9257 produktov
Venkovní IP kamera, rozlišení 3840×2160 (8 Mpix), až 20 sn/s, H.265, obj. 4 mm (83.1°), PoE, IR 30m, Mic., WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo, Překročení čáry, Human Body Detection I, Micro SDXC, venkovní (IP67), přepěťová ochrana 4kV Klíčové vlastnosti: *Venkovní trojosá IP kamera typu turret s technologií Easystar *8MPx senzor pro videa s rozlišením 3840×2160 při 20 sn/s *Fixní objektiv 4 mm (83.1°) *Technologie True WDR 120dB zajistí ideální kontrast ve složitých světelných podmínkách *Funkce 2D/3D DNR efektivně redukuje šum *Formáty komprese Ultra 265 a H.265 ušetří místo v úložišti *Smart IR přísvit s dosahem 30 m k ochraně majetku po celou noc *Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo/jednostopé vozidlo *Videoanalytické funkce založené na Human Body Detection I v podobě narušení zóny a překročení čáry *Kryt s vysokou odolností proti vodě a prachu (IP67) *Podpora napájení přes Ethernet kabel (PoE) *Slot pro až 512GB kartu microSD *Integrace s produkty jiných výrobců díky standardu ONVIF Uniview IPC3618LE-ADF40K-H je venkovní trojosá turret kamera navržená pro spolehlivý dohled i v náročných světelných podmínkách. Technologie Easystar se stará o perfektní obraz v noční scéně, a díky 8MPx senzoru ( 3840×2160 @ 20 sn/s) zachytíte detailní záznam kdykoli během dne. Fixní objektiv 4 mm nabízí široký zorný úhel 83.1°, který zajistí pokrytí velkého prostoru bez nutnosti doplňkových kamer. Výkonná redukce šumu a vysoký dynamický rozsah Pro ostré video i v zhoršených světelných podmínkách jako jsou stíny, či osoba ve dveřích je kamera vybavena True WDR 120 dB a funkcemi 2D/3D DNR, které minimalizují šum a vyrovnávají kontrast v náročných scénách se silným protisvětlem. Smart IR přísvit dosahující až 30 metrů zaručuje bezpečí po celou noc, zatímco integrovaný mikrofon umožňuje zachycovat i zvuk pro komplexnější přehled o situaci. Inteligentní videoanalýza s Ultra Motion Detection Díky Ultra Motion Detection (UMD) kamera spolehlivě rozlišuje člověka, vozidlo a jednostopé vozidlo, což efektivně snižuje počet falešných poplachů. Zároveň disponuje pokročilými analytickými funkcemi založenými na pixelové analýze Human Body Detection I umožňující detekovat narušení zóny či překročení čáry, které ještě zvyšují úroveň ochrany. Formáty komprese Ultra 265 a H.265 zajišťují úsporu místa v úložišti a spolu se slotem pro microSD kartu (až 512 GB) rozšiřují možnosti pro dlouhodobé ukládání záznamů. Spolehlivá konstrukce pro profesionální nasazení Masivní krytí IP67 odolá vodě i prachu, takže se kamera hodí do jakéhokoli prostředí. Podpora PoE navíc usnadňuje instalaci, protože k napájení i přenosu dat postačí jediný ethernetový kabel, nicméně stále můžete využívat napájení po dvoulince přes 12Vdc. Díky standardu ONVIF je kamera kompatibilní s širokou škálou bezpečnostních systémů a produktů jiných výrobců, což umožňuje snadnou integraci do stávajících řešení. Uniview IPC3618LE-ADF40K-H je tak ideální volbou pro všestranný a profesionální dohled nad vaším majetkem.
od 133 €
Porovnať ceny
Halo H37BEFunkce Ultrarychlá Wi-Fi 7 * Rychlosti až 6,5 Gb/s s dvoupásmovým připojením – ideální pro 4K/8K streamování, AR/VR a stahování Nejnovější technologie Wi-Fi 7 * 160 MHz kanály, 4K-QAM, MLO a další novinky pro extrémní výkon Plynulý roaming * Stabilní připojení bez výpadků při pohybu po domácnosti Multi-Link Operation (MLO) * Vyšší propustnost, nižší latence a spolehlivější síť 2.5G porty * 2× porty 2.5 Gbps WAN/LAN pro maximální přenosové rychlosti Pokrytí celé domácnosti * Pokrytí až 460 m2 (2 jednotky) nebo až 650 m2 (3 jednotky) Snadná instalace a správa * Rychlé nastavení a ovládání přes aplikaci MERCUSYS Specifikace BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ Standardy WiFi: * 5 GHz: IEEE 802.11a/n/ac/ax/be * 2.4 GHz: IEEE 802.11b/g/n/ax/be Rychlost signálu: * 5 GHz: až 5760 Mbps * 2.4 GHz: až 688 Mbps Citlivost příjmu: * 2.4 GHz: -97 dBm * 5 GHz: -97.5 dBm Výstupní výkon: * 5G pásma 1 a 2:
od 200 €
Porovnať ceny
Archer AX73 - Dvoupásmový gigabitový Wi-Fi 6 router Gigabitová Wi-Fi síť pro streamování v rozlišení 8K – 5 400Mbit/s WiFi síť s podporou 4×4 HT160 pro rychlejší prohlížení webových stránek, streamování a stahování, a to vše současně.† Připojte více zařízení při zachování vysoké rychlosti – router podporuje technologie MU-MIMO a OFDMA, které snižují zahlcení sítě a čtyřnásobně zvyšují průměrnou propustnost.‡** Široké pokrytí – 6 antén a technologie Beamforming zajišťují rozsáhlé pokrytí. Vysoký výkon – 1,5GHz tříjádrový procesor zaručuje spolehlivý a vysoký výkon. HomeShield – prémiové služby zabezpečení společnosti TP-Link chrání vaši domácí síť díky vyspělým funkcím na ochranu sítě a zařízení IoT.* Lepší odvětrávání, méně tepla – díky vylepšeným ventilačním otvorům může celý router pracovat na plný výkon. Port USB pro sdílení – 1 port USB 3.0 umožňuje snadné sdílení médií a vytvoření privátního cloudu. Snadné nastavení – s aplikací Tether nastavíte router za pár minut. FUNKCE Frekvenční rozsah (GHz): 5 GHz, 2.4 GHz WiFi rychlost: 5 GHz: 4804 Mbps; 2.4 GHz: 574 Mbps Procesor: 1.5 GHz Triple-Core CPU Ethernetové porty: 1× Gigabit WAN Port; 4× Gigabit LAN Ports USB port: 1× USB 3.0 Port Napětí: 12V = 2.5A Rozměry: 272.5 × 147.2 × 49.2 mm Systémové požadavky: Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+, Certifikace: FCC, CE, RoHS Balení obsahuje: *Wi-Fi Router Archer AX73 *Napájecí adaptér *RJ45 Ethernet kabel *Uživatelská příručka
od 124 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „CBS250-8PP-E-2G-EU“; „CBS250-8PP-E-2G-EU-RF“ ; „CBS250-8PPE2GEU-RF“ S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, inteligentní přepínače řady Cisco Business 250 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Řada Cisco Business 250 je nová generace cenově dostupných inteligentních přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost sítě s kompletní sadou síťových funkcí, které potřebujete pro spolehlivou obchodní síť. Tyto výkonné přepínače Gigabit Ethernet s uplinkem Gigabit nebo 10 Gigabit Ethernet poskytují několik možností správy, propracované možnosti zabezpečení a vyladěné funkce Quality of Service (QoS) a statické směrování Layer 3. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 14,88 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 20 Gb/s *Tabulka MAC: 8K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 2 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), access control list (ACL), quality of service (QoS), IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 8 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 2 x Gigabit Ethernet combo *Napájení určené pro PoE: 45 W *Počet portů podporujících PoE: 8 *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 268 x 185 x 44 mm *Hmotnost: 3,5 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A Držáky do racku nejsou součástí balení.
od 178 €
Porovnať ceny
od 11816 €
Porovnať ceny
D-Link DGS-1510-28X Switch 24xGb+4xSFP+ Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in SPECIFIKACE OBECNÉ Standardy portů & funkce * IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet * IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet * IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet * 802.3ae 10 GbE * IEEE 802.3x Flow Control pro Full-Duplex mód * Auto-negociace Počet portů * DGS-1510-28X - 24 10/100/1000 Mbps, 4 10G SFP+ Síťové kabely * UTP Cat. 5, Cat. 5e (100 m max.) * EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.) Plný/poloviční Duplex • Plný/poloviční duplex pro 10/100 Mbps a Gigabitovou rychlost Media Interface Exchange • Auto nebo konfigurovatelný MDI/MDIX VÝKON Přepínací kapacita * DGS-1510-28X - 128 Gbps Metoda přenosu * Store-and-forward MAC adresová tabulka * 16,000 vstupů na zařízení Aktualizace MAC adres * Až do 512 statických MAC vstupů, * umožnění/deaktivace auto-učení MAC adres Maximum 64 bajtová rychlost přeposílání paketů * DGS-1510-28X - 95.24 Mpps Paměť vyrovnávací paměti paketů * 1.5 MB na zařízení FYZICKÉ VLASTNOSTI & PROSTŘEDÍ Vstup střídavého proudu * 100 až 240 VAC 50/60 Hz interní univerzální napájecí zdroj Maximální spotřeba energie * 22.3 W Spotřeba energie v pohotovostním režimu * 15.2 W Množství chytrých větráků * 1 Akustika * DGS-1510-28X - 42.7 dB(A) Odvod tepla * DGS-1510-28X - 76.043BTU/hr Provozní teplota * od -5 do 50 °C Teplota paměti * od -20 do 70°C Provozní vlhkost * od 0% do 95% antikondenzační Vlhkost paměti * od 0% do 95% antikondenzační Rozměry * 440 x 210 x 44 mm Hmotnost * 2.00 kg Diagnostic LEDs * Power/Stacking ID/Fan (na zařízení) * Link/Activity/Speed (na 10/100/1000 Mbps port) * Link/Activity/Speed (na Gigabit SFP port) * Link/Activity/Speed (na 10G SFP+ port) Certifikace * CE * FCC * C-Tick * VCCI * BSMI * CCC Bezpečnost * cUL * CB SOFTWAROVÉ VLASTNOSTI Možnost zásobníku switchů * Podpora virtuálního zásobníku: D-Link Single IP Management, do 32 zařízení na virtuální zásobník, do 20G šířky zásobníku * Podpora fyzického zásobníku: Podporuje Duplex řetězcovou/prstencovou topologii, do 40G šířky zásobníku plný duplex, do 6 jednotek na zásobník L2 vlastnosti * MAC adresová tabulka: 16K * Řízení toku dat: 802.3x Řízení toku dat, HOL blokovací prevence * Jumbo pakety do 9000 bajtů * IGMP Snooping: IGMP v1/v2 Snooping, informovanost o IGMP v3 , podporuje 512 IGMP skupiny, podporuje 128 statické multicastové adresy, IGMP per VLAN, Supports IGMP Snooping Querier, Host-based IGMP Snooping Fast Leave * MLD Snooping: Supports MLD v1/v2 awareness, Supports 512 groups, Supports 128 Static Multicast Addresses, Per VLAN MLD Snooping, Host-Based MLD Fast Leave, * MLD Snooping Querier Spanning Tree Protocol: 802.1D STP, 802.1w RSTP, 802.1s MSTP * Detekce zpětných smyček * 802.3ad Link Aggregation: Max. 32 groups per device/8 ports per group * Port Mirroring: Support 4 mirroring groups, One-to-One, Many-to-One, Supports Mirroring for Tx/Rx/Both * Multicast Filtering: Forwards all unregistered groups, Filters all unregistered groups * LLDP, LLDP-MED VLAN * 802.1Q Tagged VLAN * 4K VLAN Groups * Configurable VID: 0~4094 * Asymmetric VLAN * Auto Voice VLAN * Auto Surveillance VLAN Quality of Service (QoS) * 802.1p Quality of Service * Queue Handling: striktní, Weighted Round Robin (WRR) * 8 queues per port * Bandwidth Control: Port-based (Ingress/Egress, min. granularity for 10/100/1000Base-T ports is 64 Kb/s) * CoS based on: 802.1p priority, VLAN, MAC address, Ether type, IP address, DSCP, Protocol type, TCP/UDP port numb
od 409 €
Porovnať ceny
Halo H27BE(2-pack)
od 133 €
Porovnať ceny
Cisco Meraki MR46E - Wi-Fi 6 s multigigabitovým Ethernetem a externími anténami. Funkce *4 rádia: 2,4 GHz, 5 GHz, dual-band WIDS / WIPS a Bluetooth Low Energy (BLE) *4-streamový UL / DL MU-MIMO 802.11ax, až 3,55 Gbps duální agregovaná snímková frekvence *6 × externí anténní konektory RP-TNC *Multigigabitový ethernetový port 1 × 2,5 Gbps *PoE: 802.3at, K dispozici je síťový adaptér Technické parametry Rádia *Rádio pro přístup k 2,4 GHz 802.11b / g / n / sek *5 GHz 802.11a / n / ac / ax přístupové rádio pro klienty *2,4 GHz a 5 GHz dvoupásmové WIDS / WIPS, spektrální analýza a rádiové analýzy polohy *2.4 GHz Bluetooth Low Energy (BLE) rádio s podporou Beacon a BLE skenování *Současný provoz všech tří rádií Podporovaná frekvenční pásma: *2,412 - 2,844 GHz *5,150 - 5 250 GHz (UNII-1) *5 250 - 5 350 GHz (UNII-2) *5.470-5.600, 5.660-5.725 GHz (UNII-2e) *5,1725 - 5,825 GHz (UNII-3) Anténa *Seznam kompatibilních antén: MA-ANT-3-A6 / B6 / C6 / D6 / E6 / F6 *Jednotlivé anténní prvky pro každé rádio Schopnosti 802.11ax, 802.11ac Wave 2 a 802.11n *UL / DL OFDMA, podpora TWT, BSS zbarvení *4 × 4 vícenásobný vstup, vícenásobný výstup (MIMO) se čtyřmi prostorovými toky *Podpora UL / DL SU-MIMO a MU-MIMO *Kombinace maximálního poměru (MRC) a tvarování paprsku *160 MHz (80 + 80); 20, 40 a 80 MHz kanály (802,11ax), 160 MHz (80 + 80) *Až 1024 QAM v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz *Agregace paketů Napájení *Napájení přes Ethernet: 42,5-57 V (vyžadováno 802.3at; podporovaný režim 802.3af s omezenou funkčností) *Alternativní 12 V DC vstup *Spotřeba energie: max. 18 W (802,3at) Rozhraní *1 × 10/100/1 000/2,5 G Ethernet BASE-T (RJ45) *1 × DC napájecí konektor (5,5 mm × 2,5 mm, střed kladný) *Šest externích anténních konektorů RP-TNC Fyzické rozměry *30,72 cm x 15,62 cm x 3,49 cm bez patek pro montáž na stůl nebo montážní desky Hmotnost *0,85 kg Odkaz na web výrobce: https://meraki.cisco.com/product/wi-fi/indoor-access-points/mr46e/
od 1199 €
Porovnať ceny
Connector: 2x QSFP+ Délka: 3m Typ: Passive cable Propustnost: 40GbE Kompatibilita - např. DELL produkty: Networking N3132PX PowerEdge C4140 PowerEdge C6420 PowerEdge FC640 PowerEdge M640 PowerEdge M640 VRTX PowerEdge R240 PowerEdge R340 PowerEdge R440 PowerEdge R540 PowerEdge R640 PowerEdge R6415 PowerEdge R740 PowerEdge R740XD PowerEdge R740xd2 PowerEdge R7415 PowerEdge R7425 PowerEdge R7515 PowerEdge R7525 PowerEdge R840 PowerEdge R940 PowerEdge R940xa PowerEdge T140 PowerEdge T340 PowerEdge T440 PowerEdge T640 PowerEdge XR2 PowerSwitch N2200-ON PowerSwitch S4112-ON PowerSwitch S4128 PowerSwitch S4148 PowerSwitch S4148U-ON PowerSwitch S5212F-ON PowerSwitch S5224F-ON PowerSwitch S5448F-ON PowerSwitch Z9264F-ON PowerSwitch Z9332F-ON PowerSwitch Z9432F-ON PowerVault NX440
od 102 €
Porovnať ceny
od 704 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „CBS220-48P-4G-EU“; „CBS220-48P-4G-EU-RF“ ; „CBS220-48P-4GEU-RF“ CBS220-48P-4G - Cisco Business 220 Ethernet Switch Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným použitím, zabezpečením a spolehlivostí pro sítě podnikové třídy. Díky intuitivnímu palubnímu panelu, možnostem napájení přes Ethernet (PoE) a přizpůsobitelným funkcím poskytují tyto přepínače spolehlivou obchodní síť v rámci vašich rozpočtových parametrů. Pokud potřebujete síť na špičkové úrovni a cena je nejvyšší prioritou, nabízí řada Cisco Business 220 vynikající řešení. Spolehlivost a výkon - Přepínače byly testovány, aby poskytovaly vysokou dostupnost a výkon, který uživatelé očekávají. Přepínače zrychlují časy přenosu souborů, udržují důležité obchodní aplikace k dispozici a pomáhají vašim zaměstnancům rychleji reagovat na zákazníky i na sebe navzájem. Napájení přes PoE - PoE + zjednodušuje nasazení bezdrátových přístupových bodů, IP telefonie a video dohledu tím, že umožňuje napájení a data přes jediný síťový kabel. Přepínače řady Cisco Business 220 podporují PoE +, který poskytuje až 30 wattů energie na port. Zabezpečení sítě - Rozsáhlé Acces Control Lists (ACL) mohou omezit citlivé části sítě před neoprávněnými uživateli a chránit před síťovými útoky. Prevence útoků typu Denial-of-Service (DOS) pomáhá prodloužit dobu provozu v případě síťového útoku. Optimální energetická účinnost - Přepínače jsou navrženy s podporou Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) a Energy Detect u všech modelů, stejně jako u vybraných modelů bez ventilátorů. Tyto návrhy vám pomohou ušetřit provozní náklady a snížit vaši ekologickou stopu. Snadná konfigurace a nasazení - Jednoduchá a intuitivní webová rozhraní umožňují uživatelům bez rozsáhlých odborných znalostí IT konfigurovat, spravovat a odstraňovat problémy s přepínači během několika minut. Průvodci konfigurací zjednodušují nejběžnější konfigurační úlohy a poskytují nástroj pro nastavení a správu sítě komukoli. PARAMETRY Přepínací kapacita: 104 Gbps Porty: 48x Gigabit ethernet RJ-45, 4x Gigabit ethernet SFP Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres Seskupení portů: až 8 portů na skupinu VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně Rámec Jumbo: až 9 216 PoE: Ano Tlačítko: Reset Typ kabelu: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5 nebo lepší pro 10BASE-T / 100BASE-TX LED: System, Akce, Rychlost Flash: 64 MB CPU memory: 256 MB Vyrovnávací paměť paketů: 12 Mb Rozměry: 440 x 257 x 44 mm Hmotnost: 5.29 kg Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick Operační teplota: 0 - 50°C Skladovací teplota: -20°C až +70°C Provozní vlhkost: 10% až 90% Spotřeba energie: 110V=52,6W; 220V=53.0W Počet ventilátorů: 1 MTBF (hodin): 452,351 Obsah balení: - Cisco Business 220 switch - Napájecí kabel nebo adaptér - Montážní sada - Instalační příručka Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/business-220-series-smart-switches/datasheet-c78-744915.html
od 624 €
Porovnať ceny
Popis produktu AFi-INS-R je samotný router AmpliFi, který se hodí k pokrytí menších prostor. Na přední straně je informační LCD displej, na zadní straně pak 1x WAN a 1x LAN port (oba 10/100/1000Mbps) a USB-C konektor pro připojení napájení. Elegantní a jednoduchý design se hodí do trendů moderního bydlení. WiFi rozhraní podporuje standardy 802.11a/b/g/n/ac s modulačními rychlostmi 300Mbps (2,4GHz) + 867Mbps (5GHz). Vestavěná dual-bandová anténa podporuje MIMO 2x2. Maximální spotřeba routeru je 9W. V případě potřeby pak lze dokoupit kompatibilní AmpliFi zařízení, pomocí kterého můžete svoji síť rozšířit do ještě většího prostoru nebo posílit signál ve vzdálenějších místech. Veškeré nastavení se provádí v intuitivní aplikaci AmpliFi, která je dostupná pro Android a iOS. Produkty AmpliFi mají navíc zákaznickou podporu 24/7, a to prostřednictvím aplikace nebo na portálu help.amplifi.com. Obsah balení *AmpliFi Router *napájecí adaptér *UTP kabel Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 2,4 + 5GHz (dual band) WiFi standardy: 802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11b/g Přenosová rychlost WiFi - 2,4GHz [Mb/s]: 300 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 866 Vysílací výkon 2,4GHz [dBm]: 22 Vysílací výkon 5GHz [dBm]: 22 Šifrování: WPA2-PSK AES/TKIP 2,4GHz MIMO: 2x2 5GHz MIMO: 2x2 Typ antény: Vestavěná Počet vestavěných antén: 1 Fyzické charakteristiky Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: -10 až 55 Konektory a rozhraní Rychlosti WAN: (1) 10/100/1000Mbps Rychlosti LAN: (1) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN: Ano Napájení Max. spotřeba energie [W]: 9 Napájení přes konektor/svorkovnici: 9V/1,7A Software Operační mód: AP Router, Access Point
od 103 €
Porovnať ceny
Tapo C236Funkce 3K 5MP rozlišení * Užijte si detailní a ostrý obraz v kvalitě 2880 × 1620 px Chytrá AI detekce * Rozpozná osoby, domácí mazlíčky, vozidla a pláč dítěte pro minimalizaci falešných upozornění Detekce a sledování pohybu * Kamera automaticky sleduje pohybující se objekt Otáčení a náklon * Pokrytí celých 360° horizontálně a 151° vertikálně Barevné noční vidění * Jasný a detailní obraz i za nízkého osvětlení Obousměrné audio * Vestavěný mikrofon a reproduktor umožňují obousměrnou komunikaci Úložiště * Podpora microSD karty až 512 GB nebo cloudové služby Tapo Care Kompaktní design a flexibilní montáž * Možnost umístění na stůl, strop, zeď nebo tyč Specifikace KAMERA Snímač: 1/2.7” Progressive Scan CMOS Starlight Objektiv: 4.0 mm, F1.6 Zorné pole: 105° (diagonální), 88° (horizontální), 46° (vertikální) Noční vidění: 850 nm IR LED (20 m), plnobarevné noční vidění Mechanismus den/noc: IR-Cut filtr s automatickým přepínáním Max. rozlišení: 2880 × 1620 px Rozhraní: 1× RESET, 1× microSD slot (až 512 GB) VIDEO A AUDIO Živý náhled: Ano Snímková frekvence: 30 fps Kompresní formát: H.264 Audio: Vestavěný mikrofon a reproduktor Komunikace: Obousměrná s potlačením šumu ÚLOŽIŠTĚ Lokální: microSD karta až 512 GB Cloud: Tapo Care (předplatné) DETEKCE A UPOZORNĚNÍ AI detekce: Pohyb, osoba, mazlíček, vozidlo, překročení linie, pláč dítěte, sabotáž Aktivní zóny: Ano Upozornění: Notifikace systému, snímek (Tapo Care) SÍŤ Připojení: Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz) Protokoly: TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP RTSP: Ano ONVIF: Ano Přenosová rychlost: 11b: 11 Mbps, 11g: 54 Mbps, 11n: 72.2 Mbps BEZPEČNOST Šifrování: 128bit AES se SSL/TLS Podpora: WPA/WPA2-PSK Strojové učení: Na zařízení NAPÁJENÍ Zdroj: 5 V DC adaptér (USB-C) Vstup: 100–240 V, 50/60 Hz Výstup: 5 V, 1 A Délka kabelu: 2 m Spotřeba: typicky 2.3 W, max. 5 W OBECNÉ Integrace: Google Assistant, Amazon Alexa, Samsung SmartThings Odolnost: IP65 Možnosti montáže: Stůl, zeď, strop, tyč Provozní teplota: -20 oC ~ 50 oC Skladovací teplota: -40 oC ~ 60 oC Provozní vlhkost: 10% ~ 90% RH Rozměry: 105.3 × 77.8 × 69.8 mm Hmotnost: 220 g Obsah balení: Kamera Tapo C236, držák, šablona, 4× hmoždinky, 4× šrouby, napájecí adaptér, 2 m kabel, rychlý průvodce Certifikace: CE, FCC, RoHS
od 47 €
Porovnať ceny
Connector: 2x QSFP+ Délka: 1m Typ: Passive cable Propustnost: 40GbE Kompatibilita - např. DELL produkty: Networking N3132PX PowerEdge C4140 PowerEdge C6420 PowerEdge FC640 PowerEdge M640 PowerEdge M640 VRTX PowerEdge R240 PowerEdge R340 PowerEdge R440 PowerEdge R540 PowerEdge R640 PowerEdge R6415 PowerEdge R740 PowerEdge R740XD PowerEdge R740xd2 PowerEdge R7415 PowerEdge R7425 PowerEdge R7515 PowerEdge R7525 PowerEdge R840 PowerEdge R940 PowerEdge R940xa PowerEdge T140 PowerEdge T340 PowerEdge T440 PowerEdge T640 PowerEdge XR2 PowerSwitch N2200-ON PowerSwitch S4112-ON PowerSwitch S4128 PowerSwitch S4148 PowerSwitch S4148U-ON PowerSwitch S5212F-ON PowerSwitch S5224F-ON PowerSwitch S5448F-ON PowerSwitch Z9264F-ON PowerSwitch Z9332F-ON PowerSwitch Z9432F-ON PowerVault NX440
od 94 €
Porovnať ceny
Ubiquiti AirFiber AF-5, 1Gbps+ Backhaul, 5,4-5,9GHz OVERVIEW Nejvyspělejší současná technologie páteřního spoje v pásmu 5GHz. Díky pokročilým technologiím HDD, eXtended Range, modulaci 1024QAM komunikuje rychlostí až 1,2+Gbps. OBSAH BALENÍ * zařízení * držák * PoE napájecí adaptér * napájecí kabel * (2) stahovací páska SPECIFIKACE Bezdrátové frekvence [GHz]: 5 Citlivost [dBm]: -95 Frekvenční rozsah [MHz]: 5470-5950 Gigabit LAN: Ano GPS modul: Ano Izolace mezi konektory [dB]: 28 LAN: (1) 10/100/1000Mbps + (1) 10/100Mbps Max. spotřeba energie [W]: 40 Maximální modulace: 1024QAM Napájení přes PoE: 42 .. 58V DC Operační mód: Bridge Ostatní: RJ-12 - změřovací tónový port Počet LAN portů: 2 Počet vestavěných antén: 4 Podpora IPv6: Transparentní (režim bridge) PoE: Vstupní Provozní teplota [°C]: -40 až 55 Předozadní poměr [dB]: 70 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 1280 Šifrování: 128bit AES Tlačítka: Reset Typ antény: Vestavěná Venkovní použití: Ano Výchozí IP adresa: 192.168.1.20 Výchozí jméno a heslo: Ubiquiti/Ubiquiti Vysílací výkon 5GHz [dBm]: 27 Vyzařovací úhel - H. pol. [°]: 6 Vyzařovací úhel - V. pol. [°]: 6 Zisk antény [dBi]: 23 Šířka [mm]: 468 Výška [mm]: 938 Hloubka [mm]: 281 Hmotnost [g]: 16000
od 990 €
Porovnať ceny
ER7412-M2 Omada Multi-Gigabit VPN Router *Čtyřjádrový procesor @2.0GHz *2× 2,5G RJ45 WAN/LAN porty *10× Gigabit WAN/LAN porty (2× SFP, 8× RJ45) *1× port USB 3.0 (podporuje úložiště USB a zálohování LTE pomocí LTE dongle) *Až 11 WAN portů *Multi-WAN Load Balancing zvyšuje míru využití vícelinkového širokopásmového připojení *Vysoce zabezpečené SSL/ IPSec / GRE / WireGuard / PPTP / L2TP VPN & OpenVPN *Centralizovaná správa cloudu přes web nebo aplikaci Omada *Ochrana proti DoS, filtrování IP/MAC/URL, DPI a IPS/IDS pro lepší zabezpečení. Specifikace Bezpečnost Access Control *Source/Destination IP-Based ACL *Stateful ACL *IPv4/IPv6 ACL *National Based ACL Filtering *WEB Group Filtering§ *URL Filtering *Web Security ARP Inspection *Sending GARP Packets *ARP Scanning *IP-MAC Binding Attack Defense *TCP/UDP/ICMP Flood Defense *Block TCP Scan (Stealth FIN/Xmas/Null) *Block Ping from WAN Hardware Standards and Protocols *IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE802.1q *TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, NTP, HTTP, HTTPS, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard VPN, GRE VPN, SNMP Interface *1× 2.5G RJ45 WAN/LAN Port *1× 2.5G RJ45 WAN/LAN Port *2× Gigabit SFP WAN/LAN Ports *8× Gigabit RJ45 WAN/LAN Ports *1× RJ45 Console Port *1× USB 3.0 Port (Supports USB storage, and LTE backup with LTE dongle) Network Media *10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (Max 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (Max 100 m) *100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (Max 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (Max 100 m) *1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 cable (Max 100 m) *2500BASE-T: UTP category 5e, 6 cable (Max 100 m) Button *Reset Button Power Supply *100–240 VAC, 50/60 Hz Flash *128MB NAND DRAM *1 GB DDR4 Dimensions ( W x D x H ) *294×180×44 mm Protection *4 kV surge protection Enclosure *Steel Mounting *Desktop *Rackmountable Max Power Consumption *18.5W (With USB 3.0 connected) Základní funkce WAN Connection Type *Static IP/Dynamic IP *PPPoE (supports MRU Configuration) *PPTP *L2TP *Mobile Broadband: 4G/3G modem for backup via USB port MAC Clone *Modify WAN/LAN MAC Address DHCP *DHCP Server *DHCPv6 PD Server (only in Standalone Mode) *DHCP Options Customization *DHCP Address Reservation *Multi-IP Interfaces *Multi-Net DHCP IPv6 *StaticIP / SLAAC / DHCPv6 / PPPoE / 6to4Tunnel / PassThrough / Non-Address mode VLAN *802.1Q VLAN IPTV *IGMP v2/v3 Proxy, Custom Mode, Bridge Mode Pokročilé funkce Advanced Routing *Static Routing *Policy Routing *RIP (available in Standalone Mode) *OSPF (available in Standalone Mode) Bandwidth Control *IP/Port-based Bandwidth Control Load Balance *Intelligent Load Balance *Application Optimized Routing *Link Backup (Timing, Failover) *Online Detection NAT *One-to-One NAT *Multi-Net NAT *Virtual Server *Port Triggering *NAT-DMZ *FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG *UPnP Session Limit *IP-based Session Limit VPN GRE *Only in Standalone Mode SSL VPN *80 Tunnels IPsec VPN *150 IPSec VPN Tunnels *LAN-to-LAN, Client-to-LAN *Main, Aggressive Negotiation Mode *DES, 3DES, AES128, AES192, AES256 Encryption Algorithm *IPsec Failover *IKE v1/v2 *MD5, SHA1, SHA2-384 and SHA2-512 Authentication Algorithm *NAT Traversal (NAT-T) *Dead Peer Detection (DPD) *Perfect Forward Secrecy (PFS) PPTP VPN *PPTP VPN Server *PPTP VPN Client (15) *150 Tunnels *PPTP with MPPE Encryption L2TP VPN *L2TP VPN Server *L2TP VPN Client (15) *150 Tunnels *L2TP over IPSec OpenVPN *OpenVPN Server *OpenVPN Client (11) *121 OpenVPN Tunnels *"Certificate + Account" Mode *Full Mode
od 230 €
Porovnať ceny
D-Link DGS-2000-10P je plně řízený 10-portový Gigabit Managed PoE switch pro kanceláře a podnikové sítě. Přepínač je osazen 8 porty 10/100/1000M RJ-45 s podporou napájení 802.3at PoE+ (max. 30W na port) a dvěma dvourychlostními 100/1000M SFP porty pro optický uplink. Celkový PoE výkon přepínače je 65W. Provedení bez ventilátorů zajišťuje tichý chod a umožňuje nasazení přímo v kanceláři, součástí dodávky jsou také držáky pro montáž do 19" rozvaděče. Switche D-Link řady DGS-2000 nabízí komplexní sadu L2 funkcí, bezpečnostní funkce, funkce kvality služeb (QoS) a základní L3 funkce (max. 4 IP Interfaces, statický routing s max. 128 IPv4/IPv6 záznamy, default route, IPv6 Neighbor Discovery). Řešení případných potíží v sítí usnadňují funkce 802.3ah OAM, diagnostika kabelů a detekce jednosměrné linky (D-Link Unidirectional Link Detection, DULD). ISP poskytovatelé internetu ocení funkce Q-in-Q (Port Based), Multicast VLAN (ISM VLAN) nebo IGMP Authentication / Filtering pro efektivní provoz IPTV služeb. Správa přepínače je přes webové rozhraní, CLI sériovou konzoli, Telnet, SLL, SSH nebo pomocí SNMP příkazů. Pro prvotní konfiguraci a základní správu je k dispozici bezplatný SW nástroj a mobilní aplikace D-Link Network Assistant (DNA), pro centrální správu rozsáhlejších sítí je určena pokročilá platforma D-View 7. TECHNICKÉ VLASTNOSTI Velikost: 19 palcová šířka pro montáž do racku; 1U výška Rozhraní: 8 x 10/100/1000BASE-T PoE porty; 2 x 100/1000 Mbps SFP porty Console Port: RJ-45 konektor Síťový kabel: UTP Cat. 5, Cat. 5E (100m max) Full/Half-Duplex: Full/half-duplex pro 10/100 Mbps rychlosti; Full-duplex pro 1000 Mbps rychlost Média rozhraní: Automatické nastavení MDI / MDIX pro všechny porty kroucené dvoulinky Switching kapacita: 20 Gbps Velikost tabulky MAC adres: 8K CPU paměť: 256 MB DDR3 Packet Buffer: 4,1 MBits Flash paměť: 32 MB PoE standard: IEEE 802.3af/at Příkon: 54 V DC externí napájení MTBF: 729 258 hodin Maximální spotřeba energie: 81,9 W (s PoE); 7,6W (bez PoE) Rozměry (Š x H x V): 280 x 126 x 44 mm Hmotnost: 0,95 kg Ventilátory: Žádné Operační teplota: -5 až 50 C Bezpečnostní osvědčení: cUL, UL, CB, BSMI OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 227 €
Porovnať ceny
Switch Aruba 8325 slouží jako přepínač pro kampusy nebo datová centra. Toto řešení nabízí inovativní přístup k řešení síťových požadavků. Aruba 8325 je založen na ArubaOS-CX, moderním softwarovém systému, který automatizuje a zjednodušuje kritické a složité síťové úlohy a poskytuje zvýšenou odolnost proti chybám. Klíčovými inovacemi v ArubaOS-CX jsou jeho modulární architektura ve stylu mikroslužeb, rozhraní REST API, funkce skriptování v Pythonu a Aruba Network Analytics Engine. Řada přepínačů Aruba 8325 poskytuje řádkovou rychlost 1GbE, 10GbE, 25GbE a 40GbE v kompaktním provedení 1U. Technické parametry *Produkt: 32-portový QSFP28 switch s šesti front-to-back ventilátory a dvěmi front-to-back napájecími zdroji *Vstupní napětí: 100-240VAC *Externí I/O porty: (32) 100G QSFP28 porty *Směrovací / přepínací kapacita: maximálně 6,4 Tbps *Switch Fabric Speed: 6.4 Tbps *Propustnost: maximálně 1905 Mpps *Funkce správy: Průmyslové standardní rozhraní CLI s hierarchickou strukturou, SNMP v2c/v3, sFlow (RFC 3176), vzdálený monitoring (RMON) *AC napětí: 100-240 V *Maximální proud: 6A - 3A *Frekvenční rozsah: 50-60 Hz *Hmotnost: 9,5 kg *Rozměry: 43,2 x 438,4 x 515,1 mm
od 47406 €
Porovnať ceny
TP-Link Archer BE800 Třípásmový Wi-Fi 7 router BE19000 Specifikace Wireless WiFi speeds BE19000 *6 GHz: 11520 Mbps (802.11be) *5 GHz: 5760 Mbps (802.11be) *2.4 GHz: 1376 Mbps (802.11be) Advanced functions *Router/AP Mode *Tri-Band *4x4 MU-MIMO *OFDMA *DFS *Multi-Link Operation (MLO) *320 MHz Channel *4K-QAM *Multi-RUs *EasyMesh-Compatible *Works with Alexa and Google Assistant *IoT Network Security Network Security *SPI Firewall *Access Control *IP & MAC Binding *Application Layer Gateway *HomeShield Security Guest Network *1× 6 GHz, 1× 5 GHz, 1× 2.4 GHz VPN Server/Client *Open VPN *PPTP VPN *L2TP VPN WiFI Encryption *WPA *WPA2 *WPA3 *WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) Hardware Ports *1× 10 Gbps WAN/LAN *1× 10 Gbps SFP+/RJ45 Combo WAN/LAN *4× 2.5 Gbps LAN USB *1x USB 3.0 *NTFS/exFAT/HFS+/FAT32, FTP Server/Media Server/Samba Server Power *15 V ? 5 A Dimensions (W x D x H) *11.9 × 10.3 × 3.8 in (302 × 262.5 × 96 mm) Software Protocols *IPv4 / IPv6 WAN Type *Dynamic IP *Static IP *PPPoE *PPTP *L2TP QoS NAT Forwarding IPTV DHCP DDNS Management Other Certifications *CE, FCC, RoHS Environment *Operating Temperature: 0?~40? (32? ~104?) *Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Package Contents *Wi-Fi 7 Router Archer BE800 *Power Adapter *RJ45 Ethernet Cable *Quick Installation Guide
od 604 €
Porovnať ceny
od 1903 €
Porovnať ceny
QGD-1602-C3558-8G Chytrý edge switch s 2,5GbE a 10GbE porty Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/qgd-1602 Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/ Funkce Zařízení QGD-1602 společnosti QNAP je na světě vůbec první řadou řízených switchů, které podporují virtuální počítače (VM). Díky portům 2,5GbE a 10GbE SFP+ umožňuje QGD-1602 vybudovat vysokorychlostní síťovou infrastrukturu. V provedení s dvěma procesory využívá zařízení QGD-1602 vícejádrové 2,2GHz procesory Intel® Atom® se dvěma diskovými pozicemi SATA pro podporu VM a aplikací QTS. Zařízení QGD-1602 nabízí nejen IP dozorování, zabezpečení sítě a rozšíření úložiště, ale také integruje QuWAN pro vytvoření architektury SD-WAN s dalšími zařízeními QNAP na více pracovištích, což umožňuje vybudovat odolnou a bezpečnou IT infrastrukturu. Díky kapacitě interní šířky pásma 20GbE a technologii Intel® QuickAssist Technology (Intel® QAT) dosahuje QGD-1602 vysoce výkonného přenosu potřebného pro virtualizaci edge computing a IPsec VPN a nabízí malým a středním podnikům nákladově optimalizované a centrálně spravované řešení pro zavádění sítí LAN. *Dva sloty PCIe Gen3 x4 umožňují uživatelům instalaci síťových karet 10GbE, karet QM2 M.2 SSD/10GbE se dvěma porty, karet USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) nebo bezdrátových adaptérů. *Dva 10GbE SFP+ porty zajišťují počítačům, přepínačům LAN a NAS vyšší přenosovou šířku pro zrychlení aplikací jako je virtualizace, editace videí 4K a sdílení souborů. *Poskytuje komplexní funkce řízení vrstvy 2 (například VLAN, LACP, QoS IGMP Snooping a Wake-on-LAN) s uživatelsky přívětivým softwarem pro správu sítě. Pracovníci IT mohou efektivně řídit šířku pásma sítě a zvyšovat zabezpečení pomocí webového rozhraní pro správu. *Chcete-li zvýšit efektivitu přístupu k souborům, zřiďte SSD cache nebo skupiny úložišť. *Hostování kontejnerových aplikací a virtuálních počítačů s různými operačními systémy. Flexibilně nainstalujte virtuální směrovač, bránu firewall nebo software pro správu bezdrátové sítě LAN pro různé aplikace správy sítě. Nainstalujte na switch software ADRA NDR pro kybernetické zabezpečení: cenově nejvýhodnější podnikové řešení zabezpečení sítě LAN pro všechna vaše zařízení edge. OBSAH BALENÍ *QGD-1602 *ethernetový kabel *napájecí kabel *sada pro instalaci do racku *šrouby s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) *gumové nožičky *instalační příručka SPECIFIKACE Typ správy *webová správa Počet portů *18 10GbE SFP+ *2 (10G/1G) 2,5GbE (RJ45) *8 1GbE (RJ45) *8 Slot PCIe *slot 1: PCIe Gen3 (slot x4, rychlost x2) *slot 2: PCIe Gen3 (slot x4, rychlost x2) Port USB 3.2 Gen 1 *2 Port správy *2x 5GbE, 2x 1GbE Port USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) *volitelné přes adaptér PCIe Popis napájecí jednotky *interní napájecí jednotka Max. spotřeba energie *100W Typ vstupního výkonu *AC Rozsah vstupního napětí *100-240V AC, 50/60Hz Tabulka adres MAC *32K Celková neblokující propustnost *48Gb/s Kapacita přepínání *96Gb/s Rozhraní pro správu *Web Ventilátor *systém: 3x 40mm (12V DC) Podporované normy *IEEE 802.3u 100Tx Fast Ethernet *IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet *IEEE 802.3bz 2,5G/5G BASE-T Multi-Gig Ethernet *IEEE 802.3an 10GBASE-T 10G Ethernet *IEEE 802.3ae 10GBASE-SR *IEEE 802.3ae 10GBASE-LR *IEEE 802.3z 1000Base-X *IEEE 802.3x Full-duplex flow control *IEEE 802.1q Virtual LANs (VLAN) *IEEE 802.1p QoS Protocol for Traffic Prioritization Form Factor *do racku Indikátory LED *na port: spojení/činnost/rychlost *na systém: varování/ventilátor Správa LCD *ano Tlačítka *tlačítko napájení PSU zařízení *hostitelské tlačítko napájení *hostitelské tlačítko resetování (výchozí zatížení) *tlačítko resetování přepínače Rozměry (VxŠxH) *44,2×435,2×327,7mm Hmotnost (čistá) *4,37kg Hmotnost (celková) *5,52kg Provozní teplota *0-40°C Relativní vlhkost *5 až 95%, bez kondenzace Rámec Jumbo *ano Vestavěný QTS *ano CPU *čtyřjádrový procesor Intel® Atom® C3
od 1292 €
Porovnať ceny
Řada GWN7800 Pro jsou managed L2++ switche, které umožňují malým a středním podnikům budovat škálovatelné, bezpečné a vysoce výkonné podnikové sítě, které jsou plně spravovatelné. Tato řada nabízí vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+ a gigabitové ethernetové porty u všech modelů pro podporu náročných podnikových sítí a nabízí přepínací schopnosti až 216 Gb/s. Řada GWN7800 Pro zahrnuje pokročilou VLAN pro flexibilní a sofistikovanou segmentaci síťového provozu, pokročilé QoS pro prioritizaci síťového provozu, IGMP/MLD Snooping pro optimalizaci výkonu sítě a komplexní bezpečnostní funkce proti potenciálním útokům. Modely s podporou PoE poskytují inteligentní dynamický PoE výstup pro napájení IP telefonů, IP kamer, Wi-Fi přístupových bodů a dalších koncových bodů PoE. Řada GWN7800 Pro podporuje řadu bezplatných a flexibilních možností správy, včetně cloudové správy s GDMS Networking, správy softwaru na místě s GWN Managerem, integrovaného řadiče ve webovém uživatelském rozhraní, routerů řady GWN a rozhraní příkazového řádku (CLI). Díky vysokorychlostním portům SFP a SFP+, pokročilému řízení a segmentaci síťového provozu, výkonné bezpečnostní ochraně a flexibilním možnostem správy je řada GWN7800 Pro ideální pro malé a střední podniky. Klíčové vlastnosti: - Všechny modely zahrnují vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+ - 8, 16, 24 nebo 48 gigabitových ethernetových portů - Nabízí dvojnásobnou paměť RAM a CPU oproti řadě GWN7800 - Inteligentní řízení napájení pro podporu dynamického PoE/PoE+/PoE++ (u vybraných modelů) a alokaci napájení na port u modelů s podporou PoE - ARP Inspection, IP Source Guard, ochrana DoS, zabezpečení portů a DHCP snooping - Flexibilní možnosti správy zahrnují řadič zabudovaný do webového uživatelského rozhraní, GDMS Networking (cloud), GWN Manager (software), routery řady GWN a CLI Technické parametry: Ethernetové porty: 48 × RJ45 1Gbps Funkce: L2++, QoS, DHCP, CLI Management: Ano Počet PoE portů: 48 Podpora PoE: 802.3af, 802.3at, , 802.3bt Maximální celkový PoE výstupní výkon: 720W Maximální výstupní výkon na PoE port: 60W Přepínací kapacita: 216 Gbps SFP+: 6 Stohování (Stacking): Ano Snooping: IGMP, MLD Šasi: Kovové Větrák: Ano VLAN: Ano Montáž: Desktop, Rack
od 758 €
Porovnať ceny
Gigabitový ethernetový přístupový přepínač se statickým směrováním na 3. vrstvě, RIP, vysokou hustotou 10GbE uplinků a modely POE+ pro hlas, video a bezdrátové připojení. Podporuje technologii IRF, která umožňuje agregaci zařízení plug-and-play a agregaci linek mezi více zařízeními, čímž zvyšuje redundanci sítě a využití zdrojů. Obsahuje vestavěné funkce pro správu sítě pomocí Smart Management Center (SmartMC). Zahrnuje energeticky úsporné ekologické konstrukční funkce, jako je automatické přepínání nečinných portů do energeticky úsporného režimu a vypínání nepoužívaných portů. Klíčové vlastnosti *Škálovatelnost a vysoká dostupnost *Komplexní řízení zabezpečení *Zjednodušená správa *Zvýšená kvalita služeb Technické parametry Porty a sloty *48x RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports *2x SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports *2x RJ-45 1/10GBASE-T ports Spotřeba *430 W (maximum) Rozměry *4.36 x 44 x 32 cm Hmotnost *6 kg Odkaz na stránku výrobce: https://buy.hpe.com/sg/en/networking/switches/fixed-port-l3-managed-ethernet-switches/5100-switch-products/hpe-flexnetwork-5140-ei-switch-series/hpe-flexnetwork-5140-48g-poe-2sfp-2xgt-ei-switch/p/JL825A
od 8337 €
Porovnať ceny
od 25209 €
Porovnať ceny
Aten 4-port mini DisplayPort Dual View KVMP USB, audio, kabely Aten CS1944 4-port USB 2.0 Dual View Mini DisplayPort KVMP přepínač umožní jednomu uživateli sdílet až čtyři připojené počítače za pomocí jedné klávesnice, myši, dual view monitoru. Přepínač má připojení pomocí DisplayPort kabelů, má integrovaný USB 2.0 2 portový HUB pro připojení dalších sdílených zařízení a 1 port USB na předním panelu pro nabíjení USB zařízení.. - jedna Dual View konzole umožní ovládat až 4 připojená PC s mini DisplayPort připojením a USB - extrémní kvalita videa až 2560 x 1600 bodů a pro 3D obrazovky až 1920x1080 bodů při 120Hz - USB port pro rychlé nabíjení na předním panelu přepínače - Mini DisplayPort 1.1a & HDCP kompatibilní - plná podpora audia a digitálního prostorového zvuku přes konektor Mini-TOSLINK - Nvidia 3D Vision Ready - vestavěný 2-port USB 2.0 hub pro další zařízení - výběr ovládaného počítače pomocí tlačítka na předním panelu/ hotkey klávesou / myší - nezávislé přepínání USB periferií, audia a KVM - podpora emulace klávesnice a myši, její bypass - automatická detekce zapnutí připojených PC - podpora Mac klávesnice (pouze na Mac počítačích) - multiplatformní podpora (Windows/Linux/Mac) V balení: 1x CS1944 4-port USB 2.0 Dual View Mini DisplayPort KVMP™ přepínač 4x Mini DisplayPort 1.1a 1m kabel 4x Mini DisplayPort 1.1a 2m kabel 4x USB 2.0 1.8 m kabel 4x Audio Jack 1.8 m kabel 1x Napájecí adaptér 1x Návod
od 783 €
Porovnať ceny
Switch: Ano Velikost switche: 1U Datový přenos: *LAN PoE+ Copper 10M / 100M / 1G / 10G *SFP+ 1G / 10G Konektory: *24x Ports RJ-45 PoE+ *2x Ports LAN 100M / 1G / 10G *2x Ports SFP+ *1x USB 2.0 Výkon: 630W odkaz na stránky výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/fully-managed/m4300-28g-poe-plus-1000w-psu
od 2828 €
Porovnať ceny
ER706W Omada AX3000 Gigabit VPN Router Funkce Dvoupásmová Wi-Fi AX3000 *Podporuje rychlosti připojení 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz a 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz 6 gigabitových ethernetových portů *1 gigabitový port SFP a 5 gigabitových portů RJ45 poskytují vysokorychlostní kabelové připojení. Technologie Omada Mesh *Bezproblémové připojení k zařízením EAP, která podporují technologii Mesh, ideální pro pokrytí míst s velkou rozlohou. Centralizovaná správa *Cloudový přístup a aplikace Omada pro maximální pohodlí a snadnou správu. Zvýšené pokrytí *Trojice externích antén rozšiřuje a soustřeďuje signály Wi-Fi sítě k zařízením. VPN s vysokým zabezpečením *Podporuje několik VPN protokolů včetně IPSec, SSL, Wireguard, OpenVPN, PPTP a L2TP VPN, což pomáhá uživatelům flexibilněji navazovat vzdálená připojení. Bohaté funkce zabezpečení *Pokročilé zásady firewallu, ochrana proti útokům DoS, filtrování adres IP/MAC/URL a další bezpečnostní funkce na ochranu vaší sítě a dat. Specifikace Hardware Interface *1 Gigabit SFP WAN/LAN Port *1 Gigabit WAN Port *4 Gigabit LAN/WAN Ports *1 USB3.0 (supports USB LTE dongle and USB Storage) Button *Reset Button Power Supply *12VDC / 2A Power Adapter Wi-Fi Frequency & Signal Rate *2.4 GHz: 574 Mbps *5 GHz: 2402 Mbps (HE160) Flash *128 MB NAND DRAM *512 MB DDR4 Dimensions ( W x D x H ) *226 × 131 × 35 mm Antenna *2.4 GHz: 2x 3 dBi dual-band detachable antennas *5 GHz: 3x 4.5 dBi dual-band detachable antennas Mounting *Desktop/Wall-mounting Max Power Consumption *EU: 16.8W (with USB 3.0 connected), 11.8W (without USB 3.0 connected) Performance GRE *Unencrypted: 624.2Mbps *Encrypted: 301.5Mbps WireGuard VPN *393.5Mbps Concurrent Session *150,000 New Sessions /Second *5,100 NAT (Static IP) *937.2 Mbps / 936.1Mbps NAT(DHCP) *945.8 Mbps / 940.6Mbps NAT(PPPoE) *942.9 Mbps / 942.9Mbps NAT (L2TP) *837.4 Mbps / 881.5Mbps NAT (PPTP) *803.0 Mbps / 910.5 Mbps IPsec VPN Throughput *ESP-SHA1-AES256: 646.9Mbps *ESP-SHA256-AES256: 642.8Mbps *ESP-SHA384-AES256: 648.9Mbps *ESP-SHA512-AES256: 658.4 Mbps OpenVPN *129.3Mbps L2TP VPN Throughput *Unencrypted: 1034.0 Mbps *Encrypted: 570.0 Mbps PPTP VPN Throughput *Unencrypted: 1165.0 Mbps *Encrypted: 209.0 Mbps SSL VPN Throughput *126.7Mbps 66 Byte Packet forwarding rate *1,453,489 pps / 1,453,488 pps 1,518 Byte Packet forwarding rate *81,274 pps / 91,275 pps Wireless Advanced Functions *Seamless Roaming *Mesh (with EAP that supports Mesh) *OFDMA *Beamforming *MU-MIMO *Wireless Encryption: WPA/WPA2/WPA3 Personal, WPA/WPA2/WPA3 Enterprise
od 152 €
Porovnať ceny
Model: Aruba 8100 Určeno pro: Rack Konektory: *40x ports 100M/1/2.5/5/10 GbE *8x ports 1/GbE/10GbE (SFP/SFP+) *4x ports 40GbE/100GbE (QSFP+/QSFP28 Napájení: 500 W Rozměry: 442 x 44 x 406 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 8.57 kg Záruka: Doživotní
od 28958 €
Porovnať ceny
AdderView CATx1000 představuje plně vybavený KVM switch s vysokou hustotou portů pro správu serverů a PC v multiplatformním prostředí. CATx 1000 kombinuje podporu USB konzole, plnou sadu KVM funkcí a přenosu vysoce kvalitního videa a zvuku v CD kvalitě s velmi dobrou cenou, to vše v provedení desktop small form factor. Vlastnosti *Ovládání připojených zařízení přes lokální konzoli *Ovládání libovolnou PC, SUN nebo MAC klávesnicí a myší s funkcí multiplatformního remapování *Vysoký videovýkon s maximálním rozlišením 1600 x 1200 bodů, emulace DDC a funkce pro zobrazení věrných barev *Multiplatformní podpora *Možnost vytvoření až 16ti uživatelských profilů s různými oprávněními *Automatické kaskádování do max. počtu 256 připojených zařízení *RS232 port pro řízení KVM, upgrade firmware, synchronizaci s dalšími přepínači pro multivideo aplikace a dálkové ovládání switche *CAM moduly pro připojení zařízení usnadňují manipulaci s kabeláží a výrazně redukují její objem *KVM lze montovat do racku - 1 nebo 2 zařízení do 1U pozice Parametry *Podporovaná rozlišení: podporuje standardní videomódy platforem PC, SUN, MAC. Plná podpora DDC *Max. rozlišení: 1600 x 1200/ 60Hz *Kompatibilita: PC,SUN, MAC, RS/6000, Alpha, SGI s USB, PS/2 a SUN CAM moduly *Nezávislé na OS *Připojení lokální konzole: VGA HDD15, USB klávesnice/myš, audio *Konektory:16x RJ45 pro CAM moduly, DB9 *Rozměry:198 x 120 x 44mm *Napájení: 100-240VAC, 50-60Hz *Provozní teploty: 0-40°C Certifikace:CE, FCC
od 695 €
Porovnať ceny
Venkovní otočná IP kamera s rozlišením 3 MPx (2304 x 1296px) a přenosem zvuku, úhel záběru 355° horizontálně a 90° vertikálně, noční vidění s dosvitem 30 m, detekce pohybu, osoby a vozidla, automatické otáčení za pohybem, vestavěný mikrofon, vestavěný reproduktor a siréna, cloud platforma, slot pro microSD kartu max. 512 GB, krytí IP65, připojení pomocí WiFi 6 nebo Ethernet portu RJ45, aplikace pro Android a iOS v češtině. Podporuje Amazon Alexa, kódování H.265, ONVIF. Popis produktu Venkovní otočná IP kamera s online sledováním pomocí mobilního telefonu a tabletu. Ukládání záznamů a fotografií na microSD kartu nebo Cloud. Rozlišení 3 MPx pro video ve vysoké kvalitě, denní i noční provoz díky IR a LED dosvitu až 30 m, ohnisková vzdálenost 4,0 mm, Wi-Fi 6 b/g/n/ax, 1x LAN RJ45 10/100 Mb/s, mikrofon a reproduktor, slot pro microSD kartu s velikostí až 512 GB. Úhel záběru 355° horizontálně a 90° vertikálně. Kamera podporuje detekci pohybu, osoby a vozidla, a automatické otáčení za pohybem/osobou. Součástí balení je držák na stěnu/strop. Snadná a efektivní správa pomocí aplikace Tenda TDSEE Mějte své IP kamery stále pod kontrolou. Díky aplikaci TDSEE která je kompletně v češtině bude pro vás jednoduchá nejen instalace ale také používání kamer. Aplikace obsahuje celý seznam přidaných kamer, prohlížení online videí, uložených videí jak na microSD kartě tak na Cloudovém úložišti, mluvení a odposlech z kamery, podrobné nastavení alarmů (siréna, nahraný zvukový záznam, tiché, výstražné blikání LED diod), několik druhů nočního vidění (Smart mód, Plněbarevný mód, Černobílý mód), zakoupení Cloudového úložiště přímo v nastavení kamery, režim hlídání, vypnutí LED indikace, vypnutí kamery, automatická aktualizace firmware a další. Design, umístění a odolnost Kamera má čistý a jednoduchý design, který je zároveň velmi efektivní. Úhel snímání je 355° horizontálně a 90° vertikálně a navíc jsou kolem optiky umístěny hned dvě bílé LED diody a další IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Kamera disponuje stupněm krytí IP65 - je určena do venkovního prostředí, odolná vůči prachu i vodě. Kameru doplňuje praktický držák na stěnu, strop nebo stožár pro rychlé uchycení dle požadavků uživatele. Vysoká kvalita obrazu a obousměrný zvuk Kamera RH3-WCAv2 má rozlišení 3 MPx (2304 x 1296 px), dále optika f= 4 mm a F= 1.6, infračervený filtr ICR, 3D redukce šumu, DWDR (Digital Wide Dynamic Range), kompenzace zadního světla, a další. Dále podporuje obousměrný přenos zvuku (obsahuje mikrofon a reproduktor), díky kterému je možný odposlech z kamery ale také zvuk z reproduktoru kamery při mluvení do mobilního telefonu. Reproduktor je také možné nastavit jako sirénu při detekci pohybu. Funkce detekce pohybu, automatického otáčení a alarmu Kamera detekuje pohyb a automaticky se za ním natáčí aby objekt neustále sledovala. K této funkci je možné nastavit chování alarmu - výstraha pomocí bílých blikajících LED diod, výstraha pomocí zvuku, buď siréna nebo vlastní 10ti vteřinový záznam zvuku (až 3 nahrávky). Také je možné ponechat potichu a bez LED světla. Dále nastavení notifikací do mobilního telefonu, nahrávání při detekci pohybu/osoby apod. Perfektní video ve dne i v noci Kamera RH3-WCAv2 obsahuje LED diody pro noční svícení. Dvě bílé LED diody a další dvě infračervené IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Na výběr je několik druhů nočního vidění (Smart mód, Plněbarevný mód, Černobílý mód). Je možné ponechat režim nočního svícení zapnutý, vypnutý nebo jej kamera aktivuje a deaktivuje automaticky. Vlastní zvuková nahrávka RH3-WCAv2 umí také při detekci pohybu přehrát přímo vámi nahranou 10ti vteřinovou zprávu. Tyto zprávy lze uložit celkem tři a vybírat, která se má použít. Např. při vstupu do obchodu může být nahrávka "Dobrý den, vítáme vás v našem obchodě", zatímco pro vyplašení nechtěného návštěvníka večer se může ozvat "Okamžitě opusťte prostor jinak bude kontaktována policie". Ukládání dat Kamera ukládá data do vnitřního nebo Cloudového úložiště. Vnitřní úložiště je tvořeno slotem pro microSD kartu maximální kapacity 512 GB. Také je možné přímo v aplikaci TDSEE přikoupit Cloudové úložiště, data jsou tak chráněna proti odcizení nebo poškození kamery. Cloudové úložiště je evropské a splňujme normy na ochranu osobních dat ISO/IEC 27018. Data jsou speciálnně kódována pomocí AES 256-bit šifrování. Technické parametry Wi-Fi standardy: IEEE 802.11 b/g/n/ax, 2.4 GHz Ethernet: 1x LAN RJ45 port 10/100 Mb/s Rozlišení: 3 MPx (2304 x 1296 px) Úhel záběru: 355° horizontálně, 90° vertikálně Zabezpečení: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Způsob ovládání: SMART aplikace do mob. telefonu Tenda TDSEE Smart ovládání: Amazon Alexa Rozhraní: 1x Res
od 44 €
Porovnať ceny
Switche