Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Model: Allied Telesis AT-GS950/10PS V2 Switch: Ano Provedení: Do racku Konektory: *2x SFP *8x RJ-45 (10/100/1000BASE-T) PoE: Ano Napájení: 75 W Rozměry: 330 x 44 x 180 mm (Š x V x H) Hmotnost: 1,9 kg Záruka: 2 roky

od 428
Porovnať ceny

Switch Aruba 8325 slouží jako přepínač pro kampusy nebo datová centra. Toto řešení nabízí inovativní přístup k řešení síťových požadavků. Aruba 8325 je založen na ArubaOS-CX, moderním softwarovém systému, který automatizuje a zjednodušuje kritické a složité síťové úlohy a poskytuje zvýšenou odolnost proti chybám. Klíčovými inovacemi v ArubaOS-CX jsou jeho modulární architektura ve stylu mikroslužeb, rozhraní REST API, funkce skriptování v Pythonu a Aruba Network Analytics Engine. Řada přepínačů Aruba 8325 poskytuje řádkovou rychlost 1GbE, 10GbE, 25GbE a 40GbE v kompaktním provedení 1U. Technické parametry *Produkt: 48-portový SFP28 a 8-portový QSFP28 switch s šesti back-to-front ventilátory a dvěmi back-to-front napájecími zdroji *Vstupní napětí: 48V DC (stejnosměrné) *Externí I/O porty: (48) 25G SFP28 porty a (8) 100G QSFP28 porty *Směrovací / přepínací kapacita: maximálně 6,4 Tbps *Switch Fabric Speed: 6.4 Tbps *Propustnost: maximálně 1905 Mpps *Funkce správy: Průmyslové standardní rozhraní CLI s hierarchickou strukturou, SNMP v2c/v3, sFlow (RFC 3176), vzdálený monitoring (RMON) *Maximální proud: 6A - 3A *Frekvenční rozsah: 50-60 Hz *Hmotnost: 10,0 kg *Rozměry: 43,2 x 438,4 x 535,9 mm

od 54063
Porovnať ceny

MikroTik wAP R malý přístupový bod LTE pro vnitřní i venkovní použití wAP R je malý bezdrátový přístupový bod odolný proti povětrnostním vlivům pro instalaci na zahradu, verandu nebo v jakémkoli jiném náročném prostředí, kde potřebujete bezdrátové připojení. Obsahuje také stolní stojan, takže jej můžete umístit do budovy blízko okna. * zařízení nemá vestavěný LTE modem, slot SIM lze použít pouze v případě, že je nainstalován LTE modem Specifikace Architektura: MIPSBE Procesor: QCA9531 Počet jader CPU: 1 Počet vláken CPU: 4 Frekvence CPU: 650MHz Operační systém: MikroTik RouterOS v7, licenční úroveň 4 Velikost paměti RAM: 64MB Velikost úložiště: 16MB Typ úložiště: BLIKAT Provozní teplota: -40°C až 60°C Stupeň krytí: IP54 WLAN: Wi-Fi 4 (802,11b/g/n) Anténa: 2x interní, 2,4GHz Zisk antény: 2dBi Ethernet: 10/100Mbps (RJ-45) Napájení: 3 (PoE-IN, DC jack, automotive) Vstupní napětí DC a POE: 9-30V Vstupní napětí automobil: 9-30V Vstup PoE: pasivní Maximální spotřeba energie: 6W Monitor teploty PCB: ano Monitor napětí: ano Rozměry: 185x85x30mm Porty: * 1x DC jack * 1x automotive konektor (4-pin) * 1x RJ-45 (s POE-In) * 1x slot miniPCI-e Obsah balení: * zařízení wAP R * napájecí adaptér 24V/0,8A * PoE injektor GbE * sada šroubků a hmoždinek (K-52) * WAP kit k přichycení na zeď/strop * WAP podstavec na stůl * WAP držák * automotive 4-pinový napájecí kabel 0,35m * elastická termo podložka (40x25x3,2mm)

Řada switchů Aruba CX 6300 je moderní, flexibilní a inteligentní rodina stohovatelných přepínačů AOS-CX, která jsou ideální pro podnikový přístup a agregaci. Tento model má 48 10/100/1000BASE-T a 4 porty SFP56. Podporuje PoE třídy 4. Porty *(48) porty 10/100/1000 BASE-T PoE+ podporující až 30 W na port *(4) 1/10/25/50G SFP porty Paměť a procesor *Čtyřjádrový ARM Cortex ™ A72 @ 1,8 GHz, 8 GB DDR4 *32 GB eMMC *8 MB sdílené vyrovnávací paměti paketů Latence *1 Gbps: 2,28µSec *10Gbps: 1,46µSec *25Gbps: 1,90µSec *50Gbps: 3,49µSec Propustnost *369 Mpps Spínací kapacita *496 Gbps PoE schopnost *Až 740 W Možnosti stohování *Až 10 přepínačů na zásobník Funkce správy *Aruba AirWave *Centrální správa sítě *Aruba Aruba NetEdit *rozhraní příkazového řádku *SNMP v2c/v3 *RMON Vstupní napětí *100-120 / 200-240 VAC Spotřeba energie *86 W (maximum) Minimální rozměry (V x Š x H) *4,39 x 25,2 x 38,1 cm Hmotnost *5,10 kg Odkaz na web výrobce: https://www.hpe.com/uk/en/product-catalog/networking/networking-switches/pip.aruba-6300-switch-series.1012183882.html

od 13331
Porovnať ceny

PŘEHLED Bezdrátový N router 300Mbit/s: TL-WR840N Bezdrátový router 300 Mbit/s Wireless N TL-WR840N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. Zařízení TL-WR840N nabízí výjimečný a pokročilý výkon bezdrátového připojení, a proto je ideální pro HD video streaming, VoIP a hraní online her. Navíc stisknutím tlačítka WPS (rychlé nastavení zabezpečení) na elegantním pouzdru zařízení lze snadno zabezpečit bezdrátové připojení šifrováním WPA2 a zamezit tak útokům na síť zvenčí. *Rychlost bezdrátového připojení 300 Mbit/s je ideální pro aplikace citlivé na přerušení a práci obecně *Snadné zabezpečení bezdrátové sítě šifrováním stisknutím tlačítka WPS *Funkce řízení šířky pásma na základě IP adresy umožňuje správcům přidělit určitou šířku pásma každému počítači *Funkce WDS umožňuje bezproblémové přemostění v případě rozšiřování bezdrátové sítě TECHNICKÁ SPECIFIKACE HARDWARE FEATURES Interface * 4 10/100Mbps LAN PORTS * 1 10/100Mbps WAN PORT Button * WPS/RESET Button Antenna * 2 Antennas External Power Supply * 9VDC / 0.6A Wireless Standards * IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Dimensions ( W x D x H ) * (182 x 128 x 35 mm) WIRELESS FEATURES Frequency * 2.4-2.4835GHz Signal Rate * 11n: Up to 300Mbps(dynamic) * 11g: Up to 54Mbps(dynamic) * 11b: Up to 11Mbps(dynamic) Reception Sensitivity * 270M: -68dBm@10% PER * 130M: -68dBm@10% PER * 108M: -68dBm@10% PER * 54M: -68dBm@10% PER * 11M: -85dBm@8% PER * 6M: -88dBm@10% PER * 1M: -90dBm@8% PER Transmit Power * CE: *

• Mějte dítě na očích odkudkoli • Dohled i v naprosté tmě • Teplé světlo pro klidné usínání • Okamžité upozornění na pláč či pohyb • Plná kontrola přes váš telefon • Jednoduché upevnění na postýlku Vaše oči i hlas v dětském pokoji Představte si, že vaše miminko spinká v postýlce a vy si v klidu sníte oběd v jídelně nebo relaxujete u televize. Díky chytré 360° kameře EVOLVEO Baby Monitor LUX ho můžete mít stále na očích – a to v dokonalé kvalitě. Kamera se automaticky otočí za pohybem, v noci zapne noční vidění a jakmile zaznamená pláč nebo neobvyklý zvuk, okamžitě vás upozorní na telefonu. Můžete s ním i mluvit – stačí jedním kliknutím v aplikaci aktivovat obousměrnou komunikaci a miminko uklidnit vaším hlasem, aniž byste opustili místnost. Flexibilní držák na postýlku bez vrtání Flexibilní držák, který je součástí balení EVOLVEO Baby Monitor LUX, je navržen speciálně pro uchycení na /b>dětskou postýlku. Stačí ho jednoduše omotat kolem pelesti nebo rámu postýlky – bez nutnosti vrtání, šroubování či jiného zásahu do nábytku. Jeho výhodou je snadná manipulace a možnost rychlého přemístění, takže kameru můžete během dne snadno přesunout tam, kde ji právě potřebujete. Noční režim podle vašich potřeb EVOLVEO Baby Monitor LUX nabízí hned několik možností nočního režimu, aby co nejlépe vyhovoval situaci i citlivosti vašeho dítěte. V tichém režimu kamera používá neviditelné infračervené přísvity, které zajistí dokonalý přehled i v naprosté tmě, aniž by rušily spánek miminka. Pokud ale chcete v pokoji vytvořit jemné, uklidňující světlo, můžete aktivovat teplé LED přisvícení – a to buď manuálně v aplikaci jako noční lampičku, nebo automaticky na základě detekce pohybu či pláče. Dítě se tak nikdy neocitne ve tmě a vy máte jistotu, že kamera zaznamená každý důležitý okamžik i bez rušivého světla. Nejen pro miminka – univerzální hlídací řešení EVOLVEO Baby Monitor LUX se sice jmenuje "baby monitor", ale jeho využití sahá mnohem dál. Díky funkci PTZ (otáčení, náklon, přiblížení), detekci pohybu, zvuku a možnosti vzdáleného přístupu přes aplikaci Tuya nebo SmartLife se skvěle hodí také jako domácí bezpečnostní kamera. Můžete ji využít ke sledování mazlíčků, garáže, vstupních dveří nebo třeba seniorského pokoje. Barevné noční vidění a možnost záznamu do cloudu nebo na SD kartu z ní dělají spolehlivého hlídače 24/7 – ať už jste doma, v práci nebo na dovolené. Stačí mobil a máte přehled o všem, co se děje. Když potřebujete soukromí – stačí jeden klik EVOLVEO Baby Monitor LUX myslí i na chvíle, kdy si přejete úplné soukromí. Kamera je vybavena speciálním „privátním režimem“ , který nejen fyzicky zasune objektiv, ale zároveň odpojí zařízení od Wi-Fi a zastaví veškerý záznam. Představte si, že máte kamerku umístěnou v ložnici a návštěva nebo partner se necítí příjemně s pocitem, že je stále „pod dohledem“. Právě v takové situaci oceníte možnost kameru rychle a jednoduše deaktivovat – aniž byste ji museli přemisťovat nebo odpojovat. Je to diskrétní funkce, která respektuje váš osobní prostor, kdykoli je potřeba. Chytrý dohled, který myslí za vás Ať už pracujete v jiné místnosti, nebo odpočíváte, aplikace Tuya nebo SmartLife vám umožní mít své dítě vždy pod dohledem. Kamera je neustále připojena k Wi-Fi a posílá notifikace při detekci pohybu, pláče, ale třeba i při změně teploty nebo vlhkosti v pokoji. Když nastane čas krmení, aplikace vám to sama připomene. A když dítě usíná, můžete mu na dálku pustit jednu ze sedmi ukolébavek pro jeho zklidnění a rychlejší usnutí. EVOLVEO Baby Monitor LUX je jako chůva, která nespí – vždy připravená pomoci. SPECIFIKACE: • Rozlišení: Full HD (1920 x 1080 px). • Senzor: 1/2,7 palcový CMOS. • Noční vidění: 6 IR diod a 16 LED pro plnobarevné vidění, dosah 8–10 m. • Objektiv: Pevné ohnisko 4 mm, úhel záběru 108°. • Komprese videa: H.265/H.264. • Detekce: Pohyb, pláč, teplota, vlhkost. • Obousměrná komunikace: Mikrofon a reproduktor. • Kompatibilita: Tuya/SmartLife, Android a iOS. • Připojení: Wi-Fi 2,4 GHz, dosah až 40 m bez překážek. • Zabezpečení: AES128. • Napájení: USB-C (5V/1A). • Úložiště: Podpora SD karet do 256 GB, cloudové služby. • Provozní teplota: -10 °C až 50 °C. • Rozměry: 78 x 119 mm. OBSAH BALENÍ: • 1x EVOLVEO BabyMonitor LUX kamera. • 1x Napájecí adaptér 230V/5V. • 1x USB kabel. • 1x Adaptér se závitem. • 1x Držák pro uchycení na zeď. •

Popis produktu Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. LoRa je jeden z bezdrátových síťových protokolů používaných ve světě Internet věcí – IoT (Internet of Things). Obsahuje předinstalovaný převaděč paketů UDP na libovolné servery LoRa® a venkovní 2,4GHz Access Point s ethernetovým portem, který lze použít jako backend. Tato brána pracuje také s frekvencí 2,4 GHz pro LoRa®, což znamená výrazně vyšší šířku pásma, vyšší rychlost přenosu dat a kratší dobu vysílání. A díky modulační technologii Chirp neruší signál sítě WLAN 2,4 GHz! Ideální řešení pro průmyslové sestavy s vysokou hustotou senzorů. LoRa2 kit lze provozovat s volitelnou interní anténou 2 dBi nebo připojit externí anténu. Pro větší pokrytí sítě doporučujeme přidat všesměrovou anténu TOF-2400-8V-4. Brána je dodávána v klasickém wAP casingu, který byl vyzkoušen v mnoha dalších produktech MikroTik se stabilním výkonem za téměř jakýchkoli povětrnostních podmínek. Základem tohoto designu zůstává funkční a nerušivý design a skvělá meteo odolnost. Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence:LoRa 2.4 GHz, 2.4 GHz WiFi standardy:802.11n, 802.11b/g Přenosová rychlost - 2.4GHz [Mb/s]:300 Vysílací výkon 2.4GHz [dBm]:22 2.4GHz MIMO:2 x 2 Typ antény:Vestavěná Počet vestavěných antén:1 Zisk antény [dBi]:2 Konektory a rozhraní VF konektory:(1) SMA female Rychlost LAN:(1) 10/100Mbps Napájení Napájení přes PoE:9 .. 30V DC Typy PoE:PoE-In (pouze) Max. spotřeba energie [W]:8 Napájení přes konektor/svorkovnici:9 .. 30V DC Fyzické charakteristiky Provedení:Stropní, Venkovní Tlačítka:Reset Provozní teplota [°C]:-40 až 60 Šířka [mm]:85 Výška [mm]:185 Hloubka [mm]:30 Hardware CPU:QCA9531 Frekvence CPU [MHz]:650 Počet CPU jader:1 Interní uložiště [MB]:16 RAM [MB]:64 Software Operační systém:RouterOS - L4 Výchozí IP adresa:192.168.88.1 Výchozí jméno a heslo:admin / -

od 128
Porovnať ceny

ER707-M2 Router ER707-M2 má ve výbavě až 6 portů WAN SFP a RJ45, a proto podporuje různé možnosti připojení k internetu. Funkce rozdělování zátěže mezi porty WAN distribuuje datové proudy podle proporcionality šířky pásma každéhon portu WAN, aby se zvýšila míra využití šířky pásma na více linkách. Připojte modem 4G/3G k portu USB 2.0 pro vytvoření záložní sítě LTE WAN. Router ER707-M2 podporuje průchozí datové přenosy a různé protokoly VPN, jako jsou SSL, GRE§, IPsec, PPTP a L2TP, aby spotřebitelé měli možnost všestranného využití. Automatické vytvoření zásad IPsec VPN na jedno kliknutí zjednodušuje konfiguraci sítě VPN a ulehčuje správu a nasazení sítě.* Router má také vestavěnou hardwarovou technologii pro zvýšení výkonu sítě VPN. Standardizujte chování uživatelů a snadno stanovte práva a strategie pro přístup zaměstnanců k internetu pomocí filtrování adres IP / MAC / URL a seznamu řízení přístupu (ACL). Ověřování pomocí přihlašovacího portálu usnadňuje kontrolu síťových prostředků pomocí zachytávání, ověřování a klasifikování přístupu uživatelů. Vhodné síťové prostředky je možné také přidělit určitým uživatelům nebo hostům. Features *Two 2.5G Ports *Up to 6 WAN Ports *Highly Secure VPN *Integrated into Omada SDN *Centralized Management *Extensive Security Features HARDWARE FEATURES Standards and Protocols *IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q *TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, NTP, HTTP, HTTPS, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, SNMP Interface *1× 2.5G RJ45 WAN Port *1× 2.5G RJ45 WAN/LAN Port *1× Gigabit SFP WAN/LAN Port *4× Gigabit RJ45 WAN/LAN Ports *1× USB 2.0 Port (Supports USB storage, and LTE backup with LTE dongle) Network Media *10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (Max 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (Max 100 m) *100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (Max 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (Max 100 m) *1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 cable (Max 100 m) *2500BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 cable (Max 100 m) Fan Quantity *Fanless Button *Reset Button Power Supply *12V/1.5A Adapter Flash *128MB NAND DRAM *1 GB DDR4 LED *PWR, SYS, SFP, USB, WAN (Speed, Link/Act), LAN (Speed, Link/Act) Dimensions ( W x D x H ) *8.9 × 5.2 × 1.4 in (226 × 131 × 35 mm) Protection *4 kV surge protection Enclosure *Steel Mounting *Desktop/Wall Mounting Max Power Consumption *14.2 W (with USB2.0 connected) *7.1 W (without USB2.0 connected) PERFORMANCE Concurrent Session *500,000 New Sessions /Second *6,000 NAT (Static IP) *2365.17 Mbps / 2364.45 Mbps NAT(DHCP) *2364.45 Mbps / 2366.04 Mbps NAT(PPPoE) *2347.14 Mbps / 2348.29 Mbps NAT (L2TP) *1308.86 Mbps / 974.10 Mbps NAT (PPTP) *1236.27 Mbps / 1280.99 Mbps IPsec VPN Throughput *ESP-SHA1-AES256: 673.3 Mbps *ESP-SHA256-AES256: 650.2 Mbps *ESP-SHA384-AES256: 629.3 Mbps *ESP-SHA512-AES256: 633.8 Mbps L2TP VPN Throughput *Unencrypted: 1243.7 Mbps *Encrypted: 561.0 Mbps SSL VPN Throughput *132.24 Mbps 66 Byte Packet forwarding rate *1832.69 Mbps / 1741.84 Mbps 1,518 Byte Packet forwarding rate *2461.18 Mbps / 2457.32 Mbps Functions *IPv4 - Static IP, Dynamic IP, PPPOE, L2TP, PPTP, *Ipv6 - PPP, DHCPv6, Static IP, 6in4, Pass-Through *Mobile Broadband: 4G/3G modem for backup via USB port *MAC Clone *DHCP Server, DHCPv6 PD Server (only in Standalone Mode), DHCP Options Customization, DHCP Address Reservation, Multi-IP Interfaces*, Multi-Net DHCP *802.1Q VLAN *IGMP v2/v3 Proxy, Custom Mode, Bridge Mode *NAT, Load Balancing, VPN, LDAP, DNS OTHERS Certification *CE, FCC, RoHS Package Contents *ER707-M2, Power Adapter, Quick Installation Guide System Requirements *Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux Environment *Operating Temperature: 0–40 °C (32–104 °F), Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °C), Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing, Storage Humidity: 5–90% non-condensing

od 143
Porovnať ceny

Model: Instant On AP25 Podporované frekvence: *2.4 GHz *5 GHz Bezdrátový datový přenos: 4,8 Gbps Drátový datový přenos: 2,5 Gbps Podporované standardy: *802.11b *802.11a/g *802.11n *802.11ac *802.11ax Porty: 1x LAN port Šifrování: WPA3, WPA2-MPSK Typ antény: Všesměrová Podpora externí antény: Ne PoE: Ano Adaptér: Includes 12V Power Adapter with EU Power Plug. Rozměry: 200 x 200 x 45 mm Hmotnost: 775g

od 228
Porovnať ceny

ATEN 2-port USB3.0 4K HDMI KVMP, audio Přepínač ATEN CS1822 KVMP ™ nabízí snadnou správu dvou počítačů s rozhraním HDMI z jediné klávesnice USB, myši a HDMI monitoru. Podpora nejvyšší kvality videa až 4 K DCI (4096 x 2160 @ 60 Hz), CS1822 optimalizuje uživatelské prostředí multitaskingu. S patentovanou technologií ATEN - Video DynaSync ™ si uživatelé mohou užívat lepší rozlišení displeje a rychlejší přepínání mezi systémy. Navíc, výchozí režim EDID je k dispozici pro plynulé zapnutí, podporuje vysoce kvalitní zobrazení a eliminuje problém s kompatibilitou monitoru. Kromě toho je CS1822 vybaven režimem Audio Mixer, který míchá zdroje zvuku z libovolných dvou připojených počítačů jako zvukový výstup, těží z toho, že uživatelé budou upozorněni, aniž by zmeškali jakékoli varování systému, a to ani na internetu když zaměření KVM je nastaveno na jiných počítačích. Se zabudovaným rozbočovačem USB 3.1 Gen 1 CS1822 poskytuje rychlost přenosu dat až 5 Gbps, což vám umožňuje zrychlení multimediálních operací a snadné sdílení periferií USB. ntegrace těchto vynikajících funkcí poskytuje CS1822 velkou výhodu pro ty, kteří dělají CGI práci, grafický design, video post produkce atd., umožňuje bezproblémové ovládání více úkolů. Vlastnosti: - Jedna USB klávesnice / myš a jeden HDMI monitor ovládají dva počítače a sdílí až dvě periferie USB - Podporuje vynikající kvalitu videa - 4K UHD (3840 x 2160 @ 60 Hz) a 4K DCI (4096 x 2160 @ 60 Hz) - Video DynaSync ™ - exkluzivní technologie ATEN, která eliminuje problémy se spouštěním displeje a optimalizuje rozlišení při přepínání mezi různými zdroji - Vestavěný 2-portový USB 3.1 Gen 1 hub SuperSpeed 5 Gbps - Režimy zvukového mixu - mísí až dva zvukové zdroje jako zvukový výstup - Výběr počítače pomocí tlačítek, klávesových zkratek, myši (1) a RS-232 příkazy - ATEN výchozí režim EDID - plynulé zapnutí, vysoce kvalitní zobrazení a optimalizace rozlišení pro odstranění problému s kompatibilitou - Nezávislé přepínání KVM, USB periferií a stereofonního audia (2) - HDMI 2.0 kompatibilní; Kompatibilní s HDCP 2.2 - Podporuje HD Audio (2) - Detekce zapnutí - Firmware lze upgradovat Poznámka: 1. Přepínání portů pomocí myši je podporováno pouze v režimu emulace myši a s USB 3 tlačítkovou kolečkovou myší. 2. Zvuk ve vysokém rozlišení prostřednictvím kanálu HDMI nelze přepínat samostatně.

od 491
Porovnať ceny

Model: HPE Aruba Networking 6200F Switch: Ano Určeno pro: Rack Konektory: *24x ports 10/100/1000BaseT ports *4x 100M/1G SFP ports *1x USB-C Console Port *1x OOBM port *1x USB Type-A Host port PoE: Ano Rozměry: 442 x 43 x 284 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 3.77 kg Záruka: Doživotní

od 2068
Porovnať ceny

SpecifikaceRozhraní: 4 x 10/100/1000Base-T Ethernet porty, 1 x RJ45 konzolový port, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0Normy: IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE), IEEE 802.3i/u/ab, IEEE 802.3x Flow ControlLED diody: Napájení, Cloud, LAN 1 - LAN 4Propustnost brány firewall: 1,8 Gbps3DES/AES: 450 MbpsSSL VPN: 200 MbpsMaximální počet souběžných relací: 200 000Nové relace za sekundu: 2000Maximální IPsec VPN tunel: 200Maximální PPTP/L2TP VPN tunel: 200Maximální SSL VPN tunel: 200Maximální GRE VPN tunel: 200Rozměry: 135 x 215 x 42 mmVstup napájení: AC vstup: 100-240 50/60 Hz, DC výstup: 12VMax. Spotřeba energie: 20WFlash paměť: 16 MB EMMC FlashRAM: 4 GB DDR4 SDRAMProvozní teplota: 0 – 40 °C (32 °F – 104 °F)Skladovací teplota: -20 - 70 °C (-4 °F - 158 °F)Provozní vlhkost: 5 - 95 % nekondenzujícíSkladovací vlhkost: 5 - 95 % nekondenzujícíMTBF: 610 802 hodinBezpečnost: LVD, ErPEMI/EMC: FCC, IC, CE, RCM, VCCI

od 441
Porovnať ceny

TS-h3077AFU-R7-64G Vysoce spolehlivý all-flash NAS založený na ZFS s procesorem AMD Ryzen™ řady 7000 – podpora všestranného podnikání s úložištěm o velikosti petabajtů a potenciálem 100GbE Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/ts-h3077afu Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=769&category=ssd&filter[type]=3 Funkce Získejte konkurenční výhodu nasazením plně flashového úložiště SATA SSD s podporou AMD Ryzen™ řady 7000 s 30 pozicemi pro jednotky. TS-h3077AFU je ideální pro mediální produkční společnosti, podniky a vědecké výzkumné instituce, které vyžadují vysoce výkonné velkokapacitní úložiště pro ukládání nahrávek, obchodních aktiv, velkých dat a virtuálních strojů. Od verze 5.2.2 již je možné do NAS nainstalovat také QuTS hero na bázi ZFS. OBSAH BALENÍ * TS-h3077AFU * 1x ethernetový kabel 10Gbase-T * 2x napájecí kabel * 144x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * průvodce instalací SPECIFIKACE CPU * AMD Ryzen™ 7 7000, 8 jader/16 vláken, až 5,3GHz Architektura CPU * x86 64 bitů Šifrovací modul * Ano (AES-NI) Systémová paměť * 64GB UDIMM DDR5 (2x 32GB) Maximální paměť * 192GB (4x 48GB) Paměťový slot * 4x UDIMM DDR5 Paměť Flash * 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 30x 2,5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s Kompatibilita diskových jednotek * 2,5" SATA disky SSD Vyměnitelné za provozu * Ano Podpora akcelerace mezipaměti SSD * Ano 2,5 gigabitový ethernetový port * 2x (2,5G/1G/100M) 10 gigabitový ethernetový port * 2x 10GBASE-T (10G/5G/2,5G/1G/100M) Slot PCIe * 3x (slot 1: Gen 4x4, slot 2: Gen 4x8 nebo Gen 4x4, slot 3: Gen 4x4) Port USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) * 2x typ-A USB 3.2 Gen 2 10Gb/s Form Factor * 2U montáž do racku Indikátory LED * napájení, SSD 1-30, Status, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště Tlačítka * napájení * reset Rozměry (VxŠxH) * 88,3×482×549,7mm Hmotnost (čistá) * 12,73kg Hmotnost (celková) * 18,69kg Provozní teplota * 0-40°C Skladovací teplota * -20-70°C Relativní vlhkost * 5~95% RH nekondenzující Napájecí jednotka * 2x 550W Ventilátor * 3x 60mm, 12V DC Max. počet souběžných připojení (CIFS) * 5000 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 9234
Porovnať ceny

Aruba 5406R 44GT PoE+/4SFP+ v3 zl2 Swch Přehled Řada přepínačů Aruba 5400R zl2 je vedoucím řešením pro přístup k mobilním kampusům s multimediálními porty HPE Smart Rate pro vysokorychlostní připojení a šířku pásma 802.11ac. Přináší pružnost a inovační flexibilitu podnikové třídy a rozšiřitelnost pro mobilní sítě. Aruba 5400R přináší robustní virtualizaci s pomocí Alliance One řešení, žádnými výpadky při selhání, vylepšenou kvalitou QoS a zabezpečením s pokročilými funkcemi bez nutnosti licencování dodatečného softwaru. Na základě 6. generace ProVision ASIC má přepínač řady Aruba 5400R zl2 vysokorychlostní vysokokapacitní architekturu s přepínačem 2 Tbps s nízkou latencí 2,1 m, bezprecedentní programovatelností a špičkovými aplikacemi SDN. Tato řada nabízí flexibilní možnosti připojení s kompaktním šestistupňovým nebo 12 stupňovým kompaktním šasi, linkovou rychlostí 40 GbE, až 96 linkami 10 GbE a až 288 porty PoE+. Aruba 5400R je připravena pro SDN s podporou OpenFlow a poskytuje konzistentní kabelovou / bezdrátovou uživatelskou dostupnost s ClearPass Policy Manager a Airwave Network Management. - Management: Fully managed - Layer 2 to Layer 4 - Intelligent Edge - Modular Switch - 92x PoE 100/1000 RJ45 portů + 4x 10GbE SFP+ transceiver sloty + 8x open module slot - Redundantní zdroje (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – J9828A, J9829A nebo J9830A ) - Montáž do 19“ racku. Úchytky jsou součástí balení. - podpora Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba Airwave - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

od 13126
Porovnať ceny

HPE FlexNetwork MSR 8-port E1/CE1/T1/CT1/PRI HMIM Module Technical Specifications Differentiator 8-port E1 / CE1 / T1 / CT1 / PRI HMIM Module, E1/Channelized E1/T1/Channelized T1, G. 703 and G. 704 are supported For use with selected MSR routers Product dimensions (H x W x D) 12.8 x 16.34 x 3.58 in Weight 1.65 lb

od 4982
Porovnať ceny

Model: Aruba 6200M Typ produktu: Switch Spínací kapacita: 272 Gbps Konektory: *36x ports 10/100/1000BASE-T Ports *4x 1G/10G SFP+ ports *1x RJ-45 Console Port *1x USB-C Console Port *1x OOBM *1x USB Type-A Host port PoE: Ano Rozměry: 442 x 43 x 383 mm Hmotnost: 6.01 kg

od 8459
Porovnať ceny

Aruba 5406R zl2 Switch Přehled Řada přepínačů Aruba 5400R zl2 je vedoucím řešením pro přístup k mobilním kampusům s multimediálními porty HPE Smart Rate pro vysokorychlostní připojení a šířku pásma 802.11ac. Přináší pružnost a inovační flexibilitu podnikové třídy a rozšiřitelnost pro mobilní sítě. Aruba 5400R přináší robustní virtualizaci s pomocí Alliance One řešení, žádnými výpadky při selhání, vylepšenou kvalitou QoS a zabezpečením s pokročilými funkcemi bez nutnosti licencování dodatečného softwaru. Na základě 6. generace ProVision ASIC má přepínač řady Aruba 5400R zl2 vysokorychlostní vysokokapacitní architekturu s přepínačem 2 Tbps s nízkou latencí 2,1 m, bezprecedentní programovatelností a špičkovými aplikacemi SDN. Tato řada nabízí flexibilní možnosti připojení s kompaktním šestistupňovým nebo 12 stupňovým kompaktním šasi, linkovou rychlostí 40 GbE, až 96 linkami 10 GbE a až 288 porty PoE+. Aruba 5400R je připravena pro SDN s podporou OpenFlow a poskytuje konzistentní kabelovou / bezdrátovou uživatelskou dostupnost s ClearPass Policy Manager a Airwave Network Management. - Management: Fully managed - Layer 2 to Layer 4 - Intelligent Edge - Modular Switch - 6 open module slots - Podpora až 144x 10/100/1000 portů nebo 144x SFP ports nebo 48x SFP+ ports nebo 48x HPE Smart Rate Multi-Gigabit nebo 12x 40GbE ports nebo kombinace - Redundantní zdroje (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – J9828A, J9829A nebo J9830A ) - Montáž do 19“ racku. Úchytky jsou součástí balení. - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

od 3486
Porovnať ceny

Asus RT-AX59U (AX4200) dvoupásmový AX4200 WiFi 6 (802.11ax) AiMesh router s podporou zabezpečení sítě zdarma díky softwaru AiProtection Pro, funkce Safe Browsing, Instant Guard a funkce VPN, rodičovská kontrola, snadné nastavení, možnost montáže na zeď * AiMesh * technologie AX * Beamforming * OFDMA * MU-MIMO * AiProtection Pro * Wi-Fi zabezpečení: WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, podpora WPS * UTF-8 SSID * VPN * rodičovská kontrola * typ internetového připojení: PPPoE, PPTP, L2TP, Automatická IP, Statická IP * DHCP Server * IPTV * provozní režimy: Router (AiMesh router), AiMesh node, Access point, Repeater, Media bridge Celková rychlost: 574+3603Mb/s Provozní frekvence: 2,4GHz, 5GHz Síťové standardy: * IEEE 802.11a * IEEE 802.11b * IEEE 802.11g * WiFi 4 (802.11n) * WiFi 5 (802.11ac) * WiFi 6 (802.11ax) * IPv4 * IPv6 Rychlost přenosu dat: * 802.11a: až 54Mb/s * 802.11b: až 11Mb/s * 802.11g: až 54Mb/s * 802.11n: až 450Mb/s * 802.11n (256 QAM): až 600Mb/s * WiFi 5 (802.11ac): až 2600Mb/s * 802.11ax (2,4 GHz): až 574Mb/s * WiFi 6 (802.11ax) (5GHz): až 3603Mb/s Interní anténa: 5x Procesor: 2GHz čtyřjádrový 64bit Paměť: * 128MB Flash * 512MB RAM Porty: * 1x RJ45 pro Gigabit BaseT WAN * 3x RJ45 pro Gigabit BaseT LAN * 1x USB 3.2 Gen 1 * 1x USB 2.0 * 1x napájecí konektor Napájení: AC vstup: 110V~240V (50~60Hz) DC výstup: 12V s max. proudem 2,5A Rozměry: 131x37,5x200mm Hmotnost: 476g Obsah balení: * router RT-AX59U * napájecí adaptér * kabel RJ-45 * průvodce * záruční list Odkaz na stránku výrobce: https://www.asus.com/cz/networking-iot-servers/wifi-routers/asus-wifi-routers/rt-ax59u/

od 113
Porovnať ceny

Typ switche: Smart managed Datový přenos: *1000BASE-T Gigabit Ethernet *10GBASE-T/SFP+ Spínací kapacita: 176 Gbit/s Konektory: *48 x LAN *4 x SFP+ PoE: Ne Spotřeba: 51.2 W Rozměry: 210 x 44 x 210 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 3,01 kg Záruka: Doživotní OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.

od 540
Porovnať ceny

Allied Telesis x230-28GT má porty 24 x 10/100 / 1000T se 4 SFP Gigabitovými uplink porty. Kompletní sada funkcí je ideální pro aplikace na okraji sítě. Technické parametry *10/100/1000T (RJ-45) COPPER PORTS: 24 *100/1000X SFP PORTS: 4 *TOTAL PORTS: 28 *SWITCHING FABRIC: 56Gbps *FORWARDING RATE: 41.7Mpps Odkaz na web výrobce: https://www.alliedtelesis.com/products/switches/x230-28gt

od 961
Porovnať ceny

16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch *16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty. *Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém. *Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor. *Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 194 W pro všechny PoE porty. *Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace. *Tento switch není kompatibilní s produkty EAP225 v3 a EAP225-Outdoor v3 Technické parametry HARDWARE FEATURES *Interface: -16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports -2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports -2 Combo Gigabit SFP Slots *Network Media: -10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) -EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) -100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) -EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) -1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) -EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) -1000BASE-X MMF, SMF *Fan Quantity: 2 Fans *Power Supply: 100-240V AC, 50/60 Hz *Backup Bandwidth: 7.2 Gbps *PoE+ Ports(RJ45): -Standard: 802.3at/802.3af compliant -PoE Ports: Port1- Port16 -PoE Power Budget: 192W *Mac Address Table: 8K *Dimensions ( W x D x H ): 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm) *Max Power Consumption: -18.73 W (220/50Hz. no PD connected) -217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected) *Max Heat Dissipation: -63.89 BTU/h (no PD connected) -741.15 BTU/h (with 192W PD connected) SOFTWARE FEATURES *Advanced Features: -Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs -Port Priority Mode -Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission) -Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging -IEEE802.3x Flow Control *Transmission Method: Store-And-Forward OTHERS *Certification: CE, FCC, RoHS *Package Contents: TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings *Environment: -Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) -Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) -Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing -Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

od 173
Porovnať ceny

Celkový počet portů: 40 vysokorychlostních slotů. 100G Porty: 32x QSFP28 (podpora 100GbE). 400G Porty: 8x QSFP-DD (podpora 400GbE). Možnosti breakoutu: Porty lze dělit (např. 1x 400G na 4x 100G nebo 1x 100G na 4x 25G) pro flexibilní připojení serverů a úložišť. Ostatní: 1x RJ-45 konzole, 1x OOBM Ethernet port a 1x Micro USB. Výkon a kapacita Přepínací kapacita (Switching Capacity): 25,6 Tbps. Propustnost (Throughput): Až 5 Bpps (miliard paketů za sekundu). Paměť a procesor: 1.7 GHz procesor, 32 GB RAM, 128 GB m.2 SSD a 16 GB x2 SODIMM. Klíčové vlastnosti "Bundle" konfigurace Tento model je dodáván jako hotový balíček (bundle) připravený k nasazení: Airflow: Back-to-Front (BF) – proudění vzduchu zezadu dopředu. Napájení: Obsahuje 2x DC napájecí zdroje (pro redundantní provoz). Chlazení: Obsahuje 6x ventilátorové moduly (rovněž v konfiguraci Back-to-Front). Operační systém: AOS-CX – plně programovatelný systém s podporou REST API a Network Analytics Engine (NAE). Pokročilé funkce Zabezpečení: Podpora MACsec (6.4 Tbps) a IPsec/VXLANsec (4.8 Tbps) pro bezpečné propojení datových center (DCI). Směrování (L3): Plná podpora protokolů BGP, OSPF, VRF-Lite, EVPN-VXLAN a IPv6. Fyzické rozměry: Standardní 1U rack-mount provedení (hmotnost cca 11.85 kg).

od 91341
Porovnať ceny

Model: Aruba 8100 Určeno pro: Rack Konektory: *24x ports 1GbE/10GbE (SFP/SFP+) *4x ports 40GbE/100GbE (QSFP+/QSFP28) Napájení: 375W Rozměry: 442 x 44 x 406 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 8.16 kg Záruka: Doživotní

od 21573
Porovnať ceny

ADDERLink® XD614 A high-resolution, quad-head KVM extender. High-definition video, USB 2.0 and audio are transmitted on a single CATx or fiber cable. High performance KVMA extender that is designed to provide reliable and real-time access to critical computers - regardless of the location, while maintaining the same user desktop user experience.

od 1029
Porovnať ceny

System Specifications Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3 Nway auto-negotiation IEEE 802.3x full duplex operation and flow control IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet Performance Data transfer rate (half duplex/full duplex): Ethernet: 10/20 Mbps Fast Ethernet: 100/200 Mbps Gigabit Ethernet: 1000/2000 Mbps MAC address table: 2 K Memory buffer: 128 KB Switching fabric (non-blocking): 10 Gbps Features Compatible With IEEE 802.3af and 802.at Compliant PDs Auto-MDI/MDIX in all ports EEE802.3x Flow Control IEEE 802.1p QoS Jumbo frame support up to 9 KB Hardware Specifications Interface 5 RJ-45 10/100/1000 Mbps Ethernet ports with auto MDI/MDIX support PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3af and 802.3at compliant 4 PoE+ ports(Port1- Port4), up to 30W per port Total PoE Budget : 60W LED Indicator PWR: Power PoE MAX: Amber: PoE power output over 50W (total budget 60W) Per port: Link/Activity Amber: 10/100 Mbps Green: 1000 Mbps Port1- Port4: PoE+ Green: PoE supported Power Supply AC-to-DC external power adapter Input: 100-240 V AC Output: 55V DC/1.3A

Predĺžená na 60 mesiacov. Služba je viazaná na konkrétne sériové číslo. Pozn. je možné zakúpiť iba k novému kusu produktu.

od 458
Porovnať ceny

Ohnisková vzdialenosť objektívu v mm:4

Predĺžená na 60 mesiacov. Služba je viazaná na konkrétne sériové číslo. Pozn. je možné zakúpiť iba k novému kusu produktu.

od 241
Porovnať ceny

OEM SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 1m, Fortinet komp.

IES210GPP Omada 10portový gigabitový priemyselný Easy Managed Switch so 6 portami PoE+ a 2 portami PoE++ 8× gigabitových RJ45 portov (2× PoE++, 6× PoE+) 2× kombinované gigabitové RJ45/SFP sloty Napájací rozpočet 240 W* s až 60 W na každý PoE++ port Profesionálny priemyselný dizajn: prevádzková teplota -40 až 75 ° C, ochrana proti blesku 6kV a záložné napájanie 1+1 Bohaté funkcie: až 250 m (820 ft) PoE,** VLAN, QoS a STP/RSTP Centralizovaná cloudová správa cez webové rozhranie alebo aplikáciu Omada† Odolné hliníkové puzdro s krytím IP40 a možnosťou montáže na DIN lištu alebo na stenu HARDWARE FEATURES Interface • 2× 10/100/1000 Mbps PoE++ RJ45 Ports • 6× 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 Ports • 2× Gigabit SFP/RJ45 Combo Slots • Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX Fan Quantity Fanless Installation • DIN-rail mounting • Wall mounting Physical Security Lock ? Power Supply 12-57V 1+1 Redundant DC Power Input PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3af/at/bt compliant • PoE++ Ports (802.3af/at/bt PoE): 2 Ports, up to 60W per port • PoE+ Ports (802.3af/at PoE): 6 Ports, up to 30W per port • PoE Budget: - 60W (Input: 12V / 7.2A - 21V / 3.7A)) - 120W (Input: 21V / 6.7A - 46V / 3.1A) - 240W (Input: 46V / 5.7A - 57V / 4.4A) Dimensions ( W x D x H ) 6.1 × 4.7 × 2.4 in (155 × 120 × 60 mm) Surge Protection • ±6 kV in common mode for Ethernet ports • ±4 kV in common mode for DC power input ports PERFORMANCE Switching Capacity 20 Gbps Packet Forwarding Rate 14.88 Mpps MAC Address Table 8K Packet Buffer Memory 4 Mbit Jumbo Frame 15 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • 802.1p DSCP Priority • 8 Priority Queues • Priority Schedule Mode - WRR (Weighted Round Robin) • Queue Weight Config • Bandwidth Control - Port-Based Rate Limit • Storm Control - Multiple Control Modes (kbps/pps) - Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control L2 Features • Link Aggregation - Static Link Aggregation - Up to 4 aggregation groups and up to 6 ports per group • Loopback Detection • Flow Control - 802.3x Flow Control • Mirroring - Port Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Ingress/Egress/Both • Port Statistics - Port Mirror Status - Traffic Statistics • 802.1ab LLDP • Spanning Tree - STP (802.1d) - RSTP (802.1w) L2 Multicast • IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave VLAN • MTU VLAN • Port-Based VLAN • 802.1Q Tag VLAN - Max 32 VLAN Groups - 4K VID Transmission Method Store-And-Forward Management Features Omada App Yes. Requires the use of Omada Hardware Controller, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller • Omada Software Controller Cloud Access Yes. Requires the use of Omada Hardware Controller, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Zero-Touch Provisioning Yes. Requires the use of Omada Cloud-Based Controller Management Features • Web-based GUI • DHCP Client • Cable Diagnostics • Digital Diagnostic Monitoring (DDM) • Automatic Device Discovery† • Batch Configuration† • Batch Firmware Upgrading† • Unified Configuration† OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Content • IES210GPP • DIN-Rail Mounting Bracket • Wall-Mounting Plates • Installation Guide Environment • Operating Temperature: -40?~75? (-40?~167?) • Storage Temperature: -40?~85? (-40?~185?) • Operating Humidity: 5%~95% non-condensing • Storage Humidity: 5%~95% non-condensing

od 255
Porovnať ceny
Top