Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Systém pro celou domácnost - Zabiják mrtvé Wi-Fi zóny *Deco využívá systém jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy! *Díky pokročilé Deco síťové technologii jednotky spolupracují na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem sítě. Zařízení se automaticky přepíná mezi jednotkami Deco při vašem pohybu po domě pro dosažení nejvyšší možné rychlosti. *Deco E4 poskytuje rychlé a stabilní spojení rychlostí až 1167 Mb/s a spolupracuje s hlavními poskytovateli internetových služeb (ISP) a modemem. *Deco dokáže zvládnout provoz i z nejrušnějších sítí a poskytuje připojení bez zpoždění až pro 100 zařízení. *Rodičovská kontrola omezuje čas online a blokuje nevhodné webové stránky podle jedinečných profilů vytvořených pro každého člena rodiny. *Instalace s aplikací Deco, která vás provede každým krokem, je jednodušší než kdy jindy. https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/ PARAMETRY Procesor: Qualcomm CPU Porty: 2x 10/100Mbps WAN/LAN Porty, 1x napájecí port Tlačítko: 1x Reset Anténa: 2x interní dvoupásmové antény Rozměry: 190,5 x 90,7 x 90,7 mm Vstup napájecího adaptéru: 100-240V 50/60HZ 0.3A Výstup napájecího adaptéru: 12V/1A Typ WAN: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP DHCP: Server, Client Firewall zabezpečení: SPI Firewall Protokol: IPv4, IPv6 Frekvence: 2.4 GHz a 5 GHz Přenos signálu: 867 Mbps na 5 GHz, 300 Mbps na 2.4 GHz Bezdrátové zabezpečení: WPA-PSK/WPA2-PSK Certifikace: CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS Požadavky Smartphone/Tablet: iOS 9.0 nebo vyšší, Android 4.4 nebo vyšší Operační teplota: 0°C-40°C Obsah balení: *1x Deco zařízení *1x Napájecí adaptér *1x RJ45 Ethernet kabel

Alternativní označení produktu: „CBS350-16P-2G-EU“; „CBS350-16P-2G-EU-RF“ ; „CBS350-16P-2GEU-RF“ Ukončení prodeje 29.10.2024, nástupcem je: C1300-16P-2G Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a technologie s velkou šířkou pásma. Tyto přepínače mohou zlepšit dostupnost vašich kritických aplikací, chránit vaše obchodní informace a optimalizovat šířku pásma sítě, aby efektivněji poskytovaly informace a podporovaly aplikace. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 26,78 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 36 Gb/s *Tabulka MAC: 16K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 3 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), advanced threat protection, IPv6 first-hop security, quality of service (QoS), sFlow, IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 16 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 2 x SFP *Napájení vyhrazeno pro PoE: 120 W *Počet portů, které podporují PoE: 16 *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 268 x 297 x 44 mm *Hmotnost: 2,38 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A Držáky do racku nejsou součástí balení.

od 377
Porovnať ceny

TL-SG1210MP - 10-Port Gigabit Desktop Switch s 8-Porty PoE+ FUNKCE *9 gigabitových portů RJ45 a 1 kombinovaný gigabitový port SFP/RJ45 *8 portů PoE+ přenáší data i napájení přes jediný kabel a disponují celkovým rozpočtem napájení 123 W. *Switch vyhovuje standardu IEEE 802.3af/at PoE+ a podporuje napájení PoE s výkonem až 30 W na každém portu PoE. *Přenos dat a napájení na vzdálenost až 250 m v rozšířeném režimu. *Prioritní režim poskytuje vysokou prioritu portům 1–2, aby byl zajištěn kvalitní provoz citlivých aplikací. *Režim izolace umožňuje jedním kliknutím oddělit přenos dat klientů k zajištění vyššího zabezpečení a výkonu. *S funkcí automatického obnovení PoE automaticky restartuje vypadlá nebo nereagující zařízení napájená přes PoE. *Zapojení „Plug and Play“ bez nutnosti konfigurace PARAMETRY Standardy: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3z Porty: 9x 10/100/1000 Mbps RJ45 Portů, 1x Gigabit Combo Port POE: 1-8. až 30 W na port PoE budget: 123W Auto-Negotiation: Ano Auto MDI/MDIX: Ano Max. spotřeba energie: 7,93W (bez PD), 141,40 W (s PD) Forwarding mode: Store and Forward Přepínací kapacita: 20 Gbps Tabulka MAC adres: 4K, auto learning, auto-aging Extend Mode: Ano Priority Mode: Ano Isolaton Mode: Ano Flow Control: Ano Počet ventilátorů: žádný LED: Power, Link/Act, PoE Status, PoE Max Rozměry: 209 x 126 x 26 mm Certifikace: CE, FCC Operační teplota: 0 - 40°C Skladovací teplota: -40 - 70°C Operační vlhkost: 10% až 90% Skladovací vlhkost: 5% - 90%

Popis produktu Wi-Fi musí být rychlé, spolehlivé a snadno spravovatelné, musí se dostat do každé místnosti a do každého rohu. To je přesně to, co Audience (RBD25G-5HPacQD2HPnD) může nabídnout ve velkém stylu - dokonce i v největších domech! Třípásmový router MikroTik Audience je třípásmový (jeden 2,4 GHz a dva 5 GHz) domácí přístupový bod s technologií síťování. Pokud potřebujete Wi-Fi v obrovské budově se všemi druhy překážek, jednoduše přidejte do své sítě další Audience zařízení - stisknutím tlačítka se budou synchronizovat bez problémů a vytvoří se jediná síť Wi-Fi, která pokryje celé prostory. Počáteční nastavení je také velmi jednoduché - stáhněte si aplikaci pro iOS nebo Android MikroTik, připojí se k routeru a provede vás procesem rychlého nastavení. Velikost pokrytí V některých případech může jedna jednotka Audience nahradit několik dalších směrovačů - v testech od MikroTiku snadno pokryla 1858 m2. Závisí to na množství překážek, klientů Wi-Fi a rušení, takže výsledky se mohou lišit. Dual-Band 2,4 GHz a 5 GHz bezdrátové pokrytí vyřeší většinu problémů s rušením v přeplněném prostředí. Například můžete současně použít kanál 2,4 GHz pro všechna vaše domácí mobilní zařízení a rezervovat si kanál 5 GHz pro váš počítač nebo TV. Obsah balení Zařízení Napájecí adaptér 24V / 1.5A Patch kabel Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 2.4 + 5 GHz (dual band) WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a, 802.11b/g MU-MIMO: Ano Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz [Mb/s]: 300 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 1733 + 866 Vysílací výkon 2.4GHz [dBm]: 26 Vysílací výkon 5GHz [dBm]: 32 2.4GHz MIMO: 2 x 2 5GHz MIMO: 4 x 4 Typ antény: Vestavěná Počet vestavěných antén: 4 Zisk antény [dBi]: 4,5 Fyzické charakteristiky Provedení: Desktop Použití: Vnitřní Provozní teplota [°C]: -40 až 60 Hloubka [mm]: 39 Šířka [mm]: 129 Výška [mm]: 0,5 Hardware RAM [MB]: 256 CPU: IPQ-4019 Frekvence CPU [MHz]: 716 Počet CPU jader: 4 Velikost uložiště [MB]: 128 Konektory a rozhraní Rychlosti LAN: (2) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN: Ano Napájení Napájení přes PoE: 802.3af, 802.3at, 24 .. 57V DC Typy PoE: Pouze PoE-In Max. spotřeba energie [W]: 27 Napájení přes konektor/svorkovnici: 12 .. 57V DC Software Operační mód: AP Router Operační systém: RouterOS - L4 Podpora IPv6: Ano Výchozí IP adresa: 192.168.88.1 Výchozí jméno a heslo: admin / -

od 138
Porovnať ceny

Baseus Security N1 Plus 2K (sada 2ks+centrální stanice) bílá *Rozlišení 2K *Instalace bez kabelů – podpora WiFi *Notifikace – sledování pohybu ( LED reflektor ) *AI – detekce osob *Obousměrná komunikace *Paměť vestavěná 16GB ( možnost rozšíření až 16 TB ) *Zorné pole – 145° *Noční vidění – barevní i černobílé *Aplikace *Kapacita baterie 9 600 mAh – až 270 dní *IP67

od 317
Porovnať ceny

8portový gigabitový L2+ riadený switch JetStream s 2 SFP slotmi Plne gigabitové porty: 8 gigabitových portov RJ45 a 2 porty SFP poskytujú vysokorýchlostné pripojenie. Integrované do platformy Omada SDN: Funkcia ZTP (Zero-Touch Provisioning)*, centralizovaná cloudová správa a inteligentné monitorovanie. Centralizovaná správa: Cloudový prístup a aplikácia Omada pre maximálne pohodlie a jednoduchú správu. Statické smerovanie: Pomáha smerovať tok dát po lokálnej sieti, čím zaisťuje efektívne využívanie sieťových prostriedkov. Robustná stratégia zabezpečenia: Funkcia viazania na adresu IP-MAC, ACL, zabezpečenie portov, ochrana proti útokom DoS, funkcia Storm Control, funkcia DHCP Snooping, overovanie protokolom 802.1X a Radius a ďalšie funkcie. Optimalizovaný prenos hlasu a videa v aplikáciách: L2/L3/L4 QoS a funkcie IGMP Snooping. Samostatná správa: Webové rozhranie, CLI (konzolový port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a funkcie Dual Image prinášajú pokročilé možnosti správy. HARDWARE FEATURES Interface • 8× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports • 2× Gigabit SFP Slots • 1× RJ45 Console Port • 1× Micro-USB Console Port Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240 V AC~50/60 Hz Dimensions ( W x D x H ) 11.6×7.1×1.7 in (294×180×44 mm) Mounting Rack Mountable / Desktop Max Power Consumption 6.84 W (220 V/50 Hz) Max Heat Dissipation 23.33 BTU/h (220 V/50 Hz) PERFORMANCE Switching Capacity 20 Gbps Packet Forwarding Rate 14.89 Mpps MAC Address Table 8K Packet Buffer Memory 4.1 Mbit Jumbo Frame 9 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • 8 priority queues • 802.1p CoS/DSCP priority • Queue scheduling - SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) - SP+WRR • Bandwidth Control - Port/Flow based Rating Limiting • Smoother Performance • Action for Flows - Mirror (to supported interface) - Redirect (to supported interface) - Rate Limit - QoS Remark L3 Features • 16 IPv4/IPv6 Interfaces • Static Routing - 48 static routes • Static ARP • 316 ARP Entries • Proxy ARP • Gratuitous ARP • DHCP Server • DHCP Relay • DHCP L2 Relay L2 and L2+ Features • Link Aggregation - Static link aggregation - 802.3ad LACP - Up to 8 aggregation groups and up to 8 ports per group • Spanning Tree Protocol - 802.1d STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter, BPDU Protect, Root Protect, Loop Protect • Loopback Detection - Port-based - VLAN based • Flow Control - 802.3x Flow Control - HOL Blocking Prevention • Mirroring - Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Tx/Rx/Both L2 Multicast • Supports 511 (IPv4, IPv6) IGMP groups • IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave - IGMP Snooping Querier - IGMP Authentication • IGMP Authentication • MVR • MLD Snooping - MLD v1/v2 Snooping - Fast Leave - MLD Snooping Querier - Static Group Config - Limited IP Multicast • Multicast Filtering: 256 profiles and 16 entries per profile Advanced Features • Support Omada Hardware Controller (OC200/OC300), Software Controller, Cloud-Based Controller • Automatic Device Discovery • Batch Configuration • Batch Firmware Upgrading • Intelligent Network Monitoring • Abnormal Event Warnings • Unified Configuration • Reboot Schedule • ZTP (Zero-Touch Provisioning)* VLAN • VLAN Group - Max 4K VLAN Groups • 802.1q Tagged VLAN • MAC VLAN: 12 Entries • Protocol VLAN: Protocol Template 16, Protocol VLAN 16 • GVRP • VLAN VPN (QinQ) - Port-Based QinQ - Selective QinQ • Voice VLAN Access Control List • Time-based ACL • MAC ACL - Source MAC - Destination MAC - VLAN ID - User Priority - Ether Type • IP ACL - Source IP - Destination IP - Fragment - IP Protocol - TCP Flag - TCP/UDP Port - DSCP/IP TOS - User Priority • Combined ACL • Packet Content ACL • IPv6 ACL • Policy - Mirroring - Redirect - Rate Limit - QoS Remark • ACL apply to Port/VLAN Security • IP-MAC-Port Binding - DHCP Snooping - ARP Inspection - IPv4 Source Guard • IPv6-MAC-Port Binding - DHCPv6 Snooping - ND Detection - IPv6 Source Guard • DoS Defend • Static/Dynamic Port Security - Up to 64 MAC addresses per port • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control - kbps/ratio/pps control mode • IP/Port/MAC based access control • 802.1X - Port based authentication - Mac based authentication - VLAN Assignment - MAB - Guest VLAN - Support Radius authentication and accountability • AAA (including TACACS+) • Port Isolation • Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS 1.2 • Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2 IPv6 • IPv6 Dual IPv4/IPv6 • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping • IPv6 ACL • IPv6 Interface • Static IPv6 Routing • IPv6 neighbor discovery (ND) • Path maximum transmission unit (MTU) discovery • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 • TCPv6/UDPv6 • IPv6 applications - DHCPv6 Client - Ping6 - Tracert6 - Telnet (v6) - IPv6 SNMP - IPv6 SSH - IPv6 SSL - Http/Https - IPv6 TFTP Management • Web-based GUI • Command Line Interface (CLI) through console port, telnet • SNMPv1/v2c/v3 - Trap/Inform - RMON (1, 2, 3, 9 groups) • SDM Template • DHCP

od 114
Porovnať ceny

Zosilňovač mobilného signálu pre pásmo 4G LTE800 (band 20), vysielací výkon 15dBm, zisk 65dB, s procesorom a pokročilými funkciami, podpora vysokorýchlostného internetu a protokolu VoLTE

od 434
Porovnať ceny

Jednopásmový zosilňovač mobilného signálu pre pásmo E-GSM. Ide o profesionálny zosilňovač s radom funkcií; digitálna konfigurácia, kvalitný OLED displej

od 1033
Porovnať ceny

Výkonná jednotka zosilňovača pre pásmo E-GSM do industriálnych priestorov

od 2574
Porovnať ceny

SG2218 Omada 16portový gigabitový inteligentní switch se 2 sloty SFP 16× gigabitový port RJ45 a 2× gigabitový slot SFP Centralizovaná správa cloudu prostřednictvím webu nebo aplikace Omada† Samostatná správa přes web, CLI, SNMP a RMON Statické směrování pomáhá směrovat interní provoz pro vyšší efektivitu VLAN, ACL, QoS, and IGMP Snooping Konstrukce bez ventilátoru pro tichý provoz Odolné kovové pouzdro a konstrukce pro montáž na stůl/stěnu

od 202
Porovnať ceny

Kamerový systém iGET HOMEGUARD HGNVK85304 s PoE napájením a SMART detekcí pohybu, 8-kanálový FullHD rekordér NVR s PoE napájením + 4x HGNVK930CAM FullHD 1080p PoE barevná venkovní kamera, myš, kabeláž, pozice pro 1x HDD SATA, LAN, USB, VGA, HDMI. Kamerový systém iGET HOMEGUARD HGNVK85304 s PoE napájením (pro napojení kamer k rekordéru se využívá univerzální Ethernet kabel Cat.5e, Cat.6 nebo vyšší). Po tomto kabelu prochází data i napájení kamer. Systém navíc vyniká inovativní SMART detekcí pohybu. 8-kanálový FullHD rekordér NVR s PoE + 4 ks FullHD 1080p PoE barevných venkovních kamer iGET HOMEGUARD HGNVK930CAM. Pozice pro 1x HDD SATA, konektory 9x LAN, 2x USB, VGA, HDMI, Audio RCA, komprese H.265/264, voděodolné kamery IP66 s nočním viděním s dosahem 30 m, rozlišení 1080p (1920 x 1080), mobilní (Android/iOS) a PC (Windows/MAC) aplikace pro vzdálené online sledování + připojení k TV/monitoru. USB myš, 4x 18m Ethernet kabel, varovné nálepky, manuál v CZ/SK/PL. S kompletním setem iGET HOMEGUARD HGNVK85304 jednoduchým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Lze vzdáleně online sledovat veškeré prostory které jsou pokryty kamerami. Po jednoduchém zapojení a snadném nastavení je systém v plném provozu a online dostupný. Set obsahuje 4 ks kvalitních barevných FullHD 1080p kamer. Tyto kamery vynikají hlavně PoE napájením a inovativní SMART detekcí pohybu pomocí vestavěného PIR čidla, kdy oproti klasickým kamerám nedetekují padající listí, déšť, západ slunce, pavučiny, pohyb hmyzu apod. ale detekují pohyb člověka, automobil, velká zvířata apod. Navíc vynikají nejen 1/2,7" CMOS 3,6 mm objektivem, kvalitním pozorovacím úhlem 92°, velmi vysokým rozlišením 1080p (1920x1080), ale také nočním viděním s dosahem až 30 m. Kamery splňují normu IP66 a jsou tak připraveny na veškerý venkovní i vnitřní provoz. Díky hliníkovému tělu, voděodolné konstrukci a pevnému držáku pro uchycení je možné použít kamery v každém prostředí. Způsob připojení kamer a PoE napájení Každá kamera je pomocí Ethernet kabelu připojena přímo k hlavnímu NVR rekordéru. Pomocí tohoto datového kabelu je přenášeno napájení kamery i data. Napájení kamery tak plně obstarává NVR rekordér. Kamera zase posílá do NVR rekordéru data - pořízená videa. Je možné použít 18m dlouhý kabel z balení s konektory, v balení je pro každou kameru. Nebo je možné celý systém připojit na stávající rozvody. Výhodou stávajích rozvodů je to, že délka kabelu ke každé kameře od NVR rekordéru může být až 100m. Rozvody musí být z Ethernetového kabelu, kategorie Cat.5e, Cat.6 nebo vyšší. Inovativní SMART detekce pohybu pomocí vestavěného PIR čidla v kamerách a nové funkci rekordéru Další výhodou tohoto setu je, že podporuje speciální zcela inovativní režim detekce pohybu. Díky vestavěnému PIR čidlu v kamerách s úhlem záběru 120° a dosahem 7m dokáže přesně rozeznat o jaký objekt se jedná. Tyto kamery rozeznají důležité pohyby - jako pohyb člověka, automobilu, velkého zvířete apod. Oproti tomu klasické kamery rozeznávají totiž pohyb jen na základě optiky, která nedokáže přesně objekt rozeznat. Při klasické technologii tak kamera detekuje pohyb i při padajícím listí, dešti, západu slunce, pavučinách, pohybu hmyzu apod. Aby tato speciální SMART detekce fungovala, je nutné tuto kameru připojit právě k tomuto setu iGET HOMEGUARD HGNVK85304. Hlavní parametry - kompletní set (NVR rekordér + 4x kamera HGNVK930CAM FullHD 1080p s PoE a SMART detekcí pohybu) pro instalaci kamerového systému - rekordér podporuje připojení vysokorychlostního disku s rozhraním SATA až 8 TB. - rekordér podporuje přímé PoE napájení kamer pomocí Ethernetového kabelu po kterém se přenáší i data, tento kabel může být až 100m dlouhý - ochrana za každého počasí ve dne i v noci - alarmové režimy - při detekci pohybu pomocí přesné SMART detekce, odpojení kamery, zatmění kamery, a další - velmi vysoká kvalita záznamu FullHD 1080p s kompresí H.265 a H.264 - mnoho možností sledování kamer i nahraných záznamů - snadné nastavení mobilního přístupu pomocí oskenování QR kódu do smartphonu/tabletu, propojení je hotové během několika vteřin - aplikace "Homeguardsafe" pro snadný přístup z vašeho smartphonu/tabletu s podporou Android a iOS - P2P protokol, díky kterému není nutné mít veřejnou IP adresu pro vzdálené spojení se systémem - česká a slovenská lokalizace, a dalších 25 jazyků NVR rekordéru - přehrávání, živý obraz, upozornění na alarmy, nastavení názvů kanálů, a mnoho dalších funkcí - kamery se připojují k rekordéru pomocí 18,3 m dlouhých ethernetových kabelů které jsou součástí balení, nebo pomocí vlastních předinstalovaných Ethernetových kabelů do délky až 100m - noční vidění s dosahem až 30 m, které se automaticky aktivuje/deaktivuje Snadné nastavení Nastavení probíhá v několika jednoduchých krocích dle tištěného manuálu, který je kompletně v českém, slovenském a polském jazyce. Obraz z kamer je možné sledovat na počítači, smartphonu a tabletu. Pro mobilní zařízení jsou podporo

od 353
Porovnať ceny

5portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG105E 5 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní technologie úspory energie ušetří až 75% spotřeby Jednoduché nastavení sítě a připojení plug-and-play S nástrojem jednoduché chytré konfigurace můžete centrálně spravovat všechny jednoduché chytré switche Easy Smart HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Interface 5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100 STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Dimensions ( W x D x H ) 3.9 * 3.9 *1.0 in. (100 * 98 *25 mm) Max Power Consumption 2.66W(220V/50Hz) Max Heat Dissipation 9.07BTU/h PERFORMANCE Packet Forwarding Rate 7.4Mpps MAC Address Table 2K Packet Buffer Memory 1.5Mb Jumbo Frame 15KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service Support Port-based/802.1p/DSCP priority 2 Support 4 priority queues Rate Limit Storm Control L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3 Link Aggregation Port Mirroring Cable Diagnostics Loop Prevention VLAN Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) MTU/Port/Tag VLAN Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents TL-SG105E Power Adapter Installation Guide Rubber Feet System Requirements Microsoft Windows for running Utility Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

8-Port Gigabit Easy Smart Switch with 4-Port PoE TL-SG108PE 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports Equipped with 4 802.3af PoE ports with up to 15.4W for each port, data and power can be transferred on one single cable Supports PoE power up to 55W for all PoE ports Provides network monitoring, traffic prioritization and VLAN features Simple network set-up on top of plug-and-play connectivity Web-based user interface and Easy Smart Configuration Utility simplify configuration HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100 STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A) PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3 af compliant PoE Ports: Port 1- Port 4 PoE Power Budget: 55W Max Power Consumption 5.15W (220V/50Hz with no PD connected) 65.18W (220V/50Hz with 55W PD connected) Max Heat Dissipation 17.57 BTU/h (with no PD connected) 222.39 BTU/h (with 55W PD connected) PERFORMANCE Switching Capacity 16Gbps Packet Forwarding Rate 11.9Mpps MAC Address Table 4K Packet Buffer Memory 1.5Mb Jumbo Frame 15KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service Support Port-Based/802.1p/DSCP priority Support 4 priority queues Rate Limit Storm Control L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3 Static Link Aggregation Port Mirroring Cable Diagnostics Loop Prevention VLAN Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) MTU/Port/Tag VLAN Management Web-based GUI Easy Smart Configuration Utility Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents TL-SG108PE Power Adapter Installation Guide Rubber Feet System Requirements Microsoft Windows for running Utility Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing Storage Humidity: 5%~95%RH non-condensing

Aruba Instant On usnadňuje udržení spokojenosti uživatelů sítě, připojení mobilních zařízení, zařízení IoT a zabezpečení vaší sítě. Přepínače Aruba Instant On 1930 jsou pokročilé, inteligentně spravované gigabitové přepínače s pevnou konfigurací navrženy pro malé podniky, které lze snadno nasadit a jsou dostupné. Jsou vyrobeny tak, aby zvládly dnešní aplikace s velkou šířkou pásma, jako jsou hlasové a video konference, které umožňují konzistentní připojení a zvyšují výkon. Klíčové vlastnosti *Řada ethernetových přepínačů řady 2+ s inteligentní správou připravená k nasazení v 8, 24 a 48 portech pro modely bez PoE a s PoE třídy 4 *PoE pro napájení AP a IoT zařízení, jako jsou IP telefony, sledovací kamery a dveřní zámky *Dva vyhrazené 1G SFP optické porty na 8-portových modelech a čtyři vyhrazené 1G/10G SFP+ optické porty na 24- / 48-portových modelech, aby se odstranily překážky provozu v síti *Ovládací prvky zabezpečení vám umožňují definovat přístup v každé oblasti vaší sítě, aby byla vaše obchodní data v bezpečí *Pohodlná mobilní aplikace a webové rozhraní pro nastavení, správu a odstraňování problémů Technické parametry Porty a sloty *24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASETX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only *4 SFP+ 1/10GbE ports Procesor a paměť *ARM Cortex-A9 @ 800 MHz,512 MB SDRAM, 256 MB flash; packet buffer: 1.5 MB Rozměry *44.25 x 22.15 x 4.39 cm Hmotnost *2.41 kg Odkaz na web výrobce: https://www.arubainstanton.com/files/DS_AIO_1930SwitchSeries.pdf

od 291
Porovnať ceny

XGS1935-52 Smart Managed Switch s 4x 10G Uplink porty Vlastnosti: *Zvládá nejnovější aplikace s vysokou šířkou pásma díky čtyřem vestavěným SFP+ uplinkům. *Ekosystém Nebula nabízí jednotný cloudový síťový zážitek – od kabelových a bezdrátových sítí až po bezpečnostní brány. *Modely s PoE podporují standard 802.3at PoE+ a poskytují napájecí rozpočet 375 W. *Snadná správa a nastavení přes webové rozhraní a uživatelsky přívětivý průvodce. *Podporuje statické směrování pro optimalizaci interního provozu a zlepšení síťového výkonu. *Design s chytrým ventilátorem zajišťuje tichý provoz ve vaší kanceláři. Specifikace: *Porty: 48× 100/1000 Mbps, 4× 10G SFP+ *Přepínací kapacita: 176 Gbps *Propustnost: 130,9 Mpps *Tabulka MAC adres: 16K *Napájení: 100–240V AC, 50/60Hz *Max. spotřeba energie: 45,6 W *Rozměry (Š x H x V): 440 × 270 × 43 mm *Hmotnost: 3,7 kg *Provozní teplota: -20°C až 50°C Web výrobce: https://www.zyxel.com/cz/cs/products/switch/24-48-port-gbe-lite-l3-smart-managed-switch-with-4-10g-uplink-xgs1935-series

od 374
Porovnať ceny

GS2220-50HP,EU region,48-port GbE L2 PoE Switch with GbE Uplink (1 year NCC Pro pack license bundled)

od 830
Porovnať ceny

Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ T Switch Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a spravovat pomocí pokročilých nástrojů pro správu zabezpečení a správu sítě, jako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba AirWave. Výkonný Aruba ProVision ASIC přináší výkon a podporu nejnovějších aplikací SDN s budoucí programovatelností pro aplikace zítřka. 2930F podporuje 10GbE uplink, PoE +, robustní QoS, RIP Routing, Access OSPF a IPV6 bez nutnosti licencování softwaru. Řada přepínačů Aruba 2930F nabízí pohodlné a cenově výhodné řešení pro přepínání přístupu, které lze rychle nastavit pomocí funkce Zero Touch Provisioning a vestavěných 10GbE uplinků. Robustní základní sada funkcí vrstvy 3 zahrnuje omezenou záruku na dobu životnosti. - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 24x PoE 10/100/1000 RJ45 portů + 4x SFP+ 1/10GbE porty - Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave - Doživotní záruka! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

od 5581
Porovnať ceny

Jedná se o ISP produkt, který není určen pro prodej koncovým zákazníkům, ale pro ISP partnery, kteří zajišťují správu a instalaci zařízení. Halo H30G - AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System FUNKCE Jedna sjednocená síť: S pokročilou technologií Mesh spolupracují jednotky Halo společně na vytvoření jediné sjednocené celé domácí sítě s jedním WiFi jménem a heslem. Bezproblémový roaming: Automaticky přepínejte mezi Halos, když se pohybujete po svém domě, a vždy získejte ten nejlepší signál, abyste si mohli užít nejrychlejší připojení pro všechna svá zařízení. Pokrytí celého domu: Plocha až 2 800 stop? (260 m?) s vysokorychlostní WiFi, která eliminuje mrtvé zóny WiFi u vás doma. 1,3 Gbps Dual Band WiFi: Halo H30G poskytuje rychlé a stabilní připojení až 100 zařízením s rychlostí až 1 300 Mbps a spolupracuje s hlavními poskytovateli internetových služeb (ISP) a modemy. Snadné ovládání aplikací: Pomocí aplikace MERCUSYS můžete rychle nastavit a spravovat své WiFi. TECHNICKÉ VLASTNOSTI Síťové rozhraní: 2× Gigabit Porty na 1 zařízení Halo Bezdrátový standard: IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz Přenos signálu: 867 Mbps v 5 GHz pásmu, 400 Mbps v 2,4 GHz pásmu Tlačítka: Reset Working mode: Router, Access Point Typ WAN: Dynamická IP/Statická IP/PPPoE/L2TP/PPTP DHCP: Server, klient Rozměry: 88 × 88 × 88 mm Quality of Service: WMM Zabezpečení Firewall: SPI Firewall Protokoly: podpora IPv4 a IPv6 Funkce: QoS, rodičovská kontrola, reporting, rezervace adres, port forwarding, VLAN, LED Bezdrátové zabezpečení: WPA-PSK/WPA2-PSK OBSAH BALENÍ - 2x Halo H30G jednotky - 1x RJ45 Ethernet kabel- 2x Napájecí adaptér- Instalační příručka

MW300RE: 300Mbps Wi-Fi Range Extender, WPS tlačítko, 3 externí antény, MIMO technologie Popis *Režim Range Extender zvyšuje bezchybně bezdrátový signál na dosud nedosažitelné nebo obtížné oblasti *Dvě externí antény s technologií MIMO pomáhají nastavit MW300RE na rozdíl od běžných rozšiřovačů rozsahu *Jednoduše rozšiřte bezdrátové pokrytí stisknutím tlačítka WPS *Miniaturní rozměry a nástěnné provedení umožňují snadné nasazení a pohyb flexibilní *Vícebarevná dioda LED vám pomůže najít správné místo pro poskytování nejlepšího rozšíření Wi-Fi TECHNICKÁ SPECIFIKACE Rozměry (š x h x v) *99 x 53 x 38mm Tlačítko *Reset *WPS Externí napájení *cca 4.3W Typ antény *2 externí antény Bezdrátový standard *IEEE 802.11n/g/b Frekvence *2.4GHz Rychlost signálu *až 300Mbps Citlivost příjmu *11g 54M: -75dBm *11n HT20 MCS7: -73dBm *11n HT40 MCS7: -70dBm Certifikace *CE, ROHS OBSAH BALENÍ *300Mbps Wi-Fi Range Extender MW300RE *Quick Installation Guide Přírodní prostředí *Operating Temperature: 0?~40 ? (32 ?~104?) *Storage Temperature: -40?~70 ? (-40 ?~158?) *Operating Humidity: 10%~90% non-condensing *Storage Humidity: 5%~90% non-condensing Přenosový výkon *

ASUS 4G-AX56 dvoupásmový WiFi router 6 AX1800 LTE Cat.6 300 Mb/s, zabezpečení sítě AiProtection Classic, rodičovská kontrola. ASUS 4G-AX56 je 2x2 dvoupásmový WiFi 6 LTE modemový router, který poskytuje šířku pásma 80 MHz a 1024-QAM pro dramaticky rychlejší bezdrátové připojení. S celkovou rychlostí sítě přibližně 1800 Mb/s - 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 1201 Mb/s v pásmu 5 GHz-je 4G-AX56 1,5krát rychlejší než WiFi 5 2x2 dvoupásmový modemový router LTE. *Nová generace WiFi 6 - Užijte si rychlosti až 1800 Mb/s s nejnovějším standardem WiFi 6 (802.11ax) a šířkou pásma 80 MHz pro lepší kapacitu a efektivitu *Snadný WiFi portál - snadné sdílení vaší sítě pomocí proklikávacího bezplatného WiFi portálu; rozšiřte své podnikání pomocí přihlašovacího portálu, který vám během několika kroků nastaví WiFi pro zákazníky nebo návštěvníky *Maximální rychlost 4G - Technologie 4G LTE kategorie 6 vám umožní užívat si 7krát vyšší rychlosti než mobilní širokopásmové připojení 3G *Ochrana pro vaši domácí síť - doživotní bezplatná AiProtection, poháněná technologií Trend Micro ™, blokuje hrozby zabezpečení internetu pro všechna vaše připojená chytrá zařízení Technické parametry *Síťový standard: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac *Maximální výkon: AX1800 AX *Rychlost přenosu dat: 802.11a: až 54 Mbps, 802.11b: až 11 Mbps, 802.11g: až 54 Mbps, 802.11ax (2,4 GHz): až 574 Mbps, 802.11ax (5 GHz): až 1201 Mbps *LTE: Downlink 300 Mbps /Uplink 50 Mbps *HSPA+: Downlink 42 Mbps /Uplink 11 Mbps *4G FDD-LTE: 2100/1800/850/2600/900/800/700 *4G TDD-LTE: 2300/2600/2500 *3G UMTS: 2100 /1800 /850 /900 *Anténa: WiFi: 2 x externí odnímatelná anténa, LTE: 1 x externí odnímatelná anténa, 1 x interní anténa *Paměť: 128 MB Flash, 512 MB RAM *Provozní frekvence: 2,4 GHz / 5 GHz *Porty: 1 x Gigabit WAN port, 4 x Gigabit LAN porty, 1 x Nano SIM slot slot *Tlačítka: Napájení, reset, WPS *AiProtection: AiProtection Klasické *Blokování škodlivého webu: Ano *Obousměrné IPS: Ne *Prevence a blokování infikovaných zařízení: Ne *Rodičovská kontrola: Ano *Adaptivní QoS: Ne *IPv6: Ano *MU-MIMO: Ano *UTF-8 SSID: Ano *Hostující síť: Ano *WPS: Ano *Wi-Fi filtr MAC adres: Ano

od 171
Porovnať ceny

EAP610-Outdoor - Přístupový bod AX1800 s WiFi 6 pro vnitřní a venkovní použití FUNKCE - Neuvěřitelné rychlosti sítě WiFi 6: Poskytuje dvoupásmovou rychlost dosahující až 1,8 Gbit/s díky nejnovější technologii WiFi 6. - Vyšší efektivita sítě: Technologie OFDMA a MU-MIMO přinášejí vyšší rychlosti a nižší prodlevu u většího počtu zařízení. - Pokrytí s dlouhým dosahem: Vyhrazený silný zesilovač výkonu a profesionální antény s pouzdrem odolným proti povětrnostním vlivům vyhovujícím standardu IP67. - Technologie Omada Mesh: Umožňuje bezdrátovou konektivitu mezi přístupovými body k získání prodlouženého dosahu a flexibilního nasazení. TECHNICKÉ VLASTNOSTI Porty: 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) Port (podpora 802.3at PoE a pasivní PoE) Tlačítka: Reset Napájení: 802.3at PoE, 48V/0.5A pasivní PoE (PoE Adaptér zahrnut) Spotřeba energie: 12.5W (802.3at PoE nebo pasivní PoE) Rozměry: 80.4 x 106.5 × 56.8 mm Bezdrátový standard: IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a Frekvence: 2.4 GHz, 5 GHz Anténa: 2.4 GHz: 2× 4 dBi; 5 GHz: 2× 5 dBi OBSAH BALENÍ - Access Point EAP610-Outdoor - Pasivní PoE Adaptér- Napájecí kabel - Montážní sada- Voděodolná sada- Voděodolná Anténa- Instalační příručka !! byl opraven Firmware v dubnu 2022, nutno aktualizovat firmware, dostupné nové funkcionality !!

od 160
Porovnať ceny

Kamerový PoE nahrávací rekordér NVR 4K UHD Tenda N6P-4H (4-kanálový Network Video Recorder s rozlišením 3840x2160px). Komprese H.265+, H264+, Cloud platforma, PoE IEEE 802.3at/802.3af celkem 40W, vzdálenost kamer až 250m, HDD max. 10 TB SATA 3.0, mobilní (Android/iOS) aplikace a webové rozhraní pro vzdálené online sledování + připojení k TV/monitoru pomocí HDMI/VGA. Ochrana proti přepětí 4kV. Montážní sada + napájení. Popis produktu Díky Network Video Recorderu Tenda N6P-4H jednoduchým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Propojení kamer a rekordéru je pomocí Ethernetového kabelu a rekordér kamery pomocí PoE sám napájí. Lze vzdáleně online sledovat veškeré prostory, které jsou pokryty kamerami. Po jednoduchém zapojení a snadném nastavení je systém v plném provozu a online dostupný. Aplikace TDSEE je zdarma v českém jazyce a navíc rekordér podporuje prohlížení pomocí webových prohlížečů Chrome, Edge a Opera. Rekordér podporuje nahrávání rozlišení až 8 MPx = 4K = 3840x2160px. Podporuje nejsilnější kódování H265+ a také všechny starší formáty. PoE napájení pro kamery celkem až 40W, a vložení disku HDD o velikosti až 10 TB. Snadná a efektivní správa pomocí aplikace Tenda TDSEE včetně notifikací a také webového prohlížeče Mějte svůj kamerový systém stále pod kontrolou. Díky aplikaci TDSEE která je pro Android a iOS kompletně v češtině bude pro vás jednoduchá nejen instalace ale také používání kamer. Díky aplikaci také obdržíte notifikace od rekordéru ohledně detekce pohybu a dalších událostí. Aplikace obsahuje celý seznam přidaných kamer, prohlížení online videí, uložených videí jak na disku HDD tak na Cloudovém úložišti, odposlech z kamer, zakoupení Cloudového úložiště přímo v nastavení aplikace, automatické aktualizace firmware a další. Také je možné přístup a správu provést pomocí webového prohlížeče ve vašem počítači - Chrome, Edge a Opera. PoE - Power Over Ethernet napájenía připojení kamer až na 250m Rekordér podporuje PoE napájení všech 4 portů RJ45 pro kamery, a to dle standartů PoE IEEE 802.3at/802.3af. Celkem 40 W. Připojení kamer je možné až na 250m dlouhém Ethernet kabelu. Kameru stačí pouze připojit k portu rekordéru. Podpora veškerých kamer pomocí OnViF protokolu Rekordér podporuje OnViF protokol díky kterému je možné připojit kamery od libovolné značky, nastavovat je a ovládat. Stačí jen zkontrolovat zdali kamera má v podporovaných protokolech právě OnViF. Nejmodernější kódování H.265+, úspora místa i energie Díky technologii kódování H.265+ kterou rekordér podporuje, je možné uspořit až 50% šířky pásma a 50% místa na disku HDD. Rekordér také podporuje předchozí kódování H.265, H264+, H.264. Funkce HDD bad sector isolation Díky funkci izolování vadných sektorů již nebudete řešit potíže s ukládáním dat. Díky této funkci se rekordér přizpůsobí stavu disku HDD a pokud na něm nalezne vadný sektor tak jej vynechá a pokračuje dále ve funkci a nahrávání dat. Mnoho rekordérů bez této funkce na vadném sektoru běžně zamrzne a již nenahrává. Ukládání dat HDD + Cloud Data z kamer se ukládají do NVR rekordéru (do vloženého disku HDD, není součástí balení) nebo Cloudového úložiště. Vnitřní úložiště je tvořeno slotem SATA 3.0 pro HDD 3,5" o maximální kapacitě 10 TB. Také je možné přímo v aplikaci TDSEE přikoupit Cloudové úložiště, data jsou tak chráněna proti odcizení nebo poškození kamery. Cloudové úložiště je evropské a splňujme normy na ochranu osobních dat ISO/IEC 27018. Data jsou speciálnně kódována pomocí AES 256-bit šifrování. NVR rekordér umí rozeznat vadné sektory na disku HDD a vyhnout se jim při ukládání dat. Smart napájení rekordéru a ochrana proti přepětí 4kV N6P-4H podporuje smart napájení pro úsporu energie, využívá jen tolik napětí kolik potřebuje, takto řídí i napájení kamer. Navíc obsahuje ochranu proti přepětí z připojených kamer až na 4 000 V. Technické parametry NVR PoE rekordéru Počet kanálů: 4x Počet kanálů s PoE napájením: 4x Rozlišení nahrávání: 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P, D1 Dekódovací kodeky: H.265+, H.265, H.264+, H.264, G.711A, G.711U, G726 Porty: 4x LAN PoE RJ45 port 10/100 Mb/s pro připojení kamer, 1x LAN RJ45 port 10/100 Mb/s pro připojení k Internetu, 2x RCA zvuk, 1x HDMI, 1x VGA, 2x USB 2.0, 1x Napájecí Jack PoE napájení: IEEE 802.3at/802.3af, max. celkem 40W Podpora OnViF protokolu pro připojení kamer: ANO, verze OnViF 16.06 Video porty: HDMI výstup (1-ch, 4K (3840 × 2160 )/30Hz, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60 Hz), VGA (1-ch, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, HDMI/VGA simultaneous output) Audio porty: Vstup RCA (1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10k?)), Výstup RCA (1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10k?)) Ukládání fotografií a

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in Typ switche: Smart managed Datový přenos: *1000BASE-T Gigabit Ethernet Spínací kapacita: 48 Gbps Konektory: *12 x 10/100/1000 Mbps (PoE) *12 x 10/100/1000 Mbps PoE: Ano Další funkce: QoS (Quality of Service), VLAN (virtual local area network) Spotřeba: *131.5 W (PoE on) *19.5 W(PoEoff) Rozměry: 280 x 230 x 44 mm Hmotnost: 2 kg Záruka: Doživotní

od 247
Porovnať ceny

Přístupový bod AX3000 WiFi 6 pro montáž na strop *Ultra vysoké přenosové rychlosti WiFi 6: Simultánní rychlosti 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz poskytují výslednou přenosovou rychlost 2 976 Mbit/s v síti WiFi. *Vysoce účinná síť WiFi 6: Větší počet připojených zařízení může využívat vyšších rychlostí. *Centralizovaná cloudová správa: Díky integraci do platformy Omada SDN můžete celou síť spravovat lokálně nebo přes cloud prostřednictvím webového rozhraní nebo aplikace Omada. *Kanál 160 MHz: Zdvojnásobte kapacitu dat přenášených během špičky v jednom datovém proudu s technologií HE160. *Plynulé přepínání mezi připojenými zařízeními: Uživatelé se mohou volně pohybovat v pokryté oblasti, aniž by to mělo nějaký dopad na streamování videa a hlasové hovory. *Omada Mesh: Umožňuje bezdrátovou konektivitu mezi přístupovými body k získání prodlouženého dosahu a flexibilního nasazení. *Technologie PoE+: Podporuje jak DC napájení, tak 802.3at PoE+ napájení pro usnadnění instalace (adaptér je součástí balení). *Ultra tenký design: Elegantní design (?160 mm × 33,6 mm) pro pružnější nasazení. HARDWARE Interface: 1× Gigabit Ethernet (RJ-45) Port (supports IEEE802.3at PoE) Button: Reset Power Supply: • 802.3at PoE • 12 V / 1.0 A DC (EU), 12 V / 1.5 A DC (US) Power Consumption: • EU: 13.5 W • US: 14.7 W Dimensions ( W x D x H ): 6.3 × 6.3 × 1.3 in (160 × 160 × 33.6 mm) Antenna Type: Internal Omni • 2.4 GHz: 2× 4 dBi • 5 GHz: 2× 5 dBi Mounting: • Ceiling /Wall Mounting (Kits included) • Junction Box Mounting WIRELESS FEATURES Wireless Standards: IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a Frequency: 2.4 GHz and 5 GHz Signal Rate: • 5 GHz: Up to 2402 Mbps • 2.4 GHz: Up to 574 Mbps Wireless Functions: • 1024-QAM • 4× Longer OFDM Symbol • OFDMA • Multiple SSIDs (Up to 16 SSIDs, 8 for each band) • Enable/Disable Wireless Radio • Automatic Channel Assignment • Transmit Power Control (Adjust Transmit Power on dBm) • QoS(WMM) • MU-MIMO • HE160 (160 MHz Bandwidth)‡ • Seamless Roaming § • Omada Mesh§ • Band Steering • Load Balance • Airtime Fairness • Beamforming • Rate Limit • Reboot Schedule • Wireless Schedule • Wireless Statistics based on SSID/AP/Client Wireless Security: • Captive Portal Authentication§ • Access Control • Wireless Mac Address Filtering • Wireless Isolation Between Clients • SSID to VLAN Mapping • Rogue AP Detection • 802.1X Support • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise Transmission Power: • CE:

od 101
Porovnať ceny

PŘEHLED *Všestranná konektivita – Modem/router TP-Link TD-W9960 je vybaven porty DSL a LAN/WAN a je tak plně kompatibilní se standardy VDSL2/ADSL2+/ADSL2/ADSL. A dokáže zpracovat i připojení ethernet kabelem *Zvýšená rychlost – Super rychlý širokopásmový přenos VDSL až 100 Mb/s a Wi-Fi s přenosovou rychlostí dat 300 Mb/s. *Maximalizovaný dosah – Výkonné externí antény poskytují bezdrátové pokrytí s velmi dlouhým dosahem v jakémkoli směru. *Správa nevyžaduje žádnou námahu – Nastavení zvládnete během několika minut – a díky výkonné aplikaci Tether nebo intuitivnímu webovému rozhraní můžete svou síť spravovat odkudkoli. TECHNICKÁ SPECIFIKACE HARDWAROVÉ FUNKCE Rozhraní *3 10/100Mbps RJ45 LAN Porty *1 10/100Mbps RJ45 LAN/WAN Port *1 RJ11 Port Tlačítka * WPS Button, Reset Button, Power On/off Button Externí napájení *9VDC/0.6A Rozměry (š*h*v) * 181.6x129.7x36.2mm Anténa * všesměrové pevné antény IEEE standardy *IEEE 802.3, 802.3u VDSL2 standardy *ITU-T G.993.2 *ITU-T G.993.5 (G.vector) *ITU-T G.998.4 (G.INP) BEZDRÁTOVÉ FUNKCE Frekvence *2.400-2.4835GHz Standardy bezdrátové sítě * IEEE 802.11b/g/n Zabezpečení bezdrátové sítě * 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 encryptions, Wireless MAC Filtering SOFTWAROVÉ FUNKCE Kvalita služeb * WMM, Bandwidth Control (IP QoS) Zabezpečení *NAT Firewall, SPI Firewall, DoS Ochrana, IP & MAC Binding, Filtrování služeb, Řáízení přístupu, Rdičovská kontrola Provozní režimy *VDSL/ADSL Modem Router, Wireless Router Správa *Webová konfikurace (HTTP), Vzdálená Správa, CWMP(TR-069), Aktualizace Firmware přes web ,Diagnostické nástroje Přesměrování portů * Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZ, ALG Průchod VPN * IPSec VPN Protokoly * Podpora IPv4 a IPv6 ATM/PPP Protokoly *PPPoE (RFC2516) *PPPoA (RFC 2364) *MER\IPoE (RFC 1483 Routed) *IPoA (RFC1577/2225) *Bridge (RFC1483 Bridge) APP *Tether App Virtual NAT *Virtual Server, Port Triggering, DMZ, ALG, UPnP JINÉ Certifikace * CE, RoHS Obsah balení *TD-W9960 *Externí DSL Splitter *RJ-11 DSL kabel *RJ-45 Ethernetový kabel *Návod pro rychlou instalaci *Zdroj napájení Systémové požadavky *Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, 8, 8.1, 10, Mac OS, NetWare, UNIX or Linux *Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 Prostředí *Provozní teplota: 0 40 ~ 40 ? (32 ? ~ 104 ?) *Skladovací teplota: -40 ? ~ 70 ? (-40 ? ~ 158 ?) *Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující *Vlhkost při skladování: 5% ~ 90% nekondenzující Záruka: 36 měsíců

Supports Gigabit Ethernet Networking This expansion module is designed to add 8 ports to HPE MSR routers. Cabling Type: Ethernet 1000Base-X Data Link Protocol: GigE Data Transfer Rate: 1 Gbps

od 2491
Porovnať ceny

MikroTik CRS804-4DDQ-hRM CRS804-4DDQ-hRM je kompaktní 1U přepínač s propustností až 400 Gb/s, navržený pro AI clustery, vysokorychlostní storage sítě a agregaci páteřních spojů. Zařízení nabízí čtyři 400G QSFP56-DD porty, dva 1/10G Ethernet porty a běží na RouterOS v7. Hardwarová architektura Uvnitř zařízení pracuje přepínací čip Marvell 98DX7335 ve spojení se čtyřjádrovým ARM CPU AL52400 s frekvencí 2,0 GHz, 4 GB DDR4 RAM a interním NAND úložištěm. Tato kombinace zajišťuje plně drátovou rychlost přepínání, pokročilé řízení provozu a stabilní provoz v náročných datových tocích. 400G konektivita a flexibilita Každý QSFP56-DD port je tvořen osmi nezávislými linkami, což umožňuje rozsáhlé breakout scénáře: * 1× 400G * 2× 200G * 4× 100G * 8× 50G / 40G (dle použité optiky a kabeláže) Díky tomu lze přepínač nasadit do stávajících sítí a postupně přecházet na vyšší rychlosti bez nutnosti výměny infrastruktury. Typické nasazení * AI a GPU clustery – nízká latence, plná wire-speed propustnost * All-flash storage sítě a vysokorychlostní uplinky * Kompaktní spine nebo core přepínač * Datacentra, edge computing, výzkumná a mediální prostředí Napájení a chlazení Zařízení je vybaveno dvěma hot-swap AC zdroji (součástí balení) a dvěma ventilátory. Maximální spotřeba činí 123 W při plné zátěži s osazenými moduly, bez připojených modulů 92 W. Montáž Součástí balení je příslušenství RMK-2x10/19, které umožňuje instalaci dvou zařízení CRS804 do jednoho 1U slotu ve standardním 19" racku. * 2x kabel IEC * Držák pro montáž do racku, bílý * Zadní podpěrné úchyty pro montáž do racku (2/2) * Držák pro montáž do racku (dlouhý) * Sada upevňovacích prvků K-90 * RMK-2x10/19 Technické specifikace * Produktový kód CRS804-4DDQ-hRM * Architektura ARM 64bit * CPU AL52400, 4 jádra, 2,0 GHz * Switch chip Marvell 98DX7335 * Operační systém RouterOS v7 (licence L6) * RAM 4 GB DDR4 * Úložiště 512 MB NAND * 400G QSFP56-DD porty 4 * 1G / 10G Ethernet porty 2 * Napájení 2× AC, 100–240 V * Max. spotřeba 123 W * Chlazení 2 ventilátory * Provozní teplota -10 °C až +60 °C * MTBF ~200 000 h při 25 °C * Krytí IP20 * Certifikace CE, EAC, RoHS Poznámka Zařízení je dodáváno s předinstalovaným a licencovaným RouterOS. Softwarové aktualizace jsou zdarma po celou dobu životnosti produktu, minimálně však 5 let od data zakoupení. Odkaz na web výrobce: https://mikrotik.com/product/crs804_ddq

od 1056
Porovnať ceny

Model: Allied Telesis IS130-6GP Switch: Ano Kapacita propustnosti: 8.93 Mpps Konektory: *5 x 10/100/1000T LAN *1x 100/1000X SFP PoE: Ano Rozměry: 30 x 140 x 95 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 500g Záruka: 2 roky

od 762
Porovnať ceny
Top