9257 produktov
Popis produktu Malé zařízení s velkým potenciálem - wAP ac LTE6 kit je dual-bandový domácí přístupový založený na oblíbeném odolném krytu wAP se zabudovaným LTE6 modemem, navíc s excelentním poměrem cena / výkon! Užijte si svou bezdrátovou síť kdekoliv - uvnitř i venku. wAP ac je konstruováno tak, aby poskytlo silné a spolehlivé pokrytí v téměř jakékoliv situaci a v jakémkoliv počasí. Může být vystaveno teplotám od -30°C do +60°C a jednoduše může být připevněno na zeď strop nebo trubku. Vysoká výbava Nenechte se zmýlit kompaktním provedením - zařízení je poháněno čtyřjádrovým procesorem taktovaným na 716MHz, kterému sekunduje 128MB pamět RAM, což mu umožní odbavit dostatek síťového provozu. Díky dual-chain dual-band (2.4GHz + 5GHz) bezdrátové rozhraní dostatečně pokryjete okolí a minimalizujete nežádoucí vlivy v zarušeném prostředí. Například svá domácí mobilní zařízení můžete připojit na 2.4GHz a 5GHz část vyčlenit pro zařízení, která jsou náchylná na kvalitu bezdrátového připojení - třeba streaming videí, VOIP apod. Podpora pásem Zařízení disponuje dvěma ethernetovými porty 10/100/1000Mbps a jedním miniPCIe slotem, který je osazen kartičkou R11e-LTE6 - LTE6 modemem kategorie 6 (300Mbps down / 50 Mbps up). Podporuje LTE pásma 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 25, 26, 38, 39, 40 a 41n. Vysoký výkon, dlouhá životnost, funkční a neintruzivní design - wAP ac LTE6 kit splní většinu požadavků bez ústupků z vaší strany. Obsah balení Zařízení Napájecí adaptér 24V/0.8A Držák na stůl Kovová páska Stahovací plastová páska Kovový úchyt na stěnu Gbit PoE injektor Kovový úchyt na strop Sada šroubků Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence:2.4 + 5 GHz (dual band), LTE WiFi standardy:802.11n, 802.11ac, 802.11b/g Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]:866 Přenosová rychlost - 2.4GHz [Mb/s]:300 Vysílací výkon 2.4GHz [dBm]:22 Vysílací výkon 5GHz [dBm]:24 2.4GHz MIMO:2 x 2 5GHz MIMO:2 x 2 Typ antény:Vestavěná Počet vestavěných antén:4 Zisk antény [dBi]:2,5, 4 Integrovaná 4G/LTE rádiová část:Ano Podporované 4G/LTE kanály:(1) 2100 MHz, (2) 1900 MHz, (3) 1800 MHz, (7) 2600 MHz, (8) 900 MHz, (20) 800 MHz, (38) 2600 MHz, (40) 2300 MHz, (5) 850 MHz, (12) 700 MHz, (41n) 2500 MHz, (17) 700 MHz, (25) 1900 MHz, (26) 850 MHz, (39) 1900 MHz Konektory a rozhraní Rychlost LAN:(2) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN:Ano Počet miniPCI-e slotů:1 Slot na SIM kartu:Ano Počet SIM slotů:1 Napájení Napájení přes PoE:802.3af, 802.3at, 18 .. 57V DC Typy PoE:PoE-In (pouze) Max. spotřeba energie [W]:16 Napájení přes konektor/svorkovnici:10 .. 57V DC Fyzické charakteristiky Provedení:Na zeď, Desktop, Venkovní, Stropní Tlačítka:Reset Provozní teplota [°C]:-30 až 60 Šířka [mm]:85 Výška [mm]:185 Hloubka [mm]:30 Hardware CPU:IPQ-4018 Frekvence CPU [MHz]:716 Počet CPU jader:4 Interní uložiště [MB]:16 RAM [MB]:128 Software Operační systém:RouterOS - L4 Podpora IPv6:Ano Výchozí IP adresa:192.168.88.1 Výchozí jméno a heslo:admin / -
od 169 €
Porovnať ceny
odkaz na stránky výrobce: https://meraki.cisco.com/products/switches/ms210-24
od 1878 €
Porovnať ceny
XGS4600-32-ZZ0102F32-port Managed Layer3+ Gigabit switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/SFP) + 4x 10Gbit SFP+ ports, physical stacking of up to 4 units via 10G, IP routing, redundant power supply
od 2213 €
Porovnať ceny
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Aktivní prvky standardu 802.11ac umožňují dosažení až 540Mbit reálné přenosové rychlosti (866Mbit datarate). Jsou podporovány 20/40/80MHz kanály a 256-QAM modulace. Zařízení podporuje client mode (CPE), point-to-point a point to multipoint (AP) mody a je zpětně kompatibilní s 802.11an prvky. NetMETAL je robustní voděodolná jednotka v kovovém pouzdře pro nasazení i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Robustní kovové tělo jednotky zajišťuje vynikající termoregulaci instalované elektrotechniky pracující na vysokých výkonech. Unikátní provedení pouzdra umožňuje snadnou manipulaci pomocí jedné ruky tam, kde není od věci se druhou raději přidržovat ;o) Jednotky jsou dodávány s předinstalovaným a aktivovaným operačním systémem RouterOS V5 L4, součástí dodávky je montážní příslušenství k instalaci na stožár či na DIN lištu, napájecí zdroj 24V s POE NetMETAL je osazen: - výkoným procesorem 720Mhz CPU - 128MB RAM pamětí - jedním Gigabit Ethernet portem - 802.11ac radiovým modulem - SFP portem - USB portem - dvěmi RP-SMA konektory pro připojení externí antény. Součástí dodávky: - 1x outdoor jednotka - 1x montážní příprava k uchycení jednotky na stožár/konzoli - 1x montážní příprava k uchycení jednotky na DIN lištu - 1x napájecí zdroj 24V 1.2A - 1x POE injektor TECHNICKÉ SPECIFIKACE CPU: QCA9557 720MHz network processor Memory: 128MB DDR2 onboard memory Ethernet One Gigabit port with Auto-MDI/X SFP: 1x SFP cage available Extras: Beeper, signal and status LEDs, voltage and temperature sensors Expansion: USB 2.0 port, 1x MiniPCIeslot, SIM slot (requires 3gminiPCIe card) Power options PoE-in: 8-30V DC on Ether1 (Non 802.3af) Consumption: 17W Dimensions: 143x247x48mm; Weight: 865g OS: MikroTik RouterOS, Level4 license, free product lifetime upgrades Wireless: QCA9882 5GHz 802.11ac Chains: Dual chain Connector: 2x RP-SMA Female (outside thread) Kit includes: - RB922/R921 outdoor unit - Power adapter 24V 1.2A - PoE injector - miniPCIe mounting screws - DIN rail mount - metal monting ring - 2x plastic mounting loops ! UPOZORNĚNÍ ! Výrobce Mikrotik neposkytuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. Pro venkovní instalace používat výhradně stíněnou kabeláž (FTP/SFTP) a jednotky korektně uzemnit (prostřednictvím integrovaného zemnícího členu či použitím ethernetové přepěťové ochrany).
od 120 €
Porovnať ceny
Archer BE400 Dvoupásmový Wi-Fi 7 router BE6500 *Dvoupásmová Wi-Fi 7 s rychlostí 6,5 Gb/s: Umožňuje zařízením pracovat plnou rychlostí. Užívejte si plynulé streamování v rozlišení 4K/8K, pohlcující hraní AR/VR a bleskurychlé stahování. *Multi-Link Operation (MLO): Přenáší data s klienty Wi-Fi 7 ve více pásmech současně, aby se zvýšila propustnost, snížilo zpoždění a zlepšila spolehlivost při různých síťových chováních. *2.5G kabelové připojení: 1× 2,5 Gb/s WAN port, 1× 2,5 Gb/s LAN port a 3× 1 Gb/s LAN porty nabízejí vysokorychlostní přenos dat. *Maximální pokrytí: 6× externí antény spolu s technologií Beamforming poskytují větší kapacitu, silnější a spolehlivější připojení a méně rušení. *Kompatibilní s EasyMesh: Kompatibilní s routery a extendery EasyMesh, které vytvářejí bezproblémovou Wi-Fi mesh síť pro celou domácnost a zabraňují výpadkům a zpoždění při přechodu mezi signály. *Snadné nastavení a použití: S aplikací Tether nebyla správa sítě nikdy jednodušší. *TP-Link HomeShield: Vylepšené zabezpečení chrání před nejnovějšími kybernetickými hrozbami. *Skvělá kompatibilita: Podporuje všechny generace a zařízení Wi-Fi a všechny poskytovatele internetu. Specifikace: *Frekvenční pásma: 2,4 GHz a 5 GHz *Rychlosti Wi-Fi:2,4 GHz: až 688 Mb/s a 5 GHz: až 5764 Mb/s *Porty:1× 2,5 Gb/s WAN port, 1× 2,5 Gb/s LAN port, 3× 1 Gb/s LAN porty *Antény: 6× externí anténa *Bezdrátové funkce: Multi-Link Operation (MLO), 1024-QAM, OFDMA, MU-MIMO, Beamforming *Bezpečnost: WPA3, TP-Link HomeShield *Správa: Aplikace Tether, webové rozhraní *Certifikace: CE, FCC, RoHS Stránky výrobce: https://www.tp-link.com/au/home-networking/wifi-router/archer-be400/
od 162 €
Porovnať ceny
M4200-10MG-PoE+ (GSM4210P) - Multigigabit Managed Switch with 8*2.5G and 2x10G SFP+ Layer 3 OVERVIEW *1G, 2.5G and 5G NBASE-T compliant access layer in campus LAN and midsize organizations networks *Line-rate 8 x 2.5G access layer and 2 x 10G aggregation for 802.11ac wireless access points with PoE+ full provisioning *Advanced Layer 2, Layer 3 and Layer 4 feature set including static routing and RIP dynamic routing *Multi-Gigabit NBASE-T enables 2.5X to 5X faster speeds up to 100m on legacy Cat5e/Cat6 cables - yet providing 100M and 1G backward compatibility *Whisper quiet 28.9dB acoustics when operating at 25°C (77°F), well below normal offices ambient background noise *Secure placement above drop-down ceilings, in air passageways and where other switches will not go, vertical or horizontal, flat or perpendicular *Easy Mount options whether it's directly on a wall, attached to a rectangular or round pole, or mounted in a standard 19-inch rack *PoE+ (30 watts per port) across all (8) Multi-Gigabit access ports with 240W budget *Low latency and scalable table size with 16K MAC, 1K ARP/NDP, 1K VLANs, 64 routes *SDN-Ready OpenFlow 1.3 support for maximum investment protection NETGEAR Warranty *This product is backed by a NETGEAR ProSAFE® Lifetime Hardware Warranty. *Lifetime Next Business Day Hardware Replacement. *Click here ( ) for coverage, availability and terms and conditions. *ProSUPPORT 24x7 Advanced Technical Support via phone for 90 days (Remote diagnostics performed by our technical experts for prompt resolution of technical issues). ProSUPPORT coverage can be extended by purchasing one, three, or five year contracts. *ProSUPPORT Lifetime 24x7 Advanced Technical Support via chat. (Remote diagnostics performed by our technical experts for prompt resolution of technical issues). TECH SPECS Model Description *Full Power PoE+ 8x2.5G and 2x10G Aggregation Switch For Wave 2 11ac AP Deployment Ordering Number *GSM4210P Acoustics *Whisper quiet 28.9dB @ 25°C (77°F) Power Consumption (Max) *281.6 Watts @ full PoE+ RJ45 Ports *8 x 1G / 2.5G including two of these ports with 5Gbps capability 10G Fiber SFP+ Ports *2 x SFP+ (1G and 10G speeds) Power over Ethernet *8 x PoE+ 30W ports PoE Budget (Watts) *240W Feature Set *Layer 3 (static routing and RIP dynamic routing) Management Ports *1G Ethernet service port for out-of-band management (OOB, RJ45) *RS232 straight-through serial RJ45 for local management console *Mini-USB port for local management console *USB port for local storage, logs, configuration or image files Form Factor *Easy Mount for standard rack mounting and plenum mounting on poles or walls WEBSITE *Technical specification: https://www.netgear.com/business/products/switches/managed/m4200.aspx#tab-techspecs
od 960 €
Porovnať ceny
Advanced Layer 3 Stackable Switch. 48x 1/10G SFP+ slot, 4x 40/100G QSFP28 slot and 2x PSU bays. PSU must be ordered separately. 1 year NCA support (Start date is shipment date from ATI - Grace period 90days)
od 23556 €
Porovnať ceny
OVERVIEW The NETGEAR M4300 Stackable Switch Series delivers L2/L3/L4 and IPv4/IPv6 cost-effective services for mid-enterprise edge with full PoE+ and SMB core deployments with unrivalled ease of use: 10 Gigabit models can seamlessly stack with 1 Gigabit models within the series, enabling spine and leaf line-rate stacking topologies. Non-stop forwarding (NSF) virtual chassis architectures provide advanced High Availability (HA) with hitless failover across the stack. Dual redundant, modular power supplies equipping full width models contribute to business continuity management. Layer 3 feature set includes static, dynamic and policy-based routing - as standard. Perfect for wireless access, unified communications and IP video, the NETGEAR M4300 Switch Series is also ready for the future, with Software-defined Network (SDN) and OpenFlow 1.3 enabled for your network. NETGEAR Warranty *This product is backed by a NETGEAR ProSAFE® Lifetime Hardware Warranty. * *Lifetime Next Business Day Hardware Replacement. Click here for coverage, availability and terms and conditions. *ProSUPPORT 24x7 Advanced Technical Support via phone for 90 days (Remote diagnostics performed by our technical experts for prompt resolution of technical issues). ProSUPPORT coverage can be extended by purchasing one, three, or five year contracts. *ProSUPPORT Lifetime 24x7 Advanced Technical Support via chat. (Remote diagnostics performed by our technical experts for prompt resolution of technical issues). TECH SPECS Product Number *M4300-52G Model Description *48x1G Stackable Managed Switch with 2x10GBASE-T and 2xSFP+ Ordering Number *GSM4352S Acoustics *31.5dB @ 25°C Power Consumption (Max) *47.4 Watts 1G RJ45 Ports *48 x 10/100/1000 10G RJ45 Ports *2 x 10GBASE-T (Fast Ethernet, 1G and 10G speeds) 10G Fiber SFP+ Ports *2 x SFP+ (1G and 10G speeds) Feature Set *Layer 3 (static, policy-based and RIP OSPF VRRP PIM dynamic routing) Management Ports *1G Ethernet service port for out-of-band management (OOB, RJ45) *RS232 straight-through serial RJ45 for local management console *Mini-USB port for local management console *USB port for local storage, logs, configuration or image files Form Factor *Full width with dual, redundant modular PSUs for business continuity WEBSITE *Technical specification:
od 2334 €
Porovnať ceny
AT-FS970M/16F8-SC The fiber versions of Allied Telesis FS970M Series are designed for high security and long distance connectivity at the edge of the network in government, high EMI environments, warehouses, business campuses, educational campuses, and large retail stores. The FS970M/16F8-SC includes 16 x 100FX(SC) MMF, 8 x 10/100TX ports and two Gigabit combo 10/100/1000T-SFP-SFP uplink ports, and features two internal AC power supplies. odkaz na stránky výrobce: https://www.alliedtelesis.com/products/switches/fs970m16f8-sc
od 1765 €
Porovnať ceny
HPE FlexNetwork 5140 24G PoE+ 4SFP+ EI switch. Řada přepínačů HPE FlexNetwork 5140 EI obsahuje gigabitové ethernetové přepínače, které podporují statické směrování, směrování OSPF a RIP Layer 3, praktické pevné uplinkové porty 10 GbE, PoE+, ACL, IPv6 a přináší úspory energie díky energeticky účinnému ethernetu. Unikátní technologie Intelligent Resilient Fabric (IRF) vytváří virtuální strukturu tím, že spravuje několik přepínačů jako jedno logické zařízení, které zvyšuje odolnost, výkon a dostupnost sítě a zároveň snižuje provozní složitost. Technické parametry *Spotřeba energie: 451 W (maximum) *Vstupní napětí: 100 - 240 VAC, rated -54 to -57 VDC *Porty: 24x RJ-45 autosensing 10/100/1000 porty, 4x 1000/10000 SFP+ porty *Směrovací/přepínací kapacita: 128 Gbps *Stacking capabilities: IRF 9 switches *Propustnost: až 96 Mpps *PoE: 370 W PoE+ *Funkce správy: IMC - Intelligent Management Center; SmartMC; Rozhraní příkazového řádku; Webový prohlížeč; Správce SNMP *Hmotnost: 4,5 kg *Rozměry: 4,36 x 44 x 26 cm
od 5490 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „CBS250-8FP-E-2G-EU“; „CBS250-8FP-E-2G-EU-RF“ ; „CBS250-8FPE2GEU-RF“ Ukončení prodeje 29.10.2024, nástupcem je: C1200-8FP-2G S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, inteligentní přepínače řady Cisco Business 250 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Řada Cisco Business 250 je nová generace cenově dostupných inteligentních přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost sítě s kompletní sadou síťových funkcí, které potřebujete pro spolehlivou obchodní síť. Tyto výkonné přepínače Gigabit Ethernet s uplinkem Gigabit nebo 10 Gigabit Ethernet poskytují několik možností správy, propracované možnosti zabezpečení a vyladěné funkce Quality of Service (QoS) a statické směrování Layer 3. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 14,88 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 20 Gb/s *Tabulka MAC: 8K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 2 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), access control list (ACL), quality of service (QoS), IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 8 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 2 x Gigabit Ethernet combo *Napájení určené pro PoE: 120 W *Počet portů podporujících PoE: 8 *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 268 x 185 x 44 mm *Hmotnost: 3,5 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A Držáky do racku nejsou součástí balení.
od 201 €
Porovnať ceny
Switch 5x 10/100/1000 Mb/s, Auto MDI/MDIX, Fanless - pasivní chlazení bez ventilátoru, non-blocking architektura, 2K MAC adresace, přepínací kapacita 10 Gb/s. Kovový obal. Externí zdroj. Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Popis produktu - hlavní parametry ideální řešení pro větší domácnosti a firemní sítě automatická detekce rychlosti 10/100/1000 Mb/s, TEG1005M je plně kompatibilní s každým zařízením fanless - neobsahuje žádný ventilátor, zcela pasivní chlazení bez managementu porty: 5x 10/100/1000 Mb/s RJ45 Auto MDI/MDIX forward. rychlost: 7,44 Mpps přepínací kapacita 10 Gb/s Quality of service: ano, dle IEEE 802.3x mód přepínání: Store-And-Forward podporované standarty a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab auto MDI/MDIX - automatická detekce křížených i nekřížených kabelů rychlost 2000 Mb/s Full Duplex pro každý port ochrana proti přepětí: 6 kV MAC tabulka: 2K MAC, auto aktualizace chlazení: Fanless - bez ventilátorů, pasivní montáž do rozvaděče: ne, desktop montáž na zeď: ano funkce Data Flow Control obsahuje externí zdroj LED Indikace: 5x Linka/Aktivita, 1x Napájení spotřeba: max. 2.5 W rozměry: 100 mm x 64 mm x 25 mm(L*W*H) pracovní teplota: -10oC ~ 45oC vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující) certifikace: CE/RoHS. Jednoduchá instalace Tenda TEG1005M je plně automatizovaná, a není nutné žádné nastavení. Stačí pouze připojit napájení a jednotlivé kabely RJ45, a TEG1005M se o vše postará. Díky funkci Auto MDI/MDIX není nutné ověřovat zdali připojujete křížené nebo nekřížené kabely, automaticky vše nastaví. Tenda TEG1005M přepíná data pomocí 5ti portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100/1000 Mb/s s automatickou detekcí rychlosti. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure. Maximální propustnost 10 Gb/s. Switch je napájen externím zdrojem který je součástí balení. Obsah balení 1x Tenda TEG1005M 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN) 1x Napájecí adaptér
od 19 €
Porovnať ceny
MikroTik S53UG+5HaxD2HaxD-TC & R11e-LTE7 Výkonný router s integrovaným LTE modemem a podporou Wi-Fi 6, vhodný pro domácí i firemní nasazení s vysokou propustností. Umožňuje připojení až 4x LAN 1G portů a 1x 2,5G portu pro vysokorychlostní síťové spojení. Technické parametry * Produktový kód: S53UG+5HaxD2HaxD-TC & R11e-LTE7 * Architektura CPU: ARM 64bit * CPU: IPQ-6010, 4 jádra, 4 vlákna * RAM: 1 GB * Úložiště: 128 MB NAND * Operační systém: RouterOS v7 (licence L4) * MTBF: cca 200 000 hodin při 25 °C * Testovaný provozní rozsah teplot: -40 °C až +70 °C * Napájení: 1x DC jack 12–28 V * Maximální spotřeba: 21,5 W (bez připojených modulů 15,5 W) * Chlazení: pasivní * Ethernet: 4× 1G porty, 1× 2,5G port * Wi-Fi 2,4 GHz: Wi-Fi 6, 574 Mbit/s, 2x2, QCN-5022, 3 dBi * Wi-Fi 5 GHz: Wi-Fi 6, 1200 Mbit/s, 2x2, QCN-5052, 6 dBi * LTE: kategorie 7 (DL 300 Mbps / UL 100 Mbps), MIMO DL 2x2, UL 1x1 * LTE FDD pásma: 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 32 * LTE TDD pásma: 38, 40, 41 * SIM slot: 1× Micro SIM * USB: 1× Type-A, podpora Power Reset, max. 1 A * Monitorování: CPU teplota, PCB teplota, napětí * Mode tlačítko: ano * Certifikace: CE, EAC, RoHS * Krytí: IP20 * Dodávané příslušenství: 24 V / 1,2 A napájecí adaptér, UTP kabel 1,5 m Odkaz na web výrobce: https://mikrotik.com/product/chateau_lte7_ax
od 100 €
Porovnať ceny
AdderView CATx1000IP představuje plně vybavený KVM switch s vysokou hustotou portů pro správu serverů a PC v multiplatformním prostředí. CATx 1000IP kombinuje podporu USB konzole, plnou sadu KVM funkcí a přenosu vysoce kvalitního videa a zvuku v CD kvalitě s velmi dobrou cenou, to vše v provedení desktop small form factor. Vlastnosti *Ovládání připojených zařízení přes lokální konzoli *Ovládání libovolnou PC, SUN nebo MAC klávesnicí a myší s funkcí multiplatformního remapování *Vysoký videovýkon s maximálním rozlišením 1600 x 1200 bodů, emulace DDC a funkce pro zobrazení věrných barev *Multiplatformní podpora *Možnost vytvoření až 16ti uživatelských profilů s různými oprávněními *Automatické kaskádování do max. počtu 128 připojených zařízení *RS232 port pro řízení KVM, upgrade firmware, synchronizaci s dalšími přepínači pro multivideo aplikace a dálkové ovládání switche *CAM moduly pro připojení zařízení usnadňují manipulaci s kabeláží a výrazně redukují její objem *KVM lze montovat do racku - 1 nebo 2 zařízení do 1U pozice Parametry *Podporovaná rozlišení: podporuje standardní videomódy platforem PC, SUN, MAC. Plná podpora DDC *Max. rozlišení: 1600 x 1200/ 60Hz *Kompatibilita: PC,SUN, MAC, RS/6000, Alpha, SGI s USB, PS/2 a SUN CAM moduly *Nezávislé na OS *Připojení lokální konzole: VGA HDD15, USB klávesnice/myš, audio *Konektory:8x RJ45 pro CAM moduly, 1xRJ45 10/100 pro připojení LAN, DB9 *Rozměry:198 x 120 x 44mm *Napájení: 100-240VAC, 50-60Hz *Provozní teploty: 0-40°C Certifikace:CE, FCC
od 584 €
Porovnať ceny
Model: HPE 5710 24XGT Switch: Ano Provedení switche: Rack Spínací kapacita: 960 Gbps Konektory: * 24x 10GBASE-T *6x QSFP+ Optika: Ano PoE: Ne Napájení: 100 VAC–240 VAC Rozměry: 440 x 44 x 460 mm Hmotnost: 8,55 kg Záruka: 1 rok
od 15634 €
Porovnať ceny
AT-x510DP-52GTXPSU not includedStackable Gigabit Top of Rack Datacenter Switch with 48 x 10/100/1000T, 4 x 10G SFP+ ports, Dual Hot Swappable PSU, Back to Front Cooling
od 4585 €
Porovnať ceny
ATEN Extender PC over IP - konzole USB + sériový port RS232 Extender nabízí ovládání KVM vzdáleného počítače připojeného přes jednotku CE770 po RJ45 kabelu. Má USB konektory a RS-232 sériový port. Zařízení navíc oproti předchozím typům nabízí možnost připojení a konfigurace zařízení připojeného přes sériový port RS-232. Vlastnosti: Lokální a vzdálená jednotka používají kabeláž Cat 5e Dual console operation – možnost ovládat PC lokálně nebo po vzdálené konzoli USB provedení klávesnice a myši RS-232 seriové porty - umožní připojit na sériový terminál pro konfiguraci (Lokální jednotka ), nebo sériová zařízení jako dotykové obr., skenery atp. (vzdálená jednotka) Vestavěný ASIC procesor pro optimalizaci signálů Sun/Mac podpora klávesnice Podpora stereo reproduktorů a stereo mikrofonu Výběr modu (Lokální jednotka) – Lokální nebo automatický mod, možnost volby i tlačítkem Vestavěná ochrana 8KV/15KV ESD proti přepětí a přepěťová ochrana 2KV Video – až 1920 x 1200 bodů rozlišení při 150m, 1280x1024 při 300m, podpora i širokouhlých formátů. Zapojitelné za chodu Možnost montáže do racku Multiplatformní podpora - Windows 2000/XP/Vista, Linux, FreeBSD Podpora Windows 7.
od 510 €
Porovnať ceny
KL1116VN ATEN 16-port Cat.5 KVM PS/2+USB, OSD, dual rail rack, 19" LED LCD, ovládání over IP 1local/1remote Špičkový KVM přepínač pro ovládání až 16 počítačů s PS/2 nebo USB rozhraním s možností ovládání přes Internet/LAN over IP. Ergonomické 19" LED LCD, klávesnice a touchpad pro pohodlné ovládání PC s možností připojení další externí konzole s VGA nebo DVI rozhraním. Exkluzivní vlastnosti: Vysoká třída bezpečnosti – podpora FIPS 140-2 level 1 bezpečnostního standardu FPGA grafický procesor s HD rozlišením až 1920 x 1200 bodů 2x rychlejší přenosová rychlost virtual media Vlastnosti: - integrovaná KVM konzole: LED LCD 19" monitor, klávesnice a touchpad - dual rail instalace do racku (monitor se posunuje nezávisle na klávesnici a touchpadu) - rotace LCD monitoru až 120 stupňů - podsvícená klávesnice - nativní rozlišení 1280x1024@75Hz lokálního monitoru - 1920 x 1200@60Hz; DDC2B pro vzdálený přenos - 16 portů pro ovládání připojených počítačů (při kaskádování více KVM přepínačů) - vzdálený přístup pro ovládání přes internet/LAN - propojení pomocí Cat 5/6 modulů pro úsporu místa (není součástí balení) - podpora PS/2 a USB, Sun Legacy (13W3), a sériového (RS-232) portu pro připojené počítače (řeší se výběrem vhodného modulu pro připojení PC) - extra konzole port pro možnost připojení další externí konzole - multiplatformní podpora: PC, Mac, Sun, Linux a VT100 based seriové zařízení - podpora externí USB myši - zámek konzole pro fixaci při nepoužívání konzole - tlačítko pro vypnutí LCD monitoru - přepínání tlačítkem, hotkey klávesou, OSD a přes webový prohlížeč - dva 10/100/1000 Mbps NICs porty LAN pro redudantní použití nebo dual IP použití - podpora Blade server - vysoké rozlišení na portu externí konzole monitoru až 1920 x 1200 @ 60 Hz,24-bit barevná hloubka * Kompatibilní KVM přepínače pro kaskádu: CS-1308, CS-1316, KH-1508A a KH-1516A V balení: 1x KL1116VN Cat 5 Dual Rail LCD KVM over IP Switch with a kit pro montáž do racku 2x SA0142 Serial Adapter (RJ45-F na DB9-M; DTE na DCE) 1x Napájecí kabel 1x Návod
od 4401 €
Porovnať ceny
General Device Interfaces • 802.11n/g Wireless LAN • Reset Button • 10/100 Fast Ethernet Port • WPS Button LEDs • Status / WPS • 3 segment Wi-Fi signal strength indicator Standards • IEEE 802.11n • IEEE 802.3u • IEEE 802.11g Antennas • Two external antennas PlugType • Region dependent Functionality WirelessSecurity • Wi-Fi Protected Access (WPA / WPA2) • WPS (PBC) Advanced Features • D-Link One-Touch Extender Setup Device Management • Supports QRS Mobile app for iPhone ,iPad, iPodtouch, and Android mobile devices • WebUI Physical Dimensions • 97.9 x 50.7 x 48.7 mm Weight • 97 grams Power • Input: 110 to 240 VAC, 50/60 Hz Temperature • Operating: 0 to 40°C • Storage:- 20 to 70°C Humidity • Operating: 10% to 90% non-condensing • Storage: 5% to 90% non-condensing
od 16 €
Porovnať ceny
WIRELESS Standards: *Wi-Fi 6 *IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz *IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz WiFi Speeds: AX3000 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160) 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) WiFi Range: 4-6+ Bedroom Houses (3-pack) TP-Link Mesh Technology Optional Ethernet backhaul work together to link Deco units to provide seamless coverage AI-Driven Mesh Intelligently learns the network environment to provide ideal Wi-Fi unique to your home 2× Antennas (Internal) Multiple antennas form a signal-boosting array to cover more directions and large areas Beamforming Concentrates wireless signal strength towards clients to expand WiFi range WiFi Capacity: High Dual-Band Distribute devices to different bands for optimal performance 2×2 MU-MIMO Simultaneously communicates with multiple MU-MIMO clients OFDMA Simultaneously communicates with multiple WiFi 6 clients 4 Streams More than enough bandwidth for connected devices Working Modes: *Router Mode *Access Point Mode HARDWARE Processor:1 GHz Dual-Core CPU Button Reset Button Ethernet Ports *3× Gigabit Ports *Per Deco Unit *Supports WAN/LAN auto-sensing Power: 12V ?1.5A SECURITY WiFi Encryption: *WPA-Personal *WPA2-Personal *WPA3-Personal Network Security: SPI Firewall Access Control HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner Guest Network: 1× 5 GHz Guest Network 1× 2.4 GHz Guest Network SOFTWARE Protocols: IPv4 IPv6 Service Kits:HomeShield Parental Controls: HomeShield Parental Controls Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports WAN Types: Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP Quality of Service: HomeShield QoS QoS by Device Cloud Service: OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS NAT Forwarding: Port Forwarding UPnP IPTV: IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN DHCP: Address Reservation DHCP Client List Server DDNS: TP-Link Management: Deco App PHYSICAL Dimensions (W×D×H): 4.33 × 4.33 × 4.49 in (110 × 110 × 114 mm) Package Contents: Deco X50 (1-pack) 1 Deco X50 unit 1 RJ45 Ethernet cable 1 Power adapter 1 Quick Installation Guide Deco X50 (2-pack) 2 Deco X50 units 1 RJ45 Ethernet cable 2 Power adapters 1 Quick Installation Guide Deco X50 (3-pack) 3 Deco X50 units 1 RJ45 Ethernet cable 3 Power adapters 1 Quick Installation Guide OTHERS System Requirements: Android 4.4 or later, iOS 9.0 or later Certifications: CE, FCC, RoHS, RCM Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
od 215 €
Porovnať ceny
Deco Wi-Fi pro celý dům Deco M5(2-Pack) Rychlost. Stabilita. Všude. - Deco je nejjednodušší cesta, jak zaručit, aby Wi-Fi signál byl silný v každém koutku vašeho domu. Užijte si rychlé a stabilní Wi-Fi připojení i pro celou armádu zařízení s pokrytím 350 m2 (dvě jednotky). Nastavení již nemůže být snadnější díky aplikaci Deco, která vás provede jednotlivými kroky. Již žádné mrtvé zóny - Systém pokrytí celého domu Wi-Fi signálem umožňuje eliminovat místa se slabým signálem. Už nebudete muset pobíhat a hledat místo, kde bude signál stabilní. Chcete pokrýt větší plochu? Stačí přidat další jednotky Deco. Konec čekání - Unavuje vás nekonečně dlouhé načítání čehokoli? V našich domovech se stále zvětšují počty elektrických „hraček“, které hladově hltají šířku pásma, takže potřebujete síť, jež tyto nároky zvládne. A protože Deco používá bezdrátovou technologii 802.11ac, která je třikrát rychlejší než u routerů předchozí generace, dokáže zajistit připojení bez zadrhávání pro více než 100 připojených zařízení. Lze připojit přes 100 zařízení Hladký přechod mezi jednotlivými zónami pokrytí - Jednotky Deco vzájemně spolupracují tak, aby vytvářely ucelenou Wi-Fi síť. Když budete procházet domem, váš chytrý telefon nebo tablet se automaticky přepojí na tu jednotku Deco, která mu nabídne nejvyšší rychlost, a vy žádné zlomy v připojení vůbec nezaznamenáte. Nastavení je nyní ještě mnohem jednodušší - Vybalte jednotky Deco, nainstalujte si aplikaci a pak jednoduše postupujte podle pokynů na displeji. Deco se o vše ostatní postará a vaše síť bude nastavená a funkční během chvilky. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI *Deco využívá systém více jednotek současně, které zajistí bezproblémové pokrytí signálem Wi-Fi a přecházení mezi jeho jednotlivými částmi v rámci celého domu – zbavte se míst se slabým signálem jednou provždy! *Díky vyspělé technologii Deco Mesh jednotky vzájemně spolupracují a vytvářejí jednu sjednocenou síť v celém domě s jedním názvem. Když budete domem procházet, zařízení se budou automaticky připojovat vždy k té jednotce Deco, která jim zajistí signál s nejvyšší možnou rychlostí. *Systém Deco M5 se dvěma jednotkami zvládne pokrýt 350 m2. A pokud byste potřebovali pokrýt ještě větší plochu, stačí kdykoli přidat další jednotku Deco. *Deco M5 poskytuje rychlé a stabilní připojení s rychlostí až 1267 Mb/s a funguje ve spojení s jakýmkoli typem poskytovatele internetového připojení (ISP) a modemem. *Deco dokáže zvládat provoz i pro velmi zatížené sítě a poskytuje připojení bez zadrhávání a zpoždění pro více než 100 zařízení současně. *Bezpečnostní balík TP-Link HomeCare™ je sada individuálně přizpůsobených a zabezpečených funkcí, která obsahuje rodičovskou kontrolu, integrovaný antivirus a řízení kvality služeb (QoS). *Nastavení je ještě snadnější než dosud díky aplikaci Deco, která vás provede jednotlivými kroky. TECHNICKÁ SPECIFIKACE Napájení *Vstup síťového adaptéru: 100-240V ~ 50/60 Hz 0,4A *Výstup síťového adaptéru: 12 V = 1,2 A Hardwarové parametry *Procesor: 4-jádrový procesor *Rozhraní: 2x LAN / WAN Gigabit Ethernet porty *Tlačítka: 1x Resetovací tlačítko na spodní straně *Externí zdroj napájení: 12 V/1.2 A *Rozměry: ?120 mm x 38 mm (?4.7 palce x 1.5 palce) *Anténa: 4x interní anténa na jednotku Deco *Bluetooth verze: 4.2 a vyšší Bezdrátové specifikace *Bezdrátové standardy: IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz *Frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz *Rychlost signálu: 400 Mbps při 2,4 GHz / 867 Mbps při 5 GHz *Přenosový výkon: FCC:
od 128 €
Porovnať ceny
TP-Link Deco BE68 – 8streamový třípásmový Wi-Fi 7 Mesh systém Deco BE68 poskytuje ultra vysokorychlostní Wi-Fi 7 s celkovou rychlostí až 14 Gb/s (6 GHz: 8647 Mb/s, 5 GHz: 4324 Mb/s, 2,4 GHz: 688 Mb/s). Kombinuje bezdrátový a kabelový backhaul, podporuje Multi-Link Operation (MLO) a 320MHz kanály pro maximální propustnost a minimální latenci. Výhody a funkce * 8x interní high-gain antény * Tri-band Wi-Fi 7 s pásmem 6 GHz * Multi-Link Operation (MLO) – současné odesílání a přijímání dat napříč pásmy * 320 MHz kanály pro více souběžných přenosů * Kompatibilita se všemi Wi-Fi generacemi * TP-Link HomeShield – komplexní ochrana sítě, rodičovská kontrola, IoT zabezpečení * Kombinované bezdrátové a kabelové backhaul propojení Wi-Fi specifikace Standardy: * Wi-Fi 7, IEEE 802.11be/ax (6 GHz) * IEEE 802.11be/ax/ac/n/a (5 GHz) * IEEE 802.11be/ax/n/b/g (2,4 GHz) Rychlosti: * 6 GHz: 8647 Mb/s * 5 GHz: 4324 Mb/s * 2,4 GHz: 688 Mb/s * Mesh technologie – AI-driven, inteligentní pokrytí domácnosti * 8 streamů, 3×3 MU-MIMO, OFDMA Bezpečnost a VPN * SPI firewall a kontrola přístupu * HomeShield Security – ochrana IoT, blokace škodlivých webů, IPS, DDoS prevence, skener domácí sítě * Wi-Fi šifrování: WPA/WPA2/WPA3-Personal * VPN Server & Client: OpenVPN, PPTP, L2TP/IPSec, WireGuard * Host Wi-Fi sítě pro každé pásmo (6 GHz, 5 GHz, 2,4 GHz) Hardware * Ethernet porty: 1× 10 Gbps, 1× 2.5 Gbps, 1× 1.0 Gbps (WAN/LAN auto-sensing) * 1× USB 3.0 port (FTP/Media/Samba server) * Tlačítka: Reset, WPS Software a pokročilé funkce * Reboot schedule, Tapo/Kasa onboarding, IoT izolace * Statická směrovací pravidla, preference uzlu/pásma * WAN typy: Dynamic IP, Static IP, PPPoE, PPTP, L2TP * HomeShield QoS a QoS by device * Správa přes Deco App nebo web (HTTP/HTTPS) Fyzické parametry * Rozměry: 107,5 × 107,5 × 176 mm * Provozní teplota: 0°C~40°C * Skladovací teplota: -40°C~60°C * Provozní vlhkost: 10%~90% RH * Skladovací vlhkost: 5%~90% RH Obsah balení * Deco BE68 (1, 2 nebo 3 jednotky podle balení) * Ethernet kabel RJ45 * Napájecí adaptéry * Rychlý instalační průvodce Certifikace * CE, FCC, RoHS Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-be68/(eu)%20v1%20(1-pack)/
od 311 €
Porovnať ceny
TP-Link InSight S285 (2.8mm) TP-Link InSight S285 je 8MPx venkovní dome kamera s 24hodinovým plnobarevným obrazem, chytrou detekcí osob i vozidel a vysokou odolností IP67 a IK10. Nabízí spolehlivý dohled s vylepšeným obrazem, obousměrným zvukem a možností aktivní ochrany. Vlastnosti * 4K (8MPx) Ultra HD a 24h plnobarevné zobrazení * Analýza lidí a vozidel * Rozlišení lidí a vozidel * Chytrá detekce * Technologie vylepšení obrazu * Aktivní ochrana a obousměrný zvuk * Vodotěsnost IP67 a ochrana proti vandalismu IK10 * Komprimační technologie H.265+ Technické specifikace *Model: InSight S285 (2.8mm) *Snímač: 1/2.7" Progressive Scan CMOS *Clona: F1.6 *Ohnisková vzdálenost: 2.8 mm *Zorný úhel: 110° H / 58.1° V / 133.5° D *Noční vidění: IR LED do 30 m + bílé LED do 30 m *Rozlišení: 3840 × 2160 (4K) *Snímková frekvence: až 25 fps (hlavní a substream) *Komprese videa: H.265+/H.265/H.264+/H.264 *WDR: 120 dB (DWDR při aktivní analytice) *Obrazové funkce: BLC, 3D DNR, HLC, SmartIR, ROI, zrcadlení, maskování *Zvuk: Vestavěný mikrofon a reproduktor, obousměrná audio komunikace *Úložiště: MicroSD karta až 512 GB *Chytrá detekce: vniknutí, překročení čáry, loitering, opuštěný/odebraný objekt, abnormální zvuk, změna scény *Klasifikace objektů: osoby a vozidla *Síťové rozhraní: 1× RJ45 10/100 Mbps, PoE *Napájení: 12 V DC ± 5 % / PoE (802.3af/at), max. 12.3 W *Provozní teplota: -30 až 60 °C *Krytí: IP67, IK10 *Rozměry: 122 × 122 × 89 mm *Hmotnost: 0.62 kg *Certifikace: CE, FCC, VCCI, BSMI, KC, ONVIF Součástí balení Kamera VIGI, vodotěsné příslušenství, montážní sada, rychlý průvodce Odkaz na web výrobce: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/vigi-network-camera/insight-s285/v1%20(2.8mm%20lens)/#highlights
od 183 €
Porovnať ceny
TP-Link TL-SF1016DS 16-Port 10/100Mbps Switch Green PŘEHLED/OVERVIEW * Inovativní technologie úspory energie ušetří až 25 % spotřeby * Podporuje řízení toku IEEE 802.3x pro plně duplexní režim a Backpressure pro poloduplexní režim * Neblokovaná přepínací architektura předává a filtruje pakety plnou kabelovou rychlostí pro zajištění maximální propustnosti * Přepínací kapacita 3,2 Gbit/s * Uložení a předání; schéma přepínání * Funkce Auto MDI/MDIX eliminuje potřebu křížených kabelů * Podporuje automatické učení adres MAC a Auto-aging * Funkce automatického vyjednávání portů zajišťuje inteligentní integraci mezi hardwarem 10 a 100 Mbit/s * Provedení typu Plug and Play usnadňuje instalaci * Provedení bez ventilátorů zajišťuje tichý provoz SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS HARDWAROVé FUNKCE Standardy a protokoly * IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Rozhraní * 16 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) Síťová media * 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) * 100BASE-TX: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) Fan Quantity * Fanless Napájení * 100-240VAC, 50/60Hz Rozměry (š*h*v) * 294×180×44 mm Spotřeba * Maximum: 2.23W (220V/50Hz) * VÝKON Switching Capacity * 3.2Gbps Tabulka MAC adres * 8K Buffer Memory * 2Mb Rychlost předávání paketů * 2.38Mpps Green Technology * Innovative energy-efficient technology saves power up to 25% Transfer Method * Store-and-Forward JINÉ Certifikace * FCC, CE, RoHS Obsah balení * 16-Port 10/100Mbps Desktop/Rackmount Switch * Power Cord * Installation Guide * Rackmount Kit * Rubber Feet Systémové požadavky * Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™, Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Provozní prostředí * Operating Temperature: 0°C~40°C * Storage Temperature: -40°C~70°C * Operating Humidity: 10%~90% non-condensing * Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
od 39 €
Porovnať ceny
Managed Switch DGS-1530-28S Řada DGS-1530 je součástí řady stohovatelných inteligentních přepínačů Layer 2 od společnosti D-Link, která poskytuje kabelové gigabitové rychlosti pro metropolitní ethernetové a kampusové sítě. * 24 portů Gigabit SFP pro downlink * 4 porty 10G SFP+ pro uplink * 6kV přepěťová ochrana na všech gigabitových ethernetových portech * Fyzické stohování až 9 switchů * Podpora Redundant Power Supply (RPS) * ZTP (Zero-Touch Provisioning) * Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) * IEEE 802.1ag pro správu chyb připojení * ITU-T Y.1731 pro měření zpoždění * Správa pomocí síťového řadiče Nuclias Web výrobce: https://www.dlink.com/cz/cs/products/dgs-1530-28s-24-port-gigabit-stackable-smart-managed-fiber-switch
od 1025 €
Porovnať ceny
Popis produktu Radomový kryt s označením IsoBeam lze použít pro tyto antény: PBE-5AC-620 PBE-M5-620 RD-5G30-LW Instalace radomu je velmi rychlá a snadná - vyžaduje utažení pouze jednoho šroubu. Inovativní konstrukce radomového ISOBEAM krytu zaručuje vynikající vlastnosti, hlavně odolnost proti rušení v použití více antén na jednom místě.
od 77 €
Porovnať ceny
Řada switchů Aruba CX 6300 je moderní, flexibilnía inteligentní rodina stohovatelných přepínačůAOS-CX, která jsou ideální pro podnikový přístupa agregaci. Tento model má 48 portů Smart Rate1/ 2,5/ 5 GbE Class 8 PoE (90W) 2x SFP56 , 2x2x slot pro napájecí zdroje, 1x slot pro fanobsahuje 2x JL669B Fan Tray Porty*(48) 1/ 2,5/ 5/10Gb-T Class 6 PoE*(2) 50G SFP56 portů*(2) 25G SFP28 portů Paměť a procesor*Čtyřjádrový ARM Cortex™ A72 @ 1,8 GHz, 8 GBDDR4*32 GB eMMC*16 MB sdílené vyrovnávací paměti paketů Latence*1 Gbps: 4,24µSec*10Gbps: 1,5µSec*25Gbps: 1,91µSec*50Gbps: 3,49µSec Propustnost*580 Mpps Přepínací kapacita*780 Gbps PoE napájení*Až 2 880 W, v závislosti na modelu anainstalovaných napájecích zdrojích Možnosti stohování*Až 10 přepínačů ve stacku Funkce správyCLI*Aruba AirWave*Aruba Central*Aruba Aruba NetEdit*SNMP v2c/v3*RMON parametry napájení*100-120 / 200-240 VACSpotřeba energie*184 W (maximum) *4,4 x 44,2 x 38,5 cm *5,48 kgOdkaz na web výrobce:https://www.arubanetworks.com/products/switches/6300-series/#specs
od 17782 €
Porovnať ceny
Max. 2688 × 1520 @ 30 snímok / sPevný objektív 2,8mm/4mm/6mm/8mmH.265 +, H.264 +, H.265, H.264 120dB WDRPoužíva technológiu DarkfighteZníženie falošných poplachov podľa klasifikácie cieľa človeka a vozidla založenej na hlbokom učení 12 VDC a PoE (802.3af, trieda 3)Zabudovaný slot pre micro SD / SDHC / SDXC, až 128 GBBLC / 3D DNR / HLC / ROI 0,012 Lux (F1,6, AGC zap.), 0 Lux s IRVstavaný reproduktorStroboskopické svetlo a zvukový alarmVnútorná kamera Technické parametreDS-2CD2346G1-I/SLKameraObrazový senzor 1/2.7" Progressive Scan CMOSCitlivosť 0.012 Lux @ (F1.6, AGC zap.), 0 Lux s IRRýchlosť uzávierky 1/3 s to 1/100,000 sPomalá uzávierkaÁnoDeň & NocIR Cut filterDNR 3D DNRWDR 120dBNastavenie uhlaPan: 0° - 360°, tilt: 0° - 75°, otáčanie: 0° - 360°ObjektívTyp objektívu 2.8/4/6/8mmClonaF1.6ZaostrenieFixnéUhol pohľadu2.8 mm, horizontálny: 104°,vertikálny: 58°, diagonálny: 124°4 mm, horizontálny: 83°,vertikálny: 44°,diagonálny: 99°6 mm, horizontálny: 51°, vertikálny: 28 diagonálny: 58°8 mm, horizontálny: 39°,vertikálny: 21°, diagonálny:45°Držiak objektívuM12IRIR dosvitDo 30 mVlnová dĺžka 850nmKompresný štandardVideo kompresiaMain stream: H.265/H.264Sub stream: H.265/H.264/MJPEGTretí stream: H.265/H.264H.264Hlavný profil / Vysoký profilH.264+Podporuje hllavný streamH.265Hlavný profilH.265+Podporuje hllavný streamPrenosová rýchlosť videa 32 Kbps až 16 MbpsInteligentné funkcieAnalýza správaniaDetekcia prekročenia línie, detekcia narušenia, detekcia vstupu do oblasti, detekcia odchodu z oblasti, zníženie falošných poplachov podľa klasifikácie cieľov ľudí a vozidiel na základe hlbokého učenia; Pri H265+ nie sú podporované tri streamy alebo detekcia pohybu a analýza správaniaDetekcia výnimiekDetekcia zmeny scényObrazMax. rozlíšenie 2688 × 1520Hlavný stream50Hz: 25fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720)60Hz: 30fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720)Sub stream50Hz: 25fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240)60Hz: 30fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240)Tretí stream50Hz: 25fps (1280×720, 640×480, 640×360, 320×240)60Hz: 30fps (1280×720, 640×480, 640×360, 320×240)Vylepšenia obrazuBLC, HLC, 3D DNRNastavenia obrazuSýtosť, jas, kontrast, ostrosť, AGC, vyváženie bielej pomocou klientskeho softvéru alebo webového prehľadávačaDay/Night SwitchDeň / Noc / Automaticky / Časový rozvrh / Spúšťané alarmovým vstupom / Spúšťané videomROI (Región záujmu)Podpora 4 fixných oblastí pre hlavný stream a sub stream osobitneSieťSieťové úložiskoMicro SD/SDHC/SDXC karta (128 GB), lokálne úložisko a NAS (NFS, SMB / CIFS), ANRSpustenie alarmuDetekcia pohybu, tamper alarm, odpojenie od siete, konflikt IP adries, neoprávnené prihlásenie, plný HDD, chyba HDDProtokolyTCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP,SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, BonjourVšeobecné funkcieReset jedným tlačidlom, ochrana proti blikaniu, tlkot srdca, ochrana heslom, maska na ochranu súkromia, vodoznak, filter IP adriesVerzia firmvéruV5.5.72APIONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPISimultánne živé zobrazenieDo 6 kanálovPoužívateľ / HostiteľAž 32 používateľov. 3 užívateľské úrovne: administrátor, operátor a užívateľKlient iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500Webový prehliadačIE8+, Chrome 41.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0-11RozhranieAudioVstavaný reproduktor, maximálna hladina akustického tlaku: 96 dBKomunikačné rozhranie 1x RJ45 10M/100M samo-nastaviteľný Ethernet portZabudované úložiskoVstavaný slot microSD / SDHC / SDXC, až 128 GBTlačidlo ResetÁnoSVCPodpora kódovania H.265 a H.264VšeobecnéPracovná teplota -30 °C to +60 °CPracovná vlhkosť 95% alebo menej (nekondenzovaná)Napájanie 12 VDC ± 25%, PoE(802.3af, class 3)Spotreba energie 12 VDC, 0.5 A, max. 6 W; PoE: (802.3af, 36 V to 57 V), 0.3 A to 0.1 A, max. 7.5 WMateriálKov a plastRozmery Φ 138.3 × 126.3 mmHmotnosť 430 g
od 208 €
Porovnať ceny
Kamera IP - vnútorná / fixná / FullHD / microUSB / WIFI NEDIS WIFICI11CWT: táto Smart Home IP Kamera predstavuje základný doplnok akéhokoľvek inteligentného domáceho systému a pripája sa priamo k Vašej domácej Wi-Fi sieti - k jej spúšťaniu pohybom alebo zvukom v miestnosti nie je vyžadovaný žiadny ďalší adaptér dodatočný senzor pre sledovanie klímy v tejto jednotke možno tiež používať na monitorovanie okolitej teploty a vlhkosti v miestnosti plne kompatibilný so všetkými ostatnými produktmi radu Nedis SmartLife domáca automatizácia je opäť o niečo jednoduchšia túto jednoduchú kameru možno ľahko pripojiť k existujúcej Wi-Fi sieti, aby v miestnostiach monitorovala akýkoľvek zvuk či pohyb aby dosiahla absolútne čistého obrazu, vyhotovuje záznam v FULL HD rozlíšení (1 280 × 720 pixelov) vďaka režimu nočného snímania s dosahom 5 metrov kamera navyše vyhotovuje rovnako kvalitný obraz aj v noci kamera podporuje kartu microSD s kapacitou až 128 GB (nie je súčasťou balenia), ktorá jej zaručí dostatok miesta na záznam vďaka prispôsobivej a ohybnej konštrukcii ju možno umiestniť kamkoľvek v miestnosti, odkiaľ bude svojim senzorom 1/4" CMOS zaznamenávať v zornom uhle 110° spolu s jednotkou je dodávaný aj držiak kamery pre pripevnenie na steny miestnosti táto Smart IP Kamera ponúka obojsmernú komunikáciu (hovorenie i počúvanie) a možno ju teda používať aj ako detskú opatrovateľku, ktorá prenáša čistý zvuk v zariadení je tiež nainštalovaný senzor vlhkosti a klímy, ktorý poskytuje informácie o klíme v miestnostiVlastnosti:chytrá IP Kamera: automaticky reaguje a zaznamenáva akýkoľvek pohyb a zvuk v miestnostiFULL HD rozlíšenie: pre nahrávanie krištáľovo čistého záznamujednoduché pripojenie priamo k Vašej sieti Wi-Fi: nie je vyžadovaný žiadny samostatný adaptérmožno ju tiež použiť ako detskú opatrovateľku (s obojsmernou komunikáciou) a ako senzor pre kontrolu klímy (reagujúce na okolité klímu) dodáva sa s nástenným držiakom pre jednoduché upevnenie k stenám plne kompatibilný so všetkými ostatnými produktmi radu Nedis SmartLife nočné videniebezdrôtová technológia: Wi-Fifarba: Bielamax. rozlíšenie: 1080Prozhranie: USB (Micro)aplikácia na stiahnutie pre Android & iOSfrekvenčný rozsah: 2400 - 2483.5 MHzLED: 1max. rádiového prenosu energie: 18.5 dBmmegapixel: 2 Mpixelnočné videnie: 10 mobjektív: 2.5 mmobrazový čip: 1/4 "CMOSprevádzková teplota: 0 - 50 ° Cvstupné napätie: 5 VDCzisk antény: 3 dBiuhol záberu: 110 °Obsah balenia:IP kamera senzor pre sledovanie klímy kábel USB sieťový adaptér držiak kamery stručná inštalačná príručka
od 39 €
Porovnať ceny
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW1200T-A-0280B Kľúčové vlastnostiSnímač 1/2,7" CMOSPočet snímok 25 snímok/s@1080P2D-DNR, BLC, HLC, D-WDR, AGCObjektív 2,8 mmMaximálny dosah reflektora IR až do 20 mStupeň ochrany IP67Napájanie 12 V DC / 300 mAÚčelKamera sa môže používať na monitorovanie naprskladyparkoviskáveľkoobchodníciškolymaterské školyPopisKAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW1200T-A-0280B je určený na rôzne aplikácie vonkajšie a vnútorné Puzdro umožňuje montáž na strop aj na stenu Fotoaparát je založený na obrazovom snímači najvyššej kvality, ktorý dosahuje rozlíšenie 2MPX To umožňuje rozpoznať mnohé detaily a identifikovať osoby. Zariadenie je vybavené 2,8 mm objektív čo nám dáva široký uhol záberu kamery pre účinný dohľad. Zabudovaná stránka infračervený osvetľovač s dosahom až 20 m zabezpečuje viditeľnosť aj v úplnej tme, čo umožňuje pozorovanie v noci.Prenos signáluPrenos HD signálu cez koaxiálny kábel do 500 m, pomocou krútenej dvojlinky do 300 m.Prenos troch signálov cez jeden kábelTechnológia HD-CVI umožňuje, aby obrazové, zvukové a riadiace signály prechádzali jediným káblom.Porovnanie rozlíšení Ohnisková vzdialenosť objektívuOptický prvok je nevyhnutnou súčasťou každého fotoaparátu. Ohnisková vzdialenosť objektívu určuje zorný uhol fotoaparátu - čím menšia je ohnisková vzdialenosť, tým väčší je zorný uhol. Najkvalitnejšie šošovky sú vyrobené zo skla.ICR - Mechanický infračervený filter Trieda únikuKryt kamery je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorá poskytuje ochranu proti vandalizmu. Konštrukcia umožňuje prevádzku kamery vo vonkajšom prostredí a je odolná voči meniacim sa poveternostným podmienkam.Doplnkové prvky Rozmery Technické špecifikácieŠtandardné AHD, HD-CVI, HD-TVI, PALSnímač 1/2,7" CMOSVeľkosť matice 2.1MpxUznesenie 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 720 - 720p, 960 x 576 - 960HObjektív 2.8 mmUhol pohľadu 103°Rozsah IR osvetľovača 30mNastavenie výkonu IR osvetľovača AutomatickéVideo výstup AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1Vpp / 75ΩPomer signálu k šumu (S/N) > 65 dBOSD ponuka na obrazovke ÁnoNapájanie 12V DC / 300mASpotreba energie ≤ 3.6WBývanie Kompaktný, hliníkFarba BielaTrieda úniku IP67Prevádzková teplota -40°C ... 60°CHmotnosť 0.36 kgRozmery 176 x 72 x 72 mmVýrobca/značka DAHUAVybrané funkcie:D-WDR - široký dynamický rozsah osvetlenia2D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazochAnti-Flicker - technológia, ktorá eliminuje efekt blikania obrazu, ktorý unavuje očiBLC/HLC - kompenzácia podsvietenia/osvetleniaICR - Mechanický infračervený filterAGC - automatické nastavenie zosilnenia obrazuAutomatické vyváženie bielejZóny súkromiaZrkadlo - Zrkadlový obrazOstrosť - Zaostrenie kontúr obrazu
od 67 €
Porovnať ceny
Switche