9257 produktov
Alternativní označení produktu: „C1000-24FP-4G-L“; „C1000-24FP-4G-L-RF“ Cisco C1000-24FP-4G-L Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-1000-series-switches/nb-06-cat1k-ser-switch-ds-cte-en.html?oid=otren019232
od 1889 €
Porovnať ceny
AdderView Pro je destopový KVM přepínač profesionální třídy. Přináší maximální flexibilitu pro uživatele, kteří potřebují sdílet obraz s vysokým rozlišením a USB periferie mezi více počítači. AV4PRO-VGA 1x4 DUAL umožňuje plně ovládat až čtyři počítače s dualhead videem z jedné konzole. Přepínač využívá firemní technologii USB True emulation pro sdílení USB zařízení a využívá dva nezávislé USB kanály umožňující nezávislé přiřazení periferií k různým PC . Modely s triple a quad videem na vyžádání. Parametry *Kompatibilita: zařízení s USB, nezávislé na OS *Konktory pro připojení PC: USB 2.0 typ B, 2x HiRes VGA , 3.5mm stereo jack *Konektory pro připojení konzole: 2xHiRes VGA, 2xUSB typ A, 3.5mm stereo jack, option pro flash *Napájení: 2,5 mm jack, 110-240 VAC, 50/60Hz *Provedení a rozměry: 1U kovové chassis, 233 x 115 x 44 mm *Provozní teplota: 0 - 40°C *Certifikace: CE, FCC
od 645 €
Porovnať ceny
Switche řady DXS-1210 jsou inteligentní přepínače, které jsou cenově výhodné a schopné obsluhovat řadu síťových potřeb v jakémkoli podnikání. Podporují combo porty 10GBASE-T/SFP+ a poskytují flexibilitu připojení v síti. Díky vysokému výkonu a nízké latenci mohou tyto přepínače splňovat potřeby virtualizace, cloudových služeb a aplikací server-to-server. Technické parametry *Rozhraní: 10 portů 10G SFP+, 2 porty 10GBASE-T/SFP+ *Síťové kabely pro 10GBASE-T: CAT-6 (max. 30 m), CAT-6A nebo CAT-7 (max. 100 m) *Spínací kapacita: 240 Gbps *Maximální míra přesměrování paketů: 178,56 Mpps *Tabulka MAC adres: Až 16 000 záznamů na zařízení *Rozměry (ŠxHxV): 440 x 210 x 44 mm *Hmotnost: 3,15 kg Odkaz na web výrobce: OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 1268 €
Porovnať ceny
Bezdrátový access point TP-LINK TL-WA801ND Wireless N je určen k vytvoření nebo rozšíření vysokorychlostní bezdrátové sítě standardu Wireless N nebo k připojení několika zařízení s rozhraním Ethernet, jako jsou např. herní konzole, adaptéry digitálních médií, tiskárny nebo síťová úložiště, k bezdrátové síti. Access point podporuje řadu různých funkcí, které zajistí flexibilnější povoz bezdrátové sítě než kdykoli dřív. Nyní si můžete užít lepšího internetového připojení při stahování, hraní her, streamování videa nebo při používání jakékoli jiné aplikace. Klíčové vlastnosti *Bezdrátová přenosová rychlost 300 Mbit/s umožňující kvalitní používání bezdrátové sítě standardu N *Podporuje několik provozních režimů: access point, klient, univerzální/WDS opakovač, bezdrátový most *Snadné nastavení a připojení zabezpečené pomocí šifrování WPA stiskem tlačítka WPS *Podporuje pasivní napájení přes Ethernet (PoE)* na vzdálenost až 30 m pro flexibilní rozšíření sítě Technické parametry *Rozhraní: 1 x 10/100M ethernetový port (RJ45) *Externí napájení: 9VDC / 0,6A *Bezdrátové standardy: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b *Rozměry: 181 × 125 × 36 mm *Typ antény: 2 x 5dBi pevný všesměrový (RP-SMA) *Frekvence: 2,4 - 2,4835 GHz *Vysílací síla:
od 21 €
Porovnať ceny
HPE X260 E1 RJ45 to 2xBNC 3m Router Cbl Konektor 1 *RJ-45 Konektor 2 *2 x BNC Délka kabelu *3m Barva *Šedá
od 116 €
Porovnať ceny
DBA-X1230P - AX1800 Access Point DBA-X1230P je připraven poskytnout nepřekonatelné rychlosti, výrazně zvýšit kapacitu a bezporuchové pokrytí v podnicích ve spojení se snadnou správou Connect. Zařízení je připraveno na Wi-Fi 6, tudíž přináší vyšší účinnost sítě a nižší latenci s téměř čtyřnásobnou kapacitou oproti předchozím standardům Wi-Fi. Zůstaňte v bezpečí díky nejnovějšímu bezdrátovému šifrování WPA3 i s podporou PoE 802.3at, což znamená méně kabelů pro lepší a snadnější nasazení. Specifikace Rozhraní: 1x RJ45, 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet port Typ antény: 2x2 interní všesměrové antény LED: Cloud, Power Datový přenos signálu: 2,4 GHz až 575 Mbps, 5 GHz až 1200 Mbps Bezpečnostní protokol: WPA/WPA2/WPA3, WEP, SSID, kontrola MAC adres, interní RADIUS server Zdroj napájení: 12V/1,5A Maximální spotřeba energie: 16W Operační teplota: 0°C - 40°C Váha: 484 g Rozměry: 170 x 170 x 42,2 mm Certifikace: CE, FCC, IC OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 148 €
Porovnať ceny
PŘEHLED Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Duální 2,4 a 5GHz přístupový bod standardu 802.11ac s podporou nejnovějších standardů 802.11n/ac. Založen na 650MHz CPU, osazen 64MB RAM, disponuje pěti 10/100Mbps Ethernet porty (PoE výstup na portu 5). Integrovaný dual-chain 802.11b/g/n 2.4GHz bezdrátový modul a single-chain 802.11ac 5GHz bezdrátový modul, obsahuje předinstalovanou RouterOS L4 licenci. Funkční rozšířitelnost díky osazenému USB portu pro připojení USB disku a nebo 3G/4G modemu, podpora POE napájení na portu 1, podpora IPv6, ochrana proti přepětí na portech 1 a 5. Vychází z požadavků na řešení malých domácích WIFI sítí s vysokou přenosovou rychlostí při zachování vysoké parametrové výbavy. TECHNICKÁ SPECIFIKACE Product code: RB952Ui-5ac2nD CPU nominal frequency: 650 MHz CPU core count: 1 Size of RAM: 64 MB Storage type: Flash Storage size: 16 MB 10/100 Ethernet ports: 5 Wireless bands: 5 GHz radio, 2.4 GHz radio Operating frequency: 5150 - 5875 MHz, 2412 - 2484 MHz Protocols: 802.11a/n/ac 802.11b/g/n Chains: Single-chain Dual-chain Antenna gain: 2 dBi, 1.5 dBi Wireless chip model: QCA9887 QCA9531 Antenna beam width: 360° PoE in: Yes PoE out: Yes (Ether5), 0,5 A Supported input voltage: 8 V - 30 V (Jack or Passive PoE) Extras: USB 2.0 Type A full size port, 1 A Dimensions: 113 x 89 x 28mm License level: 4 Operating System: RouterOS CPU: QCA9531 Max Power consumption: 7 W Upozornění: Výrobce Mikrotik neposkytuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. Pro venkovní instalace používat výhradně stíněnou kabeláž (FTP/SFTP) a jednotky korektně uzemnit (prostřednictvím integrovaného zemnícího členu či použitím ethernetové přepěťové ochrany).
od 52 €
Porovnať ceny
CRS328-4C-20S-4S+RM má 32 portů. Přesněji se jedná o 20 SFP portů, 4 ETH/SFP combo porty a 4 SFP+ porty pro připojení 10G modulů. Celkem tedy switch disponuje 28 nezávislými porty. Combo porty je možné softwarově ovládat pomocí scriptů - zdali se má použít SFP nebo ETH port u každého combo portu. Zařízení přichází v 1U rackmount šasi s dvěma interními zdroji pro připojení do 230V s failover přepínací funkcí. Dále RJ45 konzolovým portem pro management nebo debuging a speciálním "mode" tlačítkem pro spouštění jakéhokoliv RouterOS naprogramovaného příkazu. CRS328-4C-20S-4S+RM má tzv. "Dual boot", díky kterému je možné volit mezi dvěma operačními systémy podle vašich potřeb - RouterOS a SwOS. Obsah balení *Zařízení *Napájecí kabel *Úchyty do 19" racku Technické parametry *Sériový port: RJ45 *Rychlost LAN: (4) 10/100/1000Mbps *Gigabit LAN: Ano *Optické rozhraní: (20) 1000Mbps + (4) 1000Mbps Combo + (4) 10Gbps *Redundantní napájení: Ano *Typ napájení: Ze sítě (230V) *Max. spotřeba energie [W]: 43 *Napájení přes konektor/svorkovnici: 230V AC *Provedení: Rackmount *Počet "U" pozic: 1 *Ventilátory: (2) 40 x 40 mm *Šasi: Kovové *Tlačítka: Reset, mód *Provozní teplota [°C]: -20 až 60 *Výška [mm]: 44 *Hloubka [mm]: 200 *Šířka [mm]: 443 *CPU: 98DX3236A1 *Frekvence CPU [MHz]: 800 *Velikost interního úložiště [MB]: 512 *RAM [MB]: 512 *Rychlost předávání paketů [Mpps]: 95,2 *Rychlost přepínání [Gbps]: 128 *Jumbo rámec [Bytes]: 10218 *Web management: Ano *Funkce: VLAN, QoS, DHCP snooping, L3 *Operační systém: SwOS, RouterOS - L5 *Podpora IPv6: Ano *Výchozí IP adresa: 192.168.88.1 *Výchozí jméno a heslo: admin / -
od 362 €
Porovnať ceny
Řada GWN7800 Pro jsou spravované síťové přepínače vrstvy 2++, které umožňují malým a středním podnikům budovat škálovatelné, bezpečné a vysoce výkonné podnikové sítě, které jsou plně spravovatelné. Tato řada nabízí vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+ a gigabitové ethernetové porty u všech modelů pro podporu náročných podnikových sítí a nabízí přepínací schopnosti až 216 Gb/s. Řada GWN7800 Pro zahrnuje pokročilou VLAN pro flexibilní a sofistikovanou segmentaci síťového provozu, pokročilé QoS pro prioritizaci síťového provozu, IGMP/MLD Snooping pro optimalizaci výkonu sítě a komplexní bezpečnostní funkce proti potenciálním útokům. Modely s podporou PoE poskytují inteligentní dynamický PoE výstup pro napájení IP telefonů, IP kamer, Wi-Fi přístupových bodů a dalších koncových bodů PoE. Řada GWN7800 Pro podporuje řadu bezplatných a flexibilních možností správy, včetně cloudové správy s GDMS Networking, správy softwaru na místě s GWN Managerem, integrovaného řadiče ve webovém uživatelském rozhraní, routerů řady GWN a rozhraní příkazového řádku (CLI). Díky vysokorychlostním portům SFP a SFP+, pokročilému řízení a segmentaci síťového provozu, výkonné bezpečnostní ochraně a flexibilním možnostem správy je řada GWN7800 Pro ideální pro malé a střední podniky. Řada GWN7800 Pro zahrnuje modely: GWN7801P Pro, GWN7802P Pro, GWN7803PL Pro, GWN7803PH Pro, GWN7806PL Pro, GWN7806PH Pro Klíčové vlastnosti: - Všechny modely zahrnují vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+ - 8, 16, 24 nebo 48 gigabitových ethernetových portů - Nabízí dvojnásobnou paměť RAM a CPU oproti řadě GWN7800 - Inteligentní řízení napájení pro podporu dynamického PoE/PoE+/PoE++ (u vybraných modelů) a alokaci napájení na port u modelů s podporou PoE - ARP Inspection, IP Source Guard, ochrana DoS, zabezpečení portů a DHCP snooping - Flexibilní možnosti správy zahrnují řadič zabudovaný do webového uživatelského rozhraní, GDMS Networking (cloud), GWN Manager (software), routery řady GWN a CLI Technické parametry: Ethernetové porty: 24 × RJ45 1Gbps Funkce: L2++ Management: Ano Maximální celkový PoE výstupní výkon: 250 W Maximální výstupní výkon na PoE port: 30 W Počet PoE portů: 24 POE-out: 802.3af/at Přepínací kapacita: 88Gbps SFP+: 2 Stohování (Stacking): Ne RAM (MB): 256 Montáž: Desktop, Na zeď, Rack
od 293 €
Porovnať ceny
POPIS Řada DMS-3130 je řada multigigabitových řízených switchů na 3. vrstvě, které jsou navrženy pro připojení koncových uživatelů v zabezpečené podnikové nebo metropolitní přístupové síti Ethernet. Tyto switche podporují multicasting i vylepšené zabezpečení, což z nich dělá ideální multigigabitové řešení pro přístupovou vrstvu. Každý model se může pochlubit dvěma porty 10GBASE-T a čtyřmi porty 10G/25G SFP28, které poskytují všestrannost a rychlost. Odkaz na web výrobce: https://eu.dlink.com/cz/cs/-/media/business_products/dms/dms-3130/datasheet/dms_3130_series_datasheet_eu_en.pdf SPECIFIKACE Porty: • 16 x 100/1000/2.5GBASE-T PoE+ porty • 8 x 100/1000/2.5G/5GBASE-T 60W PoE++ porty • 2 x 100/1000/2.5G/5G/10GASE-T porty • 4 x 10G/25G SFP28 porty Konzolový port: 10/100/1000BASE-T RJ-45 port pro správu mimo pásmo pomocí rozhraní CLI Řídící port: 10/100/1000BASE-T RJ-45 port pro mimopásmovou správu IP Zásobníkové porty: 4 Zásobníkové náklady: 1 USB Porty: 1 x USB 2.0 Typ A port VÝKON Přepínací kapacita: 400 Gbps 64 bajtová rychlost přeposílání paketů: 298 Mpps Paměť vyrovnávací paměti paketů: 4 MB PoE PoE Standardy: • IEEE 802.3af PoE • IEEE 802.3at PoE+ • IEEE 802.3bt PoE++ PoE Power Budget: • 740 W • 960 W (duální PSU) FYZICKÉ VLASTNOSTI MTBF (hodiny): 277,222.63 hodin Akustika: • Max: 72.8 dB • Min: 39.9 dB Odvod tepla: 4137.73 BTU/h Vstupní napětí: od 100 do 240 VAC, od 50 do 60 Hz Napájecí zdroj vyměnitelný za provozu: až 2 (1 obsažen) Maximální spotřeba energie: • Max.: 1211.5 W (PoE zapnut) / 88.9 W (PoE vypnut) • Pohotovostní režim: 58.3 W Rozměry (šířka x výška x hloubka): 440 x 470 x 44 mm Hmotnost: 6.54 kg Ventilace: 2 x chytrý větrák Provozní teplota: od 0 do 50°C Teplota paměti: od -40 do 70°C Provozní vlhkost: od 10% do 90% RH Vlhkost paměti: od 5% do 90% RH Emise (EMI): FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, IC, RCM, BSMI Bezpečnost: CB, cUL, BSMI OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 2966 €
Porovnať ceny
WiFi Extender 802.11ac/a/b/g/n až 1200Mbps, 1x LAN port RJ45 100 Mb/s, 2x externí anténa 2dBi, Repeater/AP, WPS, zabezpečení WEP/WPA/WPA2. Rozšíření stávající WiFi sítě. Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Popis produktu Opakovač WiFi signálu Tenda A18 slouží pro rozšíření a zesílení stávající bezdrátové WiFi sítě. Účinně vykrývá místa, kde je signál již slabý nebo zcela nedostupný. Funkce Tenda A18 se připojí na váš stavájící WiFi router v domácnosti, kanceláři apod. a tento WiFi signál zesílí a rozšíří do dalších místností, zahrady apod. Výkon a design Díky silným externím anténám a rychlosti WiFi AC 1200Mb/s dokáže pokrýt více než stejnou plochu jako stávající WiFi router. Společně s velmi elegantním designem a malými rozměry se hodí do každého prostředí. Flexibilita Tendu A18 nemusíte pouze ponechat na jednom místě, po tom kdy je spárovaná s vaším stávajícím routerem ji můžete volně přemisťovat po domě, kde je třeba. Nastavení zůstává stále uloženo a není nutná nová konfigurace. Jednoduché nastavení Pomocí funkce WPS stačí pouze stisknout tlačítko WPS na A18 a poté na stávajícím routeru a pokrytí je nastaveno. Samozřejmostí je také možnost plné konfigurace. Stačí se pomocí mobilního telefonu/tabletu/notebooku apod. připojit k síti A18, vybrat k jaké síti se má A18 připojit a zadat heslo. A18 se ihned připojí k vaší stávající WiFi síti. Indikace signálu LED dioda na A18 vám ihned zobrazí jak silný signál ze stávající WiFi přijímá. Díky tomuto je možné najít nejvhodnější pozici pro A18, stačí aby dioda měla zelenou nebo modrou barvu. Silné zabezpečení Tenda A18 podporuje veškeré typy zabezpečení WEP/WPA/WPA2 díky kterým se připojí ke každému WiFi routeru. Velmi nízká spotřeba Díky modernímu chipsetu Tenda A18 řídí také své napájení, min. spotřeba je 2,8W, max. spotřeba pouze 5,2W. Technické parametry Wi-Fi standardy: 802.11ac/a/b/g/n Frekvence: 2,4 GHz a 5 GHz Bezdrátové režimy: Extender, Repeater (Client+AP), Access Point Přenosová rychlost: 1200 Mb/s Modulace: DSSS, OFDM Šířka kanálu: 20 MHz, 40 MHz, 80 MHz Výstupní výkon: < 20 dBm (EIRP) Citlivost: 2.4 GHz: 11b-1M:-97dBm, 11g-54M:-76dBm, 11n-20M-MCS7:-74dBm, 11n-40M-MCS7:-72dBm, 5 GHz: 11a-6M:-95dBm, 11n-20M-MCS7:-74dBm, 11n-40M-MCS7:-72dBm, 11ac-80M-MCS9:-63dBm Zabezpečení: WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK,mixed WPA/WPA2 Pokrytí: až 200m2 Anténa: 2x 2 dBi externí otočná Napájení: 230V AC Spotřeba: min. 2,8 W, max. 5,2 W Provozní teplota: 0° až 40 °C Rozměry (v x š x h): 80mm x 58mm x 48mm Hmotnost: 0,3 kg Obsah balení 1x Tenda A18 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL) Více informací na www.tenda.cz
od 28 €
Porovnať ceny
LS1005G - 5-Port 10/100/1000Mbps Stolní Switch *5 × 10/100 / 1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port, podporující Auto-MDI / MDIX *Zelená technologie Ethernet šetří energii *Řízení toku IEEE 802.3X zajišťuje spolehlivý přenos dat *Plastové pouzdro, stolní nebo nástěnné provedení *Plug and play, není nutná žádná konfigurace *Konstrukce bez ventilátoru zajišťuje tichý provoz SPECIFIKACE HARDWARE Standardy a protokoly *IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x Rozhraní *5× 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Porty Větráčky *Bez větráčků Externí zdroj napájení *Externí napájecí adaptér (výstup: 5VDC / 0.6A) Rozměry (Š x H x V) *3.5 × 2.8 × 0.9 in. (90 × 72 × 23 mm) Maximální spotřeba energie *3.7W Maximální odvod tepla *12.617 BTU/h VÝKON Spínací kapacita *10 Gbps Rychlost předávání paketů *7.4 Mpps Tabulka MAC adres *2K Vyrovnávací paměť paketů *1.5 Mb Jumbo frame *16 KB FUNKCE SOFTWARE Pokročilé funkce *Zelená technologie *802.3X Řízení toku *Zpětný tlak Přenosová metoda *Store and Forward OSTATNÍ Certifikace *CE, FCC, RoHS Obsah balení *Přepínač na ploše 5 portů 10/100/1 000 Mbps *Napájecí adaptér *Instalační příručka Prostředí *Provozní teplota: 0 ° C ~ 40 ° C (32 ° F ~ 104 ° F) *Skladovací teplota: -40 ° C ~ 70 ° C (-40 ° F ~ 158 ° F) *Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující *Vlhkost při skladování: 5% ~ 90% nekondenzující
od 12 €
Porovnať ceny
HPE MSR4080 Router Chassis Ports *(2) MPU (Main Processing Unit) slots *(1) SPU (Service Processing Unit) slot *(8) HMIM slots *(4) Power Supply slots Throughput *up to 36 Mpps Wireless capability *3G, 4G LTE PoE capability *450 W PoE+ Input voltage *100 - 240 VAC, rated *-36 to -75 VDC, rated (depending on power supply chosen) Power consumption *300 W (maximum) Product dimensions (H x W x D) *17.32 x 18.9 x 8.64 in Weight *49.93 lb
od 4226 €
Porovnať ceny
Alternativní označení produktu: „C1000-48P-4G-L“; „C1000-48P-4G-L-RF“ Cisco C1000-48P-4G-L Odkaz na web výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-1000-series-switches/nb-06-cat1k-ser-switch-ds-cte-en.html?oid=otren019232
od 1821 €
Porovnať ceny
Allied Telesis AT-x220-28GS-50 28-port 100/1000X SFP L3 switch Allied Telesis x220-28GS je plně řízený vysoce výkonný switch. Kombinace 24x 100/1000X SFP slotů a 4x 100/1000X SFP uplinks jej činí ideálním pro citlivý přenos dat a na dálkové optické připojení na okraji sítě. Klíčové vlastnosti *Operační systém AlliedWare Plus ™ Enterprise *Statické a dynamické směrování (RIP) pro prostředí L3 *sFlow umožňuje sledování a optimalizaci výkonu sítě *Aplikace ACL spravují přístup a řízení provozu v celé síti Odkaz na web výrobce: https://www.alliedtelesis.com/products/switches/x220
od 3346 €
Porovnať ceny
TL-SG3428MP - JetStream 28 portový Gigabit L2 Managed Switch s 24 porty PoE+ TP-Link TL-SG3428MP je plně managovatelný L2 switch z rodiny JetStream a je vybaven 24 Gigabitovými LAN porty s podporou 802.3af/at PoE, 4x SFP a dvěmi konzolovými porty. Podpora PoE na všech metalických portech umožňuje napájet zařízení se spotřebou až 30W/port a celkový PoE budget switche je 384W. Switch je díky rackmount provedení možné instalovat do 19" racku. Switch nabízí rovněž vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě. Samozřejmostí je management, IPv6 support a VLAN. Plně gigabitové porty: 24 × gigabitové porty PoE + a 4 × gigabitové SFP sloty poskytují vysokorychlostní připojení. Integrováno do Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), centralizovaná správa cloudu a inteligentní monitorování. Centralizovaná správa: Cloudový přístup a aplikace Omada pro mimořádné pohodlí a snadnou správu. Statické směrování: Pomáhá směrovat vnitřní provoz pro efektivnější využití síťových prostředků. Optimalizujte hlasové a video aplikace: L2 / L3 / L4 QoS a IGMP snooping. Bezpečnostní strategie: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication a další. Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U FUNKCE Rozhraní: 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports / 4 Gigabit SFP sloty Console: 1 RJ45 Console Port, 1 Micro-USB Console Port PoE Standard: 802.3af/at PoE Porty: 24, až do 30W Kapacita: 56 Gbps Rychlost předávání paketů: 41.66 Mpps Paketová vyrovnávací paměť: 4.1 Mbit Počet IP rozhraní: 16 Počet statických směrovačů: 48 Jumbo Frame: 9 KB Zdroj napájení: 100-240 V AC~50/60 Hz PoE budget (W): 384 Spotřeba (W): 463,8 Rozměry: 440 × 330 × 44 mm Počet ventilátorů: 2 Instalace: Rack Certifikace: CE, FCC, RoHS
od 410 €
Porovnať ceny
Popis produktu NanoStation 5AC Loco je velmi malá klientská 13dBi stanice řady airMAX ac, která dosahuje velice vysokých přenosových rychlostí a stabilního spojení i v zarušeném prostředí. Jednotka je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX ac a je určena pro venkovní použití. Díky možnému nastavení šířky kanálu 10/20/30/40/50/60 a 80MHz lze při modulaci 256QAM dosáhnout reálné propustnosti až 450Mb/s+. Technici jistě ocení nově obsažené 2,4GHz WiFi rozhraní, které slouží k administraci skrze mobilní zařízení. K dispozici je aplikace UMOBILEpro Android i iOS. Novinkou u airMAX ac produktů je operační systém airOS 8. Tento systém např. vykresluje v reálném čase konstelační diagram a hodnotu SNR. Upozornění: balení neobsahuje napájecí PoE adaptér. Technické parametry Bezdrátové frekvence: 5GHz Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 866 WiFi standardy: airMAX ac Vysílací výkon 5GHz [dBm]: 25 Šifrování: WPA2 AES 5GHz MIMO: 2x2 Vyzařovací úhel - H. pol. [°]: 45 Vyzařovací úhel - V. pol. [°]: 45 Typ antény: Vestavěná Počet vestavěných antén: 2 Zisk antény [dBi]: 13 Fyzické charakteristiky Použití: Venkovní Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: -40 až 70 Hmotnost [g]: 180 Hloubka [mm]: 59 Šířka [mm]: 78 Výška [mm]: 179 Hardware Velikost operační paměti [MB]: 64 CPU: Atheros MIPS 74KC Frekvence CPU [MHz]: 560 Konektory a rozhraní Rychlosti LAN: (1) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN: Ano Napájení Max. spotřeba energie [W]: 8,5 Napájení přes PoE: 24V DC Typy PoE: Vstupní Software Operační mód: Klient, Repeater, AP Router, AccessPoint, Klient Router (wisp) Podpora IPv6: Ano Výchozí IP adresa: 192.168.1.20 Výchozí jméno a heslo: Ubiquiti/Ubiquiti Obsah balení * zařízení * stahovací plastová páska
od 48 €
Porovnať ceny
Model: Hewlett Packard Enterprise Aruba 8360-48XT4C v2 Switch: Ano Typ switche: Do racku Síťové standardy: *IEEE 802.1AE *IEEE 802.1AX *IEEE 802.1Q *IEEE 802.1ab *IEEE 802.1ak *IEEE 802.1p *IEEE 802.1s Kapacita přepínání: 4800 Gbit/s. Konektory: *48x 1G/10GBase-T *4x 100G QSFP+ PoE: Ne Rozměry: 442 x 44 x 406 mm (Š x V x H) Hmotnost: 8,55 Kg Záruka: Doživotní
od 36075 €
Porovnať ceny
Tenda TEG1008M je 8mi portový gigabitový desktop switch. Auto MDI/MDIX. Propustnost 16Gb/s. MAC address 4K. Kovové provedení. Desktop nebo montáž na zeď. Napájení AC/DC. Součástí balení je český a slovenský manuál. Technické parametry Standarty: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab Způsob ovládání: bez managementu Počet RJ45 10/100/1000 Mb/s portů: 8 Celková propustnost: 16 Gbps Velikost tabulky MAC adresace: 4K MAC address learning: Auto learning & auto aging Protokol: CDMA/CD Store-and-Forward: ano Montáž do rozvaděče: ne Montáž na zeď: ano Materiál obalu: kov Zdroj napájení: externí Parametry zdroje: 9V DC 600 mA, vstup zdroje: 100-240V AC, 50/60 Hz, 0.3A Spotřeba: max. 5 Watt Rozměry: 140,2 × 66,2 × 25,2 mm Provozní teplota: - 10° až 40 °C Chlazení: pasivní Popis produktu Gigabitový 8mi portový switch TEG1008M výrobce Tenda Technology, plně podporuje standardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab a je určený pro použití ve firmách i domácnostech. Tenda TEG1008M přepíná data v síti pomocí 8mi portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100/1000 Mb/s a automatickou detekcí rychlosti. Maximální propustnost je 16 Gb/s. Auto MDI/MDIX na každém z portů. Přepojování uzlů v režimu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x Switch je napájen externím zdrojem 9V DC, 600mA. Maximální spotřeba 5 Watt. Montáž na zeď, kovové provedení. Obsah balení 1x Tenda TEG1008M 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL) 1x Napájecí adaptér (9V DC, 600 mA) Více informací na www.tenda.cz
od 25 €
Porovnať ceny
Gigabitový ethernetový přístupový přepínač se statickým směrováním na 3. vrstvě, RIP, vysokou hustotou 10GbE uplinků a modely POE+ pro hlas, video a bezdrátové připojení. Podporuje technologii IRF, která umožňuje agregaci zařízení plug-and-play a agregaci linek mezi více zařízeními, čímž zvyšuje redundanci sítě a využití zdrojů. Obsahuje vestavěné funkce pro správu sítě pomocí Smart Management Center (SmartMC). Zahrnuje energeticky úsporné ekologické konstrukční funkce, jako je automatické přepínání nečinných portů do energeticky úsporného režimu a vypínání nepoužívaných portů. Klíčové vlastnosti *Škálovatelnost a vysoká dostupnost *Komplexní řízení zabezpečení *Zjednodušená správa *Zvýšená kvalita služeb Technické parametry Porty a sloty *24x RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports *2x SFP+ fixed 1000/10000 SFP+ ports *2x RJ-45 1/10GBASE-T ports Spotřeba *420 W (maximum) Rozměry *4.36 x 44 x 32 cm Hmotnost *4,5 kg Odkaz na stránku výrobce: https://buy.hpe.com/fi/en/networking/switches/fixed-port-l3-managed-ethernet-switches/5100-switch-products/hpe-flexnetwork-5140-ei-switch-series/hpe-flexnetwork-5140-24g-poe2sfp2xgt-ei-switch/p/JL823A
od 5739 €
Porovnať ceny
Model: TL-SG2016P HARDWARE FEATURES Standards and Protocols: *IEEE 802.3i *IEEE 802.3ab *IEEE 802.3ad *IEEE 802.3af *IEEE 802.3at *IEEE 802.3x *IEEE 802.1d *IEEE 802.1s *IEEE 802.1w *IEEE 802.1q *IEEE 802.1p *IEEE 802.1x Interface: *16× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (Ports 1–8 Support 802.3at/af PoE+) *Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX Network Media * 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) * 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) Fan Quantity *Fanless Power Supply * External Power Adapter (Output: 53.5 VDC/ 2.43 A) PoE Ports (RJ45) * Standard: 802.3af/at compliant * PoE Ports: 8 Ports * Power Supply: 120 W* Dimensions ( W x D x H ) *11.3 x 4.4 x 1.0 in (286 x 111.7 x 25.4 mm) Max Power Consumption *146.5 W (110 V/60 Hz) (with 120 W PD connected) Max Heat Dissipation *499.98 BTU/hr (110 V/60 Hz) (with 120 W PD connected) PERFORMANCE Bandwidth/Backplane: *16 Gbps MAC Address Table: *8k Packet Buffer Memory: *4.1 Mbit Jumbo Frame: *9 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service: * 802.1p CoS/DSCP priority * 8 priority queues * Priority Schedule Mode - SP (Strict Priority) - WRR (Weighted Round Robin) * Queue Weight Config * Bandwidth Control - Port/Flow-based Rating Limit * Smoother Performance * Storm Control - Multiple Control Modes(kbps/ratio) - Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control L2 and L2+ Features: * DHCP Relay - DHCP VLAN Relay * DHCP L2 Relay * Link Aggregation - Static link aggregation - 802.3ad LACP - Up to 8 aggregation groups and up to 8 ports per group * Spanning Tree Protocol - 802.1D STP - 802.1w RSTP - 802.1s MSTP - STP Security: TC Protect, BPDU Filter/Protect, Root Protect * Loopback Detection * Flow Control - 802.3x Flow Control * Mirroring - Port Mirroring - CPU Mirroring - One-to-One - Many-to-One - Flow-Based - Ingress/Egress/Both * Device Link Detect Protocol (DLDP) * 802.1ab LLDP/ LLDP-MED L2 Multicast: * 511 IPv4, IPv6 shared multicast groups * IGMP Snooping - IGMP v1/v2/v3 Snooping - Fast Leave - IGMP Snooping Querier - Static Group Config * Multicast VLAN Registration (MVR) * Multicast Filtering * MLD Snooping - MLD v1/v2 Snooping - Fast Leave - MLD Snooping Querier - Static Group Config * Limited IP Multicast (256 profiles and 16 entries per profile) IPv6 Support: * IPv6 Dual IPv4/IPv6 * Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping * IPv6 neighbor discovery (ND) * Path maximum transmission unit (MTU) discovery * Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 * TCPv6/UDPv6 * IPv6 applications - DHCPv6 Client - Ping6 - Tracert6 - Telnet (v6) - IPv6 SNMP - IPv6 SSH - IPv6 SSL - Http/Https - IPv6 TFTP VLAN: * VLAN Group - Max. 4K VLAN Groups * 802.1Q tag VLAN * MAC VLAN: 12 Entries * Protocol VLAN * GVRP * Voice VLAN Access Control List: * Support up to 230 entries * Time-Range - Time Slice - Week Time-Range - Absolute Time-Range - Holiday * Time-based ACL * MAC ACL - Source MAC - Destination MAC - VLAN ID - User Priority - Ether Type * IP ACL - Source IP - Destination IP - IP Protocol - TCP Flag - TCP/UDP Source Port - TCP/UDP Destination Port - DSCP/IP TOS * IPv6 ACL * Combined ACL * Rule Operation - Permit/Deny * Policy Action - Mirror - Rate Limit - Redirect - QoS Remark * ACL Rules Binding - Port Binding - VLAN Binding * Actions for flows - Mirror (to supported interface) - Redirect (to supported interface) - Rate Limit - QoS Remark Security: * AAA * 802.1X - Port-based authentication - MAC (Host) based authentication - Authentication Method includes PAP/EAP-MD5 - MAB - Guest VLAN - Support Radius authentication and accountability * IP/IPv6-MAC Binding - 512 Binding Entries - DHCP Snooping - DHCPv6 Snooping - ARP Inspection - ND Detection * IP Source Guard - 253 Entries - Source IP+Source MAC * IPv6
od 201 €
Porovnať ceny
This is a 2400W AC Power Supply for the HPE FlexFabric 12900E Switch.
od 2851 €
Porovnať ceny
RGS100-5P-ZZ0101F5-port Gigabit switch: 4x GbE + 1x SFP, PoE (802.3at, 30W), Power budget 120W, DIN rail/Wall mount, IP30, operation temperature: from -40 to +75°C, dual power 12-58V DC
od 409 €
Porovnať ceny
DGS-1510-52XMP D-Link DGS-1510-52XMP 52-Port Gigabit Stackable PoE Managed Switch including 4 10G SFP+, 370W PoE D-Link DGS-1510-52XMP je inteligentní řízený stohovatelný 48-portový L2/L3 Gigabit PoE+ switch s 4x 10G SFP+ porty pro uplink nebo HW stacking. Podpora PoE umožňuje flexibilní napájení IP telefonů, Wi-Fi přístupových bodů a IP kamer po síťové infrastruktuře. Do HW stohu lze propojit až 6 jednotek, které vytváří jeden logický celek. Ten nejen výrazně zjednodušuje správu sítě, ale také umožňuje redundantní připojení dalších prvků sítě, jako jsou další přepínače, servery nebo NAS úložiště (LACP trunk portů přes linky vedoucí do různých přepínačů ve stacku). Přepínač DGS-1510-52XMP je vhodným řešením pro malé a střední organizace (SMB, SME), které vyžadují pokročilé funkce, jednoduchou správu sítě. - 48x 10/100/1000M RJ-45 port s napájením PoE+ 802.3at (max. 30W/port) - 4x 10G SFP+, dvourychlostní sloty s podporou 10G SFP+ a 1G SFP transceiverů - Celkový PoE výkon přepínače 370W, lze zvýšit na 740W pomocí externího redundantního napájecího zdroje DPS-700 - Dva 10G SFP+ porty lze použít pro HW stacking. Ve stohu může být až 6 přepínačů řady DGS-1510. Stohování pomocí 10G SFP+ kabelů DAC (Direct Attach Cable), např. DEM-CB100S nebo DEM-CB300S - Pokročilá sada L2 funkcí a L3 statický routing (max. 16 IP Interface, max. 64/32 IPv4/IPv6 záznamů) - Správa: web, SNMP, CLI příkazy přes Telnet nebo sériovou konzoli (RJ-45), utilita D-Link Network Assistant (DNA), NMP platforma D-View7 - Montáž do 19“ rozvaděče, držáky jsou součástí balení - Volitelné služby D-Link Assist Service (DAS) pro garanci SLA, 3 úrovně pro výměnu následující pracovní den (Gold), do 4h v pracovní době (Silver) nebo do 4h v režimu 24x7 (Bronze) - Omezená doživotní záruka (End Of Life plus 5 let), technická podpora v češtině / slovenštině zdarma v pracovní dny od 9h do 17h po celou dobu záruky Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Pokud uživatel produkt nezaregistruje, pak je záruka 5 let od zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál: OMEZENÁ DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:Pro uplatnění omezené doživotní záruky, musí být produkt zaregistrován u společnosti D-Link do 30 dnů od zakoupení. V opačném případě bude záruka na produkt 5 let. Registraci lze provést prostřednictvím samoobslužného portálu: https://services.eu.dlink.com/home/main/SSPLogin.aspx?language=C Záruka končí 5 let po ukončení prodeje (oznámení EOL). Po dobu záruky je v ceně NBD služba pro odeslání náhradní jednotky následující pracovní den, požadavek se zadává přes uvedený Samoobslužný portál. Náklady na dopravu hradí výrobce.
od 1626 €
Porovnať ceny
Rackmount kit pro montáž zařízení Adder XD150FX do rackové pozice.
od 203 €
Porovnať ceny
PŘEHLED *Simultánní Wi-Fi rychlosti 450Mbit/s na 2.4GHz a 1300Mbit/s na 5GHz, celkem tedy 1750Mbit/s *Volně dostupný software EAP Controller umožňuje administrátorům snadno spravovat stovky EAP *Podpora napájení po ethernetových kabelech (PoE 802.3af) pro pohodlnou a cenově dostupnou instalaci *Captive portál poskytuje jednu praktickou metodu ověření hostů Wi-Fi sítě *Řízení pásma automaticky přesune dvoupásmová zařízení na širší 5GHz pásmo pro rychlejší připojení *Funkce Load balance zajišťuje rozložení zátěže při velkém počtu uživatelů v rozsáhlých podnikových sítích Krátké představení Omada SDN: https://www.youtube.com/watch?v=Veb8-o8EE6U TECHNICKÁ SPECIFIKACE *Interface 2x Gigabit Ethernet (RJ-45) Port *1(One port SupportIEEE802.3af PoE) *Button Reset *Power Supply PoE or External 12VDC / 1.5A Power Supply *Power Consumption 12.7 W *Antenna Type Internal Omni 2.4GHz: 3* 4dBi 5GHz: 3*4dBi *Mounting Ceiling /Wall Mounting (Kits included) *Physical Security Lock Kensington Lock Slot *Watch Dog Yes *Wireless Standards IEEE 802.11ac/n/g/b/a *Frequency 2.4GHz and 5GHz *Signal Rate 5GHz:Up to 1300Mbps 2.4GHz:Up to 450Mbps *Wireless Functions Multiple SSIDs(Up to 16 SSIDs, 8 for each band) Enable/Disable Wireless Radio Automatic Channel Assignment Transmit Power Control (Adjust Transmit Power on dBm) QoS(WMM) Band Steering Load Balance Rate Limit Reboot Schedule Wireless Schedule Wireless Statistics based on SSID/AP/Client *Wireless Security Captive Portal Authentication Access Control Wireless Mac Address Filtering Wireless Isolation Between Clients SSID to VLAN Mapping Rogue AP Detection 802.1X Support 64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2-Enterprise, WPA-PSK / WPA2-PSK *Transmission Power CE:
od 98 €
Porovnať ceny
Switch: Ano Fanless: Ano Drátový datový přenos: 10/100/1000 Mbps Podporované standardy: *IEEE 802.3 10Base-T *IEEE 802.3 Auto-Negotiation *IEEE 802.3u 100Base-TX/FX *IEEE 802.3x Flow Control Optika: Ne Konektory: 16 x LAN PoE: Ne Barva: Černá Rozměry: 160 x 50 x 119 mm Hmotnost: 900 g Záruka: 3 roky
od 488 €
Porovnať ceny
Deco X10-4G 4G+ AX1500 Wi-Fi 6 mesh systém pro pokrytí celé domácnosti Funkce Internet všude s rychlostí 4G+ *Poskytuje pokrytí WiFi 6 Mesh prostřednictvím přístupu 4G+ CAT6. AX1500 Dudvoupásmová Wi-Fi *1201 Mb/s (5 GHz) a 300 Mb/s (2,4 GHz), dvoupásmová Wi-Fi s technologií Wi-Fi 6. Bezproblémový roaming *Projděte se po domě a zůstaňte připojeni díky nejvyšší možné rychlosti. Ultra nízká latence *Větší snížení latence umožňuje svižnější odezvu při hraní her a videochatu. Gigabitové kabelové rychlosti *3× gigabitové porty poskytují dostatečnou konektivitu. Rodičovská kontrola *Omezte čas strávený online a blokujte nevhodné webové stránky podle jedinečných profilů, které vytvoříte pro každého člena rodiny. Specifikace Bezdrátové Normy *Wi-Fi 6 *IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz *IEEE 802.11n/b/g 2,4 GHz Rychlosti WiFi * AX1500 *5 GHz: 1201 Mbps (802.11ax) *2,4 GHz: 300 Mbps (802.11n) Kapacita WiFi *Dvoupásmový *2×2 MU-MIMO *OFDMA *4 streamy Pracovní režimy *3G/4G, router, přístupový bod Bezpečnost Zabezpečení sítě *SPI Firewall *Řízení přístupu Síť pro hosty *1× 5 GHz hostující síť *1× 2,4 GHz hostující síť Šifrování WiFi *WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal Hardware Ethernetové porty *3× gigabitové porty (podporuje automatické snímání WAN/LAN) Tlačítka *Tlačítko reset Porty a připojení *2× 3G/4G externí anténní rozhraní SMB (poskytněte také 2× adaptéry SMB na SMA-F) *Formát SIM karty: Nano-SIM *4G: *FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700 MHz) *TDD-LTE: B38/B40/B41 (2600/2300/2500 MHz) *3G: *DC-HSPA+/HSPA/UMTS B1/B5/B8 (2100/850/900 MHz) Software Protokoly *IPv4 *IPv6 Rodičovská kontrola Typy WAN *Dynamická IP, statická IP, PPPoE, L2TP, PPTP Kvalita služeb *QoS podle zařízení Cloudová služba *Aktualizace firmwaru OTA *ID TP-Link *DDNS Přesměrování NAT *Přesměrování portů *UPnP IPTV * IGMP proxy * IGMP Snooping *Most *Označte VLAN DHCP *Rezervace adresy *Seznam klientů DHCP *Server DDNS *TP-Link Řízení * Aplikace Deco Fyzické Rozměry (Š×H×V) *105 × 105 × 167 mm
od 114 €
Porovnať ceny
Populární přístupový switch Aruba 2930F s výkonem 139 W PoE+. Tento model má 12x 10/100/1000 PoE+ porty a čtyři vestavěné porty (2x 10G / 1G SFP+ sloty pro transceiver a 2x 1GBASE-T) pro připojení uplink. PoE+ je podporován s rozpočtem na energii 139 wattů. Porty *(12) RJ-45 automatické dávkování 10/100/1000 PoE+ portů *(2) SFP + 1 / 10GbE porty *(2) 1GbE porty Paměť a procesor *Dvoujádrový ARM Cortex A9 @ 1016 MHz *1 GB DDR3 SDRAM *Velikost vyrovnávací paměti paketů: 12,38 MB 4,5 MB Ingress/7.785 Egress *4 GB eMMC Latence *1 000 Mb latence:
od 972 €
Porovnať ceny
D-Link DES-1005P (revize B1) je 5-portový 10/100M PoE switch bez managementu, jehož první čtyři porty podporují PoE+ napájení 802.3af/802.3at, tj. max. 30W na port. Celkový PoE výkon přepínače je 60W. Ze switche tak lze napájet až 4 PoE zařízení, jako jsou IP telefony, Wi-Fi přístupové body nebo IP kamery. Switch je bez větráků, s externím napájecím adaptérem, v kovovém provedení pro položení na poličku. Specifikace: · Provedení: desktop, na poličku · 5x 10/100BASE-T porty RJ-45 · PoE+ 802.3af/802.3at napájení na portech č. 1-4, max. 30W na port · Celkový POE výkon switche: 60W · Automatické nastavení MDI/MDI-X na všech portech · Standardy: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper), IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper), ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.1p QoS · Metoda přepínání: Store-and-forward · Switching fabric: 1Gbps · Forwarding rate: 0,744 Mpps · MAC tabulka: 2K záznamů · Vyrovnávací paměť (RAM Packet Buffer): 64 KB · Rozměry: 100 x 98 x 28 mm · Hmotnost: 0,26 kg · Napájení: externí zdroj 53.5 V / 1.2 A (součástí dodávky) · Spotřeba: 63,26W maximum (PoE on), 3,61W maximum (PoE off), 0,68 W (standby) · Provozní teploty: 0°C až 40°C · Provozní vlhkost: 0% až 95% relativní vlhkost, nekondenzující
od 51 €
Porovnať ceny
Switche