Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Remarks If the upper-level circuit breaker for a device is also connected to many other devices, a C32 or above circuit breaker needs to be used. If the upper-level circuit breaker for a device is connected only to this device, a C25 or bel...

od 195
Porovnať ceny

MR27BE Dvoupásmový router Wi-Fi 7 BE3600Rychlé dvoupásmové rychlosti 3,6 Gb/s: Umožňuje zařízením pracovat plnou rychlostí. Vychutnejte si plynulé streamování v rozlišení 4K/8K, pohlcující hraní AR/VR a bleskurychlé stahování.†...

Popis produktuModem a router Archer VR400 zpřístupňuje plný potenciál vašeho připojení k internetu díky tomu, že nabízí kombinovanou rychlost Wi-Fi připojení ve dvou pásmech až 1,2 Gb/s, kterou tvoří 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s ...

Bezdrátová IP FullHD kamera s detekcí pohybu a zvuku - iGET HOME Camera CS1 White. Mějte svůj domov pod kontrolou s inteligentním systémem chytré domácnosti iGET HOME. Kamera s vaším telefonem komunikuje pomocí připojení k Wi-Fi síti ať ...

Přístupový bod TP-Link EAP650-Outdoor s podporou Wi-Fi 6 a s rychlostí až 3 Gbit/s se hodí pro montáž na stěnu či sloup. Poskytne vám připojení doma i ve firmě. Využijete ho na zahradě, pro venkovní Wi-Fi kamery, pro přístřešek, bazén, venk...

od 177
Porovnať ceny

24portový stolní switch 10/100 Mbit/sTL-SF1024M24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIXEkologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 67 %Řízení toku IEEE 802.3x zajišťu...

Omada 48portový gigabitový a 4portový 10GE SFP+ Managed switch L2+ se 40 porty PoE+ a 8 porty PoE++4× 10 Gbps SFP+ sloty8× Gigabitové porty s podporou 802.af/at/bt PoE++ (Max 90 W rozpočet PoE pro každý port)40× Gigabitové p...

od 1068
Porovnať ceny

Gigabitový Wi-Fi 7 (BE5100) Mesh router 802.11 be/ax/ac/a/b/g/n (2,4 + 5 GHz), 1x 2.5G WAN Ethernet + 3x GLAN porty, zabezpečení WPA3, DDNS, Firewall, Smart aplikace v češtině, NFC One-touch, , VPN client/server, WiFi+ Mesh, 5x anténa IP...

Strong ATRIA Wi-Fi Mesh 1200 Add-onATRIA Wi-Fi Mesh 1200 Add-on je doplňková dvoupásmová jednotka (2,4 + 5 GHz) pro rozšíření vaší mesh sítě (Home Kit 1200). Můžete spojit až 6 prodlužovačů ...

Deco BE22 Funkce WiFi 7 s vysokou rychlostí * Dual-band až 3,6 Gbps (2882 Mbps na 5 GHz a 688 Mbps na 2,4 GHz) Gigabitové drátové připojení * 2× 1,0 Gbps ethernetové porty pro maximální flexibilitu a propus...

od 244
Porovnať ceny

Pěti portový stolní Gigabit PoE+ Switch - 60w energetický budget - Pěti portová 10000BaseTX auto-negociace (NWAY) 10/100/1000Mbps - vyhovující standardu IEEE 802.3af/802.3at - obsahuje 4 PoE porty (Porty 1-4) - Auto plný/poloviční-duplex Mode - Výkon PoE až do 30 wattů na port - auto-detekce nabitého zařízení - podporuje 802.1p QoS - podporuje Jumbo pakety až do 9216 bajtů - podporuje diagnostiku kabelů - Ekologická technologie D-Link - Velikost stolního počítače (není k dispozici sada pro montáž do racku)

SG5428XMPP Omada 24portový gigabitový stohovatelný switch Lite L3 se správou PoE++ a 4× 10G sloty Funkce * 8× gigabitových PoE++ portů (802.3af/at/bt, max. 90 W na port) * 16× gigabitových PoE+ portů (802.3af/at, max. 30 W na port) * 4× 10Gb/s SFP+ sloty * Až 500 W celkový PoE rozpočet * Funkce Fast PoE a Perpetual PoE * Fyzické stohování až 4 jednotek pro vestavěnou redundanci a výkon * Funkce vrstvy L3: RIP, OSPF, statické směrování a DHCP server/relay * Bezpečnostní strategie: ACL, zabezpečení portů, obrana proti DoS, 802.1X * ERPS podporuje rychlou ochranu a obnovu v kruhové topologii * Centralizovaná správa přes cloud pomocí Omada SDN controlleru * Samostatná správa přes web, CLI, SNMP a RMON Specifikace HARDWARE Rozhraní: * 24× 10/100/1000 Mbps RJ45 portů (8× PoE++, 16× PoE+) * 4× 1/10 Gbps SFP+ sloty * 1× USB 2.0 port * 1× RJ45 konzolový port * 1× USB Type-C konzolový port Počet ventilátorů: 3 Napájení: 100-240 V~ 50/60 Hz PoE porty (RJ45): * Standard: 802.3af/at/bt kompatibilní * PoE++ porty: porty 1–8 (až 90 W na port) * PoE+ porty: porty 9–24 (až 30 W na port) * Celkový rozpočet: 500 W * Fast PoE * Perpetual PoE Rozměry (Š × H × V): 440 × 330 × 44 mm Montáž: Rackmountable Maximální příkon: * 587,7 W (220V/50Hz s připojeným 500W PD při 25 °C) * 615,8 W (110V/60Hz s připojeným 500W PD při 25 °C) Maximální tepelný výkon: * 2004,06 BTU/h (220V/50Hz s připojeným 500W PD při 25 °C) * 2099,88 BTU/h (110V/60Hz s připojeným 500W PD při 25 °C) VÝKON Přepínací kapacita: 128 Gbps na jednotku Stohování: * Počet jednotek: až 4 * Stohovací port: 10G SFP+ slot (všechny uplink porty lze použít jako stohovací) * Šířka pásma stohování: až 80 Gbps (4 stohovací porty) Rychlost přeposílání paketů: 95,23 Mpps MAC adresa tabulka: 16 000 položek Velikost vyrovnávací paměti paketů: 12 Mbit Jumbo frame: 9 KB SOFTWAROVÉ FUNKCE Kvalita služeb (QoS): * 8 prioritních front * Priorita portů * IEEE 802.1p priorita * DSCP priorita * Minimální šířka pásma ve frontě * Režimy plánování: SP, WRR, SP+WRR * Kontrola šířky pásma (rate limit) * Storm control * Voice VLAN * Uživatelsky definovaný OUI * Zlepšení výkonu přepínače * QoS remark (802.1p, DSCP) Funkce L3: * IP rozhraní: IPv4 max 128, IPv6 max 128 * Statické směrování: IPv4 max 512, IPv6 max 128 * Host route tabulka: max 1 024 položek * RIP (v1/v2): max 1 796 položek * OSPF (v2/v3): v2 max 1 796, v3 max 450 * Statická ARP: 512 položek * Dynamická ARP: 3 600 položek * Proxy ARP * DHCP server: max 64 IP poolů, max 1 000 manuálních vazeb * DHCP relay: relayed interface, relayed VLAN Funkce L2 a L2+: * Link Aggregation * Spanning Tree Protocol * Detekce smyček na portu i VLAN * 802.3x flow control * ERPS * Mirroring * RSPAN * MAC adresa tabulka * Multicast (IGMP Snooping, MLD Snooping, Multicast VLAN, Fast Leave) Pokročilé funkce: * Automatická detekce zařízení * Hromadná konfigurace * Hromadné aktualizace firmware * Inteligentní monitorování sítě * Varování při abnormálních událostech * Jednotná konfigurace * Plánování restartu ISP FUNKCE * 802.3ah Ethernet Link OAM * L2PT (Layer 2 Protocol Tunneling) * Device Link Detect Protocol (DLDP) * DDM * sFlow VLAN * Max 4 000 VLAN skupin (802.1q) * 802.1Q tagované VLAN * MAC VLAN položky: 60 * Multicast VLAN * Správa VLAN * VLAN VPN (QinQ): max 256 položek * GVRP * Protocol VLAN: 16 šablon, 12 položek * Voice VLAN * Private VLAN BEZPEČNOST * Izolace portů * CPU-Defend * ARP inspekce (Dynamic ARP Inspection) * Ochrana proti DoS útokům * IP-MAC-Port binding: 1 024 položek * DHCP Snooping * ARP inspekce * IPv4 Source Guard * IPv6-MAC port binding: 1 024 položek * DHCPv6 Snooping, ND Detection, ND Snooping, IPv6 Source Guard * DHCP filtr * Statická/dynamická bezpečnost portů (až 64 MAC adres na port) * Storm control pro broadcast, multicast, unknown unicast * 802.1X autentizace: portová, MAC, VLAN assignment, MAB, guest VLAN * AAA včetně TACACS+ * Bezpečná správa přes HTTPS (SSLv3/TLS 1.2)

od 867
Porovnať ceny

Wi-fi pásmo: Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) Podporované standardy: Wi-Fi 6 (802.11ax) Typ antény: Vnitřní Konektory: *4x RJ-45 *1x USB 2.0 *1x RJ-11 Rozměry: 220 x 153 x 35 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 387g WiFi 6 AX1800 VDSL2 5-port Super Vectoring Gateway (upto 35B) and USB with Easy Mesh Support

Alternativní označení produktu: „CBS250-24P-4G-EU“; „CBS250-24P-4G-EU-RF“ ; „CBS250-24P-4GEU-RF“ Ukončení prodeje 29.10.2024, nástupcem je: C1200-24P-4G S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, inteligentní přepínače řady Cisco Business 250 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Řada Cisco Business 250 je nová generace cenově dostupných inteligentních přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost sítě s kompletní sadou síťových funkcí, které potřebujete pro spolehlivou obchodní síť. Tyto výkonné přepínače Gigabit Ethernet s uplinkem Gigabit nebo 10 Gigabit Ethernet poskytují několik možností správy, propracované možnosti zabezpečení a vyladěné funkce Quality of Service (QoS) a statické směrování Layer 3. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 41,66 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 56 Gb/s *Tabulka MAC: 8K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 2 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), access control list (ACL), quality of service (QoS), IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 24 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 4 x SFP *Napájení určené pro PoE: 195 W *Počet portů podporujících PoE: 24 *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 445 x 299 x 44 mm *Hmotnost: 3,53 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A

od 367
Porovnať ceny

Aruba 2930M 24G 1-slot Switch Přehled Řada přepínačů Aruba 2930M je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným a bezdrátovým přístupem. Tyto přístupové přepínače vrstvy 3 se snadno instalují a spravují pomocí pokročilých nástrojů pro správu zabezpečení a správu sítě, jako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba AirWave. S podporou cloud-based Aruba Central můžete rychle nastavit vzdálené kanceláře s malou nebo žádnou IT podporou. Výkonný Aruba ProVision ASIC přináší výkon a hodnotu s podporou nejnovějších aplikací SDN s budoucí programovatelností pro aplikace zítřka. Modem 2930M podporuje uplink na 10GbE a 40GbE, Dual Modular Power Supplies, až 1440 Wattů PoE +, HPE Smart Rate, vícegigabitový Ethernet, robustní QoS, RIP, Access OSPF směrování, tunelový uzel, PIM, VRRP a IPv6 bez licencování softwaru. Řada přepínačů Aruba 2930M poskytuje pohodlné a cenově výhodné řešení pro přepínání přístupu, které lze rychle nastavit pomocí funkce Zero Touch Deployment. Přepínače zahrnují omezenou záruku na celou dobu životnosti. JL319A - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 20x 10/100/1000 RJ45 portů + 4x Combo 10/100/1000BASE-T nebo 100/1000Mbps SFP Ports - 1x Uplink module slot + 1x Stacking Module Slot - Redundantní zdroje (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – JL085A) - Jednoduchá správa s Zero Touch Provisioning - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

od 1648
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „CBS350-8S-E2G-EU“; „CBS350-8S-E2G-EU-RF“ ; „CBS350-8S-E2GEU-RF“ Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a technologie s velkou šířkou pásma. Tyto přepínače mohou zlepšit dostupnost vašich kritických aplikací, chránit vaše obchodní informace a optimalizovat šířku pásma sítě, aby efektivněji poskytovaly informace a podporovaly aplikace. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 14,88 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 20 Gb/s *Tabulka MAC: 16K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 3 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), advanced threat protection, IPv6 first-hop security, quality of service (QoS), sFlow, IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 8 x Gigabit SFP sloty *Combo porty (RJ-45 + SFP): 2x Gigabit měděné/SFP combo porty *Port konzoly: Cisco standard RJ45 console port *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: 0 *Rozměry (Š x H x V): 280 x 170 x 44 mm *Hmotnost: 1,00 kg *Provozní teplota: 0 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A Držáky do racku nejsou součástí balení.

od 275
Porovnať ceny

ES1686dc-R2-2142IT-128G podnikový NAS s vysokou dostupností (HA) a dvěma aktivními řadiči Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/es1686dc%20r2 Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=798&category=1&filter[type]=1 Funkce Zajistěte si nepřetržitý provoz kritických podnikových operací využitím zařízení NAS ES1686dc R2 s vysokou dostupností. Redundantní řadiče a napájecí zdroje minimalizují prostoje a umožňují plynulou výměnu komponent bez přerušení, což zajišťuje spolehlivost a kontinuitu provozu. * Podporuje téměř neomezený počet snímků ZFS, SnapSync, blokovou deduplikaci a inline kompresi dat. * Čtyři porty 10GbE SFP+ na každý řadič zrychlují virtualizaci, sdílení velkých souborů a vysokorychlstní přenos dat. * Paměť NVRAM snižuje riziko ztráty dat mezipaměti (cache) pro zápis v případě neočekávaného výpadku napájení. * Podporuje VMware® vSphere®, Windows Server® a Citrix® XenServer®. OBSAH BALENÍ * 1x ES1686dc R2 * 2x ethernetový kabel (1GbE) * 2x napájecí kabel * 64x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD) * 64x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * RAIL-E02: sada lišt řady E02 (šasi), max. nosnost 57 kg * 1x konzolový kabel (RJ11 na RS-232) * 2x záložní baterie pro NVRAM * 1x průvodce instalací (QIG) SPECIFIKACE CPU * osmijádrový procesor Intel® Xeon® D-2142IT 1,90 GHz (navýšení až na 3,0 GHz) na jeden řadič Architektura CPU * x86 64 bitů Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou * ano Šifrovací modul * ano (AES-NI) Systémová paměť * 64GB RDIMM DDR4 ECC (4x 16GB) na jeden řadič Maximální paměť * 512GB (8x 64GB) Paměťový slot * 8x R-DIMM/LR-DIMM DDR4 Paměť Flash * 4GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 16x 3,5" Kompatibilita diskových jednotek * 3,5" SAS jednotky pevných disků * 2,5" SAS jednotky pevných disků * 2,5" SAS SSD Vyměnitelné za provozu * ano Cache pro kopírování do paměti Flash (C2F) 1x na každý řadič (64GB M.2 SSD) Podpora akcelerace mezipaměti SSD * ano (pouze pro čtení) Gigabitový Ethernet port (RJ45) * 3x pro každý ovladač (přiřaďte jeden pro vzdálenou správu) 10 gigabitový Ethernet port * 4x 10GbE SFP+ pro každý řadič Probuzení po síti LAN (WOL) * ano Rámec Jumbo * ano Slot PCIe * slot 1: PCIe Gen 3 x8 (CPU) * slot 2: PCIe Gen 3 x8 (CPU) Port USB 3.2 Gen 1 * 2x na každý řadič Form Factor * 3U s montáží do racku Tlačítka * napájení * reset Rozměry (VxŠxH) * 132x446,2x587,75mm Hmotnost (čistá) * 30,22kg Hmotnost (celková) * 34,92kg Provozní teplota * 0-40°C Napájecí jednotka * redundantní/rychlovýměnný napájecí zdroj 90–264 V AC; 700W Ventilátor * modul ventilátoru vyměnitelný za provozu (3x 60x60x38mm; 16000 ot./min/12 V/2,8 A) Spotřeba energie * 500,87W Max. počet souběžných připojení (CIFS) – s max. pamětí * 10000 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 27082
Porovnať ceny

Halo H80X - Mesh systém AX3000 s Wi-Fi 6 pro celoplošné pokrytí domácnosti - 3 kusy v balení *Dvoupásmové Wi-Fi 6 připojení s rychlostí až 3 000 Mbit/s – 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz + 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz. *Plynulé přepínání mezi připojenými zařízeními v jedné síti – jednotky Halo vzájemně spolupracují a „předávají“ si připojené zařízení mezi sebou, jak se pohybujete po domě. Přitom používají jednu Wi-Fi síť se stejným názvem a heslem. *Pokrytí celé domácnosti – pokrytí prostoru až 650 m2 vysokorychlostní sítí Wi-Fi, která eliminuje mrtvé zóny Wi-Fi pokrytí ve vaší domácnosti. *Připojení více než 150 zařízení – rychlé a spolehlivé připojení pro více než 150 zařízení. *Snadná správa domácí sítě – aplikace MERCUSYS umožňuje rychlé nastavení a správu Wi-Fi sítě. Můžete také spravovat čas a obsah, který vaše děti tráví, respektive sledují na internetu. *Plně gigabitové porty – 3 gigabitové porty u každé jednotky Halo zajišťují bleskurychlé kabelové připojení. Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz + IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz) Přenosová rychlost: 2402 Mbps on 5 GHz, 574 Mbps on 2.4 GHz Zabezpečení: WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3 MESH protokol: 802.11k/v/r Režimy: Router, Access Point WAN: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP DHCP: Server, Client Protokoly: IPv4 a IPv6 Síť pro hosty: 2.4 GHz Guest Network, 5 GHz Guest Network Rozměry: 128 × 81 × 83.7 mm Porty: 3× Gigabit Ports / jednotka (WAN/LAN auto-sensing)

od 138
Porovnať ceny

NETGEAR GS752TX-300EUS 48-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with 4x 10G SFP+ Ports Vlastnosti *Počet portů: 48 Gigabit Ethernet portů + 4 10G SFP+ porty *Podpora VLAN: Ano (512 VLAN) *Směrování VLAN: Ano *Dynamické přiřazení VLAN: Ano *Podpora statického routingu: Ano *DoS ochrana: Ano *Energeticky úsporný Ethernet (EEE): Ano *MLD snooping: Ano *Napájení: Interní zdroj *Hlučnost: 32,5 dBA *Ventilátory: 2 ks Technické specifikace *Rychlost portů: 10/100/1000 Mb/s *SFP+ porty: 4 × 10G *PoE porty: Ne *Maximální spotřeba bez PoE: 43 W *Velikost MAC tabulky: 16 K *Velikost bufferu: 1,5 MB *Počet VLAN: 512 *Host ARP tabulka: 512 *MTBF: 346 910 hodin (? 39,6 let) *Pracovní teplota: 0 °C až 50 °C Management *Systém správy: NETGEAR Insight Remote Cloud Management Fyzické parametry *Rozměry (Š × H × V): 440 × 257 × 43,2 mm *Hmotnost: 3,53 kg (7,78 lb) Obsah balení *Switch s Insight Cloud Management *DC napájecí kabel *Rackmount kit *Instalační příručka Záruka *Omezená doživotní záruka na hardware *Výměna následující pracovní den (Next Business Day Hardware Replacement) Web výrobce: https://www.netgear.com/uk/business/wired/switches/smart-cloud/gs752txv3/

od 570
Porovnať ceny

TP-Link EAP660 HD AX3600 Wireless Dual Band Multi-Gigabit Ceiling Mount Access Point. Přístupový bod Omada Wi-Fi 6 je vybaven nejnovějšími technologiemi 802.11ax, jako je 1024 QAM a Long OFDM Symbol, což umožňuje EAP zvýšit celkovou rychlost až na 3550 Mbps (2402 Mbps v pásmu 5 GHz a 1148 Mbps v pásmu 2,4 GHz) ). S 8 prostorovými proudy se neuvěřitelně zvyšuje propustnost pro více uživatelů, aby bylo možné řídit více aplikací. Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U Klíčové vlastnosti *Ultrarychlá Wi-Fi 6: Současná rychlost 1148 Mb/s na 2,4 GHz a 2402 Mb/s na 5 GHz dosahuje celkové rychlosti Wi-Fi 3550 Mb/s *Konektivita s vysokou hustotou: 4x větší kapacita pro připojení více zařízení současně *Integrováno do Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), centralizovaná správa cloudu a inteligentní monitorování *Centralizovaná správa: Cloudový přístup a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a snadnou správu *Port 2,5G: Ethernetový port 2,5 Gb/s zvyšuje celkovou propustnost internetu *Podpora PoE+: Podporuje napájení přes Ethernet (802.3at) pro pohodlné nasazení a instalaci. Technické parametry *Rozhraní: 1 × 2,5 Gb/s ethernetový port (podporuje IEEE802.3at PoE) *Tlačítko: Reset *Zdroj napájení: 802.3at PoE, 12 V DC *Spotřeba energie: 18,5 W *Rozměry (Š x H x V): 243 × 243 × 64 mm *Typ antény: Interní Omni, 2,4 GHz: 4 × 5 dBi, 5 GHz: 4 × 6 dBi *Montáž: Montáž na strop/stěnu (sady jsou součástí balení) *Bezdrátové standardy: IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a *Frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz *Rychlost signálu: 5 GHz: až 2402 Mb/s, 2,4 GHz: až 1148 Mb/s Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-wifi-ceiling-mount/eap660-hd/#overview

od 261
Porovnať ceny

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in Popis Spravovatelné přepínače řady D-Link DGS-1210 jsou nejnovější generací switchů, které poskytují vyšší výkon přes Ethernet (PoE), více typů fyzických rozhraní, více rozhraní pro správu a pokročilé funkce L2. Se všemi těmito funkcemi kombinuje řada DGS-1210 cenově výhodné a flexibilní řešení pro rozšíření jakékoli sítě. Technická specifikace Model DGS-1210-10P Rozhraní (porty) 8 x 10/100/1000BASE-T PoE 2 x 100/1000 Mbps SFP Standardy portů IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (kroucená měděná dvojlinka) IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (kroucená měděná dvojlinka) IEEE 802.3u 100BASE-FX 100 Mbps přes optické vlákno IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (kroucená měděná dvojlinka) IEEE 802.3z 1000BASE-X 1 Gbps přes optické vlákno IEEE 802.3az energicky efektivní Ethernet (EEE) IEEE 802.3x kontrola toku IEEE 802.3af/at vyhovující (pro PoE porty) Síťové kabely UTP Cat. 5, Cat. 5e (100 m max.) Duplex mód Plný/poloviční duplex pro 10/100 Mbps Plný duplex pro 1000 Mbps Výměna mediálních rozhraní Auto nebo konfigurovatelné MDI/MDIX pro všechny porty s kroucenou dvojlinkou Přepínací kapacita 20 Gbps Metoda přenosu Store-and-forward MAC adresová tabulka 8000 vstupů na zařízení Statické adresy MAC 256 záznamů Maximum 64 bajtů rychlost předávání paketů 14,88 Mpps Paměť paketové vyrovnávací paměti 4.1 MB Paměť CPU DDR3 128 MB Flash paměť 32 MB PoE funkční porty Porty 1 až 8 Energetický budget 65 W LED Výkon (na zařízení) Ano Spoj/Aktivita/Rychlost (na port) Ano PWR Max. Ano Chyba ventilátoru Ne Napájecí vstup Externí napájecí adaptér 54,0 V DC Maximální spotřeba energie 80,6 W (PoE zapnuto) 7,5 W (PoE vypnuto) Spotřeba energie v pohotovostním režimu 2,5 W Akustika 0 dB Odvod tepla 275,04 BTU/hr Množství větráků 0 Provozní teplota od -5 do 50 °C (od 23 do 122 °F) Skladovací teplota od -20 do 70°C Provozní vlhkost od 0% do 95% relativní vlhkost Skladovací vlhkost od 0% do 95% relativní vlhkost Rozměry 280 x 126 x 44 mm Hmotnost 0,95 kg Certifikace EMI: CE třídy A, VCCI třídy A, FCC třídy A, BSMI, CCC Bezpečnost: CB, UL, BSMI, CCC MTBF 729,258 hodin Pro více informací si můžete v sekci „Download“ stáhnout datasheet.

od 133
Porovnať ceny

Mikrotik mANTBox ax 15s Odkaz na video výrobce:https://www.youtube.com/watch?v=7MNdlO_msPY&ab_channel=MikroTik MikroTik mANTBox ax 15s je základnová stanice ze série sektorových antén mANT s podporou Wi-Fi 6 standardu 802.11ax. Vytváří efektivní spojení point-to-multipoint. Dvoupásmová 2,4GHz a 5GHz základnová stanice s výkonnou vestavěnou sektorovou anténou, podporou PoE, portem Gigabit Ethernet a 2,5Gb SFP slotem. Zvládne všechny vaše potřeby venkovní sítě, ideální pro kempy, stadiony a parky. mANTBox ax 15s může poskytnout bezkonkurenční bezdrátovou konektivitu point-to-multipoint pro širokou škálu zařízení na vzdálenost 20 kilometrů. mANTBox ax 15s lze napájet přes DC zásuvku nebo pasivní PoE. Sada obsahuje gigabitový PoE injektor a zdroj 24V DC, svorku a montážní sadu a také držák MikroTik quickMOUNT PRO. Tento pokročilý nástěnný adaptér umožňuje otočení antény o 140° horizontálně i vertikálně. Díky quickMOUNT PRO je možné pomocí integrovaného měřítka dokonale polohovat anténu. * provoz v pásmech 2,4GHz a 5GHz současně * integrovaná sektorová anténa (2,4GHz a 5GHz) * energetický zisk 12dBi (2,4GHz) a 15dBi (5GHz) * 2x2 MIMO/dual-chain na obou pásmech * standardy 802.11 b/g/n/ax (2,4GHz) a 802.11 a/n/ac/ax (5GHz) * šifrování WPA3 a ochrana rámce správy zabraňují všem druhům útoků, jako je bruteforcing a deautentication útoky WPA2 handshakecapture * napájení přes DC zásuvku nebo pasivní PoE * držák MikroTik quickMOUNT PRO Specifikace Architektura: ARM 32bit Procesor: IPQ-5010 Počet jader CPU: 2 Frekvence CPU: 800MHz Operační systém: MikroTik RouterOS v7, licenční úroveň 4 Velikost paměti RAM: 256MB Velikost úložiště: 128MB NAND WLAN: Wi-Fi 6 Zisk antény: 12/15dBi Ethernet: 10/100/1000Mb/s (RJ-45) Optika: 2,5Gb (SFP) Napájení: 2 (pasivní PoE, DC jack) Příkon jack: 12-28V DC Příkon PoE: 18-28V DC Maximální spotřeba energie: 21W Maximální spotřeba bez nástavců: 11W Porty: * 1x Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s * 1x slot SFP (podpora 2,5 Gb) * 1x USB 2.0 typu A (max. proud 1,5A) * 1x napájecí konektor (12-28V DC) Rozměry: 349x140x82mm

od 148
Porovnať ceny

D-Link DIS-100G-10S je průmyslový 10-portový Gigabit Ethernet switch bez managementu, osazený 8 porty 10/100/1000M RJ-45 a dvěma Gigabit SFP sloty pro optický uplink. Přepínač je určen pro montáž na DIN lištu. Je v robustním kovovém provedení bez ventilátoru, se stupněm krytí IP40 a s rozšířeným rozsahem provozních teplot -20°C až +65°C. Pro napájení s možností redundance jsou k dispozici dvě svorkovnice 12V-48V DC, volitelně lze dokoupit 230V AC zdroj (např. D-Link DIS-H30-24). Switch je vhodný pro instalaci do klimaticky náročných prostředí, jako jsou průmyslové aplikace, automatizace, dopravní aplikace, kamerové systémy, internet věcí (Internet of Things, IoT), chytrá města (Smart Cities) apod. Specifikace: *Porty 8x 10/100/1000Base-T RJ-45 *2x Gigabit SFP slot *Flow Control IEEE 802.3x (Full Duplex), Back-Pressure(Half Duplex) *MDI/MDI-X Auto-Crossover *Stupeň krytí IP40, kovový kryt *Instalace na DIN lištu *Bez ventilátorů *Provozní teploty -20°C až +65°C, relativní vlhkost 5-95% (nekondenzující) *Dvě svorkovnice pro redundantní napájení 12-48V DC (volitelný 230V AC zdroj např. DIS-H30-24) *Spotřeba: maximum 7,44 W, standby 2,64 W *Releový výstup pro alarm (max. 24V/1A) *MAC tabulka 4K záznamů *Jumbo rámce 9KB *QoS IEEE 802.1p, 8 prioritních front per port *IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE) *Rozměry: 190 x 100 x 28 mm *Hmotnost: 0,498 kg *Certifikace odolnosti: rázy IEC 60068-2-27, volný pád IEC 60068-2-32, vibrace IEC 60068-2-6 *Záruka: 5 let včetně služby NBD (Next Business Day), kdy D Link vám zašle náhradní produkt následující pracovní den po uznání poruchy produktu. Volitelné příslušenství: *zdroj DIS-H30-24 (24V DC, 30W) *zdroj DIS-H60-24 (24V DC, 60W) *zdroj DIS-N240-48 (48V DC, 240W) *zdroj DIS-N480-48 (48V DC, 480W) *SFP transceiver DIS-S301SX (Gbit, MM 550m) *SFP transceiver DIS-S302SX (Gbit, MM 2km) *SFP transceiver DIS-S310LX (Gbit, SM 10km)

od 162
Porovnať ceny

Dvoupásmový Gigabitový VDSL2/ADSL WiFi AC1200 router 802.11 ac/a/b/g/n, podpora VDSL2 Profile 35b, VDSL, ADSL2+, ADSL2, ADSL, 1x GWAN, 3x GLAN, 4x anténa 5 dBi, až 1200 Mb/s (2,4GHz 300 Mb/s + 5GHz 867 Mb/s), IPv6, USB port - sdílení SAMBA, TR-069, VPN Client, MU-MIMO, Beamforming. Součástí balení je český, slovenský, a polský manuál. Hlavní parametry produktu - Vysokorychlostní VDSL standarty - podporuje VDSL2 Profile 35b s rychlostí až 300 Mb/s, a také VDSL, ADSL2+, ADSL2, a ADSL - Wi-Fi síť s vysokou rychlostí - vysoce stabilní Wi-Fi síť s rychlostí připojení až 1167 Mb/s, ideální pro streamování 4K videí a velmi rychlé připojení k internetu - Stabilní připojení a pokrytí - díky podpoře MU-MIMO a je možné připojit více zařízení při zachování plné stability signálu, navíc technologie Beamforming a čtyři 5 dBi antény zajišťují rozsáhlé pokrytí - Mnoho druhů připojení i zálohy připojení - připojení k Internetu pomocí VDSL/ADSL a Ethernet WAN portu, navíc výběr hlavního připojení a záložního - Gigabitové porty - díky Gigabitovým LAN a WAN portům je zajištěna nejen maximální propustnost Wi-Fi sítě, ale také kabelové Maximální podpora připojení k Internetu Tenda V12 podporuje i nejrychlejší připojení pomocí VDSL2 Profile 17a / 30a / 35b. Je velmi univerzální díky podpoře i standartů VDSL, ADSL2+, ADSL2, a ADSL. Přesné standarty a protokoly pro xDSL jsou uvedené v technických parametrech a datasheetu. Dvoupásmový router - podpora 2,4 a 5GHz Výhod využití obou pásem je hned několik. Samozřejmostí je prohlížení webových stránek, stahování souborů, emaily apod. ale u díky dvěma pásmům také hraní náročných Online her, HD / FullHD / 4K streamování videa a zvláště aplikace kde je důležitá latence. Pásmo 2,4GHz také bývá ve větších zástavbách nebo panelových domech velmi zarušené, a dochází tak k degradaci výkonu na nižší úroveň, při použití i 5GHz vám tato starost zcela odpadá. Pokrytí signálem je zajištěno pomocí čtyř 5 dBi antén. Součástí je nastavení síly signálu pro každou frekvenci zvlášť. Router V12 sám automaticky zvolí ideální síť pro koncové zařízení. IPv6, QoS, SMART Traffic Prioritisation Router je plně kompatibilní s nejnovější verzí Internet protokolu IPv6. Díky tomuto je možné využívat další služby vašeho poskytovatele Internetu, a router je s IPv6 plně připraven na přenos dat a prohlížení webových stránek i v budoucnu. Samozřejmostí je také pokročilé QoS, díky kterému jsou upřednostněny v síti služby, které jsou náročné na zpoždění a latenci. Pokročilé QoS je navíc doplněno o novější funkci "Smart Traffic Prioritisation" díky které dochází opravdu k chytrému směrování dat v síti pro co nejlepší zajištění veškerých služeb. IPTV a VLAN Služba, která se stává čím dál oblíbenější v ČR i SR je právě IPTV. Jedná se o televizní vysílání a další služby šířené po Internetu. Tenda V12 obsahuje nastavení, kterým tuto službu povýšíte na vyšší úroveň a bude brána v domácí síti jako hlavní. Navíc umí nastavení VLAN pro provoz dalších služeb. Gigabitový přepínač + Gigabitový WAN port Router obsahuje celkem 3 Gigabitové LAN porty. Tento zabudovaný přepínač vyniká hlavně svojí vysokou propustností až 6 Gb/s. V kombinaci s Gigabitovým WAN portem je ideální pro připojení vysokorychlostního Internetu a provoz objemných datových přenosů. VPN Client / Virtual Server Tenda V12 také vyniká funkcí VPN Client. Podporuje PPTP client, L2TP client a IPSec vše včetně kompletního nastavení. Také funkce Virtual Server díky které je možné nastavení veškerých portů. Zabezpečení, firewall a DDNS V12 podporuje velké možnosti zabezpečení, WPA, WPA2, WPA/WPA2-PSK a šifrováním TKIP nebo AES. Tato nabídka je navíc doplněna a WPS (Wi-Fi Protected Setup). Systém WPS umožňuje připojení pomocí stisknutí tlačítka na routeru a na klientské stanici, router tak automaticky nastaví spojení zabezpečené pomocí nejvyššího zabezpečení, které koncové zařízení podporuje a není nutné znát heslo do Wi-Fi sítě. Tento způsob je nejen rychlý a jednoduchý, ale také bezpečný. Router má také možnost nastavení DDNS. Dále podporuje vzdálenou správu "Remote Web Management". Firewall podporuje IP a Port filtrování pro IPv4 a také IPv6, URL blokování, a odfiltrování DDOS útoků. Port USB 2.0: Sdílení dat pomocí FTP a SAMBA Tenda V12 umožňuje také připojení USB disku. Na přístup k datům sdíleným z USB disku je možné vytvořit pro každého uživatele přístupová práva. Přístup k těmto souborům je možný nejen z domácí sítě, ale odkudkoli, kde je přístup k Internetu pomocí funkce FTP serveru. Technické parametry xDSL standarty/protokoly: ITU G.993.2, Up to 17a /30a/35b profile, ITU-T G.993.5 (G.vector), ITU-T G.998.4 (G.INP), Full-rate ANSI T1.413 Issue 2, ITU-T G.992.1(G.DMT), ITU-T G.

TP-Link Tapo C420S2 (2x kamera Tapo C420 + hub Tapo H200) Inteligentní bezdrátový bezpečnostní kamerový systém *2K QHD - nyní má 1,7krát více pixelů než 1080p, takže poskytuje jasnější videa a fotografie. *Výdrž baterie 180 dní - Nabíjecí a vyměnitelná baterie s protokolem nízké spotřeby prodlužuje dobu používání. *Plnobarevné noční vidění - Zachyťte vysoce věrné detaily a barvy v noci díky senzoru hvězdného světla. *Inteligentní detekce a upozornění s umělou inteligencí - Inteligentní umělá inteligence identifikuje osoby, domácí zvířata, balíčky a auta a v případě potřeby upozorní uživatele. *Umístění bez drátů - Žádné dráty znamenají, že kamery můžete umístit téměř kamkoli uvnitř nebo venku - kamkoli vám to vyhovuje! *Světelný a zvukový alarm - Zvuk a světlo jako alarm při detekci pohybu. *Obousměrný zvuk - umožňuje komunikaci prostřednictvím vestavěného mikrofonu a reproduktoru. *Flexibilní možnosti ukládání - ukládejte nahraná videa na kartu microSD nainstalovanou v rozbočovači (až 256 GB) nebo pomocí služeb cloudového úložiště Tapo Care. *Odolnost proti vodě a prachu IP65 - Poskytuje vynikající vodotěsnost a prachotěsnost pro venkovní scénáře. Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP | 2.4 GHz | WPA/WPA2-PSK Rozlišení: 2K QHD (2560 × 1440 px) Čočka: F/NO: 1.61±10%; Focal Length: 3.18mm±5% Noční vidění: 850 nm IR LED up to 49 ft/15m Rozměry: 110.6*64.2*64.2 mm (kamera) | 71.45*71.45*31.25 mm (HUB) Obsah balení * 2x kamera Tapo C420 (baterie je součástí dodávky) – micro-USB * hub Tapo H200 * USB adaptér * USB kabel adaptéru * DC napájecí adaptér * montážní šrouby * montážní šablony * 2x držák kamery * průvodce * RJ45 Ethernetový kabel

od 196
Porovnať ceny

D-Link DGS-2000-28 je plně řízený 28-portový Gigabit Managed switch pro kanceláře a podnikové sítě. Přepínač je osazen 24 porty 10/100/1000M RJ-45 a čtyřmi kombinovanými Gigabit Combo porty RJ-45/SFP, s podporou 100M a 1000M SFP (Mini-GBIC) transceiverů pro optický uplink. Provedení bez ventilátorů zajišťuje tichý chod a umožňuje nasazení přímo v kanceláři, součástí dodávky jsou také držáky pro montáž do 19" rozvaděče. Switche D-Link řady DGS-2000 nabízí komplexní sadu L2 funkcí, bezpečnostní funkce, funkce kvality služeb (QoS) a základní L3 funkce (max. 4 IP Interfaces, statický routing s max. 128 IPv4/IPv6 záznamy, default route, IPv6 Neighbor Discovery). Řešení případných potíží v sítí usnadňují funkce 802.3ah OAM, diagnostika kabelů a detekce jednosměrné linky (D-Link Unidirectional Link Detection, DULD). ISP poskytovatelé internetu ocení funkce Q-in-Q (Port Based), Multicast VLAN (ISM VLAN) nebo IGMP Authentication / Filtering pro efektivní provoz IPTV služeb. Správa přepínače je přes webové rozhraní, CLI sériovou konzoli, Telnet, SLL, SSH nebo pomocí SNMP příkazů. Pro prvotní konfiguraci a základní správu je k dispozici bezplatný SW nástroj a mobilní aplikace D-Link Network Assistant (DNA), pro centrální správu rozsáhlejších sítí je určena pokročilá platforma D-View 7. TECHNICKÉ VLASTNOSTI Velikost: 19 palcová šířka pro montáž do racku; 1U výška Rozhraní: 24 x 10/100/1000BASE-T porty; 4 x 100/1000 Mbps GbE/SFP combo porty Console Port: RJ-45 konektor Síťový kabel: UTP Cat. 5, Cat. 5E (100m max) Full/Half-Duplex: Full/half-duplex pro 10/100 Mbps rychlosti; Full-duplex pro 1000 Mbps rychlost Média rozhraní: Automatické nastavení MDI / MDIX pro všechny porty kroucené dvoulinky Switching kapacita: 56 Gbps Velikost tabulky MAC adres: 8K CPU paměť: 256 MB DDR3 Packet Buffer: 4,1 MBits Flash paměť: 32 MB Příkon: 100 až 240 V AC interní napájení MTBF: 992 594 hodin Maximální spotřeba energie: 17,32 W Rozměry (Š x H x V): 440 x 140 x 44 mm Hmotnost: 2,15 kg Ventilátory: Žádné Operační teplota: -5 až 50 C Bezpečnostní osvědčení: cUL, UL, CB, BSMI OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.

od 241
Porovnať ceny

DWL-X8630AP - AX3600 Wi-Fi 6 Dual-Band Unified Access Point FUNKCE - WiFi 6: Technologie nové generace 802.11ax Wi-Fi 6 poskytuje vyšší rychlost, kapacitu a nejnovější zabezpečení WPA3 - 4x4 MU-MIMO: Vylepšená účinnost při obsluze více zařízení současně - PoE & flexibilní instalace: Napájejte zařízení přes Ethernet bez nutnosti použití blízkých elektrických zásuvek, s možností montáže na strop nebo na zeď - Centrální správa: Lze použít jako samostatný přístupový bod nebo lze spravovat centrálně pomocí Wi-Fi kontroléru D-Link Wireless Controller (DWC) TECHNICKÉ VLASTNOSTI MIMO: 4 x 4 Bezdrátové rozhraní: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6) Rychlost přenosu dat: 2.4 GHz - až 1147 Mbps, 5 GHz - až 2402 Mbps Anténa: interní všesměrové antény; 2,4 GHz: 3dBi; 5 GHz: 4 dBi Rozhraní: 1x 10/100/1000BASE-T LAN port; 1 x 10/100/1000/2500 BASE-T LAN port Console Port: RJ-45 Ověření: filtrování MAC adres SSID zabezpečení: až 32 SSID, 802.1Q VLAN FYZICKÉ VLASTNOSTI Rozměry: 220 x 47 mm Váha: 0,868 kg Certifikace: CE, FCC, IC, RCM, NCC, BSMI, UL2043 Max. spotřeba energie: 19,98W Teplota: 0 až 40°C PoE: IEEE 802.3at MTBF: 485 222 hodin Napájecí zdroj: podpora 802.3at PoE PD na LAN portu; externí adaptér 12VDC 2,5A OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.

od 655
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „CBS250-24PP-4G-EU“; „CBS250-24PP-4G-EU-RF“ ; „CBS250-24PP4GEU-RF“ S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, inteligentní přepínače řady Cisco Business 250 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Řada Cisco Business 250 je nová generace cenově dostupných inteligentních přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost sítě s kompletní sadou síťových funkcí, které potřebujete pro spolehlivou obchodní síť. Tyto výkonné přepínače Gigabit Ethernet s uplinkem Gigabit nebo 10 Gigabit Ethernet poskytují několik možností správy, propracované možnosti zabezpečení a vyladěné funkce Quality of Service (QoS) a statické směrování Layer 3. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 41,66 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 56 Gb/s *Tabulka MAC: 8K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 2 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), access control list (ACL), quality of service (QoS), IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 24 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 4 x SFP *Napájení určené pro PoE: 100 W *Počet portů podporujících PoE: 24 *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 445 x 299 x 44 mm *Hmotnost: 3,53 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A

od 295
Porovnať ceny
Top