Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps, Gigabit ethernet + Gigabit optika; Management:Web

od 241
Porovnať ceny

Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:10; Management:Web, SNMP/RMON

od 113
Porovnať ceny

Switch 24x 10/100/1000Mb/s, Auto MDI/MDIX, montáž do racku 19", držáky součástí, 8K MAC adresy, přepínací kapacita 48 Gb/s, buffer 2MB, Zcela tichý bez ventilátorů. Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Popis produktu - hlavní parametry Standarty&protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab Porty: 24x 10/100/1000 Mb/s RJ45 Auto MDI/MDIX Forward. rychlost: 10 Mb/s: 14880pps/port, 100 Mb/s: 148800pps/port, 1000 Mb/s: 1488000 pps/port Level přepěťové ochrany: - pro porty: 6kV, - pro napájení: 6kV, ESD: vzduch: ±10kV, kontakt: ±8kV Celková propustnost: 48 Gb/s Velikost tabulky MAC adresace: 8K, auto aktualizace Mód přepínání: Store-And-Forward Chlazení: Fanless - bez ventilátorů, pasivní Ovládání: bez managementu Montáž do rozvaděče: ano, výška 1U LED Indikace: 24x Linka/Aktivita, 1x Napájení Spotřeba: do 13 W Rozměry: 440 mm x 178 mm x 44 mm(L*W*H), výška 1U Pracovní teplota: 0oC ~ 40oC Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující) Certifikace: FCC/CE/RoHS Jednoduchá instalace Tenda TEG1024G je plně automatizovaná, a není nutné žádné nastavení. Stačí pouze připojit napájení a jednotlivé kabely RJ45, a TEG1024G se o vše postará. Díky funkci Auto MDI/MDIX není nutné ověřovat zdali připojujete křížené nebo nekřížené kabely, automaticky vše nastaví. Tenda TEG1024G přepíná data pomocí 24 portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100/1000 Mb/s s automatickou detekcí rychlosti. Switch disponuje ochranou proti přepětí 6000 V. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure. Maximální propustnost 48 Gb/s. Balení obsahuje kovové "L" držáky pro montáž do rozvaděče. Switch je napájen interním zdrojem. TEG1024G je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností. Obsah balení 1x Tenda TEG1024G 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL) 2x Kovový "L" držák pro montáž do rozvaděče 1x Elektrická šňůra

ER707-M2 Multigigabitový VPN router Omada Dva 2,5 G porty: 1 port 2,5 G WAN a 1 port 2,5 G WAN/LAN ponúka možnosť agregácie širokopásmových pripojení. Až 6 WAN portov: 2,5 G RJ45, gigabitové optické a gigabitové RJ45 WAN porty s funkciou vyrovnávania zaťaženia zvyšujú mieru využitia viaclinkového širokopásmového pripojenia. VPN s vysokým zabezpečením: Protokoly SSL / IPsec / GER§ / PPTP / L2TP VPN a OpenVPN sú vhodné pre použitie v podnikovom prostredí naprieč niekoľkými pobočkami a pre prácu z domova. Integrované do platformy Omada SDN: Podporuje funkciu Zero-Touch Provisioning (ZTP)**, centralizovanú cloudovú správu, inteligentné monitorovanie a ďalšie funkcie. Centralizovaná správa: Cloudový prístup a aplikácia Omada umožňujú maximálne pohodlnú správu. Bohaté funkcie zabezpečenia: Chráňte svoju sieť a dáta pomocou pokročilých zásad firewallu, ochrany pred útokmi DoS, filtrovania adries IP/MAC/URL a ďalších bezpečnostných funkcií. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols • IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q • TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, NTP, HTTP, HTTPS, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, SNMP Interface • 1× 2.5G RJ45 WAN Port • 1× 2.5G RJ45 WAN/LAN Port • 1× Gigabit SFP WAN/LAN Port • 4× Gigabit RJ45 WAN/LAN Ports • 1× USB 2.0 Port (Supports USB storage, and LTE backup with LTE dongle) Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (Max 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (Max 100 m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (Max 100 m) EIA/TIA-568 100? STP (Max 100 m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 cable (Max 100 m) • 2500BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 cable (Max 100 m) Fan Quantity Fanless Button Reset Button Power Supply 12V/1.5A Adapter PoE Budget - Flash 128MB NAND DRAM 1 GB DDR4 LED PWR, SYS, SFP, USB, WAN (Speed, Link/Act), LAN (Speed, Link/Act) Dimensions ( W x D x H ) 8.9 × 5.2 × 1.4 in (226 × 131 × 35 mm) Protection 4 kV surge protection Enclosure Steel Mounting Desktop/Wall Mounting Max Power Consumption 14.2 W (with USB2.0 connected) 7.1 W (without USB2.0 connected) PERFORMANCE Concurrent Session 500,000 New Sessions /Second 6,000 NAT (Static IP) 2365.17 Mbps / 2364.45 Mbps NAT(DHCP) 2364.45 Mbps / 2366.04 Mbps NAT(PPPoE) 2347.14 Mbps / 2348.29 Mbps NAT (L2TP) 1308.86 Mbps / 974.10 Mbps NAT (PPTP) 1236.27 Mbps / 1280.99 Mbps IPsec VPN Throughput • ESP-SHA1-AES256: 673.3 Mbps • ESP-SHA256-AES256: 650.2 Mbps • ESP-SHA384-AES256: 629.3 Mbps • ESP-SHA512-AES256: 633.8 Mbps L2TP VPN Throughput • Unencrypted: 1243.7 Mbps • Encrypted: 561.0 Mbps SSL VPN Throughput 132.24 Mbps 66 Byte Packet forwarding rate 1832.69 Mbps / 1741.84 Mbps 1,518 Byte Packet forwarding rate 2461.18 Mbps / 2457.32 Mbps BASIC FUNCTIONS WAN Connection Type • IPv4_Static IP • IPv4_Dynamic IP • IPv4_PPPOE • IPv4_L2TP • IPv4_PPTP • IPv6_PPP • IPv6_DHCPv6 • IPv6_Static IP • IPv6_6in4 • IPv6_Pass-Through • Mobile Broadband: 4G/3G modem for backup via USB port MAC Clone Modify WAN/LAN MAC Address† DHCP • DHCP Server • DHCPv6 PD Server (only in Standalone Mode) • DHCP Options Customization • DHCP Address Reservation • Multi-IP Interfaces* • Multi-Net DHCP* IPv6 StaticIP / SLAAC / DHCPv6 / PPPoE / 6to4Tunnel / PassThrough / Non-Address mode VLAN 802.1Q VLAN IPTV IGMP v2/v3 Proxy, Custom Mode, Bridge Mode ADVANCED FUNCTIONS Advanced Routing • Static Routing • Policy Routing • RIP (only in Standalone Mode) • OSPF (only in Standalone Mode) Bandwidth Control • IP/Port-based Bandwidth Control • Guarantee & Limited Bandwidth Load Balance • Intelligent Load Balance • Application Optimized Routing • Link Backup (Timing§, Failover) • Online Detection NAT • One-to-One NAT§ • Multi-Net NAT • Virtual Server • Port Triggering§ • NAT-DMZ • FTP/H.323/SIP/IPSec/PPTP ALG • UPnP Session Limit IP-based Session Limit VPN IPsec VPN • 100 IPSec VPN Tunnels • LAN-to-LAN, Client-to-LAN • Main, Aggressive Negotiation Mode • DES, 3DES, SHA1, AES128, AES192, AES256 Encryption Algorithm • IKEv1/v2 • MD5, SHA1, SHA2-384 and SHA2-512 Authentication Algorithm • NAT Traversal (NAT-T) • Dead Peer Detection (DPD) • Perfect Forward Secrecy (PFS) PPTP VPN • PPTP VPN Server • PPTP VPN Clients (12) • 60 Tunnels (Shared with L2TP) • PPTP with MPPE Encryption L2TP VPN • L2TP VPN Server • L2TP VPN Clients (12) • 60 Tunnels (Shared with PPTP) • L2TP over IPSec OpenVPN • OpenVPN Server • OpenVPN Clients (6) • 66 OpenVPN Tunnels* SECURITY Filtering • WEB Group Filtering§ • URL Filtering • Web Security§ ARP Inspection • Sending GARP Packets§ • ARP Scanning§ • IP-MAC Binding§ Attack Defense • TCP/UDP/ICMP Flood Defense • Block TCP Scan (Stealth FIN/Xmas/Null) • Block Ping from WAN Access Control Source/Destination IP Based Access Control AUTHENTICATION Web Authentication • No Authentication • Simple Password* • Hotspot (Local User/Voucher* /SMS*/Radius*) • External Radius Server • External Portal Server* • LDAP MANAGEMENT Omada App Yes. Requiring the use of OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Central

od 143
Porovnať ceny

IP kamera IB9368-HT Venkovní IP kamera, rozlišení 1920×1080 (FullHD) až 30sn/s, H.265, obj. motorzoom 2.8-12mm (93-32°),PoE, Smart IR, SNV, WDR 120dB, defog, MicroSDXC slot, 3DNR, koridor formát, antivandal, venkovní (IP66), antivirus Klíčové vlastnosti: 30 fps při rozlišení 1920×1080 (při zapnutém WDR Pro) Komprese H.265 2.8 až 12 mm, RF – vzdálené ostření SNV (Supreme Night Visibility) poskytuje skvělý obraz v noci Smart Stream III pro lepší využití datového toku Smart IR přísvit 30m pro optimální nasvícení noční scény WDR Pro (120dB) pro skvělý detail v kontrastních scénách Snadná instalace VIVOCloud aplikace a internetový portál pro nepřetržitý dohled Trend Micro IoT Security zabezpečení nejen proti virovým útokům Slot na karty MicroSD/SDHC/SDXC pro ukládání dat přímo v kameře Voděodolný kryt v antivandal provedení ve standardech IP66 a IK10 IB9368-HT je 2Mpx venkovní IP kamera typu bullet s kompresní technologií H.265 a rozlišením 1920×1080 při 30 snímcích za vteřinu. Díky technologiím SNV a WDR Pro je kamera IB9368-HT schopna zachytit video vysoké kvality jak v prostředí s vysokým kontrastem, tak při nedostatku světla. IB9368-HT disponuje objektivem s funkcí vzdáleného ostření pro nejrůznější dohledové aplikace. Kamera je ále vybavena IR přísvity s efektivním dosahem 30 metrů pro lepší obraz v nočním režimu. Robustní antivandal kryt ve standardu IP66 a IK10 zajišťuje odolnost v náročném venkovním prostředí. Využití technologie Smart Stream III a komprese H.265 umožňuje kameře snížení datového toku a spotřeby úložiště až o 90% při zachování vynikající kvality obrazu. VADP (VIVOTEK Application Development Platform) navíc umožňuje uživatelům přidávat aplikace pro nepřeberné možnosti nasazení v celé šíři kamerového trhu. Hmotnost 0.74 kg Rozměry 215 × 85 × 85 cm Alarmový vstup Ne Alarmový výstup Ne Antivandal Ano Asistent ostření Ne Audio vstup Ne Audio výstup Ne Citlivost v barvě 0,055 Citlivost v černobílém režimu 0,005 Den/Noc provoz Ano Dopravní certifikace Ne Interní úložiště Ano, MicroSD/SDHC/SDXC Komprese videa H.264, H.265, MJPEG Krytí IP Ano, IP66 Naklápění Ne Napájení z el. sítě Ne Objektiv - ohnisková vzdálenost 2,8 ~ 12 Obsah balení Quick installation guide;Zaměřovací samolepka;Sáček šroubů;Kabelová průchodka Optický zoom Ne Otáčení Ne Počet streamů 3 Podpora protokolu ONVIF Ano Prostředí Venkovní Provedení Bullet Provozní teplota maximální -60 Provozní teplota minimální -30 Rozlišení horizontální [px] 1920 Rozlišení vertikální 1080 Síťové rozhraní 10/100 Mbit/s (RJ45) Snímací čip 1/2,9" CMOS Sn/s v maximálním rozlišení 30 Speciální vlastnosti IK10, IP66, Smart Stream III, SNV, Trend Micro IoT Security, VIVOCloud, WDR Pro 120dB Spotřeba 12,95 Typ objektivu Motorzoom Varifokální DC-Drive Úhel záběru - horizontální 32°~93° Video výstup Ne Videoanalytické funkce Detekce sabotáže, Videodetekce pohybu WDR 120dB, Hardwarové Wi-Fi Ne Zabudované PIR čidlo Ne Zabudovaný mikrofon Ne Zabudovaný přísvit Ano, Smart IR LED 30m 24 měsíců Výrobce VIVOTEK Rozlišení megapixelů 2 Úhel záběru horizontální od 32 Úhel záběru horizontální do 93

od 344
Porovnať ceny

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE - Gigabitová rýchlosť a flexibilita - Možnosť výmeny za prevádzky - Kompaktná veľkosť a vysoká hustota portov - Spĺňa priemyselné štandardy - Štandard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájacie napätie +3.3 V - Nízky stratový výkon

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:48, 50; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch, Rozšíriteľnosť

od 447
Porovnať ceny

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp.

Interfaces1x 1GbE WAN, 1x 1GbE WAN/LAN, 2x 1GbE LAN PoE PowerN/a Additional interfacesNone IDS/IPS performance980 Mbps VPN performance930 Mbps Number of users100 Dimensions (L x W x H)1.73 x 6.46 x 7.48in (4.39cm x 16.41cm x 18.99cm) Weight lb (kg)2.27lbs (1.03kg) MTFB48 Warranty2 years

od 335
Porovnať ceny

TL-SG2210P 8portový gigabitový Smart PoE Switch s 2 SFP slotmi 8 PoE portov s celkovým výkonom napájania PoE 53W a užitočné funkcie pre správu napájania PoE Gigabitová ethernetová pripojenie na všetkých portoch poskytujú vysokú rýchlosť pre prenos dát Integrovaná stratégia zabezpečenia vrátane 802.1Q VLAN, ACL, zabezpečenie portov, funkcia Storm control pomáha zabezpečiť oblasť LAN Funkcia L2 / L3 / L4 QoS a IGMP Snooping optimalizujú výkon hlasových a video aplikácií Riadené režimy WEB / CLI, SNMP a RMON poskytujú bohaté možnosti správy Inovatívne energeticky účinná technológia ušetrí až 50% spotreby elektrickej energie HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports 2 1000Mbps SFP Slots (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX) Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF Fan Quantity Fanless Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz External Power Adapter(Output: 48VDC/1.25A) Power Consumption Maximum (PoE on): 63.4W (220V/50Hz) Maximum (PoE off): 10.4W (220V/50Hz) PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3af compliant PoE Ports: 8 Ports Power Supply: 53W Dimensions ( W x D x H ) 8.2 x 4.9 x 1.0 in (209 x 126 x 26mm) PERFORMANCE Bandwidth/Backplane 20Gbps Packet Forwarding Rate 14.9Mpps MAC Address Table 8k Packet Buffer Memory 512KB Jumbo Frame 9216 Bytes SOFTWARE FEATURES Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority Support 4 priority queues Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLAN L2 and L2+ Features • 16 IP Interfaces - Support IPv4/IPv6 Interface • Static Routing - 32 IPv4/IPv6 Static Routes • DHCP Server • DHCP Relay - DHCP Interface Relay - DHCP VLAN Relay • DHCP L2 Relay • Static ARP • Proxy ARP • Gratuitous ARP • Link Aggregation - Static link aggregation - 802.3ad LACP - Up to 8 aggregation groups and up to 8 ports per group • Spanning Tree Protocol - 802.1D STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter/Protect, Root Protect • Loopback Detection • Flow Control - 802.3x Flow Control • Mirroring - Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Flow-Based - Ingress/Egress/Both • Device Link Detect Protocol (DLDP) • 802.1ab LLDP/ LLDP-MED VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID Time Range Based Security SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control 802.1x and Radius Authentication?IP-Mac-Port-VID Binding?ARP Inspection?DHCP Snooping?DoS Defend L2 Switching Features IGMP Snooping V1/V2/V3 802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group) Spanning Tree STP/RSTP/MSTP BPDU Filtering/Guard TC/Root Protect Loop back detection 802.3x Flow Control LLDP(LLDP-MED) Management Web-based GUI and CLI management SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups) CPU Monitoring Port Mirroring Time Setting: SNTP Firmware Upgrade: TFTP & Web System Diagnose: VCT SYSLOG & Public MIBS OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents TL-SG2210P Power Adapter Installation Guide Resource CD Rubber Feet System Requirements Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux. Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?); Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

od 126
Porovnať ceny

technické formácie k produktom priebežne dopĺňame.Prosím, aktuálny popis produktu zatím hľadejte na stránkach výrobcu

Ohnisková vzdialenosť objektívu v mm:3,2

Zvýhodnená sada jednopásmového opakovača mobilného signálu pre pásmo LTE (pásmo 20), vysielací výkon 13 dBm, zisk 65 dB, opakovač je vybavený LCD displejom, procesorom a pokročilými funkciami

od 346
Porovnať ceny

6portový 10/100Mbit/s stolní switch se 4 porty PoE+ 6 portů 10/100 Mbit/s RJ45 4 porty PoE+ přenáší data a napájení v jednotlivých kabelech. Podporuje zařízení PD v souladu se standardem IEEE 802.3af/at. Přenos dat a napájení na vzdálenost až 250 m v rozšířeném režimu** Prioritní režim poskytuje vysokou prioritu portům 1–2, aby byl zajištěn kvalitní provoz citlivých aplikací. Podporuje napájení PoE s kapacitou až 30 W pro každý port PoE. Podporuje napájení PoE s celkovým výkonem až 67 W ze všech portů PoE* Zapojení „Plug and Play“ bez nutnosti konfigurace

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:5 Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Maximálny počet portov:16; Management:Web, SNMP/RMON

od 947
Porovnať ceny

Výhodná sada jednopásmového zosilňovača mobilného signálu pre pásmo LTE 800 MH. Ide o profesionálny zosilňovač s radom funkcií. Inteligentní a citlivý zesilovač poslední generace.

od 1200
Porovnať ceny

24 portový gigabitový stolní/rackový switch TL-SG1024D 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s Inovativní technologie úspory energie ušetří až 20 % spotřeby Podporuje automatické učení adres MAC, Auto MDI/MDIX a automatické vyjednávání Provedení typu Plug and Play K čemu slouží tento produkts 24portový gigabitový stolní/rackový switch TL-SG1024D představuje snadný způsob přechodu na síť standardu Gigabit Ethernet. Všech 24 portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX, díky které se nemusíte starat o příslušný typ kabelu – stačí zapojit a používat. Navíc s inovativní technologií úspory energie dokáže zařízení TL-SG1024D snížit spotřebu energie až o 20 %*, což z něj činí ekologické řešení pro vaši podnikovou síť. Gigabitový switch Switch TL-SG1024D, vybavený 24 porty 10/100/1 000 Mbit/s, výrazně rozšiřuje kapacitu vaší sítě a umožňuje tak okamžitě přenášet velké soubory. Díky tomu mohou uživatelé doma, v kanceláři, pracovní skupině nebo v kreativním produkčním prostředí přesunovat velké, na šířku pásma náročné soubory mnohem rychleji. Přenos grafických, CGI, CAD nebo multimediálních souborů přes síť proběhne za okamžik. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Power Consumption Maximum: 13.1W (220V/50Hz) Dimensions ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) PERFORMANCE Switching Capacity 48Gbps Packet Forwarding Rate 35.7Mpps MAC Address Table 8K Jumbo Frame 10KB Green Technology Yes Transfer Method Store-and-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch Power Cord Installation Guide Rackmount Kits Rubber Feet Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?); Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?); Operating Humidity: 10%~90% non-condensing; Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

od 105
Porovnať ceny

Tenda TEG1128P-24-410W je 26ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at a 2x SFP sloty. 24 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 370 W) + 2x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 2x SFP 100/1000 Mb/s pro Uplink. Rackmount, velikost switche 19". Ochrana proti přepětí 6 kV. Přepínání VLAN, Extend, Priority, Standart. Kovový obal. Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Technické parametry Standarty&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at Porty PoE: 24x 10/100/1000 Mbps porty RJ45 auto-negace a s podporou PoE IEEE802.3 at/af PoE standart Porty Uplink: 2x 10/100/1000 Mbps porty RJ45 auto-negace, 2x 100/1000 Mbps SFP Celková propustnost: 56 Gbps Velikost tabulky MAC adresace: 8K Mód přepínání: Store-And-Forward LED Indikace: 28x Linka/Aktivita portu, 1x PoE-Max, 1x Napájení PoE napájení: Port 1 to Port 24 support standard IEEE802.3at/af power (maximum power for each port is 30W),PoE power type is (1 and 2 +, 3 and 6 - line pair), totally 370 Watt for PoE Level přepěťové ochrany: - pro porty: 6kV, - pro napájení: 6kV, ESD: vzduch: ±10kV, kontakt: ±8kV Buffer: 4M Packet forwarding rate: 41,7 Mpps Napájení: 100 až 240 V, AC 50/60 Hz Spotřeba: 15 W (bez PoE napájení), 410 W (s připojenými PoE zařízeními max. 370 W) Rozměry: 440mm x 240mm x 44mm(L*W*H) Celkem max. napájení PoE: 370 W Umístění: rackmount 19", na stěnu, desktop MTBF: 50 000 hodin+ Pracovní teplota: 0oC ~ 45oC Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující) Certifikace: FCC/CE/RoHS Popis produktu Tenda TEG1128P-24-410W přepíná data pomocí 26ti portů RJ45 a 2x SFP slotů, 24 portů 10/100/1000 Mb/s podporuje PoE802.3af/at. Switch má ochranu proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure. Tenda TEG1128P-24-410W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do větších domácností. Přepínač Standart / Priority / Extend / VLAN mode Tenda TEG1128P-24-410W obsahuje přepínač pro výběr ze čtyř režimů: CCTV / Standart / VLAN / Extend mode. - Standart mode: V tomto módu pracuje jako klasický switch, veškeré porty mají auto-negaci, všechny porty spolu komunikují, Port1 až Port26 rychlost 10/100/1000 Mb/s, SFP port rychlost 100/1000 Mb/s. - Priority mode: Port1 až Port8 mají nastavenou velmi vysokou QoS prioritu. - Extend mode: PoE porty Port17 až Port24 mají navýšen dosah ke koncovému zařízení až na 250m (záleží také na koncovém zařízení, kabeláži, apod.). Všechny porty switche spolu navzájem komunikují. - VLAN mode: V tomto módu jsou Port1 až Port24 izolovány samy od sebe, každý port Port1 až Port24 může komunikovat jen s uplink porty Port25, Port26, SFP1 (27), SFP2 (28). Tento mód zabraňuje velkému šíření broadcastů a DHCP spoofingu. Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 370 Wattů na 24 PoE portů, využití pro venkovní i vnitřní IP kamery, Access Pointy/Routery, IP telefony, apod. Vždy celkem max. 370 W Obsah balení 1x Tenda TEG1128P-24-410W 1x Sada "L" držáků do racku 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN) 1x Napájecí kabel 230V

od 226
Porovnať ceny

Synology DX525 - rozšiřující jednotka Bezproblémové rozšíření kapacity pro zařízení Synology DiskStation Snadno přidáte pět dalších šachet na disky ke svému zařízení Synology DiskStation.Rozšiřovací jednotka DX525 podporuje 2,5palcové i 3,5palcové SATA disky a nabízí nastavení typu plug-and-play a možnost výměny disku za chodu, která umožňuje nepřerušený provoz během rozšiřování kapacity. Rozšířená PLUS Po upgradu na prémiový záruční plán společnosti Synology budete moci déle využívat centralizovaný přístup k servisu a službám odborné podpory, čímž se urychlí obnovení vašich zařízení. Hardware Podporované modely Podporuje vytváření svazků na různých jednotkách DS925+ Poznámky Pro zajištění lepšího výkonu doporučujeme vytvořit svazky úložiště fyzicky umístěné ve stejném zařízení NAS nebo rozšiřovací jednotce, namísto vytváření svazků v různých zařízeních NAS a rozšiřovací jednotce. Úložiště Šachta(y) pevného disku 5 Typ disku (Zobrazit všechny podporované disky) 3.5" SATA HDD 2,5" SATA SSD Disky vyměnitelné za provozu* ? Správa RAID pomocí Synology DSM ? Poznámky Kompatibilní disky jsou povinné. Před koupí pevných disků konzultujte náš seznam kompatibilních zařízení. Externí porty Rozšiřovací port 1 Vzhled Velikost (výška x šířka x hloubka) 166 mm x 230 mm x 223 mm Hmotnost 2.46 kg Napájení Zotavení po ztrátě napájení Synchronizace se stanicí Synology DiskStation Jednotka/adaptér zdroje energie 90 W Vstupní střídavé napětí 100V to 240V AC Frekvence napájení 50/60 Hz, Jednofázový Spotřeba energie* 35.37 W (za chodu) 7.0 W (hibernace pevného disku) British thermal unit 120.69 BTU/hr (za chodu) 24.02 BTU/hr (hibernace pevného disku) Teplota Provozní teplota 0°C na 40°C (32°F na 104°F) Teplota pro skladování -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) Relativní vlhkost 5% na 95% RH Ostatní Ventilátor systému 92 mm x 92 mm x 2 pcs Hladina hluku* 20.4 dB(A) Poznámky Testování hluku bylo provedeno s plně nainstalovaným systémem Synology používajícím disky Synology SATA HDD a ve stavu nečinnosti. Dva mikrofony G.R.A.S. Dva mikrofony 40AE jsou umístěny ve vzdálenosti 1 metru od přední a zadní strany zařízení. Hluk na pozadí: 16,49–17,51 dB(A); teplota: 24,25–25,75 °C; Vlhkost: 58,2–61,8 % Certifikace FCC CE BSMI UKCA EAC VCCI RCM KC BIS Tříletá na hardware, kterou lze pomocí prodloužené prodloužené Plus prodloužit až na pět let Poznámky Dostupnost v jednotlivých oblastech se liší. Před zakoupením navštivte oficiální webové stránky prodloužené EW201/202 a prodloužené Plus, kde se nachází seznam příslušných oblastí. Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence. Životní prostředí a balení Prostředí Splňuje omezení RoHS Obsah balíčku Hlavní jednotka X 1 Rozšiřovací kabel: USB Type-C x 1 Balíček doplňků X 1 Napájecí adaptér střídavého napětí X 1 Napájecí kabel střídavého napětí X 1 Volitelné příslušenství 3,5" disky SATA HDD řady Enterprise: Řada HAT5300 3,5" disky SATA HDD řady Plus: Řada HAT3300 2,5" disky SATA SSD řady Enterprise: Řada SAT5200

od 547
Porovnať ceny

TP-Link TL-SL1226P POPIS Switch nabízející 24x Fast Ethernet RJ-45 porty s podporou PoE+ a celkovým napájecím výkonem až 250 W. Dále nabízí dva GbE RJ-45 porty a dva Gbit SFP sloty. Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu "Extend Mode", který je speciálně navržený pro dohledový systém. Prioritní režim pro porty 1-8 zaručuje kvalitu přenosu citlivých aplikací, jako je například video monitor. Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace (Plug and play). Přepínací kapacita dosahuje až 8,8 Gbps a rychlost směrování až 6,55 Mpps. Buffer má kapacitu 4,1 Mb, tabulka MAC adres 8 K a podporovány jsou Jumbo Frame 10 KB. *PoE+ napájení (802.3af/at) s příkonem až 30 W na port *Celkový napájecí výkon až 250 W *Extend mód (dosah až 250 m s přenosem 10 Mbps) *Prioritní režim pro prvních 8 portů *Režim izolace *Plug and play *Podpora Jumbo Frame 10 KB Klíčové vlastnosti *Počet portů: 24 x 10/100 Mb/s RJ-45, 2 x GbE RJ-45, 2 x Gbit SFP *PoE: ano, až 30 W/port, celkový výkon 250 W *Kapacita switche: 8,8 Gbps *Rychlost směrování: 6,55 Mpps *Rozměry: 440 x 180 x 44 mm TECHNICKÉ PARAMETRY *Použití v interiéru: ano *Použití v exteriéru: ne *Provedení: rack 19" *Management: ne *Kapacita sběrnice (Gbps): 8,8 *Rychlost směrování (Mpps): 6,55 *Bez ventilátorů (fanless): ne *Stohovatelnost: ne *PoE vlastnosti: Extended 10Mb *Vrstva OSI: L2 *Provozní teplota max (°C): 50 *Provozní teplota min (°C): +0 *PoE vstup: ne *PoE výstup: 802.3af/at *PoE výstup (počet): 24 *Displej: ne Síťová rozhraní *LAN: ano *Gigabit LAN: ano *Rychlost portů: 100 Mb/s + 1 Gb/s Vstupy a výstupy *RJ-45 (počet): 26 *SFP (počet): 2 *RS-232 port: ne Napájení *Podpora POE: ano *Typ napájení: interní zdroj *Vstupní napětí (V): 100 - 240 (AC) Fyzické vlastnosti *Barva: černá *Rozměry: 440 x 180 x 44 mm Ostatní *LED indikace: ano *Certifikace: CE, FCC, RoHS

od 121
Porovnať ceny

Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps, 10 Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika, Gigabit optika; Maximálny počet portov:12; Management:Web

od 826
Porovnať ceny

Technical Specifications Mechanical Dimensions 442 x 285 x 44 mm (17.4 x 11.2 x 1.7") Weight Without mounting brackets: 4.5 kg (10 lb) With mounting brackets: 4.6 kg (10.2 lb) Enclosure material SGCC steel Hardware Management interface Ethernet In-Band Networking interface (48) GbE RJ45 ports (4) 1G SFP ports PoE interface (32) PoE/PoE+ (Pins 1, 2+; 3, 6-) Total non-blocking throughput 52 Gbps Switching capacity 104 Gbps Forwarding rate 77.38 Mpps Power method Universal input, 100—240V AC, 50/60 Hz Power supply AC/DC, internal, 240W Supported voltage range 100—240V AC Max. power consumption 45W (Excluding PoE output) Total PoE available 195W Max. PoE wattage per port by PSE PoE+: 32W Voltage range PoE mode PoE: 44—57V PoE+: 50—57V ESD/EMP protection Air: ± 16kV, contact: ± 12kV Shock and vibration ETSI300-019-1.4 Standard Ambient operating temperature -5 to 40° C (23 to 104° F) Ambient operating humidity 10 to 90% noncondensing Certifications CE, FCC, IC Switching Features Layer 2 features IGMP snooping STP / RSTP with priorities and port-level disable Port isolation Storm control Voice VLAN Port mirroring LACP port aggregation Multicast / broadcast rate limiting MAC address blocking Flow control 802.1X control Jumbo frames Proprietary loop protection DHCP snooping / guarding Egress rate limit LLDP-MED Port restricted by MAC Device isolation with ACLs LEDs System Status Ethernet PoE Speed/link/activity SFP Link/activity

od 620
Porovnať ceny
Top