozní frekvence: 2,4GHz, 5GHz Síťové standardy: * IEEE 802.11a * IEEE 802.11b * IEEE 802.11g * Wi-Fi 4 (802.11n) * Wi-Fi 5 (802.11ac) * Wi-Fi 6 (802.11ax) * Wi-Fi 7 (802.11be) * IPv4 * IPv6 Rychlost přenosu dat: * 802.11a: až 54 Mb/s * 802.11b: až 11 Mb/s * 802.11g: až 54 Mb/s * WiFi 7 (802.11be) (2,4 GHz): až 688 Mb/s * WiFi 7 (802.11be) (5 GHz): až 2882 Mb/s WAN: * typ internetového připojení: PPPoE, PPTP, L2TP, Automatic IP, Static IP * dual WAN * 3G/4G LTE dongle * 4G/5G Auto Mobile Tethering * přesměrování portů * DMZ * DDNS * NAT Passthrough: PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay Externí anténa: 4x Procesor: 2GHz čtyřjádrový 64bit Paměť: * 256MB Flash * 1GB RAM Porty: * 1x 2,5G pro WAN/LAN * 1x 1G pro WAN/LAN * 3x 1G LAN * 1x USB 3.2 Gen 1 * 1x napájecí konektor Napájení: AC vstup: 110V~240V (50~60Hz) DC výstup: 12V s max. proudem 2A Rozměry: 238×193×59mm Hmotnost: 461g Obsah balení: * router RT-BE58U * kabel RJ-45 * napájecí adaptér * stručná úvodní příručka * záruční list

od 104
Porovnať ceny

Allied Telesis x530L-28GTX 24 Ports Manageable Layer 3 Switch - Modular - Twisted Pair, Optical Fiber - Rack-mountable. Klíčové vlastnosti *24 x 10M/100M/1G porty a 4 x 10G uplinky *AlliedWare Plus™ operační systém třídy Enterprise *VCStack až 8 jednotek lokálně nebo na dálku *Ethernet Protection Switched Ring (EPSRing™) a G.8032 ERPS podporuje vysokorychlostní odolné kruhové sítě *Duální napájecí zdroje pro sdílení zátěže umožňují maximální dobu provozuschopnosti a minimální údržbu *Active Fiber Monitoring zajišťuje optické sítě Technické parametry *10/100/1000T (RJ-45) port: 24 *1/10 Gigabit SFP+ port: 4 *Stacking port: 2 *Switching fabric: 128Gbps *Forwarding rate: 95.2Mpps *40Gbps of stacking bandwidth using front panel 10G SFP+ ports *10KB jumbo frames *4094 configurable VLANs *16K MAC addresses *Up to 1250 OpenFlow v1.3 entries *1GB DDR3 SDRAM, 256MB NAND flash memory *Packet buffer memory: 3MB *Maximální spotřeba: 39 W *Umístění: Rack *Rozměry: 441 x 323 x 44 mm *Hmotnost: 4,4 kg

od 2507
Porovnať ceny
Top