9257 produktov
Poskytování spolehlivých služeb iSCSI s vysokou dostupností Dva řadiče Synology UC3200 realizují architekturu high-availability v jedné jediné skříni, pracují souběžně a dokážou mezi sebou automaticky přepnout služby v případě havárie, takže poskytují služby bez jakýchkoli přerušení. 12 x 3,5”/2,5” HDD/SSD Vysoce výkonné sloty rozhraní SAS s maximální hrubou kapacitou 576 TB. Zařízení UC3200 podporuje jednotky SED (Self Encrypting Drive – jednotka s vlastním šifrováním) umožňující šifrování veškerých dat na pevných discích, takže nabízí nejvyšší možné zabezpečení dat na úrovni hardwaru. Systém vytvořený výhradně pro jednotky iSCSI DSM UC, operační systém navržený tak, aby bylo snadné se ho naučit, vám umožní spravovat dva řadiče z jednoho portálu. Vestavěné monitorovací aplikace zobrazují stav v přehledné formě a v případě důležitých událostí neprodleně odesílají upozornění. Správci IT mají tedy stále přehled o potenciálních problémech a reagují v nejkratším možném čase. Ochrana kritických dat v případě havárie Funkce Snapshot Replication se zavádí společně s podporou souborového systému Btrfs a nabízí téměř okamžitou ochranu dat s možností plánování. Zařízení UC3200 podporuje až 4096 snímků celého systému pro místní svazky a vzdálené servery, čímž umožňuje ochranu prostřednictvím snímků zaměřenou na aplikace a okamžité obnovení virtuálních počítačů do jednotek iSCSI LUN v případě havárie. Technické parametry *Model CPU: Intel Xeon D-1521 *Počet CPU (na jeden řadič): 1 *CPU architektura: 64-bit *Frekvence CPU: Čtyři jádra 2.4 (základní) / 2.7 (turbo) GHz *Systémová paměť (na jeden řadič): 8 GB DDR4 ECC UDIMM *Předinstalované paměťové moduly (na jeden řadič): 8 GB (8 GB x 1) *Počet paměťových slotů (na jeden řadič): 4 *Rozšiřitelná paměť (na jeden řadič): 64 GB (16 GB x 4) *Šachta(y) pevného disku: 12 *Kompatibilní typ disku: 3,5" SAS pevný disk, 2,5" SAS pevný disk, 2,5" SAS disk SSD *Maximální interní hrubá kapacita: 192 TB (16 TB drive x 12) (Kapacita se může lišit podle typu RAID) *Maximální hrubá kapacita s rozšiřovacími jednotkami: 576 TB (16 TB drive x 36) (Kapacita se může lišit podle typu RAID) *Port RJ-45 1GbE LAN (na jeden řadič): 2 (s podporou funkcí Link Aggregation / Failover) *Port RJ-45 10GbE LAN (na jeden řadič): 1 *Rozšíření PCIe (na jeden řadič): 1 x Gen3 x8 slot (x8 link) *Velikost (VxŠxH): 88 x 430.5 x 692 mm *Hmotnost: 19.7 kg Odkaz na web výrobce: https://www.synology.com/cs-cz/products/UC3200
od 8536 €
Porovnať ceny
Model: RBLHGG-5acD-XL Bezdrátový standard: 802.11a/n/ac Bezdrátový datový přenos: 867 Mbit/s Drátový datový přenos: 10/100/1000 PoE: Ano Anténa: Vestavěná Konektory: 1x RJ-45 Napájení: 8 W Obsah balení: *4x Zařízení (zářič) *Napájecí adaptér 24V/0.38A *Gigabit PoE injektor *Faston konektor pro uzemění *kovový stahovací pásek *Sada pro náklon antény Záruka: 2 roky
od 377 €
Porovnať ceny
Netgear M4300-16X 16x Multi-Gig, PoE+ (500W) Managed Switch. Stohovatelný managed switch s poloviční šířkou, 16x 10G / MultiGig porty a 500W PoE+ rozpočtem - IT Core & AV-over-IP. Zcela nová řada přepínačů vyvinutá a zkonstruovaná pro rostoucí trh AV přes IP. *Non-stop forwarding (NSF) s bezchybným převzetím služeb při selhání v celém zásobníku *Stohování a agregace distribuovaných odkazů umožňují nulové prostoje a vyvažování zátěže *Povolí nebo zakáže porty na základě stavu propojení různých portů *Detekce škodlivého kódu, DHCP Snooping, ochrana IP Source Guard a zmírnění útoků DoS *Plné PoE+ s 30W na port *Nainstalován 600W PSU APS600W Technické parametry *Porty: 16 portů RJ45 PoE+ Multi-Gigabit 100M / 1G / 2,5G / 5G / 10G *PoE: 16x 10GBASE-T PoE+, Plně zajištěno až 30 wattů na port *Celkový rozpočet PoE+: 500 W *Zdroj: 600 W modulární napájecí zdroj součástí APS600W *1-unit 1U / 2-unit 1U Rack Mount (součástí balení) *320 Gbps Switching Fabric *Pevný ventilátor zepředu dozadu: 35 dB *Port správy: Ethernet: Out-of-band 1G port (zadní) *Konzola: RJ45 RS232 (zadní) *Konzola: Mini-USB (přední) *Úložiště: USB (přední) *Tabulka MAC adres: 16 000 *Spotřeba: 610 W *Rozměry: 212 x 44 x 345 mm *Hmotnost: 3,2 kg Odkaz na web výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/fully-managed/m4300-16x-600w-psu/
od 3045 €
Porovnať ceny
Řada switchů Aruba CX 6300 je moderní, flexibilní a inteligentní rodina stohovatelných přepínačů AOS-CX, která jsou ideální pro podnikový přístup a agregaci. Tento model má 48 10/100/1000BASE-T a 4 porty SFP56. Porty *(48) 10/100/1000 BASE-T portů *(4) 1/10/25/50G SFP porty Paměť a procesor *Čtyřjádrový ARM Cortex ™ A72 @ 1,8 GHz, 8 GB DDR4 *32 GB eMMC *8 MB sdílené vyrovnávací paměti paketů Latence *1 Gbps: 2,28µSec *10Gbps: 1,46µSec *25Gbps: 1,90µSec *50Gbps: 3,49µSec Propustnost *369 Mpps Spínací kapacita *496 Gbps PoE schopnost *Až 2 880 W, v závislosti na modelu a nainstalovaných napájecích zdrojích Možnosti stohování *Až 10 přepínačů na zásobník Funkce správy *Aruba AirWave *Centrální správa sítě *Aruba Aruba NetEdit *rozhraní příkazového řádku *SNMP v2c/v3 *RMON Vstupní napětí *100-240 VAC Spotřeba energie *75 W (maximum) Minimální rozměry (V x Š x H) *4,39 x 25,2 x 38,1 cm Hmotnost *4,95 kg Odkaz na web výrobce: https://www.hpe.com/tr/en/product-catalog/networking/networking-switches/pip.aruba-6300-switch-series.1012183880.html
od 11427 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „CBS350-24NGP-4X-EU“; „CBS350-24NGP-4X-EU-RF“ ; „CBS35024NGP4XEU-RF“ Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a technologie s velkou šířkou pásma. Tyto přepínače mohou zlepšit dostupnost vašich kritických aplikací, chránit vaše obchodní informace a optimalizovat šířku pásma sítě, aby efektivněji poskytovaly informace a podporovaly aplikace. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 142,85 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 192 Gb/s *Tabulka MAC: 16K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 3 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), advanced threat protection, IPv6 first-hop security, quality of service (QoS), sFlow, IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 16 x 10/100/1000 PoE+porty, 8x 100M/1G/2,5G/5G PoE+ porty *Combo porty (RJ-45 + SFP): 4 x Multigigabit/SFP+ combo *Napájení vyhrazeno pro PoE: 375 W *Počet portů, které podporují PoE: 24 *Port konzoly: Cisco standard RJ45 console port *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 3 MB *Ventilátor: 3 *Rozměry (Š x H x V): 440 x 350 x 44 mm *Hmotnost: 5,3 kg *Provozní teplota: 0 - 45°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A
od 1306 €
Porovnať ceny
Popis produktu NanoStation 5AC Loco je velmi malá klientská 13dBi stanice řady airMAX ac, která dosahuje velice vysokých přenosových rychlostí a stabilního spojení i v zarušeném prostředí. Jednotka je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX ac a je určena pro venkovní použití. Díky možnému nastavení šířky kanálu 10/20/30/40/50/60 a 80MHz lze při modulaci 256QAM dosáhnout reálné propustnosti až 450Mb/s+. Technici jistě ocení nově obsažené 2,4GHz WiFi rozhraní, které slouží k administraci skrze mobilní zařízení. K dispozici je aplikace UMOBILEpro Android i iOS. Novinkou u airMAX ac produktů je operační systém airOS 8. Tento systém např. vykresluje v reálném čase konstelační diagram a hodnotu SNR. Upozornění: balení neobsahuje napájecí PoE adaptér. Technické parametry Bezdrátové frekvence: 5GHz Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 866 WiFi standardy: airMAX ac Vysílací výkon 5GHz [dBm]: 25 Šifrování: WPA2 AES 5GHz MIMO: 2x2 Vyzařovací úhel - H. pol. [°]: 45 Vyzařovací úhel - V. pol. [°]: 45 Typ antény: Vestavěná Počet vestavěných antén: 2 Zisk antény [dBi]: 13 Fyzické charakteristiky Použití: Venkovní Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: -40 až 70 Hmotnost [g]: 180 (x5) Hloubka [mm]: 59 Šířka [mm]: 78 Výška [mm]: 179 Hardware Velikost operační paměti [MB]: 64 CPU: Atheros MIPS 74KC Frekvence CPU [MHz]: 560 Konektory a rozhraní Rychlosti LAN: (1) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN: Ano Napájení Max. spotřeba energie [W]: 8,5 Napájení přes PoE: 24V DC Typy PoE: Vstupní Software Operační mód: Klient, Repeater, AP Router, AccessPoint, Klient Router (wisp) Podpora IPv6: Ano Výchozí IP adresa: 192.168.1.20 Výchozí jméno a heslo: Ubiquiti/Ubiquiti Obsah balení * 5x zařízení * 5x stahovací plastová páska
od 235 €
Porovnať ceny
TL-SG116 16-Port Gigabit Desktop Switch, 16 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Steel Case The TP-Link 16-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch provides you an easy way to make the transition to Gigabit Ethernet. Increase the speed of your network server and backbone connections, or make Gigabit to the desktop a reality. Plug and Play design, with no configuration required, makes the product easy to use. Moreover, TL-SG116 adopts lower power consumption design. With the innovative energy-efficient technology, the TL-SG116 can save power consumption, making it an eco-friendly solution for your home or office network. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i /802.3u /802.3ab /802.3x /802.1p Interface: 16 10/100/1000Mbps Ports, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Fan Quantity: Fanless External Power Supply: External Power Adapter (Output: 12VDC / 1.0A) LED Indicator: *System Power *Link/Act indicators per port built into each RJ-45 port Dimensions ( W x D x H ): 11.26 x 4.4 x 1.0 in. (286*111.7*25.4 mm) Max Power Consumption: 10W(220V/50Hz) Max Heat Dissipation: 34.12BTU/h PERFORMANCE Packet Forwarding Rate: 23.8Mpps MAC Address Table: 8K Packet Buffer Memory: 4.1Mb Jumbo Frame: 10KB SOFTWARE FEATURES Advanced Features: *Green Technology *802.3X Flow Control *802.1p/DSCP QoS *IGMP Snooping Transfer Method: Store and Forward OTHERS Certification: CE, FCC ,RoHS Package Contents: *16-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch *Power Adapter *Installation Guide *Rubber Feet Environment: *Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) *Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) *Operating Humidity: 10% ~ 90%, non-condensing *Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
od 58 €
Porovnať ceny
Synology RackStation RS822+ Kompaktní, čtyřšachtové 1U zařízení Synology RackStation RS822+/RS822RP+ s možností rozšíření úložiště a připojení k síti, používající výkonný operační systém Synology DiskStation Manager (DSM), je ideálním řešením úložiště typu Edge pro pobočky a malé a střední firmy. Zařízení RS822+ obsahuje čtyři porty Gigabit RJ-45, které lze po propojení pomocí funkce Link Aggregation používat k automatickému přepnutí služeb při selhání sítě a vyrovnávání zátěže. Dvě jednotky RS822+ lze pomocí služby Synology High Availability spárovat a vytvořit tak spolehlivý cluster složený z aktivního a pasivního serveru, který maximalizuje provozuschopnost služeb. *Propustnost sekvenčního čtení/zápisu 2103/1074 MB/s *Možnost rozšíření až na 8 disků pomocí rozšiřovací jednotky Synology RX418 *Vestavěné porty 4 x 1GbE s možností rozšíření 10/25 GbE *Až 32 GB DDR4 ECC CPU: AMD Ryzen V1500B Architektura CPU: 64-bit Frekvence CPU: 4-core 2.2 GHz Systémová paměť: 2 GB DDR4 ECC SODIMM Paměťový modul: 2 GB (2 GB x 1) Maximální kapacita: 32 GB (16 GB x 2) Šachty pevného disku: 4 Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 8 (RX418 x 1) Hot-swap disk: ano Porty: *4x RJ-45 1GbE LAN Port s podporou funkcí Link Aggregation / Failover *2x USB 3.2 Gen 1 *1x eSATA Rozšíření PCIe: 1 x Gen3 x8 slot (x4 link) Systém souborů - interní zařízení: *Btrfs *EXT4 Systém souborů - externí zařízení: *Btrfs *EXT4 *EXT3 *FAT *NTFS *HFS+ *exFAT Rozměr: 1U - 44 mm x 480 mm x 492.6 mm Hmotnost: 6,4 kg Ventilátor: 40 mm x 40 mm x 3 pcs Hluk: 27.4 dB(A) Jednotka/adaptér zdroje energie: 150 W Spotřeba energie: *47.69 W (za chodu) *16.7 W (hibernace pevného disku) Obsah balení: *Hlavní jednotka X 1 *Balíček doplňků X 1 *Napájecí kabel střídavého napětí X 1 *Stručná instalační příručka X 1
od 1188 €
Porovnať ceny
TDS-h2489FU-R2-4309Y-64G ZFS úložiště typu all-flash U.2 NVMe se dvěma procesory (2x 8 jader), které je určené pro souborové servery citlivé na latenci, virtualizované úlohy a streamy 4K/8K. Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/tds-h2489fu%20r2 Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=775&category=ssd&filter[type]=29 Funkce Vlajková loď TDS-h2489FU R2 U.2 NVMe all-flash rackového NAS serveru, poháněného dvěma procesory Intel® Xeon® Silver řady 4300 v konfiguracích s 16/32 jádry, nabízí vysoce efektivní, bezpečné a spolehlivé podnikové úložné řešení. Jeho robustní výkon splňuje požadavky virtualizace, datových center, ukládání velkého objemu dat s využitím umělé inteligence, cloudových aplikací a pracovních stanic pro 3D renderování a řeší tak potřebu multitaskingových aplikací s nízkou latencí a vysokou zátěží. 24pozicový TDS-h2489FU R2 je dodáván se šestnácti 2,5" sloty U.2 PCIe NVMe a osmi 2,5" sloty U.2 PCIe NVMe/SATA 6 Gb/s, spolu se čtyřmi rozšiřujícími sloty PCIe Gen 4 pro rychlý upgrade na síť 25GbE/100GbE a úložiště na úrovni PB, což podporuje vysokorychlostní přístup k datům a jejich růst. Duální redundantní napájecí zdroje minimalizují riziko neočekávaného selhání hardwaru a zajišťují stabilní provoz systému. * Používá operační systém QuTS Hero založený na ZFS, který zajišťuje vysokou integritu dat s neměnným úložištěm, ochranou snímků, deduplikací dat a optimalizací SSD. * Vybaven pamětí DDR4 ECC RDIMM s korekcí chyb, rozšiřitelnou až na 1 TB, pro zvýšení výkonu multitaskingu. * Má čtyři sloty PCIe Gen 4, které umožňují instalaci vysokorychlostních síťových karet (10/25/100GbE), rozšiřujících karet M.2 SSD, karet Fibre Channel a rozšiřujících karet úložiště. OBSAH BALENÍ * TDS-h2489FU R2 * 1x ethernetový kabel * 2x napájecí kabel * 2x šroub s plochou hlavou (pro M.2 SSD) * 96x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * klíč k přihrádce pevného disku * průvodce instalací SPECIFIKACE CPU * 2x Intel® Xeon® Silver 4309Y s 8 jádry a 16 vlákny, až 3,6 GHz Architektura CPU * x86 64 bitů Šifrovací modul * ano (AES-NI) Systémová paměť * 64GB RDIMM DDR4 ECC (8x 8GB) Maximální paměť * 1TB (32x 32GB) Paměťový slot * 32x RDIMM DDR4 ECC (16 slotů na jeden soket) Paměť Flash * 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 24x (16x 2,5" slotů U.2 PCIe NVMe + 8x 2,5" slotů U.2 PCIe NVMe/SATA 6 Gb/s) Kompatibilita diskových jednotek * 2,5" SATA SSD (#17-24) * 2,5" U.2 NVMe PCIe Gen4 x4 SSD Vyměnitelné za provozu * ano Slot M.2 * slot 1: M.2 2280 NVMe PCIe Gen 3 x4 nebo SATA 6Gb/s * slot 2: M.2 2280 NVMe PCIe Gen 3 x2 nebo SATA 6Gb/s Podpora akcelerace mezipaměti SSD * ano 2,5 gigabitový ethernetový port * 4x (2,5G/1G/100M/10M) 25 gigabitový ethernetový port * 2x 25GbE SFP28 SmartNIC Probuzení po síti LAN (WOL) * ano (pouze port 2,5GbE) Rámec Jumbo * ano Slot PCIe * slot 1: PCIe Gen4 x16 nebo Gen4 x8 (předinstalován síťový adaptér 25GbE) * slot 2: PCIe Gen4 x8 * slot 3: PCIe Gen4 x16 nebo Gen4 x8 (předinstalován síťový adaptér 25GbE) * slot 4: PCIe Gen4 x8 Port USB 3.2 Gen 1 * 4x Form Factor * montáž do racku Indikátory LED * SSD, stav, napájení, ventilátor, teplota, stav napájecího modulu, název zařízení, IP adresa Tlačítka * napájení * reset * OLED Rozměry (VxŠxH) * 88,3×446,2×713,2mm Hmotnost (čistá) * 22,77kg Hmotnost (celková) * 27,55kg Provozní teplota * 0-35°C Napájecí jednotka * 2x 1200W jednotka PSU, 100-240V AC (max. výkon ve wattech: 1200W při 200-240V AC; 1000W při 100-127V AC) Ventilátor * 6x 60mm, 12V DC Spotřeba energie * 467,59W (typický provozní režim) Max. počet souběžných připojení (CIFS) – s max. pamětí * 10000 Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.
od 19698 €
Porovnať ceny
Model: Hewlett Packard Enterprise Aruba 8360-48Y6C v2 Switch: Ano Typ switche: Do racku Síťové standardy: *IEEE 802.1AE *IEEE 802.1AX *IEEE 802.1Q *IEEE 802.1ab *IEEE 802.1ak *IEEE 802.1p *IEEE 802.1s Kapacita přepínání: 4800 Gbit/s. Konektory: *48x 25G SFP *6x 100G QSFP+ PoE: Ne Rozměry: 442 x 44 x 558 mm (Š x V x H) Hmotnost: 10,73 Kg Záruka: Doživotní
od 45326 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „CBS250-24T-4G-EU“; „CBS250-24T-4G-EU-RF“ ; „CBS250-24T-4GEU-RF“ Ukončení prodeje 29.10.2024, nástupcem je: C1200-24T-4G Tento prvek nahrazuje SG250-26-K9-EU S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, inteligentní přepínače řady Cisco Business 250 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Řada Cisco Business 250 je nová generace cenově dostupných inteligentních přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost sítě s kompletní sadou síťových funkcí, které potřebujete pro spolehlivou obchodní síť. Tyto výkonné přepínače Gigabit Ethernet s uplinkem Gigabit nebo 10 Gigabit Ethernet poskytují několik možností správy, propracované možnosti zabezpečení a vyladěné funkce Quality of Service (QoS) a statické směrování Layer 3. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 41,66 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 56 Gb/s *Tabulka MAC: 8K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 2 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), access control list (ACL), quality of service (QoS), IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 24 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 4 x SFP *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 445 x 240 x 44 mm *Hmotnost: 2,63 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A
od 206 €
Porovnať ceny
Bezdrátový standard: 802.11a/b/g/n/ac/ax Drátový datový přenos: 10/100/1000 Bluetooth: Ano PoE: Ano Konektory: RJ-45 Napájení: 12W Rozměry: 67,70 x 265 x 42,30 mm (Š x V x H) Hmotnost: 449g
od 514 €
Porovnať ceny
24-Port Gigabit Easy Smart Switch TL-SG1024DE OVERVIEW The TL-SG1024DE 24-Port Gigabit Easy Smart switch is an ideal upgrade from an unmanaged switch, designed for Small and Medium Business networks that require simple network management. Network administrators can effectively monitor traffic via Port Mirroring, Loop Prevention and Cable Diagnostics features. To optimize traffic on your business network, TL-SG1024DE offers both port and tag based QoS to keep latency-sensitive traffic moving smoothly and jitter-free. Additionally, port-based, tag-based and MTU VLAN can improve security and meet more network segmentation requirements. Moreover, with its innovative energy-efficient technology, the TL-SG1024DE can save up to 40% of power consumption, making it an eco-friendly solution for your business network. HARDWARE FEATURES Standards and Protocols • IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Interface • 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports • AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Dimensions (W X D X H) • 294*180*44 mm Fan Quantity • Fanless Power Supply • 100-240VAC, 50/60Hz PERFORMANCE Switching Capacity • 48Gbps MAC Address Table • 8K Packet Buffer Memory • 512KB Packet Forwarding Rate • 35.7Mpps Jumbo Frame • 10240Bytes SOFTWARE FEATURES Quality of Service • Support Port Based/802.1p Based priority • Support 4 priority queues • Rate Limit • Storm Control L2 Features • IGMP Snooping • Link Aggregation • Port Mirroring • Cable Diagnostics • Loop Prevention VLAN • Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) • MTU/Port/Tag VLAN Transmission Method • Store-And-Forward OTHERS Certification • FCC, CE Package Contents • TL-SG1024DE, Power Cord, Installation Guide, Resource CD, Rackmount Kit, Rubber Feet System Requirements • Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Environment • Operating Temperature: 0?~40? • Storage Temperature: -40?~70? • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
od 101 €
Porovnať ceny
Cisco Meraki MX68W, 10 year Enterprise License and Support.
od 2368 €
Porovnať ceny
GWN7630LR je venkovní přístupový bod 802.11 ac Wave-2 s dlouhým dosahem pro střední a velké firmy, které potřebují zajistit dosah WiFi ve vnitřních i venkovních prostorech. Nabízí technologii odolnou proti povětrnostním vlivům a teplu, dvoupásmovou MU-MIMO 4×4:4 technologii a sofistikovaný design antény pro maximální propustnost sítě, která podporuje 200+ klientů a rozšířený rozsah pokrytí až 300 metrů. Pro zajištění snadné instalace a správy obsahuje GWN7630LR vestavěný controller zabudovaný do webového uživatelského rozhraní. Podporuje také GWN.Cloud, bezplatnou Grandstream platformu pro cloudovou správu WiFi AP. GWN7630LR je ideálním Wi-Fi přístupovým bodem pro rozvoj voice-over-Wi-Fi, nabízí bezproblémové propojení Grandstream IP telefonů podporujících Wi-Fi. Díky podpoře pokročilých QoS, lowlatency real-time aplikací, mesh sítě a captive portálů, je GWN7630LR ideálním venkovním přístupovým bodemi pro podniky, vícepodlažní kanceláře, sklady, nemocnice, školy a další. Funkce: - 2.33Gbps bezdrátová propustnost a 2x Gigabit kabelové porty - Dual band 4x4:4 MIMO technologie - Automatické detekci PoE/PoE + - Podpora 200+ klientských zařízení Wi-Fi - Dosah pokrytí až 300 metrů - Pokročilá QoS pro zajištění výkonu aplikací s nízkou latencí v reálném čase - Anti-hacking zabezpečený boot a kritická data / bezpečné uzamčení důležitých dat - Flexibilita oddělitelné/vyměnitelné antény pro různé scénáře použití - Vestavěný controller může spravovat až 50 lokálních přístupových bodů GWN; GWN. Cloud nabízí neomezenou správu AP
od 134 €
Porovnať ceny
Eko balení 10 ks přístupových bodů AP-515 Kampusové přístupové body řady Aruba 510 s technologií 802.11ax jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysoce výkonný přístup pro mobilní a loT zařízení v prostředích, kde je hustota problémem. Řada 510 využívá funkce 802.11ax k efektivní a současné obsluze více klientů a typů provozu v hustých prostředích, čímž se zvyšuje přenosová rychlost jak pro jednotlivá zařízení, tak pro celý systém. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: Vysoce výkonný duální rádiový 802.11ax AP s OFDMA a Multi-User MIMO (MU-MIMO) • Podporuje všechny povinné a několik volitelných funkcí 802.11ax • Maximální přenosová rychlost 4,8 Gb/s v pásmu 5 GHz a 575 Mb/s v pásmu 2,4 GHz (pro souhrnnou špičkovou datovou rychlost 5,4 Gb/s) • Přístupové body střední třídy 802.11ax řady 510 ideální pro prostředí s vysokou hustotou, jako jsou školy, maloobchodní pobočky, hotely a podnikové kanceláře • Zahrnuje Bluetooth Low Energy (BLE) a Zigbee vysílačky pro umístění a mnoho použití Spotřeba energie v nejhorším případě (čísla v závorkách platí při maximálním napájení do připojeného zařízení USB): • DC: 16W (21,5W) 802.3at/bt: 20,8W (26,5W) • 802.3af (povoleno IPM): 13,5 W (13,5 W)
od 13986 €
Porovnať ceny
TS-855eU-RP-8G NAS v rackovém provedení 2U s malou hloubkou, poháněný 8jádrovým procesorem pro optimalizovanou virtualizaci Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-855eu-rp Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=741&category=1 Funkce NAS TS-855eU-RP s malou hloubkou a rozhraním 2,5GbE, navržený pro flexibilní nasazení do IT prostředí a komplexní virtualizační aplikace, se snadno vejde do kompaktního stojanu v kanceláři nebo audiovizuální pracovně. TS-855eU-RP je vybaven osmijádrovým procesorem Intel® a nabízí vynikající výkon a výpočetní výhody, které zajistí rychlý přístup k datům, zálohování/obnovu, provoz souborového serveru a virtualizační aplikace, a zároveň zahrnuje redundantní napájecí zdroje k zajištění maximální doby nepřerušovaného provozu systému. Standardně se dodává s operačním systémem QTS a na základě vašich požadavků jej lze přepnout na operační systém QuTS hero na bázi ZFS. Navíc bude mít od společnosti QNAP podporu po prodlouženou dobu (až do roku 2027), po kterou bude také v prodeji. Je tedy ideální pro podniky, které potřebují během dlouhodobých projektů používat shodné modely NAS. Od verze 5.2.2 již je možné do NAS nainstalovat také QuTS hero na bázi ZFS. *NAS TS-855eU-RP s hloubkou 297,4mm je ideální pro instalaci do kompaktního racku nebo na místa se složitou kabeláží. *Nabízí dva porty 2,5GbE (zpětně kompatibilní s 1G/100M). Ty podporují slučování portů pro zvýšení výkonu a odolnosti vůči chybám. *Poskytuje dva sloty PCIe Gen 3 pro instalaci síťových karet 5/10/25GbE, karet QM2 nebo karet Fibre Channel. *Bohaté multimediální aplikace a široká škála metod streamování přináší větší multimediální zážitek. *Díky dvěma slotům M.2 PCIe NVMe můžete využívat SSD cache, datové svazky SSD nebo automaticky stupňované úložiště Qtier™. *Centralizujte své virtualizační úložiště a hostujte několik virtuálních počítačů a kontejnerových aplikací. SPECIFIKACE CPU * Intel® Atom® C5125 8-jádrový processor, 2,8GHz Architektura CPU * x86 64 bitů Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou * ano Šifrovací modul * ano (AES-NI) Systémová paměť * 8GB SODIMM DDR4 (1x 8GB) Maximální paměť * 64GB (2x 32GB) Paměťový slot * 2x SODIMM DDR4 (podporuje paměť ECC) Paměť Flash *5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 8x 3,5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s Kompatibilita diskových jednotek * 3,5" SATA jednotky pevných disků * 2,5" SATA jednotky pevných disků * 2,5" SATA SSD Vyměnitelné za provozu * ano Slot M.2 * 2x M.2 2280 (PCIe Gen3 x4) Podpora akcelerace SSD cache * ano 2,5 Gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M/10M) * 2 Probuzení po síti LAN (WOL) * ano (pouze port 2,5GbE) Rámec Jumbo * ano Slot PCIe * 2x PCIe Gen3 (x4) USB 3.2 Gen 1 port * 4 Tvarový činitel * 2U Short Depth Rackmount Indikátory LED * HDD 1-8, stav, LAN, USB, napájení Tlačítka * napájení, reset Rozměry (VxŠxH) * 88,6×432×297,4mm Hmotnost (čistá) * 8,15kg Provozní teplota * 0-40°C Napájecí jednotka * 2x 300W jednotka PSU, 100–240V Spotřeba energie: Režim spánku HDD * 54,331W Spotřeba energie: Provozní režim, typický (s plně obsazenými jednotkami) * 78,73W Ventilátor * 3x 60mm, 12V DC Systémové varování * bzučák Max. počet souběžných připojení (CIFS) * 2000 OBSAH BALENÍ * TS-855eU-RP * 1x ethernetový kabel * 2x napájecí kabel * 32x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD) * 24x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * instalační průvodce Více informací se dozvíte na stránkách výrobce
od 2523 €
Porovnať ceny
TL-WR820NN300 Wi-Fi Router, přenosová rychlost až 300Mb/s se standardem N *Rychlost bezdrátového přenosu 300 Mb/s je ideální šířka pásma pro úkoly delikátní i pro základní práci. *IPTV podporuje IGMP Proxy / Snooping, Bridge a Tag VLAN pro optimalizaci streamování IPTV. *Kompatibilní s protokolem IPv6 (Internetový protokol verze 6). *Síť pro hosty poskytuje hostům samostatný přístup při zabezpečení hostitelské sítě. *Rodičovská kontrola řídí, kdy a jak mohou připojená zařízení přistupovat k internetu. *Bezpečnostní protokoly chrání domácí síť s firewally a bezdrátovým šifrováním. HARDWARE FEATURES *Ports: 2 10/100Mbps LAN Ports 1 10/100Mbps WAN Port *Button: WPS/Reset Button *External Power Supply: 5VDC / 0.6A *Dimensions ( W x D x H ): 6.1 x 4.5 x 1.4 in. (154 x 114 x 36mm) *Antenna: 2 Fixed 5dBi Omni Directional Antennas WIRELESS FEATURES *Wireless Standards: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b *Frequency: 2.412~2.472GHz *Signal Rate: 11n: Up to 300Mbps(dynamic) 11g: Up to 54Mbps(dynamic) 11b: Up to 11Mbps(dynamic) *Reception Sensitivity: 270M: -70dBm@10% PER 130M: -72dBm@10% PER 108M: -74dBm@10% PER 54M: -75dBm@10% PER 11M: -94dBm@8% PER 6M: -95dBm@8% PER 1M: -96dBm@8% PER *Wireless Functions:Enable/Disable Wireless Radio, WMM, Wireless Statistics *Wireless Security: WEP, WPA / WPA2, WPA / WPA2-PSK SOFTWARE FEATURES *Quality of Service: WMM, Bandwidth Control *WAN Type: Dynamic IP, Static IP, PPPoE, PPTP, L2TP *Management: Access Control, Local Management, Remote Management *DHCP: Server, DHCP Client List *Port Forwarding: Virtual Server, UPnP, DMZ *Dynamic DNS: DynDns, NO-IP *Access Control :Parental Controls, Local Management Control, Host list, Access Schedule, Rule Management *Firewall Security: SPI Firewall, IP and MAC Address Binding *Protocols: IPv4, IPv6 *Guest Network: 2.4GHz Guest Network *Working Modes: Wireless Router OTHERS *Certification: CE, RoHS *Package Contents: 300Mbps Wi-Fi Router TL-WR820N Power Adapter RJ-45 Ethernet Cable Quick Installation Guide *System Requirements: Microsoft Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000/NT/98SE, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other Java-enabled browser Cable or DSL Modem Subscription with an internet service provider (for internet access) *Environment: Operating Temperature: 0?~40 ? (32 ? ~104 ?) Storage Temperature: -40?~70 ? (-40? ~158 ?) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
od 13 €
Porovnať ceny
CATx extender AdderLink X50-MS umožňuje pracovat z počítačem nebo KVM přepínačem na vzdálenost 50 metrů po běžném UTP kabelu. Extender přenáší klávesnici, dual-head monitor, myš, audio, USB periférie a sériový port. Vysílač je napájen přímo z PC. Osvědčený model pro instalace ve velínech technologických procesů. *přenos klávesnice (USB), 2x videa (VGA), myši (USB), audia, USB 1.1/2.0 periférií a RS232 po UTP kabeláži (2x UTP kabel) Parametry *maximální vzdálenost 50m s rozlišení 1920x1200 *podpora DDC pro grafické karty s vysokým rozlišením *manuální korekce ostrosti šroubovákem *podporuje lokální konzolu u vzdáleného počítače *umožňuje spřažení dvou extenderů pro ovládání PC ze dvou vzdálených konzol *přizpůsoben pro zástavbu do 19“ šasi výšky 2U *vysílač je napájen přímo z PC přes USB kabel *objednací kód zahrnuje vysílač i přijímač včetně kabelů pro připojení k PC
od 865 €
Porovnať ceny
InSight S445(2.8mm) 4MPx turret síťová kamera s plnobarevným nočním viděním Funkce *4Mpx super vysoké rozlišení a 24hodinové plné barvy *Analýza osob a vozidel *Rozlišení lidí a vozidel *Chytrá detekce *Technologie inteligentního vylepšení videa *Aktivní obrana a obousměrný zvuk *Vodotěsnost IP67 *Kompresní technologie H.265+ Specifikace Kamera Obrazový snímač: 1/2,7” CMOS s progresivním skenováním Rychlost závěrky: 1/3 až 1/10 000 s Pomalá závěrka: Ano Minimální osvětlení: 0,005 Lux; 0 Lux s IR/bílým světlem Mechanismus Den/Noc: Infračervený filtr Přepínání dne/noci: Sjednocené/Naplánované/Automatické Rozsah nastavení úhlu: Posouvání: 0° až 360°, Naklonění: 0° až 90°, Rotace: 0° až 360° Čočka Typ: Čočka s pevnou ohniskovou vzdáleností Ohnisková vzdálenost: 2,8/4 mm Světelnost: F1,6 FOV: Horizontální FOV: 100°, Vertikální FOV: 54°, Diagonální FOV: 118° Upevnění objektivu: M12*P 0,5 Vzdálenost DORI *Detekce: 64 m (278 stop) *Pozor: 27 m (116 stop) *Rozpoznat: 13 m (56 stop) *Identifikace: 6 m (28 stop) Osvětlení IR LED *Množství: 4 *Dosah: 30m *Vlnová délka: 850nm Bílá LED *Množství: 4 *Dosah: 30m Ovládání zapnutí/vypnutí iluminátoru: Automaticky/Naplánováno/Vždy zapnuto/Vždy vypnuto Video Max. Rozlišení: 2688 x 1520 Hlavní stream Snímková frekvence *50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps *60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozlišení *2688x1520, 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720 Dílčí proud Snímková frekvence *50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps *60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozlišení *848x480, 704x576, 640x480, 640x360, 352x288, 320x240 Řízení bitové rychlosti: CBR, VBR Komprese videa *Hlavní proud: H.265+/H.265/H.264+/H.264 *Dílčí tok: H.265/H.264 Typ H.264: Vysoký profil H.264+: Hlavní stream podporován Typ H.265: Hlavní profil H.265+: Hlavní stream podporován Přenosová rychlost videa *Hlavní tok: 256 Kbps až 6 Mbps *Sub-stream: 64 Kbps až 512 Kbps Obraz Nastavení obrázku *Zrcadlo *Jas *Kontrast *Nasycení *Ostrost *Vystavení *WDR *Vyvážení bílé *Zabraňte nadměrnému vystavení infračervenému světlu *HLC Nastavitelné klientským softwarem Vylepšení obrazu: BLC/3D DNR/HLC/SmartIR Široký dynamický rozsah: 120 dB SNR: >= 52 dB Přepínač parametrů obrázku: Ano Maska soukromí: Až 4 masky ROI: 1 region Nastavení OSD: Ano Zvuk Zvuková komunikace: Obousměrný zvuk Zvukový vstup: Ano Zvukový výstup: Ano Komprese zvuku: Ano Vzorkovací frekvence zvuku: 8 kHz Filtrování okolního hluku: Ano Přenosová rychlost zvuku: 64 kb/s (alaw G.711) Síť Protokol: TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS ONVIF: Ano API: Otevřené síťové rozhraní videa (profil S/T/G) Simultánní živé zobrazení: 3 hlavní streamy a 3 vedlejší streamy Klient: Aplikace VIGI, správce zabezpečení VIGI, webové uživatelské rozhraní, VIGI VMS Webový prohlížeč *Google Chrome 57 a vyšší *Firefox 52 a vyšší *Safari 11 a vyšší *Microsoft Edge 91 a vyšší Cloud: Ano Zabezpečení: Ochrana heslem, šifrování HTTPS, filtr IP adres, ověřování Digest Alarm Chytrá událost *Klasifikace člověka a vozidla * Detekce narušení *Detekce překračování čar *Detekce vstupu do regionu *Detekce opuštění regionu *Detekce opuštěného objektu *Detekce odstranění objektu * Detekce flákání *Inteligentní rám * Detekce lidí * Detekce vozidel Základní událost * Detekce pohybu *Detekce manipulace s videem *Výjimka (neoprávněné přihlášení) *Detekce změny scény Propojení alarmu * Záznam videa na paměťovou kartu * Zpráva Push * Zvukové varování * Blikající bílé světlo Metoda propojení: N/A Oznámení o výstupu: Odeslat zprávu Rozhr
od 142 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „C1000-8FP-2G-L“; „C1000-8FP-2G-L-RF“ Cisco C1000-8FP-2G-L Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-1000-series-switches/nb-06-cat1k-ser-switch-ds-cte-en.html?oid=otren019232 Držáky do racku nejsou součástí balení.
od 730 €
Porovnať ceny
ASUS ROG Rapture GT-BE19000 dvoupásmový WiFi 7 (801.11be) AiMesh rozšiřitelný router, 7,2 Gb/s, 34G kabelová kapacita, dva 10G porty, SFP+ port, čtyři 2,5G porty, zabezpečení na komerční úrovni, Guest Network Pro, VPN * AURA RGB - přizpůsobitelné barevné a světelné efekty * AiMesh * OFDMA * Beamforming * 4096-QAM * MU-MIMO * UTF-8 SSID * AiProtection Pro * Wi-Fi zabezpečení: WPA3/WPA2/WPA Personal, WPA/WPA2/WPA3 Enterprise, Open System & OWE * VPN * síť pro hosty * rodičovská kontrola * typ internetového připojení: PPPoE, PPTP, L2TP, Automatická IP, Statická IP, IPSec * DHCP Server * Wake on LAN (WOL) * IPTV * provozní režimy: Router (AiMesh router), AiMesh node, Access point, Repeater, Media bridge Celková rychlost: BE19000 BE: 1376+5764+11529 Mb/s Provozní frekvence: 2,4GHz (4x4), 5GHz (4x4), 6GHz (4x4) Síťové standardy: * WiFi 6 (802.11ax) * WiFi 7 (802.11be) * IEEE 802.11a * IEEE 802.11b * IEEE 802.11g * IEEE 802.11n * IEEE 802.11ac * IPv4 * IPv6 Rychlost přenosu dat * 2,4GHz BE: 4x4 (Tx/Rx) 4096 QAM 20/40 MHz, až 1376 Mb/s * 5GHz BE: 4x4 (Tx/Rx) 4096 QAM 20/40/80/160 MHz, až 5764 Mb/s * 6GHz BE: 4x4 (Tx/Rx) 4096 QAM 20/40/80/160/320 MHz, až 11529 Mb/s Anténa: 8x externí Procesor: 2,6GHz čtyřjádrový Paměť: * 256MB Flash * 2GB RAM Porty: * 1x 10 Gb/s pro WAN/LAN * 1x 2,5 Gb/s pro WAN/LAN * 1x 10 Gb/s pro LAN * 3x 2,5 Gb/s pro LAN * 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s pro LAN * 1x USB 3.2 Gen1 * 1x USB 2.0 * 1x napájecí konektor Napájení: * AC vstup: 110V~240V (50~60Hz) * DC výstup: 12V s max. proudem 5 A Rozměry: 350,41x350,41x220,6mm Hmotnost: 2kg Obsah balení: * GT-BE19000 třípásmový herní router * napájecí adaptér * kabel RJ-45 * průvodce * záruční list Odkaz na stránku výrobce: https://rog.asus.com/networking/rog-rapture-gt-be19000/
od 755 €
Porovnať ceny
SG3210 - JetStream 8-Portový Gigabit L2 spravovatelný Switch se dvěma SFP sloty FUNKCE - Plně gigabitové porty: 8× gigabitové porty RJ45 a 2× gigabitové SFP sloty poskytují vysokorychlostní připojení - Centralizovaná správa: Cloudový přístup a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a snadnou správu - Statické směrování: Pomáhá směrovat vnitřní provoz pro efektivnější využití síťových prostředků - Optimalizujte hlasové a video aplikace: L2 / L3 / L4 QoS a IGMP snooping - Samostatná správa: Web, CLI (port konzoly, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image přinášejí výkonné možnosti správy TECHNICKÉ VLASTNOSTI Rozhraní: 8x 10/100/1000Mbps RJ45 Porty, 2x Gigabit SFP Sloty Konzole: 1x RJ45 Console Port, 1x Micro-USB Console Port Flash: 32 MB DRAM: 256 MB Switching kapacita: 20 Gbps Rychlost předávání paketů: 14,89 Mpps Tabulka MAC adres: 8K Paketová vyrovnávací paměť: 4.1 Mbit Počet IP rozhraní: 16 Jumbo frame: 9 KB Zdroj napětí: 100-240 V AC 50/60 Hz Max. spotřeba energie: 6,84W Rozměry: 294 × 180 × 44 mm Počet ventilátorů: žádný Instalace: Možnost montáže do stojanu Certifikace: CE, RoHS, FCC Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U
od 110 €
Porovnať ceny
PŘEHLED/OVERVIEW Zvyšte dosah své bezdrátové sítě až 3000 m2 * Chcete skoncovat s „mrtvými zónami“ bezdrátové sítě? Opakovač signálu TP-LINK AC1750 se připojí k vašemu routeru bezdrátově, posílí a rozšíří jeho signál do oblastí, do kterých by sám nedosáhl. Omezuje také rušení signálu a poskytuje tak spolehlivé bezdrátové pokrytí po celé domácnosti nebo kanceláři. Super rychlý Wi-Fi standard příští generace AC * Opakovač signálu TP-LINK RE450 přichází s novou generací bezdrátové technologie – 802.11ac, je až 3x rychlejší než rychlost bezdrátového standardu 802.11n. Opakovač signálu RE450 poskytuje vysoké rychlosti bezdrátového připojení ve dvou pásmech až1750 MBit/s a nabízí tak spolehlivé připojení pro úlohy náročné na šířku pásma, jako je HD/4K streamování, hraní her bez zpoždění, stahování velkých souborů. * Rozšiřuje dosah bezdrátové sítě a zajišťuje tak maximální výkon * Zvyšuje rychlosti bezdrátové sítě na 450 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a 1300 Mbit/s v pásmu 5 GHz * Tři nastavitelné externí antény poskytují optimální bezdrátové pokrytí a spolehlivé připojení * Gigabitový ethernetový port se chová jako bezdrátový adaptér pro připojení kabelového zařízení k síti gigabitovou rychlostí * Snadná konfigurace pouhým stisknutím tlačítka RE na opakovači signálu a tlačítka WPS na routeru * Inteligentní kontrolka signálu vám díky zobrazení síly signálu pomůže najít ideální místo pro optimální bezdrátové pokrytí * Kompatibilní se všemi bezdrátovými routery nebo přístupovými body * Vysokorychlostní režim kombinuje dvě bezdrátová pásma (2,4 GHz a 5 GHz) pro zvýšení bezdrátového výkonu * Podporuje přihlášení založené podle názvu domény (http://tplinkextender.net) pro pokročilou správu * Pokročilé 64/128bitové šifrování WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK aktivně chrání vaši síť před bezpečnostními hrozbami SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS HARDWAROVé FUNKCE Standardy a protokoly * IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Rozhraní * 1 * 10/100/1000M Ethernet Port (RJ45) Typ připojení * EU, UK, US Tlačítko * RE (Range Extender) Button, Reset Button, LED Button, Power Button Rozměry (š*h*v) * 163 x 76.4 x 66.5mm Anténa * 3* external Spotřeba * 9W(max power consumption) Funkce bezdrátové sítě Frekvence * 2.4GHz & 5GHz(11ac) Signální rychlost * 5GHz:Up to 1300Mbps * 2.4GHz:Up to 450Mpbs Citlivost příjmu * 5GHz: * 11a 6Mbps:-93dBm@10% PER * 11a 54Mbps: -76dBm@10% PER * 11ac HT20 mcs8: -68dBm@10% PER * 11ac HT40 mcs9: -64dBm@10% PER * 11ac HT80 mcs9: -61dBm@10% PER * 2.4GHz * 11g 54M: -77dBm@10% PER * 11n HT20 mcs7: -73dBm@10% PER * 11n HT40 mcs7: -70dBm@10% PER Bezdrátové režimy * Range Extender Bezdrátové funkce * Wireless Statistic * Concurrent Mode boost both 2.4GHz/5GHz Wi-Fi band * High Speed Mode for great speed for HD Gaming and video * Access Control * LED Control * Domain Login Function Zabezpečení bezdrátové sítě * 64/128-bit WEP * WPA-PSK / WPA2-PSK Transmission Power *
od 51 €
Porovnať ceny
TP-Link Deco X60 AX5400 Wi-Fi 6 Mesh systém * Wi-Fi 6 s rychlostí až 5400Mb/s - 4804Mb/s v pásmu 5GHz (4x4) a 574Mb/s v pásmu 2,4GHz (2x2) * technologie OFDMA a MU-MIMO * nízká latence umožňuje reaktivnější hraní her a kvalitnější videochaty * šifrování WPA3 a TP-Link HomeShieldTM poskytují bezpečnostní funkce, včetně rodičovských kontrol, antivirů a kvality služeb (QoS), aby byl zajištěn ještě bezpečnější online provoz * aplikace Deco vás provede nastavením krok za krokem. Specifikace Standardy: Wi-Fi 6 * IEEE 802.11ax/ac/n/a 5GHz * IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4GHz Rychlost WiFi * 5GHz: 4804Mb/s (802.11ax) * 2,4GHz: 574Mb/s (802.11ax) Pracovní režimy: router, přístupový bod Kapacita WiFi: Vysoká * dvoupásmové * MU-MIMO * OFDMA * 6 streamů Porty a připojení: * 2× 1 Gigabit (WAN/LAN auto-sensing) WiFi šifrování: WPA, WPA2, WPA3 Zabezpečení sítě: * SPI Firewall * řízení přístupu Protokoly: IPv4, IPv6 WAN: dynamická IP, statická IP, PPPoE, PPTP, L2TP NAT Forwarding: Port Forwarding, UPnP IPTV: IGMP proxy, IGMP Snooping, Bridge, Tag VLAN Rozměry (Š×H×V): 110×110×114mm Obsah balení: * 3× Deco X60 * 1× RJ45 Ethernetový kabel * 3× napájecí kabel * průvodce rychlou instalací Odkaz na stránku výrobce: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-x60/v3.20%20(3-pack)/
od 364 €
Porovnať ceny
M4350-8X8F Managed switch s 8x 10G/Multi-Gig a 8x SFP+ porty Vlastnosti *8x 10G/Multi-Gig portů a 8x SFP+ portů *Interní napájecí zdroj 240 W *Kompaktní poloviční šířka pro flexibilní montáž do racku *Možnost Virtual Chassis stacking pro vysokou dostupnost *Podpora Layer 3: statické, policy-based a dynamické směrování *NETGEAR IGMP Plus™, AV rozhraní a Engage Controller pro snadnou AV instalaci *Doživotní záruka NETGEAR ProSAFE® Specifikace *Formát: Poloviční šířka, 1U rack mount *Rozměry (Š x H x V): 220 × 400 × 43,2 mm *Hmotnost: 4,05 kg *Switching fabric: 320 Gbps *10G/Multi-Gig porty: 8 *SFP+ porty: 8 *Konzole: USB-C (přední) *Out-of-band management: 1x RJ45 10/100/1000 Mbps (zadní) *Úložiště: 2x USB-A (zadní) *Napájení: 240W interní PSU (C14), vypínač zapnutí/vypnutí *Spotřeba (standby / provoz): 30,5 W / 81,1 W *MTBF: až 1 101 630 hodin (~116 let) při 25 °C Web výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/fully-managed/xsm4316/
od 2571 €
Porovnať ceny
Venkovní přístupové body řady Aruba 570 s technologií Wi-Fi 6 (802.11ax) poskytují nejvyšší výkon ve venkovních a drsných povětrnostních podmínkách, jako jsou parkoviště, stadiony a další veřejné prostory. Řada 570 je navržena tak, aby vydržela extrémně vysoké a nízké teploty, přetrvávající vlhkost a srážky, a jsou plně utěsněny, aby se zabránilo znečištění vzduchu. Technické parametry *Typ AP: Venkovní tvrzené, Wi-Fi 6 duální rádio, 5 GHz 4x4 MIMO a 2,4 GHz 2x2 MIMO *5 GHz: MIMO pro čtyři uživatele s prostorovým tokem (SU) pro bezdrátový přenos dat až 4,8 Gb / s pro individuální klientské zařízení 4SS HE160 Wi-Fi 6 (max.) *2,4 GHz: Dva MIMO s prostorovým tokem pro jednoho uživatele (SU) pro bezdrátovou přenosovou rychlost až 575 Mb / s pro jednotlivé klientské zařízení 2SS HE40 Wi-Fi 6 (max.) *Porty: E0: Port HPE SmartRate (RJ-45), E1: 10/100/1 000 BASE-T (RJ-45) *Spotřeba energie: napájení PoE (duální porty): 32,0 W, napájení PoE (jeden port, plná funkce): 26,1 W *Rozměry: 230 mm x 220 x 140 mm *Hmotnost: 2,1 kg *Voda a prach: IP66 / 67
od 2674 €
Porovnať ceny
ATEN 8x8 Matrix Audio/Video switch po Cat 5 kabelu ATEN VM0808T 8x8 Cat 5 A/V Matrix Switch je audio/video přepínač umožňující přepínat z osmi zdrojů video/audio signálu na 8 zobrazovacích jednotek v libovolném pořadí a kombinaci. Používá pro propojení komponent standartní kabel Cat 5 s RJ-45 konektory, nabízí i ovládání po RS-232 portu. Pro připojení zdroje signálu je nutno použít produkt VE-500T Transmitter, který navíc umožní připojit ještě jednu sadu vstupních/výstupních zařízení a VE-500R Receiver, který signál převede zpět z Cat5 kabelu na klasické konektory (VE-500R a VE-500T nejsou součástí balení) Kompatibilní Receiver/Transmitter jednotky (nejsou v balení): ATEN VE-500T A/V Over Cat 5 Transmitter ATEN VE-500R A/V Over Cat 5 Receiver Vlastnosti zařízení: - připojí jakýkoliv z 8 Cat 5 A/V vstupu na jakýkoliv z 8 Cat5 A/V výstupů v kombinaci s použitím (VE-500T/VE-500R) - umožní připojení na dlouhou vzdálenost 150m - jednoduché přepínání mezi vstupy/výstupy Lokální funkce: • Pomocí předního LCD panelu a přepínání tlačítky • Ovládání pomocí sériového portu Vzdálená funkce: • Grafické uživatelské prostředí (GUI) • Telnet přístup - podpora lokálního vstupu a lokálního displaye – nabízí extra vstup / výstup - extrémní videokvalita 1920 x 1200@60Hz; DDC2B - podpora sterea a balancovaného audia - automatické seřízení a možnost manuálního nastavení audio/video kvality - nezávislé přepínání audia oproti videu - možnost podpory firmware přístroje - možnost (připrava) na montáž do racku V balení: 1x VM0808T 8x8 Cat 5 A/V Matrix Switch 1x Napájecí kabel 1x Rack Mount Kit 1x Zemnící vodič 3x Terminal Blocks 1x Návod 1x Rychlý návod
od 1236 €
Porovnať ceny
Hilleke Manuel: Bourbon Street Parade · Hilleke Manuel: Creole Blues · Hilleke Manuel: Last Ride · Hilleke Manuel: Happy Hour King · Hilleke Manuel: Cooper's Boogaloo · Hilleke Manuel: Weeping Willow
od 19 €
Porovnať ceny
Táto vnútorná IP kamera Hama ponúka kompletné riešenie na sledovanie. Má zabudované pripojenie Wi-Fi a širokouhlý objektív na zachytenie najčistejších záberov aj pri slabom osvetlení. Kamera je tiež vybavená snímačom pohybu a nočným videním, čo zaručuje úplné pokrytie vášho majetku. Vďaka rozlíšeniu 1080P a upozorneniam v reálnom čase si môžete byť istí, že vám nikdy nič neunikne. Udržujte svoju rodinu a majetok v bezpečí s touto spoľahlivou a ľahko nastaviteľnou kamerou.
od 59 €
Porovnať ceny
Switche