Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

NETGEAR AXE7800 Tri-Band WiFi 6E Access Point WAX630E, třípásmový přístupový bod WiFi 6E, je nejvýkonnějším přístupovým bodem pro malé a střední podniky. Díky WiFi 6E je k WiFi 6 přidáno nové 6GHz pásmo, které z něj dělá nejrychlejší dostupné WiFi. Nabízí funkce a možnosti přístupových bodů WiFi 6, včetně vyššího výkonu, nižší latence a vyšší rychlosti přenosu dat. Technologie WiFi: WiFi 6E (IEEE® 802.11ax) Tri-Band WiFi (AX7800) 8-Streams 2,4GHz AX: 600Mbps 5GHz AX: 4800Mbps 6GHz AX: 2400Mbps Zpětně kompatibilní s IEEE 802.11 a/b/g/n/ac WiFi Rychlost WiFi: AX7800 (0,6+4,8+2,4Gbps) WiFi pásma: Tri-Band 6GHz + 5GHz + 2,4GHz Dosah WiFi: cca 278m2 Ethernetové porty: * 1x 2,5GbE WAN port * 1x 1GbE LAN port Zabezpečení: * NETGEAR Insight — bezpečná správa cloudu a místní sítě * 8 bezdrátových sítí SSID * přístup k síti pro hosty – oddělený a bezpečný * flexibilní konfigurace VLAN na všech 8 SSID WiFi sítích * podporuje WPA3, nejnovější a nejmodernější protokol zabezpečení WiFi Rozměry: 266,6x68,3x55,5mm Hmotnost: 1050g Obsah balení: * WAX630E bezdrátový přístupový bod * sada pro montáž na stěnu/strop * průvodce instalací Záruka: 5 let

od 451
Porovnať ceny

VIGI C540V Sledujte 24 hodin denně čisté a barevné detaily, dokonce i za temných nocí. Barevná kamera VIGI poskytuje maximální rozlišení 4 Mpx a umožňuje barevné monitorování okolí díky objektivu s velkou světelností, senzoru s vysokou citlivostí a připevněným přídavným světlům. Spolehlivě pokryjte každý kout s kamerou VIGI s funkcí otáčení a naklápění. Vlastní trasy hlídek nabízejí promyšlenější a rychlejší možnosti sledování klíčových oblastí (až 8 bodů pro každou trasu). Integrované čipy umělé inteligence podporují pokročilé algoritmy pro rozlišování lidí a vozidel od jiných objektů. Pravidla alarmu můžete flexibilně přizpůsobit svým potřebám monitorování a dostávat přesnější oznámení o událostech. Pokračujte ve sledování požadovaných pohybujících se osob nebo vozidel pomocí kamer s funkcí otáčení a naklápění, které umí inteligentně analyzovat snímaný obraz. Pozorně sledujte požadovanou cestu v době, kdy by měl být v oblasti malý pohyb. Díky předem nastaveným pravidlům detekce mohou kamery VIGI s umělou inteligencí přesně zachytit různé neobvyklé události. Výrazně se tak snižuje počet falešných poplachů a jsou zajištěny vaše specifické potřeby monitorování v různých scénářích. V aplikaci VIGI nebo klientovi máte své zabezpečení plně pod kontrolou, kdykoli a kdekoli Features *4MP Super-High Definition *24h Full-Color *3× Zoom *Instant Zoom *Human & Vehicle Classification *Smart Detection: *Powerful Pan Tilt *Active Defense *Two-Way Audio *H.265+ *IP66 Waterproof *Flexible Management and Storage Specifications CAMERA Image Sensor *1/3" Progressive Scan CMOS Shutter Speed *1/3 to 1/10000 s Slow Shutter *Yes Minimum Illumination *0.005 Lux; 0 Lux with IR/white light Day/Night Mechanism *IR Cut Filter Day/Night Switch *Unified/ Scheduled/ Auto Zoom *3x Mixed Zoom LENS Focal Length *4-12 mm (Mixed Zoom) Aperture *F1.6 FOV *Diagonal FOV: 100°, Horizontal FOV: 84°, Vertical FOV: 46° Lens Mount *M12*P 0.5 PTZ Pan/tilt Range *Pan 0° to 332°, Tilt: 0° to 120° Pan/tilt Speed *Pan Speed: Configurable from 1° to 55°/s; Preset Speed: 55°/s *Tilt Speed: Configurable from 1° to 40°/s, Preset Speed 40°/s Presets *300 Patrol Scan *8 patrols, up to 8 presets for each patrol Power-off Memory *Yes, Auto restore to previous PTZ and lens status after power failure Park Action *Yes, Preset; Patrol Scan 3D Positioning *Yes VIDEO Max. Resolution *2560 X 1440 Main Stream *Frame Rate: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps *Resolution: 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080,1280x720 Sub-Stream *Frame Rate: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps *Resolution: 640x480, 352x288, 320x240 Bit Rate Control *CBR, VBR Video Compression *Main Stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264 *Sub-Stream: H.265/H.264 H.264 Type *Main Profile/High Profile H.264+ *Main Stream Supported H.265 Type *Main Profile H.265+ *Main Stream Supported Video Bit Rate *Main Stream: 256 Kbps to 4 Mbps *Sub-Stream: 64 Kbps to 512 Kbps ILLUMINATOR IR LED *Quantity: 1 *Range: 30m *Wavelength: 850nm White LED *Quantity: 3 *Range: 30m Illuminator On/Off Control *Auto/Scheduled/Always on/Always off ANGLE ADJUSTMENT (MANUAL) Range *Pan: 0° to 332°, Tilt: 0° to 120° IMAGE Image Settings *Mirror, Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness, Exposure, WDR, White Balance, Prevent Overexposure to Infrared Light, HLC Adjustable by Client Software Image Enhancement *BLC/3D DNR/HLC/SmartIR Wide Dynamic Range *DWDR SNR *? 52 dB Image Parameters Switch *Yes Privacy Mask *Up to 4 Masks ROI *1 Region OSD Setting *Yes AUDIO Audio Communication *Two-Way Audio Audio Input/Output *Yes Audio Compression *Yes Audio Sampling Rate *8KHz Environment Noise Filtering *Yes Audio Bit Rate *64 Kbps(G.711 alaw) NETWORK Security *Password Protection, HTTPS Encryption, IP Address Filter, Digest Authentication Protocol *TCP/IP, UD

od 127
Porovnať ceny

Aruba 2930F 24G 4SFP Switch Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a spravovat pomocí pokročilých nástrojů pro správu zabezpečení a správu sítě, jako je Aruba ClearPass Policy Manager a Aruba AirWave. Výkonný Aruba ProVision ASIC přináší výkon a podporu nejnovějších aplikací SDN s budoucí programovatelností pro aplikace zítřka. 2930F podporuje 10GbE uplink, PoE +, robustní QoS, RIP Routing, Access OSPF a IPV6 bez nutnosti licencování softwaru. Řada přepínačů Aruba 2930F nabízí pohodlné a cenově výhodné řešení pro přepínání přístupu, které lze rychle nastavit pomocí funkce Zero Touch Provisioning a vestavěných 10GbE uplinků. Robustní základní sada funkcí vrstvy 3 zahrnuje omezenou záruku na dobu životnosti. - Management: Fully Managed - Layer 3 Dynamic: L2 switching / L3 Static routing / RIP routing - 24x 10/100/1000 RJ45 portů + 4x SFP porty - Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave - Doživotní záruka! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku

od 847
Porovnať ceny

QSW-M3216R-8S8T webový řízený 16portový switch 10GbE vrstvy 2 s poloviční šířkou pro montáž do racku pro vysokorychlostní síťová prostředí pro menší až střední podniky a malé kanceláře Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/cs-cz/product/qsw-m3216r-8s8t Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=748&category=26 Funkce Více portů 10GbE a úspora místa za dostupnou cenu. QNAP QSW-M3216R-8S8T je řízený switch s poloviční šířkou pro montáž do racku a osmi optickými porty 10GbE SFP+ a osmi porty 10GbE RJ45. Zařízení QSW-M3216R-8S8T podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na základní úrovni. Díky poloviční šířce lze zařízení QSW-M3216R-8S8T pohodlně umístit do pracovního prostředí, aniž by zabíralo příliš mnoho místa. Do jedné 1U pozice v racku lze totiž nainstalovat dvě zařízení. Zařízení QSW-M3216R-8S8T se vyrábí na Tchaj-wanu (MIT) a poskytuje vysoce kvalitní a spolehlivé síťové řešení. *Switch je vybaven osmi porty 10GbE RJ45 a osmi optickými porty 10GbE SFP+ pro připojení různých rozhraní. *Poskytuje funkce správy úrovně 2 (jako jsou LACP, VLAN, ACL a LLDP) pro pracovníky IT, aby bylo možné účinně řídit šířku pásma sítě a zvýšit zabezpečení. *Je jedním z mála webově řízených switchů, které podporují protokol Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP). Lze snadno a efektivně zavádět malé/střední sítě, které podporují rozšíření, redundanci a prevenci smyček. *QSS je možné aktualizovat pouhým kliknutím, což pracovníkům IT pomáhá zajišťovat zabezpečení sítě. OBSAH BALENÍ *QSW-M3216R-8S8T *napájecí kabel *sada pro instalaci do racku *instalační příručka SPECIFIKACE Typ správy *webová správa Počet portů *16 10GbE SFP+ *8 10GbE BASE-T (RJ45) *8 Port správy *1x 1GbE RJ45 Popis napájecí jednotky *vnitřní napájecí jednotka Max. spotřeba energie *80W Typ vstupního výkonu *AC Rozsah vstupního napětí *100-240V AC, 50/60Hz Tabulka adres MAC *16K Celková neblokující propustnost *160Gb/s Kapacita přepínání *320Gb/s Rozhraní pro správu *web Řídící panel *RJ45 Ventilátor *2x PWM VAPO ložiskový ventilátor Podporované normy *IEEE 802.3 Ethernet *IEEE 802.3u 100BASE-T *IEEE 802.3ab 1000BASE-T *IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX *IEEE 802.3ae 10G Fiber *IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control *IEEE 802.1Q VLAN Tagging *IEEE 802.1w RSTP *IEEE 802.3ad LACP *IEEE 802.1AB LLDP *IEEE 802.1p Class of Service Form Factor *do racku (s poloviční šířkou) Indikátory LED *Portů: Rychlost/Spojení/Činnost *Systému: Napájení/Stav Tlačítka *nastavení Rozměry (VxŠxH) *43,3x207x199,5mm Hmotnost (čistá) *1,52kg Hmotnost (celková) *2,23kg Provozní teplota *0-40°C Relativní vlhkost *5 až 95%, bez kondenzace Rámec Jumbo *9K Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 851
Porovnať ceny

GWN7001 je multi-WAN (všechny porty podporují WAN/LAN konfiguraci) gigabitový VPN router s vestavěnými firewally, které firmám umožňují budovat komplexní drátové, bezdrátové a VPN sítě pro jedno nebo více míst. Nabízí vysoce výkonný směrovací a přepínací výkon spolu s vestavěnou podporou VPN pro zabezpečenou konektivitu na pracovišti a mezi kancelářemi. GWN 7001 poskytuje enterprise-grade security ochranu a zajišťuje stabilní síťový provoz a má vestavěný firewall s pokročilým zabezpečením obsahu, filtrováním, detekcí hrozeb, prevencí útoků a dalšími funkcemi. Pro maximalizaci spolehlivosti sítě podporují funkce traffic load balancing, failover a bandwidth management capabilities. GWN7001 obsahuje 6 gigabitových ethernetových portů. Tento router může spravovat sebe a 100 Grandstream Wi-Fi AP GWN řady díky integrovanému controlleru ve webovém uživatelském rozhraní. Tento router lze také spravovat pomocí GWN.Cloud a GWN Manager, bezplatných cloudových a on-premise nástrojů pro správu sítě od Grandstream. Gigabitový VPN router GWN poskytují vysoce výkonné routing, podporu VPN, výkonnou ochranu zabezpečení a snadno použitelné nástroje pro správu sítě a je ideální pro širokou škálu nasazení, včetně malých a středních podniků, maloobchodu, vzdělávání, pohostinství, zdravotnictví a další. Hlavní parametry: - 6 x gigabitových portů - Multiple WAN porty s load balancing a failover - Vestavěná podpora VPN umožňuje vzdáleným zaměstnancům snadný přístup k podnikovým sítím - controller pro správu až 100 GWN APs - Podpora filtrování aplikací, URL, DNS a webového obsahu pro blokování přístupu z nezabezpečeného obsahu - Bohaté firewall funkce včetně DDNS, port forwarding, DMZ, UPnP, Anti-Dos, traffic rules, NAT a ALG

Synology DX1222 Rozšiřovací jednotka - Rozšíření úložiště typu plug-and-play pro zařízení Synology DiskStation Rozšiřovací jednotky Synology DX1222 umožňují přidávat kapacitu do zařízení Synology DiskStation za chodu. Možnost okamžitého využití až 12 dalších 2,5 nebo 3,5palcových disků v jednom nasazení díky malým rozměrům, rychlé instalaci a možnostem intuitivní správy svazků systému Synology DiskStation Manager (DSM). Na jednotku se vztahuje pětiletá omezená záruka společnosti Synology. FUNKCE Jednoduchá instalace: Možnost přidat do zařízení DiskStation 12 dalších šachet při minimálním narušení provozu Rychlé a intuitivní nastavení: Nástroje sjednocené v systému Synology DSM umožňují nakonfigurovat nové úložiště v řádu minut Připraveno pro disky Synology: Disky Synology HAT5300 SATA zajišťují nejvyšší míru spolehlivosti Rozšířená podpora: Na zařízení se vztahuje pětiletá omezená záruka společnosti Synology SPECIFIKACE Kompatibilní typy disků: 12 x 3,5" nebo 2,5" SATA HDD/SSD (disky nejsou součástí balení) Disky vyměnitelné za provozu: Ano Externí porty: 1x rozšiřovací port (Mini-SAS HD) Rozměry: 270 x 300 x 340 mm Hmotnost: 9,02 kg Systémové ventilátory: 2 (120 x 120 x 25 mm) Vstupní střídavé napětí: 100 V až 240 V AC Frekvence napájení: 50/60 Hz, jednofázové Provozní teplota: 0°C až 40°C Skladovací teplota: -20°C až 60°C Relativní vlhkost: 5% až 95% RV Max. provozní nadmořská výška: 5000 m OBSAH BALENÍ *1x hlavní jednotka DX1222 *1x stručná instalační příručka *1x balíček s příslušenstvím *1x napájecí kabel *1x prodlužovací kabel

od 1326
Porovnať ceny

D-Link DXS-3410-32SY - Layer 3 Stackable 10 Gigabit Managed Switch * Web-based Access Control (WAC) a MAC-based Access Control (MAC) pro přísnou kontrolu přístupu a snadné nasazení * D-Link Safeguard Engine je navržen tak, aby zabránil zahlcení provozu ze škodlivých útoků a zajistil provozuschopnost vaší podnikové sítě * řízení přístupu uživatelů pomocí vazby IP-MAC-Port Binding, která vám umožní svázat zdrojovou IP adresu s přidruženou MAC a definovat číslo portu * stohovatelná konfigurace: fyzické stohování (propojení) až 9 switchů, virtuální stohování (propojení) až 32 switchů * pokročilé funkce L3: OSPF, RIP/RIPng, IGMP v1/v2/v3, MLD v1/v2 a PIM-SM * Storm Control, Link Aggregation a Spanning Tree Protocols * Zero Touch Provisioning * webová správa Porty: * 28x 10G SFP+ * 4x 25G SFP28 * 1x RJ-45 console * 1x RJ-45 management * 1x USB 2.0 typ A * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Volitelný redundantní zdroj napájení: DPS-500A, DPS-500DC Kapacita switche: 760Gb/s Rychlost přeposílání paketů: 565,44Mp/s Velikost vyrovnávací paměti paketů: 4MB Max. spotřeba energie: 104W Maximální odvod tepla: 354,86TU/h Ventilátor: 3x Maximální hlučnost: 53,3dB Rozměry: 441x250x44mm Hmotnost: 3,8kg Odkaz na stránku výrobce: https://www.dlink.com/en/products/dxs-3410-32sy-layer-3-stackable-10-gigabit-managed-switches OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.

od 2207
Porovnať ceny

Kabelový PoE kamerový 4MP systém Tenda K8P-4CR (8-kanálový 4MP PoE NVR + 8 ks 4MP PoE barevných venkovních kamer s podporou zvuku a nočním viděním) a včetně veškerého příslušenství. Komprese H.265 a H.264, Cloud platforma. Voděodolné kamery IP67 s nočním viděním s dosahem 30 m, vestavěným mikrofonem s detekcí zvuku a rozlišením 4MP (2560 x 1440). Mobilní (Android/iOS) aplikace a webové rozhraní pro vzdálené online sledování + připojení k TV/monitoru. Ethernetový kabel 4x 18m + 4x 30m, USB myš, kompletní montážní sady atd. Popis produktu S kompletním setem Tenda K8P-4CR jednoduchým způsobem vytvoříte kamerové zabezpečení pro dům, chatu, firmu, sklad, obchod apod. Propojení kamer a rekordéru je pomocí Ethernetového kabelu a rekordér kamery pomocí PoE sám napájí. Lze vzdáleně online sledovat veškeré prostory, které jsou pokryty kamerami. Po jednoduchém zapojení a snadném nastavení je systém v plném provozu a online dostupný. Set obsahuje 8 ks kvalitních 4MP kamer které jsou již připárované k rekordéru. Snadná a efektivní správa pomocí aplikace Tenda TDSEE a webového prohlížeče Mějte svůj kamerový systém stále pod kontrolou. Díky aplikaci TDSEE která je kompletně v češtině bude pro vás jednoduchá nejen instalace ale také používání kamer. Aplikace obsahuje celý seznam přidaných kamer, prohlížení online videí, uložených videí jak na disku HDD tak na Cloudovém úložišti, odposlech z kamer, zakoupení Cloudového úložiště přímo v nastavení aplikace, automatické aktualizace firmware a další. Také je možné přístup a správu provést pomocí webového prohlížeče ve vašem počítači. Design, umístění a odolnost Kamera i rekordér mají čistý a jednoduchý design, který je zároveň velmi efektivní. Rekordér vyniká vysokým výkonem pro napájení a záznam z max. 8 PoE kamer. Kamery disponují stupněm krytí IP67 - jsou určeny do venkovního prostředí, odolné vůči prachu i vodě. Kamery je díky otočení v kloubu možné umístit na stěnu nebo strop dle požadavků uživatele. Vysoká kvalita obrazu a zvuku Kamera vyniká rozlišením 4MP (2560 x 1440 px), počet snímků 25 fps, dále optika f= 4 mm a F= 2.2, IR-CUT, DWDR (Digital Wide Dynamic Range), kompenzace zadního světla. Kamera podporuje nahrávání zvuku (obsahuje mikrofon), díky kterému je možný odposlech z každé kamery. Má navíc funkci detekce zvuku až ze vzdálenosti 5 m, díky tomu může upozornit správce nebo nahrávat podobně jako např. při detekci pohybu. AI detekce člověka Kamery společně s technologií NVR rekordéru dokáží rozeznat detekci člověka oproti dalším detekcím pohybu. Perfektní video ve dne i v noci Kamera obsahuje čtyři infračervené IR LED diody pro přísvit v noci a korekci slunce ve dne. Je možné ponechat režim nočního svícení zapnutý, vypnutý nebo jej kamera aktivuje a deaktivuje automaticky. Dosah až 30 m. Ukládání dat Kamery ukládají data do vnitřního NVR rekordéru (do vloženého disku HDD, není součástí balení) nebo Cloudového úložiště. Vnitřní úložiště je tvořeno slotem SATA 3.0 pro HDD 3,5" o maximální kapacitě 10 TB. Také je možné přímo v aplikaci TDSEE přikoupit Cloudové úložiště, data jsou tak chráněna proti odcizení nebo poškození kamery. Cloudové úložiště je evropské a splňujme normy na ochranu osobních dat ISO/IEC 27018. Data jsou speciálnně kódována pomocí AES 256-bit šifrování. NVR rekordér umí rozeznat vadné sektory na disku HDD a vyhnout se jim při ukládání dat. Moderní kodek pro pořizování videozáznamů - H.265 NVR rekordér podporuje jeden z nejnovějších kodeků pro pořizování videozáznamů - H.265. Oproti staršímu kodeku H.264 je možné uložit až o 50% více videozáznamů na datové úložiště a také přenos dat v síti je poloviční, síť tak není zbytečně přetěžovaná. Technické parametry NVR PoE rekordéru Počet kanálů: 8x Počet kanálů s PoE napájením: 8x Rozlišení nahrávání: 4MP (2560 x 1440 px), 3MP, 1080P, 720P, D1 Dekódovací kodeky: H.265, H.264, G.711A, G.711U Porty: 8x LAN PoE RJ45 port 10/100 Mb/s pro připojení kamer, 1x LAN RJ45 port 10/100 Mb/s pro připojení k Internetu, 2x RCA zvuk, 1x HDMI, 1x VGA, 2x USB 2.0, 1x Napájecí Jack PoE napájení: IEEE 802.3af, max. celkem 60W Video porty: HDMI výstup (1-ch, 4K (3840 × 2160 )/30Hz, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60 Hz), VGA (1-ch, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, HDMI/VGA simultaneous output) Audio porty: Vstup RCA (1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10k?)), Výstup RCA (1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 10k?)) Ukládání fotografií a videa: na vnitřní 3,5" HDD SATA 3.0 (není součástí balení), max. 10 TB Způsob ovládání: SMART aplikace do mob. telefonu Tenda TDSEE, ovládání pomocí PC a webového prohlížeče, lokání ovládání pomocí USB myši Aplikace TDSEE: Android 4.4 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší Webové prohlížeče: Plug-in free liv

od 405
Porovnať ceny

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11ax, 802.11b/g/n, 802.11ac

od 136
Porovnať ceny

Gigabit Ethernet prepínač do domácnosti či kancelárie, 5x port 10/100/1000 Mb/s s konektorom RJ-45, Auto MDI-MDIX, IEEE 802.3x flow control, QoS (IEEE 802.1p), IGMP snooping, úsporný režim GREEN Power....

Ohnisková vzdialenosť objektívu v mm:Varifokálny (nastaviteľný uhol záberu)

od 189
Porovnať ceny

Ubiquiti G6 Turret Technické specifikace Rozměry: 100 x 95 mm IR noční vidění: 30 m Rozpoznávání tváře: Ano Rozpoznávání SPZ: Ano Chytré detekce (lidé, vozidla, zvířata): Ano Rozlišení: 4K Zorné pole: H: 109,9°, V: 56,7°, D:...

od 210
Porovnať ceny

Ubiquiti NBE-M5-16 network antenna Přehled NanoBeam M5-16dBi je výkonná/kompletně venkovní jednotka včetně 16dBi 2x2 MIMO antény pro pásmo 5GHz vhodná jako CPE řešení. Jednotka umožňuje komunikaci reálnou rychlostí až 300Mbps. Tato nová, velmi výkonná a kompaktní jednotka vychází z velmi oblíbených jednotek NanoBridge. Díky rychlejšímu procesoru poskytuje maximální výkon v minimálních rozměrech při zachování nízké ceny. Anténní systém se skládá ze dvou 16dBi antén (MIMO) s horizontální a vertikální polarizací. Díky kvalitní směrové anténě jednotka lépe filtruje šum a zajišťuje tak lepší odolnost proti rušení. Tato vlastnost je zvláště důležitá při použití v zarušených oblastech. Pro vysoké přenosové rychlosti jednotka využívá standard 802.11n a v případě použití jako klientská jednotka také podporuje technologii AirMAX (TDMA) pro připojení k AP s nízkými latencemi. Specifikace Frekvence (MHz): 5170-5875 Normy: 802.11a/n Maximální přenosová rychlost: 300Mbps LAN port: 1x RJ45 10/100Mbps Napájení: 12-24V (pouze PoE) Bezdrátové operační módy: AP, Client, WDS Operační módy: Bridge, NAT DHCP server/client: Ano/Ano Výstup na externí anténu: Ne Ostatní výstupy: - Šifrování: WPA2 Minimální citlivost: -96 Provozní teplota: -40 až 70°C Regulace výkonu: Ano Max. výstupní výkon: 26dBm Počet antén: 1 (duální) Vyzařovací úhel H/V: 43°/43° Zisk antény: 16dBi AirMAX: Ano Chipset: Atheros Procesor: MIPS 74KC, 550MHz RAM: 64MB NAND: 8MB Hmotnost: 320g Operační systém: AirOS Podporované OS: - Podpora IPv6: Transparentní (režim bridge) Výchozí IP: 192.168.1.20 Výchozí jméno/heslo: Ubiquiti/Ubiquiti Venkovní použití: Ano Obsah balení * zařízení * PoE zdroj * napájecí kabel * manuál * montážní kit k přichycení na stožár i na zeď * kovový pásek

QSW-M408-4C Základní, 10GbE webově managovatelný L2 switch pro zavádění sítí v malých a středních podnicích Odkaz na web výrobce: Funkce Zařízení QSW-M408-4C je webově managovatelný L2 switch vybavený čtyřmi kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a osmi porty Gigabit. Zařízení QSW-M408-4C podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na základní úrovni, které zvládnou používat i ti, kdo nepatří mezi profesionály v oboru IT. Zařízení QSW-M408-4C je kompatibilní s technologiemi 10GbE a NBASE-T, které podporují až pěti rychlostí (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M) pro zajištění vyšších přenosových rychlostí pomocí stávajících kabelů Cat 5e a 6a. Díky vysokému výkonu, uživatelsky přívětivým funkcím správy a stolnímu provedení vám QSW-M408-4C umožňuje okamžitě upgradovat na hybridní vysokorychlostní síťové prostředí za výhodnou cenu a zároveň optimalizovat šířku pásma sítě a zajistit zabezpečení správy sítě. *Zařízení QSW-M408-4C je vybaveno čtyřmi kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a osmi porty Gigabit. Zařízení QSW-M408-4C je kompatibilní s technologiemi 10GbE a NBASE-T pro podporu pěti rychlostí (10G / 5G / 2,5G / 1G / 100M) a nabízí vyšší přenosové rychlosti při použití se stávajícími kabely. *QNAP Switch System (QSS) poskytuje uživatelsky vstřícné webové rozhraní, přehledný ovládací panel, správu portů a průvodce nastavením, díky čemuž je centrální správa sítě intuitivní a snadná. *QSW-M408-4C poskytuje funkce správy úrovně 2 (L2), jako jsou LACP, VLAN, ACL a LLDP pro správce IT, aby bylo možné účinně řídit šířku pásma sítě a zvýšit zabezpečení. *QSW-M408-4C je jedním z mála webově managovatelných switchů, které podporují protokol Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP). Můžete snadno a efektivně zavádět malé/střední sítě, které podporují rozšíření, redundanci a prevenci smyček. *V souladu se standardem pro energeticky úsporný Ethernet IEEE 802.3az a pro řízení toku v plně duplexním režimu IEEE802.3x zařízení QSW-M408-4C předchází ztrátě paketů díky bezkonkurenční šířce pásma a snižuje spotřebu energie v případě nízkorychlostních a neaktivních připojení. *QSS (QNAP Switch System) pomáhá správcům aktualizovat firmware pouhým kliknutím a zajišťuje tak zabezpečení sítě. OBSAH BALENÍ *QSW-M408-4C *Power Cord *Power Adapter *Quick Installation Guide (QIG) SPECIFIKACE Typ správy *Webová správa Počet portů *12 Kombinované porty 10GbE SFP+/RJ45 *4 *Note: The 10GbE SFP+ ports are backward compatible with 1GbE SFP; the RJ45 (copper) combo port supports up to five speeds (10G/5G/2.5G/1G/100M). 1GbE (RJ45) *8 Popis napájecí jednotky *Adaptér Max. spotřeba energie *31.46 W Typ vstupního výkonu *AC Rozsah vstupního napětí *100-240 VAC, 50/60 Hz Tabulka s adresami MAC *16K Celková neblokující propustnost *48Gbps Kapacita přepínání *96Gbps Rozhraní pro správu *Web Konzole (volit.) *RJ45 Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az complaint) *Ano Ventilátor *PWM double ball bearing fan x 1 Podporované normy *IEEE 802.3 Ethernet *IEEE 802.3u 100BASE-T *IEEE 802.3ab 1000BASE-T *IEEE 802.3bz 2.5G/5GBase-T *IEEE 802.3an 10G BASE-T *IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX *IEEE 802.3ae 10G Fiber *IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control *IEEE 802.1Q VLAN Tagging *IEEE 802.1w RSTP *IEEE 802.3ad LACP *IEEE 802.1AB LLDP *IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet *IEEE 802.1p Class of Service Tvarový činitel *Stolní Indikátory LED *Na port: Rychlost/Spojení/Činnost *Na systém: Napájení/Stav Tlačítka *Reset button Rozměry (V x Š x H) *42,5 × 290 × 127 mm Hmotnost (čistá) *1.15 kg Hmotnost (celková) *1.57 kg Provozní teplota *0°C to 45°C (32°F to 113°F) Relativní vlhkost *5-95% bez kondenzace Certifikace *CE, FCC, VCCI, BSMI Elektromagnetická kompatibilita *CLASS A Rámce Jumbo *9K Záruka *2 roky Více informací se dozvíte na stránkách výrobce

od 412
Porovnať ceny

24-port SFP L3 Access Switch with 6 10G Uplink Porty: *24x Gigabit SFP *2x 100M/1G/2.5G/5G/10G Ethernet (RJ-45) *4x 1G SFP/10G SFP+ Kapacita switche: 168 Gbps Flash/RAM: 64 MB/1 GB Napájení: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz Max. spotřeba: 66 W Rozměry: 441 x 270 x 44 mm Hmotnost: 3,5 kg Bližší informace naleznete v datasheetu v záložce Odkazy.

od 614
Porovnať ceny

Halo H30G(3-pack) - AC1300 Whole Home Mesh Wi-Fi System FUKCE *Jedna sjednocená síť - S pokročilou technologií Mesh spolupracují jednotky Halo a vytvářejí jednotnou celou domácí síť s jedním WiFi jménem a heslem. *Bezproblémový roaming - automatické přepínání mezi Halo, když se pohybujete po domě, vždy získáte nejlepší signál, abyste si mohli užít nejrychlejší připojení pro všechna svá zařízení. *Pokrytí celého domova-pokrývka až 260 m 2 s vysokorychlostním WiFi, čímž eliminujete mrtvé zóny WiFi ve vašem domě. *1,3 Gb / s dvoupásmové WiFi - Halo H30G poskytuje rychlé a stabilní připojení až 100 zařízení s rychlostmi až 1 300 Mb / s a funguje s hlavními poskytovateli internetových služeb (ISP) a modemy. *Snadné ovládání aplikací - Pomocí aplikace MERCUSYS můžete rychle nastavit a spravovat WiFi. *Plné gigabitové porty - 2x gigabitové porty na jednotku Halo pro bleskurychlé kabelové připojení PARAMETRY Standardy: IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz WiFi rychlost: 867 Mbps při 5 GHz; 400 Mbps při 2,4 GHz Zabezpečení: WPA-PSK/WPA2-PSK Mesh protokol: 802.11k/v/r Quality of Service: WWM Typ WAN: Dynamická IP, Statická IP, PPPoE, L2TP, PPTP DHCP: Server, klient Firewall zabezpečení: SPI Firewall Protokoly: podpora IPv4, IPv6 Rozměry: 88 × 88 × 88 mm Rozhraní: 2x gigabitové porty Tlačítko: Reset OBSAH BALENÍ *3x Halo H30G *1x RJ45 ethernet kabel *3x Napájecí adaptér *1x Instalační příručka

RAX30-100EUS - Nighthawk® AX 5-Stream Dual-Band WiFi 6 Router (až 2.4Gbps) s NETGEAR Armor™ FUNKCE *Kapacita - WiFi 6 vám poskytuje vylepšenou síťovou kapacitu pro více zařízení WiFi. Užijte si více zábavy s nepřetržitým streamováním 4K, hraním her a chytrým domácím zážitkem. *Rychlost - Získejte ultrarychlé bezdrátové rychlosti s více připojeními pro všechna zařízení s menším přetížením. Získáte ohromující rychlosti připojení více než jeden gigabit za sekundu nebo více, streamování 4K a hraní VR/AR. *Dosah - Zažijte spolehlivé a silnější pokrytí WiFi uvnitř i venku pro všechna svá zařízení. Vysoce výkonné antény, předem optimalizované pro nejlepší výkon. *Sdílení - 4x Gigabitové ethernet porty - připojte více kabelových zařízení pro rychlejší přenos souborů a nepřerušované připojení *Zabezpečení - NETGEAR ARMOR ™ - kybernetická bezpečnost pro váš domov. Pokročilá ochrana před kybernetickými hrozbami pro vaši domácí síť a připojená zařízení. PARAMETRY *5x 10/100/1000 Mbps (1 WAN, 4 LAN) ethernet porty *1x 3.0 USB port *1,5 GHz tříjádrový procesor *Dlouhá vzdálenost se 3 výkonnými anténami *Zabezpečení: podpora WPA3, VPN *Systémové požadavky: Microsoft Windows 7, 8, 10, Vista, XP, 2000, Mac OS, Linux nebo UNIX *Rozměry: 202 x 237 x 158 mm *Hmotnost: 465g OBSAH BALENÍ *RAX30 *Ethernet kabel *Uživatelská příručka *Napájecí adpatér

od 203
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „C1200-16T-2G“; „C1200-16T-2G-RF“ Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou přepínače Cisco Catalyst řady 1200 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, přepínače řady Catalyst 1200 představují ideální řešení za přijatelnou cenu. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů je ideální pro instalaci mimo elektroinstalační skříň, například v maloobchodních prodejnách, otevřených kancelářích a učebnách. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1200 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1200 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 26,78 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 36 Gb/s *Tabulka MAC: 8K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový adaptér a síťový OS (jako je MS Windows, Linux nebo Mac OS X) Quality of Service (QoS): 802.1p priority based, 8 hardware queues, priorita přiřazení do front a Weighted Round-Robin (WRR) na základě DSCP a třídy služby (802.1p/CoS) atd. Přepínání vrstvy 2 - podpora standardu 802.1d Spanning Tree Protocol (STP), podpora protokolu IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP), podpora až 255 aktivních VLAN najednou, protokol VSDP (Voice Services Discovery Protocol) atd. Přepínání vrstvy 3 - IPv4, IPv6 static routing, rozhraní - na fyzickém portu, LAG, rozhraní VLAN nebo rozhraní zpětné smyčky, zabezpečení: ACLs (Access Control Lists) - podpora až pro 512 pravidel atd. Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, Celkem systémových portů: 18 x Gigabit Ethernet = 16x Gigabit Ethernet RJ-45 + 2x Gigabit SFP Napájení: interní, 100 - 240V, 50-60 Hz Počet portů podporujících PoE: 0 (pouze data) Typ kabeláže: nestíněná kroucená dvojlinka (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T Možnosti montáže: stolní (Desktop), nástěnný Paketová vyrovnávací paměť (dynamicky

od 236
Porovnať ceny

HPE 5710 24SFP+ 6QSFP+/2QSFP28 Switch Modular *Yes Port/Expansion Slot Details *24 x 10 Gigabit Ethernet Expansion Slot, 6 x 40 Gigabit Ethernet Expansion Slot Media Type Supported *Optical Fiber Ethernet Technology *10 Gigabit Ethernet, 40 Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet Network Technology *10GBase-X, 40GBase-X, 100GBase-X Number of Total Expansion Slots *30 Expansion Slot Type *SFP+, QSFP+, QSFP28 Shared SFP Slot *No Number of SFP+ Slots *24 Layer Supported *3 Manageable *Yes

od 15229
Porovnať ceny

TP-Link DS106GPP TP-Link DS106GPP je 6portový gigabitový desktopový switch s podporou PoE+/PoE++ a tichým bezventilátorovým provozem. Nabízí spolehlivý přenos dat i napájení, funkci automatického obnovení a prodloužený dosah napájení v režimu Extend. Vlastnosti * 6× Gigabit RJ45 portů * 1× PoE++ port (až 60 W), 3× PoE+ porty (až 30 W každý) * Celkový PoE power budget 64 W * Podpora IEEE 802.3af/at/bt na portu 1, af/at na portech 2–4 * Režim Extend pro přenos až 250 m na portech 1–2 * Funkce PoE Auto Recovery pro porty 1–4 * QoS podpora pro plynulý provoz citlivých aplikací * Plug and Play – bez nutnosti konfigurace * Bezventilátorové provedení pro tichý chod Technické specifikace *Model: DS106GPP *Standardy: IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3x, 802.3af, 802.3at, 802.3bt *Počet portů: 6× RJ45 (10/100/1000 Mbps) *PoE porty: Port 1 (PoE++, až 60 W), Porty 2–4 (PoE+, až 30 W) *Celkový PoE budget: 64 W *Přepínací kapacita: 12 Gbps *Tabulka MAC adres: 4K, auto-learning, auto-aging *Pokročilé funkce: Extend Mode (porty 1–2), PoE Auto Recovery (1–4), Flow Control, QoS *Max. spotřeba: 71.46 W *Odvod tepla: 243.68 BTU/h *Ventilátory: Bezventilátorový provoz *LED indikátory: Power, Link/Act, PoE Status, PoE Max *Rozměry (Š × H × V): 158 × 101 × 25 mm *Provozní teplota: 0–40 °C *Skladovací teplota: -40–70 °C *Vlhkost (provoz/skladování): 10–90 % / 5–90 % (nekondenzující) *Certifikace: CE, FCC Odkaz na web výrobce: https://www.omadanetworks.com/us/business-networking/omada-switch-unmanaged/ds106gpp/#highlights

od 104
Porovnať ceny

NETGEAR Gigabit Unmanaged Switch pomáhá vaší firmě efektivně rozšířit vaši síť na gigabitovou rychlost a vyšší počet portů. GS524PP se připojuje k řadě a nabízí 24 portů PoE+ pro napájení vysoce výkonných zařízení PoE. S celkovým rozpočtem výkonu PoE 300 W nasaďte více zařízení PoE+ na jeden přepínač, nikoli na více. GS524PP je energeticky efektivní, vyrobený tak, aby vydržel, a důkladně testován, aby poskytoval spolehlivost, kterou vaše firma potřebuje. Prioritizace provozu 802.1p a podpora rámců jumbo umožňují bezproblémovou integraci do sofistikovanějších sítí. Specifikace *Jednoduché nastavení bez potřeby softwaru nebo konfigurace. *24 portů PoE+ s celkovým rozpočtem výkonu 300 W *Malý, robustní kovový obal a tichý provoz. *LED diody pro aktivitu a rychlost portu. *24x auto-sensing 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet porty s až 48Gb neblokujícím přepínáním. *PoE auto-balance: jedinečná technologie PoE automaticky vyvažuje výkon PoE na základě potřeb zařízení nezávisle na detekované třídě PoE. Přepínače poskytují energii, kterou zařízení potřebuje, na nejpodrobnější úrovni.

od 368
Porovnať ceny

10-Port Gigabit PoE+ Nuclias Smart Managed Switch including 2x SFP Ports (With 1 Year License) *8 x PoE+ 10/100/1000Mbps *2 x SFP Auto-Negotiating Ports *PoE Budget 130W *D-Link Nuclias Cloud Management *Zero-touch deployment *Over-the-air firmware updates through the cloud *Voice VLAN *Port 1-8 802.3at, IEEE 802.3af *Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX *EEE 802.3x Flow Control *Fanless *802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP) *802.3ad Link Aggregation

od 344
Porovnať ceny

TL-SG3428 - JetStream 24-Portový Gigabit L2 spravovatelný Switch se čtyřmi SFP sloty FUNKCE - Plně gigabitové porty: 24× gigabitové porty RJ45 a 4× gigabitové SFP sloty poskytují vysokorychlostní připojení - Centralizovaná správa: Cloudový přístup a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a snadnou správu - Statické směrování: Pomáhá směrovat vnitřní provoz pro efektivnější využití síťových prostředků - Optimalizujte hlasové a video aplikace: L2 / L3 / L4 QoS a IGMP snooping - Samostatná správa: Web, CLI (port konzoly, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image přinášejí výkonné možnosti správy TECHNICKÉ VLASTNOSTI Rozhraní: 24x 10/100/1000Mbps RJ45 Porty, 4 Gigabit SFP Sloty Konzole: 1x RJ45 Console Port, 1x Micro-USB Console Port Flash: 32 MB DRAM: 256 MB Switching kapacita: 56 Gbps Rychlost předávání paketů: 41,66 Mpps Tabulka MAC adres: 16K Paketová vyrovnávací paměť: 12 Mbit Počet IP rozhraní: 16 Jumbo frame: 9 KB Zdroj napětí: 100-240 V AC 50/60 Hz Max. spotřeba energie: 19,9W Rozměry: 440 × 180 × 44 mm Počet ventilátorů: žádný Instalace: Možnost montáže do stojanu Certifikace: CE, RoHS, FCC Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U

od 208
Porovnať ceny

Uniview Dual Light IP kamery s označením „-DL“ kombinují výkonné technologie pro zajištění vynikajícího obrazu ve dne i v noci. Díky duálnímu režimu osvětlení přepínají mezi barevným nočním režimem a infračerveným černobílým záznamem podle okolních světelných podmínek. V režimu barevného nočního vidění kamery využívají viditelné LED osvětlení, které umožňuje sledovat detaily v barvách i při velmi slabém osvětlení. Když není potřeba osvětlení pro detailní sledování, kamery automaticky přepnou na IR režim s neviditelným infračerveným světlem, které poskytuje čistý černobílý obraz při úplné tmě. Tato kombinace zajišťuje flexibilitu při monitorování různých prostředí, od osvětlených oblastí až po temná místa, a to bez kompromisů v kvalitě obrazu. Dual Light technologie Uniview zajišťuje vyšší úroveň zabezpečení díky neustálé viditelnosti klíčových oblastí, ať už ve dne nebo v noci. Klíčové vlastnosti: *Rozlišení: 1920x1080 (2Mpix), až 30 sn./s *Obrazový senzor: 1/2.8" *Citlivost: 0,003lux v barvě *Komprese: H.265 *Objektiv: 2,8mm (106,7°) *Napájení: PoE *Integrovaný reproduktor a mikrofon *Dual-Light: inteligentní přepínání mezi IR přísvitem (do 30m) a bílým LED světlem (do 30m) *Analytické funkce: překročení čáry, narušení oblasti (na základě HBD) *WDR: 120dB *Podpora MicroSDXC *2D/3D DNR (Digital Noise Reduction) *Koridorový formát 9:16 *Přepěťová ochrana: 4kV *Provozní teplota: -30°C ~ 60°C *Maximální spotřeba: 8W *Krytí: venkovní IP67

Zyxel GS1915-8, 8-port GbE Smart hybrid mode Switch, standalone or NebulaFlex Cloud, desktop, fanless

Alternativní označení produktu: „CBS250-16P-2G-EU“; „CBS250-16P-2G-EU-RF“ ; „CBS250-16P-2GEU-RF“ Ukončení prodeje 29.10.2024, nástupcem je: C1200-16P-2G S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, inteligentní přepínače řady Cisco Business 250 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Řada Cisco Business 250 je nová generace cenově dostupných inteligentních přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost sítě s kompletní sadou síťových funkcí, které potřebujete pro spolehlivou obchodní síť. Tyto výkonné přepínače Gigabit Ethernet s uplinkem Gigabit nebo 10 Gigabit Ethernet poskytují několik možností správy, propracované možnosti zabezpečení a vyladěné funkce Quality of Service (QoS) a statické směrování Layer 3. Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 26,78 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 36 Gb/s *Tabulka MAC: 8K *Jumbo frame: Frame sizes up to 9K bytes. The default MTU is 2K bytes *Funkce: Layer 2 switching, VLAN support, Spanning Tree Protocol (STP), access control list (ACL), quality of service (QoS), IPv4/IPv6 static routing *RJ-45 porty: 16 x Gigabit Ethernet *Combo porty (RJ-45 + SFP): 2 x SFP *Napájení určené pro PoE: 120 W *Počet portů podporujících PoE: 16 *Port konzoly: Cisco Standard mini USB Type-B / RJ45 *USB: Slot USB typu A na předním panelu přepínače *Typ kabeláže: Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5e nebo vyšší pro 1000BASE-T *Flash: 256 MB *CPU: 800 MHz ARM *CPU memory: 512 MB *Paketová vyrovnávací paměť: 1,5 MB *Ventilátor: Ne *Rozměry (Š x H x V): 268 x 297 x 44 mm *Hmotnost: 2,38 kg *Provozní teplota: -5 - 50°C *Certifikace: UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A Držáky do racku nejsou součástí balení.

od 296
Porovnať ceny
Top