Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Poškodený obal - 2 ks 8xGbE PoE(802.3af/at/bt, PoE budget 110W), 1xGbE RJ-45, 1xSFP 100M/1G slot, extend-mode až 250m(PoE@10Mbps), VLAN, PoE watchdog, STP/RSTP, Link Aggregation, Static MAC, Port-based mirroring, port isolation, bandwidth control, 4kV přepěťová ochrana

od 215
Porovnať ceny

EAP215-Bridge KIT Vnútorný/vonkajší prístupový bod Omada Wireless Bridge 5 GHz 867 Mb/s 802.11ac pre až 867 Mbps pri rýchlosti bezdrôtového prenosu na 5 GHz.*1 Ideálne pre dlhodobý bezdrôtový prenos až do 5 km.*2 Automatické párovanie a flexibilné LED diódy pre efektívne nasadenie. 3× Gigabit Ethernetové porty pre viac pripojení vysokorýchlostných IP kamier.*6 Podpora Omada SDN pre vzdialený a centralizovaný manažment. Odolná IP65 krytie proti počasiu a ochrana proti blesku 6kV zaisťujú vhodnosť pre všetky poveternostné podmienky.*3 Podpora Passive PoE pre flexibilné nasadenie (adaptér je súčasťou balenia). HARDWARE FEATURES Interface 3x Gigabit Ethernet Ports*6 Button Reset Power Supply 12V DC / 24V Passive PoE (Passive PoE adapter included.) Power Consumption 11.5W Dimensions ( W x D x H ) 3.1 x 2.4 x 8.8 in (79 × 60 × 224 mm) Antenna Type Internal 2×2 Dual-polarized directional MIMO antennas 5 GHz: 11.0 dBi Horizontal:35°, Vertical: 35° Weatherproof Enclosure IP65 Mounting Pole mounting (Accessories included) WIRELESS FEATURES Coverage 5000m(16400ft)5 Wireless Standards IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Frequency 5 GHz Signal Rate 5 GHz: Up to 867 Mbps Wireless Functions • Mesh*4 • MU-MIMO: 5G 2x2 MU-MIMO DL • Load Balance • Beamforming • Seamless Roaming(802.11r) • Airtime Fairness • Multiple SSIDs:8 • Wireless Statistics • Wireless Schedule • Reboot Schedule • RADIUS Accounting • MAC Authentication • Static IP/Dynamic IP Wireless Security • VLAN • Access Control • Rogue AP Detection • Captive Portal Authentication*4 • Maximum number of MAC Filter: 4,000 • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise Transmission Power • CE:

od 170
Porovnať ceny

Specifications Details Product code RB760iGS Architecture MMIPS CPU MT7621A CPU core count 2 CPU nominal frequency 880 MHz CPU Threads count 4 Dimensions 113 x 89 x 28 mm License level 4 Operating System RouterOS Size of RAM 256 MB Storage size 16 MB Storage type FLASH Tested ambient temperature -40°C .. +70°C Powering Details Max Power consumption 11W PoE in 802.3af/at PoE out Passive PoE up to 57V PoE in input Voltage 12-57 V Number of DC inputs 2 (DC jack, PoE-IN) DC jack input Voltage 12-57 V Ethernet Details 10/100/1000 Ethernet ports 5 Fiber Details SFP ports 1 Peripherals Details Number of USB ports 1 USB Power Reset Yes USB slot type USB type A Max USB current (A) 1 Other Details PCB temperature monitor Yes Voltage Monitor Yes

Reolink P3245MP PoE IP kamera s detekciou osôb/vozidielVďaka technológii chytré detekcie pohybu dokáže táto PoE IP kamera rozpoznať ľudí a vozidlá. Získajte upozornenie, keď sa okolo vášho domu alebo obchodu pohybuje podozrivá osoba alebo auto, nie keď sa húpajú stromy.ŠpecifikácieVideo & AudioSenzor1/2.7" CMOS senzorFormátH.264Infračervené nočné videnieAž 30m (LED: 18ks/14mil/850nm)Rozlíšenie videa2560 x 1920 (5 MP) pri 30 FPSZorné poleHorizontal: 80°; Vertikálne: 48°ZvukObojojárny zvukNapájaniePoEIEEE 802.3af, 48VDC NapájanieDC 12V=2A,

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + Gigabit optika; Maximálny počet portov:18; Management:Web, SNMP/RMON

od 183
Porovnať ceny

4K kamera s PoE+ do každého počasí s Multi-TOPS AI, 2,36x optickým zoomem a velkým 1/1,2" CMOS snímačem pro výjimečnou ostrost obrazu i za slabého osvětlení a nočním viděním s dlouhým dosahem a infračerveným přísvitem. Dimensions Without mount: O85.8 x 106.2 mm With wall mount: O85.8 x 210 mm IR Night Vision 40 m (131 ft) Up to 60 m (197 ft) with Vision Enhancer Zoom Mode 2.36x Optical Face Recognition ? License Plate Recognition ? Smart Detections (People, Vehicles, Animals) ? Resolution 4K Field of View Wide: H: 113.8°, V: 61.9°, D: 134° Tele: H: 45.5°, V: 25.8°, D: 52° Audio Two-way audio Weatherproofing IP66 Tamper Resistance IK04 Mounting Wall, Ceiling, Pole mount (Included) Junction Box, Angled Base (Optional) UniFi Application Suite Protect ? Networking Interface GbE RJ45 port Video Image Settings Color, brightness, sharpness, contrast, white balance, exposure control, 2DNR, 3DNR, NR by motion, masking, text overlay, HDR Max. Frame Rate 30 FPS Resolution 8MP 3840 x 2160 (16:9) Optics Sensor 1/1.2" 8MP Lens F 5.9-13.8 mm; ƒ/1.5-ƒ/2.9 Night Mode Built-in adaptive IR LED illumination and IR cut filter Max. Power Consumption 15W Supported Voltage Range 37–57V DC Power Method PoE+ Processor Quad core Arm Cortex-A53 based chip Pole Mount Diameter 1.5–2" (38–50 mm) Weight Without mount: 755 g (1.7 lb) With mount: 980 g (2.2 lb) Enclosure Material Polycarbonate, aluminum alloy Mount Material Wall mount: aluminum alloy, polycarbonate Pole mount: aluminum alloy Expansion Slot MicroSD card Button (1) Factory-reset Ambient Operating Temperature -20 to 50º C (-4 to 122º F) Ambient Operating Humidity 0 to 90% noncondensing NDAA Compliant ? Certifications CE, FCC, IC

od 501
Porovnať ceny

Řada GWN7810 jsou managovatelné L3 switche, které umožňují středním až velkým podnikům budovat škálovatelné, bezpečné, vysoce výkonné a inteligentní podnikové sítě, které jsou plně spravovatelné. Podporují pokročilou VLAN pro flexibilní a sofistikovanou segmentaci provozu, pokročilou QoS pro prioritizaci síťového provozu, IGMP/MLD Snooping pro optimalizaci výkonu sítě a komplexní bezpečnostní funkce proti potenciálním útokům. Modely PoE poskytují inteligentní dynamický PoE výstup pro napájení IP telefonů, IP kamer, Wi-Fi přístupových bodů a dalších koncových bodů PoE. Řadu GWN7810 lze spravovat mnoha způsoby, včetně lokálního webového uživatelského rozhraní přepínače řady GWN7810 a CLI, rozhraní příkazového řádku. Řadu také podporují routery řady GWN, GDMS Networking a GWN Manager, cloudovou a on-premise platformu pro správu sítě od společnosti Grandstream. Řada GWN7810 je nejvýhodnější spravovaná síťová síťová přepínače podnikové úrovně pro střední až velké podniky. Řada GWN7810 zahrnuje modely: GWN7811, GWN7811P, GWN7812P, GWN7813, GWN7813P Klíčové vlastnosti: 8/16/24 gigabitových ethernetových portů a 2/4 10gigabitové SFP+ porty Inteligentní řízení napájení pro podporu dynamického přidělování napájení PoE/PoE+ na port pro modely PoE, porty 1-8 na GWN7813P podporují PoE++ Podporuje nasazení v sítích IPv6 a IPv4 ARP Inspection, IP Source Guard, ochrana DoS, zabezpečení portů a DHCP snooping Vestavěný kontrolér pro správu přepínačů, routerů řady GWN, GDMS Networking a GWN Manageru, cloudové a lokální platformy pro správu sítí Grandstream Vestavěná QoS umožňuje prioritizaci síťového provozu Podporuje stohování pro snadnou správu na jednom rozhraní a zároveň vytváří redundantní zálohy mezi více zařízeními Technické parametry: Ethernetové porty: 16 × RJ45 1Gbps Funkce: L3, QoS, DHCP, CLI Management: Ano PoE: Ano Podpora PoE: 802.3af, 802.3at Maximální celkový PoE výstupní výkon: 240W Maximální výstupní výkon na PoE port: 30W Přepínací kapacita: 112 Gbps SFP+: 4 Stohování (Stacking): Ano Routing: OSPF, Statický routing, BGP, RIP, Dynamický routing Snooping: IGMP, MLD, MVR RAM (MB): 256 Šasi: Kovové Větrák: Ano VLAN: Ano Montáž: Desktop, Rack, Na zeď

od 304
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8; Management:Web

od 109
Porovnať ceny

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika; Management:Web, SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

od 214
Porovnať ceny

8portový gigabitový switch TL-SG1008 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports Supports MAC address auto-learning and auto-aging and auto MDI/MDIX Standard 13-inch rackmount steel case 802.1p/DSCP QoS enable smooth latency-sensitive traffic HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, 802.1p Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) Fan Quantity Fanless Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Power Consumption Maximum: 4.08W (220V/50Hz) Dimensions ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption 4.3W(220V/50Hz) Max Heat Dissipation 14.67BTU/h PERFORMANCE Switching Capacity 16Gbps Packet Forwarding Rate 11.9Mpps MAC Address Table 4K Jumbo Frame 16KB Transfer Method Store-and-Forward SOFTWARE FEATURES Advanced Features MAC address auto-learning and auto-aging IEEE802.3x Flow control 802.1p/DSCP QoS OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents 8-Port Gigabit Desktop Switch Power Cord Installation Guide Rackmount kit Rubber Feet Operating Humidity: 10%~90% non-condensing; Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Dvojpásmový modem router Zyxel DX3301-T0 je kompatibilný so štandardom WiFi 6 a podporuje EasyMesh štandardy MPro Mesh. Má vstavané funkcie, ktoré uľahčujú jeho obsluhu. Podporuje vzdialené funkcie správy, upgradu softvéru a spúšťanie diagnostiky. Ide o perfektné zariadenie pre IoT a ľubovoľné ďalšie aplikácie, ktoré sú náročné na rýchlosť pripojenia. Podporuje VDSL2, takže si môžete byť istí, že splní ná drvivej väčšiny používateľov.Modem router Zyxel DX3301-T0 ponúka rýchlosť až 1 200 Mbps v pásme 5 GHz a 574 Mbps v pásme 2,4 GHz. Na zaistenie perfektnej rýchlosti aj vo väčších vzdialenostiach od brány sú vo výbave technológie OFDMA a beamforming. Na rýchle káblové pripojenie potom môžete využiť štyri porty LAN a jeden WAN, všetky s Gigabitovou rýchlosťou. Modem router Zyxel DX3301-T0 vám poskytne vysokorýchlostný internet a prístup k viacerým dátovým tokom pre maximálnu rýchlosť VDSL. Ide o skvelé zariadenie na triple-play služby, pretože ponúkne sofistikovanú QoS na streamovanie, VoIP a internet. Zyxel DX3301-T0 môžete konfigurovať ako bridge alebo modem router. V režime bridge prepína dátový tok medzi VDSL a Ethernetom bez úprav. To sa hodí najmä v prostredí firmy s DSL konektivitou, kde je zariadenie pripojené k profesionálnemu firewallu. Štandardy a frekvencie Štandardy 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n Pásma WiFi 2,4 GHz, 5 GHz Funkcie Funkcie VDSL modem Rýchlosť Rýchlosť WiFi prenosu 14 400 Mb/s Rýchlosť na 2,4 GHz 576 Mb/s Rýchlosť na 5 GHz 1 200 Mb/s Konektory LAN 4 × WAN 1× USB 2.0 1× Vlastnosti antény Typ antény Odnímateľná Rozhranie Pokročilé funkcie Virtual Server Ochrana Firewall DHCP funkcie Address Reservation, Client, DHCP Client List, DynDNS, Server Maximálny počet SSID 4 × Rozmery a hmotnosť Hĺbka 29,2 cm Hmotnosť 800 g Šírka 24 cm Výška 4,5 cm

QSW-M2106R-2S2T Webově řízený switch 10GbE a 2,5GbE úrovně 2 pro zavádění sítí v malých a středních podnicích na web výrobce: Funkce Zařízení QSW-M2106R-2S2T je webově řízený switch úrovně 2 se dvěma optickými porty SFP+ 10GbE, dvěma porty RJ45 10GbE a šesti porty RJ45 2,5GbE. Zařízení QSW-M2106R-2S2T podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na základní úrovni. Díky poloviční šířce lze pro úsporu místa do prostoru racku 1U nainstalovat dvě zařízení QSW-M2106R-2S2T. *Obsahuje dva optické porty SFP+ 10GbE (zpětně kompatibilní s SFP 1G) a dva porty RJ45 10GbE kompatibilní s technologiemi NBASE-T pro podporu pěti rychlostí (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M) pro vysokorychlostní sítě. *Šest portů 2,5 GbE RJ45 umožňuje okamžitě znásobit rychlost sítě 2,5krát při použití stávajících kabelů Cat 5e. *QNAP Switch System (QSS) se snadno používá a má přehledný ovládací panel, správu portů a průvodce nastavením, díky čemuž je centrální správa sítě intuitivní. *Poskytuje funkce správy úrovně 2 (jako jsou LACP, VLAN, ACL a LLDP) pro pracovníky IT, aby bylo možné účinně řídit šířku pásma sítě a zvýšit zabezpečení. *Je jedním z mála webově řízených switchů, které podporují protokol Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP). Lze snadno a efektivně zavádět malé/střední sítě, které podporují rozšíření, redundanci a prevenci smyček. *QSS je možné aktualizovat pouhým kliknutím, což pracovníkům IT pomáhá zajišťovat zabezpečení sítě. OBSAH BALENÍ *QSW-M2106R-2S2T *Power Cord *Rackmount kit *Quick Installation Guide (QIG) SPECIFIKACE Typ správy *Webová správa Počet portů *10 10GbE SFP+ *2 10GbE BASE-T (RJ45) *2 2,5GbE (RJ45) *6 Popis napájecí jednotky *Interní napájecí jednotka Max. spotřeba energie *40 W Typ vstupního výkonu *AC Rozsah vstupního napětí *100-240 VAC, 50/60 Hz Tabulka adres MAC *16 K Celková neblokující propustnost *55 Gb/s Kapacita přepínání *110 Gb/s Rozhraní pro správu *Web Konzole *RJ45 Energeticky efektivní Ethernet (dle IEEE 802.3az) *Ano Ventilátor *Ventilátor s ložiskem VAPO PWM x 2 Podporované normy *IEEE 802.3 Ethernet *IEEE 802.3u 100BASE-T *IEEE 802.3ab 1000BASE-T *IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX *IEEE 802.3ae 10G Fiber *IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control *IEEE 802.1Q VLAN Tagging *IEEE 802.1w RSTP *IEEE 802.3ad LACP *IEEE 802.1AB LLDP *IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet *IEEE 802.1p Class of Service Tvarový činitel *Montáž do racku Indikátory LED *Na port: Rychlost/Spojení/Činnost *Na systém: Napájení/Stav Tlačítka *Tlačítko nastavení Rozměry (V x Š x H) *43,3 x 207 x 248,8 mm Hmotnost (čistá) *1,53 kg Hmotnost (celková) *2,3 kg Provozní teplota *0 - 40 °C (32°F - 104°F) Relativní vlhkost *Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace Více informací se dozvíte na stránkách výrobce

od 663
Porovnať ceny

Switch s plnou management správou pro systém Ubiquiti UniFi. Zvláště výhodný pro zapojení nových access pointů řady U6 (U6-Lite/LR/PRO) patřící do generace WiFi 6 Tento switch přináší na 12 datových portech rychlost 2,5Gbps, na dalších 12 datových portech pak standardních 1Gbps a to vše doplní 2x SFP+ s rychlostí 10Gbps POE standard nabízený v tomto zařízení je 802.3af/at s dotací příkonu pro PoE 400W Zařízení umožňuje propojení na redundarní systém UniFi Smart Power Redundant Power system (USP-RPS) Managed Layer 3 switch with (48) 2.5G RJ45 ports with PoE+ for WiFi 6 APs and (4) 10G SFP+ ports for fiber uplinks. základní parametry: (48) 100/1G/2.5G 802.3af/at PoE+ RJ45 ports (4) 1/10G SFP+ ports 720W total PoE capacity 1.3" touchscreen with AR switch management UniFi SmartPower RPS DC input zařízení vyžaduje UniFi Network Application od verze 5.14.12 a vyšší Technical Specifications Mechanical Dimensions 442 x 400 x 44 mm (17.4 x 15.7 x 1.7") Weight Without mounting brackets: 6.2 kg (13.7 lb) With mounting brackets: 6.3 kg (13.9 lb) Enclosure material SGCC steel Hardware Management interface Ethernet In-Band Networking interface (48) 2.5 GbE RJ45 ports (4) 1/10G SFP+ ports PoE interface (48) PoE/PoE+ (Pins 1, 2+; 3, 6-) Total non-blocking throughput 160 Gbps Switching capacity 320 Gbps Forwarding rate 238.095 Mpps Power method (1) Universal input, 100—240V AC, 10A Max., 50/60 Hz (1) USP-RPS DC input, 52V DC, 13.84A; 11.5V DC, 13A Power supply AC/DC, internal, 100—240V, 10A Max. Supported voltage range 100—240V AC Max. power consumption 150W (Excluding PoE output) Total available PoE 720W Max. PoE wattage per port by PSE PoE+: 34.2W Voltage range PoE mode PoE: 44—57V PoE+: 50—57V Services SMB Layer 3 PoE GbE Switch ESD/EMP protection Air: ± 16kV, contact: ± 12kV LCM display (1) 1.3" color touchscreen Button Factory reset Ambient operating temperature -5 to 40° C (23 to 104° F) Ambient operating humidity 10 to 90% noncondensing Certifications CE, FCC, IC Switching Features Layer 2 features IGMP snooping STP / RSTP with priorities and port-level disable Port isolation Storm control Voice VLAN Port mirroring LACP port aggregation Multicast / broadcast rate limiting MAC address blocking Flow control 802.1X control Jumbo frames Proprietary loop protection DHCP snooping / guarding Egress rate limit LLDP-MED Port restricted by MAC Device isolation with ACLs Layer 3 features DHCP for locally-managed networks DHCP relay Inter-VLAN routing between networks on same switch Static routing between local networks Network isolation with ACLs LEDs System Status Ethernet Link/activity SFP+ Link/activity Application Requirements UniFi Network Version 6.2.26 and later

od 1534
Porovnať ceny

Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:24

od 106
Porovnať ceny

RackMount Kit-D226 226mm sada pre montáž stolného switchu do stojana Kompatibilný s 226mm stolným switchom TP-Link s montážnymi otvormi do racku a ďalšími produktmi. Pokiaľ si nie ste istí modelom switcha, zmerajte veľkosť montážnych úchytov a rozstup otvorov. Pokiaľ zodpovedajú, je možné ich použiť. Vyrobené zo spoľahlivých kovových materiálov, ktoré sú pevné a odolné. Inštalácia je stabilná a nehrozí ľahké uvoľnenie. Existuje mnoho kompatibilných modelov, preto venujte pozornosť veľkosti zariadenia.

XMG1915-10E - 8-port 2.5GbE Smart Managed Switch s 2 x SFP+ Uplink Séria Zyxel XMG1915 je všestranná rodina 2,5G Multi-Gig Smart Managed prepínačov, ktoré sú dostupné v troch modeloch s alebo bez pripojenia PoE. Každý ethernetový port na týchto modeloch podporuje rýchlosť 2,5G a sú vybavené dvoma 10G SFP+ portami, aby uspokojili rastúcu potrebu užívateľov a firiem po vysokých rýchlostiach siete. Séria XMG1915 je navrhnutá tak, aby podporovala NebulaFlex a ponúka najdostupnejšie riešenie hybridných prepínačov Multi-Gig pre trh SB/SMB. Prepínač série XMG1915-10E je ideálnou voľbou na inováciu rýchlosti a výkonu vašej siete SM/SMB a ponúka až 2,5-krát vyššiu rýchlosť ako dnešné gigabitové siete. S týmto prepínačom je ľahké zvýšiť rýchlosť vašej siete pomocou vašej existujúcej štandardnej gigabitovej infraštruktúry. Navyše každý port na novom multi-gigabitovom prepínači automaticky rozpozná požadovanú rýchlosť pripojeného zariadenia, čím sa zjednoduší proces nastavenia. XMG1915 sa odlišuje inovatívnym dizajnom, ktorý intuitívne indikuje rýchlosť pripojenia pre každý jednotlivý port prostredníctvom LED indikátorov na prednom paneli. XMG1915-10E podporuje manažment ako lokálny, tak aj cloud manažment NebulaFlex. Ten používateľom poskytuje rozšírenú flexibilitu na jednoduché prepínanie režimov správy siete medzi samostatnou a našou bezlicenčnou platformou správy cloudu Nebula. Total port count – 10 8 x 100/1000/2500 Mbps RJ45 ports 2 x 1G SFP/10G SFP+ port Switching capacity (Gbps) – 80 Forwarding rate (Mbps) – 59.5 Packet buffer (byte) – 1.5 M MAC address table - 16 K Input - 100 - 240 V AC, 50/60 Hz Max. power consumption (watt) – 13.13 Rozmery - (ŠxHxV – mm.) - 250 x 104 x 27 Váha (kg.) – 0.76

od 224
Porovnať ceny

XGS1935-52HP, 28 Port Smart Managed PoE Switch, 24x Gigabit PoE and 4x 10G SFP+, hybrid mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE Zyxel XGS1935 je séria Lite-L3 Smart Managed switchov, ktorá pozostáva zo štyroch modelov vrátane 28- a 52-portových, PoE a non-PoE verzií. Všetky štyri modely majú 4 x 10Gb SFP+ optické uplink porty, ktoré uspokoja rastúcu potrebu vašej firmy po vysokých rýchlostiach siete. Táto séria je vybavená inteligentným ventilátorom navrhnutým tak, aby automaticky prispôsoboval rýchlosti na základe teploty zariadenia a znížil jeho hluk na čo najnižšiu úroveň. Keďže malé a stredné podniky generujú viac údajov z každodenných kancelárskych aplikácií, zvyšuje sa dôležitosť pripojenia 10Gb rýchlostí, ktoré zaisťujú efektívnosť siete pre nepretržitú podnikovú produktivitu. S gigabitovým pripojením a štyrmi uplinkmi 10Gb SFP+ je séria XGS1935 ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú základné funkcie, jednoduchšiu správu a rozumnejšiu cenu na upgrade svojich sietí. Ako Lite-L3 Smart Managed Switch, môžete použiť užívateľsky prívetivú lokálnu webovú správu pre rôzne konfiguračné úlohy ako je vylepšená QoS, Link Aggregation, IPv6 a IPv4/IPv6 Layer 3 static routing bez toho, aby ste sa museli učiť rozhranie príkazového riadka (CLI). Tento model s PoE XGS1935-52HP podporuje štandardy IEEE 802.3at PoE+ a ponúka 30W na port a celkový PoE budget až 375W, aby uspokojil potreby zariadení náročných na energiu. Predvolený režim spotreby umožňuje dodávať iba skutočne potrebný výkon pre zariadenia pripojené k prepínaču pre efektívnejšie šetrenie nákladov. Užívateľsky prívetivý indikátor spotreby PoE umiestnený na prednom paneli a webové GUI poskytujú prehľad o využití energie v reálnom čase. Séria XGS1935 podporuje technológiu NebulaFlex, ktorá používateľom poskytuje rozšírenú flexibilitu s našou bezlicenčnou platformou správy cloud Nebula. Cloud manažment Nebula poskytuje celú sadu funkcií a všetky možnosti konfigurácie nielen pre switche, ale aj ostatné zariadenia typu WiFi prístupové body, firewally a 5G zariadenia, ktoré vďaka nej môžete spravovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek. K dispozícii je aj manažemnt v režime standalone bez využitia cloudového manažmentu Nebula. Total port count – 52 48 x 100/1000 Mbps ports IEEE 802.3at (PoE+) 4 x 10G SFP+ port PoE Budget – 375W Switching capacity (Gbps) – 176 Forwarding rate (Mpps) – 130.9 Packet buffer (byte) – 1.5 M MAC address table - 16 K Input - 100 - 240 V AC, 50/60 Hz Max. power consumption (watt) – 470.1 Rozmery - (ŠxHxV – mm.) - 440 x 270 x 43 Váha (kg.) – 5.64

od 937
Porovnať ceny

Stolní switch s 5 porty 10/100 Mb/s, 4 porty mají PoE TL-SF1005P 5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100 Mb/s 4 porty mají napájení PoE a přenášejí data i napájení přes jeden kabel Spolupracuje s napájenými zařízeními, která splňují protokol IEEE 802.3af, a snadno tak pomůže rozšířit domácí i firemní sítě Podporuje napájení PoE s výkonem až 15,4 W na každý PoE port Podporuje napájení PoE s výkonem až 58 W na všechny PoE porty Není nutná žádná konfigurace ani instalace Co tento produkt dělá Neřízený switch TL-SF1005P je vybaven pěti porty s rychlostmi přenosu 10/100 Mb/s, který nevyžaduje žádnou konfiguraci a nabízí 4 porty s napájením PoE (Power over Ethernet). Dokáže automaticky detekovat a napájet jakákoli zařízení PD (Powered Devices), která splňují protokol IEEE 802.3af. V tomto provedení je elektrické napájení přenášeno společně s daty přes stejný kabel, což vám umožňuje rozšířit vaši síť i do míst, kde nejsou elektrické přípojky nebo zásuvky, ale kde chcete použít zařízení, jako jsou přístupové body, IP kamery nebo IP telefony, atd. HARDWARE FEATURES Interface 5 10/100Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless External Power Supply External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A) PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3 af compliant PoE Ports: Port1- Port4 Power Supply: 58W Mac Address Table 2K Switching Capacity 1Gbps Dimensions ( W x D x H ) 3.9 x 3.9 x 1.0 in. (99.8 x 98 x 25 mm) Transmission Distance Store-And-Forward Max Power Consumption 63.51W (max. with 58w PD connected) 1.70W (max. no PD connected) SOFTWARE FEATURES Transmission Method Store-And-Forward Advanced Functions Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs Priority Function Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure For Half-Duplex Mode OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents TL-SF1005P, Power Adapter, User Guide Consumption 1.70 watts (max. no PD connected) 63.51 watts (max. with 58w PD connected) Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing

Remarks If the upper-level circuit breaker for a device is also connected to many other devices, a C32 or above circuit breaker needs to be used. If the upper-level circuit breaker for a device is connected only to this device, a C25 or below circuit breaker can be used. Certification EMC certification Safety certification Manufacturing certification Chassis material Metal Static power consumption [W] 18.74 Dimensions without packaging (H x W x D) [mm(in.)] Basic dimensions (excluding the parts protruding from the body): 43.6 mm x 442 mm x 220 mm (1.72 in. x 17.40 in. x 8.66 in.) Maximum dimensions (the depth is the distance from ports on the front panel to the parts protruding from the rear panel): 43.6 mm x 442 mm x 227 mm (1.72 in. x 17.40 in. x 8.94 in.) Dimensions with packaging (H x W x D) [mm(in.)] 90.0 mm x 550.0 mm x 360.0 mm (3.54 in. x 21.65 in. x 14.17 in.) Chassis height [U] 1 Installation type Rack mounting,Desk mounting,Wall mounting Weight without packaging [kg(lb)] 2.8 kg (6.17 lb) Weight with packaging [kg(lb)] 3.71 kg (8.18 lb) Typical power consumption [W] 33.32 Typical heat dissipation [BTU/hour] 113.68 Maximum power consumption [W] - Without PoE: 38.58 W - Full PoE load: 482.55 W (PoE: 400 W) Maximum heat dissipation [BTU/hour] - Without PoE: 131.63 - Full PoE load: 1646.51 MTBF [years] 48.77 MTTR [hours] 2 Availability > 0.99999 Noise at normal temperature (acoustic power) [dB(A)] 52.8 Noise at high temperature (acoustic power) [dB(A)] 58.6 Noise at normal temperature (acoustic pressure) [dB(A)] 40.1 Number of power slots 0 Number of fans modules 2 Maximum number of physical ports on the entire device 28 Maximum number of 2.5GE ports 4 Maximum number of GE ports 28 Maximum number of FE ports 28 Long-term operating temperature [°C(°F)] –5°C to +45°C (23°F to 113°F) at an altitude of 0 to 1800 m (0 to 5905.44 ft.) Restriction on the operating temperature variation rate [°C(°F)] When the altitude is 1800-5000 m (5906-16404 ft.), the highest operating temperature reduces by 1°C (1.8°F) every time the altitude increases by 220 m (722 ft.). Devices cannot start when the temperature is lower than 0°C (32°F). Storage temperature [°C(°F)] –40°C to +70°C (–40°F to +158°F) Long-term operating relative humidity [RH] 5% RH to 95% RH (non-condensing) Long-term operating altitude [m(ft.)] 0–5000 m (0–16404 ft.) Storage altitude [m(ft.)] 0-5000 m (0-16404 ft.) Power supply mode AC built-in Rated input voltage [V] - AC input: 100 V AC to 240 V AC, 50/60 Hz - High-voltage DC input: 240 V DC Input voltage range [V] - AC input: 90 V AC to 290 V AC; 45 Hz to 65 Hz - High-voltage DC input: 190 V DC to 290 V DC Maximum input current [A] 6 A Power supply surge protection [kV] Differential mode: ±6 kV; common mode: ±6 kV Ingress protection level (dustproof/waterproof) IP20 Types of fans Built-in Heat dissipation mode Air cooling for heat dissipation, intelligent fan speed adjustment Airflow direction Air intake from left and front, air exhaustion from right PoE Supported 100% power consumption [W] 33.92 Maximum PoE power consumption [W] 400 PoE+ power interfaces 24 Full load PoE power consumption 30W (802.3at) 13 Full load PoE power consumption 15.4W (802.3af) 24

od 129
Porovnať ceny

Řada GWN7810 jsou managovatelné L3 switche, které umožňují středním až velkým podnikům budovat škálovatelné, bezpečné, vysoce výkonné a inteligentní podnikové sítě, které jsou plně spravovatelné. Podporují pokročilou VLAN pro flexibilní a sofistikovanou segmentaci provozu, pokročilou QoS pro prioritizaci síťového provozu, IGMP/MLD Snooping pro optimalizaci výkonu sítě a komplexní bezpečnostní funkce proti potenciálním útokům. Modely PoE poskytují inteligentní dynamický PoE výstup pro napájení IP telefonů, IP kamer, Wi-Fi přístupových bodů a dalších koncových bodů PoE. Řadu GWN7810 lze spravovat mnoha způsoby, včetně lokálního webového uživatelského rozhraní přepínače řady GWN7810 a CLI, rozhraní příkazového řádku. Řadu také podporují routery řady GWN, GDMS Networking a GWN Manager, cloudovou a on-premise platformu pro správu sítě od společnosti Grandstream. Řada GWN7810 je nejvýhodnější spravovaná síťová síťová přepínače podnikové úrovně pro střední až velké podniky. Řada GWN7810 zahrnuje modely: GWN7811, GWN7811P, GWN7812P, GWN7813, GWN7813P Klíčové vlastnosti: 8/16/24 gigabitových ethernetových portů a 2/4 10gigabitové SFP+ porty Inteligentní řízení napájení pro podporu dynamického přidělování napájení PoE/PoE+ na port pro modely PoE, porty 1-8 na GWN7813P podporují PoE++ Podporuje nasazení v sítích IPv6 a IPv4 ARP Inspection, IP Source Guard, ochrana DoS, zabezpečení portů a DHCP snooping Vestavěný kontrolér pro správu přepínačů, routerů řady GWN, GDMS Networking a GWN Manageru, cloudové a lokální platformy pro správu sítí Grandstream Vestavěná QoS umožňuje prioritizaci síťového provozu Podporuje stohování pro snadnou správu na jednom rozhraní a zároveň vytváří redundantní zálohy mezi více zařízeními Technické parametry: Ethernetové porty: 8 × RJ45 1Gbps Funkce: L3, QoS, DHCP, CLI Management: Ano PoE: Ne Přepínací kapacita: 56 Gbps SFP+: 2 Stohování (Stacking): Ano Routing: OSPF, Statický routing, BGP, RIP, Dynamický routing Snooping: IGMP, MLD, MVR RAM (MB): 256 Šasi: Kovové Větrák: Ne VLAN: Ano Montáž: Desktop, Rack, Na zeď

od 140
Porovnať ceny

Predĺžená na 60 mesiacov. Služba je viazaná na konkrétne sériové číslo. Pozn. je možné zakúpiť iba k novému kusu produktu.

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps, 10 Gigabit optika, Gigabit ethernet + 10 Gigabit optika, Gigabit optika

od 372
Porovnať ceny

Predĺžená na 60 mesiacov. Služba je viazaná na konkrétne sériové číslo. Pozn. je možné zakúpiť iba k novému kusu produktu.

Záložní zdroj napájení UniFi 1kVA s 5 záložními zásuvkami, 5 přepěťovými zásuvkami a baterií vyměnitelnou za provozu, 108 Wh, doba provozu 7 minut při poloviční zátěži (300 W). Podporuje plynulé vypnutí pro UNVR a UNAS a zahrnuje kompatibilitu s NUT pro zařízení třetích stran. Poznámka: Pro funkci plynulého vypnutí je vyžadován UniFi OS verze 4.4.3 nebo vyšší. Dimensions 288 x 99 x 280.5 mm Weight 7.85 kg Enclosure Material Polycarbonate and acrylonitrile butadiene styrene blend Form Factor Desktop Weatherproofing IP20 Management Ethernet Networking Interface (1) 100/10 MbE port for network connection + (2) GbE ports for surge in/out Power (1) OVC II AC in: C14 socket, 1.8 m (5.9 ft) removable power cord (5) Battery backup/surge protection: C13 (5) Surge protection: C13 Capacity 1,000VA/600W Type Line interactive Input Voltage Range 170—280V AC Power Method (1) TN system, 220—240V AC, 6A Max., 50/60 Hz Nominal Input Voltage 230V AC Output Voltage 220—240V AC Nominal Output Voltage 230V AC Frequency Range AC mode: 50/60 Hz ±5 Hz (Auto sensing) Battery mode: 50 Hz ±1 Hz AC Voltage Regulation ±10% (Battery mode) Transfer Time 6 ms typical; 10 ms max. (Battery mode) Wave Form Simulated sine wave (Battery mode) Battery Type (1) Lead Acid 12V, 9Ah Runtime Full load: 2 min / Half load: 7 min Battery Charging Time 6-8 hours recovery to 90% capacity Overload at On-Line Mode 110% 5 min go to fault / 120% go to fault immediately Overload at Battery Mode 110% shutdown in 5 sec / 120% shutdown immediately Short Circuit Protection at On-Line Mode Breaker, 250V AC, 10A Output Short-Circuit Current Ipeak 401.9A / Irms 160.7A Buttons (1) Power / (1) Factory reset LEDs Status Off: device not turned on Flashing white: initializing / factory default Steady white: waiting for adoption Steady blue: device adoption and working Flashing blue: battery mode Alternating white/blue: firmware upgrading Rapid flashing blue: locate Steady red: warning Flashing red: low battery Battery Indicator All off: 0% (1) Steady blue: battery 1—19% (2) Steady blue: battery 20—39% (3) Steady blue: battery 40—59% (4) Steady blue: battery 60—79% (5) Steady blue: battery 80—100% Operating Altitude 3,000 m (1.9 mi) Operating Environment Pollution Degree 2 Ambient Storage Temperature -20 to 50° C (-4 to 122° F) Ambient Operating Temperature 0 to 40° C (32 to 104° F) Ambient Operating Humidity 0 to 95% noncondensing Certifications CE, IEC 62040-1

od 184
Porovnať ceny
Top