Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Switch 5x 10/100/1000 Mb/s, Auto MDI/MDIX, Fanless - pasivní chlazení bez ventilátoru, non-blocking architektura, 2K MAC adresace, přepínací kapacita 10 Gb/s. Kovový obal. Externí zdroj. Součástí balení je český, slovenský a polský manu...

EVOLVEO Detective POE8 SMART kamera antivandal POE/ IP - přídavná kamera k WN8,IP8,POE8Rozšiřující IP kamera pro kamerové systémy:EVOLVEO Detective WN8 SMARTEVOLVEO Detective IP8 SMARTEVOLVEO Detective POE8 SMART...

Teltonika Industrial 5G Router - RUTX50 Teltonika RUTX50 je vícesíťový router se dvěma SIM kartami, který nabízí mobilní komunikaci 5G pro vysokorychlostní a datově náročné aplikace. Spolu s 5x gigabit...

od 533
Porovnať ceny

Bezdrátový router od výrobce Mercusys představuje vysoce výkonný Dual Band Wi-Fi 6 router, specificky koncipovaný pro domácí využití a vysokou rychlost. S implementací Dual Band Wi-Fi 6, podporou standardů 802.11a/b/g/n/ac/ax a technologií ...

Planet GT-805AGigabit Ethernet konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC (SFP). Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený modul konvertoru miniGBIC (SFP) na metalický ethernet.Konvertor pr...

8× 10/100/1000Mb/s RJ45 portůSnadné použití: Podporuje plug-and-play pro okamžité připojení a jednoduchou konfiguraci dalších funkcíCentralizovaná cloudová správa prostřednictvím webu nebo aplikace Omada†VLAN, izolace portů, tes...

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Adaptéry USB; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n, 802.11ac

Ohnisková vzdialenosť objektívu v mm:4

Prevedenie:Desktop, Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:24

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps, Gigabit ethernet + Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

od 176
Porovnať ceny

tabulka datové propustnosti Specifications Details Product code RB960PGS-PB Architecture MIPSBE CPU QCA9557 CPU core count 1 CPU nominal frequency 800 MHz Dimensions 125 x 52 x 225 mm License level 4 Operating System RouterOS Size of RAM 128 MB Storage size 16 MB Storage type FLASH Tested ambient temperature -40°C to 70°C Powering Details PoE in Passive PoE PoE out 802.3af/at PoE in input Voltage 12-57 V Number of DC inputs 2 (PoE-IN, DC jack) DC jack input Voltage 12-57 V Max out per port output (input > 30 V) 450 mA Max out per port output (input < 30 V) 1 A Max total out (A) 2 A Max power consumption 9 W Ethernet Details 10/100/1000 Ethernet ports 5 Fiber Details SFP ports 1 Other Details PCB temperature monitor Yes Voltage Monitor Yes

DIGITUS Industrial 8+2-Port Gigabit Ethernet PoE Switch 8 Port GE PoE RJ45, 2 GE SFP Port 8x PoE 10/100/1000 BASE-TX RJ45 + 2x 1000Base-Fx ports. The IP40 enclosure with redundant power supply is ideal for monitoring, control management and wireless services at -40° C to 80° C. Number of network connections: 8 GE ports, 2 SFP GE ports Transmission speed of the RJ45 network ports: 8 x 10/100/1000 Mbit (RJ45, PoE 802.3af/at) Transmission speed of the uplink ports: 2 x 10/100/1000 Mbit (SFP) Redundant power supply 48-57 V (DC) Metal housing to IP40 standard Simple mounting on a top-hat rail Operating temperature from - 40° up to 80° C Simple plug & play installation ESD & EFT protection up to 6 kV (DC) Ideal for connecting camera systems

od 193
Porovnať ceny

QMiroPlus-201W Třípásmový Wi-Fi Mesh AC2200 2,5 GbE NAS a směrovač SD-WAN Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/qmiroplus-201w Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=515 Funkce Aby podniky přijaly nový standard vzdálené práce, musí nasadit nejen vzdálenou VPN, která je rychle přístupná uživatelům s více místy, ale také vysokorychlostní místní bezdrátovou síť a chytřejší řešení pro ukládání souborů. QMiroPlus-201W s řešením QNAP Home Cloud 2.0 kombinuje směrovač Wi-Fi AC2200 Mesh a 2,5GbE NAS, aby zjednodušil vaše síťové nastavení. Se dvěma 2,5palcovými pozicemi pro disky SATA a technologií SD-WAN integruje QMiroPlus-201W multicloudová prostředí, která vám umožní centrálně spravovat a přistupovat k místně uloženým a cloudovým souborům a datům, budovat sítě příští generace pro domácnosti a práci na dálku. OBSAH BALENÍ *QMiroPlus-201W *Napájecí kabel *Průvodce rychlou instalací (QIG) *Zdroj napájení *Ethernetový kabel x 1 SPECIFIKACE Počet ethernetových portů *5 1GbE (RJ45) *4 Procesor *Router: Qualcomm IPQ4019, Quad 4cores ARM Cortex A7@716.8MHz *NAS: Intel Gemini Lake J4125 4cores @ 2.0Ghz Paměť *Router: 512 MB DDR3 *NAS: 4 GB DDR4 Flash *Router: 4 MB SPI NOR Flash + 4 GB eMMC *NAS: 4 GB eMMC Bezdrátová anténa *4 interní antény Bezdrátový standard *802.11a / b / g / n / ac Bezdrátové hodnocení rychlosti *AC2200 Frekvenční pásmo 2,4 GHz *Ano Frekvenční pásmo 5 GHZ *Ano Bezdrátová šířka pásma *20/40/80 MHz Typ bezdrátové antény *2 interní dvoupásmové (2,4G / 5G) antény *2 interní jednopásmové (5G) antény Zisk antény 2,4 GHz *2,5 dBi, 2,6 dBi Zisk antény 5 GHz *4,6 dBi, 4,4 dBi Port USB 3.2 Gen 1 *2 Bluetooth *Verze 5 Zisk antény Bluetooth *3,42 dBi Tlačítka *Napájení (pro NAS), reset, WPS Napájení *12V DC Spotřeba energie *60 W Rozměry *183,5x105x143,5 mm Hmotnost *1,44 kg Provozní teplota *0 °C ~ + 40 °C Provozní vlhkost *5% až 95% nekondenzující Certifikace *JATE / CE / FCC / BSMI / NCC / IC / SRRC / CCC / VCCI / RCM / OFCA Drive Bay *2 x 2,5" SATA 3Gb/s (kompatibilní s 6Gb/s SSD/HDD) Kompatibilita disků *2,5palcové pozice: *2.5-inch SATA solid state drives *2.5-inch SATA hard disk drives Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 529
Porovnať ceny

Popis produktu Standardně systém AmpliFi HD obsahuje 2 Mesh jednotky pro rozšíření signálu. Pokud potřebujete pokrýt ještě větší prostor, lze další jednotky dokoupit samostatně. Mesh jednotka se připojuje přímo do elektrické zásuvky kdekoliv je potřeba rozšířit pokrytí signálem. Radiová část je dual-band 3x3 MIMO, modulační rychlosti až 1300Mbps (5GHz) a až 450Mbps (2,4GHz). Anténu je možné natočit požadovaným směrem pro maximální využití repateru. Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence: 2,4 + 5GHz (dual band) WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a, 802.11b/g Přenosová rychlost WiFi - 2,4GHz [Mb/s]: 450 Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 1300 Vysílací výkon 2,4GHz [dBm]: 26 Šifrování: WPA2-PSK AES/TKIP 2,4GHz MIMO: 3x3 Typ antény: Vestavěná Počet vestavěných antén: 3 Fyzické charakteristiky Použití: Vnitřní Provozní teplota [°C]: -10 až 55 Hloubka [mm]: 60 Šířka [mm]: 55 Výška [mm]: 245 Software Operační mód: Repeater

od 123
Porovnať ceny

Nyní můžete mít vysoce výkonnou síť podnikové třídy s Cisco Business 110 Series Unamnaged Switches. Tyto cenově dostupné přepínače typu plug-and-play jsou ideální pro malé kanceláře, pracovní skupiny, oddělení a rostoucí kanceláře s omezeným IT know-how a podporou. Poskytují robustní síťové připojení, které splňují vaše obchodní požadavky, a také přidanou spolehlivost s pokročilými funkcemi, jako je Quality of Service (QoS), detekce smyčky a diagnostika kabelů, to vše v přepínači, který si můžete nastavit sami během několika minut. Přepínače řady Cisco Business 110 přinášejí vaší malé firmě osvědčenou spolehlivost a ochranu investic síťových řešení Cisco. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 7,4 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 10 Gb/s *Tabulka MAC: 2K *Jumbo frame: 9216 bytes *Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 4 hardware queues, priority queuing and Weighted Round-Robin (WRR) *Detekce smyčky: Pomáhá objevovat smyčky v síti, aby nedocházelo k vysílacím bouřím *Diagnostika kabelů: Rychle identifikujte a odstraňujte poruchy nebo zkraty síťových kabelů *Rozhraní závislé na médiu: Automatic Media Dependent Interface (MDI) a MDI crossover (MDI-X) *Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, 802.1p priority, Energy Efficient Ethernet, 802.3af, Power over Ethernet *Porty: 5 x Gigabit Ethernet *Typ kabeláže: Kategorie 5e nebo vyšší *Možnosti montáže: stolní, nástěnný *Fyzický bezpečnostní zámek: Slot pro zámek Kensington *Paketová vyrovnávací paměť: 1 Mbit *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 110 x 100 x 30 mm *Hmotnost: 0,29 kg *Provozní teplota: 0 - 50°C Obsah balení: - Cisco Business 110 switch - napájecí kabel nebo adaptér - montážní sada - instalační příručka Držáky do racku nejsou součástí balení.

Alternativní označení produktu: „CBS350-48T-4G-EU“; „CBS350-48T-4G-EU-RF“ ; „CBS350-48T-4GEU-RF“ Ukončení prodeje 29.10.2024, nástupcem je: C1300-48T-4G Tento prvek nahrazuje SG350-52-K9-EU Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a technologie s velkou šířkou pásma. Tyto přepínače mohou zlepšit dostupnost vašich kritických aplikací, chránit vaše obchodní informace a optimalizovat šířku pásma sítě, aby efektivněji poskytovaly informace a podporovaly aplikace. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 77,38 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 104 Gb/s *Tabulka MAC: 16K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 3 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), advanced threat protection, IPv6 first-hop security, quality of service (QoS), sFlow, IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 48 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 4 x SFP *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 3 MB *Ventilátor: 1 *Rozměry (Š x H x V): 445 x 273 x 44 mm *Hmotnost: 3,95 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A

od 565
Porovnať ceny

Model: Aruba AP-577EX Podporované frekvence: *2.4 GHz *5 GHz Bezdrátový datový přenos: 4803 Mbps Podporované standardy: *802.11b *802.11a/g *802.11n *802.11ac *802.11ax Šifrování: WPA3, WPA2-MPSK Typ antény: Směrová PoE: Ano Rozměry: 240 x 270 x 240 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 2.5 kg

od 3312
Porovnať ceny

TP-Link TL-SF1016D 16-Port 10/100Mbps Desktop Switch Green PŘEHLED/OVERVIEW * Inovativní technologie úspory energie ušetří až 70% spotřeby * Podporuje řízení toku IEEE 802.3x pro plně duplexní režim a Backpressure pro poloduplexní režim * Neblokovaná přepínací architektura předává a filtruje pakety plnou kabelovou rychlostí pro zajištění maximální propustnosti * Přepínací kapacita 3,2 Gbit/s * Rámec Jumbo 9K zlepšuje výkonnost při přenosu objemných dat * Funkce Auto MDI/MDIX eliminuje potřebu křížených kabelů * Podporuje automatické učení adres MAC a Auto-aging * Funkce automatického vyjednávání portů zajišťuje inteligentní integraci mezi hardwarem 10 a 100 Mbit/s * Provedení bez ventilátorů zajišťuje tichý provoz * Stolní nebo nástěnné umístění * Provedení typu Plug and Play usnadňuje instalaci SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS HARDWAROVé FUNKCE Rozhraní * 1610/100Mbps RJ45 Ports * AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Tabulka adres Mac * 1K Externí napájení * 100~240VAC, 50/60Hz Fan Quantity * Fanless Rozměry (š*h*v) * 200*142*40 mm Spotřeba * Maximum: 3.1W (220V/50Hz) SOFTWAROVé FUNKCE Metoda přenosu * Store and Forward Pokročilé funkce * Green Technology, saving power up to 80% * 802.3X Flow Control, Back Pressure * Auto-Uplink Every Port JINÉ Certifikace * FCC, CE, RoHs Obsah balení * 16-Port 10/10Mbps Desktop Switch TL-SF1016D * Power Adapter * User Guide Systémové požadavky * Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Provozní prostředí * Operating Temperature: 0°C~40°C * Storage Temperature: -40°C~70°C * Operating Humidity: 10%~90% non-condensing; * Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Switch: Ano Datový přenos: *10/100/1000T (RJ-45) *100M/1/2.5/5 Gigabit (RJ-45) *1/10 Gigabit (SFP+) Podporující síťové standardy: *IEEE 802.2 Logical Link Control (LLC) *IEEE 802.3 Ethernet *IEEE 802.3ab 1000BASE-T *IEEE 802.3ae10 Gigabit Ethernet *IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) *IEEE 802.3at Power over Ethernet plus (PoE+) *IEEE 802.3azEnergy Efficient Ethernet (EEE) *IEEE 802.3bt Power over Ethernet Plus Plus (PoE++) *IEEE 802.3bz 2.5GBASE-T and 5GBASE-T (“multi-gigabit”) *IEEE 802.3u 100BASE-X *IEEE 802.3x Flow control - full-duplex operation *IEEE 802.3z 1000BASE-X Konektory: *24x RJ-45 *4x SFP+ PoE: Ano Napájení: 370 W (PoE) Rozměry: 441 x 44 x 421 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 5,6 kg

od 2584
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „C1000-16T-2G-L“; „C1000-16T-2G-L-RF“ ; „C1000-16T-2G-L-RF“ Cisco C1000-16T-2G-L Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-1000-series-switches/nb-06-cat1k-ser-switch-ds-cte-en.html?oid=otren019232 Držáky do racku nejsou součástí balení.

od 671
Porovnať ceny

Aruba AP-518 (RW) vnitřní přístupový bod se zvýšenou ochranou. Přístupový bod je určen pro vnitřní prostory s náročnými podmínkami, jako pracovní haly, dílny nebo stadiony. Technické parametry *Protokol datového spojení: IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, ZigBee, IEEE 802.11ac Wave 2, *Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax *Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz *Maximální přenosová rychlost (2,4 GHz): 575 Mbit/s *Maximální přenosová rychlost (5 GHz): 4,8 Gbit/s *Celková šířka pásma: 3 Gbit/s *Rozměry: 21,1 x 21,1 x 7 cm *Hmotnost: 1,5 kg

od 2037
Porovnať ceny

Description 802.11ax (WiFi 6) Dual-Radio PoE Access Point Wireless Standard IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a MIMO MU-MIMO Wireless speed 2.4GHz: 575 Mbps 5GHz: 1200 Mbps Frequency band 2.4 GHz • USA (FCC): 2.412 to 2.462 GHz • Europe (ETSI): 2.412 to 2.472 GHz 5 GHz • USA (FCC): 5.15 to 5.35 GHz; 5.470 to 5.850 GHz • European (ETSI): 5.15 to 5.35 GHz; 5.470 to 5.725 GHz Bandwidth 20-, 40-, 80-MHz Conducted typical transmit output power US (2.4GHz/5GHz): 23/26 dBm EU (2.4GHz/5GHz): 20/25 dBm RF Design Antenna type 2x2 + 2x2 MIMO embedded antenna Antenna gain 2.4GHz: 3 dBi 5GHz: 4 dBi Minimum Receive sensitivity Min. Rx sensitivity up to -99 dBm WLAN feature Band Steering Yes WDS/Mesh Yes Fast roaming Yes DCS Yes Load balancing No Security Encryption • WPA Personal • WPA2 Personal • WPA3 Personal Authentication No Access management • MAC filtering • Rogue AP detection Networking IPv6 Yes VLANs Yes WMM Yes U-APSD Yes Management Operating mode • Nebula Cloud managed • Standalone ZON Utility • Discovery of Zyxel switches, APs and gateways • Centralized and batch configurations o IP configuration o IP renew o Device factory reset o Device reboot o Device locating o Web GUI access o Firmware upgrade o Password configuration Zyxel Wireless Optimizer WiFi AP planning Web UI/CLI Yes SNMP NO Physical Specifications Item Dimensions (WxDxH)(mm/in.) 140 x 140 x 37.5/5.51 x 5.51 x 1.48 Weight (g/lb.) 290/0.64 Packing Dimensions (WxDxH)(mm/in.) 240 x 155 x 60/9.45 x 6.10 x 2.36 Weight (g/lb.) 600/1.32 Included accessories • Power adapter • Mount plate • Mounting screws MTBF (hr) 1,010,980 Physical Interfaces Ethernet port 1 x 10/100/1000M LAN Power • Input: AC 100 - 240V - 50/60 Hz 0.3A; Output: DC +12V 1.5A • PoE (802.3at): power draw 16 W Environmental Specifications Operating Temperature 0°C to 50°C/32°F to 122°F Humidity 10% to 90% (non-condensing) Storage Temperature -40°C to 70°C/-40°F to 158°F Humidity 10% to 90% (non-condensing) Certifications Radio • FCC Part 15C • FCC Part 15E • ETSI EN 300 328 • EN 301 893; LP0002 • EN 60601-1-2 EMC • FCC Part 15B • EN 301 489-1 • EN 301 489-17 • EN55022 • EN55024 • EN61000-3-2/-3 • BSMI CNS13438 Safety • EN 60950-1 • IEC 60950-1 • BSMI • CNS14336-1

Alternativní označení produktu: „C1300-24T-4G“; „C1300-24T-4G-RF“ Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou tyto řízené přepínače Cisco Catalyst řady 1300 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Přepínače řady 1300 jako spravované síťové řešení poskytují výkon a pokročilou inteligenci pro zpracování provozu, které potřebujete k poskytování veškeré komunikace a dat v rámci jedné sítě. Portfolio přepínačů, které lze spravovat prostřednictvím panelu Cisco Business Dashboard a mobilní aplikace Cisco Business, poskytuje jednoduché a spolehlivé prostředí. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Ať už potřebujete základní vysoce výkonnou síť pro připojení počítačů zaměstnanců, nebo řešení pro poskytování datových, hlasových a video služeb, přepínače Cisco Catalyst řady 1300 nabízejí řešení, které splní vaše potřeby. Pokud vaše firma požaduje pokročilé síťové funkce a zabezpečení pro digitální transformaci, a přitom je pro ni stále nejdůležitější hodnota, jsou pro vás přepínače Cisco Catalyst řady 1300 připraveny. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Napájení přes Ethernet Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 jsou k dispozici s až 48 porty napájení přes Ethernet (PoE). Tato funkce zjednodušuje nasazení pokročilých technologií, jako je IP telefonie, bezdrátové připojení a IP dohled, protože umožňuje připojit a napájet koncové body sítě přes jediný ethernetový kabel. Díky tomu, že není nutné instalovat samostatné zdroje napájení pro IP telefony nebo bezdrátové přístupové body, můžete využívat pokročilé komunikační technologie rychleji a s nižšími náklady. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů Cisco Catalyst řady 1300 poskytuje další flexibilitu při nasazení, včetně instalace mimo elektroinstalační skříň v místech, jako jsou maloobchodní prodejny, otevřené kanceláře a učebny, aniž by bylo narušeno prostředí. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1300 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Konstrukce bez ventilátoru u většiny modelů, která snižuje spotřebu energie, zvyšuje spolehlivost a zajišťuje tišší provoz a ekologické síťové řešení bez snížení výkonu. Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 41,66 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 56 Gb/s *Stohování: Ne *Tabulka MAC: 16K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano (port RJ-45 a port USB-C) *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků a port pro konzoli Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako je MS Windows, Linux nebo Mac OS

od 473
Porovnať ceny

FlashStation FS3600 - Rychlé a rozšiřitelné zařízení NAS typu all-flash FS3600 je 24šachtové zařízení Synology NAS typu all-flash pro podnikové použití, které zrychluje výkon aplikací citlivých na vstup/výstup, například databází, virtuálních počítačů nebo zpracování online transakcí (OLTP). Zařízení FS3600, vybavené 12jádrovým procesorem CPU a vysokorychlostním připojením k síti, poskytuje přes 195 000 náhodných zápisů IOPS1 iSCSI 4K a uspokojuje tak požadavky podniků na vysokorychlostní infrastrukturu. HARDWAROVÉ PARAMETRY Procesor *Model CPU: Intel Xeon D-1567 *CPU architektura: 64-bit *Frekvence CPU: 12-core 2.1 (základní) / 2.7 (turbo) GHz *Systém hardwarového šifrování (AES-NI): ANO Paměť *Systémová paměť: 16 GB DDR4 ECC RDIMM *Předinstalovaný paměťový modul: 16 GB (16 GB x 1) *Celkový počet paměťových slotů: 4 *Paměť rozšiřitelná až na: 128 GB (32 GB x 4) Úložiště *Šachta(y) pevného disku: 24 *Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 48 (RX1217sas x 2) / 72 (FX2421* x 2) *Kompatibilní typ disku: 2,5" SAS pevný disk, 2,5" SAS disk SSD, 2.5" SATA SSD *Maximální interní hrubá kapacita: 92.16 TB (3.84 TB drive x 24) (Kapacita se může lišit podle typu RAID) *Maximální hrubá kapacita s rozšiřovacími jednotkami: 276.48 TB (92.16 TB + 3.84 TB drive x 48) (Kapacita se může lišit podle typu RAID) *Maximální velikost jednoho svazku: 200 TB (vyžadováno 32 GB RAM, pouze pro skupiny RAID 5 nebo RAID 6), 108 TB *Disky vyměnitelné za provozu: ANO Externí porty *RJ-45 1GbE LAN port: 4 (s podporou funkcí Link Aggregation / Failover) *RJ-45 10GbE LAN port: 2 (s podporou funkcí Link Aggregation / Failover) *Port USB 3.0: 2 *Rozšiřovací port 1 PCIe *Rozšíření PCIe: 1 x Gen3 x8 slot (x8 link) *Podpora přídavné karty: Síťová karta PCIe Systém souborů *Interní zařízení: Btrfs, EXT4 *Externí zařízení: Btrfs, EXT4, EXT3, FAT, NTFS, HFS+, exFAT (poznámka: Balíček ExFAT Access lze zakoupit samostatně v Centru balíčků.) Vzhled *Rozměr (RU): 2U *Velikost (výška x šířka x hloubka): 88 mm x 482 mm x 724 mm *Hmotnost: 14.9 kg *Podpora instalace skříně: 4sloupková 19" skříň (sada ližin Synology – RKS1317) (Poznámka: Sada ližin se prodává samostatně) Ostatní *Ventilátor systému: 80 mm x 80 mm x 4 pcs *Režim otáček ventilátoru: Vysokorychlostní režim, Chladný režim, Tichý režim *Snadno vyměnitelný systémový ventilátor: ANO *Zotavení po ztrátě napájení: ANO *Hladina hluku: 57 dB(A) *Plánované zapnutí/vypnutí: ANO *Probuzení přes LAN / WAN: ANO J*ednotka/adaptér zdroje energie: 500 W *Náhradní zdroj energie: ANO *Vstupní střídavé napětí: 100 V na 240 V AC *Frekvence napájení: 50/60 Hz, Jednofázový *Spotřeba energie: 258.23 W (za chodu), 127.99 W (hibernace pevného disku) *British thermal unit: 881.12 BTU/hr (za chodu), 436.72 BTU/hr (hibernace pevného disku) Teplota *Provozní teplota: 0°C na 35°C (32°F na 95°F) *Teplota pro skladování: -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) *Relativní vlhkost: 5% na 95% RH Certifikace *EAC *VCCI *CCC *RCM *FCC *CE *BSMI Záruka *5 let (Poznámka: Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence.) Životní prostředí *Splňuje omezení RoHS Obsah balíčku *Hlavní jednotka X 1 *Balíček doplňků X 1 *Napájecí kabel střídavého napětí X 2 *Stručná instalační příručka X 1 Volitelné příslušenství *Expansion Unit: FX2421/RX1217sas *D4RD-2666-16G DDR4 ECC RDIMM *D4RD-2666-32G DDR4 ECC RDIMM *2.5" SATA SSD: SAT5200 *10GbE Karta síťového rozhraní: E10G18-T2 *10GbE Karta síťového rozhraní: E10G18-T1 *10GbE Karta síťového rozhraní: E10G17-F2 *Synology sada posuvných ližin - RKS1317 *VS360HD *VS960HD *Balíček Surveillance Device License Pack Více se dozvíte na webu výrobce: https://www.synology.com/cs-cz/products/FS3600

od 13131
Porovnať ceny

8portový gigabitový ethernetový neřízený přepínač s 1 vyhrazeným 10G/multigigovým portem Funkce *8 x porty Gigabit Ethernet *1 x 10G/Multi-Gig port *Energeticky účinný Ethernet pro maximální úsporu energie *Bez ventilátoru a ticho * Montáž na stůl nebo na stěnu Specifikace Šířka: 236 mm (9,3 palce) Hloubka: 101 mm (4,0 palce) Výška: 27 mm (1,1 palce) Hmotnost: 1,26 lb (0,58 kg) Gigabitové měděné porty: 8 Uplink port: 1 x 10G/Multi-Gig port Maximální počet položek MAC: 16 kB Velikost vyrovnávací paměti: 768 Kbit nebo 0,75 Mbit EEE: Ano Interní/Externí napájecí zdroj/Adaptér: Externí napájecí adaptér Max. spotřeba energie (v nejhorším případě. všechny použité porty, linkový provoz): 5,8 W Fanoušci: 0 Hladina akustického hluku @25C: 0 dBA Provozní teplota: 0° až 40° C (32° až 104°F) MTBF: 3 514 690 hodin (401 let)

od 141
Porovnať ceny

Description: 802.11ax (WiFi 6E) Dual-Radio Unified Pro Access Point Wireless Standard: IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a MIMO: MU-MIMO Wireless speed : *2.4GHz: 575 Mbps *5GHz: 4800 Mbps *6GHz: 4800 Mbps Frequency band: *2.4 GHz *USA (FCC): 2.412 to 2.462 GHz *Europe (ETSI): 2.412 to 2.472 GHz *5 GHz *USA (FCC): 5.15 to 5.35 GHz; 5.470 to 5.850 GHz *European (ETSI): 5.15 to 5.35 GHz; 5.470 to 5.725 GHz *6 GHz *USA (FCC): 5.925 to 6.425 GHz; 6.525 to 7.125 GHz *European (ETSI): 5.925 to 6.425 GHz Bandwidth: 20-, 40-,80- and 160-MHz Conducted typical transmit output power: *US (2.4GHz/5GHz) or +/6GHz): 24/28/24dBm *EU (2.4GHz/5GHz) or +/6GHz): 18/25/19dBm RF Design Antenna type: 4x4 + 2x2 Dual-optimized Antenna Antenna gain: *2.4 GHz: Peak Gain 3dBi *5 GHz: Peak Gain 5dBi *6 GHz: Peak Gain 6dBi Minimum Receive sensitivity: Min. Rx sensitivity up to -101 dBm WLAN feature Band Steering: Yes WDS/Mesh: Yes Fast roaming: Pre-authentication, PMK caching and 802.11r/k/v DCS: Yes Load balancing : Yes Advanced Cellular Coexistence: Yes Security *Encryption *WEP *WPA *WPA2-PSK *WPA3 Authentication: *WPA *WPA2 *WPA3-Enterprise *EAP *IEEE 802.1X *RADIUS authentication Access management: *L2-isolation *MAC filtering *Rogue AP detection Networking IPv6: Yes VLANs: Yes WMM: Yes U-APSD: Yes Management Operating mode: *Nebula Cloud managed *Controller-managed *Standalone ZON Utility: *Discovery of Zyxel switches, APs and gateways *Centralized and batch configurations *IP configuration *IP renew *Device reboot *Device locating *Web GUI access *Firmware upgrade *Password configuration Zyxel Wireless Optimizer: *WiFi AP planning *WiFi coverage detection *Wireless health management Web UI/CLI: Yes SNMP: Yes Physical Specifications Item Dimensions (WxDxH)(mm/in.): 180 x 180 x 42 mm / 7.09 x 7.09 x 1.65 Weight (g/lb.): 650g/1.43lb Packing Dimensions (WxDxH)(mm/in.): 197 x 190 x 60 mm / 7.76 x 7.48 x 2.36 Weight (g/lb.): 780g/1.72lb Included accessories: *Mount plate *Mounting screws MTBF (hr): 711,333 Physical Interfaces Ethernet port: *1 x 1/2.5Gbps LAN *1 x 1Gbps LAN Power: *PoE (802.3)at: power draw 21 W *DC input : 12 VDC 2A PoE Modes: *IEEE802.3af: No Wireless *IEEE802.3at: Unrestricted *IEEE802.3bt: Unrestricted

od 204
Porovnať ceny

Netgear M4300-96X Modular, Starter Kit s jedním APS600W zdrojem a šesti APM408F jednotkami (8x1G/10GBASE-X SFP+ Port Cards). 12 slotů pro karty portů APM, 2 sloty pro napájecí zdroje. Zcela nová řada přepínačů vyvinutá a zkonstruovaná pro rostoucí trh AV přes IP. Technické parametry *Porty: 48 x SFP+ (6 x APM408F) *Zdroj: 1 x APS600W *Až 96 portů 100M, 1G, 2,5G, 5G, 10G *Až 96 portů 1G, 10G *Až 24 portů 40G *1.920 Tbps Switching Fabric *Pevný ventilátor zepředu dozadu: 35.8dB (bez PoE), 66.8dB (max PoE) *Port správy: Ethernet: Out-of-band 1G port (zadní) *Konzola: RJ45 RS232 (zadní) *Konzola: Mini-USB (zadní) *Úložiště: USB (zadní) *Spotřeba: 566 W (bez PoE), 2006 W (max PoE) *Rozměry: 440 x 88 x 535 mm *Hmotnost: 16,28 kg Odkaz na web výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/fully-managed/m4300-96x/

od 11420
Porovnať ceny

TP-Link TL-SG1210P POPIS Switch nabízející devět GbE RJ-45 portů s podporou 8 x PoE+ a celkovým napájecím výkonem až 63 W. Dále nabízí jeden Gbit SFP slot pro uplink. Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace (Plug and play). Přepínací kapacita dosahuje až 20 Gbps a rychlost směrování až 14,88 Mpps. *PoE+ napájení (802.3af/at) s příkonem až 30 W na port *Celkový napájecí výkon až 63 W *Plug and play *Inteligentní správa napájení - Pokud celkové zatížení switche přesáhne 63 W, inteligentní správa napájení odpojí napájení na portu s nižší prioritou, aby byl zajištěn dostatek výkonu pro zařízení s vyšší prioritou a nedošlo k přetížení switche. Klíčové vlastnosti *Počet portů: 9 x GbE RJ-45, 1 x Gbit SFP slot *PoE: ano, až 30 W/port, celkový výkon 63 W *Kapacita switche: 20 Gbps *Rychlost směrování: 14,88 Mpps *Rozměry: 209 x 126 x 26 mm TECHNICKÉ PARAMETRY *Použití v exteriéru: ne *Provedení: samostatně stojící *Management: ne *Kapacita sběrnice (Gbps): 20 *Rychlost směrování (Mpps): 14,88 *Bez ventilátorů (fanless): ano *Stohovatelnost: ne *Vrstva OSI: L2 *Provozní teplota max (°C): 40 *Provozní teplota min (°C): +0 *PoE vstup: ne *PoE výstup: 802.3af/at *PoE výstup (počet): 8 *Displej: ne Síťová rozhraní *Gigabit LAN: ano *Rychlost portů: 1 Gb/s *Vstupy a výstupy *RJ-45 (počet): 9 *RS-232 port: ne Napájení *Podpora POE: ano *Typ napájení: externí adaptér *Vstupní napětí (V): 53,5 (DC) Fyzické vlastnosti *Barva: černá *Rozměry: 209 x 126 x 26 mm Ostatní *LED indikace: ano *Certifikace: CE, FCC, RoHS

Top