9257 produktov
AC Dual-Band Wi-Fi router 802.11 ac/a/b/g/n, až 1200 Mb/s, SMART aplikace, 1x WAN, 3x LAN, 4x anténa 6 dBi. (2,4GHz 300Mbps + 5GHz 900Mbps), Beamforming, MU-MIMO, WISP, Repeater, Client+AP, AP mode Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Popis produktu Dvoupásmový bezdrátový WiFi router pracující souběžně v pásmu 2,4GHz (300 Mb/s) a 5GHz (900Mb/s), celková rychlost WiFi až 1200 Mb/s, standardy WiFi 802.11ac/a/b/g/n, 1x WAN, 3x LAN, WPS, QoS, zabezpečení WPA/WPA2-PSK, 4x anténa 5 dBi. Podporuje také ovládání pomocí SMART aplikace a mnoho SMART funkcí. Tento router je ideálním řešením pro hraní Online her a streamování HD videí. V kombinaci pásma 2,4GHz (rychlost 300 Mb/s) s pásmem 5GHz (900 Mb/s) se docílí celkové rychlosti na WiFi až 1200 Mb/s. V kombinaci s velkým výběrem zabezpečení je ideálním WiFi routerem pro vaši práci i zábavu. Maximální výkon a rychlost Díky podpoře veškerých dostupných standardů WiFi 802.11 ac/a/b/g/n je tento router univerzálním řešením vaší bezdrátové sítě. Chipset AC5 je nastaven tím způsobem, aby 4 externí všesměrové antény tvořily co největší pokrytí bezdrátové sítě, zároveň při nejvyšší rychlosti dle dané normy. To vše s inteligentním řízením chipsetu, spotřeby, a kvality služeb tvoří opravdový ideál i pro náročnější uživatele. Podpora 2,4GHz a současně 5GHz Výhod využití obou pásem je hned několik. Ideální způsob rozdělení: - 2,4GHz: prohlížení webových stránek, stahování souborů, emaily apod. - 5GHz: hraní Online her, HD streamování videa, zvláště aplikace kde je důležitá latence. Pásmo 2,4GHz také bývá ve větších zástavbách nebo panelových domech velmi zarušené, a dochází tak k degradaci výkonu na nižší úroveň, tak se WiFi routery z okolí ruší navzájem. Při použití 5GHz vám tato starost zcela odpadá. Pokrytí signálem je zajištěno pomocí čtyř 5 dBi antén. Je možné také využít režim zopakování signálu v režimu WISP nebo Client+AP. Také je možné nastavení síly signálu pro každou frekvenci zvlášť (Low - High). IPTV a QoS Služba, která prochází velkým vývojem a stává se čím dál oblíbenější v ČR i SR je právě IPTV. Jedná se o televizní vysílání šířené po Internetu. Tenda AC5 obsahuje nastavení kterým tuto službu povýšíte na vyšší úroveň a bude brána v domácí síti jako hlavní. Také je možné nastavit jakou VLAN služba IPTV používá. Samozřejmostí je také pokročilé QoS, díky kterému jsou upřednostněny v síti služby, které jsou náročné na zpoždění a latenci. SMART Aplikace "Tenda WiFi" Aplikace pro Smart mobilní telefony "Tenda WiFi", díky které můžete router ovládat, provádět měření, povolit např. WiFi pro návštěvu atd. Aplikace je kompletně v českém jazyce. Podporuje také nastavení WiFi, test signálu, nastavení síly signálu, a přístupová pravidla pro různá zařízení atd. WiFi pro návštěvu (Guest Network) Je možné nastavení sítě pro návštěvu Guest Network a to pro WiFi 2,4 GHz a také pro 5 GHz. Beamforming a MU-MIMO S technologií MU-MIMO podporuje AC5 současnou komunikaci více zařízení v bezdrátové síti, a díky Beamforming umí AC5 inteligentně směřovat WiFi signál do míst, kde je potřeba. SMART Power & LED Je možné přesně nastavit v jakou dobu bude router vypnutý (pouze v pohotovostním režimu) a kdy se automaticky zapne. Také je možné nastavit LED diody na zařízení, buď nechat zapnuté nebo vypnuté nebo nastavit časovač. To samé je možné nastavit pro WiFi síť, router ji může vypínat dle libovolného nastavení. Zabezpečení a DDNS Zařízení AC5 podporuje velké možnosti zabezpečení. Nejnovější WPA, WPA2, mixedWPA/WPA2 vždy s PSK a šifrováním TKIP nebo AES. Tato nabídka je navíc doplněna a WPS. Systém WPS umožňuje připojení pomocí stisknutí tlačítka na routeru a na klientské stanici, router tak automaticky nastaví spojení zabezpečené pomocí WPA2-PSK a není nutné znát heslo do WiFi sítě. Tento způsob je nejen rychlý a jednoduchý, ale také bezpečný. Router také má možnost nastavení DDNS a to pro No-ip, 3322.org, Oray.com, 88ip. Technické parametry Wi-Fi standardy: 802.11ac/a/b/g/n Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz Bezdrátové režimy: Wireless Router, Router, WISP, Client+AP, Repeater Přenosová rychlost: 1200 Mb/s (2, 4GHz 300Mb/s + 5GHz 900Mb/s) Modulace: DSSS, OFDM Šířka kanálu: 20 MHz, 40 MHz, 80 MHz Výstupní výkon: < 20 dBm (EIRP) Regulace výstupního výkonu: ano Výkon: 2.4G: 16dbm-MCS7, 17dbm-OFDM 54M, 19dbm-CCK 11M, 5G: 12dbm-MCS9,14dbm-MCS7 Zabezpečení: MAC ACL, URL filtering, WPA-PSK, WPA2-PSK, Mixed WPA/WPA2-PSK, Forbid UDP flood attack, Forbid TCP flood attack, Forbid flood attack, Forbid WAN PING from internet Způsob ovládání: HTTP, Remote web management, SMART aplikace do mob. telefonu Síťové funkce: UPnP, Virtual server, DMZ host, D
od 21 €
Porovnať ceny
Cisco Meraki MR44 je cloudový přístupový bod 2x2: 2 + 4x4: 4 802.11ax, který zvyšuje laťku bezdrátového výkonu a efektivity. Model MR44, navržený pro nasazení nové generace v kancelářích, školách, nemocnicích, obchodech a hotelech, nabízí vysokou propustnost, zabezpečení na podnikové úrovni a jednoduchou správu. Model MR44 poskytuje maximální souhrnnou rychlost 3 Gbps se souběžnými vysílači 2,4 GHz a 5 GHz. Vyhrazené třetí rádio poskytuje WIDS / WIPS v reálném čase s automatizovanou RF optimalizací a čtvrté integrované rádio zajišťuje skenování Bluetooth a Beaconing. Díky kombinaci správy cloudu, vysoce výkonného hardwaru, více rádií a pokročilých softwarových funkcí je MR44 vynikající platformou pro nejnáročnější použití - včetně nasazení s vysokou hustotou a šířky pásma nebo aplikací náročných na výkon. Rádio *2,4 GHz 802.11b / g / n / ax rádio pro přístup klienta *Rádio pro klientský přístup 5 GHz 802.11a / n / ac / ax *2,4 GHz a 5 GHz dvoupásmové WIDS / WIPS, analýza spektra a rádiové analýzy polohy *2,4 GHz rádio Bluetooth Low Energy (BLE) *Souběžný provoz všech čtyř rádií Anténa *Interní anténa (maximální zisk 5,1 dBi na 2,4 GHz, maximální zisk 5,9 dBi na 5 GHz) *Jednotlivé anténní prvky pro každé rádio Funkce 802.11ax, 802.11ac Wave 2 a 802.11n *DL-OFDMA, UL-OFDMA, podpora TWT, zbarvení BSS *2,4 GHz: 2 x 2 vícenásobný vstup, vícenásobný výstup (MIMO) se dvěma prostorovými proudy *5 GHz: 4 x 4 vícenásobný vstup, vícenásobný výstup (MIMO) se čtyřmi prostorovými proudy *Podpora SU-MIMO, UL MU-MIMO a DL MU-MIMO *Až 1024 QAM v pásmech 2,4 GHz i 5 GHz *Agregace paketů Napájení *Napájení přes Ethernet: 42,5 - 57 V (802.3at) nebo 37 - 57 V (802.3af) - režim nízké spotřeby *Alternativní 12 V DC vstup *Spotřeba energie: maximálně 30 W (802.3at) nebo 18 W (802.3af) - režim nízké spotřeby *Injektor Power over Ethernet a adaptér DC se prodávají samostatně Rozhraní *1 × 100/1000/2,5 G BASE-T Ethernet *1 × napájecí konektor DC (5,5 mm × 2,5 mm, kladný střed)
od 954 €
Porovnať ceny
Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Bezdrátový aktivní prvek nahrazující gigabitový kabel - jedná se o plně duplexní bezdrátovou jednotku standardu 802.11ad v bezlicenčním pásmu 60 GHz. Nabízí stabilní a rychlé spojení díky doposud nezarušenému pásmu na vzdálenost 100m i více a vysoký standard zabezpečení provozu šifrováním AES. Součástí jednotky předinstalovaná licence RouterOS Mikrotik L4 umožňující vytvoření přístupového bodu pro až 8 asociovaných klientských stanic. Jednotky disponují integrovaným PoE splitterem pro PoE napájeni po UTP kabelu, také podporují standard 802.3af/at. Součástí dodávky napájecí zdroj, PoE injektor, držák, instalační pásky a bezpečnostní šroub eliminující neoprávněné vniknutí do zařízení. Ač jsou jednotky designovány pro externí nasazení, lze je umístit i interně (např. jen za okno) - instalace je tak velmi snadná a jednotka v případě potřeby snadno přístupná. Technické specifikace: *Produktový kód výrobce: RBwAPG-60ad *Operační režimy: Client, Bridge *DHCP: ano *Přenosová rychlost: až 1Gbps *Normy: 802.11ad *Chipset: IPQ-4019 *Šifrování: AES *LAN port: 1 x RJ45 10/100/1000 - MDI/MDI-X *Výchozí IP: 192.168.88.1 *Výchozí jméno: admin *Držák: Na stožár i na zeď *USB port: 1x (2.0) *Spotřeba (W): max. 5 *Polarizace: H / V *Vyzař. úhel - H. (°): 60 *Procesor: 716 MHz *RAM (MB): 256 *NAND (MB): 64 *Hmotnost (kg): 0,256 *OS: RouterOS Mikrotik v6 L3 *Krytí IP: IP54 *Podpora IPv6: Plná *Výška (mm): 185 *Šířka (mm): 85 *Hloubka (mm): 30 *Napájení min (PoE) (V): 12 *Napájení max (PoE) (V): 57 *Provozní teplota min (°C): -40 *Provozní teplota max (°C): 70 *CE certifikace: ETSI 302 567 Upozornění Výrobce Mikrotik neposkytuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. Pro venkovní instalace používat výhradně stíněnou kabeláž (FTP/SFTP) a jednotky korektně uzemnit (prostřednictvím integrovaného zemnícího členu či použitím ethernetové přepěťové ochrany). Provoz zařízení v ČR možný pouze v souladu se stávajícím všeobecným oprávněním VO-R/12/09.2010-12 pro pásmo 57-66GHz.
od 121 €
Porovnať ceny
EAP615-Wall - AX1800 Wall Plate WiFi 6 Access Point FUNKCE Ultra vysoké přenosové rychlosti WiFi 6: Simultánní rychlosti 574 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a 1 201 Mbit/s v pásmu 5 GHz poskytují výslednou přenosovou rychlost 1 775 Mbit/s v síti WiFi. Vysoce výkonná konektivita: Zaručuje vyšší efektivitu sítě a nižší latenci. 4x Gigabitové porty: 4 gigabitové ethernetové porty (1x uplink, 3x downlink) s jedním downlink portem podporujícím PoE pass-through pro napájecí kabelového zařízeníCentralizovaná správa: Integruje se do Omada SDN pro cloudový přístup a vzdálenou správu. Zabezpečená síť pro hosty: S více možnostmi ověřování (SMS/Facebook Wi-Fi/Voucher, atd.) a bohatými technologiemi bezdrátového zabezpečení. TECHNICKÉ VLASTNOSTI Síťové rozhraní: Uplink: 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet port, Downlink: 3x 10/100/1000 Mbps Ethernetové porty (1x port podporuje PoE OUT) Bezdrátový standard: IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a Frekvence: 2.4 GHz a 5 GHz Tlačítka: Reset Fyzický bezpečnostní zámek: Ano Zdroj napájení: 802.3af/at PoE Spotřeba energie: 10W (802.3at PoE, PoE Out off) Rozměry: 143 × 86 × 20 mm Anténa: 2x dvoupásmové antény Montáž: Na stěnu Certifikace: CE, FCC, RoHS Systémové požadavky: Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 Operační teplota: 0 - 40°C OBSAH BALENÍ - AX1800 Wall Plate WiFi 6 Access Point EAP615-Wall - Montážní sada- Instalační příručka
od 82 €
Porovnať ceny
Tenda TEG2205D je 5ti portový Gigabitový L2 Websmart + Cloud switch . 5x 10/100/1000 Mb/s. Podporuje webový + cloud management, QVLAN, IGMP, DHCP snooping, DHCP client, IGMP fast leave, Storm control, Anti-ring, Speed limit, port mirroring + aggregation. Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Technické parametry Standarty&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.1p, IEEE802.1q LED Indikace: 5x Link/Act, 2x PWR/SYS LED Porty: 5x 10/100/1000 Base-T Level přepěťové ochrany: - pro porty: 6kV, - pro napájení: 6kV Mód přepínání: Store-and-forward Celková propustnost: 10 Gbps Přepínání paketů: 7,4Mpps Buffer: 4MB Velikost tabulky MAC adresace: 8K Napájení: ze sítě 100-240V AC 50/60Hz Rozměry zařízení: 100mm x 64mm x 25mm(L*W*H) Pracovní teplota: 0oC ~ 45oC Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující) Certifikace: CE/RoHS Security features: - Support whitelist binding of MAC addresses, ports and VLAN, - Support port isolation VLAN: - Support VLAN transparent transmission, - Support IEEE 802.1Q VLAN, DHCP: - Support DHCP Client, - Support DHCP Snooping, IGMP: - Supports IGMP fast leave, - Support IGMP Report Suppression QoS: - Support DSCP priority, - Support SP, SWP, WP, Port preperties: - Support port flow control, - Support port isolation, - Support N:1 port mirroring, - Support ports statistics of received and transmitted packets, conflict packets and CRC error packets Rate limit: - Support ingress and egress rate limits on ports Loop guard: - Support loop detection and guard on each port Storm control: - Support storm control on ports Upgrade, import, export: - Support HTTP upgrade and configuration import/export Management and maintenance: - Support CloudFi App management, - Support Cloud web UI management, - Support local web UI management, - Support ping test Popis produktu Tenda TEG2205D představuje velmi pohodlné lokální nebo cloudové nastavení vč. pokročilých síťových funkcí, kontrol, ochran, omezení apod. Flexibilní QoS, přesné řízení datového provozu TEG2205D podporuje tři režimy plánování QoS (SP, SWP, WP) pro přesnější řízení provozu. Po povolení funkce QoS bude provoz v síti přesně řízen podle priority dat. Upřednostní důležitý provoz a sníží podíl datových toků, které za podmínky omezené šířky pásma zabírají velké množství provozu. Management Podporuje použití standartního webového lokálního managementu, nebo je také dostupný cloudový webový management a také aplikace CloudiFi pro mobilní zařízení. Zobrazení topologie sítě Switch podporuje automatické vyhledání a zobrazení topologie sítě. Bezpečnost V reálném čas switch kontroluje nastavení sítě, podporuje DHCP Snooping, Loop Guard, Storm control, 7/24 Watchdog a další. Obsah balení 1x Tenda TEG2205D 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN) 1x Napájecí adaptér
od 29 €
Porovnať ceny
GWN7615 je výkonný podnikový 802.11ac Wave-2 Wi-Fi přístupový bod k vytvoření sítě se střední až vysokou uživatelskou hustotou. Nabízí dvoupásmovou technologii MU-MIMO 3×3:3 a sofistikovaný design antén pro maximální propustnost sítě a rozšířený rozsah pokrytí Wi-Fi. GWN7615 zahrnuje podporu pro pokročilá QoS, aplikace potřebující nízké zpožděním v reálném čase, mesh sítí, captive portálů, 200+ souběžných klientů na AP a dvěma gigabitových síťových porty s PoE/PoE +. GWN7615 lze použít k vytvoření škálovatelného malého i velkého řešení, podle potřeby a požadovaného scénáře nasazení, od kancelářských budov po maloobchodní místa, hotely a další. Pro zajištění snadné instalace a správy používá GWN7615 controller zabudovány do webového rozhraní produktu. GWN7615 je také podporován v GWN.Cloud a GWN Manager Grandstream cloud a on-premise platformy pro správu Wi-Fi sítí. Je to ideální Wi-Fi přístupový bod pro nasazení voiceover-WiFi a nabízí bezproblémové připojení pro Wi-Fi IP telefony společností Grandstream. 1.75Gbps bezdrátová propustnost Dvoupásmová technologie MU-MIMO 3x3:3 2 x gigabitový port s automatickou detekcí PoE nebo PoE+ Podpora 200+ souběžných klientských zařízení Wi-Fi Dosah pokrytí až 175 metrů Pokročilá QoS pro zajištění výkonu aplikací s nízkou latencí v reálném čase Zabezpečení proti hackerům bootu a důležitých dat / ovládání uzamčení pomocí digitálního podpisu, jedinečné bezpečnostní certifikáty / náhodné výchozí heslo pro zařízení Vestavěný řadič může spravovat až 50 lokálních přístupových bodů GWN; GWN.Cloud nabízí neomezenou správu AP; GWN Manager nabízí premise-based softwarový controller
od 92 €
Porovnať ceny
DIS-300G-14PSW Průmyslový spravovatelný 14-portový Gigabit Ethernet switch, osazený 10 porty 10/100/1000M RJ-45, kde 8 portů podporuje napájení PoE+ 802.3at, první dva porty i Ultra PoE 802.3bt až 60W/port. Maximální celkový PoE výkon přepínače je 240W. Dále switch nabízí 4x 100/1000 SFP sloty pro optický uplink. SFP sloty jsou dvourychlostní, podporují Gigabit SFP a 100M SFP transceivery. Správa přepínače je z webového rozhraní, pomocí SNMP nebo CLI příkazů (sériová konzole, Telnet). Přepínač podporuje redundantní kruhové topologie, kde kromě Spanning Tree protokolů STP/RSTP/MSTP je k dispozici také speciální protokol pro ultra-rychlé obnovení do 20ms. Topologie může být jeden kruh, více kruhů, vzájemné propojení kruhů (Ring Coupling) nebo zdvojené připojení (dual homing). K dispozici je také trunk portů – agregace linek, a to staticky nebo dynamicky pomocí LACP (Link Aggregation Control Protocol). Switch je v robustním kovovém provedení bez ventilátoru a se stupněm krytí IP30, s rozšířeným rozsahem provozních teplot -40°C až +75°C a redundantním napájením 48-58V DC. Přepínač je vhodný pro instalaci do klimaticky náročných prostředí, jako jsou průmyslové aplikace, automatizace, dopravní aplikace, kamerové systémy, internet věcí (Internet of Things, IoT), chytrá města (Smart Cities) apod. Specifikace: - Porty 2x 10/100/1000Base-T RJ-45 PoE 802.3af/PoE+ 802.3at/UPoE 60W 802.3bt - Porty 6x 10/100/1000Base-T RJ-45 PoE 802.3af/PoE+ 802.3at - Porty 2x 10/100/1000Base-T RJ-45 - Sloty 4x 100/1000 SFP - PoE výkon max. 240W - Stupeň krytí IP30 - Bez větráků - Provozní teploty -40°C až +75°C, relativní vlhkost 5-95% (nekondenzující) - Napájení 48-58V DC pro PoE 802.3af, 54-48V DC pro PoE+ 802.3at/UPoE 803.3bt - Spotřeba max. 14W bez PoE, max. 265W při PoE 240W - Dvě svorkovnice pro redundantní napájení, ochrana proti přepólování, ochrana proti přetížení - Releový výstup pro alarm 0,5A @ 24V DC - Instalace na DIN lištu nebo na zeď - Flow Control IEEE 802.3x (Full Duplex), Back-Pressure(Half Duplex) - MDI/MDI-X Auto-Crossover - MAC tabulka 8K záznamů - Jumbo rámce 9KB - max. 256 VLANs (4K VLAN IDs) - VLAN: port-based, MAC-based, IP Subnet-based, Protocol-based, 802.1Q tag-based, Radius-assigned, 802.1ad Double Tagging (Q-inQ) - Multicast: IGMP v1, v2, max. 255 multicast groups - LLDP 802.1ab - QoS IEEE 802.1p, 8 front per port, SPQ/WRR, port based shaping - Port secuirty: IP-based, MAC-based access control, 802.1X authentication, RADIUS a TACACS+ AAA - Multicast/Broadcast/Flooding Storm Control - DHCP Client, Server, Relay, Snooping, Option 82 - NTP / SNTP - Management: CLI, web/HTTPs, SNMP v1, v2c, v3, Telnet ( 5 sessions), SSH - Rozměry: 77 x 154 x 128 mm - Hmotnost: 1,41 kg - Certifikace: otřesy IEC 60068-2-27, volný pád IEC 60068-2-32, vibrace IEC 60068-2-6 - EMC EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, EN 61000-4-2/-3/-4/-5/-6 (Level 3) - CE, WEE, ROHS - MTBF > 25 let - Záruka: 5 let Volitelné příslušenství: - zdroj DIS-N240-48 (48V DC, 240W) - zdroj DIS-N480-48 (48V DC, 480W) - SFP transceiver DIS-S301SX (Gbit, MM 550m) - SFP transceiver DIS-S302SX (Gbit, MM 2km) - SFP transceiver DIS-S310LX (Gbit, SM 10km)
od 1396 €
Porovnať ceny
Deco M5(1-pack) Popis Deco je řešení Wi-Fi sítě pro celý dům, které má nejkomplexnější zabezpečení. Poskytuje rychlý nepřerušovaný Wi-Fi signál pro každou místnost díky tomu, že využije výkon tří samostatných jednotek AC1300 pro souvislé pokrytí plochy až 420 m2. Nastavení Deco je snadné a systém může růst spolu s tím, jak budete svou domácnost vybavovat dalšími zařízeními. A na systém Deco se vztahuje v daném oboru jedinečná doživotní nepřetržitá podpora. Nastavení systému Deco je snadné. Jednoduše stáhněte aplikaci a nechte Deco najít to pravé místo pro nejlepší pokrytí. Deco je řešení Wi-Fi pro celý dům, díky němuž bude vaše síť silná bez ohledu na jeho velikost nebo stavební konstrukci. Vytváří sjednocenou Wi-Fi síť, takže vy si můžete užívat jedno nepřerušované připojení, i když se budete pohybovat po celém domě. Technická specifikace *Čtyřjádrový procesor *Bezdrátové připojení: 400 Mb/s v pásmu 2,4 GHz + 867 Mb/s v pásmu 5 GHz *4 interní antény v každé jednotce Deco *2 gigabitové porty na každé jednotce Deco *Kompatibilní s protokolem IPv6 (Internet Protocol verze 6) *Rozměry výrobku (120 mm průměr x 38 mm výška) *Bluetooth 4.2 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce: http://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/
od 76 €
Porovnať ceny
TP-Link TL-SG1008P 8-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE OVERVIEW 8-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE provides the seamless network connection. It integrates 1000Mbps Gigabit Ethernet and 10/100Mbps Fast Ethernet network capabilities. FEATURES • 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports • With four PoE ports, transfers data and power on one single cable • Working with IEEE 802.3af compliant PDs, expands home and office network • Requires no configuration and installation HARDWARE FEATURES Interface • 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports • AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3 af compliant • PoE Ports: Port1- Port4 • Power Supply: 55W Backbound Bandwidth • 16Gbps Mac Address Table • 8K External Power Supply • External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A) Dimensions (W X D X H) • 171*98*27 mm Fan Quantity • Fanless SOFTWARE FEATURES Transmission Method • Store-And-Forward Advanced Functions • Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs • Priority Function • Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging • IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure For Half-Duplex Mode OTHERS Certification • FCC, CE Package Contents • TL-SG1008P, Power Adapter, User Guide Consumption • 5.8 watts (max. no PD connected) • 58.8 watts (max. with 53w PD connected) Environment • Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) • Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?) • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
od 45 €
Porovnať ceny
VIGI C330(4mm) Venkovní síťová kamera VIGI s rozlišením 3 MPx KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Velmi vysoké rozlišení 3 MPx 24h barevný obraz (Full-Color) Rozlišení osob a vozidel Inteligentní detekce Vestavěný mikrofon IP67 voděodolnost H.265+ Chytré vylepšení videa Objektiv 2mm PoE/12V DC Flexibilní správa SPECIFIKACE KAMERA Obrazový snímač: 1/2,8" Progressive Scan CMOS Rychlost závěrky: 1/3 až 1/10000 s Pomalá závěrka: Ano Minimální barevné osvětlení: 0,005 Lux; 0 Lux s IR/bílým světlem Mechanismus den/noc: IR Cut Filter Denní/noční přepínač: Denní/noční/automatický/časový přepínač Objektiv: 4 mm Clona: F1.6 Uchycení objektivu: M12 Zorný úhel: 89.1°/45.1°/106.9°(H/V/D) IR pracovní vzdálenost: 30 m Digitální redukce šumu: 3D DNR WDR: DWDR Stupeň krytí: IP67 VIDEO Max. Rozlišení: 2304 × 1296 Hlavní proud Snímková frekvence 50 Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozlišení: 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720 Dílčí stream Snímková frekvence 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozlišení: 704x576, 640x480, 352x288, 320x240 Poznámka: Pokud je otáčení obrazu nastaveno na 90° nebo 270°, snímková frekvence podporuje pouze 20 snímků za sekundu. AUDIO Neuplatňuje se. SÍŤ Zabezpečení: ochrana heslem, šifrování HTTPS, filtr IP adres, ověřování Digestem Síťové úložiště: NAS (NFS, SMB/ CIFS) Protokoly: TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS API: ONVIF Současné živé zobrazení: 3 hlavní proudy a 3 dílčí proudy Klient: VIGI aplikace, VIGI bezpečnostní manažer, VIGI NVR, Web Webový prohlížeč: Google Chrome® 57 a vyšší Firefox® 52 a vyšší Safari® 11 a vyšší Microsoft® Edge 91 a vyšší Cloud: Ano ONVIF: Ano ROZHRANÍ Síťové rozhraní: 1 samoadaptivní ethernetový port RJ45 10/100M Napájení: Napájecí port DC Vestavěný mikrofon: Ano VŠEOBECNÉ Obsah balení: Síťová kamera VIGI Stručný návod k použití Vodotěsné kabelové nástavce Montážní příslušenství Provozní teplota: od -30 do 60 °C Rozměry ( V X Š X H ): 174 × 78 × 70 mm Materiál: Plast Obecné funkce: Dva proudy, zrcadlo, masky pro ochranu soukromí, obnovení hesla e-mailem, naslouchání HTTP Napájení: 12V DC ±5 %, 5,5mm koaxiální napájecí zástrčka PoE (802.3af/at, třída 0) Spotřeba energie: 12V DC: Max. 4,2 W Certifikace: CE/BSMI/VCCI/ONVIF Další informace naleznete na stránkách výrobce: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/vigi-network-camera/vigi-c330/v1%20(4mm%20lens)
od 62 €
Porovnať ceny
!!!Licence jsou generovány za základě Vaší objednávky. Objednávka licence je závazná, nelze je tedy vracet, ani stornovat.!!!Nebula Professional Pack License (Per Device) 1 YEAR ...
od 38 €
Porovnať ceny
NETGEAR XS516TM-100EUS 16-Port 10G/Multi-Gigabit Ethernet Smart Switch with 2x 10G SFP+ Ports Vlastnosti *Počet portů: 16 × 10G/Multi-Gigabit portů + 2 × 10G SFP+ porty *Podpora VLAN: Ano (512 VLAN) *Směrování VLAN: Ano *Dynamické přiřazení VLAN: Ano *Podpora statického routingu: Ano *DoS ochrana: Ano *Energeticky úsporný Ethernet (EEE): Ano *MLD snooping: Ano *Napájení: Interní zdroj *Hlučnost: 27,35 dBA *Ventilátory: 3 ks Technické specifikace *Rychlost portů: 10G / Multi-Gigabit *SFP+ porty: 2 × 10G *PoE porty: Ne *Maximální spotřeba: 63,9 W *Velikost MAC tabulky: 16 K *Velikost bufferu: 4 MB *Počet VLAN: 512 *Host ARP tabulka: 1024 *MTBF: 506 741,9 hodin (? 57,8 let) *Pracovní teplota: 0 °C až 50 °C Management *Systém správy: NETGEAR Insight Cloud Management Fyzické parametry *Rozměry (Š × H × V): 330 × 206 × 43 mm *Hmotnost: 2,45 kg (5,4 lb) Obsah balení *Switch s Insight Cloud Management *DC napájecí kabel *Rackmount kit *Instalační příručka Záruka *Omezená doživotní záruka na hardware *Výměna následující pracovní den (Next Business Day Hardware Replacement) Web výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/smart-cloud/xs516tm/
od 1730 €
Porovnať ceny
QGD-1602P-C3558-8GB Přepínač Smart Edge PoE s konektivitou 2,5GbE a 10GbE pro generaci Wi-Fi 6 a SD-WAN. Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/qgd-1602p Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=488&category=1 Funkce Zařízení QGD-1602P společnosti QNAP je na světě vůbec první řadou řízených přepínačů PoE, které podporují virtuální počítače (VM). Díky portům 2,5GbE a 10GbE SFP+ a až 90W výstupu PoE vám zařízení QGD-1602P umožňuje vybudovat vysokorychlostní a výkonnou síťovou infrastrukturu PoE pro přístupové body a směrovače Wi-Fi 6. V provedení s dvěma procesory využívá zařízení QGD-1602P vícejádrové 2,2GHz procesory Intel® Atom® se dvěma diskovými pozicemi SATA pro podporu VM a aplikací QTS. Zařízení QGD-1602P nejen nabízí IP dozorování, zabezpečení sítě, správu bezdrátových AP a rozšíření úložiště, ale také integruje QuWAN pro vytvoření architektury SD-WAN s dalšími zařízeními QNAP na více pracovištích, což umožňuje vybudovat odolnou a bezpečnou IT infrastrukturu. Díky kapacitě interní šířky pásma 20GbE a technologii Intel® QuickAssist Technology (Intel® QAT) dosahuje QGD-1602P vysoce výkonného přenosu potřebného pro virtualizaci edge computing a IPsec VPN a nabízí malým a středním podnikům nákladově optimalizované a centrálně spravované řešení pro zavádění sítí LAN. PoE switch QGD-1602P umožňuje instalaci softwaru pro kybernetické zabezpečení ADRA NDR, který dokáže detekovat podezřelé pakety ve všech připojených koncových zařízeních v síti LAN a chránit tak síť před cíleným ransomwarem v rané fázi. Jedná se o cenově dostupné celoplošné řešení zabezpečení sítě LAN. Díky svému hardwaru je to Access Switch, který každý organizace potřebuje. Snadné nasazení - stačí nainstalovat software NDR. Chrání všechny připojené zařízení v LAN. Celkové nižší náklady než EDR. Automaticky detekuje, analyzuje a izoluje/zastavuje nebezpečí včas. Snadné na použití rozhraní pro správu. Průběžná licence ADRA NDR. OBSAH BALENÍ *QGD-1602P *Power Cord *Flat head screw (for 2.5" HDD) *Ethernet Cable x 1 *Rackmount kit *Rubber feet *Quick Installation Guide (QIG) SPECIFIKACE Typ správy *Webová správa Procesor *Intel® Atom® C3558 quad-core 2.2 GHz processor Architektura CPU *x86 64 bitů Systémová paměť *8 GB (1 x 8 GB) Pozice pro diskové jednotky *2 x 2.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s Počet portů *18 10GbE SFP+ *2 *10G/1G 2.5GbE (RJ45) *8 1GbE (RJ45) *8 Celkový počet portů PoE *16 PoE PSE (802.3af, 15,4 W) *Porty 1–16 PoE+ PSE (802.3at, 30 W) *Porty 1–16 PoE++ PSE (802.3bt, 60 W) *Porty 1–4 Výstupní výkon PoE *Ports 1-4 (90W), Ports 5-16 (30W) Celkový rozpočet napájení PoE *200W Slot PCIe *Slot 1: PCIe Gen3 (x4) *Slot 2: PCIe Gen3 (x4) Port USB 3.2 Gen 1 *2 Port správy *2 x 5GbE ; 2 x 1GbE Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) *Volitelné přes adaptér PCIe Popis napájecí jednotky *Interní napájecí jednotka Max. spotřeba energie *280W Typ vstupního výkonu *AC Rozsah vstupního napětí *100–240 VAC, 50/60 Hz Tabulka s adresami MAC *32K Celková neblokující propustnost *48Gbps Kapacita přepínání *96Gbps Rozhraní pro správu *Web Ventilátor *System: 3 x 4 cm (12V DC) Podporované normy *IEEE 802.3u 100Tx Fast Ethernet *IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet *IEEE 802.3bz 2.5G/5G BASE-T Multi-Gig Ethernet *IEEE 802.3an 10GBASE-T 10G Ethernet *IEEE 802.3ae 10GBASE-SR *IEEE 802.3ae 10GBASE-LR *IEEE 802.3z 1000Base-X *IEEE 802.3x Full-duplex flow control *IEEE 802.3af/at/bt Power-over-Ethernet (PoE) *IEEE 802.1q Virtual LANs (VLAN) *IEEE 802.1p QoS Protocol for Traffic Prioritization Tvarový činitel *Montáž do racku Indikátory LED *Na port: Spojení/Činnost/Rychlost/PoE *Na systém: Varování/PoE/Ventilátor Tlačítka *Tlačítko napájení PSU zařízení *Hostitelské tlačítko napájení *Hostitelské tlačítko resetování (výchozí zatížení) *Tlačítko resetování přepínače Rozměry (V x Š x H) *44
od 1415 €
Porovnať ceny
Tapo C420 Chytrá bezdrátová bezpečnostní kamera Funkce 2K QHD *Nyní má 1,7× více pixelů než 1080p, takže poskytuje jasnější videa a fotografie. Životnost baterie 180 dní *Dobíjecí a vyměnitelná baterie s protokolem nízké spotřeby prodlužuje dobu používání. Plnobarevné noční vidění *Díky senzoru nočního světla získáte v noci vysoce věrné detaily a barvy. Chytrá detekce a upozorňování pomocí AI *Identifikuje osoby, domácí zvířátka a automobily a v případě potřeby upozorní uživatele. Umístění bez kabelů *Díky absenci kabelů můžete kamery umístit téměř kamkoli do interiéru nebo exteriéru – jak vám to vyhovuje! Světelný a zvukový alarm *Při detekci pohybu spustí zvukový a světelný alarm. Obousměrný zvuk *Umožňuje komunikaci prostřednictvím vestavěného mikrofonu a reproduktoru. Flexibilní možnosti ukládání *Nahraná videa můžete ukládat na kartu microSD† nainstalovanou v rozbočovači (až 512 GB) nebo pomocí služeb cloudového úložiště Tapo Care. Odolnost proti vodě a prachu IP65 *Nabízí vynikající vodotěsnost a prachotěsnost pro venkovní prostředí. Kamera Image Sensor *1/3“ Lens *F/NO: 1.61±10%; Focal Length: 3.18mm±5% Night Vision *850 nm IR LED up to 49 ft/15m Viewing Angle *113° Resolution *2K QHD (2560 × 1440 px) Síť Protocol *TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP Wireless Security *WPA/WPA2-PSK Wi-Fi Protocol *IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Hardware Button *Camera Button: Reset/SYNC Button Indicator LED *Camera Indicator LED: System LED Adapter Input *Camera Adapter Input: 100-240V, 50/60Hz Adapter Output *Camera Adapter Output: 5.0V, 1.0A Dimensions (W x D x H) *Camera Dimensions: 110.6 x 64.2 x 64.2mm Video/Image Video Compression *H.264 Frame Rate & Resolutions *15/20 fps Video Streaming *2K QHD
od 84 €
Porovnať ceny
M4350-24X4V Řada Zyxel M4350 nabízí stohovatelné Multi-Gigabit Layer 3 switche s vysokou kapacitou, odolností a snadnou správou, což z nich činí ideální volbu pro náročné distribuční a vysokorychlostní připojovací aplikace. Vlastnosti: *24x 10G/Multi-Gig PoE+ portů se 4x 25GBASE-X SFP28 uplinky *880W interní napájecí zdroj poskytující 576W PoE budget *Slot pro modulární napájení (1+1 redundance nebo sdílení EPS) *PoE budget až 720W při použití redundantního napájení *Virtuální chassis stacking pro nonstop forwarding (NSF) a bezvýpadkový failover *Podpora Layer 3 funkcí včetně statického, policy-based a dynamického routingu Specifikace: *Porty: 24× 100M/1G/2.5G/5G, 4× 10G/25G SFP28 *PoE rozpočet: 576W (základní), až 720W s redundantním napájením *Switching fabric: 680 Gbps *Napájení: 1x pevný 880W (C14) On/Off switch *Rozměry (Š x H x V): 440 × 43,2 × 400 mm *Hmotnost: 6,58Kg DataSheet: https://www.downloads.netgear.com/files/GDC/M4350/M4350_Datasheet.pdf?_ga=2.188814507.1235644264.1742465157-708526143.1741346296
od 3947 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „CBS250-24FP-4G-EU“; „CBS250-24FP-4G-EU-RF“ ; „CBS250-24FP4GEU-RF“ Ukončení prodeje 29.10.2024, nástupcem je: C1200-24FP-4G S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, inteligentní přepínače řady Cisco Business 250 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Řada Cisco Business 250 je nová generace cenově dostupných inteligentních přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost sítě s kompletní sadou síťových funkcí, které potřebujete pro spolehlivou obchodní síť. Tyto výkonné přepínače Gigabit Ethernet s uplinkem Gigabit nebo 10 Gigabit Ethernet poskytují několik možností správy, propracované možnosti zabezpečení a vyladěné funkce Quality of Service (QoS) a statické směrování Layer 3. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 41,66 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 56 Gb/s *Tabulka MAC: 8K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 2 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), access control list (ACL), quality of service (QoS), IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 24 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 4 x SFP *Napájení určené pro PoE: 370 W *Počet portů podporujících PoE: 24 *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: 1 *Rozměry (Š x H x V): 445 x 345 x 44 mm *Hmotnost: 4,6 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A
od 549 €
Porovnať ceny
Model: HPE Networking Comware 5120 v3 Campus Switch Series Switch: Ano Drátový datový přenos: *RJ-45 - 10/100/1000 BASE-T *SFP+ - 1000 BASE-X Optika: Ano Spínací kapacita: 20 Gbps Propustnost: 15 Mpps Konektory: *8x RJ-45 ports *2x SFP+ ports PoE: Ano Rozměry: 330 x 230 x 43,6 mm (ŠxVxH) Záruka: Doživotní
od 639 €
Porovnať ceny
Tapo C125 AI Home Security Wi-Fi Camera Funkce Fyzické soukromí závěrka *Pokud je povoleno, zachová vaše soukromí s objektivem blokovaným závěrkou fotoaparátu. Inteligentní detekce a upozornění AI *Inteligentní umělá inteligence identifikuje lidi, domácí mazlíčky a abnormální zvuky a podle potřeby informuje uživatele. Volně nainstalovat s magnetickou základnou *Kompaktní design Tapo C125 umožňuje uživatelům libovolnou instalaci s magnetickou základnou a flexibilním držákem Duální IR systém *Přepněte na 940nm IR LED a hlídejte své dítě bez přerušení spánku. Přizpůsobitelný zvukový alarm *Spustí nahraný zvuk jako alarm, když je detekován pohyb. Specifikace Camera Image Sensor *1/2.9” Progressive Scan CMOS Starlight Sensor Lens *Focal Length: 2.45mm *Aperture: 2.0 *Field of View: 140°(Diagonal), 120°(Horizontal), 67°(Vertical) Night Vision *850 nm IR LED (30 ft / 10 m) *940 nm IR LED (30 ft / 10 m) Interface & Button *1× RESET Button *1× MicroSD Card Slot (Up to 512 GB) Video & Audio Maximum Resolution *2K QHD 4MP (2560 × 1440 px) Frame Rate *15/20/25/30 fps (Default 15fps) Digital Zoom *12x Video Compression *H.264 Live View *Yes Image Enhancement *3D DNR *WDR *HDR Audio Input & Output *Built-in Microphone and Speaker Audio Communication *Two-Way Audio with Noise Cancellation Siren Volume *94dB (Level measured at 4-inch/10-cm distance) AI Detection *Motion, Person , Line-Crossing, Tamper, BabyCry, Vehicle, Pet, Meow, Bark, Glass-Breaking Detection Network Network Connectivity *Connect via Wi-Fi Wireless Connectivity *IEEE 802.11b/g/n/ax, 2.4 GHz Wi-Fi;BLE Ethernet Port */ RTSP *Yes
od 68 €
Porovnať ceny
D-Link GO-SW-5E 5portový Fast Ethernet Easy Desktop Switch PŘEHLED Switch GO-SW-5E s 5 Fast Ethernet porty umožňuje snadno vytvořit rychlou, spolehlivou a efektivní kabelovou síť v domácnosti nebo kanceláři. GO-SW-5E je „unmanaged“ 10/100Mb/s switch, určený pro rozšíření síťového připojení malé pracovní skupiny při zajištění flexibility vysokého stupně. Toto výkonné a zároveň lehce použitelné zařízení umožňuje snadné zapojeného portu do 10Mb/s nebo 100Mb/s sítě a lepší využití šířky pásma, zrychlení odezvy a úspěšné zvládání náročné provozní zátěže. několik počítačů k GO-SW-5E, abyste mohli sdílet soubory. Můžete připojit také router a sdílet připojení k internetu. SPECIFIKACE Normy • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair měděná) • Automatické vyjednávání ANSI/IEEE 802.3 NWay • Řízení toku IEEE 802.3x IEEE 802.3u • 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair měděná) • Úspora energie IEEE 802.3az EEE Spínací tkanina • Přepínací tkanina 1 Gbps Topologie • Hvězda Protokol • CSMA/CD Rychlosti přenosu dat • Ethernet o 10 Mbps (poloviční duplex) o 20 Mbps (plný duplex) • Fast Ethernet o 100 Mbps (poloviční duplex) o 200 Mbps (plný duplex) Výměna mediálního rozhraní • Automatické nastavení MDI/MDIX pro všechny porty Síťové kabely • 10BASE-T: o UTP CAT 3/4/5/5e (100 m max.) o EIA/TIA-586 100-ohmový STP (max. 100 m) • 100BASE-TX o UTP CAT 5/5e (100 m max.) o EIA/TIA-568 100-ohmový STP (max. 100 m) LED indikátory • Na port: Link/Activity • Na zařízení: Napájení Způsob přenosu • Store-and-forward Tabulka MAC adres • 1000 záznamů na zařízení Učení MAC adresy • Automatická aktualizace Rychlosti filtrování paketů/přeposílání • Ethernet: 14 880 pps na port • Fast Ethernet: 148 800 pps na port Vyrovnávací paměť RAM • 56 KB na zařízení Rozměry • 87 x 47 x 21 mm DC vstup • Externí napájecí adaptér 5V/0,55A Spotřeba energie • Zapnuto (pohotovostní režim): 0,4 wattu • Maximum: 1,1 wattu Odvod tepla • Zapnutí (pohotovostní režim) o AC vstup: 2,355 BTU/h Maximum o AC vstup: 5,461 BTU/h Teplota • Provozní: 0 až 40 °C • Skladování: -10 až 70 °C Vlhkost vzduchu • Provozní: 10% až 90% RH bez kondenzace • Skladování: 5% až 90% RH nekondenzující Certifikace • FCC třída B • CE třída B • UL • C-Tick třídy B • CB Obsah balení *5 PORTOVÝ STOLNÍ NEMANAGEMENT SPÍNAČ - GO-SW-5E *RYCHLÝ NÁVOD *NAPÁJECÍ ADAPTÉR - 5V 0,55A
od 8 €
Porovnať ceny
od 10994 €
Porovnať ceny
Kamerový PoE nahrávací rekordér NVR 4K UHD Tenda N6P-8H (8-kanálový Network Video Recorder s rozlišením 3840x2160px). Komprese H.265+, H264+, Cloud platforma, PoE IEEE 802.3at/802.3af celkem 70W, vzdálenost kamer až 250m, HDD max. 10 TB SATA 3.0, mobilní (Android/iOS) aplikace a webové rozhraní pro vzdálené online sledování + připojení k TV/monitoru pomocí HDMI/VGA. Ochrana proti přepětí 4kV. Montážní sada + napájení. Popis produktu Díky Network Video Recorderu Tenda N6P-8H jednoduchým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Propojení kamer a rekordéru je pomocí Ethernetového kabelu a rekordér kamery pomocí PoE sám napájí. Lze vzdáleně online sledovat veškeré prostory, které jsou pokryty kamerami. Po jednoduchém zapojení a snadném nastavení je systém v plném provozu a online dostupný. Aplikace TDSEE je zdarma v českém jazyce a navíc rekordér podporuje prohlížení pomocí webových prohlížečů Chrome, Edge a Opera. Rekordér podporuje nahrávání rozlišení až 8 MPx = 4K = 3840x2160px. Podporuje nejsilnější kódování H265+ a také všechny starší formáty. PoE napájení pro kamery celkem až 70W, a vložení disku HDD o velikosti až 10 TB. Snadná a efektivní správa pomocí aplikace Tenda TDSEE včetně notifikací a také webového prohlížeče Mějte svůj kamerový systém stále pod kontrolou. Díky aplikaci TDSEE která je pro Android a iOS kompletně v češtině bude pro vás jednoduchá nejen instalace ale také používání kamer. Díky aplikaci také obdržíte notifikace od rekordéru ohledně detekce pohybu a dalších událostí. Aplikace obsahuje celý seznam přidaných kamer, prohlížení online videí, uložených videí jak na disku HDD tak na Cloudovém úložišti, odposlech z kamer, zakoupení Cloudového úložiště přímo v nastavení aplikace, automatické aktualizace firmware a další. Také je možné přístup a správu provést pomocí webového prohlížeče ve vašem počítači - Chrome, Edge a Opera. PoE - Power Over Ethernet napájenía připojení kamer až na 250m Rekordér podporuje PoE napájení všech 8mi portů RJ45 pro kamery, a to dle standartů PoE IEEE 802.3at/802.3af. Celkem 70 W. Připojení kamer je možné až na 250m dlouhém Ethernet kabelu. Kameru stačí pouze připojit k portu rekordéru. Podpora veškerých kamer pomocí OnViF protokolu Rekordér podporuje OnViF protokol díky kterému je možné připojit kamery od libovolné značky, nastavovat je a ovládat. Stačí jen zkontrolovat zdali kamera má v podporovaných protokolech právě OnViF. Nejmodernější kódování H.265+, úspora místa i energie Díky technologii kódování H.265+ kterou rekordér podporuje, je možné uspořit až 50% šířky pásma a 50% místa na disku HDD. Rekordér také podporuje předchozí kódování H.265, H264+, H.264. Funkce HDD bad sector isolation Díky funkci izolování vadných sektorů již nebudete řešit potíže s ukládáním dat. Díky této funkci se rekordér přizpůsobí stavu disku HDD a pokud na něm nalezne vadný sektor tak jej vynechá a pokračuje dále ve funkci a nahrávání dat. Mnoho rekordérů bez této funkce na vadném sektoru běžně zamrzne a již nenahrává. Ukládání dat HDD + Cloud Data z kamer se ukládají do NVR rekordéru (do vloženého disku HDD, není součástí balení) nebo Cloudového úložiště. Vnitřní úložiště je tvořeno slotem SATA 3.0 pro HDD 3,5" o maximální kapacitě 10 TB. Také je možné přímo v aplikaci TDSEE přikoupit Cloudové úložiště, data jsou tak chráněna proti odcizení nebo poškození kamery. Cloudové úložiště je evropské a splňujme normy na ochranu osobních dat ISO/IEC 27018. Data jsou speciálnně kódována pomocí AES 256-bit šifrování. NVR rekordér umí rozeznat vadné sektory na disku HDD a vyhnout se jim při ukládání dat. Smart napájení rekordéru a ochrana proti přepětí 4kV N6P-8H podporuje smart napájení pro úsporu energie, využívá jen tolik napětí kolik potřebuje, takto řídí i napájení kamer. Navíc obsahuje ochranu proti přepětí z připojených kamer až na 4 000 V. Technické parametry NVR PoE rekordéru Počet kanálů: 8x Počet kanálů s PoE napájením: 8x Rozlišení nahrávání: 8MP, 6MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P, D1 Dekódovací kodeky: H.265+, H.265, H.264+, H.264, G.711A, G.711U, G726 Porty: 8x LAN PoE RJ45 port 10/100 Mb/s pro připojení kamer, 1x LAN RJ45 port 10/100 Mb/s pro připojení k Internetu, 2x RCA zvuk, 1x HDMI, 1x VGA, 2x USB 2.0, 1x Napájecí Jack PoE napájení: IEEE 802.3at/802.3af, max. celkem 70W Podpora OnViF protokolu pro připojení kamer: ANO, verze OnViF 16.06 Video porty: HDMI výstup (1-ch, 4K (3840 × 2160 )/30Hz, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60 Hz), VGA (1-ch, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, HDMI/VGA simultaneous output) Audio porty: Vstup RCA (1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10k?)), Výstup RCA (1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10k?)) Ukládání fotografií
od 93 €
Porovnať ceny
Přehled Díky podpoře nejnovější generace 4G LTE sítě může směrovač M7350 dosáhnout rychlosti stahování až 150 Mbit/s a vy například můžete sledovat HD filmy bez přerušení, stahovat soubory během pár sekund a používat video chat bez výpadku. *Podporuje 4G LTE - rychlost stahování až 150 Mbit/s a uploadu 50 Mbit/s *Podporuje až 10 zařízení současně *Veškeré užitečné informace se zobrazí v přehledu na displeji *Baterie s kapacitou 2550 mAh vydrží až 10 hodin provozu *Možnost volby pásma Wi-Fi 2,4 GHz nebo 5 GHz *Vybaven slotem na micro SD kartu s volitelnou kapacitou až 32 GB Technická specifikace HARDWAROVÉ FUNKCE Rozhraní * 1 micro USB port pro napájení * SIM card slot * Micro SD card slot Tlačítka * Power On/Off Button * Menu Button Zdroj energie * Interní 2550mAh dobíjecí baterie Anténa * Interní anténa M7350 v5 má následující parametry: Hlavní anténa - 2.51dBi Pomocná anténa - 1,83dBi Anténa WIFI - 3,00dBi Typ sítě * 4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz) * 3G: DC-HSPA+/HSPA/UMTS B1/B8 (2100/900MHz) * 2G: EDGE/GPRS/GSM Quad Band (850/900/1800/1900MHz) Rychlost dat * DL: 150Mbps, UL: 50Mbps Rozměry * 106 × 66 × 16mm Čtečka SD karet * Až do 32GB Zobtazení na displeji * Statistiky datového provozu, Wi-Fi status, uživatelská čísla, typ sítě (2G/3G/4G), síla signálu, stav internetového připojení, zprávy, stav baterie BEZDRÁTOVÉ FUNKCE Bezdrátové standardy * IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n Frekvence * 2.4GHz & 5GHz Vysílací výkon *
od 67 €
Porovnať ceny
Tapo C630 KITFunkce Bezúdržbové solární nabíjení * Kamera se solárním panelem umožňuje nepřetržité napájení bez nutnosti kabelů. Detekce osob, zvířat a vozidel * Inteligentní AI rozpoznávání snižuje falešné poplachy a posílá jen relevantní upozornění. 360° sledování pomocí AI * Kamera nabízí plné 360° pokrytí a automaticky sleduje osoby, zvířata i vozidla. Vynikající 3K 5MP obraz * Pokročilý 3K senzor poskytuje ostrý a detailní obraz i při zhoršeném světle. Plně barevné noční vidění * Vestavěné reflektory umožňují zachytit jasné, barevné snímky i v noci. Nepřetržité snímání 24/7 * Umožňuje dlouhodobý dohled i bez připojení k elektrické síti. Flexibilní úložiště * Podpora microSD karty do 512 GB nebo cloudové služby Tapo Care. Odolnost vůči povětrnostním vlivům * Certifikace IP65 pro kameru i solární panel zajišťuje spolehlivý provoz venku. Specifikace KAMERA Snímač obrazu: 1/2.7" Progressive Scan CMOS Objektiv:* Ohnisková vzdálenost: 4.0 mm* Clona: F1.6 Zorné pole: 105.4° (úhlopříčně), 88° (vodorovně), 46° (svisle) Rozsah pohybu:* Pan: 340° (360° pokrytí)* Tilt: 180° (130° pokrytí) Noční vidění:* IR (16 m)* Barevné noční vidění (16 m) Osvětlení: 2× vestavěný reflektor Rozhraní:* Tlačítko napájení* RESET* Slot na microSD (až 512 GB) SOLÁRNÍ PANEL Kapacita připojení: Jeden panel na jednu kameru Výstupní port: USB-C VIDEO A AUDIO Maximální rozlišení: 3K 5MP (2880 × 1620 px) Snímková frekvence: 15 fps Digitální zoom: 13.5× Kompresní formát: H.264 Živý náhled: Ano Vylepšení obrazu: 3DNR, WDR Zvuk:* Vestavěný mikrofon a reproduktor* Obousměrná komunikace s potlačením šumu Hlasitost sirény: 78.9 dBA (měřeno ve vzdálenosti 10 cm) ÚLOŽIŠTĚ Lokální: microSD karta (až 512 GB, není součástí) Cloudové: Tapo Care (vyžaduje předplatné) DETEKCE A UPOZORNĚNÍ Senzory: Pohybový senzor, senzor okolního světla AI detekce:* Pohyb* Osoba* Vozidlo* Zvíře Aktivní zóny: Ano Oznámení: Systémová notifikace / Notifikace se snímkem (Tapo Care) SÍŤ Připojení: Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz) BEZPEČNOST Šifrování: 128bit AES se SSL/TLS Protokoly: WPA/WPA2-PSK NAPÁJENÍ Zdroj:* 5V DC adaptér (není součástí)* 6700 mAh vestavěná baterie* Solární panel Tapo A201 Vstupní napětí: 5.0 V, 2.0 A OBECNÉ Chytrá integrace: Google Assistant, Amazon Alexa Odolnost: IP65 (kamera i panel) Požadavky na systém: Tapo App (iOS 12.0+, Android 7.0+) Možnosti montáže:* Na stěnu* Pod římsu* Na sloup (pomocí úchytů, nejsou součástí) Provozní teplota: -20°C až 45°C Skladovací teplota: -40°C až 60°C Vlhkost: 10–90 % RH (nekondenzující) Rozměry:* Kamera: 141 × 128 × 84 mm* Solární panel: 173.4 × 120.4 × 15.7 mm Certifikace: CE, FCC, JRF, VCCI, RCM, NTRA, NCC, BSMI, DOE, CEC, IP65, RoHS Obsah balení:* Kamera Tapo C630 × 1* Solární panel Tapo A201 × 1* Držák panelu Tapo A201 × 1* Základna × 1* USB kabel × 1* Prodloužený kabel × 1* Stahovací páska × 1* Montážní šrouby a hmoždinky* Montážní šablony* Stručný průvodce instalací
od 101 €
Porovnať ceny
AT-8100S/24F-LC-50 24 x 100FX (LC) Port Managed Stackable Fast Ethernet Switch. Dual AC Power Supply Nová řada výkonných switchů. http://www.alliedtelesis.com/p-1461.html
od 2403 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „C1000-48FP-4G-L“; „C1000-48FP-4G-L-RF“ Cisco C1000-48FP-4G-L Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-1000-series-switches/nb-06-cat1k-ser-switch-ds-cte-en.html?oid=otren019232
od 3758 €
Porovnať ceny
KNOT LR8G kit Průmyslová IoT brána pro inteligentní sledování majetku, vzdálený monitoring a efektivní automatizaci – nyní s vylepšeným příjmem LoRa®, souběžným GPS + LTE CAT-M a nižší cenou. Funkce Současné GPS a LTE CAT-M připojení * Sledujte pohybující se zařízení pomocí GPS a současně udržujte připojení přes LTE CAT-M1. Ideální pro mobilní jednotky, kontejnery nebo terénní zařízení. Univerzální napájení * Možnost napájení přes PoE-in, DC konektor nebo MicroUSB – s výstupem PoE na Ether2 pro napájení dalších zařízení. SMA konektory pro hlavní rozhraní * Snadné připojení antén pro LTE, GPS a LoRa®. Vylepšený příjem LoRa® na 868 MHz * Zvýšená citlivost zajišťuje lepší signál i v rušných prostředích. Nižší cena, stejná spolehlivost * Nákladově efektivní řešení pro velká nasazení bez kompromisů v kvalitě. RouterOS v7 * Pokročilé možnosti správy, skriptování a směrování. Specifikace HARDWARE Architektura: MIPSBE CPU: QCA9531 (1 jádro, 650 MHz) RAM: 64 MB Úložiště: 128 MB NAND RouterOS licence: L4 Operační systém: RouterOS v7 Střední doba mezi poruchami: ~200 000 h při 25 °C Provozní teplota: -40 °C až 70 °C NAPÁJENÍ DC vstupy: 3 (DC jack, PoE-IN, MicroUSB) Napětí vstupu DC jack: 12–57 V Napětí vstupu PoE: 18–57 V PoE-in: 802.3af/at Napájení přes microUSB: 5 V Max. spotřeba: 23 W Spotřeba bez příslušenství: 6 W Chlazení: Pasivní POE-OUT PoE-out porty: Ether2 Typ PoE-out: Pasivní PoE Max. výstup (18–30 V): 650 mA Max. výstup (30–57 V): 450 mA Celkový výstupní výkon: 12 W WIRELESS (2.4 GHz) Max. rychlost: 300 Mbit/s Počet řetězců: 2 Standardy: 802.11b/g/n Zisk antény: 1.5 dBi Chipset: QCA9531 Generace: Wi-Fi 4 Přenos / Citlivost: * 1 MBit/s: 22 dBm / -96 dBm * 11 MBit/s: 22 dBm / -89 dBm * 6 MBit/s: 20 dBm / -93 dBm * 54 MBit/s: 18 dBm / -74 dBm * MCS0: 20 dBm / -93 dBm * MCS7: 16 dBm / -71 dBm ETHERNET 10/100 Mbps porty: 2 PERIFERIE SIM sloty: 1x Nano SIM MiniPCI-e sloty: 1 USB porty: 1 (microUSB type AB) Max. USB proud: 1 A Serial port: RS485 DALŠÍ FUNKCE Monitor teploty PCB: Ano Monitor napětí: Ano Bluetooth verze: 5.2 Bluetooth konektor: uUFL GPS konektor: SMA CERTIFIKACE Certifikace: CE, EAC, ROHS IP krytí: IP20
od 146 €
Porovnať ceny
od 2066 €
Porovnať ceny
D-Link DMS-1250-10SPL 8portový multigigabitový Smart Managed Switch * podpora funkcí L2+ * přepěťová ochrana 6 kV na všech 2,5gigabitových ethernetových portech * DNC/DNH (D-Link Nuclias Connect/Hub) a D-View 8 pro centralizovanou správu Porty: * 8x 2,5GE PoE * 2x 10G SFP+ * 1x napájecí konektor Přepínací kapacita: 80Gb/s Rychlost přeposílání paketů: 59,53 Mp/s Velikost vyrovnávací paměti paketů: 12Mb Flash paměť: 32 MB Velikost DRAM: 512 MB PoE standard: IEEE802.3bt + IEEE802.3af/at PoE porty: 1 ~ 2 (IEEE802.3bt), 3 ~ 8 (IEEE802.3af/at) PoE budget: 120 W Max. spotřeba energie: 147 W (PoE zapnuto) Ventilátor: ne Napájení: externí 54V DC/2,78A Rozměry: 210x210x44mm Hmotnost: 1,34kg Odkaz na stránku výrobce: https://www.dlink.com/en/products/dms-1250-10spl-8-port-multi-gigabit-smart-managed-switch OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 361 €
Porovnať ceny
TL-SF1005P - Stolní switch s 5 porty 10/100 Mb/s a 4 porty PoE+ *5× 10/100 Mb/s RJ45 portů *4 porty PoE+ přenáší data a napájení v jednotlivých kabelech. *Podporuje zařízení PD v souladu se standardem IEEE 802.3af/at. *Podporuje napájení PoE s kapacitou až 30 W pro každý port PoE. *Podporuje napájení PoE s celkovým výkonem až 67 W ze všech portů PoE.* *Přenos dat a napájení na vzdálenost až 250 m v rozšířeném režimu.** *Prioritní režim poskytuje vysokou prioritu portům 1–2, aby byl zajištěn kvalitní provoz citlivých aplikací. *Zapojení „Plug and Play“ bez nutnosti konfigurace PARAMETRY Rozhraní: 5× 10/100 Mbps RJ45 Ports (4× 10/100 Mbps 802.3af/at PoE+ ports) Počet ventilátorů: Žádný Externí napájecí zdroj: 53.5 V DC / 1.31 A Rychlost předávání paketů: 0.744 Mbps PoE porty: Porty 1-4, 67 W Tabulka MAC adres: 2K Rámec Jumbo: 2 KB Přepínací kapacita: 1 Gbps Rozměry: 99.8 x 98 x 25 mm Max. spotřeba energie: 1.9 W (220 V / 50 Hz, bez PD připojení); 74 W (220 V / 50 Hz, s 67 W PD připojením) Certifikace: FCC, CE, RoHS Operační teplota: 0°C - 40 °C Obsah balení: *TL-SF1005P *Napájecí adaptér *Instalační příručka
od 35 €
Porovnať ceny
Řada switchů Aruba CX 6300 je moderní, flexibilní a inteligentní rodina stohovatelných přepínačů AOS-CX, která jsou ideální pro podnikový přístup a agregaci. Tento model má 24 portů SFP+ a 4 SFP56. Porty *(24) 10/100/1000 BASE-T portů *(4) 1/10/25/50G SFP porty Paměť a procesor *Čtyřjádrový ARM Cortex ™ A72 @ 1,8 GHz, 8 GB DDR4 *32 GB eMMC *8 MB sdílené vyrovnávací paměti paketů Latence *1 Gbps: 2,28µSec *10Gbps: 1,46µSec *25Gbps: 1,90µSec *50Gbps: 3,49µSec Propustnost *334 Mpps Spínací kapacita *448 Gbps PoE schopnost *Až 2 880 W, v závislosti na modelu a nainstalovaných napájecích zdrojích Možnosti stohování *Až 10 přepínačů na zásobník Funkce správy *Aruba AirWave *Centrální správa sítě *Aruba Aruba NetEdit *rozhraní příkazového řádku *SNMP v2c/v3 *RMON Vstupní napětí *100-120 / 200-240 VAC Spotřeba energie *63 W (maximum) Minimální rozměry (V x Š x H) *4,39 x 25,2 x 38,1 cm Hmotnost *4,36 kg Odkaz na web výrobce: https://www.hpe.com/emea_europe/en/product-catalog/networking/networking-switches/pip.specifications.aruba-6300-switch-series.1012183950.html
od 7024 €
Porovnať ceny
Switche