Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

SXR30-100EUS - Orbi Pro WiFi 6 Mini AX1800 Router Jak nastavit Wi-Fi mesh systém Orbi pomocí aplikace Orbi: https://www.youtube.com/watch?v=PVUScjxh6Ok FUNKCE - Připojte se ke svému stávajícímu kabelovému modemu a proveďte nastavení a přizpůsobení během několika minut prostřednictvím místního uživatelského rozhraní - Vysoce výkonný dvoupásmový WiFi router AX1800 pro malé firmy - Monitorujte a spravujte svá zařízení odkudkoli a získejte důkladné analytické údaje o využití sítě s ročním předplatným Insight Premium či předplatným Pro- Kompatibilní pouze se satelity Orbi Pro WiFi 6. Není kompatibilní s předchozími generacemi Orbi Pro nebo domácími produkty Orbi. TECHNICKÉ VLASTNOSTI Zařízení: Orbi Pro WiFi 6 Mini Router (1,200 + 600) Mbps Anténa: 2 vysoce výkonné antény Ethenertové porty: 1x Gigabit Ethernet WAN port, 3x Gigabit Ethernet LAN porty Rozměry: 148 x 68 x 189 mm Hmotnost: 0,48 kg Zabezpečení: Čtyři bezdrátové sítě SSID (administrativní zařízení, zařízení zaměstnanců, hostující zařízení, zařízení IoT) OBSAH BALENÍ - 1x Orbi Pro WiFi 6 Mini Router- 1x Držáky na zeď se šrouby - 1x Ethernetový kabel (2m) - 1x 12V/3,5A napájecí adaptéry - Instalační příručka

od 182
Porovnať ceny

TP-Link Deco BE68 – 8streamový třípásmový Wi-Fi 7 Mesh systém Deco BE68 poskytuje ultra vysokorychlostní Wi-Fi 7 s celkovou rychlostí až 14 Gb/s (6 GHz: 8647 Mb/s, 5 GHz: 4324 Mb/s, 2,4 GHz: 688 Mb/s). Kombinuje bezdrátový a kabelový backhaul, podporuje Multi-Link Operation (MLO) a 320MHz kanály pro maximální propustnost a minimální latenci. Výhody a funkce * 8x interní high-gain antény * Tri-band Wi-Fi 7 s pásmem 6 GHz * Multi-Link Operation (MLO) – současné odesílání a přijímání dat napříč pásmy * 320 MHz kanály pro více souběžných přenosů * Kompatibilita se všemi Wi-Fi generacemi * TP-Link HomeShield – komplexní ochrana sítě, rodičovská kontrola, IoT zabezpečení * Kombinované bezdrátové a kabelové backhaul propojení Wi-Fi specifikace Standardy: * Wi-Fi 7, IEEE 802.11be/ax (6 GHz) * IEEE 802.11be/ax/ac/n/a (5 GHz) * IEEE 802.11be/ax/n/b/g (2,4 GHz) Rychlosti: * 6 GHz: 8647 Mb/s * 5 GHz: 4324 Mb/s * 2,4 GHz: 688 Mb/s * Mesh technologie – AI-driven, inteligentní pokrytí domácnosti * 8 streamů, 3×3 MU-MIMO, OFDMA Bezpečnost a VPN * SPI firewall a kontrola přístupu * HomeShield Security – ochrana IoT, blokace škodlivých webů, IPS, DDoS prevence, skener domácí sítě * Wi-Fi šifrování: WPA/WPA2/WPA3-Personal * VPN Server & Client: OpenVPN, PPTP, L2TP/IPSec, WireGuard * Host Wi-Fi sítě pro každé pásmo (6 GHz, 5 GHz, 2,4 GHz) Hardware * Ethernet porty: 1× 10 Gbps, 1× 2.5 Gbps, 1× 1.0 Gbps (WAN/LAN auto-sensing) * 1× USB 3.0 port (FTP/Media/Samba server) * Tlačítka: Reset, WPS Software a pokročilé funkce * Reboot schedule, Tapo/Kasa onboarding, IoT izolace * Statická směrovací pravidla, preference uzlu/pásma * WAN typy: Dynamic IP, Static IP, PPPoE, PPTP, L2TP * HomeShield QoS a QoS by device * Správa přes Deco App nebo web (HTTP/HTTPS) Fyzické parametry * Rozměry: 107,5 × 107,5 × 176 mm * Provozní teplota: 0°C~40°C * Skladovací teplota: -40°C~60°C * Provozní vlhkost: 10%~90% RH * Skladovací vlhkost: 5%~90% RH Obsah balení * Deco BE68 (1, 2 nebo 3 jednotky podle balení) * Ethernet kabel RJ45 * Napájecí adaptéry * Rychlý instalační průvodce Certifikace * CE, FCC, RoHS Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-be68/(eu)%20v1%20(2-pack)/

od 582
Porovnať ceny

ADDERView RDX 1000 je kompaktní řešení pro ovládání serverů v racku přes lokální nebo vzdálenou konzoli. Obsahuje 17"LCD Samsung, klávesnici s numerickým blokem a touchpad. Integrované KVM 16port ovládané přes OSD menu. Kompatibilní s PS/2, USB a SUN. Je možno kaskádovat s Adder CATx 1000 switchi do maximálního počtu 256 serverů. Možnosti: Jeden místní, jeden vzdálený uživatel: Umožňuje vzdálenému uživateli přístup a sdílení KVM prostřednictvím CATx kabelu. Integrovaný CATx extender: RDX 1000 disponuje integrovaným CATx extenderem s dosahem do 300m. Jako cílová stanice slouží AdderLink X200 nebo X100 (není součástí dodávky). Multi-platformní provedení: RDX 1000 podporuje všechny počítačové platformy s PS / 2, USB a Sun klávesnici/myší. DDC a nepřetržitá emulace klávesnice a myši na všech portech KVM zajišťuje bezporuchový provoz. Bezchybná kvalita videa: RDX 1000 poskytuje mimořádně vysoký grafický výkon pro místní i vzdálené uživatele, podporuje rozlišení do 1920 x 1200 s emulací DDC. RS232 port: Integrované rozhraní RS232 vám dává možnost ovládat další externí zařízení, jako jsou např. zařízení pro správu napájení. Konfigurace a rozšíření: RDX umožňuje konfigurovat 16 samostatných uživatelů s unikátní přístupovými právy. Kaskádování: Je podporováno kaskádování s automatickou detekcí s KVM Adder CATx 1000 do maximálního počtu 256 portů. Možnost dodávky s různými jazykovými mutacemi klávesnice - na dotaz

od 2376
Porovnať ceny

ATEN Náhradní napájecí adaptér DC 5.3V 2.4A, průměr 4/2mm - originální od Atenu - vstup 100-234V 50-60Hz AC - výstup 5.3V 2.4A DC - max 13W - vnější průměr napájecího konektoru 4mm - vnitřní průměr napájecího konektoru 2mm Vhodné pro zařízení od Atenu: CE252-AT-G CE300-AT-G CE350-AT-G CE370-AT-G CE700A-AT-G CE750-AT-G CE770-AT-G CE790 R/T -AT-G CE790-AT-G CM0264-AT-G CN8000-AT-G CS1308/16-AT-G CS1642/44-AT-G CS1708A/16A-AT-G CS1708i/16i-AT-G CS1732B/34B-AT-G CS1762A/64A-AT-G CS1772C/74C-AT-G CS1782/84-AT-G CS1792/94-AT-G CS231C-AT-G KA7230-AX-G KA7240-AX-G KA9233-AX-G KE0220-AX-G KE8220-AX-G VB552-AT-G VC160-AT-G VE150-AT-G VE200-AT-G VE500R-AT-G VE500RQ-AT-G VE500T-AT-G VE510-AT-G VE550-AT-G VE600-AT-G VM0404H-AT-G VS0108H-AT-G VS0202-AT-G VS0204-AT-G VS0404-AT-G VS0801H-AT-G VS1204T/08T-AT-G VS1504/08-AT-G VS162/64-AT-G VS184-AT-G VS231-AT-G VS261-AT-G VS431-AT-G VS461-AT-G VS481A-AT-G

UniFi Protect G4 PTZ je vysoce výkonná 4K (8MP, 3840 x 2160px) PTZ kamera s možností streamu videa až ve 24 FPS, 22x optickým zoomem a adaptivním IR LED nočním viděním až do vzdálenosti 100m. G4 PTZ je vynikající bezpečnostní kamera pro nákupní centra, parkoviště, letiště, vlaková nádraží a další dopravní uzly. Párování pokročilých optických a video technologií G4 PTZ s jednoduchým použitím UniFi Protect vytváří jedinečné řešení pro nejnáročnější prostředí. G4 PTZ má stupeň krytí IP66, je napájena pomocí výkonného PoE (802.3bt), její maximální spotřeba je 42,9W a je spravována přes UniFi Protect management. Důležité vlastnosti *Rozlišení 4K (3840 x 2160px), 24 FPS *22x optický zoom s čočkou F1.5 *Otáčení a náklon odolné proti neoprávněné manipulaci (servo feedback) *HDR multi-expozice *Noční režim díky adaptivnímu IR až na 100m *Napájení přes PoE (802.3bt) *Stupeň krytí IP66 *Managment přes UniFi Protect software a mobilní app Obsah balení *Kamera *Držák na zeď *Šroubky + hmoždinky Technické parametry *Zoom (optický): 22x *Typ objektivu: Varifokální - motorický *IR přísvit: Ano *IR dosah [m]:100 *Pozorovací úhel [°]:3 až 64 *Režim den/noc: IR cut filtr *Obrazový senzor ["]:1/1.8 *Rozlišení: 8MP *Max. rozlišení:3840 x 2160 (4K UHD) *Rychlost LAN:(1) 10/100/1000 Mbps *Napájení přes PoE: 802.3bt *Typ napájení: PoE *Max. spotřeba energie [W]: 43 *Stupeň krytí: IP66 *Použití: Venkovní *Provozní teplota [°C]: -40 až 50 *Hmotnost [g]: 3800 *Šířka [mm]: 207 *Hloubka [mm]: 224 *Výška [mm]: 341 *Barva: Černá *Video komprese: H.264

od 1702
Porovnať ceny

SG5452XMPP Omada 48portový gigabitový stohovatelný switch Lite L3 s řízením PoE++ a 4× 10G sloty Funkce * 48 portů gigabit Ethernet s PoE++ a PoE+ napájením * 8× PoE++ porty 802.3af/at/bt (max. 90 W na port) * 40× PoE+ portů 802.3af/at (max. 30 W na port) * 4× 10Gb/s SFP+ sloty pro vysokorychlostní uplink * Až 770 W celkový PoE rozpočet * Rychlé PoE a nepřetržité PoE pro stabilní napájení * Možnost fyzického stohování až 4 jednotek pro zvýšení kapacity a redundance * Podpora L3 funkcí: RIP, OSPF, statické směrování, DHCP server/relay * Pokročilé bezpečnostní mechanismy: ACL, Port Security, DoS ochrana, 802.1X autentizace * ERPS pro rychlou ochranu a obnovu v kruhových sítích * Centralizovaná správa přes Omada SDN cloudový kontrolér * Možnost samostatné správy přes webové rozhraní, CLI, SNMP a RMON Specifikace HARDWARE Rozhraní: * 48× 10/100/1000 Mbps RJ45 portů (8× PoE++, 40× PoE+) * 4× 1/10 Gbps SFP+ sloty * 1× USB 2.0 port * 1× RJ45 konzolový port * 1× USB Type-C konzolový port Počet ventilátorů: 3 Napájení: 100-240 V~ 50/60 Hz PoE porty (RJ45): * Standard: 802.3af/at/bt kompatibilní * PoE++ porty: 1–8 (až 90 W na port) * PoE+ porty: 9–48 (až 30 W na port) * Celkový PoE rozpočet: 770 W * Rychlé PoE * Nepřetržité PoE Rozměry (Š × H × V): 440 × 330 × 44 mm Montáž: Rackmount (19") Maximální příkon: * 893,6 W (220V/50Hz) (při 770 W PD připojeno, 25 °C) * 942,7 W (110V/60Hz) (při 770 W PD připojeno, 25 °C) Maximální tepelný výkon: * 3047,18 BTU/h (220V/50Hz) (při 770 W PD připojeno, 25 °C) * 3214,61 BTU/h (110V/60Hz) (při 770 W PD připojeno, 25 °C) VÝKON Přepínací kapacita: 176 Gbps na jednotku Stohování: * Počet jednotek: až 4 * Stohovací port: 10G SFP+ sloty (uplink porty lze použít jako stohovací) * Šířka pásma stohování: až 40 Gbps (max. 2 stohovací porty) Rychlost přeposílání paketů: 130,94 Mpps MAC adresa tabulka: 16 000 položek Velikost vyrovnávací paměti paketů: 12 Mbit Jumbo frame: 9 KB SOFTWAROVÉ FUNKCE Kvalita služeb (QoS): * 8 prioritních front * Priorita portů * IEEE 802.1p priorita * DSCP priorita * Minimální šířka pásma ve frontě * Režimy plánování: SP, WRR, SP+WRR * Kontrola šířky pásma (rate limit) * Storm control * Voice VLAN * Uživatelsky definovaný OUI * Zlepšení výkonu přepínače * QoS remark (802.1p, DSCP) L3 funkce: * IP rozhraní: IPv4 max 128, IPv6 max 128 * Statické směrování: IPv4 max 512, IPv6 max 128 * Host route tabulka: max 1 024 položek * RIP (v1/v2): max 1 796 * OSPF (v2/v3): v2 max 1 796, v3 max 450 * Statická ARP: 512 položek * Dynamická ARP: 2 000 položek * Proxy ARP * DHCP server: max 64 IP poolů, max 1 000 manuálních vazeb * DHCP relay: relayed interface, relayed VLAN L2 a L2+ funkce: * Link Aggregation * Spanning Tree Protocol * Detekce smyček na portu i VLAN * 802.3x flow control * ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) * Mirroring * RSPAN * MAC adresa tabulka * Multicast (IGMP Snooping, MLD Snooping, Multicast VLAN, Fast Leave) Pokročilé funkce: * Automatická detekce zařízení * Hromadná konfigurace * Hromadné aktualizace firmware * Inteligentní monitorování sítě * Varování při abnormálních událostech * Jednotná konfigurace * Plánování restartu ISP FUNKCE * 802.3ah Ethernet Link OAM * L2PT (Layer 2 Protocol Tunneling) * Device Link Detect Protocol (DLDP) * DDM * sFlow VLAN * Max 4 000 VLAN skupin (802.1q) * 802.1Q tagované VLAN * MAC VLAN položky: 60 * Multicast VLAN * Správa VLAN * VLAN VPN (QinQ): max 256 položek * GVRP * Protocol VLAN: 16 šablon, 12 položek * Voice VLAN * Private VLAN BEZPEČNOST * Izolace portů * CPU-Defend * ARP inspekce (Dynamic ARP Inspection) * Ochrana proti DoS útokům * IP-MAC-Port binding: 1 024 položek * DHCP Snooping * ARP inspekce * IPv4 Source Guard * IPv6-MAC port binding: 1 024 položek * DHCPv6 Snooping, ND Detection, ND Snooping, IPv6 Source Guard * DHCP filtr * Statická/dynamická bezpečnost portů (až 64 MAC adres na port) * Storm control pro broadcast, multicast, unknown

od 1332
Porovnať ceny

Kabelový kamerový 3K (5MPx) systém iGET HOME N85P4 (8-kanálový 5MPx rekordér NVR + 4 ks 5MPx barevných venkovních kamer s nočním viděním, LED světly a detekcí pohybu a zvuku. Voděodolné kamery disponují odolností IP66, rozlišením 3K (2880 x 1600) a obousměrným přenosem zvuku. Rekordér má pozici pro HDD SATA, konektory LAN, USB, VGA, HDMI, komprese H.265, vzdálené online sledování pomocí aplikace nebo programu pro Windows + připojení k TV/monitoru. Aplikace si rozumí s Androidem i iOS, a můžete v ní sledovat veškeré kamery iGET HOME, ovládat zásuvky, termohlavice, osvětlení a dalších více než 300 typů univerzálního příslušenství. Manuál i aplikace iGET HOME jsou kompletně v českém, slovenském, polském, maďarském a anglickém jazyce. S kompletním setem iGET HOME N85P4 jednoduchým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Lze vzdáleně online sledovat veškeré prostory, které jsou pokryty kamerami. Po jednoduchém zapojení a snadném nastavení je systém v plném provozu a online dostupný. Set obsahuje 4 ks kvalitních kamer s nočním a LED svícením. Tyto kamery vynikají nejen 1/2,7" CMOS 4 mm objektivem, širokým pozorovacím úhlem 110°, vysokým rozlišením 3K (2880 x 1600), detekcí pohybu a zvuku, obousměrným přenosem zvuku, ale také nočním viděním s dosahem 20 m. Kamery splňují normu IP66 a jsou tak připraveny na veškerý venkovní i vnitřní provoz. Díky voděodolné konstrukci a pevnému držáku pro uchycení je možné použít kamery v každém prostředí. Balení obsahuje kompletní příslušenství: 1x napájecí adaptér, 4x Ethernet kabel 18m, 1x Ethernet kabel 1m, USB myš, SATA kabel, manuál, hmoždinky, šroubky, atd. Hlavní parametry - kompletní set (NVR rekordér + 4x IP PoE kamera 3K) a příslušenství pro instalaci kamerového systému - rekordér podporuje připojení vysokorychlostního disku s rozhraním SATA až 10 TB - ochrana za každého počasí ve dne i v noci - alarmové režimy - při detekci pohybu, odpojení kamery, a další - vysoká kvalita záznamu s kompresí H.265 - sledování online z kamer i nahraných záznamů současně - snadné nastavení mobilního přístupu pomocí aplikace iGET HOME, propojení je hotové během několika vteřin - aplikace "iGET HOME" pro snadný přístup z vašeho smartphonu/tabletu s podporou Android a iOS - program pro Windows pro sledování na počítači - P2P protokol, díky kterému není nutné mít veřejnou IP adresu pro vzdálené spojení se systémem - přehrávání, živý obraz, upozornění na alarmy, nastavení názvů kanálů, a mnoho dalších funkcí - kamery se připojují k rekordéru pomocí kabelové PoE technologie - kamery jsou s rekordérem již spárovány z výroby - LED světlo na každé kameře pro barevné noční svícení nebo výstrahu - IR noční vidění s dosahem 20 m, které se automaticky aktivuje/deaktivuje - dosah napájení od rekordéru do kamery až 250m Snadné nastavení Nastavení probíhá v několika jednoduchých krocích dle manuálu, který je kompletně v českém, slovenském, anglickém, polském a maďarském jazyce. Obraz z kamer je možné sledovat na smartphonu a tabletu se systémy Android a iOS. Velmi snadné je rovněž nastavení mobilního přístupu do smartphonu/tabletu, propojení je hotové během několika vteřin. Vysoká kvalita obrazu a noční vidění Kamery iGET HOME, které jsou v setu obsaženy, disponují kvalitním snímačem CMOS 1/2,7" s rozlišením 2880 x 1600 px, při počtu snímků 25 fps, díky kterému se můžete těšit na jasný a ostrý obraz. Videozáznamy pořizují s využitím komprese H.265, dochází k velké úspoře místa pro ukládání dat. Kamery lze využívat nepřetržitě ve dne a v noci, každá obsahuje diody s IR nočním přísvitem a LED světla. Připojení kamer a Extend PoE napájení Kamery se pomocí Ethernet kabelu kategorie Cat 5E nebo vyšší připojují přímo do rekordéru. Po této kabeláži se přenášejí data z kamery do rekordéru a zároveň rekordér kameru napájí. Tento kabel mezi rekordérem a kamerou může být díky technologii Extend PoE dlouhý až 250m. V základním balení jsou hned připraveny 4ks kabelů každý 18 m dlouhý včetně konektorů. Zároveň je možné kamery připojit na jakoukoliv stávající kabeláž kde je Ethernet kabel a konektory RJ45. Aplikace iGET HOME a sledování na Windows Pro ovládání je určena aplikace volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Aplikace je zcela zdarma po celou dobu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, ovládat IP kamery, řízené zásuvky apod. Aplikace je v českém, slovenském, polském, maďarském, anglickém jazyce a mnoha dalších. Jedna aplikace tak sdružuje nastavení a ovládání alarmu, IP kamer, smart tlačítek a řízených zásuvek, all-in-one. Dále je možné použít pro sledování program WMS pro Windows, pro sledování i na počítači. Přehrávání NVR rekordér podporuje lokální přehrávání 8mi kanál

od 277
Porovnať ceny

TS-h1290FX Výkonný 12šachtový U.2 NVMe all-flash NAS s úložištěm založeným na ZFS a připojením 25GbE, ideální pro kancelářské prostředí, společný střih videa 4K/8K a sdílení souborů. (Podporuje systém QuTS hero nebo QTS) Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-h1290fx Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=614&category=ssd&filter[type]=29 Funkce TS-h1290FX podporuje úložiště U.2 NVMe PCIe Gen 4 / SATA SSD a je cenově výhodným a výkonným zařízením NAS typu all-flash. Díky elegantnímu designu a téměř bezhlučnému chlazení se TS-h1290FX bez problémů začlení do útulného prostředí studia/kanceláře. Zařízení TS-h1290FX je vybaveno 16jádrovým procesorem AMD EPYC 7302P/8 core 7232P a integrovaným připojením 25GbE, takže zvládne i to nejtěžší pracovní zatížení a umožňuje plynulý přenos souborů, zobrazení a editaci médií 4K/8K v reálném čase. TS-h1290FX je také vybaven operačním systémem ZFS, který zajišťuje integritu dat a zároveň podporuje inline deduplikaci a kompresi dat pro optimální využití úložiště. Cenově konkurenceschopné, vysoce výkonné a snadno škálovatelné zařízení TS-h1290FX je zde, aby zefektivnilo vaše pracovní postupy zálohování, spolupráce a střihu/ukládání videa. Od verze 5.2.2 již je možné do NAS nainstalovat také QuTS hero na bázi ZFS. SPECIFIKACE CPU *AMD EPYC 7302P 16-core/32-thread processor, up to 3.3 GHz Architektura CPU *x86 64 bitů Šifrovací modul *ano (AES-NI) Systémová paměť *128 GB RDIMM DDR4 ECC (8 x 16 GB) Maximální paměť *1 TB (8 x 128 GB) Paměť Flash *5 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky *24 x 2,5" Kompatibilita diskových jednotek 2,5" pozice: *2.5-inch SATA hard disk drives *2.5-inch SATA solid state drives *2.5-inch U.2 NVMe PCIe Gen4 x4 solid state drives Vyměnitelné za provozu *ano Podpora akcelerace SSD cache *ano Gigabitový Ethernet port (RJ45) *4 Rámec Jumbo *ano USB 3.2 Gen 1 port *3 Tvarový činitel *stolní Indikátory LED *Power/Status, LAN, USB, SSD1-12 Tlačítka *Napájení, reset, Automatické kopírování na USB Rozměry (V x Š x H) *150 × 368 × 362 mm Hmotnost (čistá) *8,99 kg Provozní teplota *0 - 40 °C (32°F - 104°F) Relativní vlhkost *Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 °C (80,6 °F) Napájecí jednotka *750W, 100-240V Ventilátor *2 x 92 mm, 12 V DC Zvuková hladina *23,1 db(A) Systémové varování *Bzučák Max. počet souběžných připojení (CIFS) *10 000 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce

od 19698
Porovnať ceny

Designový mesh extender NETGEAR EAX15 s podporou Wi-Fi 6 Vlastnosti *Novinka nabízí spolehlivé a bezpečné připojení i širší pokrytí stávající Wi-Fi, včetně jednotného síťového názvu a hesla pro router i extender. *Dvoupásmový mesh extender NETGEAR EAX15 se čtyřmi streamy je vybaven čtyřjádrovým 1,5GHz procesorem, technologiemi OFDMA a MU-MIMO a dvojicí výkonných interních antén. *Zařízení disponuje nejnovějším standardem Wi-Fi 6 (AX1800) a jedním gigabitovým ethernetovým portem umožňující kabelové připojení libovolných zařízení *Snadnou instalaci, nastavení a správu mesh extenderu zajišťuje mobilní aplikace Nighthawk a funkce Push ‘N’ Connect využívající WPS. *Mesh externder je dostupný v zásuvkovém provedení a je kompatibilní s libovolnými Wi-Fi routery i Wi-Fi standardy. FUNKCE Rozměry: 149 x 68.4 x 52.3mm Váha: 222 gramů Procesor: čtyřjádrový 1,5GHz umožňující 4k UHD streamování a hraní her WiFi technologie: 802.11ax Bezpečnostní standard: WPA3 security protocol Port: 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet port s technologií automatického snímání Interní antény: 2 Systémové požadavky: 2.4 and/or 5GHz 802.11 a/b/g/n/ac/ax WiFi router or gateway Obsah balení *AX1800 4-Stream WiFi Mesh Extender (EAX15) *Uživatelskou příručku

od 109
Porovnať ceny

TP-Link TL-SF1008D 8x 10/100Mbps Desktop Switch PŘEHLED/OVERVIEW * Inovativní technologie úspory energie ušetří až 70 % spotřeby * Podporuje řízení toku IEEE 802.3x pro plně duplexní režim a Backpressure pro poloduplexní režim * Neblokovaná přepínací architektura předává a filtruje pakety plnou kabelovou rychlostí pro zajištění maximální propustnosti. * Funkce Auto MDI/MDIX eliminuje potřebu křížených kabelů * Podporuje automatické učení adres MAC a Auto-aging * Funkce automatického vyjednávání portů umožňuje snadnou integraci mezi hardwarem 10, 100 a 1 000 Mbit/s * Provedení bez ventilátorů zajišťuje tichý provoz * Stolní design * Provedení typu Plug and Play usnadňuje instalaci SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS HARDWAROVé FUNKCE Standardy a protokoly * IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x * CSMA/CD Rozhraní * 8 portů 10/100 Mbit/s RJ45 * Automatické vyjednávání/AUTO MDI/MDIX Velikost vyrovnávací paměti * 2Mb Externí napájení * Vstup: 100–240 VAC, 50/60 Hz Výstup: 5 VDC, 0,6 A Fan Quantity * Fanless Přenosové rychlosti * 10/100Mbps at Half Duplex ; * 20/200Mbps at Full Duplex Napájení * External Power Adapter(Output: 5.0VDC / 0.6A) Indikátor LED * Power, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Rozměry (š*h*v) * 140*87*27,5 mm Spotřeba * Maximum: 2.2W (220V/50Hz) SOFTWAROVé FUNKCE Metoda přenosu * Uložení a předání Pokročilé funkce * Ekologická technologie snižující spotřebu až o 70 % * Řízení toku 802.3X, Backpressure * Automatické odchozí připojení každého portu JINÉ Certifikace * FCC, CE, RoHS Obsah balení * 8portový stolní přepínač 10/100 Mbit/s * Napájecí adaptér * Uživatelská příručka Systémové požadavky * Microsoft® Windows®, XP, Vista or Windows 7, Windows 8, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Provozní prostředí * Provozní teplota: 0–40 °C; * Neprovozní teplota: -40–70 °C; * Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující; * Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

TL-SG3428XMP - L2+ 10-Gigabit Managed Switch FUNKCE - Samostatná správa Web, CLI (Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image přinášejí výkonné možnosti správy - 10G Lightning-fast Uplink: 4x 10 Gbps SFP+ sloty umožňují připojení s velkou šířkou pásma a neblokují přepínací kapacitu- Centralizovaná správa: Cloudový přístup a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a snadnou správu - Robustní bezpečnostní strategie: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication a další TECHNICKÉ VLASTNOSTI Rozhraní: 24x 10/100/1000 Mbps RJ45 portů; 4x 10G SFP+ sloty; 1x RJ45 port; 1x Micro-USB port Počet ventilátorů: 2 Zdroj napájení: 100-240 V Rozměry: 440 × 330 × 44 mm Montáž: Možnost montáže do stojanu Max. spotřeba energie: 34,4W bez PD připojení; 465,8W s PD připojením Přepínací kapacita: 128 Gbps Tabulka MAC adres: 16K Jumbo Frame: 9 KB Provozní teplota: 0C až 45C Certifikace: CE, FCC, RoHS OBSAH BALENÍ - TL-SG3428XMP Switch- Napájecí kabel- Gumové nožičky- Sada pro montáž do racku- Instalační příručka Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U

od 504
Porovnať ceny

Jedná se o ISP produkt, který není určen pro prodej koncovým zákazníkům, ale pro ISP partnery, kteří zajišťují správu a instalaci zařízení. AC1200 Wi-Fi mesh systém pro celou domácnost Deco E4 Popis Deco E4 je nejjednodušší způsob, jak zaručit silný signál Wi-Fi v každém rohu vašeho domova až na ploše 2800 čtverečních stop (= 260 m2, 2-balení). Bezdrátové připojení a volitelná síť Ethernet backhaul spolupracují na propojení jednotek Deco a poskytují ještě vyšší síťové rychlosti a skutečně bezproblémové pokrytí. Chcete více pokrytí? Stačí přidat další jednotku Deco. TP-Link Mesh znamená, že jednotky Deco spolupracují na vytvoření jedné jednotné sítě. Váš telefon nebo tablet se automaticky připojí k nejrychlejší jednotce Deco, když se pohybujete doma a vytváří skutečně bezproblémový Wi-Fi zážitek. Vlastnosti *Deco využívá systém jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy! *Díky pokročilé Deco síťové technologii jednotky spolupracují na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem sítě. Zařízení se automaticky přepíná mezi jednotkami Deco při vašem pohybu po domě pro dosažení nejvyšší možné rychlosti. *Dvojbalení Deco E4 poskytuje Wi-Fi pokrytí na ploše až 2800 čtverečních stop (= 260 m2, verze EU). A pokud to nestačí, kdykoli k síti jednoduše přidejte další jednotku Deco, abyste zvýšili pokrytí. *Deco E4 poskytuje rychlé a stabilní spojení rychlostí až 1167 Mb/s a spolupracuje s hlavními poskytovateli internetových služeb (ISP) a modemem. *Deco dokáže zvládnout provoz i z nejrušnějších sítí a poskytuje připojení bez zpoždění až pro 100 zařízení. *Rodičovská kontrola omezuje čas online a blokuje nevhodné webové stránky podle jedinečných profilů vytvořených pro každého člena rodiny. Instalace s aplikací Deco, která vás provede každým krokem, je jednodušší než kdy jindy. Technická specifikace POWER AC adapter input *100-240V/50-60Hz 0.3A AC adapter output *12 ? 1A HARDWARE FEATURES Ports *2 10/100Mbps, WAN/LAN Ports, 1 Power Port Button *1 Reset button on the underside Flash *16 MB SDRAM *128 MB Dimensions ( W x D x H ) *7.5 x 3.6 x 3.6 in (190.5 x 90.7 x 90.7 mm) Antenna Type *2 Internal dual-band antennas per Deco unit WIRELESS FEATURES Wireless Standards *IEEE 802.11 ac/n/a 5GHz, 300 Mbps at 2.4 GHz Frequency *2.4 GHz and 5 GHz Signal Rate *867 Mbps at 5 GHz, 300 Mbps at 2.4 GHz Transmit Power *FCC:

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:18; Management:Web, SNMP/RMON

od 265
Porovnať ceny

Cisco Meraki MX68W, 7 year Enterprise License and Support.

od 1654
Porovnať ceny

PŘEHLED Ubiquiti UniFi AC Pro je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 3x3 MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 1300+450Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a díky voděodolnému provedení i venkovní prostory. Anténní systém obsahuje tři dualband 3dBi antény s dosahem do vzdálenosti až 122 metrů. Plně podporuje také roaming při předávání asociovaných klientů mezi jednotlivými AP. Obsahuje 2x Gigabit LAN s 48V (44až 57V) napájením přes PoE (pasivní i aktivní 802.3af/802.3at) a jedním portem USB 2.0. Obsah balení * (5) zařízení * (5) kit k přichycení na strop * (5) sada šroubků TECHNICKÁ SPECIFIKACE Frekvence [GHz]: 2,4 + 5 Gigabit LAN: Ano LAN: (2) 10/100/1000Mbps Max. spotřeba energie [W]: 9 Napájení přes PoE: 802.3at Napájení přes PoE: 44 .. 57V DC Operační mód: Access Point Počet LAN portů: 2 Počet portů USB 2.0: 1 Počet vestavěných antén: 3 Podpora IPv6: Transparentní (režim bridge) PoE: VstupníProvozní teplota [°C]: -10 až 70 Přenosová rychlost WiFi - 2,4GHz [Mb/s]: 450 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 1300 Výstupní výkon 2,4GHz [dBm]: 22 Výstupní výkon 5GHz [dBm]: 22 Roaming: Ano Šifrování: WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2,TKIP/AES) Tlačítka: Reset Typ antény: Vestavěná USB: Ano Výchozí IP adresa: Dynamická z DHCP Výchozí jméno a heslo: Ubiquiti/Ubiquiti WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g Zisk antény [dBi]: 3 Šířka [mm]: 197 Výška [mm]: 35 Hloubka [mm]: 197 Hmotnost [g]: 350

od 710
Porovnať ceny

CATx extendery AdderLink X100 umožňují pracovat z počítačem nebo KVM přepínačem na vzdálenost 100 metrů po běžném UTP kabelu. Extender přenáší klávesnici, monitor, myš a volitelně audio (model X100A-PS2). Můžete tak přemístit počítač do technologické místnosti nebo spravovat vzdáleně servery z pohodlí kanceláře. Vysílač v podobě malého kabelového adaptéru je napájen přímo z PC. Parametry *přenos klávesnice (PS2), videa (VGA), myši (PS2) po UTP kabeláži *maximální vzdálenost 100 m s rozlišením 1600x1200, 50 m s rozlišením 1900x1440 *podpora DDC pro grafické karty s vysokým rozlišením *manuální korekce jasu a ostrosti z příkazy z klávesnice *přizpůsoben pro zástavbu do 19“ šasi výšky 2U *objednací kód zahrnuje vysílač i přijímač

od 393
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „C1300-12XS“; „C1300-12X-RFS-RF“ ; „C1300-12XS-RF“ Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou tyto řízené přepínače Cisco Catalyst řady 1300 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Přepínače řady 1300 jako spravované síťové řešení poskytují výkon a pokročilou inteligenci pro zpracování provozu, které potřebujete k poskytování veškeré komunikace a dat v rámci jedné sítě. Portfolio přepínačů, které lze spravovat prostřednictvím panelu Cisco Business Dashboard a mobilní aplikace Cisco Business, poskytuje jednoduché a spolehlivé prostředí. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Ať už potřebujete základní vysoce výkonnou síť pro připojení počítačů zaměstnanců, nebo řešení pro poskytování datových, hlasových a video služeb, přepínače Cisco Catalyst řady 1300 nabízejí řešení, které splní vaše potřeby. Pokud vaše firma požaduje pokročilé síťové funkce a zabezpečení pro digitální transformaci, a přitom je pro ni stále nejdůležitější hodnota, jsou pro vás přepínače Cisco Catalyst řady 1300 připraveny. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Napájení přes Ethernet Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 jsou k dispozici s až 48 porty napájení přes Ethernet (PoE). Tato funkce zjednodušuje nasazení pokročilých technologií, jako je IP telefonie, bezdrátové připojení a IP dohled, protože umožňuje připojit a napájet koncové body sítě přes jediný ethernetový kabel. Díky tomu, že není nutné instalovat samostatné zdroje napájení pro IP telefony nebo bezdrátové přístupové body, můžete využívat pokročilé komunikační technologie rychleji a s nižšími náklady. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů Cisco Catalyst řady 1300 poskytuje další flexibilitu při nasazení, včetně instalace mimo elektroinstalační skříň v místech, jako jsou maloobchodní prodejny, otevřené kanceláře a učebny, aniž by bylo narušeno prostředí. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1300 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Konstrukce bez ventilátoru u většiny modelů, která snižuje spotřebu energie, zvyšuje spolehlivost a zajišťuje tišší provoz a ekologické síťové řešení bez snížení výkonu. Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 178,57 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 240 Gb/s *Stohování: až 8 jednotek *Tabulka MAC: 16K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano (port RJ-45 a port USB-C) *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků a port pro konzoli Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako je

od 1190
Porovnať ceny

Řada spínačů Aruba CX 6300 je moderní, flexibilní a inteligentní rodina stohovatelných přepínačů AOS-CX, která jsou ideální pro podnikový přístup a agregaci. Tento model má 24 portů SFP+ a 4 SFP56. Technické parametry *Porty: 24 portů 1G/10G SFP+, (4) 1/10/25/50G SFP porty *Paměť a procesor: Čtyřjádrový ARM Cortex A72 při 1,8 GHz, 8 GB DDR4, 32 GB, eMMC, 8 MB sdílené vyrovnávací paměti *Propustnost: 654 Mpps *Spínací kapacita: 880 Gb/s *PoE schopnost: Až 2 880 W, v závislosti na modelu a nainstalovaných napájecích zdrojích *Možnosti stohování: Až 10 přepínačů na zásobník *Funkce správy: Aruba AirWave, Centrální správa sítě, Aruba Aruba NetEdit, rozhraní příkazového řádku, SNMP v2c/v3 RMON *Vstupní napětí: 100-240 VAC *Spotřeba energie: 85 W (maximum) *Minimální rozměry (V x Š x H): 4,39 x 25,2 x 38,1 cm *Hmotnost: 5,11 kg Odkaz na web výrobce: https://www.arubanetworks.com/assets/ds/DS_6300Series.pdf

od 15224
Porovnať ceny

TP-Link Deco XE75 Pro AXE5400 Tri-Band Mesh Wi-Fi 6E System (balení 3 ks) *Celá domácnost WiFi 6E - pokryjte až 670 m2 pomocí plynulé WiFi nové generace a nechte mrtvé zóny a bufferování být minulostí *Zcela nové pásmo 6 GHz - Vyzkoušejte nejnovější frekvenci WiFi, která eliminuje rušení od všech starších zařízení. Pásmo 6 GHz také přináší výkonný vyhrazený backhaul pro další zefektivnění výkonu WiFi zařízení, která nepatří do pásma 6E. *Skutečná třípásmová rychlost - Všechna tři pásma WiFi pracují společně a uvolňují celkovou rychlost vaší sítě až na 5 400 Mb/s pro 200 zařízení *Mesh řízený umělou inteligencí - sjednotí váš domov pod jedním jménem a heslem a zároveň poskytuje nejlepší připojení, když se pohybujete z místnosti do místnosti *TP-Link HomeShield - Zajistí bezpečnost vaší domácí sítě díky špičkovým funkcím pro ochranu sítě a internetu věcí *Nastavení jednodušší než kdykoli předtím - Aplikace Deco vás provede nastavením krok za krokem. *Univerzální kompatibilita - Zpětně kompatibilní se všemi generacemi WiFi a funguje s jakýmkoli poskytovatelem internetových služeb (ISP) a modemem. Standardy: Wi-Fi 6E *IEEE 802.11ax 6 GHz *IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz *IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz Rychlosti: AXE5400 *6 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) *5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) *2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) Pracovní režim: *Router Mode *Access Point Mode Procesor: 1.7 GHz Quad-Core CPU Porty: 1× 2.5 Gbps Port + 2× Gigabit Ports / jednotka Tlačítka: reset Zabezpečení: WPA-Personal | WPA2-Personal | WPA3-Personal Rozměry: 105 × 105 × 169 mm Obsah balení: *3 jednotky Deco XE75 Pro *1 ethernetový kabel RJ45 *3 napájecí adaptéry *1 stručná instalační příručka

od 695
Porovnať ceny

SoHo / SB / SMB, Direct to Power Outlet, 1,200 Mbps, 2X2:2SS – 80 MHz, 20 dBm, WPA/WPA2, WPA3, WPA2-Enterprise, RADIUS Server

od 128
Porovnať ceny

Popis produktu Zařízení je součástí kompletní řady výrobků UniFi, podporuje standardy 802.11a/g/b/n/ac/ac-wave2, kdy používá jak pásmo 2,4GHz, tak i 5GHz a to s modulačními rychlostmi 300Mbps a 1733Mbps. K podpoření výkonu bezdrátové části je UAP vybaveno jedním Gigabit ethernetovým portem, který je kompatibilní s PoE standardem 802.3af. Maximální výkon 2,4GHz rádiové části je 23dBm a 26dBm v pásmu 5GHz. Šifrování pomocí WPA2 je dnes již samozřejmostí. Výhody MU-MIMO technologie Díky MU-MIMO (MultipleUser - Multiple In - Multiple Out) technologii je UAP-nanoHD schopno komunikovat s několika zařízeními ve stejný čas: 4 klienti 1x1 2 klienti 2x2 1 klient 2x2 + 2 klienti 1x1 1 klient 3x3 + 1 klient 1x1 Volitelné šasi Jako první z rodiny UniFi bude mít tento model volitelné šasi, které bude možné dokoupit a bude na výběr z celkem 6ti různých vzorů - mramor, matná černá, beton, dřevo, tkanina a vojenské maskování. Velmi malé rozměry UAP-nanoHD je nejmenší přístupový bod UniFi. Je o 30% menší než verze UAP AC Pro a přibližně stejně veliký jako UAP-AC-Lite. Komplexní řídící SW pro všechny produkty UniFi K zařízení je potřeba stáhnout z oficiálních stránek originální software nazývaný UniFi Network application, díky kterému lze řídit celou síť. Nespornou výhodou UniFi Network application je, že je zcela zdarma bez jakéhokoliv omezení! Tento centrální management umožní nahrávat mapy a nastavit základní parametry jako například SSID, guest účet, úvodní stránku, statistiky provozu i seznam a status asociovaných klientů vždy snadno a rychle. Výhody UniFi řešení * Zero Handoff Roaming - bezvýpadkový přechod mezi jednotlivými AP * Wireless uplink (hodí se tam, kam není možné dostat datový kabel) * až 4 SSID * detailní statistiky provozu * Guest síť * Voucher system * Load balance - udržování rovnoměrné zátěže/přepínání klientů * omezování rychlosti pro každé SSID Obsah balení * (3) zařízení * (3) montážní úchyty na strop a zeď * (3) sada šroubků a hmoždinek Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 2,4 + 5GHz (dual band) Přenosová rychlost WiFi - 2,4GHz [Mb/s]: 300 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 1733 WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a,802.11b/g Vysílací výkon 2,4GHz [dBm]: 23 Vysílací výkon 5GHz [dBm]: 26 Šifrování: WEP, WPA, WPA2 2,4GHz MIMO: 2x2 5GHz MIMO: 4x4 Typ antény: Vestavěná Počet vestavěných antén: 4 Zisk antény [dBi]: 3 Fyzické charakteristiky Použití: Vnitřní Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: -10 až 70 Hmotnost [g]: 300 Hloubka [mm]: 160 Šířka [mm]: 160 Výška [mm]: 33 Konektory a rozhraní Rychlosti LAN: (1) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN: Ano Napájení Max. spotřeba energie [W]: 10,5 Napájení přes PoE: 802.3af, 48V DC Typy PoE: Vstupní Software Operační mód: Access Point Podpora IPv6: Transparentní (režim bridge) Výchozí IP adresa: Dynamická z DHCP Výchozí jméno a heslo: Ubiquiti/Ubiquiti

od 458
Porovnať ceny

TL-MR100: Bezdrátový router N 4G LTE s rychlostí 300Mb/s POPIS *Špičková 4G síť - sdílejte přístup k internetu až s 32 zařízeními Wi-Fi a užívejte si rychlosti stahování až 150 Mb/s *Připojte SIM kartu a hrajte - není nutná žádná konfigurace, kompatibilita SIM karet ve více než 100 zemích je zajištěna léty testů v terénu *Dvě oddělitelné pokročilé antény LTE - díky dvěma externím anténám LTE si užijte stabilní a efektivní připojení ke každému zařízení *Režim routeru Wi-Fi - zapojte ethernetový kabel do portu LAN/WAN pro flexibilní přístup jako možnost zálohování, pokud nelze získat připojení ke 4G HARDWARE FUNKCE Rozhraní *1 10 / 100Mbps LAN port, 1 10 / 100Mbps LAN / WAN port, *1 slot pro kartu Nano SIM Tlačítka * WPS / Reset Externí zdroj napájení (EU) * 9V / 0,85A Rozměry (Š x H x V) * 6,06 × 4,49 × 1,42 palce (154 × 114 × 36 mm) Anténa *Odnímatelná externí anténa 4G LTE BEZDRÁTOVÉ FUNKCE Bezdrátové standardy * IEEE 802.11b / g / n Frekvence * 2,4 GHz Rychlost signálu *300 Mb / s Citlivost příjmu *11g 54M: -74 dBm *11n HT20: -71 dBm *11n HT40: -68 dBm Vysílací výkon *

Uniview Dual Light IP kamery s označením „-DL“ kombinují výkonné technologie pro zajištění vynikajícího obrazu ve dne i v noci. Díky duálnímu režimu osvětlení přepínají mezi barevným nočním režimem a infračerveným černobílým záznamem podle okolních světelných podmínek. V režimu barevného nočního vidění kamery využívají viditelné LED osvětlení, které umožňuje sledovat detaily v barvách i při velmi slabém osvětlení. Když není potřeba osvětlení pro detailní sledování, kamery automaticky přepnou na IR režim s neviditelným infračerveným světlem, které poskytuje čistý černobílý obraz při úplné tmě. Tato kombinace zajišťuje flexibilitu při monitorování různých prostředí, od osvětlených oblastí až po temná místa, a to bez kompromisů v kvalitě obrazu. Dual Light technologie Uniview zajišťuje vyšší úroveň zabezpečení díky neustálé viditelnosti klíčových oblastí, ať už ve dne nebo v noci. Klíčové vlastnosti: *Rozlišení: 1920x1080 (2Mpix), až 30 sn./s *Obrazový senzor: 1/2.8" *Citlivost: 0,003lux v barvě *Komprese: H.265 *Objektiv: 2,8mm (106,7°) *Napájení: PoE *Integrovaný reproduktor a mikrofon *Dual-Light: inteligentní přepínání mezi IR přísvitem (do 30m) a bílým LED světlem (do 30m) *Analytické funkce: překročení čáry, narušení oblasti (na základě HBD) *WDR: 120dB *Podpora MicroSDXC *2D/3D DNR (Digital Noise Reduction) *Koridorový formát 9:16 *Přepěťová ochrana: 4kV *Provozní teplota: -30°C ~ 60°C *Maximální spotřeba: 9W *Krytí: venkovní IP67

AC12 1200Mbps bezdrátový AC Router, 2T2R, 2.4/5GHz, 802.11b/g/n/ac, 1 10/100M WAN + 4 10/100M LAN, 4 fixní antény Popis *Podporuje standard 802.11ac - nová generace Wi-Fi *Vychutnejte si plynulý online hraní a video streaming s dvoukanálovým Wi-Fi 1200Mbps *4 externí antény výrazně rozšiřují bezdrátové pokrytí *Přístup k hostům umožňuje hostům, kteří sdílejí vaši domácí nebo kancelářskou síť, bezpečný přístup k Wi-Fi *Snadná instalace - intuitivní webová stránka vás provede během několika minut TECHNICKÁ SPECIFIKACE ROZMĚRY (š x h x v) *222mm x 140mm x 32mm Rozhraní *4 10/100Mbps LAN ports *1 10/100Mbps WAN port Tlačítko *Resetovací tlačítko Externí napájení *9VDC/0.85A Typ antény *4 x 5dBi fixní všesměrová anténa Bezdrátový standard *IEEE 802.11ac?IEEE 802.11n?IEEE 802.11g?IEEE 802.11b?IEEE 802.3?IEEE 802.3u Frekvence *2.390 ~ 2.4835GHz *5.150 ~ 5.825GHz Rychlost signálu *11ac: Up to 867Mbps (Dynamic) *11n: Up to 300Mbps (Dynamic) *11g: Up to 54Mbps (Dynamic) *11b: Up to 11Mbps (Dynamic) Citlivost příjmu *11b CCK 1 -96 *11g OFDM 6 -93 *11n HT20 MCS7 -73 *11n HT40 MCS7 -70 *11a OFDM 6 -92 *11ac VHT20 MCS8 -68 *11ac VHT40 MCS9 -64 *11ac VHT80 MCS9 -60 Certifikace *CE, ROHS OBSAH BALENÍ *AC1200 Dual Band Wireless Router *Power adapter *Quick installation guide *Ethernet cable Přírodní prostředí *Operating temperature: 0°C ~ 40°C (32°F ~ 104°F) *Storage temperature: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F) *Operating humidity: 10% ~ 90%, non-condensing *Storage humidity: 5% ~ 90%, non-condensing Přenosový výkon *

MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN L009 je více než jen router. Tato produktová řada je až 4krát rychlejší než RB2011, má moderní CPU ARM s podporou kontejnerů, inovativní kryt, který umožňuje montáž až čtyř routerů do jednoho prostoru 1U, více RAM, PoE a podporu 2,5G SFP. Podporu Wi-Fi 6 802.11ax . Tato verze je dodávána s dvouřetězcovým bezdrátovým připojením 2,4 GHz. Odkaz na video výrobce:https://www.youtube.com/watch?v=rIxkkNxsEhs&ab_channel=MikroTik Technická specifikace Hardware Procesor *IPQ-5018 (ARM) Počet jader CPU *2 Nominální frekvence CPU *800 MHz Operační systém *RouterOS v7 Velikost paměti RAM *512 MB Velikost úložiště *128 MB - NAND MTBF *Přibližně 200 000 hodin při 25 °C Testovaná okolní teplota *-40 °C až 70 °C Bezdrátové možnosti pro pásmo 2,4 GHz Bezdrátová maximální přenosová rychlost *574 Mbit/s / 2 řetězce Bezdrátové standardy *802,11b/g/n/ax Zisk antény dBi *4 Bezdrátová generace *Wi-Fi 6 Rychlost WiFi *AX600 Připojení Ethernet *8x 10/100/1000 ethernet portů - 1x 1000 ethernet port s možností PoE-out Optika *1x SPF port(2.5G podporováno) Periférie Sériový konzolový port *RJ45 Počet portů USB *1x USB 3.0 typ A Reset napájení USB *Ano Maximální proud USB (A) *1.5 Napájení Počet DC vstupů *2 (DC jack, PoE-IN) Vstupní napětí DC jacku *24-56 V Maximální spotřeba energie *47 W Maximální spotřeba bez nástavců *14 W Typ chlazení *Pasivní PoE v | vstupní napětí *802,3af/at | 24-56 V PoE-out PoE-out porty Ether8 (pasivní) Maximální výstup na port (vstup 18-30 V) | (vstup 30-57 V) *1 A | 450 mA Certifikace *CE, FCC, IC, EAC, ROHS *IP20 Informační video o produktu: https://www.youtube.com/watch?v=rIxkkNxsEhs

od 104
Porovnať ceny

Archer C6U - AC1200 Bezdrátový gigabitový router MU-MIMO. Archer C6U vytváří spolehlivou a rychlou síť s technologií Wi-Fi 802.11ac. Pásmo 2,4 GHz poskytuje rychlosti až 300 Mb/s, je připravené na každodenní úkoly, jako je odesílání e-mailů a procházení webu, zatímco pásmo 5 GHz poskytuje rychlosti až 867 Mbit/s, je ideální pro streamování videa v HD a online hraní bez zpoždění. Čtyři externí antény vysílají signál Wi-Fi do všech koutů vašeho domova. Zůstaňte ve spojení a užijte si rychlé Wi-Fi, ať už sedíte na pohovce nebo na balkóně. Technologie Beamforming detekuje zařízení, i když jsou vzdálená nebo mají nízký výkon, a koncentruje na ně sílu bezdrátového signálu. MU-MIMO umožňuje Archeru C6U obsluhovat více zařízení najednou. Žádné další přetížení nebo latenci šířky pásma. Všechna zařízení získávají svá data rychleji s efektivnějším využitím Wi-Fi! Klíčové vlastnosti *Podporuje standard 802.11ac *Současná připojení 2,4 GHz 300 Mb/s a 5 GHz 867 Mb/s dávají dohromady rychlost 1200 Mb/s celkové dostupné šířky pásma *4 externí antény a jedna interní anténa poskytují stabilní bezdrátová připojení a optimální pokrytí *Snadná správa sítě na dosah ruky s aplikací TP-Link Tether *MU-MIMO dosahuje dvojnásobnou efektivitu komunikace s až 2 zařízeními současně *Beamforming technologie poskytuje širší bezdrátové pokrytí *Podporuje režim přístupového bodu k vytvoření nového přístupového bodu Wi-Fi Technické parametry *Standardy: Wi-Fi 5, IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/b/g 2,4 GHz *Rychlost WiFi: AC1200, 5 GHz: 867 Mb / s (802.11ac), 2,4 GHz: 300 Mb / s (802.11n) *Antény: 4 × pevné vysoce výkonné antény *Procesor: Dvoujádrový procesor *Ethernetové porty: 1 × port Gigabit WAN, 4 × porty Gigabit LAN *USB porty: 1× USB 2.0 *WiFi šifrování: WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) *Protokoly: IPv4, IPv6 *Rozměry (Š × H × V): 215 × 117 × 32 mm Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/archer-c6u/

CX4800-56F-ZZDC01F Redundantní DC napájecí modul pro switch Zyxel CX4800-56F. Nabízí spolehlivý provoz s možností výměny za chodu pro maximální dostupnost v kritických sítích. Vlastnosti: *Kompatibilní se switchem CX4800-56F (DC verze) *Redundantní napájecí modul pro zajištění nepřerušeného provozu *Hot-swappable – výměna během provozu bez výpadku Datasheet: https://download.zyxel.com/CX4800-56F/datasheet/CX4800-56F_2.pdf

od 528
Porovnať ceny

ATEN HDMI Extender do 60m (1080p@40m, 1080i@60m) VE800A HDMI Extender umožní posílit a přenést signál HDMI mezi zdrojem a zařízením až na 40m ve vynikající kvalitě 1080p, a až 60m pro 1080i. Je plně HDMI 1.3b vyhovující. Zařízení se propojuje Cat5E kabely s RJ45 konektory mezi jednotkami (nejsou součástí, nesmí být zapojené do živé sítě). Vlastnosti: - vzdálenost kabelů až 60m (1080i) - plně kompatibilní s HDMI 1.3b specifikacemi - ATEN EDID technologie pro přenos po jednom cat 5e kabelu (za daných podmínek) - podpora vysokých rozlišení: HDTV 480p, 720p, 1080i a 1080p & Podpora počítačových formátů: VGA, SVGA, SXGA (1280x1024), UXGA(1600x1200) a WUXGA(1920x1200). - HDCP kompatibilní - Plug and play, jednoduchá instalace - kompaktní design - jednoduše propojí různé typy zdrojů a zařízení: LCD Monitor , Projector , LCD TV.... - multiplatformní podpora: Windows 2000/XP/ Vista/7/8/8.1/Linux/Mac a SUN. - části zařízení se propojují Cat5e nebo Cat6 kabelem (není součástí), který musí být zapojen napřímo, nesmí jít přes žádný aktivní prvek, switch apod. - doporučujeme použít kvalitní přímý propojovací UTP kabel, např: kód:sutpd6c1 PremiumCord TP Kabel 4x2,drát UTP Cat6 AWG23,čistá měď 100m - nutné zdroje součástí balení Konektory: 1x HDMI vstup samice 1x HDMI výstup samice 4x RJ-45 samice na propojení obou částí zařízení V balení: 1 VE800AL (místní jednotka) 1 VE800AR (vzdálená jednotka) 2 napájecí adaptéry 4 přípravek pro připevnění na stěnu 1 uživatelská příručka

Top