Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Pětiportový Unmanaged switch s 5 x 10/100 BaseT(X) porty - industriální Gigabit Unmanaged Switch - 5 x 10/100BasetT autonegociační porty - IEEE 802.3x kontrola toku a protitlaku - L2 rychlostní spínací stroj - 1K MAC přeposílání adres - Multicast/Broadcast/Flooding Storm Control - Průchod poruchou propojení - design bez větráku - Široký rozsah provozních teplot (od -40 do +75°C) - Spotřeba energie: Pohotovostní příkon: 0,95 W, Maximální příkon: 1,56 W - Duální vstup napájení (12 ~ 58 VDC) a ochrana proti zpětnému napájení - Možnosti montáže na lištu DIN a na stěnu - IP30

od 171
Porovnať ceny

Bezdrátová samostatná venkovní/vnitřní IP 2K QHD kamera - iGET HOMEGUARD HGWIP814. Díky krytí IP66 je možné použití kdekoliv - jak ve venkovním prostředí tak ve vnitřním prostředí. Vyniká AI detekcí pohybu, která rozlišuje osobu, vozidlo a zvíře. Dále úhlem záběru 140°, 2K (3MPx) rozlišením obrazu, obousměrným přenosem zvuku, nočním viděním i LED svícením. Záznamy a fotografie lze ukládat na microSD kartu (až 256 GB) nebo Cloud. Aplikace si rozumí s Androidem i iOS, je zdarma a v češtině. Podporuje také zobrazení na PC - Windows a Mac. Bezdrátová IP kamera iGET HOMEGUARD HGWIP814 je navržena pro jednoduché ovládání a sledování venkovních i vnitřních prostor ve vysokém rozlišení obrazu 2K (3MPx, 2304 x 1296). Může být volně umístěna kdekoliv na domě, v garáži, na chatě ale také v kanceláři apod. Snadné nastavení a ovládání Instalací a nastavením vás provede přímo aplikace a také manuál který je kompletně v českém, slovenském, anglickém, a dalších jazycích. Pro mobilní zařízení jsou podporovány systémy Android a iOS s aplikací Homeguardlive, která je v českém jazyce a je zdarma. Velmi vysoká kvalita obrazu iGET HOMEGUARD HGWIP814 obsahuje kvalitní snímač Progressive CMOS 1/3" s rozlišením 2304 x 1296 px (2K QHD, 3 MPx) při 30 fps, díky kterému se můžete těšit na jasný a ostrý obraz. Úhel záběru 140°. Krytí IP66 I když kamera svým designem "zapadá" spíše do vnitřního prostředí, je možné díky krytí IP66 použití ve venkovním i vnitřním prostředí. Kamera je odolná vůči prachu i vodě. Barevné noční vidění Díky zabudovanému IR přísvitu a dvěma LED diodám pro přísvit je možné kameru využívat nepřetržitě ve dne i v noci, obsahuje přisvětlovací diody s dosahem až 8 m. Aplikace Homeguardlive zdarma i pro PC Aplikace je zdarma dostupná pro mobilní telefony a tablety v Google Play a iOS store. Navíc je možné z webu www.iget.eu stáhnout aplikaci Homeguardlive pro počítač a to Windows i Mac. Zabezpečení Bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi obsahuje standartní zabezpečení WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK. Smart detekce pohybu pomocí AI senzoru Mezi hlavní výhody této kamery patří speciální režim detekce pohybu. Díky vestavěnému AI senzoru dokáže rozeznat o jaký objekt se jedná. Tato kamera rozezná osoby, vozidla, a zvěř. Při detekci pohybu kamera začne ukládat záznamy nebo pořizovat fotografie, navíc o tom informuje uživatele pomocí notifikací do mobilního telefonu. K vylepšení detekce také pomáhá nastavení aktivních zón. Úhel záběru a optika Kamera disponuje velkým úhlem záběru 140°. Parametry optiky jsou: 1/3" Progressive CMOS senzor, 30 fps. Ukládání dat a cloud Kamera ukládá data buď na microSD kartu (slot až na 256 GB kartu), nebo na Cloud, ten je možné předplatit v aplikaci, prvních 30 dní je zdarma. Způsob uchycení kamery - držák na stěnu i strop Kamera obsahuje držák pro ukotvení na stěnu i strop. Obousměrný zvuk Kamera má také zabudovaný mikrofon a reproduktor, je tedy možné přímo obousměrně komunikovat. Konektivita Kamera se připojuje bezdrátovým Wi-Fi připojením 802.11 b/g/n 2.4 GHz, toto připojení podporuje každý Wi-Fi router v domácnosti i ve firmě. Obsahuje konektor USB pro napájení a slot na microSD kartu až 256 GB. Součástí balení je také 2 m dlouhý napájecí kabel a adaptér. Rozměry a hmotnost Kamera má rozměry 110 x 62 x 63 mm a hmotnost 118g. Hlavní parametry - velmi vysoké rozlišení 2K QHD (3MPx, 2304 x 1296) - ovládání pomocí mobilního telefonu a tabletu aplikací Homeguardlive (Android, iOS) v češtině - sledování na PC pomocí programu Homeguardlive pro Windows a Mac - noční vidění až do vzdálenosti 8 m - krytí IP66 pro venkovní i vnitřní použití - noční režim barevný pomocí LED přísvitu nebo černobílý pomocí IR LED - zvuk obousměrný, zabudovaný mikrofon, reproduktor - napájení pomocí konektoru USB, napájecí adaptér i 2 m dlouhý kabel v balení - speciální AI detekce pohybu - úhel záběru kamery: 140° - automatické přepnutí denního/nočního režimu - ukládání fotografií a videa: na microSD kartu (až 256 GB) nebo Cloud (prvních 30 dní zdarma) - připojení pomocí Wi-Fi, 802.11 b/g/n 2.4 GHz - zabezpečení: WPA/WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK - rozměry a hmotnost kamery: 110 x 62 x 63 mm, 118g. Obsah balení - kamera iGET HOMEGUARD HGWIP814 - rychlý návod k obsluze EN, CZ, SK - napájecí adaptér 5V DC 1.0A, kabel USB 2 m - držák na stěnu i strop - hmoždinky a šroubky pro montáž - šablona s vyznačením montážních otvorů - nálepka s výstrahou o zabezpečeném objektu

Tenda TEG2208D je 8mi portový Gigabitový L2 Websmart + Cloud switch . 8x 10/100/1000 Mb/s. Podporuje webový + cloud management, QVLAN, IGMP, DHCP snooping, DHCP client, IGMP fast leave, Storm control, Anti-ring, Speed limit, Port mirroring + aggregation. Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Technické parametry Standarty&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.1p, IEEE802.1q LED Indikace: 8x Link/Act, 2x PWR/SYS LED Porty: 8x 10/100/1000 Base-T Level přepěťové ochrany: - pro porty: 6kV, - pro napájení: 6kV Mód přepínání: Store-and-forward Celková propustnost: 16 Gbps Přepínání paketů: 11,9Mpps Buffer: 4MB Velikost tabulky MAC adresace: 8K Napájení: ze sítě 100-240V AC 50/60Hz Rozměry zařízení: 140mm x 66mm x 25mm(L*W*H) Pracovní teplota: 0oC ~ 45oC Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující) Certifikace: CE/RoHS Security features: - Support whitelist binding of MAC addresses, ports and VLAN, - Support port isolation VLAN: - Support VLAN transparent transmission, - Support IEEE 802.1Q VLAN, DHCP: - Support DHCP Client, - Support DHCP Snooping, IGMP: - Supports IGMP fast leave, - Support IGMP Report Suppression QoS: - Support DSCP priority, - Support SP, SWP, WP, Port properties: - Support port flow control, - Support port isolation, - Support N:1 port mirroring, - Support ports statistics of received and transmitted packets, conflict packets and CRC error packets Rate limit: - Support ingress and egress rate limits on ports Loop guard: - Support loop detection and guard on each port Storm control: - Support storm control on ports Upgrade, import, export: - Support HTTP upgrade and configuration import/export Management and maintenance: - Support CloudFi App management, - Support Cloud web UI management, - Support local web UI management, - Support ping test Popis produktu Tenda TEG2208D představuje velmi pohodlné lokální nebo cloudové nastavení vč. pokročilých síťových funkcí, kontrol, ochran, omezení apod. Flexibilní QoS, přesné řízení datového provozu TEG2208D podporuje tři režimy plánování QoS (SP, SWP, WP) pro přesnější řízení provozu. Po povolení funkce QoS bude provoz v síti přesně řízen podle priority dat. Upřednostní důležitý provoz a sníží podíl datových toků, které za podmínky omezené šířky pásma zabírají velké množství provozu. Management Podporuje použití standartního webového lokálního managementu, nebo je také dostupný cloudový webový management a také aplikace CloudiFi pro mobilní zařízení. Zobrazení topologie sítě Switch podporuje automatické vyhledání a zobrazení topologie sítě. Bezpečnost V reálném čas switch kontroluje nastavení sítě, podporuje DHCP Snooping, Loop Guard, Storm control, 7/24 Watchdog a další. Obsah balení 1x Tenda TEG2208D 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN) 1x Napájecí adaptér

MS110P Desetiportový stolní switch s 8 porty 10/100 Mb/s PoE+ MS110P 10-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+PORT: 8× 10/100 Mbps PoE+ Ports, 2× 10/100 Mbps Non-PoE PortsSPEC: Compatible with 802.3af/at PDs, 65 W PoE Power, Desktop Steel Case, Wall MountingFEATURE: Extend Mode for 250m PoE Transmitting, Priority Port1-2, Isolation Mode, PoE Auto Recovery, Plug and Play KLÍČOVÉ VLASTNOSTI 10 portů Dva kabely v jednom Vysoký výkon PoE+ 2× Uplink porty Dlouhý dosah až 250 m Režim izolace Kompatibilita s napájenými zařízeními Odolný kovový kryt Plug and Play Automatické obnovení PoE SPECIFIKACE Rozměry (š x h x v) 171*98*27 mm Porty PoE RJ45 Standardy: Kompatibilní s 802.3 af/at napájenými zařízeními. Porty PoE: Port 1- Port 8 Rozpočet výkonu PoE: 65 W Rozhraní 10× 10/100 Mb/s porty, automatické vyjednávání, automatické MDI/MDIX Externí napájení Externí napájecí adaptér (výstup: 53,5 V/1,31 A) Instalace Stolní počítač Montáž na stěnu Obsah balení Desetiportový stolní switch 10/100 Mb/s s 8 porty PoE+ MS110P Napájecí adaptér Stručná instalační příručka

SG2005P-PD 5portový gigabitový inteligentný switch Omada s 1 vstupným gigabitovým portom PoE++ a 4 výstupnými portami PoE+ Vzdialenosť prenosu napájania PoE až 200 m: Štandardná priechodná PoE zdvojnásobuje dĺžku prenosovej vzdialenosti medzi zdrojom napájania PoE a zariadeniami zo 100 m na 200 m bez toho, aby dochádzalo k strate gigabitových rýchlostí, a preto je skvelou voľbou pre dohľadové kamery a prístupové body vzdialenosť. 1 vstupný gigabitový port PoE++ a 4 výstupné porty PoE+: Podporuje rozpočet výstupného napájania PoE až 64 W / 44 W / 19 W / 6 W pri napájaní 802.3bt Type 4 (90 W), respektíve 802.3bt Type 3 (60 W), 802. at a 802.3af PoE.** Odolnosť proti poveternostným vplyvom: Puzdro s krytím IP55 – vodotesné, prachuvzdorné a odolné voči UV žiareniu. Prevádzkové teploty od -40 do 60 ° C a ochrana pred bleskom 4 kV zaisťujú stabilnú prevádzku aj za nepriaznivých vonkajších podmienkach. Jednoduchá inštalácia: Pomocou dodaných montážnych sád zariadenie ľahko pripevníte na stenu alebo na stožiar tak, aby dané miesto vyhovovalo vašim potrebám. Centralizovaná cloudová správa: Integrácia s platformou Omada SDN umožňuje cloudový prístup, vzdialenú správu a správu niekoľkých lokalít. Funkcie s pridanou hodnotou uľahčujú používanie v miestach inštalácie: statické smerovanie, zoznam riadenia prístupu (ACL), QoS a VLAN. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x Interface • 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE In Ports (compliance with 802.3af/at/bt) • 4× 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE Out Ports (compliance with 802.3af/at PoE) Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply Obtain Power from 802.3af/at/bt PoE Source PoE Ports (RJ45) • PoE In Port: Port 5, Compliance with 802.3af/at/bt • PoE Out Ports: Ports 1-4, compliance with 802.3af/at PoE • PoE Power Budget: -64 W when powered by 802.3bt Type 4 (90 W) -44 W when powered by 802.3bt Type 3 (60 W) -19 W when powered by 802.3at -6 W when powered by 802.3af Dimensions ( W x D x H ) 3.9 × 1.5 × 6.7 in (100 × 38.5 × 170 mm) Max Power Consumption 71.5 W (when powered by 802.3bt Type 4 (90 W)) Max Heat Dissipation 243.99 BTU/hr (when powered by 802.3bt Type 4 (90 W)) PERFORMANCE Switching Capacity 10 Gbps Packet Forwarding Rate 7.44 Mpps MAC Address Table 8k Packet Buffer Memory 4.1 Mbit Jumbo Frame 9 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • 802.1p CoS/DSCP priority • 8 priority queues • Priority Schedule Mode - SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) • Queue Weight Config • Bandwidth Control - Port/Flow-based Rating Limit • Smoother Performance • Storm Control - Multiple Control Modes(kbps/ratio) - Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control L2 and L2+ Features • 32 IP Interfaces - Support IPv4/IPv6 Interface • Static Routing - 32 IPv4/IPv6 Static Routes • DHCP Server • DHCP Relay - DHCP Interface Relay - DHCP VLAN Relay • DHCP L2 Relay • Static ARP • Proxy ARP • Gratuitous ARP • Link Aggregation - Static link aggregation - 802.3ad LACP - Up to 8 aggregation groups and up to 8 ports per group • Spanning Tree Protocol - 802.1D STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter/Protect, Root Protect • Loopback Detection • Flow Control - 802.3x Flow Control • Mirroring - Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Flow-Based - Ingress/Egress/Both • Device Link Detect Protocol (DLDP) • 802.1ab LLDP/ LLDP-MED L2 Multicast • 511 IPv4, IPv6 shared multicast groups • IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave - IGMP Snooping Querier - Static Group Config • Multicast VLAN Registration (MVR) • Multicast Filtering • MLD Snooping - MLD v1/v2 Snooping - Fast Leave - MLD Snooping Querier - Static Group Config • Limited IP Multicast (256 profiles and 16 entries per profile) Advanced Features • Automatic Device Discovery • Batch Configuration • Batch Firmware Upgrading • Intelligent Network Monitoring • Abnormal Event Warnings • Unified Configuration • Reboot Schedule IPv6 Support • IPv6 Dual IPv4/IPv6 • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping • IPv6 neighbor discovery (ND) • Path maximum transmission unit (MTU) discovery • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 • TCPv6/UDPv6 • IPv6 applications - DHCPv6 Client - Ping6 - Tracert6 - Telnet (v6) - IPv6 SNMP - IPv6 SSH - IPv6 SSL - Http/Https - IPv6 TFTP VLAN • VLAN Group - Max. 4K VLAN Groups • 802.1Q tag VLAN • MAC VLAN: 12 Entries • Protocol VLAN • GVRP • Voice VLAN Access Control List • Support up to 230 entries • Time-Range - Time Slice - Week Time-Range - Absolute Time-Range - Holiday • Time-based ACL • MAC ACL - Source MAC - Destination MAC - VLAN ID - User Priority - Ether Type • IP ACL - Source IP - Destination IP - IP Protocol - TCP Flag - TCP/UDP Sourc

od 108
Porovnať ceny

UniFi Pro Max 48 PoE 48-portový Layer 3 Etherlighting™ switch s výstupy 2,5GbE a PoE++ * Etherlighting™ - porty s podsvícením, které indikují umístění portu, rychlost/linku a nativní VLAN/síť * podpora záložního napájení Technické parametry Síťové rozhraní: * 32x GbE RJ45 * 16x 1/2,5 GbE RJ45 * 4x 10G SFP+ Rozhraní PoE: * 32x PoE/PoE+ (piny 1, 2+; 3, 6-) * 16x 60W PoE++ (pár A 1, 2+; 3, 6-) (pár B 4, 5+; 7, 8-) Rozhraní pro správu: Ethernet In-Band Kapacita switche: 224Gb/s Celková neblokující propustnost: 112Gb/s Celková napájecí PoE: 720W Max. PoE výkon na port * PoE: 15,4W * PoE+: 30W * PoE++: 60W Rozsah napětí režim PoE * PoE: 44-57V * PoE+: 50-57V Max. spotřeba energie: 100W (bez PoE výstupu) LCM displej: 1,3" dotykový Rozměry: 442,4x399,6x43,7mm Hmotnost: * 6,2kg bez úchytů * 6,3kg s úchyty

od 1297
Porovnať ceny

Podpora štandardu 10GBASE-T, 5GBASE-T, 2.5GBASE-T, 1000BASE-T a 100BASE-TX Prenos dát na vzdialenosť až 30 metrov* rýchlosťou 10 Gb/s (kábel UTP CAT 6A alebo vyšší) Prenos dát na vzdialenosť až 100 metrov* rýchlosťou 100 Mb/s, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, 5 Gb/s (kábel UTP CAT 5E alebo vyšší) Podpora DDM (teplota a napätie) SFP+ funkcia s pripojením počas prevádzky Podpora funkcie deaktivácie TX Rozsah prevádzkových teplôt pre komerčné produkty: 0–70 °C Kovové puzdro pre nízku elektromagnetickú interferenciu (EMI)

Ohnisková vzdialenosť objektívu v mm:3,83

Obousměrný SPF modul WDM TL-SM321A Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů MEDIA CONVERTER & MODULE Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Wave Length TX: 1550nm / RX: 1310nm Power Supply 3.3V Safety & Emission FCC, CE Cabel Single-mode Fiber Fiber Type 9/125 µm Single-mode Max. Cable Length 10km Data Rate 1.25Gbps Port Type LC/UPC Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Dimensions UACC-Rack-Ear-1U metal ear: 50 x 42.8 x 19.5 mm (2 x 1.7 x 0.8") Weight UACC-Rack-Ear-1U metal ear: 50 g (1.8 oz) Material Metal ear: galvanized steel (SGCC) Treatment Texture Screws #10-32, M4

Ubiquiti Pro XG AggregationFunkce Profesionální 25G přepínač * Profesionální 32portový L3 přepínač s technologií Etherlighting™ pro vysokokapacitní 25G SFP28 připojení Obrovský přepínací výkon * Přepínací kapacita 1.6 Tbps a non-blocking propustnost 800 Gbps pro nejnáročnější sítě Bohaté L3 a L2 funkce * Pokročilé směrování, DHCP, ACL, IGMP a mnoho dalších síťových funkcí na vrstvě 2 i 3 Redundance a odolnost * Záložní DC napájení, vnitřní napájecí zdroj a robustní ocelová konstrukce pro datacentra Moderní správa a ochrana * Dotykový LCM displej, ochrana proti ESD a kompatibilita s NDAA Specifikace PŘEHLED Rozměry: 442.4 x 43.7 x 480 mm Rozložení portů: * 32× 25G SFP28 (25G/10G/1G) Redundance: DC Power Backup Layer 3: Ano Formát: Rack Mount (1U) Etherlighting™: Ano VÝKON Přepínací kapacita: 1.6 Tbps Non-blocking propustnost: 800 Gbps Forwarding rate: 1.2 Bpps Počet VLAN: 1 000 MAC tabulka: 32 000 položek Tabulka L3: * ARP: 128 000 * IPv4 routy: 256 000 Packet buffer: 8 MB Access Lists: * IPv4: 256 * MAC: 256 LAYER 3 FUNKCE DHCP Server (lokální sítě): Ano DHCP Relay: Ano Inter-VLAN Routing: Ano Statické routování: Ano LAYER 2 FUNKCE Agregace portů (LACP): Ano STP & RSTP: Ano IGMP konfigurace: Ano IGMP Snooping: Ano 802.1X řízení: Ano MAC/ACL izolace: Ano DHCP Snooping & Guarding: Ano Omezení odchozího přenosu: Ano Řízení toku: Ano Storm Control: Ano Multicast/Broadcast omezení: Ano Blokování MAC adres: Ano IP ACL & izolace: Ano MAC restrikce na portu: Ano Izolace portů: Ano Zrcadlení portů: Ano Jumbo Frames: Ano LLDP-MED: Ano Voice VLAN: Ano Ochrana proti smyčkám: Ano HARDWARE Max. spotřeba energie: 200 W Způsob napájení: * 100–240V AC, 50/60 Hz * USP RPS DC vstup Vstupní napětí: 100–240V AC Napájecí zdroj: Interní, AC/DC, 200 W Ethernet management: Ano Odvod tepla: 457 BTU/h Hmotnost: 7 kg Materiál šasi: Ocel SGCC Montážní systém: * 4bodové racky 482.6 mm * Hloubka rámu: 600–1 066 mm DALŠÍ Displej: 1.3" dotykový LCM Ochrana ESD: * Vzduch: ±12 kV * Kontakt: ±8 kV Provozní teplota: -5 až 40 °C Provozní vlhkost: 10–90 % (bez kondenzace) Etherlighting™ SFP28: Ano LED RPS: Ano NDAA kompatibilní: Ano Certifikace: CE, FCC, IC

od 2318
Porovnať ceny

All-weather siren delivering 110dB alarm and emergency LED lighting powered using PoE input

od 117
Porovnať ceny

QSW-3205-5T rychlost 10G s cenově výhodným 5portovým 10GbE neřízeným switchem Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/qsw-3205-5t Funkce 5portový 10GBASE-T neřízený switch QNAP QSW-3205-5T vám umožňuje snadno a jednoduše upgradovat na rychlosti 10GbE. Toto cenově výhodné řešení zajišťuje stabilní a vysokorychlostní 10GbE připojení a bezproblémově se integruje s Wi-Fi 7 pro optimální výkon sítě. Je ideální pro kanceláře a multimediální místnosti, poskytuje vysokorychlostní přenos dat, sdílení velkých souborů a efektivní pracovní postupy pro spolupráci. QSW-3205-5T je vyroben na Tchaj-wanu (MIT) a poskytuje vysoce kvalitní a spolehlivé síťové řešení. *5x 10GBASE-T RJ45 portů podporujících pět rychlostí: 10G, 5G, 2,5G, 1G a 100Mb. *Lehký, kompaktní a kompatibilní s EEE s nízkou spotřebou energie, ideální pro vnitřní prostředí. *Ultra tichý design bez ventilátoru s účinným odvodem tepla, který zajišťuje nehlučné pracovní prostředí. *Podporuje přenos 12K jumbo rámců, zlepšuje efektivitu přenosu velkých souborů a snižuje míru ztráty paketů. OBSAH BALENÍ *QSW-3205-5T *napájecí kabel *hmoždinky *konzolové šřouby *podložky/nožičky *instalační příručka SPECIFIKACE Typ správy *Unmanaged Počet portů *5 10GbE BASE-T (RJ45) *5 (10G/5G/2,5G/1G/100M) Popis napájecího zdroje *adaptér Max. spotřeba energie *36W Typ vstupního napájení *DC Rozsah vstupního napětí *12V/3A Tabulka adres MAC *16 tisíc Celková neblokující propustnost *50Gb/s Kapacita switche *100Gb/s Energeticky účinný Ethernet (stížnost IEEE 802.3az) *ano Ventilátor *ne Podporované normy *IEEE 802.3 Ethernet *IEEE 802.3u 100BASE-T *IEEE 802.3ab 1000BASE-T *IEEE 802.3bz 2.5G/5GBase-T *IEEE 802.3an 10GBASE-T *IEEE 802.3az EEE *IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control Form Factor *Desktop Indikátory LED *port: rychlost/link/aktivita *systém: napájení/stav/smyčka Rozměry (VxŠxH) *44x210x160mm Hmotnost (čistá) *960g Hmotnost (celková) *1,2kg Provozní teplota *0-40°C Relativní vlhkost *5 až 95%, bez kondenzace Rámec Jumbo *12 tisíc Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 309
Porovnať ceny

XGS4600-32F-ZZ0102F32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit SFP + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x 10Gbit SFP+ ports, physical stacking of up to 4 units via 10G, IP routing, redundant power supply

od 2255
Porovnať ceny

Model: AP-503R-RW Typ produktu: Access Points Bezdrátový standard: *802.11b *802.11a/g *802.11n *802.11ac *802.11ax Typ antény: Všesměrová PoE: Ano Rozměry: 145 x 51 x 145 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 270 g Záruka: Doživotní

od 308
Porovnať ceny

QSW-M3212R-8S4T 10GbE L2 řízený switch s poloviční šířkou pro montáž do racku pro vysokorychlostní sítě pro menší až střední podniky a malé kanceláře Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/qsw-m3212r-8s4t Funkce QSW-M3212R-8S4T je řízený switch s poloviční šířkou pro montáž do racku. Má osm portů 10GbE SFP+ a čtyři porty 10GbE RJ45, díky čemuž poskytuje uživatelům v malých a středních podnicích a malých kancelářích další porty pro připojení zařízení 10GbE s různými rozhraními za dostupnou cenu. Zařízení QSW-M3212R-8S4T podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na základní úrovni. Díky poloviční šířce lze zařízení QSW-M3212R-8S4T pohodlně umístit do pracovního prostředí, aniž by zabíralo příliš mnoho místa. Do jedné 1U pozice v racku lze totiž nainstalovat dvě zařízení. Zařízení QSW-M3212R-8S4T se vyrábí na Tchaj-wanu (MIT) a poskytuje vysoce kvalitní a spolehlivé síťové řešení. *Switch je vybaven osmi optickými porty 10GbE SFP+ (zpětně kompatibilními s 1G SFP) a čtyřmi multirychlostními porty 10GbE RJ45 (zpětně kompatibilními s 5G/2,5G/1G) pro vysokorychlostní sítě. *Poskytuje funkce správy úrovně 2 (jako jsou LACP, VLAN, ACL a LLDP) pro pracovníky IT, aby bylo možné účinně řídit šířku pásma sítě a zvýšit zabezpečení. *Je jedním z mála webově řízených switchů, které podporují protokol Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP). Lze snadno a efektivně zavádět malé/střední sítě, které podporují rozšíření, redundanci a prevenci smyček. *QSS je možné aktualizovat pouhým kliknutím, což pracovníkům IT pomáhá zajišťovat zabezpečení sítě. SPECIFIKACE Typ správy *webová správa Počet portů *12 10GbE SFP+ *8 10GbE BASE-T (RJ45) *4 Port správy *1x 1GbE RJ45 Popis napájecí jednotky *vnitřní napájecí jednotka Max. spotřeba energie *80W Typ vstupního výkonu *AC Rozsah vstupního napětí *100-240V AC, 50/60Hz Tabulka adres MAC *16K Celková neblokující propustnost *160Gb/s Kapacita přepínání *320Gb/s Rozhraní pro správu *web Řídící panel *RJ45 Ventilátor *2x PWM VAPO ložiskový ventilátor Podporované normy *IEEE 802.3 Ethernet *IEEE 802.3u 100BASE-T *IEEE 802.3ab 1000BASE-T *IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX *IEEE 802.3ae 10G Fiber *IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control *IEEE 802.1Q VLAN Tagging *IEEE 802.1w RSTP *IEEE 802.3ad LACP *IEEE 802.1AB LLDP *IEEE 802.1p Class of Service Form Factor *do racku (s poloviční šířkou) Indikátory LED *Portů: Rychlost/Spojení/Činnost *Systému: Napájení/Stav Tlačítka *nastavení Rozměry (VxŠxH) *43,3x207x199,5mm Hmotnost (čistá) *1,48kg Hmotnost (celková) *2,19kg Provozní teplota *0-40°C Relativní vlhkost *5 až 95%, bez kondenzace Rámec Jumbo *9K Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 720
Porovnať ceny

Switch: Ano Kapacita směrování: 336 Gbps Konektory: *48 x 10/100/1000Base-T Ports *4 x combo SFP+ Ports Napájení: 96 W (dual DC) PoE: Ano Rozměry: 440x43x360 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 4,8 kg

od 4202
Porovnať ceny

ZYXEL 8-port GbE Smart Managed Switch Řada Zyxel GS1900 nabízí 8portový inteligentní spravovaný přepínač GbE s gigabitovou rychlostí a základními funkcemi pro správu, které přinášejí flexibilitu a konektivitu do vaší podnikové sítě. Řada GS1900 poskytuje funkce pro úsporu energie a plnou podporu IPv6, aby byla vaše síť připravena na budoucí rozšiřování. Modely PoE navíc podporují IEEE 802.3at poskytující maximální výkon 30 wattů na port. Inteligentní ventilátor a bezventilátorová konstrukce řady GS1900 umožní vašim sítím tichý provoz ve vaší kanceláři. Počet portů: 8x 100/1000 Mbps Kapacita switche: 16 Gbps Napájení: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz Max. spotřeba: 5 W Rozměry: 250 x 104 x 27 mm Hmotnost: 0,65 kg

Popis produktu Zařízení je součástí kompletní řady výrobků UniFi, podporuje standardy 802.11a/g/b/n/ac/ac-wave2, kdy používá jak pásmo 2,4GHz, tak i 5GHz a to s modulačními rychlostmi 300Mbps a 1733Mbps. K podpoření výkonu bezdrátové části je UAP vybaveno jedním Gigabit ethernetovým portem, který je kompatibilní s PoE standardem 802.3af. Maximální výkon 2,4GHz rádiové části je 23dBm a 26dBm v pásmu 5GHz. Šifrování pomocí WPA2 je dnes již samozřejmostí. Výhody MU-MIMO technologie Díky MU-MIMO (MultipleUser - Multiple In - Multiple Out) technologii je UAP-nanoHD schopno komunikovat s několika zařízeními ve stejný čas: 4 klienti 1x1 2 klienti 2x2 1 klient 2x2 + 2 klienti 1x1 1 klient 3x3 + 1 klient 1x1 Volitelné šasi Jako první z rodiny UniFi bude mít tento model volitelné šasi, které bude možné dokoupit a bude na výběr z celkem 6ti různých vzorů - mramor, matná černá, beton, dřevo, tkanina a vojenské maskování. Velmi malé rozměry UAP-nanoHD je nejmenší přístupový bod UniFi. Je o 30% menší než verze UAP AC Pro a přibližně stejně veliký jako UAP-AC-Lite. Komplexní řídící SW pro všechny produkty UniFi K zařízení je potřeba stáhnout z oficiálních stránek originální software nazývaný UniFi Network application, díky kterému lze řídit celou síť. Nespornou výhodou UniFi Network application je, že je zcela zdarma bez jakéhokoliv omezení! Tento centrální management umožní nahrávat mapy a nastavit základní parametry jako například SSID, guest účet, úvodní stránku, statistiky provozu i seznam a status asociovaných klientů vždy snadno a rychle. Výhody UniFi řešení * Zero Handoff Roaming - bezvýpadkový přechod mezi jednotlivými AP * Wireless uplink (hodí se tam, kam není možné dostat datový kabel) * až 4 SSID * detailní statistiky provozu * Guest síť * Voucher system * Load balance - udržování rovnoměrné zátěže/přepínání klientů * omezování rychlosti pro každé SSID Obsah balení * (5) zařízení * (5) montážní úchyty na strop a zeď * (5) sada šroubků a hmoždinek Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 2,4 + 5GHz (dual band) Přenosová rychlost WiFi - 2,4GHz [Mb/s]: 300 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 1733 WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a,802.11b/g Vysílací výkon 2,4GHz [dBm]: 23 Vysílací výkon 5GHz [dBm]: 26 Šifrování: WEP, WPA, WPA2 2,4GHz MIMO: 2x2 5GHz MIMO: 4x4 Typ antény: Vestavěná Počet vestavěných antén: 4 Zisk antény [dBi]: 3 Fyzické charakteristiky Použití: Vnitřní Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: -10 až 70 Hmotnost [g]: 300 Hloubka [mm]: 160 Šířka [mm]: 160 Výška [mm]: 33 Konektory a rozhraní Rychlosti LAN: (1) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN: Ano Napájení Max. spotřeba energie [W]: 10,5 Napájení přes PoE: 802.3af, 48V DC Typy PoE: Vstupní Software Operační mód: Access Point Podpora IPv6: Transparentní (režim bridge) Výchozí IP adresa: Dynamická z DHCP Výchozí jméno a heslo: Ubiquiti/Ubiquiti

od 765
Porovnať ceny

Model: TP-Link Archer Air R5 Bezdrátový standard: *IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz *IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz Bezdrátový datový přenos: *5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) *2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) Šifrování: *WPA/WPA2 *WPA3 *WPA/WPA2-PSK Typ antény: Všesměrová Konektory: *1× Gigabit WAN Port *1× Gigabit LAN Port Rozměry: 210 x 10,8 x 140 mm (Š x V x H) Záruka: 3 roky

DS-PMA-Combo C+ Modul SFP XGS-PON a GPON Combo třídy C+ Funkce *Umožňuje vícero gigabitové optické internetové připojení až do symetrického přenosu 10 Gbps. *Podporuje XGS-PON/XG-PON a GPON pro flexibilní nasazení a přístup k internetu. *Podporuje horké přepínání pro rychlou a snadnou instalaci a použití. *Podporuje protokol OMCI a DDM (Digitální diagnostické monitorování) pro centralizované řízení a sledování v reálném čase. Specifikace Modul Kombo PON SFP+ Vlnová délka *XGS-PON: *Tx: 1577 nm *Rx: 1270 nm *XG-PON: *Tx: 1577 nm *Rx: 1270 nm *GPON: *Tx: 1490 nm *Rx: 1310 nm Konektor *Zařízení: XGS-PON/XG-PON/GPON SFP+ * Vlákno: SC/UPC Typ vlákna: Jednovláknové (9/125 um) Datová rychlost *XGS-PON: * Přenosová rychlost: 9,953 Gbps *Rychlost přenosu dat: 9,953 Gbps *XG-PON: * Přenosová rychlost: 9,953 Gbps *Rychlost přenosu dat: 2,488 Gbps *GPON: * Přenosová rychlost: 2,488 Gbps * Rychlost přenosu dat: 1,244 Gbps Úroveň výkonu *XGS-PON: *Tx Optický výkon: +3~+8 dBm *Rx Citlivost ?-29 dBm *Rx Saturační optický výkon >-8 dBm *XG-PON: *Tx Optický výkon: +3~+8 dBm *Rx Citlivost ?-30,5 dBm *Rx Saturační optický výkon >-10 dBm *GPON: *Tx Optický výkon: +3~+7 dBm *Rx citlivost ?-32 dBm *Rx Saturační optický výkon >-12 dBm Poměr vyhasnutí: >8,2 dB Tolerance optického výkonu Rx: >5 dBm Přenosová vzdálenost: Max. 20 km Hot swap: Ano Jmenovité napětí: 3,3 V (< ± 5%) Diagnostická funkce: Monitoruje parametry, jako je napětí, výkon transceiveru a teplota Elektrická úroveň *XGS-PON/XG-PON: *Datové rozhraní: CML *GPON: *Datové rozhraní: LVPECL * Ovládací rozhraní: LVTTL

od 406
Porovnať ceny

TP-Link EAP655-Wall AX3000 Wall Plate WiFi 6 Access Point *Vynikající WiFi 6 rychlostí: Současná rychlost 574 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz a 2402 Mb/s na frekvenci 5 GHz dává dohromady rychlost WiFi 2976 Mb/s. *Vysoce výkonné připojení: Přenášejte data na více zařízení současně s menším zpožděním díky OFDMA a MU-MIMO. *Kompletní pokrytí Wi-Fi v místnosti: Zaručeně silný signál a pokrytí Wi-Fi z rohu do rohu v každé místnosti. *Více gigabitových portů: Připojte více zařízení díky třem gigabitovým portům pro downlink, z toho jeden s průchodem PoE. *Centralizovaná cloudová správa: Integrace do Omada SDN pro přístup ke cloudu a vzdálenou správu. *Zabezpečená síť pro hosty: Zavedení více možností ověřování (SMS/ Facebook Wi-Fi/ Voucher) s vysoce kvalitními technologiemi bezdrátového zabezpečení. *Snadná instalace a podpora PoE: Snadná instalace, kompatibilní s 86 mm a standardní rozvodnou krabicí EU a USA a podpora PoE 802.3at. Rozhraní: *Uplink: 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port *Downlink: 3× 10/100/1000 Mbps Ethernet Ports (jeden port podporuje PoE out a funkce PoE out vyžaduje vstup 802.3at PoE+) Tlačítka: reset, LED Napájení: 802.3af/at PoE Rozměry: 143 × 86 × 42.6 mm Bezdrátový standard: IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a Přenosová rychlost: *5 GHz: Up to 2402 Mbps *2.4 GHz: Up to 574 Mbps

od 109
Porovnať ceny

Model: Aruba 8100 Určeno pro: Rack Konektory: *24x ports 100M/1/2.5/5/10 GbE *4x ports 1/GbE/10GbE (SFP/SFP+) *4x ports 40GbE/100GbE (QSFP+/QSFP28) Napájení: 400 W Rozměry: 442 x 44 x 406 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 8.30 kg Záruka: Doživotní

od 23128
Porovnať ceny

PŘEHLED Série přístupových bodů Aruba 510 s technologií 802.11ax vysokorychlostní přístup pro mobilní zařízení. Rychlosti dosahují až 4.8 Gb/s v pásmu 5GHz a až 575 Mb/s v pásmu 2,4Ghz. Každý AP podporuje až 256 klientských zařízení. Odkaz na web výrobce: https://www.arubanetworks.com/assets/ds/DS_AP510Series.pdf SPECIFIKACE Rozhraní *E0: HPE SmartRate port (RJ-45, maximum negotiated speed 2.5Gbps) *E1: 10/100/1000BASE-T Ethernet network interface (RJ-45) *DC power interface: 12Vdc (nominal, +/- 5%), accepts 2.1mm/5.5mm center-positive circular plug with 9.5mm length *USB 2.0 host interface (Type A connector) *Bluetooth 5 and Zigbee (802.15.4) radio *Integrated vertically polarized omnidirectional antenna with roughly 30 degrees downtilt and peak gain of 3.5dBi (AP-515) or 4.9dBi (AP-514) *Visual indictors (two multi-color LEDs): for System and Radio status *Reset button: factory reset, LED mode control (normal/off)

od 1399
Porovnať ceny

NETGEAR MS308 8-Port Multi-Gigabit 2.5G Unmanaged Switch: NETGEAR MS308 je 8portový multigigabitový switch s kovovým tělem a rychlostmi až 2,5 Gb/s. Nabízí tichý provoz bez ventilátoru, energetickou úspornost a možnost montáže na stůl i na zeď. Vlastnosti: *Jednoduché nastavení: bez nutnosti softwaru nebo konfigurace *Univerzální umístění: možnost instalace na stůl nebo na zeď *LED kontrolky: pro sledování aktivity a rychlosti portů *Úsporný provoz: podpora IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) *Rychlost připojení: 8 portů s rychlostmi 100Mbps/1Gbps/2.5Gbps *Maximální propustnost: neblokující architektura *Tichý chod: bez ventilátoru, vhodný do kanceláře Technické specifikace: *Počet portů: 8x 1G/2.5G Ethernet RJ-45 (100M/1G/2.5G) *Materiál šasi: Kov *Konektor: RJ-45 *Montáž: Stolní / nástěnná *Celková kapacita přepínání: 40Gbps *Maximální počet MAC adres: 4K *Velikost vyrovnávací paměti: 1MB *Podpora jumbo rámců: až 12 288 bajtů *Forwarding rate (1Gbps port): 1,488,095 fps *Forwarding rate (2.5Gbps port): 3,720,238 fps *Latence (1Gbps port):

od 226
Porovnať ceny

Přepínače řady HPE FlexFabric 5945 jsou přepínače s vysokou hustotou, velmi nízkou latencí a s horní částí rozvaděče (ToR), které se ideálně hodí pro nasazení na agregační nebo přístupové vrstvě serverů ve velkých podnikových datových centrech. Přepínače HPE 5945 jsou také dostatečně výkonné pro nasazení na vrstvě jádra ve středně velkých podnicích. S nárůstem virtualizovaných aplikací a provozu mezi servery zákazníci vyžadují páteřní přepínače a přepínače ToR, které dokáží splnit jejich požadavky na propustnost. S přepínačem HPE 5945 mohou nyní datová centra podporovat až 100GbE na port, což umožňuje vysoce výkonné připojení serverů a schopnosti zvládnout virtuální prostředí. Řada přepínačů HPE FlexFabric 5945 poskytuje možnosti, které odpovídají vašemu rozpočtu a IT prostředí, díky průchodnosti s velmi nízkou latencí a rychlostí vedení, nabízí různou hustotu portů a rychlosti připojení 100GbE/40GbE/25GbE/10GbE spine/ToR. Klíčové vlastnosti *Vyspělé přepínače pro datová centra s vysokou hustotou a HPE FlexFabric Network Analytics *Vysoce výkonné switche pro datová centra *Podniková agilita a odolnost se softwarem Hewlett Packard Enterprise Comware 7 *Jednoduchost a nižší TCO Technické parametry Porty a sloty *4 module slots and 2 x 1 Gb SFP ports, supporting up to a maximum of 96 x 10/25GbE and 8 x 100GbE ports, or up to 32 x 100GbE ports Spotřeba *650 W Paměť a procesor *1 GB flash packet buffer size: 16 MB 4 GB SDRAM Rozměry *88.1 × 440 × 660 mm Hmotnost *18,1 kg Odkaz na stránku výrobce: https://buy.hpe.com/emea_europe/en/networking/networking-switches/hpe-flexfabric-5945-switch-series/hpe-flexfabric-5945-4-slot-switch/p/JQ076A

od 27572
Porovnať ceny

Model: D-Link DXS-3610-54T Switch: Ano Určeno pro: Rack Drátový datový přenos: *SFP/SFP+ - 1/10GbE *QSFP+/QSFP28 - 40/100GbE Konektory: *48x 1/10GbE Base-T ports RJ-45 *6x 40/100GbE QSFP+/QSFP28 ports *1x USB2.0 Type A port Napájení: 330.2 W Rozměry: 441 x 43,5 x 487 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 9.88 kg Záruka: Doživotní OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.

od 15746
Porovnať ceny

The HPE MSR3000 Router Series is a family of high-performance medium to large branch routers that deliver integrated routing, switching, security, and SIP in a single box. With its integrated infrastructure and modular design, the MSR3000 reduces complexity and simplifies your network while enabling faster time to service and enhanced performance. The MSR3000 increases flexibility and agility by delivering support for a wide range of virtualized applications on the Open Application Platform module. It offers lasting investment protection, and helps reduce capital and operating expenses. *Supports ARP, DHCP, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IGMP, IGMP v2, IGMP v3, IPSec, NTP, OSPF, RIP, SSH, TCP/IP, UDP/IP, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w (RSTP) Networking *Remote Management over CLI, HTTP, RMON, SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, Telnet *256MB Flash Memory

od 4024
Porovnať ceny
Top