9257 produktov
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat. Features of the AT-GS950/16 Port Based VLAN’s (64) 802.1P QoS (prioritize traffic) 802.3x Flow Control Trunking/Link Aggregation Port Mirroring Hardware Priority Queue’s (4) 802.1D Spanning Tree 802.1X Authentication Internal Power Supply 2 SFP uplink Ports Non-Blocking/Wirespeed Auto MDI/MDI-X 512KB Chip Packet Buffer 8K Mac address table entries Rack-mountable 16 port 10/100/1000TX WebSmart switch with 2 SFP slots
od 344 €
Porovnať ceny
Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Bezdrátový aktivní prvek nahrazující gigabitový kabel - jedná se o plně duplexní bezdrátovou jednotku standardu 802.11ad v bezlicenčním pásmu 60 GHz. Nabízí stabilní a rychlé spojení díky doposud nezarušenému pásmu na vzdálenost 100m i více a vysoký standard zabezpečení provozu šifrováním AES. Součástí jednotky předinstalovaná licence RouterOS Mikrotik L3 umožňující vytvoření klienstké stanice či Point-to-Point spoje. Jednotky disponují integrovaným PoE splitterem pro PoE napájeni po UTP kabelu, také podporují standard 802.3af/at. Součástí dodávky napájecí zdroj, PoE injektor, držák, instalační pásky a bezpečnostní šroub eliminující neoprávněné vniknutí do zařízení. Ač jsou jednotky designovány pro externí nasazení, lze je umístit i interně (např. jen za okno) - instalace je tak velmi snadná a jednotka v případě potřeby snadno přístupná. Technické specifikace: *Produktový kód výrobce: RBwAPG-60ad *Operační režimy: Client, Bridge *DHCP: ano *Přenosová rychlost: až 1Gbps *Normy: 802.11ad *Chipset: IPQ-4019 *Šifrování: AES *LAN port: 1 x RJ45 10/100/1000 - MDI/MDI-X *Výchozí IP: 192.168.88.1 *Výchozí jméno: admin *Držák: Na stožár i na zeď *USB port: 1x (2.0) *Spotřeba (W): max. 5 *Polarizace: H / V *Vyzař. úhel - H. (°): 60 *Procesor: 716 MHz *RAM (MB): 256 *NAND (MB): 64 *Hmotnost (kg): 0,256 *OS: RouterOS Mikrotik v6 L3 *Krytí IP: IP54 *Podpora IPv6: Plná *Výška (mm): 185 *Šířka (mm): 85 *Hloubka (mm): 30 *Napájení min (PoE) (V): 12 *Napájení max (PoE) (V): 57 *Provozní teplota min (°C): -40 *Provozní teplota max (°C): 70 *CE certifikace: ETSI 302 567 Upozornění Výrobce Mikrotik neposkytuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. Pro venkovní instalace používat výhradně stíněnou kabeláž (FTP/SFTP) a jednotky korektně uzemnit (prostřednictvím integrovaného zemnícího členu či použitím ethernetové přepěťové ochrany). Provoz zařízení v ČR možný pouze v souladu se stávajícím všeobecným oprávněním VO-R/12/09.2010-12 pro pásmo 57-66GHz.
od 93 €
Porovnať ceny
Synology DS1825+ Výkonné 8bay NAS řešení s vysokou propustností až 2 239/1 573 MB/s pro ukládání a ochranu kritických dat. Podporuje rozšíření až na 18 disků pomocí expanzních jednotek a disponuje dvěma sloty M.2 NVMe pro SSD cache. Vestavěné 2.5GbE porty s možností rozšíření až na 25GbE nabízí flexibilní připojení pro náročná podniková prostředí. Zkontrolujte si prosím kompatibilní disky: https://www.synology.com/cs-cz/compatibility?search_by=drives&model=DS1825%2B&category=hdds_no_ssd_trim Vlastnosti *Spolehlivý výkon: Až 2 239/1 573 MB/s sekvenční čtení/zápis pro stabilní přenosy dat. *Rychlá a flexibilní síť: Vestavěné 2.5GbE porty, podpora 10GbE SFP+/RJ-45 a 25GbE SFP28 adaptérů. *Jednoduché rozšíření: Možnost připojení až dvou expanzních jednotek DX525, celkem až 18 disků a 360 TB kapacity. *Komplexní zálohování: Ochrana IT infrastruktury bezlicenčními nástroji pro zálohu, replikaci a obnovu. *Dlouhodobá podpora produktu: 3letá omezená záruka, s možností prodloužení až na 5 let ve vybraných trzích. Technické specifikace *Procesor: AMD Ryzen V1500B, 4 jádra, 2.2 GHz *Paměť: 8 GB DDR4 ECC SODIMM (1×8 GB), rozšiřitelná až na 32 GB (2 sloty) *Šachty na disky: 8× 3.5"/2.5" SATA HDD/SSD + 2× M.2 2280 NVMe SSD *Porty: 2× 2.5GbE RJ-45, 3× USB 3.2 Gen 1, 2× expanzní port *PCIe slot: 1× PCIe Gen3 (x8 slot, x4 link) *Rozměry: 166 mm × 343 mm × 243 mm *Hmotnost: 6 kg *Provozní teplota: 0°C až 40°C *Systémové chlazení: 2× 120 mm ventilátory Web výrobce: https://www.synology.com/en-sg/products/DS1825+#features
od 1684 €
Porovnať ceny
Model: HPE Networking Comware 5960 Switch: Ano Spínací kapacita: 12.8 Tbps Kapacita směrování/přepínání: 8 Tbps Funkce: *IMC *CLI *out-of-band management *SNMP Manager *Telnet Konektory: *24x 100G/200G QSFP56/ QSFP28 ports *8x 400G QDD ports *2x SFP+ ports Napájení: 830 W Záruka: 1 rok
od 59246 €
Porovnať ceny
Zjednodušení a centralizace infrastruktury pro správu dat pomocí zařízení Synology SA3200D. Redundance zajišťovaná dvěma řadiči dokáže pomocí funkce Synology High Availability automaticky minimalizovat výpadek služeb na dobu kratší než jednu minutu1 a zajišťuje tak vynikající efektivitu nákladů s rozměry pouhých 2U. Vlastnosti *Duální konstrukce řadiče active-passive v jediné skříni maximalizuje dostupnost služeb díky přepnutí služeb při selhání v řádu minut *Infrastruktura vysoké dostupnosti s konkurenceschopným poměrem cena/výkon 0,05 USD na gigabajt *Škálovatelná architektura sdíleného úložiště s hrubou kapacitou více než 500 TB s minimálním dopadem na výkon *Mechanismus automatického přepnutí služeb při selhání chrání služby v reálném čase a snižuje riziko poruch *Snadné nasazení a intuitivní správa datových služeb pomocí systému DSM (DiskStation Manager) zajišťující jednotné prostředí ve všech platformách Synology a podporu komplexních softwarových aplikací. *Certifikované řešení virtualizace s ochranou pracovní zátěže bez licencí Technické specifikace Hardware CPU: Intel Xeon D-1521 (64-bit): Čtyři jádra 2.4 (základní) / 2.7 (turbo) GHz Hardwarový šifrovací stroj: Ano (AES-NI) Paměť: 8 GB DDR4 ECC UDIMM (8 GB x 1) rozšířitelná až na 64 GB (16 GB x 4) Úložiště *Počet šachet: 12 *Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 36 (RXD1219sas) *Kompatibilní typy disků: 3.5" SAS pevný disk / 2,5" SAS pevný disk / 2,5" SAS disk SSD *Maximální interní hrubá kapacita: 192 TB (16 TB drive x 12) (Kapacita se může lišit podle typu RAID) *Maximální hrubá kapacita s rozšiřovacími jednotkami: 576 TB (192 TB + 16 TB drive x 24) (Kapacita se může lišit podle typu RAID) *Maximální velikost jednoho svazku: 200 TB (vyžadováno 32 GB RAM, pouze pro skupiny RAID 5 nebo RAID 6) /108 TB *Disky vyměnitelné za provozu: Ano Externí porty: *Port RJ-45 1GbE LAN (na jeden řadič): 2 (s podporou funkcí Link Aggregation / Failover) *Port RJ-45 10GbE LAN (na jeden řadič): 1 *Rozšiřovací port: 1 PCIe *Rozšíření PCIe (na jeden řadič): 1 x Gen3 x8 slot (x8 link) *Podpora přídavné karty: Síťová karta PCIe Systém souborů *Interní zařízení: Btrfs / EXT4 Vzhled *Rozměr (RU): 2U *Velikost (výška x šířka x hloubka): 88 mm x 430.5 mm x 692 mm *Velikost (výška x šířka x hloubka) (s úchytkami serveru): 88 mm x 482 mm x 724 mm *Hmotnost: 19.7 kg *Podpora instalace skříně: 4sloupková 19" skříň (sada ližin Synology – RKS1317) - sada lyžin se prodává samostatně Ostatní: *Ventilátor systému: 60 mm x 60 mm x 2 pcs *Režim otáček ventilátoru: Vysokorychlostní režim / Chladný režim / Tichý režim *Snadno vyměnitelný systémový ventilátor: Ano *Hladina hluku: 51.3 dB(A) *Jednotka/adaptér zdroje energie: 500W *Náhradní zdroj energie: Ano *Vstupní střídavé napětí: 100 V na 240 V AC *Frekvence napájení: 50/60 Hz, Jednofázový *Spotřeba energie: 417.48 W (za chodu) / 274.38 W (hibernace pevného disku) *British thermal unit: 1425.45 BTU/hr (za chodu) / 936.85 BTU/hr (hibernace pevného disku) Teplota *Provozní teplota: 0°C na 35°C (32°F na 95°F) *Teplota pro skladování: -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) *Relativní vlhkost: 5% na 95% RH Certifikace: *EAC *VCCI *CCC *RCM *FCC *CE *BSMI Záruka *5 let Životní prostředí: *Splňuje omezení RoHS Obsah balení *Hlavní jednotka X 1 *Balíček doplňků X 1 *Napájecí kabel střídavého napětí X 2 *Stručná instalační příručka X 1 Volitelné příslušenství *D4EC-2666-8G DDR4 ECC UDIMM* *D4EC-2400-16G DDR4 ECC UDIMM* *Balíček Surveillance Device License Pack *Rozšiřovací jednotka: RXD1219sas X 2 *Synology Adaptér sítě Ethernet E10G17-F2 *Synology Adaptér sítě Ethernet E10G18-T1 *Synology Adaptér sítě Ethernet E10G18-T2 *Synology sada posuvných ližin - RKS1317 *VS360HD *VS960HD Odkaz na web výrobce: https://www.synology.com/cs-cz/products/SA3200D#features
od 9957 €
Porovnať ceny
Model: HPE Aruba Networking 6200F Switch: Ano Určeno pro: Rack Konektory: *24x ports 10/100/1000BaseT ports *4x 100M/1G SFP ports *1x USB-C Console Port *1x OOBM port *1x USB Type-A Host port PoE: Ano Napájení: 370W Rozměry: 442 x 43 x 304 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 4.39 kg Záruka: Doživotní
od 2238 €
Porovnať ceny
Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou přepínače Cisco Catalyst řady 1200 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, přepínače řady Catalyst 1200 představují ideální řešení za přijatelnou cenu. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů je ideální pro instalaci mimo elektroinstalační skříň, například v maloobchodních prodejnách, otevřených kancelářích a učebnách. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1200 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 41,66 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 56 Gb/s *Tabulka MAC: 8K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako je MS Windows, Linux nebo Mac OS X) Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 8 hardware queues, priorita přiřazení do front a Weighted Round-Robin (WRR) na základě DSCP a třídy služby (802.1p/CoS) atd. Přepínání vrstvy 2 - podpora standardu 802.1d Spanning Tree Protocol (STP), podpora protokolu IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP), podpora až 255 aktivních VLAN najednou, protokol VSDP (Voice Services Discovery Protocol) atd. Přepínání vrstvy 3 - IPv4, IPv6 static routing, rozhraní - na fyzickém portu, LAG, rozhraní VLAN nebo rozhraní zpětné smyčky, zabezpečení: ACLs (Access Control Lists) - podpora až pro 512 pravidel atd. Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at Celkem systémových portů: 28 x Gigabit Ethernet = 24x Gigabit Ethernet RJ-45 + 4x Gigabit SFP Napájení: interní, 100 - 240V, 50-60 Hz Počet portů podporujících PoE: 24 Napájení určené pro PoE: 375 W (PoE+) Typ kabeláže: nestíněná kroucená dvojlinka (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T Možnosti montáže: stolní (Desktop), nástěnný Paketová vyrovnávací paměť (dynamicky sdílená):
od 601 €
Porovnať ceny
Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou přepínače Cisco Catalyst řady 1200 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, přepínače řady Catalyst 1200 představují ideální řešení za přijatelnou cenu. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů je ideální pro instalaci mimo elektroinstalační skříň, například v maloobchodních prodejnách, otevřených kancelářích a učebnách. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1200 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 77,38 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 104 Gb/s *Tabulka MAC: 8K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako je MS Windows, Linux nebo Mac OS X) Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 8 hardware queues, priorita přiřazení do front a Weighted Round-Robin (WRR) na základě DSCP a třídy služby (802.1p/CoS) atd. Přepínání vrstvy 2 - podpora standardu 802.1d Spanning Tree Protocol (STP), podpora protokolu IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP), podpora až 255 aktivních VLAN najednou, protokol VSDP (Voice Services Discovery Protocol) atd. Přepínání vrstvy 3 - IPv4, IPv6 static routing, rozhraní - na fyzickém portu, LAG, rozhraní VLAN nebo rozhraní zpětné smyčky, zabezpečení: ACLs (Access Control Lists) - podpora až pro 512 pravidel atd. Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at Celkem systémových portů: 52 x Gigabit Ethernet = 48x Gigabit Ethernet RJ-45 + 4x Gigabit SFP Napájení: interní, 100 - 240V, 50-60 Hz Počet portů podporujících PoE: 48 Napájení určené pro PoE: 375 W (PoE+) Typ kabeláže: nestíněná kroucená dvojlinka (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T Možnosti montáže: stolní (Desktop), nástěnný Paketová vyrovnávací paměť (dynamicky sdílená):
od 850 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „CBS350-8P-2G-EU“; „CBS350-8P-2G-EU-RF“ Ukončení prodeje 29.10.2024, nástupcem je: C1300-8T-E-2G Tento prvek nahrazuje SG355-10P-K9-EU Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a technologie s velkou šířkou pásma. Tyto přepínače mohou zlepšit dostupnost vašich kritických aplikací, chránit vaše obchodní informace a optimalizovat šířku pásma sítě, aby efektivněji poskytovaly informace a podporovaly aplikace. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 14,88 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 20 Gb/s *Tabulka MAC: 16K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 3 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), advanced threat protection, IPv6 first-hop security, quality of service (QoS), sFlow, IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 8 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 2 x Gigabit Ethernet combo *Napájení vyhrazeno pro PoE: 67 W *Počet portů, které podporují PoE: 8 *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 268 x 323 x 44 mm *Hmotnost: 3,5 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A Držáky do racku nejsou součástí balení.
od 268 €
Porovnať ceny
Synology RackStation RS822RP+ Kompaktní, čtyřšachtové 1U zařízení Synology RackStation RS822+/RS822RP+ s možností rozšíření úložiště a připojení k síti, používající výkonný operační systém Synology DiskStation Manager (DSM), je ideálním řešením úložiště typu Edge pro pobočky a malé a střední firmy. Zařízení RS822RP+ obsahuje čtyři porty Gigabit RJ-45, které lze po propojení pomocí funkce Link Aggregation používat k automatickému přepnutí služeb při selhání sítě a vyrovnávání zátěže. Dvě jednotky RS822RP+ lze pomocí služby Synology High Availability spárovat a vytvořit tak spolehlivý cluster složený z aktivního a pasivního serveru, který maximalizuje provozuschopnost služeb. *Propustnost sekvenčního čtení/zápisu 2103/1074 MB/s *Možnost rozšíření až na 8 disků pomocí rozšiřovací jednotky Synology RX418 *Vestavěné porty 4 x 1GbE s možností rozšíření 10/25 GbE *Až 32 GB DDR4 ECC CPU: AMD Ryzen V1500B Architektura CPU: 64-bit Frekvence CPU: 4-core 2.2 GHz Systémová paměť: 2 GB DDR4 ECC SODIMM Paměťový modul: 2 GB (2 GB x 1) Maximální kapacita: 32 GB (16 GB x 2) Šachty pevného disku: 4 Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 8 (RX418 x 1) Hot-swap disk: ano Porty: *4x RJ-45 1GbE LAN Port s podporou funkcí Link Aggregation / Failover *2x USB 3.2 Gen 1 *1x eSATA Rozšíření PCIe: 1 x Gen3 x8 slot (x4 link) Systém souborů - interní zařízení: *Btrfs *EXT4 Systém souborů - externí zařízení: *Btrfs *EXT4 *EXT3 *FAT *NTFS *HFS+ *exFAT Rozměr: 1U - 44 mm x 480 mm x 518.6 mm Hmotnost: 8,0 kg Ventilátor: 40 mm x 40 mm x 2 pcs Hluk: 38.8 dB(A) Jednotka/adaptér zdroje energie: 150 W Náhradní zdroj energie: ano Spotřeba energie: *47.69 W (za chodu) *16.7 W (hibernace pevného disku) Obsah balení: *Hlavní jednotka X 1 *Balíček doplňků X 1 *Napájecí kabel střídavého napětí X 2 *Stručná instalační příručka X 1
od 1582 €
Porovnať ceny
Typ zařízení: Fixní L3 switch Konstrukce: 1U provedení do racku. 2x AC napájecí zdroje (vyměnitelné za provozu). 6x ventilátorové moduly (vyměnitelné za provozu, redundantní N+1). Směr chlazení: Back-to-Front (vzduch proudí od zadní strany k přední s porty), což je rozdíl oproti modelu R9A29A. Porty: 32 portů typu QSFP-DD podporujících rychlosti 100G, 200G a 400GbE. Flexibilita: Porty 100GbE lze rozdělit (breakout) na 4x 25G a porty 400G na 4x 100G nebo 2x 200G. Propustnost přepínání: 25,6 Tbps. Rozměry: w 43.84 x d 59 x h 4.35 cm Hmotnost: 11,85 kg
od 116602 €
Porovnať ceny
D-Link DIS-2650AP Industrial AC1200 Wave 2 Access Point Průmyslový AC1200 Wave 2 Wi-Fi přístupový bod D-Link DIS-2650AP je navržen speciálně pro provoz v náročných prostředích s širokým rozsahem provozních teplot d -20°C do 65°C. Je dodáván v robustním kovovém pouzdře pro instalaci na DIN lištu nebo na zeď, s externími oddělitelnými anténami. Vestavěná 2kV přepěťová ochrana a 15kV ESD ochrana chrání přístupový bod proti přepětí a elektrostatickými výboji (ESD). Dva gigabitové LAN porty slouží pro kabelové připojení přístupového bodu k přepínači a pro připojení dalšího zařízení. DIS-2650AP lze napájet přes Power over Ethernet (802.3at PoE+) nebo přes duální svorkovnici 12V-48V DC. Externí napájecí zdroje 230V AC jsou k dispozici jako volitelné příslušenství. Přístupový bod lze spravovat samostatně z webového rozhraní nebo centrálně z bezplatného řídícího softwaru Nuclias Connect (až pro 1000 AP) nebo pomocí HW Wi-Fi kontroléru Nuclias Connect Hub (DNH-100, až pro 100AP). Administrátorské úkoly lze rychle provádět také z mobilní aplikace Nuclias Connect, které je k dispozici pro iOS a Android. Řešení Nuclias Connect poskytuje snadný přístup, snadnou automatizaci a snadnou škálovatelnost sítě. DIS-2650AP poskytuje spolehlivé, vysokorychlostní 802.11ac Wave 2 Wi-Fi připojení s maximální kombinovanou rychlostí Wi-Fi signálu až 1200 Mb/s, tj. tj. až 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a až 867 Mb/s v pásmu 5 GHz. DIS-2650AP lze provozovat v jednom ze čtyř režimů - přístupový bod (AP), Wi-Fi klient, WDS bridge nebo WDS bridge s vysíláním AP. Podporuje funkce řízení pásma (Band Steering), MU-MIMO, Beamforming, Airtime Fairness a vyrovnávání zátěže (Load Balancing), které společně optimalizují výkon sítě a zabraňují přetížení. Podporuje také až 16 SSID, virtuální sítě VLAN , filtrování MAC adres, oddělení WLAN a využívá WPA2 zabezpečení Wi-Fi pro lepší ochranu sítě. Pro řízení přístupu do sítě je k dispozici ověřování uživatelů přes přizpůsobitelný webový portál (Captive Portal), 802.1x a Radius server, POP3 nebo LDAP. Specifikace *Wi-Fi 5, AC1200 Wave 2, IEEE 802.11a/b/g/n/ac wireless *Wi-Fi: až 300 Mb/s v pásmu 2,4GHz, až 867 Mb/s v pásmu 2,5GHz *Wi-Fi šifrování WPA/WPA2 WEP 64/128-bit *2x externí všesměrová oddělitelná anténa (zisk 2,5 dBi @ 2,4 GHz, 3 dBi @ 5 GHz) *Provozní režimi: access point, wireless client, WDS bridge, WDS bridge+AP *2x Gigabit LAN porty RJ-45 (1x podpora PoE+ pro napájení AP z PoE switche / injektoru dle IEEE 802.3at) *1x Console Port *EEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE) *SSID broadcast disable *MAC address access control *Správa: web (HTTP), Secure Socket Layer (SSL), D-Link Nuclias Connect *LED Display PWR1/PWR2/STATUS/POE/ALARM/2.4G/5G/SIGNAL *Podpora Fast Roaming, 802.11k, 802.11v, and 802.11r *Podpora Passpoint Hotspot 2.0 *Rozměry: 196,2 x 105,9 x 40 mm *Hmotnost: 785 g *Napájení: 12-48 V DC terminal block dual input, 802.3at Power over Ethernet *Maximální spotřeba 14,5 W *MTBF 341897 hodin *Instalace na DIN lištu nebo na zeď *Provozní teploty: -20°C až 65°C *Provozní vlhkost: 10% až 90%, nekondenzující
od 559 €
Porovnať ceny
GWN7062ET je bezpečný dvoupásmový router AX3000 poháněný nejnovější technologií Wi-Fi 6 (802.11ax) a je dodáván se 2 porty FXS pro pohodlné telefonování. Ideální pro maloobchody, malé kanceláře, domácí kanceláře a vzdálené pracovníky. GWN7062ET poskytuje 2,4G 2×2:2 a 5G 3x3:2 MU-MIMO s technologií XTRA Range s beamformingem pro maximální propustnost sítě a rozšířený rozsah pokrytí Wi-Fi, stejně jako podporu pro bezdrátové sítě Mesh. Je vybaven výkonným 1,3 GHz dvoujádrovým procesorem, který poskytuje Wi-Fi rychlosti až 3 Gb/s až pro 128 bezdrátových zařízení, což umožňuje GWN7062ET pokrýt všechny potřeby inteligentní kanceláře i automatizované domácnosti. Plynulé streamování 4K Ultra HD, webové schůzky, videokonference, online hraní a další. Podporuje VPN, která umožňuje vzdáleným zaměstnancům bezpečné připojení k podnikové síti z domova nebo z poboček. GWN7062ET také podporuje DPI pro identifikaci aplikací a statistiky provozu a firewall, jako je filtrování URL pro blokování nezabezpečeného nebo nevhodného obsahu, což může správcům účinně pomoci lépe monitorovat a řídit síťový provoz. GWN7062ET poskytuje rodičovskou kontrolu tím, že spravuje online kontrolu času, blokuje nevhodný obsah a nabízí denní a týdenní statistiky, aby byly rodiny v bezpečí online. GWN7062ET lze spravovat mnoha způsoby, včetně místního webového uživatelského rozhraní, GDMS Networking a GWN Manager, cloudové a on-premise platformy pro správu sítě Grandstream a GWN APP. Díky kombinaci zrychlených rychlostí Wi-Fi s pokročilými funkcemi, jako jsou mesh networking, VPN, statistiky provozu, inteligentní QoS a filtrování URL, je GWN7062ET ideálním routerem pro rostoucí domácnosti, malé kanceláře, obchodní sítě a další. Klíčové vlastnosti: Napájeno přes Wi-Fi 6 (802.11ax) s bezdrátovou propustností až 3 Gbps GWN7062ET: 3x gigabitové porty + 2x porty FXS pro přístup k internetu a telefonii Dvoupásmový (2,4G 2x2:2 a 5G 3x3:2) MU-MIMO s technologií DL/UL OFDMA Vestavěná podpora VPN umožňuje vzdáleným zaměstnancům snadný přístup k podnikovým sítím Podporuje až 128 souběžných bezdrátových klientských zařízení Zabezpečené poskytování cloudu prostřednictvím sítě GDMS Mezi výkonné bezpečnostní funkce patří síť pro hosty, seznam blokovaných sítí, bezpečné spouštění proti hackerům a kritická data/kontrola, uzamčení pomocí digitálních podpisů a další Bohaté funkce brány firewall včetně DoS, blocklistu a filtrování obsahu URL Podporuje sítě Mesh s Wi-Fi body a routery Grandstream pro snadné rozšíření sítě Parametry: Wi-Fi standardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax Síťová rozhraní: 3x ethernetové porty 10/100/1000Mbps s automatickým nastavením, 2x FXS porty Síťové protokoly: IPv4, IPv6, 802.1p, 802.11e/WMM, DSCP Výstup PoE: N/A QoS:Podpora 8 front s více prioritami provozu a šířkou pásma, APP QoS, pravidla QoS Firewall:DDNS, přesměrování portů, DMZ, UPnP, Anti-DoS, pravidla provozu, NAT, ALG, TURN Service VPN: Podporuje 1 tunel VPN: • L2TP Client • PPTP Client • IPSec Site-to-Site & Client-to-Site • OpenVPN® Server • WireGuard® Site-to-Site & Peer-to-Site
od 59 €
Porovnať ceny
Managed Switch DGS-1530-10 Řada DGS-1530 je součástí řady stohovatelných inteligentních přepínačů Layer 2 od společnosti D-Link, které poskytují kabelové gigabitové rychlosti pro metropolitní ethernetové a kampusové sítě. * 8 gigabitových portů pro downlink * 2 porty 10G SFP+ pro uplink * 6kV přepěťová ochrana na všech gigabitových ethernetových portech * Fyzické stohování až 9 switchů * Podpora Redundant Power Supply (RPS) * ZTP (Zero-Touch Provisioning) * Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) * IEEE 802.1ag pro správu chyb připojení * ITU-T Y.1731 pro měření zpoždění * Správa pomocí síťového řadiče Nuclias Web výrobce: https://www.dlink.com/cz/cs/products/dgs-1530-10-8-port-gigabit-stackable-smart-managed-switch
od 292 €
Porovnať ceny
TS-864eU-RP-8G 1U 2,5GbE NAS s malou hloubkou pro montáž do racku, prostorově úsporný design s možností rozšíření PCIe a výstupem HDMI Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-864eu-rp Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=628&category=1 Funkce Zařízení TS-864eU-RP je vybaveno čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® N5095 (navýšení až na 2,9GHz). Prostorově efektivní konstrukce s malou hloubkou umožňuje snadnou instalaci do malých multimediálních skříní nebo míst s rozsáhlou kabeláží. S rozšiřitelnou kapacitou úložiště a bohatými funkcemi překonává zařízení TS-864eU-RP předchozí generaci. *Přenosovou rychlost až 5Gb/s lze dosáhnout nastavením slučování portů s využitím dvou vestavěných portů 2,5GbE. *Podporuje přehrávání médií 4K a transkódování v reálném čase. *Jeden slot PCIe umožňuje instalaci adaptérů 2,5/5/10GbE, karet QM2 nebo rozšiřujících karet USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s). *Dva porty USB 3.2 Gen 2 10Gb/s pro rychlejší přenos dat. *Chrání počítače PC/Mac, virtuální počítače, softwarové kontejnery, cloudová data a služby SaaS. *Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný. SPECIFIKACE CPU * Intel® Celeron® N5095, 4-jádrový/čtyřvláknový procesor, navýšení až na 2,9GHz Architektura CPU * x86 64 bitů Grafické procesory * Intel® UHD Graphics Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou * ano Šifrovací modul * ano (AES-NI) Systémová paměť * 8GB Maximální paměť * 16GB (2x 8 GB) Paměť Flash * 4GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 8x 3,5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s Kompatibilita diskových jednotek * 3,5" SATA jednotky pevných disků * 2,5" SATA SSD Vyměnitelné za provozu * ano Podpora akcelerace SSD cache * ano 2,5 Gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M/10M) * 2 Probuzení po síti LAN (WOL) * ano Rámec Jumbo * ano Slot PCIe * 1x PCIe Gen3 (x2) USB 2.0 port * 2 USB 3.2 Gen 2 port (10Gb/s) * 2 HDMI výstup * 1 (1.4b) Tvarový činitel * 2U Short Depth Rackmount Indikátory LED * HDD 1-8, stav, LAN, rozšíření, napájení Tlačítka * napájení, reset Rozměry (VxŠxH) * 88,6×482,14×346,43mm Hmotnost (čistá) * 7,9kg Provozní teplota * 0-40°C Napájecí jednotka * 2x 300W, 100–240V Spotřeba energie: Režim spánku HDD * 31,742W Spotřeba energie: Provozní režim, typický (s plně obsazenými jednotkami) * 55,83W Ventilátor * 3x 60mm, 12V DC Systémové varování * bzučák Max. počet souběžných připojení (CIFS) * 1500 OBSAH BALENÍ * TS-864eU-RP * 1x ethernetový kabel * 2x napájecí kabel * 32x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD) * 24x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * instalační průvodce (QIG) Více informací se dozvíte na stránkách výrobce
od 2277 €
Porovnať ceny
Přepínače řady HPE FlexFabric 5945 jsou přepínače s vysokou hustotou, velmi nízkou latencí a s horní částí rozvaděče (ToR), které se ideálně hodí pro nasazení na agregační nebo přístupové vrstvě serverů ve velkých podnikových datových centrech. Přepínače HPE 5945 jsou také dostatečně výkonné pro nasazení na vrstvě jádra ve středně velkých podnicích. S nárůstem virtualizovaných aplikací a provozu mezi servery zákazníci vyžadují páteřní přepínače a přepínače ToR, které dokáží splnit jejich požadavky na propustnost. S přepínačem HPE 5945 mohou nyní datová centra podporovat až 100GbE na port, což umožňuje vysoce výkonné připojení serverů a schopnosti zvládnout virtuální prostředí. Řada přepínačů HPE FlexFabric 5945 poskytuje možnosti, které odpovídají vašemu rozpočtu a IT prostředí, díky průchodnosti s velmi nízkou latencí a rychlostí vedení, nabízí různou hustotu portů a rychlosti připojení 100GbE/40GbE/25GbE/10GbE spine/ToR. Klíčové vlastnosti *Vyspělé přepínače pro datová centra s vysokou hustotou a HPE FlexFabric Network Analytics *Vysoce výkonné switche pro datová centra *Podniková agilita a odolnost se softwarem Hewlett Packard Enterprise Comware 7 *Jednoduchost a nižší TCO Technické parametry Porty a sloty *2 module slots and 2 x 100 Gb QSFP28 ports, supporting up to a maximum of 48 x 10/25GbE and 4 x 100GbE ports, or up to 16 x 100GbE ports from modules Spotřeba *650 W Paměť a procesor *1 GB flash packet buffer size: 32 MB 8 GB SDRAM Rozměry *44.2 x 440 x 660 mm Hmotnost *10,4 kg Odkaz na stránku výrobce: https://buy.hpe.com/us/en/networking/networking-switches/hpe-flexfabric-5945-switch-series/hpe-flexfabric-5945-2-slot-switch/p/JQ075A
od 26466 €
Porovnať ceny
Popis Produkty řady GS1920v2 s novým stylovým vzhledem navazují na úspěch bestsellerů z řady GS1920 a díky technologii Zyxel NebulaFlexTM umožňují správu prostřednictvím cloudu. Řada GS1920v2 je kompatibilní s řešením Zyxel NebulaFlexTM, takže kdykoliv můžete pouhými několika kliknutími přepínat mezi autonomním režimem těchto zařízení a jejich bezlicenční správou prostřednictvím cloudu Nebula. Produkty řady GS1920v2 jsou ideálním řešením pro malé a střední organizace a jejich unikátní kombinace portů zaručuje bezproblémové budoucí rozšíření vaší sítě. *Dokonale tichý provoz *Přehledná signalizace pomocí diod *Snadnější napájení většího počtu zařízení *Zyxel ONE Network *Zkonstruován s důrazem na dlouhou životnost Technická specifikace Product name *24-port GbE Smart Managed Switch Switch class *Smart Managed Total port count *28 100/1000 Mbps *24 Gigabit Combo (RJ-45/SFP) *4 Gigabit SFP *- PoE ports *24 Total PoE budget (Watts) *375 High power PoE 802.3at *Yes Switching capacity (Gbps) *56 Forwarding rate (Mpps) *42 Packet buffer (byte) 1,5M MAC address table *16K Flash/RAM *32 MB/256 MB Input *100 to 240 V AC, 50/60 Hz Max. power consumption (watt) *463,5 Item *Dimensions (WxDxH)(mm/in.): 441 x 270 x 44/ 17.36 x 10.63 x 1.73 *Weight (kg/lb.): 3.8/8.38 Included accessories *Power cord *Rack mounting kit Fanless *- Operating *Temperature 0°C to 50°C/32°F to 122°F *Humidity 10% to 90% (non-condensing) Storage *Temperature -40°C to 70°C/-40°F to 158°F *Humidity 10% to 90% (non-condensing) MTBF (hr) *638,691 Heat dissipation (BTU/hr) *1,580.54 Acoustic noise @ 25°C (dBA) *27.2
od 329 €
Porovnať ceny
AC1200 Kompletní domácí síťový Wi-Fi systém Deco M4(3-pack) Popis Důmyslný systém TP-LINK Deco M4 představuje nejjednodušší cestu, jak rozšířit WiFi signál v celém vašem domě. Podobně jako u routerů stejné značky je i nastavení tohoto systému velmi jednoduché a intuitivní. Se systémem TP-LINK místa se slabým signálem přestanou existovat. Už nebudete muset pobíhat po domě a hledat kout s nejsilnějším pokrytím. Dvojice satelitů totiž zajistí rychlé a stabilní připojení po celém domě a klidně i na zahradě. Velkou předností je taky to, že k systému Deco M4 lze připojit bez problému přes 100 zařízení. Deco M4 je nejjednodušší způsob, jak zajistit silný signál Wi-Fi v každém rohu vašeho domova až do velikosti 5 500 čtverečních stop. Vlastnosti Deco využívá systém jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí - eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy! Díky pokročilé Deco síťové technologii jednotky spolupracují na vytvoření jednotné sítě s jediným názvem sítě. Zařízení se automaticky přepíná mezi jednotkami Deco při vašem pohybu po domě pro dosažení nejvyšší možné rychlosti. Dvojbalení Deco M4 poskytuje Wi-Fi pokrytí na ploše až 2800 čtverečních stop (= 260 m2). A pokud to nestačí, kdykoli k síti jednoduše přidejte další jednotku Deco, abyste zvýšili pokrytí. Deco M4 poskytuje rychlé a stabilní spojení rychlostí až 1167 Mb/s a spolupracuje s hlavními poskytovateli internetových služeb (ISP) a modemem. Deco dokáže zvládnout provoz i z nejrušnějších sítí a poskytuje připojení bez zpoždění až pro 100 zařízení. Rodičovská kontrola omezuje čas online a blokuje nevhodné webové stránky podle jedinečných profilů vytvořených pro každého člena rodiny. Instalace je jednodušší než kdy jindy s aplikací Deco, která vás provede každým krokem. Technická specifikace Napájení Vstupní napájecí údaje zdroje: *AC 100-240V ~ 50/60Hz 0.4A Výstupní napájecí údaje zdroje: *12V = 1.2A Hardwarové vlastnosti Processor *Qualcomm CPU Rozhraní *2 Gigabitové ethernetové porty (WAN/LAN auto-sensing) na každé Deco jednotce Tlačítko *1 Reset tlačítko na spodní straně zařízení Externí napájecí zdroj *12 V/1.2 A Rozměry *3.6 in. x 7.5 in. (90.7 mm x 190 mm) Anténní typ *2 interní dual-band antény na každé Deco jednotce Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové vlastnosti *IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz Frekvence *2.4 GHz and 5 GHz Signal Rate *300 Mbps on 2.4 GHz *867 Mbps on 5 GHz Transmit Power *FCC:
od 138 €
Porovnať ceny
WiFi Technology : WiFi 6 (802.11ax) Dual Band WiFi. 2.4GHz AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024/256 QAM 40/20MHz, up to 600Mbps. 5GHz AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024 QAM 160/80/40/20MHz, up to 2400MbpsWiFi Performance : AX1800 WiFiWiFi Range : Small to medium homesWiFi Band : Simultaneous dual band 2.4 & 5GHzNumber of Ethernet Ports : Five (5) 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet ports (1 WAN & 4 LAN)Number of USB Ports : NoneProcessor : Quad-core 1.5GHz processorWiFi Speed : 1.5X Better Performance than an AC Router-4 stream WiFi with up to 1.8Gbps† for fast wireless speeds‡. Extremely Fast WiFi-Up to 600+1200Mbps†Ease of Use : Nighthawk App for easy router setup and more, including remote management of network when away from home. Control NETGEAR network with simple voice commands using Amazon Alexa and Google Assistant. AX WiFi supports all current WiFi devices and is backward compatible with 802.11a/b/g/n/ac client devices. Easy setup for iPad®, tablets, smartphones, and computersSecurity : Standards-based WiFi Security (802.11i, 128-bit AES encryption with PSK). Automatic firmware update delivers latest security patches to the router. Guest network access-separate & secure. VPN Support-Secure access to your home network away from home
od 164 €
Porovnať ceny
Model: Aruba 6200M Typ produktu: Switch Spínací kapacita: 176 Gbps Konektory: *48x ports 10/100/1000BASE-T Ports *4x 1G/10G SFP+ ports *1x RJ-45 Console Port *1x USB-C Console Port *1x OOBM *1x USB Type-A Host port PoE: Ne Rozměry: 442 x 43 x 383 mm Hmotnost: 6.01 kg
od 4874 €
Porovnať ceny
NETGEAR XS508TM-100EUS 8-Port 10G/Multi-Gigabit Ethernet Smart Switch with 2x 10G SFP+ Ports Vlastnosti *Počet portů: 8 × 10G/Multi-Gigabit portů + 2 × 10G SFP+ porty *Podpora VLAN: Ano (512 VLAN) *Směrování VLAN: Ano *Dynamické přiřazení VLAN: Ano *Podpora statického routingu: Ano *DoS ochrana: Ano *Energeticky úsporný Ethernet (EEE): Ano *MLD snooping: Ano *Napájení: Interní zdroj *Hlučnost: 28,63 dBA *Ventilátory: 2 ks Technické specifikace *Rychlost portů: 10G / Multi-Gigabit *SFP+ porty: 2 × 10G *PoE porty: Ne *Maximální spotřeba: 32,7 W *Velikost MAC tabulky: 16 K *Velikost bufferu: 2 MB *Počet VLAN: 512 *Host ARP tabulka: 1024 *MTBF: 818 977,9 hodin (? 93,5 let) *Pracovní teplota: 0 °C až 50 °C Management *Systém správy: NETGEAR Insight Cloud Management Fyzické parametry *Rozměry (Š × H × V): 330 × 206 × 43 mm *Hmotnost: 2,2 kg (4,85 lb) Obsah balení *Switch s Insight Cloud Management *DC napájecí kabel *Rackmount kit *Instalační příručka Záruka *Omezená doživotní záruka na hardware *Výměna následující pracovní den (Next Business Day Hardware Replacement) Web výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/smart-cloud/xs508tm/
od 1032 €
Porovnať ceny
D-Link DGS-1100-26MPV2 24-port Gigabit Smart switch D-Link DGS-1100v2 je nová generace Gigabit Smart řízených přepínačů určených pro malé a střední podniky (SMB), pracovní skupiny (workgroup) a kanceláře (SOHO). Správa přepínače je z intuitivního webového rozhraní nebo pomocí SNMP příkazů. Pro prvotní nastavení a vyhledání přepínače v rámci L2 segmentu sítě je k dispozici také bezplatný SW nástroj a mobilní aplikace D-Link Network Assistant (DNA). Mezi podporované funkce patří např. VLAN (max. 128 Groups), QoS, IGMP Snooping, Spanning Tree protokoly STP/RSTP, zrcadlení portů, 802.3ad agregace linek (max. 8 skupin, max. 8 portů ve skupině), detekce smyček, omezení šířky pásma, izolace klientů (Traffic Segmentation) či ochrana před DoS útoky. Energeticky úsporný provoz zajišťuje podpora protokolu IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE), switch šetří energii podle stavu linky, vypnutím LED diod, vypnutím portů nebo hibernací systému. Technické parametry *Typ: Smart managed *Počet portů: 24 x 10/100/1000 Mbps (Ports 1 to 24 are PoE enabled), 2 Combo 1000 Mbps *Vrstva: Vrstva 2 *Hlavní typ portů: Gigabitový Ethernet 1000BASE-T *Typ uplink portů: Combo 1000BASE-T / SFP *Spínací schopnost: 52 Gb / s *Možnosti PoE: 802.3af/802.3at *Počet portů PoE: 24 *Rozpočet napájení PoE: 370 W *Provedení: Rackmountable *Materiál: Kov *Jumbo frame: Ano *MAC adresa: 16K *Skupina VLAN (max. statická): 128 *Počet front QoS na port: 4 *Ovládání šířky pásma: Minimální zrnitost 8 kb/s *Podporován šifrovací protokol: SSL (v1 / v2 / v3) OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA: Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 384 €
Porovnať ceny
Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in DGS-3120-24PC Standard to Enhanced Image Upgrade License
od 367 €
Porovnať ceny
TP-Link VIGI C440 kopulová síťová kamera VIGI 4MPx s plnobarevným nočním viděním * 4MPx s rozlišením UHD: Kamera VIGI C440 má rozlišení 4MPx – více než dost pixelů na to, aby zachytila některé diskrétnější detaily. * Nepřetržité barevné snímání: Spolehněte se na 24hodinové snímání barevných detailů i v černočerné tmě díky vysoce citlivému snímači a LED bodovým světlům. * Chytrá detekce (detekce pohybu, narušení prostoru, překročení linie, neoprávněná manipulace s kamerou): Přijímejte oznámení a kontrolujte videokanály, když někdo překročí hranici, vstoupí do nastavené oblasti nebo překáží kameře. * Chytré kódování H.265+: Kamery přenášejí komprimovaný křišťálově čistý obraz, aniž by využívaly další šířku pásma, a šetří tak místo na disku, snižují zatížení sítě a náklady na monitorování – to vše bez snížení kvality obrazu. * PoE/12V DC: Dva způsoby napájení vám nejen poskytnou více pohodlí, ale také výrazně usnadní kabeláž. * Vzdálené sledování: Spravujte své zabezpečení přímo z dlaně pomocí aplikace VIGI. Obrazový snímač: 1/3” CMOS s progresivním skenováním Objektiv: pevná ohnisková vzdálenost 4mm Světelnost: F1,6 Držák objektivu: M12 Pozorovací úhly: horizontální FOV: 79°, vertikální FOV: 43°, diagonální FOV: 93° Délka osvětlení: 30m (LED) Rozsah otáčení/naklánění: náklon: 0° až 85°, otáčení: 0° až 360° Digitální redukce šumu: 3D DNR Komprese videa: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Maximální snímková frekvence/rozlišení: 30fps/2560x1440 Síťové rozhraní: 1x RJ45 10/100M Self-Adaptive Ethernet Port Zvukový vstup: zabudovaný mikrofon Audio výstup: vestavěný reproduktor Slot: microSD karta Rozměry (VXŠXH): 123×123×84mm Obsah balení: * síťová kamera IVIGI * návod * šrouby a kotvy * montážní šablona
od 65 €
Porovnať ceny
D-Link DGS-1210-52/ME - 52-portový Gigabitový Metro Ethernet Switch * ideální pro Metro Ethernet * vylepšené zabezpečení sítě s IP-MAC Port-Binding (IMPB), Access Control List (ACL) a IEEE 802.1X * integrovaná přepěťová ochrana 6kV, obnova ERPS pod 50ms a Dying Gasp poskytují optimální spolehlivost Typ switche: Fully Managed Porty: * 48x 10/100/1000BASE-T * 4x 1000M SFP * 1x Console (rj-45) * 1x RPS * 1x napájecí * bezpečnostní slot Kensington Switch kapacita: 104Gb/s Max. rychlost přeposílání paketů: 77,4Mp/s PoE: Ne Tabulka MAC adres: 16000 Max. spotřeba energie: * 100V: 38,85W * 240V: 38,35W Maximální odvod tepla: 132,08 BTU/hod Rychlost CPU: 400MHz Velikost DRAM: 128MB Velikost paměti Flash: 32MB Ventilátor: Ano Velikost vyrovnávací paměti paketů: 3MB Maximální počet IP rozhraní: 4 Rozměry: 440x210x44mm Hmotnost: 3,31kg Odkaz na stránku výrobce: https://www.dlink.com/en/products/dgs-1210-52me-52-port-gigabit-metro-ethernet-switch OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 547 €
Porovnať ceny
HPE FlexNetwork 5140 48G PoE+ 4SFP+ EI switch. Řada přepínačů HPE FlexNetwork 5140 EI obsahuje gigabitové ethernetové přepínače, které podporují statické směrování, směrování OSPF a RIP Layer 3, praktické pevné uplinkové porty 10 GbE, PoE+, ACL, IPv6 a přináší úspory energie díky energeticky účinnému ethernetu. Unikátní technologie Intelligent Resilient Fabric (IRF) vytváří virtuální strukturu tím, že spravuje několik přepínačů jako jedno logické zařízení, které zvyšuje odolnost, výkon a dostupnost sítě a zároveň snižuje provozní složitost. Technické parametry *Spotřeba energie: 478 W (maximum) *Vstupní napětí: 100 - 240 VAC, rated -54 to -57 VDC *Porty: 48x RJ-45 autosensing 10/100/1000 porty, 4x 1000/10000 SFP+ porty *Směrovací/přepínací kapacita: 176 Gbps *Stacking capabilities: IRF 9 switches *Propustnost: až 132 Mpps *PoE: 370 W PoE+ *Funkce správy: IMC - Intelligent Management Center; SmartMC; Rozhraní příkazového řádku; Webový prohlížeč; Správce SNMP *Hmotnost: 6 kg *Rozměry: 4,36 x 44 x 40 cm
od 8359 €
Porovnať ceny
PŘEHLED * Zesiluje bezdrátový signál a prodlužuje jeho dosah na dříve nedostupná nebo pomocí kabelu obtížně připojitelná místa * Kompatibilní s bezdrátovými zařízeními standardu 802.11 b/g/n a 802.11ac * Dvoupásmová rychlost 750 Mbit/s * Miniaturní velikost a nástěnná konstrukce umožňuje snadnou instalaci a flexibilní pohyb * Díky ethernetovému portu může extender fungovat jako bezdrátový adaptér, ke kterému lze připojit kabelová zařízení SPECIFIKACE HARDWAROVÉ FUNKCE Rozhraní * 1x 10/100M Ethernet Port (RJ45) Typ zástrčky * EU, UK, US, AU Tlačítka * RE (Range Extender) Button, Reset Button Rozměry * 110.0 x 65.8 x 75.2mm Anténa * 3x interní Spotřeba energie * Asi 6.5W BEZDRÁTOVÉ FUNKCE Frekvence * 2.4GHz & 5GHz Signální rychlost * 5GHz:Up to 433Mbps * 2.4GHz:Up to 300Mpbs Citlivost příjmu * 2.4G: - 270M: -70dBm@10% PER - 130M: -70dBm@10% PER - 108M: -73dBm@10% PER - 54M: -75dBm@10% PER - 11M: -86dBm@8% PER - 6M: -92dBm@10% PER - 1M: -94dBm@8% PER * 5G: - 390M: -60dBm@10% PER - 29.3M: -83dBm@10% PER - 180M: -64dBm@10% PER - 13.5M: -87dBm@10% PER - 78M: -68dBm@10% PER - 6.5M: -90dBm@10% PER - 54M: -75dBm@10% PER - 6M:-90dBm@10% PER Vysílací výkon *
od 22 €
Porovnať ceny
Multigigabitový přístupový bod standardu WiFi 6 určený pro malé firmy Zyxel NWA90AX Pro Dvoupásmový AX3000 PoE přístupový bod s podporou bezpečné autentizace Funkce Přístupový bod Zyxel NWA90AX Pro s 2.5G ethernetovým uplink portem je primárně určen malým firmám a domácích kancelářím a poskytuje vysoce výkonnou WiFi s rychlostí 3000 Mbps. NWA90AX Pro je dokonalou volbou pro malé firmy požadující cenově dostupný WiFi 6 přístupový bod, který umožňuje připojení multigigabitovou rychlostí a zvládne větší počet připojených zařízení a aplikací. Odkaz na web výrobce: https://www.zyxel.com/cz/cs/products/wireless/802-11ax-wifi-6-dual-radio-poe-access-point-nwa90ax-pro/overview Userguide: https://download.zyxel.com/NWA90AX_PRO/datasheet/NWA90AX%20PRO_2.pdf SPECIFIKACE Wireless Standard: IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a MIMO: MU-MIMO Wireless speed: 2.4 GHz 575 Mbps 5 GHz 2400 Mbps Frequency band: 2.4 GHz • USA (FCC): 2.412 to 2.462 GHz • Europe (ETSI): 2.412 to 2.472 GHz 5 GHz • USA (FCC): 5.15 to 5.35 GHz; 5.470 to 5.850 GHz • European (ETSI): 5.15 to 5.35 GHz; 5.470 to 5.725 GHz Bandwidth: 20-, 40-, 80-MHz and, 160-MHz Conducted typical transmit output power: US (2.4 GHz/5 GHz) 23/28 dBm EU (2.4 GHz/5 GHz) 20/28 dBm RF Design Antenna type: Internal antenna Antenna gain: 2.4 GHz 3 dBi,2x2: 2SS 5 GHz 4 dBii, 3x3: 2SS Minimum receive sensitivity: Min. Rx sensitivity up to -99 dBm WLAN Feature Band steering: Yes WDS/Mesh: Yes Fast roaming: Pre-authentication, PMK caching, and 802.11r/k/v DCS: Yes Load balancing: No Advanced cellular coexistence: Yes Security Encryption: WEP/WPA/WPA2-PSK/WPA3 Authentication: WPA/WPA2-Enterprise/EAP/IEEE 802.1X/RADIUS authentication Access management: L2-isolation/MAC filtering/Rogue AP detection Networking IPv6: Yes VLANs: Yes WMM: Yes U-APSD: Yes Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.
od 111 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „CBS350-8P-E-2G-EU“; „CBS350-8P-E-2G-EU-RF“ ; „CBS350-8P-E2GEU-RF“ Tento prvek nahrazuje SG350-10P-K9-EU Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a technologie s velkou šířkou pásma. Tyto přepínače mohou zlepšit dostupnost vašich kritických aplikací, chránit vaše obchodní informace a optimalizovat šířku pásma sítě, aby efektivněji poskytovaly informace a podporovaly aplikace. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 14,88 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 20 Gb/s *Tabulka MAC: 16K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 3 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), advanced threat protection, IPv6 first-hop security, quality of service (QoS), sFlow, IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 8 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 2 x Gigabit Ethernet combo *Napájení vyhrazeno pro PoE: 67 W *Počet portů, které podporují PoE: 8 *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 268 x 185 x 44 mm *Hmotnost: 3,5 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A Držáky do racku nejsou součástí balení.
od 226 €
Porovnať ceny
LS108G - 8-Portový stolní switch 10/100/1000Mb/s *RJ45 s automatickou adaptací 10/100/1000Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX *Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie *Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat *Ocelové pouzdro, desktopová konstrukce nebo konstrukce s upevněním na stěnu *Podpora 802.1p / DSCP QoS *Plug and play, bez nutnosti konfigurace TECHNICEKÁ SPECIFIKACE Standardy aprotokoly *IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p Rozhraní *8 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Porty Ventilátory *Ne Externí napájení *Výstup: 5VDC / 0.6A LED indikace *Systémové napájení *Link/Act indikace pro každý zabudovaný port RJ-45 Rozměry (Š x H x V) * 6,2 x 3,9 x 1,0 palce (158 x 99,1 x 25 mm) Maximální spotřeba energie *3,7W(220V/50Hz) Maximální odvod tepla *12.617 Btu/hr VÝKON Rychlost předávání paketů *11,9Mpps MAC Address Table *4K Vyrovnávací paketová paměť *1,5Mb Jumbo Frame *16 KB SOFTWAROVÉ FUNKCE Pokročilé funkce *Green Technology *802.3X Flow Control *802.1P/DSCP QoS Přenosová metoda *Store and Forward OSTATNÍ Certifikace *CE, FCC, RoHS Provozní teplota prostředí *0 ° C ~ 40 ° C (32 ° F ~ 104 ° F) Skladovací teplota * -40 ° C ~ 70 ° C (-40 ° F ~ 158 ° F) Provozní vlhkost * 10% ~ 90% nekondenzující Vlhkost při skladování * 5% ~ 90% nekondenzující OBSAH BALENÍ *8-portový 10/100 / 1000Mbps přepínač plochy *Napájecí adaptér *Instalační příručka
od 21 €
Porovnať ceny
Switche