Jaaj.sk je nový FREE porovnávač produktov a cien. Budujeme AI alternatívu ku klasickým porovnávačom

Spúšťame databázu
Produkty • kategórie • porovnania
9257 produktov

Xiaomi Smart Camera C700 EU Efektivní systém zabezpečení domu Režim High Dynamic Range (HDR) nové generace umožňuje kameře pružně se přizpůsobit náročným světelným podmínkám * Evoluce 4K ultra-HD s vlajkovou lodí AI čipu * 4K ultra-HD obraz * Rozlišení 3840 x 2160 * Detekce plačícího dítěte * Sledování lidského pohybu * Detekce a sledování domácích mazlíčků * 5 optických čoček * Vzdálenost nočního vidění 10m * Podporuje obousměrné hlasové hovory mezi chytrými telefony a fotoaparátem * Dvouosý motor pan-tilt-zoom umožňuje 360° všestranné posouvání a 110° naklánění Provozní teplota: -10°C to 40°C Bezdrátové připojení: Wi-Fi lEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4 GHz/5 GHz,Bluetooth 5.3 Kompatibilní systémy: Android 8.0 & iOS 12.0 or above Úložiště: slot na micro SD kartu (8-256GB) Velikost: 82 x 82 x 130mm

Jedná se o ISP produkt, který není určen pro prodej koncovým zákazníkům, ale pro ISP partnery, kteří zajišťují správu a instalaci zařízení. EX121 AX1500 Dual-Band Wi-Fi 6 Router SPEED: 300 Mbps at 2.4 GHz + 1201 Mbps at 5 GHz SPEC: 4x Antennas, Single-Core CPU, 1 x Gigabit WAN Port, 3 x Gigabit LAN Ports, 1024-QAM, OFDMA, HE80 FEATURE: EasyMesh R1, 802.11k/v/r, Aginet App, IPv6, IPTV, MU-MIMO, Beamforming, Band Steering, Airtime Fairness, WPA3, TR-069(TR-181/TR-098), TR-143

ATEN 4x4 port HDMI matrix přepínač a scaler, přenos na větší vzdálenosti do 15m Maticový přepínač HDMI 4 x 4 umožňuje směrovat libovolný ze 4 vstupních signálů HDMI na kterýkoli ze 4 výstupních kanálů HDMI bez kompromisů v oblasti flexibility. Zařízení lze ovládat různými způsoby, například pomocí tlačítek na předním panelu, připojení RS-232 a Ethernetu (Telnet / Web GUI). VM5404HA navíc podporuje aplikaci ATEN Video Matrix Control pro sledování a ovládání stavu zařízení. Lze jej také integrovat se systémem ATEN Control System, platformou, kde jsou centrálně monitorovány, spravovány a řízeny ethernetové video maticové přepínače ATEN a zařízení třetích stran (jako jsou projektory, světla, AV zařízení). Správa signálu je efektivní díky LCD displeji na předním panelu, který uživatelům poskytuje rychlý přehled o všech připojeních portů. Lokální výstupní port HDMI navíc umožňuje sledování více zdrojů v reálném čase na jednom displeji přesně tam, kde se nachází maticový přepínač. Směruje libovolný ze 4 zdrojů HDMI na libovolný ze 4 displejů HDMI Lokální HDMI výstup – umožňuje náhled až 4 zdrojů videa v okně s více zobrazeními Různé metody konfigurace systému včetně připojení tlačítek na předním panelu / RS-232 / Ethernet (Telnet / webové grafické uživatelské rozhraní), aplikace ATEN Video Matrix Control a systému ATEN Control Stav zařízení lze zobrazit a ovládat pomocí aplikace ATEN Video Matrix Control Funkce videostěny prostřednictvím intuitivního webového grafického uživatelského rozhraní* umožňuje přizpůsobení až 8 rozvržení pro jakýkoli typ videostěny Vestavěný scaler automaticky převádí vstupní rozlišení pro optimální zobrazení na displeji FrameSync – zabraňuje trhání obrazu synchronizací výstupní snímkové frekvence scaleru s snímkovou frekvencí vstupního signálu Technologie ATEN Seamless Switch* – využívá FPGA pro sjednocení video formátů a zajišťuje nepřetržité video streamy, přepínání v reálném čase a stabilní přenos signálu EDID Expert – vybírá optimální nastavení EDID pro plynulé zapnutí, vysoce kvalitní zobrazení a použití nejlepšího rozlišení na různých obrazovkách Povolen zvuk; HDMI audio lze extrahovat do stereo zvuku HDMI (3D, Deep Color); HDCP 1.4 Podporuje zvuk Dolby True HD a DTS HD Master Podporuje Consumer Electronics Control (CEC) Ochrana ESD pro HDMI Možnost aktualizace firmwaru Montáž do racku (design 1U) *Poznámka: 1. Pokud je povoleno plynulé přepínání, video výstup nebude zobrazovat rozlišení 3D, Deep Color ani prokládané rozlišení (tj. 1080i). Aby byly tyto funkce dostupné, je nutné vypnout plynulé přepínání. 2. Videa se nemusí zobrazovat v dosahu, pokud je povoleno plynulé přepínání nebo videostěna. V takovém případě upravte nastavení zobrazení na vašem zařízení. Obsah balení: 1x HDMI maticový přepínač se scalerem 1x napájecí kabel 1x montážní sada 1x uživatelský návod

od 2595
Porovnať ceny

10-slot horizontal chassis, 8U, with 8 I/O , 2 management module slots, 3 switch fabric slots, 4 power supply slots. Includes one 32-port 10G module, one 6-port 40/100G IO module, 2 fabric modules, one management module, three power supplies, three fan trays each with six fans, cable manager, and 2-post rack kit. specifikace: Ports 8 I/O module slots Ships with 32 10GbE (SFP/SFP+) and 6 40/100GbE (QSFP28) ports. Supports a maximum of 256 10GbE (SFP/SFP+) ports, or 64 40GbE (QSFP+) ports, or 48 ports 40/100GbE (QSFP28), or a combination. Throughput 8.6 Bpps Maximum, depending on model and configuration Switching capacity 19.2 Tbps Maximum, depending on model and configuration Management features Out-of-band management (serial RS-232C), SNMP Manager, Telnet, terminal interface (serial RS-232C), modem interface, IEEE 802.3 Ethernet MIB, Ethernet Interface MIB Input voltage 90 – 140 / 180 – 264 VAC Power consumption 2750 W Minimum dimensions (W x D x H) 33 x 44.2 x 66 cm Weight 74 kg odkaz na stránky výrobce: https://www.hpe.com/ca/en/product-catalog/networking/networking-switches/pip.specifications.aruba-8400-1x-mgmt-mod-3x-ps-2x-8400x-fabric-mod-1x-32p-10g-mod-and-1x-8p-40g-mod-bundle.1010137524.html

od 111588
Porovnať ceny

TP-Link TL-WR841N 300Mbps Wireless N Router N300 Wi-Fi Router, 300Mbps na 2.4GHz, 5x10/100Mbit porty, 2 antény, Router/Access Point/Range Extender/WISP mode, IPTV, IPv6 Ready, Tether App Podrobnosti o produktu TL-WR841N je designově velmi vydařený bezdrátový router postavený na nové technologii Wi-Fi 802.11n.Tato technologie umožňuje přenosovou rychlost až 300 Mbps, reálně pak až do 100Mbps. Router je zároveň kompatibilní i se stašími verzemi Wi-Fi 802.11b/g. Popis produktu: TL-WR841N je velmi dobře vybavený router vhodný pro vytvoření domácí sítě, který podporuje nejmodernější zabezpečení, mezi něž patří, dnes již standardní, podpora WPA/WPA2, dále ověření podle MAC adresa a podpora protokolu IEEE 802.1X. Mezi další přednosti zařízení patří podpora: PPPoE, Dynamic IP, UPnP, DDNS, možnost přidat statické routy, VPN Pass-through, zabudovaný firewall a možnost uložení a znovuobnovení konfigurace. Mobilní aplikace Tether umožňuje snadný přístup a správu pomocí libovolného mobilního zařízení. Parametry: Citlivost: -90 ( 1 mbps) až -68 ( 270 mbps) dBm DHCP: ano Frekvence: 2400 - 2483.5MHz Hmotnost: 0,02 kg LAN port: 4 x RJ45 10/100 Mbps MDI/MDI-X Max. výstupní výkon: 20 dBm Modulace: DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM Napájení: 0,6 A, 9 V Normy: 802.11b/g/n Operační mód: AP, Router, Range extender, WISP modeProvozní teplota: 0 - 40 °C Přenosová rychlost: 300 Mbps Regulace výkonu: ano Rozměry: 192 x 130 x 33 mm Shoda: CE Šifrování: WEP 64, WEP 128, WEP 256, WPA, WPA2, 802.1X Výchozí heslo: - Výchozí IP: 192.168.1.1 Výchozí jméno: admin Výstup na ext. anténu: ne WAN port: 1 x RJ45 10/100 Mbps MDI/MDI-XWAN port: 1 x RJ45 10/100/1000 Mbps

Recenze QNAP QuTS hero 5, profi systém pro NAS: https://www.svethardware.cz/recenze-qnap-quts-hero-5-0-0-profi-system-pro-nasy/58189TS-h2287XU-RP Výkonné hybridní úložiště připravené na 10GbE s možností rozšiření PCIe Gen 4 s podporou operačního systému QuTS hero nebo QTS Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/th-th/product/ts-h2287xu-rp Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/th-th/compatibility/?model=731&category=1 QNAP video produktu: https://www.youtube.com/watch?v=DMRk8d5iEmM Funkce Vysokokapacitní TS-h2287XU-RP je poháněn procesorem Intel® Xeon® řady E nové generace, podporuje až 128GB paměti DDR4 ECC a poskytuje architekturu hybridního úložiště HDD/SSD, která vyvažuje výkon a náklady. TS-h2287XU-RP s operačním systémem QuTS hero založeným na ZFS klade důraz na integritu dat, SnapSync v reálném čase a QSAL (QNAP SSD Antiwear Leveling) – poskytuje ideální řešení úložiště, které splňuje dnešní obchodní požadavky na souborové servery, virtualizační servery, VDI a zálohování/obnovu. Od verze 5.2.2 již je možné do NAS nainstalovat také QuTS hero na bázi ZFS. OBSAH BALENÍ * TS-h2287XU-RP * 1x ethernetový kabel * 2x napájecí kabel * 64x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD) * 64x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * průvodce instalací SPECIFIKACE CPU * Intel® Xeon® E-2336 6C 12T 2,9GHz, až 4,8GHz Architektura CPU * x86 64 bitů Šifrovací modul * Ano (AES-NI) Systémová paměť * 32GB ECC DDR4 (2x 16GB) Maximální paměť * 128GB (4x 32GB) Paměťový slot * 4x Long-DIMM DDR4 Paměť Flash * 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky * 22x (16x 3,5" SATA + 6x 2,5" SATA) Kompatibilita diskových jednotek * 3,5" pozice: 3,5" jednotka pevného disku SATA; 2,5" jednotka pevného disku SATA; 2,5" jednotka SSD SATA * 2,5" pozice: 2,5" jednotka SSD SATA Podpora akcelerace mezipaměti SSD * Ano 2,5 gigabitový ethernetový port * 2x (2,5G/1G/100M) 10 gigabitový ethernetový port * 2x 10GBASE-T (10G/5G/2,5G/1G/100M) Slot PCIe * 3x (2x Gen4 x4 + 1x Gen 4 x8) Port USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) * 4x Type-A USB 3.2 Gen 2 5V/1A 10Gbps Form Factor * 3U montáž do racku Indikátory LED * stav (zelená/červená); LAN (zelená); USB (modrá); stav HDD (zelená/červená) Tlačítka * napájení * reset Rozměry (VxŠxH) * 133×483×630mm Hmotnost (čistá) * 15,64kg Hmotnost (celková) * 22,08kg Provozní teplota * 0-40°C Skladovací teplota * -20-70°C Relativní vlhkost * 5~95% RH nekondenzující Napájecí jednotka * 2x 550W CRPS PSU Ventilátor * 3x 60mm + 1x 80mm, 12V DC Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.

od 9971
Porovnať ceny

AT-GS910/5E-50 Popis Allied Telesis (AT-GS910/5-50) Allied Telesis 5 port 10/100/1000TX unmanaged switch with internal power supply EU Power Adapter Technická specifikace Management: *Unmanaged Switch Type: *Fixed port Primary Port Count: *5 Primary Port Speed/Media: *1G Copper Width: *13.00cm Depth: *10.10cm Height: *3.00cm Weight: *0.72kg Lowest Operating Temperature: *0.00°C Highest Operating Temperature: *50.00°C

od 129
Porovnať ceny

GWN7700MP je unmanaged multigigabitový síťový switch, který poskytuje vysokorychlostní síťové připojení až 2,5 Gb/s pro domácí kanceláře a malé a střední podniky. Tento 5portový multigigabitový unmanaged switch podporuje rychlost sítě Fast Ethernet, Gigabit Ethernet a 2,5-Gigabit Ethernet a zároveň obsahuje 1 optický port SFP+, který poskytuje gigabitové nebo 10gigabitové vysokorychlostní uplink připojení k vaší síti. GWN7700MP obsahuje 4 porty, které jsou kompatibilní s IEEE 802.3af/at a poskytují inteligentní dynamický výstup PoE/PoE+ pro napájení IP telefonů, IP kamer, přístupových bodů Wi-Fi a dalších koncových bodů PoE. Vlastnosti: 5 multigigabitových měděných portů poskytuje konektivitu 100/1000/2500 Mbps Jeden vláknový port SFP+ s 1 gigabitovou nebo 10 gigabitovou konektivitou LED indikátory; Na port: Link/Activity/Speed ??Per device: Power Auto MDI/MDIX crossover pro všechny porty Whisper Quiet: bez ventilátoru Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control (pevně na 100 Mb/s) pro sledování úrovně provozu Zelená technologie snižuje spotřebu energie QoS - Podporuje výchozí přísnou prioritu, pokud je k dispozici

ATEN DVI Dual Link Video/Audio Extender až 60m po RJ-45, až 2560x1600 rozlišení VE602 (sada VE602T + VE602R) VE-602 DVI Video/Audio Extender umožňuje prodloužit vzdálenost mezi zdrojem DVI signálu a monitorem až o 60m, po 2x kabelu RJ-45 Cat5E/Cat6. VE602 také prodlužuje stereo audio signál. DVI zdroj (počítač nebo DVD přehrávač) připojíte do VE602T, které posílá DVI signál do DVI displaye pomocí VE602R. VE602T a VE602R se propojuje 2x standardním Cat 5e nebo Cat 6 kabelem. Vlastnosti: * prodlouží signál mezi zdrojem signálu a zobrazovací jednotkou * přenos signálu DVI a Audio až na 60m * používá 1x Cat5/6 síťový kabel pro přenos signálu mezi jednotkami * druhý kabel* je nutno zapojit pro Dual Link přenosy (vyšší rozlišení obrazu) * podporuje EDID učení – naučí se a zapamatuje si EDID data monitoru, do kterého je zařízení zapojeno * extrémní video kvalita**: DVI Dual Link až 2560 x 1600 @ 60 Hz (40 m); DVI Single Link až 1920x1200 @ 60 Hz (40 m), 1024 x 768 @ 60 Hz (60 m) * podpora přenosu zvuku - stereo * nastavitelná eqvalizace zesílení signálu obrazu v 8 stupních * podpora širokoúhlých rozlišení * možnost montáže do racku * vestavěná 8KV/15KV ESD ochrana * délka obou kabelů musí být pro správnou funkci stejná * pro provoz v nejvyšších rozlišeních od 1080p výše je třeba použít kvalitní propojovací UTP kabel, např: PremiumCord TP Kabel 4x2,drát UTP Cat6 AWG23,čistá měď 100m

od 266
Porovnať ceny

Bezdrátový extender AC2600 RE650 *Vynikající rozšíření dosahu – Čtyři pevné externí antény rozšiřují pokrytí Wi-Fi signálem o více než 1.300 m2 *Čtyři streamy pro dvoupásmovou Wi-Fi AC2600 – Souběžný přenos rychlostí 800 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 1733 Mb/s v pásmu 5 GHz *4×4 MU-MIMO – Současný přenos dat do více zařízení 4x rychleji *Technologie Beamforming – Vysílá cílený Wi-Fi signál k jednotlivým zařízením a vytváří tak silnější spojení *Gigabitový ethernetový port – Poskytuje rychlejší kabelové připojení k chytrým televizorům, počítačům a herním konzolím *IInteligentní kontrolka síly signálu – Pomáhá vybrat nejlepší umístění pro optimální pokrytí Wi-Fi signálem tím, že udává jeho sílu v aktuálním místě *ARežim AP – Vytvoření nového přístupového bodu Wi-Fi pro vylepšení kabelové sítě o možnosti bezdrátového Wi-Fi připojení *Aplikace TP-Link Tether – Snadný přístup a správa vaší sítě pomocí jakéhokoli mobilního zařízení s operačními systémy iOS nebo Android *Nejvyšší možná kompatibilita – Rozšiřte dosah jakéhokoli Wi-Fi routeru nebo bezdrátového přístupového bodu *HARDWARE FEATURES Plug Type: EU, UK, US Standards and Protocols: IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Interface: 1 x 10/100/1000M Ethernet Port (RJ45) Button: WPS Button, Reset Button, LED Button, Power Button Power Consumption: 12W(max power consumption) Antenna: 4 x external Dimensions ( W x D x H ): 6.4 x 3.4 x 1.6 in. (163 x 86 x 40mm) *WIRELESS FEATURES Frequency: 2.4GHz & 5GHz(11ac) Signal Rate: 5GHz:Up to 1733Mbps / 2.4GHz:Up to 800Mpbs Reception Sensitivity: 5GHz: 11a 6Mbps:-96dBm@10% PER 11a 54Mbps: -78dBm@10% PER 11ac HT20 mcs8: -69dBm@10% PER 11ac HT40 mcs9: -66dBm@10% PER 11ac HT80 mcs9: -63dBm@10% PER 2.4GHz 11g 54M: -79dBm@10% PER 11n HT20 mcs7: -77dBm@10% PER 11n HT40 mcs7: -74dBm@10% PER Wireless Modes: Range Extender/Access Point Wireless Functions: Wireless Statistic, Concurrent Mode boost both 2.4G/5G WiFi band, Access Control, LED Control, Domain Login Function , Wireless Security: 64/128-bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK Transmission Power:

Archer AX53 - AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router FUNKCE - Next-Gen Gigabit Wi-Fi 6: 2402 Mb/s v pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz zajišťuje plynulejší streamování a rychlejší stahování. - Připojte více zařízení: Technologie OFDMA zvyšuje kapacitu 4krát, aby umožnila současný přenos do více zařízení. - Ultra nízká latence: Umožňuje citlivější hraní a video chatování. - Rozšířené pokrytí Wi-Fi: Čtyři externí antény s vysokým dosahem a technologie beamforming společně rozšiřují silné a spolehlivé Wi-Fi v celém vašem domě. TECHNICKÉ VLASTNOSTI Standardy Wi-Fi6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz; IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz Wi-Fi rychlost: 5 GHz: 2402 Mbps; 2.4 GHz: 574 Mbps Pracovní módy: Router mód, Access Point mód CPU: Dual-Core CPU Ethernetové porty: 1× Gigabit WAN Port; 4× Gigabit LAN Porty Tlačítka: Wi-Fi/WPS, Power on/off, LED on/off, Reset Napájení: 12V = 2A Rozměry: 260,2 x 135 x 41,6 mm Wi-Fi šifrování: WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise OBSAH BALENÍ - Archer AX53- Ethernetový kabel- Napájecí adaptér- Instalační příručka

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Dodávka 1ks jednotky ze spoje Wireless Wire Dish - plně duplexní bezdrátová pojítka standardu 802.11ad v bezlicenčním pásmu 60 GHz na vzdálenost až 1,5km*. Nabízí stabilní a rychlé spojení díky doposud nezarušenému pásmu a vysoký standard zabezpečení provozu šifrováním AES. Součástí jednotky je software RouterOS Mikrotik s licencí L3, umožňující vytvoření spoje poin to point (bod-bod). Jednotka má integrovaný PoE splitter a podporuje normu 802.3af/at, lze tak jednotku napájet po UTP kabelu až na vzdálenost 100 m. Součástí balení je kromě PoE splitteru, zdroje a držáku také speciální šroub, který zamezuje neoprávněnému vniknutí do zařízení. Nově je také součástí balení nástroj QuickMount Aim pro snadné zaměření jednotek. V RouterOS Mikrotik je také nově přidaný průvodce, díky kterému jednotku snadno a rychle nastavíte. K dispozici tři frekvenční subpásma: Channel 1: 58.32 GHz with Gain 42dBi Channel 2: 60.48 GHz with Gain 42dBi Channel 3: 62.64 GHz with Gain 42dBi RouterOS Mikrotik plně podporuje sítě IPv6 * Věnujte pozornost pravidelným upgradům RouterOS přinášejícím výkonová vylepšení jednotek. Technické specifikace: Operační mód: Client, Bridge DHCP: ano Přenosová rychlost: až 1,8 Gbps Normy: 802.11ad Chipset: IPQ-4019 Šifrování: AES Shoda: CE LAN port: 1 x RJ45 10/100/1000 - MDI/MDI-X Výchozí IP: 192.168.88.1 Výchozí jméno: admin Držák: polohovací na stožár Verze USB portu: 2.0 Spotřeba (W): max. 5 Polarizace: H / V Průměr paraboly: 39cm Procesor: 716 MHz RAM (MB): 256 NAND (MB): 64 Hmotnost (kg): 0,256 OS: RouterOS Mikrotik v6 L3 Krytí IP: IP54 Podpora IPv6: Plná Výška (mm): 391 Šířka (mm): 391 Hloubka (mm): 222 Napájení min (PoE) (V): 12 Napájení max (PoE) (V): 57 Provozní teplota min (°C): -40 Provozní teplota max (°C): 70 CE certifikace: ETSI 302 567 Upozornění Výrobce Mikrotik neposkytuje záruku na zařízení poškozená přepětím. Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení. Pro venkovní instalace používat výhradně stíněnou kabeláž (FTP/SFTP) a jednotky korektně a efektivně uzemnit. Legislativa: Spoj lze v EU provozovat dle normy EN 302 217 (v ČR doposud neaplikována do VO pro pásmo 60GHz).

od 128
Porovnať ceny

Alternativní označení produktu: „C1300-8P-E-2G“; „C1300-8P-E-2G-RF“ Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 jsou jednoduché, spolehlivé, flexibilní a cenově dostupné stavební prvky pro sítě malých a středních podniků. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení jsou tyto řízené přepínače Cisco Catalyst řady 1300 připraveny urychlit vaši digitální transformaci. Přepínače řady 1300 jako spravované síťové řešení poskytují výkon a pokročilou inteligenci pro zpracování provozu, které potřebujete k poskytování veškeré komunikace a dat v rámci jedné sítě. Portfolio přepínačů, které lze spravovat prostřednictvím panelu Cisco Business Dashboard a mobilní aplikace Cisco Business, poskytuje jednoduché a spolehlivé prostředí. Jsou k dispozici v provedení 1 a 10 Gigabit Ethernet a nabízejí kombinaci 8 až 48 portů optimalizovaných pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Ať už potřebujete základní vysoce výkonnou síť pro připojení počítačů zaměstnanců, nebo řešení pro poskytování datových, hlasových a video služeb, přepínače Cisco Catalyst řady 1300 nabízejí řešení, které splní vaše potřeby. Pokud vaše firma požaduje pokročilé síťové funkce a zabezpečení pro digitální transformaci, a přitom je pro ni stále nejdůležitější hodnota, jsou pro vás přepínače Cisco Catalyst řady 1300 připraveny. VÝHODY: Jednoduchost správy Intuitivní nástroj Cisco Business Dashboard, Cisco Network Plug and Play (PnP) agent a mobilní aplikace zjednodušují provoz sítě a automatizují nasazení, monitorování a správu životního cyklu přepínačů, směrovačů a bezdrátových access pointů Cisco Business. Flexibilita Rozsáhlé portfolio poskytuje maximální flexibilitu od 8 do 48 portů a kombinace napájení přes Ethernet (PoE+), optimalizované pro energetickou účinnost pro udržitelnou budoucnost. Flexibilní cenové modely doplňují každou fázi růstu podniku. Zabezpečení Zabraňte narušení sítě a segmentujte provoz podle obchodních potřeb pomocí pokročilejších bezpečnostních funkcí. Vylepšené funkce zabezpečení poskytují pevný základ pro ochranu soukromí vašich uživatelů. Napájení přes Ethernet Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 jsou k dispozici s až 48 porty napájení přes Ethernet (PoE). Tato funkce zjednodušuje nasazení pokročilých technologií, jako je IP telefonie, bezdrátové připojení a IP dohled, protože umožňuje připojit a napájet koncové body sítě přes jediný ethernetový kabel. Díky tomu, že není nutné instalovat samostatné zdroje napájení pro IP telefony nebo bezdrátové přístupové body, můžete využívat pokročilé komunikační technologie rychleji a s nižšími náklady. Modely podporují standardy 802.3af PoE a 802.3at PoE+. Inovativní design Elegantní a kompaktní design přepínačů Cisco Catalyst řady 1300 poskytuje další flexibilitu při nasazení, včetně instalace mimo elektroinstalační skříň v místech, jako jsou maloobchodní prodejny, otevřené kanceláře a učebny, aniž by bylo narušeno prostředí. Spolehlivost Přepínače jsou vybaveny osvědčenou technologií společnosti známé svými síťovými inovacemi, které pomáhají zajistit kontinuitu provozu. Efektivní využití energie Ušetřete náklady na energii -přepínače řady Catalyst 1300 snižují spotřebu energie až o 58 % oproti předchozí generaci (CBS, C1000, úspora energie se u jednotlivých modelů liší). Konstrukce bez ventilátoru u většiny modelů, která snižuje spotřebu energie, zvyšuje spolehlivost a zajišťuje tišší provoz a ekologické síťové řešení bez snížení výkonu. Služba podpory Cisco Přepínače Cisco Catalyst řady 1300 nabízejí spolehlivý výkon a jistotu, kterou od řešení Cisco očekáváte. Jsou osvědčeným řešením, které bylo důkladně testováno, aby pomohlo zajistit optimální provozuschopnost sítě pro zajištění kontinuity podnikání, zahrnují aktualizace softwaru bez licenčních nebo servisních požadavků, bezplatný roční přístup do našeho centra podpory pro malé podniky pro průběžnou podporu a omezenou doživotní záruku, která pomůže udržet hladký chod vašeho podnikání. SPECIFIKACE Technické parametry *Kapacita v milionech paketů za sekundu: 14,88 mpps *Přepínací kapacita v gigabitech za sekundu: 20 Gb/s *Stohování: Ne *Tabulka MAC: 16K adres *Jumbo frames: až 9000 bajtů *LED: System, Link/Act, PoE, Speed *Tlačítka: Reset *Port pro konzoli: ano (port RJ-45 a port USB-C) *USB port: port USB-C na předním panelu přepínače pro snadnou správu souborů a obrázků a port pro konzoli Flash: 512 MB CPU: dvoujádrový procesor ARM na 1,4 GHz DRAM: 1 GB DDR4 Minimální požadavky na systém: *Web browser - Chrome, Firefox, Edge, Safari *eternetový síťový kabel kategorie 5e *nainstalovaný protokol TCP/IP, síťový ad

ATEN Video extender VGA po Cat5 150m, až 1920x1200 bodů Aten VE-150A je VGA video extender pro prodloužení signálu VGA až na vzdálenost 150m. Umožní připojit lokální monitor a vzdálený monitor (až do 150m) přes Cat5e kabel. Maximální podporované rozlišení signálu 1920x1200 bodů do 30m. * maximální rozlišení obrazu až 1920x1200 (30 m);1600x1200 (100 m); 1280x1024 (150 m) * signál mezi jednotkami je veden po kabelu Cat5e (není součástí balení) * podpora lokálního a vzdáleného monitoru * prodloužení vzdálenosti mezi zdrojem signálu a monitorem až do 150m * nastavitelné zesílení signálu a jeho kvality * podporované formáty: VGA, XGA, SVGA, UXGA, WUXGA, a multisync monitory * podpora širokouhlých rozlišení obrazu * podpora zapojování za chodu * podpora DDC komunikace pro lokální monitor * jednoduchá instalace, nevyžaduje žádný software * možnost montáže do racku * vestavěná 8KV/15KV ESD protekce Konektory: VGA 15pin

od 148
Porovnať ceny

EZVIZ H8C (CS-H8c-R100-1K3WKFL(4mm)) Pokud jde o zabezpečení domácnosti, na detailech záleží. S H8c můžete vše prohlížet a nahrávat ve Full HD a užívat si ostrého černobílého nočního vidění, abyste viděli až na 30 metrů i ve tmě. * vysoké rozlišení * noční vidění do 30m Fotoaparát Obrazový snímač: 1/2,7” CMOS s progresivním skenováním Rychlost závěrky: Samoadaptivní závěrka Objektiv: 4 mm @ F2.0, pozorovací úhel: 46° (vertikálně), 89° (horizontálně), 104° (diagonálně) 6 mm @ F2.0, pozorovací úhel: 28° (vertikálně), 52° (horizontálně), 60° (diagonálně) Uchycení objektivu: M12 Denní a noční IR-cut filtr s automatickým přepínáním DNR 3D DNR WDR: Digitální Komprese Komprese videa: H.265 / H.264 Přenosová rychlost videa: Full HD; Hi-Def; Standard. Adaptivní přenosová rychlost. Obraz Max. Rozlišení: 2304 × 1296 Snímková frekvence: Max. 30 snímků/s; samočinná adaptace během síťového přenosu Síť wifi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n Frekvenční rozsah: 2,4 ~ 2,4835 GHz Šířka pásma kanálu: Podporuje 20 MHz Rozhraní Úložiště Slot pro kartu MicroSD (max. 512 GB) Podporuje úložiště Ezviz CloudPlay (vyžaduje předplatné) Kabelová síť RJ45 X 1 (10M/100M adaptivní ethernetový port) Zabezpečení 64/128bitový WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Přenosová rychlost 11b: 11 Mbps, 11g: 54 Mbps, 11n: 72 Mbps Obecně Napájení DC 12V / 1A Spotřeba energie max. 12W IR dosah MAX. 30 m Rozměry: 100,05 × 129,19 × 149,75 mm Hmotnost 435 g Záruka: 2 roky Stránky výrobce: https://www.ezviz.com/inter/product/H8c-2K/45058#Spec

LS1008G - 8-Portový stolní switch 10/100/1000Mb/s *8x RJ45 portů s automatickou adaptací 10/100/1000 Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX *Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie *Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat *Plastové pouzdro a stolní design nebo upevnění na stěnu *Konstrukce bez ventilátoru zajišťuje tichý provoz *Plug and play, bez nutnosti konfigurace FUNKCE HARDWARE Standardy a protokoly: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x Rozhraní: 8× 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Porty Větráčky: Bez větráčků Externí zdroj napájení: Externí napájecí adaptér (výstup: 5VDC / 0.6A) Rozměry (Š x H x V): 5.0 × 2.6 × 0.9 palců (127 × 66.5 × 23 mm) Maximální spotřeba energie:: 3.9W Maximální odvod tepla: 13.299 BTU/h VÝKON Přepínací kapacita: 16 Gbps Rychlost předávání packetů: 11.9 Mpps Tabulka MAC adres: 4K Vyrovnávácí paměť paketů: 1.5 Mb Jumbo frame: 16 KB FUNKCE SOFTWARE Rozšířené funkce:Green Technology, 802.3X Flow Control, Back Pressure Přenosová metoda:Store and Forward OSTATNÍ Certifikace:CE, RoHS Obsah balení *Stolní přepínač 8 portů 10/100/1000 Mb / s *Napájecí adaptér *Instalační příručka Prostředí *Provozní teplota: 0 ° C ~ 40 ° C (32 ° F ~ 104 ° F) *Skladovací teplota: -40 ° C ~ 70 ° C (-40 ° F ~ 158 ° F) *Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující *Vlhkost při skladování: 5% ~ 90% nekondenzující

Výkonný plně spravovaný switch navržený pro náročné AV a podnikové instalace. Nabízí vysoký PoE výkon, špičkovou spolehlivost a bezvýpadkový provoz i při maximálním zatížení Typy portů * 48× 1G PoE+ * 4× 10G SFP+ PoE * 48× PoE+ (30 W / port) * Základní PoE rozpočet: 236 W * Maximální PoE rozpočet: až 1 440 W Technické detaily * 48 gigabitových PoE+ portů se 4× 10GBASE-X SFP+ uplinky * Interní napájecí zdroj 550 W s PoE rozpočtem 236 W * 2 sloty pro modulární napájecí zdroje (1+1 redundance / EPS share) * Podpora zdrojů APS350Wv1, APS600Wv2, APS920Wv1 a APS2000Wv1 * Rozšiřitelný PoE rozpočet až na 1 440 W (včetně redundantního PoE) * Virtual Chassis stacking s podporou NSF a bezvýpadkového failoveru * Funkce Layer 3: statické, policy-based a dynamické směrování * NETGEAR IGMP Plus™, AV User Interface a Engage Controller pro rychlé AV instalace * NETGEAR ProSAFE® omezená doživotní záruka na hardware * Doživotní výměna hardwaru následující pracovní den Odkaz na web výrobce: https://www.netgear.com/business/wired/switches/fully-managed/gsm4352/

od 3946
Porovnať ceny

BAZAR - TP-Link Tapo C615G KIT - po opravě Sada bezpečnostní otočné 4G LTE kamery se solárním panelem Spolehlivé 4G připojení: Vložte a zapněte zařízení se SIM kartou, ideální pro místa, kde není k dispozici stálé Wi-Fi připojení. Solární napájení, bezúdržbové: Snadno monitorujte svůj prostor z jakéhokoli místa bez potřeby zásuvek. Vynikající obraz v rozlišení 2K 3MP: Zachyťte každý detail v křišťálově čistém rozlišení 2K díky pokročilým algoritmům, které zajišťují dokonalou expozici ve dne i v noci. Bezplatná detekce osob/domácích zvířat/vozidel: Kamera identifikuje osoby, domácí zvířata a vozidla, čímž snižuje počet falešných poplachů a zbytečných oznámení. 360° sledování pomocí AI: Kamera poskytuje 360° vizuální pokrytí a přesně identifikuje a sleduje osoby, domácí zvířata a vozidla. Barevné noční vidění: Díky vestavěným reflektorům uvidíte zřetelně i v noci. Bezpečné lokální a cloudové úložiště: Ukládejte důležité momenty na microSD kartu† (až 512 GB) nebo si po 30denní bezplatné zkušební verzi předplaťte cloudové úložiště Tapo Care‡, abyste nikdy neztratili důležité záznamy. Stránky produktu: Technické specifikace CAMERA Image Sensor 1/2.7" Progressive Scan CMOS Starlight Sensor Lens Focal Length: 4.0 mm Aperture: F1.6 Field of View: 105° (Diagonal), 88°(Horizontal), 45°(Vertical) Motion Range Pan Mechanical Range:326° (360° Pan Coverage) Tilt Mechanical Range: 45° (90° Tilt Coverage) Night Vision 850 nm IR LED Color Night Vision Lighting 2× Built-in Spotlights Interface & Button 1 × power button 1 × reset button 1 × MicroSD Card Slot SOLAR PANEL Connection Capacity A solar panel can only connect to one camera. Output Port Type-C VIDEO & AUDIO Maximum Resolution 2K 3MP (2304 × 1296 px) Frame Rate 15/20 fps Digital Zoom 18 Live View YES Image Enhancement 3DNR WDR Audio Input & Output Built-in Microphone and Speaker Audio Communication Two-Way Audio with Noise Cancellation Siren Volume 93.3dB (Level measured at 4inch/10cm distance) STORAGE Local Storage MicroSD Card Slot on Camera (Up to 512 GB, microSD card not included) Cloud Storage Tapo Care Cloud Storage Services (Subscription required) DETECTION and NOTIFICATIONS Sensor Single Motion Sensor Single Ambient Light Sensors AI Detection Motion Detection Person Detection Pet Detection Vehicle Detection Activity Zones Yes Output Notification System Notification System Notification with Snapshot (Tapo Care Services) NETWORK Network Connectivity 4G 4G Frequency LTE-FDD: B1/3/5/7/8/20/28, LTE-TDD: B38/40/41 SECURITY Security AES Encryption with SSL/TLS WPA/WPA2-PSK POWER Power Source 6700mAh Built-in Rechargeable Lithium-ion Battery Solar Panel: Tapo A201 Input Voltage Adapter Input: 100-240 V, 50/60 Hz (Not include) Output Voltage Adapter Output: 5.0 V, 1.0 A (Not include) Solar Panel Max Charging Voltage: 5.2 V Solar Panel Max Charging Power: 2.5 W GENERAL Smart Integration Google Assistant, Amazon Alexa Weather Resistance IP65 for both camera and solar panel System Requirements Tapo App: iOS 12.0 or higher, Andriod 7.0 or higher Mounting Options Ceiling-Mounted Wall-Mounted Operating Temperature -20°C to 45°C (-4°F to 113°F) Storage Temperature -20°C to 60°C (-4°F to 140°F) Operating Humidity 10%~90% RH, Non-condensing Storage Humidity 0%~90% RH, Non-condensing Charging Temperature 0°C to 45°C (32°F to 113°F) Dimensions ( W x D x H ) Camera Dimensions: 185 x 147 x 75 mm (7.28 x 5.79 x 2.95 in) Solar Panel Dimensions: 173.4 x 120.4 x 15.7 mm (6.83 x 4.74 x 0.618 in) Package Content Tapo C615G Camera Tapo A201 Solar Panel × 1 Tapo A201 Solar Panel Bracket × 1 Base Cover × 1 Detachable Antenna × 1 USB Adapter Cable × 1 Extension Wire × 1 Mounting Screws and Anchors Mounting Template Stickers × 2 Quick Start Guide Certifications CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65

od 113
Porovnať ceny
Top